آرایش و زیباییدنیای مدعمومیویژه

آرایش صورت با موی مشکی و بهترین مدل های آرایش برای خانم های مو مشکی

آرایش صورت با موی مشکی و بهترین مدل های آرایش برای خانم های مو مشکی
آرایش صورت با موی مشکی و بهترین مدل های آرایش برای خانم های مو مشکی
آرایش صورت با موی مشکی و بهترین مدل های آرایش برای خانم های مو مشکی

آرایش صورت با موی مشکی

خیلی از خانم ها رنگ موی مشکی دارند و یا موهای خود را به رنگ موی مشکی پر کلاغی در می آورند که بسیار پرطرفدار است و باعث کمتر نشان دادن سن می شود. خانم هایی که موهای مشکی دارند باید آرایش صورت مناسب با این رنگ مو را انتخاب کنند تا زیبایی آنها بیشتر شود.

بی نقص ترین آرایش زمانی است که شما بدانید از چه رنگ هایی باید استفاده کنید و با توجه به رنگ مو، پوست، چشم و حتی لباس خود باید رنگ آرایش خود را انتخاب کنید. در ادامه بهترین نمونه های آرایش صورت متناسب با موی مشکی پر کلاغی را معرفی می کنیم.

آرایش صورت متناسب با موی مشکی

نخستین قدم برای داشتن آرایشی ماندگار، زیرسازی مناسب است. بعد از انتخاب کرم مرطوب کننده آبرسان بر طبق پوستی که دارید، می توانید ا یک پرایمر استفاده کنید.

آرایش صورت با موی مشکی

انتخاب کرم پودر، پنکک و کانسیلر مناسب

اگر رنگ پوست شما سفید، گندمی و سبزه است باید رنگ مناسب برای انتخاب کرم پودر و پنکک را انتخاب کنید و باید دقیقا هم رنگ پوست خودتان باشد. برای این دو مورد و همچنین به منظور همخوانی بهتر رنگ صورت و گردن، بهتر است طق تناژ رنک پوست خودتان انتخاب کنید. برای کانسیلر اینگونه نیست، برای کانسیلر بهتر است که رنگ یک یا دو درجه از پوست شما روشن تر باشد.

آرایش صورت با موی مشکی

سایه‌ چشم مناسب

برای انتخاب کردن سایه، آرایش چشم دودی و اسموکی انتخاب مناسبی است. رنگ های تیره و خنثی، همخوانی یبایی با رنگ موی مشکی دارند. انتخاب رنگ قهوه ای تیره و روشن برای یک آرایش سبک تر مناسب است.

آرایش صورت با موی مشکی

آرایش چشم‌ها

آرایشگران معروف همیشه بر این باور هستند که میان آرایش چشم و آرایش لب، فقط یکی از آنها باید تیره و غلیظ باشد. می توانید برای آرایش چشم خیلی تیره و استفاده از مژه مصنوعی، برای رژ لب، از رنگ های خیلی کمرنگ، همرنگ لب و یا حتی برق لب استفاده نمایید.

البته برعکس این موضوع هم وجود دارد. اگر برای آرایش چشم فقط ریمل ساده را ترجیح می دهید، می توانید از رژ لب قرمز و بنفش تیره استفاده کنید.

آرایش صورت با موی مشکی

رژلب مناسب

اگر قصد آرایش صورت با موی مشکی خود را دارید، در صورتی که پوست شما روشن اسـت، رنگ های قرمز گوجه ای و روشن را انتخاب کنید و اگر پوست سبزه دارید، رنگ های قرمز تیره، شرابی و بنفش را روی لب های خود امتحان کنید.

آرایش صورت با موی مشکی

رژگونه

رژگونه را در آخرین مرحله از آرایش استفاده کنید. وقتی که رنگ موهای شما پرکلاغی است؛ طبق آرایش متناسبی که انتخاب کرده و رنگ هایی که استفاده کرده اید، رنگ رژگونه را انتخاب کنید. ولی به صورت معمول انتخاب رنگ های مرجانی و صورتی کم رنگ مناسب می باشد.

مدل های آرایش مناسب برای موهای مشکی

در ادامه عکس هایی از زیباترین و بهترین رنگ ها را که با مدل های موی مشکی همخوانی دارند را مشاهده می کنید و می توانید از این طرح های آرایش ایده بگیرید.

آرایش صورت با موی مشکی

آرایش صورت با موی مشکی آرایش صورت با موی مشکی آرایش صورت با موی مشکی آرایش صورت با موی مشکی

امیدواریم از عکس های آرایش متناسب با موی مشکی ایده گرفته باشید و مورد پسند شما قرار گرفته باشند.


(1) جدیدترین مدلهای آرایش با موی مشکی
جدیدترین مدلهای آرایش با موی مشکی


(2) آرایش مناسب با رنگ موی مشکی و پرکلاغی عکس
آرایش مناسب با رنگ موی مشکی و پرکلاغی عکس


(3) آرایش صورت با موی مشکی برای مهمانی های
آرایش صورت با موی مشکی برای مهمانی های متفاوت


(4) جدیدترین مدلهای آرایش با موی مشکی
رنگ موی مشکی از جذابیتی فوق العادهای در بین دیگر رنگهای مو برخوردار است اما انتخاب درست آرایش و نوع میکاپ برای موی مشکی بسیار مهم است و اگر انتخاب اشتباهی برای آرایش صورتتان داشته باشید نه تنها موهایتان جذابیتی


(5) بهترین آرایش صورت با موی مشکی پرکلاغی عکس - زیبامون
در ادامه با بهترین آرایش صورت با موی مشکی پرکلاغی آشنا بشین و به جزئیات این آرایش ها انتخاب رنگ های آرایشی و نوع رنگ پوست و رنگ چشم دقت کنین تا شما هم بتونین یه آرایش زیبا رو با رنگ موی مشکی پرکلاغی تجربه کنین.


(6) بهترین و جذاب ترین مدل آرایش برای موی بلوند و موی مشکی
بهترین و جذاب ترین مدل آرایش برای موی بلوند و موی مشکی باید سعی کنید مدل آرایش صورتتان با رنگ موهای بلوند و یا مشکی شما هماهنگ باشد تا جذابیت شما بیشتر شود.


(7) آرایش صورت مناسب با موی مشکی چگونه است ستاره
رنگ موی مشکی پرکلاغی از رنگهای پرطرفدار است که علاوه بر زیبایی خاص سن هر خانم را کمتر نشان میدهد. با انتخاب آرایش صورت مناسب با موی مشکی میتوانیم این زیبایی را چندین برابر کنیم


(8) موی مشکی پرکلاغی
زیباترین آرایش صورت با موی مشکی پرکلاغی برای خانم ها زیبا


(9) بهترین آرایش صورت با موی بلوند و پوست روشن
بهترین آرایش صورت با موی بلوند و پوست روشن آرایش صورتآرایش صورت زیبا آرایش لب آرایش چشمآرایشی سنگین خط چشم های مشکیموی بلوند


(10) موهای مشکی و تیره
مدل آرایش صورت شیک و خاص با موهای مشکی و تیره - زیبامون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 17 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا