عمومیهمسرداری و ازدواجویژه

دعا برای داشتن همسر با تقوا

دعا برای داشتن همسر با تقوا
دعا برای داشتن همسر با تقوا
دعا برای داشتن همسر با تقوا
دعا برای داشتن همسر با تقوا

دعایی برای یافتن همسر باتقوا و مناسب

خداوند متعال برای هر کاری اسبابی قرار داده اسـت کـه برای بـه نتیجه رسیدن آن، باید از طریق اسباب آن عمل کرد.
راه پیدا کردن همسر مناسب، تحقیق و شناسایی دقیق اسـت، البته دراین راه باید از خداوند هم کمک خواست تا مـا را در شناخت صحیح هدایت کند و تلاش¬های مـا بـه نتیجه ی مطلوب برسد.
دعاهایی کـه در روایات و از زبان ائمه«ع» بیان شده اسـت همگی باید بـه همراه تلاش و کوشش و تحقیق همه ی جانبه برای انتخاب همسر باشد.
یکی از دعاهایی کـه دراین زمینه از ائمه«ع» نقل شده، دعایی اسـت کـه از حضرت علی«ع» نقل شده اسـت، ایشان فرمودند: «هر یک از شـما کـه خواست ازدواج کند باید ابتدا دو رکعت نماز بخواند ودر هر رکعت سوره ی فاتحةالکتاب و سوره ی یس را بخواند، وقتی کـه ازنماز فارغ شد بعد از حمد و ثنای پروردگار اینگونه بگوید:


پروردگارا، همسری مهربان و بچه آور و شکرگزار و باغیرت بـه مـن عطا کن کـه اگر بـه او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر بـه او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا بـه یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم «اسرار و اموال و آبروی مرا» حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر وی را بـه کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او سوگند خوردم «کـه او کاری را انجام دهد» او «آن کار را انجام داده» و مرا ازآن سوگند بریءالذمّه کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری رابه مـن ببخش! پس بـه درستی کـه مـن وی را از تـو خواسته¬ام و بـه مـن نمی‌رسد مگر آن چیزی کـه تـو منت می گذاری و عطا می کنی.»


(1) دعایی برای ازدواجی سریع با همسر خوب
دعایی برای ازدواجی سریع با همسر خوب


(2) دعایی برای یافتن همسر باتقوا و مناسب
دعایی برای یافتن همسر باتقوا و مناسب آشنایی با دعایی برای یافتن همسر باتقوا و مناسب


(3) دعا برای داشتن خانواده با تقوا و نمونه
دعا برای داشتن خانواده با تقوا و نمونه


(4) دعای ازدواج با همسر مومن و مناسب از
دعای ازدواج با همسر مومن و مناسب از حضرت علی ع - دعای عاجل


(5) دعای طلب همسر با تقوا و با ایمان مجرب و سریع التاثیر - اهنوس
دعای طلب همسر با تقوا و با ایمان مجرب و سریع التاثیر. امروز و در این مطلب از سایت اهنوس به شما عزیزان دعایی پر خیر و مجرب می آموزیم که برای رهایی از سختی های ازدواج و همین طور انتخاب همسر با ایمان و با تقوا خوانده می شود.


(6) نوین اطلس دعا برای همسر خوب و باتقوا
دعا برای داشتن همسر زیبا و مهربان. اگر می خواهید همسر زیبا با ظاهری آراسته و مهربان داشته باشید هر روز یک بار زیارت عاشورا و دعاى توسل را با توجه کامل به نیت این حاجت قرائت کنید.


(7) دعا برای یافتن همسر با تقوا
دعا برای یافتن همسر زیبا با تقوا مهربان و مسلمان جوان فا دعایی برای یافتن همسر باتقوا و مناسب از حضرت علیع نقل شده است هر یک از شما که خواست ازدواج کند باید ابتدا دو رکعت نماز بخواند و در هر رکعت سوره ی


(8) دعا جهت یافتن همسری مناسب
دعا برای داشتن همسر با تقوا - ParsNaz.ir دعایی برای یافتن راه پیدا کردن همسر مناسب و با تقوا اولا شناخت ملاکها و معیارهای تقوا است. آنها برای یافتن


(9) دعا برای ازدواج سریع و موفق با فرد مورد
دعا برای ازدواج سریع و موفق با فرد مورد نظر ستاره


(10) دعایی مجرب و قوی برای یافتن همسر مهربان
دعایی مجرب و قوی برای یافتن همسر مهربان و باتقوا و مناسب - باستان شناسی و ذکر و دعاهای قرآنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا