بیوگرافیعمومیمطالب جالبویژه

سحز زامبی یا سحر تبر دختری که می خواست شبیه بازیگر معروف شود و عکس

“سحر زامبی” دختر معروف اینستا

سحر دختر 19 ساله ایرانی است که می خواست شبیه به آنجلینا جولی شود و به همین دلیل چندین جراحی زیبایی انجام داد و چهره اش بسیار تغییر کرد، ولی به جای شبیه شدن به آنجلینا جولی شبیه به عروس مردگان شد و به سحر زامبی معروف شد.

انتشار عکس های سحر دختر 19 ساله که ماه ها رژیم گرفته بود و به وزن 40 کیلوگرم رسیده بود و پس از انجام ده ها عمل جراحی شبیه به شخصیت کارتون عروس مرده شده بود، باعث شد بار دیگر موضوع تب لاغر شدن و خوشگل شدن مصنوعی در ایران سر زبانها انداخته شود.

سحر زامبی دختری زیبا که شبیه به جسد متعفن شد

اگر چه هیچ مدرکی دال بر صحت ادعاهای این دختر جوان دیده نشده هست و بعضی بر این عقیده میباشند که انتشار عکسهای عجیبی از او در شبکه اینستاگرام صرفا بهانه‌ای برای ربایش فالوور «تا به حال بیش از 342 هزار فالوور» و احتمالا در آینده بهرهگیری تبلیغاتی از این مهلت هست, اما این موضوع بار دیگر زنگ خطر “تب زیباشدن در ایران” رابه صدا در آورده هست.

دختر 19 ساله‌ ای که گفته میشود از علاقمندان آنجلینا جولی, بازیگر مشهور هالیوود بوده هست و ماه‌ها رژیم گرفته تا به وزن 40 کیلو گرم برسد و حالا پس از انجام 50 جراحی پلاستیک در انتها شبیه شخصیت کارتون عروس مرده شده استوسواس زیبایی, جراحی‌های زیبایی را در ایران به یک صنعت درآمدزا تبدیل کرده هست.

امری که باعث شده افزون بر گروه بزرگی از جامعه پزشکان فعال در رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحان پلاستیک, حتی پزشکان عمومی نیز وارد این حوزه شوند و داعیۀ مهارت در انجام این دست از جراحی‌ها را داشته باشند.

به گونه‌ای که بنا بر اعلام کمال سید‌متواضع رییس انجمن جراحان پلاستیک ایران, شمار بالایی از جراحی‌های پلاستیک در ایران, از طریق 7 هزار دکتر بدون مجوز انجام می شود.

حالا در ایران تغییر شکل بینی, پروتز سینه, لیپوساکشن, کشیدن پوست, بزرگ کردن لب, گونه سازی و تزریق ژل و چربی برای صاف کردن پوست صورت بسیار متعارف هست و سن متقاضان عمل‌های جراحی به 14 سال کاهش پیدا کرده هست.

زیاد این متقاضیان امیدوارند با تغییر بینی و گونه و لب و دیگر اعضای بدن و درنهایت دست یافتن به “چهره‌ ای عروسکی” خود رابه ستارگان هالیوود نزدیکتر کنند.

اگر چه آمار رسمی درمورد میزان جراحی‌های زیبایی در ایران وجود ندارد اما نگاه به گزارش‌های داده شده از طریق مسئولان بخش‌های گوناگون در سال های گوناگون, تا حدودی انچه راکه در اینبخش می گذرد, روشن میکند.محسن نراقی, رییس انجمن تحقیقات راینولوژی درسال 94 از انجام پژوهش مشترکی میان این انجمن و دانشگاه جان‌ هاپکینز کشور آمریکا خبر داد

و بر این زمینه اعلام کرد که آمار جراحی پلاستیک بینی در ایران هفت‌برابر ایالات امریکا و آمار کاشت مو 6.5 برابر کشور آمریکا, میزان جراحی پروتز چانه در ایران 2.5 برابر و پروتز گونه دوبرابر کشور آمریکا هست.از دیگر نتایج این پژوهش این که در کشور آمریکا مردم بیشتر به سوی روش‌ های غیرجراحی تمایل دارند ودر ایران هنوز هم جراحی‌‌ های بینی در صدر جراحی‌‌های پلاستیک قرار دارد.

سیدابوالحسن امامی, رییس انجمن جراحان پلاستیک نیز اعلام کرده هست که تنها در تهران هر روز حدود 300 عمل جراحی بینی و به عبارت دیگر ماهانه به طور متوسط 20 هزار عمل جراحی بینی انجام می شود.

در کنار پافشاری به زیبایی, تب لاغری نیز در ایران فرا گیر شده و باعث شده هست در کنار رژیم‌ های سخت و جراحی‌های حادثه آفرین, بهرهگیری از انواع داروهای گیاهی و شیمیایی بعنوان “برترین و آسان‌ ترین روش لاغری” در بین نسل جوان این کشور متعارف شود. مشکل تا به آنجا گسترده شده هست که امروزه افزون بر داروخانه‌ها, سوپر مارکت‌ ها و دست فروشان نیز اقدام به فروش داروهای لاغری می کنند.

سحر دختر شبیه آنجلینا جولی،عمل جراحی پلاستیک سحر زامبی،سحر زامبی اینستاگرام

سحر دختری که خواست شبیه آنجلینا جولی شود عکس ،سحر زامبی

همچنین ببینید :

  • 5 زن عجیب و رکورد دار دنیا را ببینید
  • این دختر زیبا بیماری عجیب و غیر قابل درمان دارد تصاویر دختر زیبا
  • دختر عجیب که با خودش ازدواج کرد! عکس
  • کار عجیب دختر جوان باعث حیرت پزشکان شد! عکس
سحز زامبی یا سحر تبر دختری که می خواست شبیه بازیگر معروف شود و عکس
سحز زامبی یا سحر تبر دختری که می خواست شبیه بازیگر معروف شود و عکس
سحز زامبی یا سحر تبر دختری که می خواست شبیه بازیگر معروف شود و عکس
سحز زامبی یا سحر تبر دختری که می خواست شبیه بازیگر معروف شود و عکس
سحز زامبی یا سحر تبر دختری که می خواست شبیه بازیگر معروف شود و عکس

(1) سحر زامبی دختری که می خواست شبیه بازیگر
سحر زامبی دختری که می خواست شبیه بازیگر معروف شود عکس مد روز


(2) سحر تبر از نگاه رسانههای خارجی زامبی
سحر تبر از نگاه رسانههای خارجی زامبی یا آنجلینا جولی اقتصاد آنلاین


(3) سحر زامبی در حقیقت می خواسته شبیه
سحر زامبی در حقیقت می خواسته شبیه آنجلینا جولی شود


(4) سحر تبر معروف به زامبی یا عروس مردگان
سحر تبر معروف به زامبی یا عروس مردگان شاخ جدید اینستاگرام


(5) عکس چهره واقعی سحر تبر دختر زامبی
عکس چهره واقعی سحر تبر دختر زامبی معروف ساعدنیوز


(6) زامبی در ایران دستگیر
تیتر عجیب یک سایت خارجی در مورد دستگیری سحر تبر زامبی در ایران دستگیر شدخبر فوری


(7) واقعیت فاطمه خ زامبی اینستاگرامی ایران
واقعیت فاطمه خ زامبی اینستاگرامی ایران قبل از دستگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا