بیوگرافیعمومیمطالب جالبویژه

زندگینامه بوگرا گولسوی Buğra Gülsoy

زندگینامه تولگا در سریال ماندگار, عکسهای تولگا در سریال ماندگار, سریال ماندگار, بیوگرافی و عکس تولگا در سریال ماندگار

بیوگرافی بوگرا گولسوی بازیگر سریال دخترم

بوگرا گولسوی Buğra Gülsoy (متولد 1982 فوریه 22) در شهر آنکارا ترکیه است. بوگرا در زمینه های بازیگری ، معماری ، مدیریت، طراح گرافیک و عکاسی فعالیت دارد. وی در خانواده ای مسلمان بزرگ شده است.

بوگرا دوره مدرسه ابتدایی، متوسطه و دانشگاه را در آنکارا به پایان رسید. او اولین تجربه کاری خود را زمانی که او 13 ساله بود کسب کرد. وی فارغ التحصیل رشته معماری در دانشگاه مدیترانه شرقی و دانشکده معماری می باشد.

بوگرا گولسوی در سریال کوزی گونی در نقش گونی تکین اوغلو و سریال فاطماگل در نقش وورال ناملی به خوبی درخشید.همچنین در سال 2010 در سریال ماندگار در نقش تولگا توانست نقش خوبی را اجرا کند. بوگرا گولسوی از همسرش سلن سویدر بازیگر نقش توپراک در سریال عمر گل لاله و شمیم عشق در سال 2012 جدا شد و هم اکنون با بورچو کارا ازدواج کرده است.

زندگینامه بوگرا گولسوی Buğra Gülsoy

اولین تجربه هنری بوگرا گلسوی در سن 13 سالگی تحقق یافت یعنی زمانی که او دانش آموز دبیرستان بود ولی بعد به خاطر درسش سعی میکرد با ساخت فیلم های کوتاه رشته ارتباط خود با هنر را حفظ کند. تا این که بعد از فارغ التحصیلی در دانشگاه در همان قبرس با یک تئاتر دولتی روی صحنه رفت و اتفاقا خوش درخشید و بعد از آن به ترکیه برگشت.

بوگرا گلسوی با دریافت پیشنهاد بازی در”خروج پادشاه” به دنیای بازیگری وارد شد و بعد از آن هم توانست در سریال های دیگری ایفای نقش کند و جوایز متعددی را از آن خود کند.

زندگینامه بوگرا گولسوی Buğra Gülsoy

در زندگی شخصی در سال 2007 رابطه ای دوستانه را با Selen Soyder بازیگر نقش توپراک در سریال عمر گل لاله آغاز کرد ولی بعد این رابطه به هم خورد و بوگرا گلسوی با Burcu Kara بازیگر دیگر ترک ازدواج کرد اما این ازدواج هم در سال 2012 به طلاق انجامید. بازیگر نقش گونی در حال حاظر با Nilüfer Gürbüz دوست است.

بوگرا گلسوی در حال حاضر در استانبول زندگی میکند.

گلسوی در حال حاظر علاوه بر بازیگری به کارگردانی و عکاسی نیز مشغول است.

دو سریال “کوزی گونی” و “فاطما گل” دو سریال موفقی هستند که پخششان از یک شبکه فارسی زبان باعث شناخته شدن بوگرا کلسوی در ایران شد.

بازی در سریال دخترم

او اخیرا در سریال دخترم ایفای نقش کرده است. این سریال ساخته سال 2018 شبکه TV8 است و در کنار لیلا توغوتلو بازی کرده است.

عکسهای دمیر در سریال دخترم

زندگینامه تولگا در سریال ماندگار, عکسهای تولگا در سریال ماندگار, سریال ماندگار, بیوگرافی و عکس تولگا در سریال ماندگار زندگینامه تولگا در سریال ماندگار, عکسهای تولگا در سریال ماندگار, سریال ماندگار, بیوگرافی و عکس تولگا در سریال ماندگار زندگینامه تولگا در سریال ماندگار, عکسهای تولگا در سریال ماندگار, سریال ماندگار, بیوگرافی و عکس تولگا در سریال ماندگار زندگینامه تولگا در سریال ماندگار, عکسهای تولگا در سریال ماندگار, سریال ماندگار, بیوگرافی و عکس تولگا در سریال ماندگار

زندگینامه بوگرا گولسوی Buğra Gülsoy
زندگینامه بوگرا گولسوی Buğra Gülsoy
زندگینامه بوگرا گولسوی Buğra Gülsoy

(1) بیوگرافی بورا گولسوی Buğra Gülsoy
بیوگرافی بورا گولسوی Buğra Gülsoy بازیگر جذاب ترک


(2) بیوگرافی بورا گولسوی و همسرش داستان
بیوگرافی بورا گولسوی و همسرش داستان زندگی با عکس


(3) بیوگرافی کامل بوگرا گولسوی عکس
بیوگرافی کامل بوگرا گولسوی عکس


(4) بیوگرافی کامل بوگرا گولسوی عکس
بوگرا گلسوی در 22 ماه فوریه سال 1982 و در آنکارا ترکیه به دنیا آمد تحصیلات ابتدایی و متوسطه خود را در آنکارا به پایان رساند و در سال 2000 وارد دانشکده معماری دانشگاه مدیترانه شرقی در قبرس شد و موفق شد در سال 2004 در رشته


(5) بیوگرافی بورا گولسوی و همسرش چارویماق
بیوگرافی بورا گولسوی بورا گولسوی متولد 2 فوریه 1982 در ترکیه بازیگر است فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری از دانشگاه قبرس می باشد با گرافیک شروع کرد سپس


(6) TvBoxShow بیوگرافی بوگرا گولسوی
TvBoxShow بیوگرافی بوگرا گولسوی


(7) بورا گولسوی - ویکیپدیا دانشنامه آزاد
بورا گولسوی به ترکی استانبولی Buğra Gülsoy زاده 2 فوریه 1982 بازیگر معمار عکاس و طراح گرافیک اهل ترکیه است. محتویات


(8) بیوگرافی بوگرا گولسوی بیوکده
بیوگرافی بوگرا گولسوی بوگرا گلسوی در 22 ماه فوریه سال 1982 و در آنکارا ترکیه به دنیا آمد تحصیلات ابتدایی و متوسطه خود را در آنکارا به پایان رساند و در سال 2000 وارد دانشکده معماری دانشگاه مدیترانه شرقی در قبرس شد و


(9) عکس و بیوگرافی بوغرا گولسوی Buğra
عکس و بیوگرافی بوغرا گولسوی Buğra Gülsoy بازیگر ترکی


(10) pedikade - عکسهای بوگرا گولسوی تولگا
pedikade - عکسهای بوگرا گولسوی تولگا در سریال ماندگار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + یک =

دکمه بازگشت به بالا