عمومیهمسرداری و ازدواجویژه

دوست داشتن همسر

دوست داشتن همسر
دوست داشتن همسر
دوست داشتن همسر
دوست داشتن همسر

اگر مدبرانه رفتار نکنید و اگر در زندگى خود تغییرات لازم را اعمال نکنید، زندگى زناشویى شما احتمالاً خسته کننده مى شود. شاداب بودن و مبتکرانه رفتار کردن، به زن و شوهر کمک فراوانى مى کند. اگر زن و شوهر خواهان زندگى زناشویى یا طراوت هستند باید رشد و تغییر کنند.

درست همان طور که رشد جسمانى براى فرزندان ما امر مسلم است باید پیوسته در زمینه هاى عاطفى، احساسى، ذهنى و معنوى نیز رشد کنیم. باید مراقب باشیم که بیش از اندازه از خود گذشت نکنیم. وقتى روابط زناشویى امکان رشد را فراهم نسازد، آن پیمان کمرنگ مى شود.

شاداب بودن و مبتکرانه رفتار کردن، به زن و شوهر کمک فراوانى مى کند. اگر زن و شوهر خواهان زندگى زناشویى یا طراوت هستند باید رشد و تغییر کنند.

دوست داشتن همسر بدین معنا نیست که لزوماً همه دقایق زندگى خود را با هم باشید. این هم مى تواند از شور و شوق زندگى بکاهد. داشتن دوستان و فعالیتهاى مناسب وسیله اى است تا شادابى بیشترى به زندگى زناشویى خود بدهید . معاشرت داشتن با زوج هاى دیگر نیز وسیله مناسبى است که به زندگى شما طراوت بیشترى مى دهد.

برنامه ریزى موقعیت ها و برنامه هاى خاص از اهمیت ویژه اى برخوردار است. جشن گرفتن به مناسبت هاى ویژه، شرکت در مهمانى ، دادن هدیه، گذشت ایام را طراوت جدیدى مى بخشد. این ها به ویژه براى زن اهمیت زیادى دارد. اینکه شوهر روز تولد، سالگرد ازدواج و سایر مناسبت ها را به خاطر داشته باشد براى زن مهم است و به این نتیجه مى رسد که مورد مهر و محبت همسرش قرار دارد. و این نکته از نیاز های اختصاصی زنان است.

یکى از عوامل فرو نشاندن مهر و عشق در خانواده یکنواخت بودن و یکنواخت زندگى کردن است. حتى اگر از زندگى یکنواخت خود لذت مى برید گاهى لازم است که کارى جدید و بر خلاف همیشه صورت دهید. غافلگیر کردن همسر و فرزندان در هدیه دادن و یا مهیا شدن برای یک میهمانی و یا ایجاد یک برنامه تفریحی خانوادگی بدون پیش زمینه قبلی می تواند خانواده شما را با تنوع همراه کند.

با هم خندیدن، با هم گریستن و با هم آموختن به زن و شوهر امکان مى دهد که یکدیگر را بیش از پیش دوست بدارند

سرانجام ، براى حفظ شور و نشاط در زندگى زناشویى، زن و شوهر باید در عشق رشد کنند. با هم زندگى کردن، با هم خندیدن، با هم گریستن و با هم آموختن به زن و شوهر امکان مى دهد که یکدیگر را بیش از پیش دوست بدارند و مهر و محبت میانشان بیشتر شود. بنابراین سعی کنید در احساسات یکدیگر سهیم باشید ، دیگری را درک کنید و در احساس خود شریک کنید.

و … خلاصه آنکه زوجین هر دو وظیفه دارند که با حفظ علاقه و محبت و عشق ورزیدن به یکدیگر و اهمیت قائل شدن برای همسر کانون خانواده را گرم و گرم تر کنند.

(1) تصاویر عاشقانه در مورد دوست داشتن همسر
تصاویر عاشقانه در مورد دوست داشتن همسر Persian poetry Unique wedding photography Farsi quotes


(2) متن در مورد دوست داشتن همسر عکس نوشته
متن در مورد دوست داشتن همسر عکس نوشته - تــــــــوپ تـــــــــاپ


(3) دوست داشتن همسر Farsi poem Persian
دوست داشتن همسر Farsi poem Persian quotes Farsi quotes


(4) 33 راه برای دوست داشتن همسرتان به روش
33 راه برای دوست داشتن همسرتان به روش خود او


(5) بهترین همسر - پیام_معنوی دوست
بهترین همسر - پیام_معنوی دوست داشتن آدمها Facebook


(6) متن در مورد دوست داشتن همسر ، جملات
متن در مورد دوست داشتن همسر ، جملات فلسفی عاشقانه برای همسر


(7) جملات عاشقانه برای همسر مهربانم با عکس
جملات عاشقانه برای همسر مهربانم با عکس و متن رمانتیک


(8) عکس نوشته پروفایل دوست داشتن زن و همسر
عکس نوشته پروفایل دوست داشتن زن و همسر خود عکس نوشته پروفایل عاشقانه و جدید


(9) جملات دوست داشتن زیبا و عاشقانه برای
جملات دوست داشتن زیبا و عاشقانه برای همسر و مخاطب خاص


(10) درباره دوست داشتن همسر متن Text on
درباره دوست داشتن همسر متن Text on photo Love text Love quotes for her

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

دکمه بازگشت به بالا