عمومیهمسرداری و ازدواجویژه

رسم عجیب مردم چین در هنگام ازدواج عکس

رسم عجیب مردم چین در هنگام ازدواج عکس
رسم عجیب مردم چین در هنگام ازدواج عکس
رسم عجیب مردم چین در هنگام ازدواج عکس
رسم عجیب مردم چین در هنگام ازدواج!! (عکس)
درتاریخ و دربین اقوام و فرهنگ های مختلف آداب و رسوم عجیب ازدواج را مشاهده می کنیم که هر یک شاید عجیب تر از قبلی باشد. اکنون یکی دیگر از آنها در یکی از نواحی جنوب غربی چین آشکار شده است.بر طبق این سنت عروس چه دوست داشته باشد چه نه، باید در مراسم ازدواج خودش گریه کند!به گزارش آداب مراسم ازدواج گریان در طول قرن 17 آغاز شده و تا پایان سلسه کیونگ در سال 1911 ادامه داشت.
گفته می شود که ریشه آن به دوره 221 تا 475 قبل از میلاد برمی گردد، زمانی که پرنسس ایالت ژائو قصد ازدواج با ایالت یان را داشت. در زمان عزیمت ، مادرپرنسس در جلوی پاهای وی گریه می کرد و از او تقاضا می کرد هر چه زودتر به خانه بازگردد و می گویند که آن ازدواج اولین ازدواج گریان تاریخ محسوب می شود. اگرچه این رسم دیگر مانند گذشته مرسوم نیست ولی هنوز در بین خانواده های زیادی از مردم توجیا در ناحیه سیچوان چین متداول است.
رسم عجیب مردم چین در هنگام ازدواج!! (عکس)

خود این مراسم بسیار ساده است ، باید عروس اشک بریزد ولی اگر او این کار را انجام نداده یا قادر به انجام آن نباشد ، همسایگانش به چشم خوبی به او نخواهند نگریست و از همه بدتر ممکن است مضحکه مردم دهکده نیز قرار بگیرد. حتی در موردی مشاهده شده است که مادری دخترش را زد چرا که در ازدواجش گریه نکرده بود!! گویا این رسم در مناطق مختلف ناحیه سیچوان به شیوه های مختلفی اجرا می شود. برای مثال در غرب ناحیه این مراسم به این ترتیب برگزار می شود که عروس باید در اتاق بنشیند و گریه کند.
رسم عجیب مردم چین در هنگام ازدواج!! (عکس)
یک ماه کامل قبل از مراسم عروسی ، آن دختر باید هر شب به اتاق بزرگی برود و یک ساعت گریه کند. بعد از ده روز مادرش نیز به او می پیوندد و هر دو باهم گریه می کنند. بعد از ده روز دیگر مادر بزرگش به آنها می پیوندد. چند روز بعد خواهران عروس و عمه ها و خاله های وی به آنها ملحق می شوند و البته ترانه ای نیز به نام “آهنگ ازدواج گریان” نیز می خوانند.اگر به نظر شما این رسم عجیب است ، پس جالب است بدانید که حتی برخی عروس ها آنقدر هیجان زده این مراسم می شوند که به معرف ازدواج ناسزا نیز می گویند. البته دیگر این کار بسیار کمتر از گذشته معمول است.

(1) عجیب ترین رسم مردم چین در هنگام ازدواج
عجیب ترین رسم مردم چین در هنگام ازدواج عکس


(2) رسم عجیب چینیها در مراسم عروسی
رسم عجیب چینیها در مراسم عروسی


(3) فرارو تصاویر رسم عجیب چینیها در
فرارو تصاویر رسم عجیب چینیها در مراسم عروسی


(4) رسم های جالب دختران چینی برای شب عروسی عکس
در طول تاریخ مردم سراسر جهان آیین های متنوع و بسیار عجیبی داشته اند ولی بر طبق یک رسم عجیب در بخشی از چین عروس در هنگام برگزاری مراسم عروسی اش باید حتما گریه کند وگرنه.


(5) رسم عجیب مردم چین در هنگام ازدواج عکس
برچسب ها عجیب ترین رسم مردم چین در هنگام ازدواج عکس رسم عجیب مردم چین در هنگام ازدواج عکس نویسنده ehsan24 19 09 1391 بازدید مرتبه 1214 نظرات


(6) رسم عجیب ازدواج اشباح در چین
اخبار اخبار گوناگونرسم عجیب ازدواج اشباح در چین مردم محلی بر این باورند که مردگان مجرد پس از برپایی ازدواج اشباح دیگر در زندگی در این رسم عجیب مهمترین بقایای به جامانده از دختر جوان یا


(7) رسم جالب و عجیب مراسم عروسی چینی ها عکس
در طول تاریخ مردم سراسر جهان آیینهای متنوع و عجیبی داشتهاند اما بر طبق یک رسم عجیب در بخشی از چین عروس در هنگام برگزاری مراسم عروسیاش باید گریه کند.


(8) رسوم عجیب ازدواج در جهان تصاویر
رسوم عجیب ازدواج در جهان تصاویر


(9) رسم باستانی ازدواج در چین
رسم باستانی ازدواج در چین


(10) رسم های باورنکردنی ازدواج در جهان عکس خبر24
ازدواج در گوشه و کنار جهان و در کشورهای مختلف آیین و رسوم خاص خود را داردکه بعضی از آنها خیلی با عقل جور در نمیآیند. رسم های باورنکردنی ازدواج در جهان عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 4 =

دکمه بازگشت به بالا