بیوگرافیعمومیمطالب جالبویژه

شهاب حسینی بیوگرافی و عکس های شهاب حسینی و همسرش

شهاب حسینی

بیوگرافی کامل شهاب حسینی

عکس های شهاب حسینی و همسرش و زندگینامه این بازیگر

شهاب حسینی زاده 14 بهمن سال 12 در تهرات است. او بازیگر تلویزیون و سینما، مجری، کاگردان و گوینده است. شهاب حسینی با بازی در فیلم سوپر استار در سال 1387 توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر را به دست آورد. شهاب حسینی در جشنواره فیلم کن 2016 با ایفای نقش در فیلم فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی، توانست جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن را به خود اختصاص بدهد. همچنین او خرس نقره‌ای بهترین بازیگر مرد جشنواره بین‌المللی فیلم برلین 2011 را به‌همراه گروه بازیگران فیلمجدایی نادر از سیمین کسب کرد.

شهاب حسینی

زندگی شهاب حسینی

نام کامل شهاب حسینی، سید شهاب‌الدین حسینی تنکابنی می‌باشد. وی در سال 1352 در تهران متولد شد. او اولین فرزند خانواده است و یک برادر و دو خواهر دارد. اصلیت او به تنکابن مازندران برمی‌گردد. او چند سالی را نیز در دوران کودکی همراه با خانواده در خرم‌آباد زندگی کرد. تحصیلات دانشگاهی‌اش در رشته روان‌شناسی دانشگاه تهران بود که آن را به قصد مهاجرت به کانادا ناتمام گذاشت. حسینی در سال 1374 ازدواج کرد، فرزند اولشان به نام محمدامین در زمستان 1382 و فرزند دومشان به نام امیرعلی در تابستان 1390 به دنیا آمدند. او کار خود را با تئاتر دانشجویی و سپس گویندگی در رادیو آغاز کرد.

شهاب حسینی

فعالیت‌ها و کارنامه

سینما

شهاب حسینی در سال 1380 با بازی در فیلم رخساره ساخته امیر قویدل وارد سینما شد. حسینی در سال‌های 1381 تا 1383 در فیلم‌های واکنش پنجم به کارگردانی تهمینه میلانی و این زن حرف نمی‌زند به کارگردانی علیرضا امینی و زهر عسل به کارگردانی ابراهیم شیبانی و رستگاری در هشت و بیست دقیقه به کارگردانی سیروس الوند ایفای نقش کرد و به عنوان یک بازیگر بیش از پیش مطرح شد و توانست برای بازی در شمعی در باد با کاراکتر بابک و رستگاری در هشت و بیست دقیقه با کاراکتر فؤاد دو سال پیاپی کاندیدای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر شود. وی در سال 1383 در قتل آنلاین و سپس در سال 1384 در فیلم پیشنهاد 50 میلیونی به ایفای نقش پرداخت.

او سال‌های بعد برای بازی در فیلم‌های بچه‌های ابدی، شمعی در باد، محیا و دل شکسته در سال 1386 مورد توجه قرار گرفت. حسینی در سال 1386 برای فیلم محیا موفق به کسب دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر شد. سال 1387 و 1388 دو سال درخشان برای وی بود. او در دل شکسته ساخته علی روئین‌تن، درباره الی ساخته اصغر فرهادی، سوپراستار ساختهتهمینه میلانی، حوالی اتوبان ساخته شهرام اسدی و پرسه در مه ساخته بهرام توکلی بازی‌های متفاوت و قابل توجهی را به نمایش گذاشت و با کاراکتر کوروش زند در فیلم سوپر استار به اوج محبوبیت و شهرت رسید.

حسینی برای فیلم سوپر استار سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر را دریافت کرد و همچنین به خاطر فیلم‌های پرسه در مه و درباره الی برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد جشن خانه سینما شد. وی در درباره الی یکی از مهمترین بازی‌های خود را با کاراکتر احمد ایفا نمود و در پرسه در مه با کاراکتر امین بازی متفاوتی را از خود به نمایش گذاشت. نیلوفر ساخته سابین ژمایل در سال 2008 اولین کار او با کارگردان غیر ایرانی بود. حسینی در سال 1389 بار دیگر با اصغر فرهادی همکاری کرد و در فیلم جدایی نادر از سیمین به ایفای نقش در کاراکتر حجت پرداخت. این فیلم برای او اولین دست‌آورد بین‌المللی اش را به ارمغان آورد و توانست خرس نقره‌ای بهترین بازیگر مرد جشنواره بین‌المللی فیلم برلین 2011 را به همراه دیگر بازیگران مرد این فیلم به دست آورد و تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشن خانه سینما و دیپلم افتخار جشنواره فیلم فجر را دریافت نمود و بازی او مورد توجه انجمن بین‌المللی سینه فیلی قرار گرفت و نامزد دریافت جایزه آی سی اس بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد. حسینی در این فیلم بازی سرشار از ظرایف تکنیکی را از خود به نمایش گذاشت. شهاب حسینی در نظرسنجی برنامه هفت سال 1392 به عنوان بهترین بازیگر دهه هشتاد ایران انتخاب شد. یکی می‌خواد باهات حرف بزنه در سال 1390، هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند، حوض نقاشی و تعبیر خواب در سال 1391 از دیگر آثار قابل توجه او در چند سال اخیر به‌شمار می‌رود. بازی وی در حوض نقاشی با سبک متد اکتینگ در کاراکتر رضا یکی از بازی‌های قابل توجه او محسوب می‌شود و وی به خاطر ایفای نقش در این فیلم جایزه ویژه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم لیسبون را دریافت نمود. حسینی در سال 1393 به پروژه فیلم دوران عاشقی پیوست و با بازی خود برای دومین بار کاندیدای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر شد. وی در همین سال اولین فعالیت کارگردانی خود را با فیلم ساکن طبقه وسط آغاز نمود و خود در 38 نقش متفاوت در این فیلم بازی کرد. حسینی در سال 1394 به پروژه فروشنده، هفتمین فیلم بلند اصغر فرهادی پیوست و کاراکتر عماد را بازی کرد. حسینی در سال 2016 به موفقیت بزرگی دست یافت و توانست با ایفای نقش در فیلم فروشنده جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن را به دست آورد. این سومین همکاری وی با اصغر فرهادی به‌شمار می‌آید. دریافت این جایزه که برای اولین بار در تاریخ بازیگری سینما و هنر ایران اتفاق افتاد با واکنش‌های مثبت ایرانیان روبرو شد. حسینی در همین سال جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم اکشن ان فیلم آمریکا را برای بازی درفیلم هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند به دست آورد.

شهاب حسینی

تلویزیون

حسینی در سال 1379 با سریال پس از باران پا به عرصه بازیگری گذاشت. وی در سال 1380 در سریال پلیس جوان و در سال 1382 در سریال تب سرد به ایفای نقش پرداخت. وی در سال 1385 در سریال مدار صفر درجه در نقش حبیب پارسا به ایفای نقش پرداخت و این سریال دوره اوج وی در تلویزیون بود. مدار صفر درجه ساخته حسن فتحی محصول مشترک کشورهای ایران، مجارستان،فرانسه و لبنان است. حسینی در سال 1388 در نقش عباس بابایی در سریال شوق پرواز ظاهر شد و این سریال نیز به موفقیت در نزد مخاطبین دست یافت. شهرزاد در سال 1393 اولین کار رسانه خانگی و دومین همکاری او با حسن فتحی است. شهاب حسینی در شهرزاد در کاراکتر قباد بازی می‌کند.

اجرا

فعالیت شهاب حسینی با گویندگی در رادیو آغاز شد و در سال 1377 با اجرا در تلویزیون کارش را ادامه داد. حسینی در برنامه‌ای به نام اکسیژن در تلویزیون ظاهر شد. وی در چند برنامه دیگر هم مانند برپا برپا، رنگ صبح، و سایه روشن به عنوان مجری اجرای این برنامه‌ها را برعهده داشت. وی همچنین در برنامه رادیویی دو نیمه سیب، صدای ما و گلبانگ شادی به گویندگی پرداخته‌است. وی همچنین در سال 1394 در برنامه سحرگاهی به عنوان راوی حضور داشت.

شهاب حسینی

موسیقی

شهاب حسینی به همراه چند تن از دوستانش و همچنین برادرش سید مهدی حسینی، گروه موسیقی هفت را تأسیس کردند. تاکنون چهار مجموعه آلبوم از این گروه منتشر شده‌است که شهاب حسینی در آلبوم یک و دو به دکلمه پرداخته و در آلبوم سه و چهار خوانندگی کرده‌است. هفت سین (به صورت هم‌خوان)، وقت رفتن، پرواز، خدا و خداحافظ (به صورت سولو) نام آهنگ‌هایی است که شهاب حسینی در آلبوم هفت 3 خوانندگی کرده‌است. همچنین در آلبوم هفت 4 آهنگهای پریچهر، آشنای غریب و بدرود را به صورت سولو (تک‌خوان) خوانندگی کرده‌است.

شهاب حسینی

کارگردانی

شهاب حسینی در سال 1392 کارگردانی را با فیلم ساکن طبقه وسط آغاز کرد، فیلم داستان مردی را روایت می‌کند که با ورودش به یک ساختمان جدید، اتفاقات تازه‌ای در زندگی او رخ می‌دهد. وی در سال 1394 فیلم بیا با من را به همراه علیرضا نسایی و سینا آذین کارگردانی نمود.

شهاب حسینی

تهیه کنندگی

خورشید نیمه شب نخستین فعالیت شهاب حسینی در زمینه تهیه کنندگی به کارگردانی شبیر شیرازی است که در مهرماه سال 1394 اتفاق افتاد.

شهاب حسینی

فیلم‌شناسی

سینمایی

رنگ سبز، نشان فیلم پرفروش می‌باشد.

فیلم‌شناسی شهاب حسینی
سال نام فیلم نقش کارگردان توضیحات
1396 “مقیمان ناکجا” شهاب حسینی
1395 لابی محمد پرویزی
1394 برادرم خسرو خسرو احسان بیگلری
غلام غلام میترا تبریزیان محصول مشترک ایران و بریتانیا
فروشنده عماد اصغر فرهادی سومین همکاری با اصغر فرهادی
چهارشنبه سلیم سروش محمدزاده
امتحان نهایی عادل یراقی
بیا با من شهاب حسینی
سینا آذین
علیرضا نسایی
1393 سایه‌های موازی اصغر نعیمی
دوران عاشقی حمید علیرضا رئیسیان
طعم شیرین خیال کمال تبریزی
1392 ساکن طبقه وسط شهاب حسینی بازیگر و کارگردان
پنج ستاره رضا مهشید افشارزاده
1391 تعبیرخواب سرگرد رضا دادویی
آشغال‌های دوست‌داشتنی محسن امیریوسفی
حوض نقاشی رضا مازیار میری
1390 یکی می‌خواد باهات حرف بزنه مصطفی منوچهر هادی
هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند بازپرس پوران درخشنده
من و زیبا جعفر فریدون حسن پور
به امید دیدار اسفندیار محمد رسول‌اف
1389 آفریقا شهاب هومن سیدی
جدایی نادر از سیمین حجت اصغر فرهادی
خانه پدری ناصر کیانوش عیاری
برف روی شیروانی داغ بهمن محمدهادی کریمی
سوت پایان سامان نیکی کریمی
1388 پرسه در مه امین بهرام توکلی
حوالی اتوبان پاشا سیاوش اسعدی
آناهیتا عزیزالله حمیدنژاد
1387 درباره الی احمد اصغر فرهادی
سوپر استار کوروش زند تهمینه میلانی
1386 تنهایی حمید حجت قاسم‌زاده اصل
پرچم‌های قلعه کاوه صادق محمد نوری‌زاد
دل‌شکسته امیر علی علی روئین‌تن
محیا جاوید اکبر خواجویی
نیلوفر عزیز سابین ژمایل
1385 ایستگاه بهشت سروش نادر مقدس
بچه‌های ابدی ایمان پوران درخشنده
غیرمنتظره سالک محمدهادی کریمی
قصه عشق بیژن بیرنگ
1384 پیشنهاد 50 میلیونی برمک مهدی صباغ‌زاده
1383 قتل آنلاین کیوان مسعود آب‌پرور
رستگاری در هشت و بیست دقیقه فواد سیروس الوند
گرداب همایون حسن هدایت
1382 الهه زیگورات بهرام رحمان رضایی
شمعی در باد بابک پوران درخشنده
1381 زهر عسل شاهین ابراهیم شیبانی
این زن حرف نمی‌زند مانی احمد امینی
واکنش پنجم مجید تهمینه میلانی
1380 آدمک‌ها مراد علی قوی‌تن
رخساره ماهان امیر قویدل ورود به عرصه سینما

سریال

 • تله فیلم ناشناس (احمد ظریف رفتار) (1386)
 • تله فیلم اوهام (کاظم معصومی) (1386)
 • تله فیلم تنگنا (علیرضا بذرافشان) (86–1385)
 • تله فیلم باغ آلوچه (بهروز شعیبی) (1393)
 • فیلم کوتاه همین یک ساعت پیش (سینا آذین) (1394)
 • برنامه اکسیژن
 • برنامه برپا برپا
 • برنامه رنگ صبح
 • برنامه زنده سایه روشن
 • کلاه قرمزی 93 (حضور به عنوان مهمان)
 • هفت (بهروز افخمی) (شبکه 3)
 • ساکن صحرای سکوت (الهام قره‌خانی و مهرتاش مهدوی) (1390)
 • من ناصر حجازی هستم… (1394)
 • کربلا، جغفرافیای یک تاریخ (1395)

شهاب حسینی

مستند

 • کربلا جغرافیای یک تاریخ 1395
 • من ناصر حجازی هستم… 1394[11]
 • ساکن صحرای سکوت 1390

تئاتر

 • اعتراف (شهاب حسینی، 1396)[12]
 • ملاقات (شهاب حسینی و احمد ساعتچیان، 1391)[13]
 • کرگدن (فرهاد آئیش، 1387)
 • افسانه (مینا ابراهیم‌زاده، 1375)
 • برکرانه باد (مینا ابراهیم‌زاده، 1374)[14]

رادیو

 • دو نیمه سیب
 • صدای ما
 • گلبانگ شادی
 • برنامه زنده سحرگاهی (به عنوان گوینده) (1394)

موسیقی

 • آلبوم هفت 1 (دکلمه قطعات “عزیز تنها و “پسرک روزنامه فروش”)
 • آلبوم هفت 2 (دکلمه قطعات “بی گناه” و “غریبه”)
 • آلبوم هفت 3 (قطعه “هفت سین” به عنوان همخوان، قطعه “وقت رفتن” به عنوان خواننده و قطعات “پرواز”، “خداً و “خداحافظ” به عنوان آهنگساز و خواننده)
 • آلبوم هفت 4 (قطعات “پریچهر” و “آشنای غریب” به عنوان آهنگساز و خواننده و قطعه “بدرود” به عنوان خواننده)
 • تک آهنگ شهزاده رؤیا

شهاب حسینی

تهیه کنندگی

 • خورشید نیمه شب (کارگردان: شبیر شیرازی) (1394)

جوایز

 • برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در جشن خانه سینما برای بازی در فیلم فروشنده 1396
 • برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در جشن حافظ برای بازی در فیلم فروشنده 1396
 • برنده جایزه ویژه و تندیس دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد از جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت برای بازی در سریال شوق پرواز 1395
 • برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشنواره مردمی فیلم و عکس چهل چراغ برای بازی در فیلم دلشکسته 1395
 • نامزد تندیس حافظ بهترین بازیگر مرد درام تلویزیونی جشن دنیای تصویر برای بازی در سریال شهرزاد 1395
 • برنده جایزه بهترین کارگردانی از جشنواره فیلم اکشن ان فیلم آمریکا برای کارگردانی ساکن طبقه وسط 2016
 • برنده جایزه بهترین بازیگر مرد از جشنواره فیلم اکشن ان فیلم آمریکا برای بازی درفیلم هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند 2016
 • برنده جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن برای بازی در فیلم فروشنده 2016
 • برنده تندیس زرین و دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره بین‌المللی فیلم شهر برای بازی در فیلم تعبیرخواب 1394
 • نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم دوران عاشقی 1393
 • برنده جایزه ویژه بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم لیسبون برای بازی در فیلم حوض نقاشی 2014
 • نامزد تندیس شایستگی بهترین بازیگر نقش اول مرد جشن خانه سینما برای بازی در فیلم حوض نقاشی 1393
 • برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران برای بازی در فیلم حوض نقاشی 1392
 • برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره بین‌المللی فیلم و تلویزیون دتکتیو فست برای بازی در فیلم تعبیرخواب 2013
 • نامزد تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره بین‌المللی فیلم یاس برای بازی در فیلم تعبیرخواب 1392
 • نامزد سرو زرین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره جام جم برای بازی در فیلم تعبیرخواب 1392
 • نامزد تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره میلاد سرخ برای بازی در فیلم تعبیرخواب 1392
 • برنده دیپلم افتخار جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران برای بازی در فیلم حوض نقاشی 1392
 • برنده تندیس یاس زرین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره بین‌المللی فیلم یاس برای بازی در فیلم تنهایی 1391
 • نامزد جایز آی سی‌اس بهترین بازیگر نقش مکمل مرد انجمن بین‌المللی سینه فیلی برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین 2012
 • نامزد جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد انجمن فیلم مستقل کلوترودیس برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین 2012
 • برنده تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشن خانه سینما برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین 1390
 • برنده خرس نقره‌ای جشنواره بین‌المللی فیلم برلین بهترین گروه بازیگران مرد برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین 2011
 • برنده لوح سپاس و تندیس بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین 1390
 • برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین 1389
 • برنده تندیس حافظ بهترین بازیگر مرد جشن دنیای تصویر برای بازی در فیلم‌های سوپراستار و درباره الی 1389
 • برنده لوح سپاس و تندیس بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران برای بازی فیلم پرسه در مه 1389
 • برنده تندیس شایستگی بهترین بازیگر نقش اول مرد جشن خانه سینما برای فیلم‌های پرسه در مه و درباره الی 1389
 • برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین 1389
 • نامزد لوح سپاس و تندیس بهترین بازیگر نقش اول مرد جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران برای بازی در فیلم درباره الی و سوپراستار 1388
 • برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم درباره الی 1387
 • برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد در بیست و ششمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم محیا 1387
 • برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم سوپر استار 1387
 • نامرد تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشن خانه سینما برای بازی در فیلم شمعی در باد 1383
 • نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم رستگاری در هشت و بیست دقیقه 1383
 • نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم شمعی در باد 1382
 • نامزد تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشن خانه سینما برای بازی در فیلم واکنش پنجم 1382

(1) عکس های جذاب شهاب حسینی و همسرش و پسرش مصاحبه و بیوگرافی
3042015 بیوگرافی و عکس اینستاگرام شهاب حسینی و همسرش و فرزندانش. زندگینامه شهاب حسینی. شهاب حسینی نام کامل سید شهاب الدین حسینی تنکابنی بازیگر مرد ایرانی چهاردهم بهمن ماه پنجاه و دو 13521114 در تهران متولد شد.


(2) بیوگرافی شهاب حسینی عکس های شهاب حسینی و همسرش
بیوگرافی شهاب حسینی عکس های شهاب حسینی و همسرش شهاب حسینی یکی از بازیگران و سوپراستارهای بسیار باتبحر و با استعداد ایرانی است که نام و آوازه اش به دلیل هنرنمایی های فوق العاده بی نظیرش سر و صدای زیادی کرده است.


(3) شهاب حسینی بیوگرافی عکس شهاب حسینی و همسر و فرزندانش
شهاب حسینی در این مطلب از بخش بیوگرافی و چهره ها در وب سایت نایریکا به شهاب حسینی بیوگرافی شهاب حسینی عکس شهاب حسینی زندگی نامه شهاب حسینی شهاب حسینی بازیگر شهاب حسینی و همسرش همسر شهاب حسینی پریچهر قنبری فرزندان


(4) عکس های شهاب حسینی و همسرش بیوگرافی
عکس های شهاب حسینی و همسرش بیوگرافی عکس های شهاب حسینی. در این مطلب عکس های جدید بازیگران ایرانی شهاب حسینی را برای شما اماده کرده ایم همچنین بیوگرافی و عکس های خانوادگی نیز برای شما قرار داده ایم


(5) عکسهای جدید و دیده نشده شهاب حسینی و همسرش و فرزندانش
55 rows 2372017 عکسهای جدید و دیده نشده شهاب حسینی و همسرش و فرزندانش. بیوگرافی شهاب حسینی. شهاب حسینی به انگلیسی


(6) بیوگرافی شهاب حسینی و همسرش پریچهر قنبری با عکس
بیوگرافی شهاب حسینی و همسرش پریچهر قنبری با عکس های فرزندان و ناگفته های ازدواج با همسر او را می خوانید . بیوگرافی شهاب حسینی . شهاب حسینی متولد 14 بهمن 1352 در تهران بازیگر مجری و گوینده است


(7) بیوگرافی شهاب حسینی عکس های خانوادگی شهاب حسینی
جوایز شهاب حسینی کاندید تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از هفتمین جشن خانه سینما برای بازی در فیلم واکنش پنجم 1382 کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرداز بیست و دومین جشنواره فیلم فجر برای بازی در


(8) عاشقانه های شهاب حسینی و همسرش تصاویر
عاشقانه های شهاب حسینی و همسرش تصاویر . شهاب حسینی بازیگر جوان و مشهور سینمای ایران در صفحه شخصی خود در فیسبوک تولد همسرش را به وی تبریک گفت. در ادامه متن تبریک فیسبوکی شهاب حسینی را می خوانید.


(9) عکس های جدید همسر و فرزندان شهاب حسینی
عکس های جدیدی از پریچهر قنبری و همسرش شهاب حسینی منتشر شده است که در ادامه مشاهده می کنید. پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی عکس های جدیدی از خودش را به همراه فرزندانش و همسرش منتشر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا