عمومیهمسرداری و ازدواجویژه

وقتی لحظه خواستگاری این زوج در تمام جهان پخش می شود

وقتی لحظه خواستگاری این زوج در تمام جهان پخش می شود
وقتی لحظه خواستگاری این زوج در تمام جهان پخش می شود
وقتی لحظه خواستگاری این زوج در تمام جهان پخش می شود
وقتی لحظه خواستگاری این زوج در تمام جهان پخش می شود
لحظه ای که یک مرد در مقابل زن محبوبش زانو میزند و از او خواستگاری میکند یکی از خصوصی ترین لحظه های زندگی هر فرد است، اما این عروس و داماد استرالیایی زمانی که فهمیدند صحنه خواستگاری شان در تمام دنیا پخش شده است متعجب شدند.به گزارش زمانیکه یک فرد ناشناس از صحنه طلوع خورشید سواحل بوندی استرالیا عکسبرداری میکرد به صورت کاملا تصادفی لحظات خواستگاری این دو جوان را ثبت کرد و آنها را در اینترنت قرار داد.
این تصاویر به قدری جالب از آب درآمد که همه به دنبال شناسایی این زوج جوان بودند و یک روزنامه استرالیایی با چاپ یک اعلامیه از مردم خواست هرکس این زوج را میشناسد آنها را معرفی کند.یکی از دوستان نزدیک این زوج با دیدن تصاویر آنها را شناخته و به این ترتیب هویت آنان مشخص شد.این زوج جوان آقا و خانم “مک کانلی” هستند که خودشان از عکاسان حرفه ای میباشند و برای ثبت لحظه طلوع خورشید به این مکان معروف رفته بودند که مراسم خواستگاری برگزار شد.
وقتی لحظه خواستگاری این زوج در تمام جهان پخش می شود
آقای “مک کانلی” 32 ساله میگوید با دیدن این تصاویر شوکه شدم.نکته جالب اینجاست که من واقعا میخواستم این لحظه برای من و همسرم کاملا خصوصی برگزار شود اما حالا یک دنیا شاهد این لحظه هستند.این مکان جایی بود که این زوج اولین ولنتاین مشترکشان را آنجا برگزار کردند و بعد از 18 ماه آشنایی در همان مکان به هم قول ازدواج داده و رسما نامزد شدند.
وقتی لحظه خواستگاری این زوج در تمام جهان پخش می شود

(1) فیلم خواستگاری در ملاءعام روی آنتن
فیلم خواستگاری در ملاءعام روی آنتن شبکه 3 - خبرآنلاین


(2) سیاست خانواده ها در خواستگاری متناقض است
سیاست خانواده ها در خواستگاری متناقض است


(3) ز جالب ترین مراسم خواستگاری های انجام
ز جالب ترین مراسم خواستگاری های انجام شده می توان به مراسم خواستگاری ماه چهره خلیلی اشاره کرد که از طریق اینترنتی صورت گرفت در این مراسم خواستگاری که یک


(4) نمایش لحظه خواستگاری این زوج در تمام دنیا عکس - اخبار
نمایش لحظه خواستگاری این زوج این عروس و داماد استرالیایی زمانی که فهمیدند صحنه خواستگاری شان در تمام دنیا پخش که من واقعا میخواستم این لحظه برای من و همسرم کاملا خصوصی برگزار شود اما


(5) نمایش خبر وقتی همه به زوج جوان گفتند نمی شود
تهیه کننده و کارگردان این مستند فاطمه مرزبان است که چهارشنبه 27 اردیبهشت ساعت های 1930 و 23 از شبکه افق پخش می شود. تکرار آن هم برای پخش در ساعت 730 روز بعد در نظر گرفته شده است.


(6) آیا یاسمن در سریال لحظه گرگ و میش به
آیا یاسمن در سریال لحظه گرگ و میش به خواستگاری حامد جواب مثبت می دهد


(7) خواستگاری از ترلان پروانه روی آنتن زنده
خواستگاری از ترلان پروانه روی آنتن زنده جنجال ساز شد فیلم


(8) خواستگاری غیر منتظره علیخانی در ماه عسل
خواستگاری غیر منتظره علیخانی در ماه عسل


(9) عجیب و غریبترین خواستگاریها در جهان
یک چتر باز ماهر از دختر مورد علاقه اش در شرایطی که هر دو در ارتفاع 6000 متری از سطح زمین آماده انجام پرش با چتر بودند خواستگاری کرد.


(10) وقتی لحظه خواستگاری این زوج در تمام جهان پخش می شود - نایت
لحظه ای که یک مرد در مقابل زن محبوبش زانو میزند و از او خواستگاری میکند یکی از خصوصی ترین لحظه های زندگی هر فرد است اما این عروس و داماد استرالیایی زمانی که فهمیدند صحنه خواستگاری شان در تمام دنیا پخش شده است متعجب شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا