عمومیهمسرداری و ازدواجویژه

7 گزینه نا خوشبختی در زندگی

7 گزینه نا خوشبختی در زندگی
7 گزینه نا خوشبختی در زندگی
7 گزینه نا خوشبختی در زندگی
7 گزینه نا خوشبختی در زندگی

خوشبخت نشدن در ازدواج

در اینجا می خواهیم شما را با راه های بدبخت شدن در ازدواج آشنا کنیم!

1– احساسی!

کاملااحساسی تصمیم بگیرید. در همان نگاه اول یک دل نه صد دل عاشق شوید. هرچه زودتر و شدیدتر شیفته طرف مقابلتان شوید، احتمال بدبختی شما بیشتر خواهد شد.

حتما شنیده اید که عشق آدم را کور می کند، خب این همان عشق کور است. وقتی این طور شیفته می شوید دیگر عقلتان از کار می افتد و بقیه ماجرا را هم خودتان بهتر می دانید!

2 – جرو بحث کنید

تغییر کنید. به محض شروع رابطه (یا حتی قبل از شروع آن!) شروع کنید به تغییر کردن. این تغییر باید در راستای علایق طرف مقابلتان باشد. بلافاصله دریابید که او چه جور آدمی است و فوری مثل او شوید. بعد هم هرچه او گفت بگویید: «من هم همین طور، عزیزم!» دقیقا همان چیزی شوید که او می خواهد. شاید فکر کنید این مکانیسم چندان موثر نیست، اما به شما اطمینان می دهم که هست: با این کار هم هویت خودتان را از دست می دهید، هم طرف مقابلتان را گول می زنید و هم بعد از مدتی دیگر نمی توانید تغییرات تان را حفظ کنید و خودتان می شوید و تازه اینجا شروع جرو بحث ها و اختلافات است! البته تاثیرات گسترده دیگری هم دارد که وقتی به این توصیه عمل کنید خودتان می فهمید.

3 – معیارهایی منطقی؟!

در معیارهایتان تجدیدنظر کنید. فهرستی از معیارهایتان را برای انتخاب همسر تهیه کنید. اگر مواردی مثل تفاهم داشتن، تناسب فرهنگی و خانوادگی، شخصیت مناسب و از این قبیل در آن بود بلافاصله آن را خط بزنید. کجای دنیا دیده اید که کسی با معیارهایی چنین منطقی و درست بدبخت شده باشد؟ معیارهای مهم تری مثل ماشین و خانه شیک، پدر پولدار، خوش تیپی و از همه مهم تر خوشگلی و جذابیت را جایگزین آنها کنید.

4 – حسادت کنید

چشم و هم چشمی کنید. ببینید دخترخاله لوس و پرافتاده تان با چه کسی نامزد کرده، بعد معیارهایی انتخاب کنید که پوز او را بزنید. مثلا اگر نامزد او پرادو دارد، مال شما باید بی ام و آخرین مدل داشته باشد. اگر پسرعمو با یک دکتر ازدواج کرده، فوری دست به کار شوید و به هر قیمتی که شده یک پروفسور برای خودتان دست و پا کنید.

5 – ساده لوح باشید

ساده باشید. اصلا منظورم از ساده بودن، ساده زیستی نیست، بلکه ساده لوحی است. به راحتی گول بخورید. همه حرف های طرف مقابل را – حتی اگر تابلو است که دارد خالی می بندد – با یک لبخند ملیح بپذیرید و تاکید کنید که او صادق ترین فردی است که در عمرتان دیده اید! به همه حرف هایش گوش کنید و هرچه از شما خواست انجام دهید. به طور کلی سهل الوصول باشید.

6 – دروغ بگویید

تا می توانید دروغ ببافید. خودتان نباشید. این بهترین فرصت است که می توانید همه آرزوها و آرمان های بربادرفته خود را زنده کنید! کافی است کمی در دریای وهم و خیال غوطه ور شوید و بعد هرچه به زبانتان می آید بگویید. از مسافرت های خارجی گرفته تا صداقت و نجابت و… درمورد خودتان، خانواده تان، دوستانتان، شغل و درآمدتان، محیط کاریتان و خلاصه هرچه به دست تان می رسد دروغ بگویید.

7 – وعده سر خرمن!

وعده های بی اساس بدهید. می توانید براساس دروغ هایتان وعده و وعیدهای واهی هم بدهید. اصلا نیازی نیست به میزان توانایی خودتان و امکان پذیربودن وعده ها حتی فکر هم بکنید. وقتی در کنار دروغ ها چهارتا وعده پوچ هم سوار شود، معرکه می شود!

اگر یکی، دوتا از این اصول را به کار ببندید، بدبخت شدنتان تضمین می شود.

منبع:مجله موفقیت

(1) زیباترین سخنانمطالب واشعار Facebook
زیباترین سخنانمطالب واشعار Facebook


(2) عکس نوشته زندگی عکس نوشته های ناب زیبا
عکس نوشته زندگی عکس نوشته های ناب زیبا و بامفهوم با جملات زیبا


(3) گزینه های موفقیت Swith for success
گزینه های موفقیت Swith for success - Posts Facebook


(4) معادله خوشبختی
معادله خوشبختی


(5) خوشبختی احساس بررسی آماری میزان جوانان
خوشبختی احساس بررسی آماری میزان جوانان جوانان و نو در


(6) 7 راز رسیدن به خوشبختی - چگونه خوشحال و از زندگی راضی باشیم
7 راز رسیدن به خوشبختیبیشتر افراد کل زندگی خود را به دنبال شادی و خوشحالی هستند و تنها منتظر آن میمانند.آنها به این موضوع فکر میکنند که اگر شغلی به دست آورند عاشق شوند یا


(7) راه های رسیدن به خوشبختی واقعی در زندگی - آکادمی 98
تاثیر همسایههای مناسب در ایجاد خوشبختی 15. جامعه. از مهمترین مواردی که بر داشتن و رسیدن به خوشبختی واقعی در زندگی ضروری است که برای هر فردی با اهمیت میباشد داشتن جامعهای مناسب است.


(8) فیلم سینمایی در جستجوی خوشبختی - دوبله فارسی
سینمایی در جستجوی خوشبختیThe Pursuit of Happyness - 2006 اثر گابریل موچینو روایتگر داستان واقعی زندگی کریس گاردنربا بازی ویل اسمیتسیاهپوستخرده فروش اسکنرهای پزشکی در سال 1980


(9) عکس و جمله های زیبا در مورد زندگی و امید سخنان بزرگان در
عکس های امید به زندگی عکس های زیبا در مورد امید به زندگی تصاویر پروفایل امید به زندگی زندگی زیبا و پر امید و جملات نقل شده و سخن بزرگان در مورد امید به زندگی را در این بخش گردآوری کرده ایم.


(10) قانون جذب باور سازی پاکسازی آموزش In stock
قانون جذب باور سازی پاکسازی آموزش کامل و ساده برای یک زندگی عالی معجزه خوشبختی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا