عمومیمطالب پربازدیدویژه

عشق و وفاداری این دختر 25 ساله به نامزدش عکس

عشق و وفاداری این دختر 25 ساله به نامزدش عکس
عشق و وفاداری این دختر 25 ساله به نامزدش عکس
عشق و وفاداری این دختر 25 ساله به نامزدش (عکس)
ازدواج این عروس و داماد عاشق در آخرین روزهای داماد اثبات عشق عروس به نامزدش به او بود.”ویلیام کنت” 24 ساله دچار سرطان غدد لنفاوی بود و حدود 6 ماه با این بیماری جنگید اما حال وی به قدری وخیم شد که دیگر توانایی تکلم نداشت و پزشکان از زنده ماندن او قطع امید کردند.به گزارش “ویلیام” سه سال پیش در روز ولنتاین از دختری که از زمان کودکی به او علاقه مند بود خواستگاری کرد.
مراسم خواستگاری در اتاقی برگزار شد که دورتادورش پر از تصاویر سواحل زیبای دنیا بود، او گفته بود چون توانایی ندارد که نامزدش را به تماشای این مناظر ببرد میخواهد این تصاویر را به او هدیه دهد.روز برگزاری مراسم ازدواج درکنار تخت او که در بستر مرگ افتاده بود همسرش ایستاده بود تا مراسم ازدواج انجام پذیرد اما حال وی به قدری وخیم بود که در جواب کشیش حاضر درمراسم به جای جمله “قبول میکنم تنها توانسته بود دست نامزدش را به آرامی فشار دهد.
عشق و وفاداری این دختر 25 ساله به نامزدش (عکس)
او با “اما” 25 ساله درست 11 روز قبل از مرگش ازدواج کرد و مهمترین آرزوی زندگی اش به این ترتیب رنگ حقیقت گرفت.وی یک معلم مهربان بود و در روز ازدواجش چند تن از شاگردانش به همراه دوستان و اقوام در کنارش حضور داشتند.پرستاران بخشی که او در آنجا بستری بود به خانواده او گفتند میتوانند ترتیب مراسم ازدواج را در بیمارستان بدهند تا او به آخرین آروزیش برسد.اما معتقد است همسرش به قدری مهربان و عاشق بود که 11 روز زندگی در کنار او مانند یک رویاست و در ادامه میگوید این اتفاق باعث شد که ویلیام 11 روز بیشتر از زندگی بهره مند شود.
عشق و وفاداری این دختر 25 ساله به نامزدش (عکس)
عشق و وفاداری این دختر 25 ساله به نامزدش (عکس)
عشق و وفاداری این دختر 25 ساله به نامزدش (عکس)

(1) عشق و وفاداری این دختر خانم 25 ساله به
عشق و وفاداری این دختر خانم 25 ساله به نامزد خود


(2) ساله به نامزدش عکس
عشق و وفاداری این دختر 25 ساله به نامزدش عکس


(3) قتل دختر 17 ساله به دست نامزدش خودکشی
قتل دختر 17 ساله به دست نامزدش خودکشی صحنه سازی بود عکس - رکنا


(4) وفاداری عجیب یک سگ به صاحبش عکس - جدیدترین اخبار ایران و
عشق و وفاداری این دختر 25 ساله به نامزدش عکس ازدواج این عروس و داماد عاشق در آخرین روزهای داماد اثبات عشق عروس به نامزدش به او بود.ویلیام کنت 24 ساله دچار سرطان غدد لنفاوی بود و حدود 6 ماه با این بیماری جنگید اما حال وی


(5) وفاداری و اثبات عشق یک دختر 25 ساله به نامزدش عکس - اخبار
وفاداری و اثبات عشق یک دختر 25 ساله به نامزدش عکس از تصاویر سواحل زیبای دنیا بود او گفته بود چون توانایی ندارد که نامزدش را به تماشای این مناظر ببرد میخواهد این تصاویر را به او هدیه دهد.


(6) آیا زنان عشق و مردان سکس میخواهند
آیا عشق رمانتیک میان یک زن و مرد چیزی فراتر از جذابیت جنسی و سکس است. آیا رابطه دو تن با یکدیگر بدون دخالت عشق از رابطه بدنهای عاشق کمارزشتر است آیا زنان و مردان در جستوجوی سکس و عشق با هم تفاوتی دارند


(7) مرد بی حیا به دختر 6 ساله نامزدش نظر
مرد بی حیا به دختر 6 ساله نامزدش نظر داشت عکس - رکنا


(8) دختری که با خودش ازدواج کرد عکس
این خانم 30 ساله که کارمند موفق یک دفتر تجاری در تایپه است در پیدا کردن مرد مناسب زندگیاش به هیچ عنوان موفق نبود اما از آنجا که دیگر نمیتوانست فشارهای اجتماعی را برای مجرد بودن تحمل کند خودش با خودش ازدواج کرد.


(9) وفاداری عجیب مرد سالخورده به همسر بیمارش
وفاداری عجیب مرد سالخورده به همسر بیمارش


(10) عشق و علاقه بین دختر و پسری که تغییر جنسیت داده اند عکس
کتی دختر 18 ساله ایست که 15سال اول زندگ ی اش را به عنوان یک پسر زندگی می کرد در واقع او یک پسر به دنیا آمد اما پس از انجام آزمایشات مشخص شد که نیاز به تغییر جنسیت دارد بنابراین در 15سالگی با انجام عمل به یک دختر تبدیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا