عمومیهمسرداری و ازدواجویژه

ریسک آشنایی و ارتباط با مرد متاهل

ریسک آشنایی و ارتباط با مرد متاهل
ریسک آشنایی و ارتباط با مرد متاهل
ریسک آشنایی و ارتباط با مرد متاهل
ریسک آشنایی و ارتباط با مرد متاهل

برخی از خانم ها تمایل دارند که با مردهای متاهل ارتباط برقرار کنند و این کار را تنها به خاطر ریسک و هیجانی که در بردارد انجام میدهند.

واقعاً تاسف آور است ، گاهی اوقات این افراد اصلاً متوجه نیستند که تا چه اندازه ضرر و زیان به بار می آورند ، بعضی وقت ها یک چنین خانم هایی تنها به برقراری رابطه جنس ی و پول فکر میکنند.

در برخی موارد دیگر هم کار به جایی می رسد که یکی از طرفین نسبت به دیگری احساس پیدا کرده و به او علاقمند میشود.

این برای همسر اول انصاف نیست که یک نفر دیگر از راه برسد و شوهر او را با خود ببرد و همسر اول در کل این ارتباط بی گناه است.

این حق خانم نیست که آسیب های عاطفی شدیدی را تحمل کند و شاهد آن باشد که همسرش با زن دیگری ارتباط برقرار کرده است.

زمانیکه یک زن با احتساب به این امر که طرف مقابل دارای زن و زندگی میباشد، باز هم با او ارتباط برقرار میکند، فقط در پی رسیدن به نیات شیطانی خودش است و اصلاً برایش اهمیتی ندارد که ممکن است همسر اول این مرد چه آسیب هایی را متحمل شود.

این زن فقط نیتش این است که زندگی او را از هم بپاشاند و به کام دل خودش برسد ، یک چنین زن هایی معمولاً سعی میکنند رفتارهای خودشان را به طرق مختلف توجیه کنند و خیانت موجود را پیش برده و زندگی زن و شوهر را از هم بپاشند.

اکثر خانم هایی که خیانت پیشه می نند و با مردهایی که دارای همسر هستند ارتباط برقرار میکنند این کار را تنها به دلیل احساس قدرت انجام میدهند ، با این کار احساس میکنند که قدرت آن را دارند تا مرد را از همسرش جدا سازند.

البته گاهی اوقات این کار جواب نمیدهد و در اکثر موارد مرد از همسر اولش جدا نمیشود و در چنین حالتی معمولاً مرد دوباره با احساس شرمندگی به سوی همسر اولش باز میگردد و سعی میکند که رابطه ای را که خراب نموده مجدداً بازسازی کرده و روابط خود را با همسرش بهبود بخشد.

البته در برخی موارد هم دیده شده است که وقتی خانم با مردی متاهل ارتباط برقرار کرده، خودش هم نمیدانسته که این مرد متاهل است ؛ برخی از مردهای متاهل در مورد وضعیت تاهل خود به خانم های دیگر دروغ میگویند.

به هر حال این امکان وجود دارد که چه مرد و چه زن هر کدام به نقطه ای برسند که احساس گناه به آنها دست بدهد و از خیانت کردن خود پشیمان بشوند و اگر این احساس گناه شدت پیدا کند، یکی از طرفین به این ارتباط پایان میدهد.

برخی آقایان تنها به این دلیل که قادر به تحمل تعارض و دوگانگی در زندگی خود نیستند به یک چنین ارتباطی پایان میدهند ، احساس گناه مانند کنه به جانشان می افتد و آنها را رها نمیکند.

البته در این میان مردهایی هم وجود دارند که به هیچ وجه احساس گناه نمیکنند و هیچ تمایلی هم به بهبود رابطه از خود نشان نمیدهند.

این قبیل افراد معمولاً از همسر اول خود جدا میشوند و سپس با معشوقه خود ازدواج میکنند ؛ البته زمانیکه هیچ امیدی برای بهبودی رابطه به چشم نمیخورد، شاید طلاق بهترین گزینه انتخابی باشد.

همسر اول معمولاً در یک چنین شرایطی احساس خشم و عصبانیت میکند و اغلب این حس را پیدا می کند که شاید تقصیر او بوده که همسرش به او خیانت کرده و به این امر فکر میکند که چه خطایی از او سر زده است.

اما حقیقت اینجاست که همسر این مرد هیچ کار اشتباهی انجام نداده، خیانت به این دلیل اتفاق افتاده است که مرد تصمیم گرفته به همسر خود خیانت کند ؛ مردی که خیانت می کند این کار را علیرغم میل باطنی همسر خود انجام میدهد.

اگر مردی از زندگی خود احساس رضایت نمیکند، باید درخواست طلاق بدهد نه اینکه به همسر خود خیانت کند و واقعاً جای تاسف است که چرا برخی از مردان زندگی مشترک خود را آنقدرها که باید و شاید جدی نمیگیرند.

آسیب زمانی به حد اعلای خود میرسد که شوهر، زن دوم را باردار کند ؛ بارداری مشکلات را هزار مرتبه پیچیده تر میکند و این مسئله برای همسر اول غیر قابل تحمل است.

خیانت را تنها زمانی میتوان بخشید که هر دو نفر تصمیم بگیرند که واقعاً به صورت صمیمانه بر روی از بین بردن آن کار کنند.

برای اینکه فرد بتواند طرف مقابل را ببخشد، زمان لازم دارد و بازسازی اعتماد و اطمینان مستلزم گذر زمان است.

اگر کسی که یک بار خیانت کرده بود مجدداً این کار را انجام دهد، واقعاً جای تامل وجود دارد چرا که یک مرتبه از خطای او چشم پوشی شده و این بار دومی است که مجدداً یک چنین خطای نابخشودنی را تکرار میکند ؛ امیدوارم شما جزو این دسته از زنان یا مردان نباشید.
(1) اگر با مرد متاهل وارد رابطه شدین این
اگر با مرد متاهل وارد رابطه شدین این نکات رو بدونین - رادیو عشق


(2) عاشق مرد متاهل شدم دوستی دختر مجرد با
عاشق مرد متاهل شدم دوستی دختر مجرد با مرد زندار و راه دل کندن


(3) چرا خانم ها نباید با مرد متاهل ارتباط
چرا خانم ها نباید با مرد متاهل ارتباط برقرار کنند - مردمان


(4) دلبستگی به مرد متاهل و عواقب آن
دلبستگی به مرد متاهل و عواقب آن - خبرگزاری آریا


(5) رابطه با مرد متاهل چه عواقبی خواهد داشت
رابطه با مرد متاهل چه عواقبی خواهد داشت و راه های حل این بحران


(6) رابطه مرد متاهل با یک زن بیوه مای مشاور
رابطه مرد متاهل با یک زن بیوه مای مشاور


(7) مشاوره روانشناسی رابطه با مرد متاهل
مشاوره روانشناسی رابطه با مرد متاهل - ذهن آرا


(8) چرا باید رابطه با مرد متاهل را تمام
چرا باید رابطه با مرد متاهل را تمام کنید روانشناسی نوین بینش


(9) برقراری روابط عاشقانه با مردان متاهل
برقراری روابط عاشقانه با مردان متاهل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 3 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا