عمومیهمسرداری و ازدواجویژه

چگونه بعد از دروغ رابطه را درست کنیم رازهای موفقیت

چگونه بعد از دروغ رابطه را درست کنیم رازهای موفقیت
چگونه بعد از دروغ رابطه را درست کنیم رازهای موفقیت
چگونه بعد از دروغ رابطه را درست کنیم رازهای موفقیت
چگونه بعد از دروغ رابطه را درست کنیم؟ (رازهای موفقیت)
بازسازی اعتماد در رابطه کار بسیار دشواری است. همه روابط قابل اصلاح نیستند اما خیلی از آنها درست می‌شوند. ساختن دوباره اعتماد نیازمند زمان، صداقت و ثبات‌قدم است.همه می‌دانیم که دروغ اعتماد را از بین می‌برد. دروغ گفتن به عزیزانمان برای آینده رابطه می‌تواند خطرساز باشد. وقتی دروغی به همسرتان گفته باشید، دیگر باور کردن حرف‌هایتان برای او سخت خواهد شد. بازسازی اعتماد در رابطه کار بسیار دشواری است. همه روابط قابل اصلاح نیستند اما خیلی از آنها درست می‌شوند. ساختن دوباره اعتماد نیازمند زمان، صداقت و ثبات‌قدم است.

قدم اول :

دست از دروغ گفتن بردارید. دلیل اینکه الان گرفتار این وضعیت شده‌اید دروغی است که در گذشته گفته‌اید. وقتی از همسرتان خواسته‌اید که شما را ببخشد، بدترین کاری که می‌توانید بکنید این است که به دروغ گفتنتان ادامه دهید. دروغ گفتن، پنهان کردن حقیقت یا پیچاندن آن کمکی به اصلاح رابطه نمی‌کند، حتی ممکن است اوضاع را از اینی که هست بدتر کند. تنها راهی که می‌توانید به همسرتان نشان دهید واقعاً پشیمان هستید و می‌خواهید رابطه‌تان درست شود این است که از این به بعد صداقت کامل داشته باشید.

قدم دوم :

تصمیم بگیرید چه تغییراتی باید در رابطه ایجاد شود. باید بفهمید اشکال کار کجا بوده است و برای مطمئن شدن از اینکه این اتفاق‌ها دیگر در آینده تکرار نمی‌شود چه کارهایی می‌توان انجام داد. بعنوان مثال، آیا دروغ بخاطر نبود ارتباط خوب در رابطه و نداشتن آزادی بین حرف‌هایتان گفته شده است؟ قبل از ایجاد دوباره اعتماد در رابطه این چیزها باید مشخص شود.

قدم سوم :

به تمام سوالات همسرتان پاسخ دهید. وقتی درمورد دروغتان چند سوال از شما می‌پرسد، برای این است که خود را با سرعت آن موقعیت همآهنگ کند. اگر واقعاً می‌خواهید همه چیز درست شود باید خودتان را در اختیار او بگذارید. باید آسیبی که به او زده‌اید را درک کرده و با این اطلاعات اضافی که در اختیار او می‌گذارید، کمی از دغدغه‌های او را کم کنید.

قدم چهارم :

حالت تدافعی نداشته باشید. هیچوقت سعی نکنید تقصیر را از گردنتان باز کرده و گناهتان را گردن نگیرید. بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است که مسئولیت اشتباهتان را به طور کامل بپذیرید. در این زمان باید پشیمان، مهربان و فروتن باشید.

هشدار: زمان بدهید. التیام یافتن قلب شکسته زمان می‌برد، درست مثل زخم‌های جسمی…


(1) جلب اعتماد همسر بعد از دروغ گفتن
جلب اعتماد همسر بعد از دروغ گفتن


(2) اگر یک نفر به شما دروغ میگوید چه کار
اگر یک نفر به شما دروغ میگوید چه کار باید بکنید - 12CEO


(3) آموزش قانون جذب عشق - چگونه عشقم را
آموزش قانون جذب عشق - چگونه عشقم را برگردانم نمونههای واقعی فیلمهای راز بازگشت عشق


(4) 7 راز مهم زندگی تان که هرگز نباید به کسی بگویید
هرگز از خلوت خودتان با همسر چیزی به دوستانتان نگویید زیرا این روابط حکم راز بین شما و همسرتان است .همیشه خود را جای همسرتان بگذارید و ببینید از نظر شما قابل پسند است که دوستان همسرتان از رابطه بین شما مطلع باشند یا خیر


(5) بازگرداندن عشق از دست رفته دروغ یا
بازگرداندن عشق از دست رفته دروغ یا واقعیت خانه ان ال پی ایران


(6) بازسازی رابطه بعد از دروغ آموزش آسان
بازسازی رابطه بعد از دروغ همه می دانیم که دروغ اعتماد را از بین می برد. دروغ گفتن به عزیزانمان برای آینده رابطه هایمان خطر ساز است. وقتی دروغی به همسرتان بگویید دیگر باور کردن حرف هایتان برای او سخت خواهد شد.


(7) چطور بعد از دروغ رابطه را بازسازی کنیم
آکاایران چطور بعد از دروغ رابطه را بازسازی کنیم بازسازی اعتماد در رابطه کار بسیار دشواری است. همه روابط قابل اصلاح نیستند اما خیلی از آنها درست می شوند.


(8) چطور بعد از دروغ رابطه را بازسازی
چطور بعد از دروغ رابطه را بازسازی کنیم - مردمان


(9) چطور بعد از دروغ رابطه را بازسازی کنیم
چطور بعد از دروغ رابطه را بازسازی کنیم مجموعه رازهای موفقیت بازسازی اعتماد در رابطه کار بسیار دشواری است.


(10) چگونه رابطه عاشقانه از راه دور را حفظ کنیم
چگونه رابطه عاشقانه از راه دور را حفظ کنیم مجموعه رازهای موفقیت برخی از زوجین بعد از آشنایی یا ازدواج دچار فاصله می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا