عمومیهمسرداری و ازدواجویژه

زبان عشق همسرتان را یاد بگیرید رازهای موفقیت

زبان عشق همسرتان را یاد بگیرید رازهای موفقیت
زبان عشق همسرتان را یاد بگیرید رازهای موفقیت
زبان عشق همسرتان را یاد بگیرید رازهای موفقیت
زبان عشق همسرتان را یاد بگیرید (رازهای موفقیت)
همین بروشور ساده می‌تواند به هر دوی شما کمک کند تا هرگاه خواستید به طرف مقابل ابراز علاقه کنید، با زبان او این کار را انجام دهید. نگذارید خواسته‌های شما و همسرتان مثل یک راز باقی بماند.چند سال است که ازدواج کرده‌اید؟آیا تازه نامزد کرده‌اید و قرار است بزودی بروید زیر یک سقف؟ یا بچه‌ها بزرگ شده رفته‌اند و دوباره با همسرتان تنها شده‌اید؟ فرقی نمی‌کند، چون در هر صورت همه شما دوست دارید قلب همسرتان را برای همیشه تسخیر کنید. داشتن یک رابطه خوب و صمیمانه، درک متقابل و گذراندن لحظات شاد و پرهیجان در کنار شریک زندگی بسیار مطبوع و دوست‌داشتنی است، اما برای ایجاد یک دوست داشتن ماندگار باید راه‌های آن را دانست.

امروز می‌خواهیم با یک توصیه کاربردی تغییر در روابطتان را متوجه شوید و زبان عشق همسرتان را پیدا کنید. چطور می‌توان با کسی زیر یک سقف رفت و با وجود این همه تفاوت در روان‌شناسی، خلقیات، فرهنگ، تربیت و… به او نزدیک شد و با او به تفاهم رسید؟جواب این پرسش ساده است؛ با شناخت. هر کس عشق واقعی را بر یک مبنا می‌سنجد. خانمی ممکن است شنیدن جملات عاشقانه، گرفتن گل و کارهایی از این دست را مبنای یک عشق واقعی همسرش بداند و آقایی ممکن است همراهی همسرش در مشکلات و برخورد خوب او با خانواده‌اش را نشانه دوست داشتن واقعی بداند.

حالا با این تفاوت در زبان ابراز علاقه چه می‌کنید؟ اگر هر کدام به زبان خود به ابراز عشق بپردازید، سال‌ها می‌گذرد و می‌بینید در عین تلاش برای داشتن یک زندگی عاشقانه، هر روز از هم دورتر شده‌اید، مثل دو نفر که یکی به زبان انگلیسی و یکی به زبان فرانسه بخواهند با هم بر سر موضوع مشترکی به تفاهم برسند. باور کنید دنیای شما و همسرتان همین قدر با هم متفاوت است و اگر فرهنگ لغت زبان هم را نداشته باشید، نمی‌توانید عمیق‌ترین ابراز علاقه‌ها را ترجمه کنید.

این کار دشوار نیست و وقت زیادی هم نمی‌گیرد، کافی است از همسرتان بخواهید به خاطر بیاورد چه موقعی احساس کرده شما واقعا دوستش دارید، در حال انجام چه کاری بودید، چه جمله‌ای را گفته‌اید و دقیقا چه اتفاقی رخ داده است؟

از همسرتان بخواهید به شما بگوید مهم‌ترین عاملی که باعث چنین احساسی در او شده را پیدا کند و مهم‌تر از آن بدون خجالت برایتان بیان کند. شما نیز تمام این پرسشها را پاسخ دهید و به همسرتان بگویید تحت کدام شرایط توانسته احساس عشق و علاقه را در شما بیدار کند.

همین بروشور ساده می‌تواند به هر دوی شما کمک کند تا هرگاه خواستید به طرف مقابل ابراز علاقه کنید، با زبان او این کار را انجام دهید. نگذارید خواسته‌های شما و همسرتان مثل یک راز باقی بماند. شما محرم راز هم هستید، پس هر آنچه می‌خواهد دل تنگتان بگویید، اما به شرطی که هر آنچه می‌خواهد دل تنگ همسرتان را هم بشنوید.با این کار معجزه‌ای در زندگی شما رخ می‌دهد؛ باور ندارید؟ آزمایش کنید، ضرر نخواهید کرد.


(1) زبان عشق همسرتان را یاد بگیرید - فکر بنیان
زبان عشق همسرتان را یاد بگیرید - فکر بنیان


(2) کشف زبان عشق همسر کلام زمان هدیه
کشف زبان عشق همسر کلام زمان هدیه خدمت و تماس فیزیکی - رادیو عشق


(3) شناخت 5 زبان عشق برای دلبری برای همسرتان
شناخت 5 زبان عشق برای دلبری برای همسرتان


(4) دانلود کتاب پنج زبان عشق همسران راز In stock
دانلود کتاب پنج زبان عشق همسران راز ماندگاری عشق - گری چاپمن - کتابراه


(5) شناخت پنج زبان عشق زوجین و رازهایی برای
شناخت پنج زبان عشق زوجین و رازهایی برای داشتن عشقی پایدار برنا اندیشان


(6) دانلود کتاب 5 زبان عشق رازهایی برای داشتن عشقی پایدار
اگر زبان اصلی عشق همسرتان را کشف کنید و تصمیم بگیرید دائما با آن صحبت کنید چه اتفاقی خواهد افتاد زبان عشق شما ممکن است با زبان عشق همسرتان متفاوت باشد همانند تفاوت زبان چینی با فارسی.


(7) زبان عشق حرف می زنید
5 زبان عشق شما به کدام زبان عشق حرف می زنید


(8) 5 زبان عشق که باید یاد بگیرید - شفا
5 زبان عشق که باید یاد بگیرید - شفا آنلاین خبر فارسی


(9) 5 زبان عشق که هر زن و شوهری باید بداند
5 زبان عشق که باید یاد بگیرید از آنجایی که اولویتها و ترجیحات ما در زمینه ابراز و دریافت عشق کاملا با اولویتها و ترجیحات همسرمان یکسان نیست در همین نقطه است که مشکلات مختلفی میتوانند در رابطه مشترک شروع شوند.


(10) زبان عشق همسرتان را یاد بگیرید - فکر بنیان
زبان عشق همسر را درک کردن و یادگیری صحبت به آن میتواند ازدواج شما را به کلی زیر و رو کند. وقتی شما به زبان عشق همسرتان صحبت میکنید و او را غرق محبت خود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 18 =

دکمه بازگشت به بالا