عمومیهمسرداری و ازدواجویژه

خواستگاری جالب و رمانتیک راننده از خانم معلم و تصاویر

خواستگاری جالب و رمانتیک راننده از خانم معلم تصاویر
معلم مدرسه ابتدایی الکس هاید 38 ساله بعد از اینکه نامزد راننده‌اش جلو همه بچه‌ های مدرسه از او خواستگاری کرد زبانش از تعجب بند آمد.به گزارش راننده اتوبوس عاشق، باب دویل 49 ساله در یک برنامه از پیش برنامه ریزی شده جلوی 700 دانش آموز و کارکنان مدرسه سوال کرد : خانم آیا با من ازدواج می‌ کنید
و وقتی او جواب بله داد همه شاگردها دسته جمعی فریاد تشویق سر دادند، او همچنین خودش قطعه موسیقی مورد علاقه‌شان را نواخته بود که در صفحه نمایشگر مدرسه و در جلو همه بچه‌ها پخش شد.او این قطعه را همانند یکی از خوانندگان اجرا کرده بود ، خانم معلم در ابتدا تنها فکر می‌کرده چقدر خواننده به باب شباهت دارد ولی کم کم متوجه می‌ شود او خودش است!
خواستگاری جالب و رمانتیک راننده از خانم معلم تصاویر
خواستگاری جالب و رمانتیک راننده از خانم معلم تصاویر
خواستگاری جالب و رمانتیک راننده از خانم معلم تصاویر


(1) 19 دانش آموز در خودروی رنو خانم معلم
19 دانش آموز در خودروی رنو خانم معلم جای داده شده اند. به گفته پلیس بچه ها از این حرکت معلمشان کاملا هیجانزده و راحت به نظر می رسیدند که با دیدن پلیس کم کم نگران شده و گریه کرده بودند.


(2) خواستگاری عجیب ازماه چهره خلیلی تا پرستو صالحی تصاویر
کورش تهامی اظهار داشتاولین جرقه آشنایی ما آنجا بود و بعد هم رفت وآمد های معمول و خواستگاری و ازدواج. خواستگاری مهران رجبی از همسرش در منزل آقای رئیس. من معلم بودم و در مدارس کرج تدریس می کردم.


(3) خواستگاری های جالب در دنیا تصاویر - مجله مراحم
خواستگاری های جالب در دنیا تصاویر مجله مراحم 1395-03-12 خواندنی های جالب مجله مراحم درخواست برای ازدواج در همه جای دنیا بسته به رسم و رسومات مختلف در هر نقطه ای از جهان شکل و شمایل منحصر به فرد و ویژه ای دارد.


(4) خواستگاری جالب و بسیار رمانتیک در بین مردم عکس
خواستگاری جالب و بسیار رمانتیک کرد تا به دختر مورد علاقه اش ترزا السی یک شاخه گل هدیه بدهند تا او از وی خواستگاری کند.به گزارش پارس ناز این وی دختر خانم مورد نظر به محض اینکه از محل


(5) خواستگاریهای رمانتیک سلبریتیها
از درخواست ازدواج های مکرر تا اجاره ی تمام یک استادیوم بزرگ در ادامه این مطلب شما را با 14 مورد از رمانتیک ترین و جالب ترین خواستگاری ها و مراسم های نامزدی سلبریتی های بزرگ آشنا خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا