عمومیهمسرداری و ازدواجویژه

عکس هایی از جالب ترین عروسی جهان دو زوج عاشق

عکس هایی از جالب ترین عروسی جهان ، دو زوج عاشق
پس از 28 سال زندگی در کنار یکدیگر رز پولارد 93 ساله بر سر قولش ماند و در جشن تولد 100 سالگی فارست لانزوی با او ازدواج کرد.به گزارش این دونفر در 18 دسامبر 1983 در یک میهمانی حرکات موزون دانشجویی با یکدیگر آشنا شدند.

خانم پولارد در مصاحبه ای اعلام کرد : پس از سالها در کنار هم بودن یک روز فارست از من پرسید چرا با من ازدواج نمی کنی و من در جوابش به او گفتم چون تو هیچ وقت از من در خواست ازدواج نکردی. پس از آن جلوی من زانو زد و گفت در اینجا من از تو می خواهم که تاریخ عروسی را مشخص کنی و من به او گفتم در جشن تولد 100 سالگی ات با تو ازدواج می کنم.
عکس هایی از جالب ترین عروسی جهان ، دو زوج عاشق
عکس هایی از جالب ترین عروسی جهان ، دو زوج عاشق
عکس هایی از جالب ترین عروسی جهان ، دو زوج عاشق

(1) عکس هایی از جالب ترین عروسی جهان دو زوج عاشق پس
عکس هایی از جالب ترین عروسی جهان دو زوج عاشق پس تا بارگذاری لیست دوستان خود چند لحظه صبر کنید در حال بارگزاری


(2) جالب ترین و عجیب ترین عروسی های دنیا تصاویر
عکس از جالب ترین مراسمهای عروسی در دنیا. روز عروسی علاوه بر عروسی و داماد برای خانواده ها روز مهمی به شمار می آید و دو طرف تلاش می کنند تا خاطره و عکس های جالبی از آن به یادگار بماند.


(3) عکسهای عاشقانهعکس عاشقانه عکس های عاشقانه عکسهای متحرک
عکسهای عاشقانهعکسهای جدید عاشقانهعکسهای عشقولانهزیباترین عکس های عاشقانهعکس قلبعکس های رمانتیکعکس های عاشقانهعکس عاشقعکس احساسیتصاویر عاشقانهعکس عاشقانهعکس عشق


(4) رابطه دختر و پسر عاشق با عکس تصاویر
رابطه این دختر و پسر عاشق فقط و فقط با عکس انجام می شود و این زوج جوان که فرسنگ ها از هم فاصله دارند با ادغام عکس هایی از یکدیگر صحنه های بسیار حیرت انگیزی را می سازند.


(5) جالب ترین و عجیب ترین عکس عروسی های دنیا
روز عروسی علاوه بر عروسی و داماد برای خانواده ها روز مهمی به شمار می آید و دو طرف تلاش می کنند تا خاطره و عکس های جالبی از آن به یادگار بماند. سایت روزگارنو در خبری تلاش کرده است برخی از عجیب ترین عکس های عروسی را منتشر کند.


(6) عجیب ترین و جالبترین عاشق و معشوق جهان عکس
یکی از عجیب ترین ازدواج های در طول سال های اخیر بزودی در سوئد صورت می گیرد روزگار نو rouzegarenoir به نقل از گلوبال پست نوشت یک زن ترین های جالب جهان عجیب ترین و جالبترین عاشق و معشوق جهان عکس.


(7) دو عاشق بی دل عکس خیلی عاشقانه
اگر عکس عاشقانه می گیرین اینجوری عکس بگیرین و اینجوری عاشقانه زندگی کنین زیبانیست منبع عکس وبلاگ عشق به نقل از سایت پارسینه. کلید واژه های این مطلب عکس عاشقانه عکس های خفن عکس عاشق زیبا


(8) عکس های جالب از عجیب ترین عروسی ها
مراسم عروسی جالب ترین مراسم های عروسی اخبار اخبار گوناگون مطالب جالب و خواندنی عروسی عجیب ترین عروسیها در دنیا عروسی عجیب در جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا