بیوگرافیعمومیمطالب جالبویژه

ترانه مکرم بیوگرافی و عکس های ترانه مکرم ترانه سرای ایرانی و همسرش

ترانه مکرم

بیوگرافی ترانه مکرم زن ترانه سرا

عکس های ترانه مکرم و زندگینامه این ترانه سرا

ترانه مکرم زاده 14 مرداد سال 1359 در تهران است و فعالیت هنری اش را از سال 1372 با شعر نو و شعر سپید اغاز کرد. او 2 مجموعه شعر به نام های سالار و ترانه نامه دارد.
در چندین مجله و هفته نامه و هم چنین نشریات دانشجویی و وب‌نوشتی با نام «ترانه‌سازان» در باب ترانه می‌نویسد. در حال حاضر در کنار ترانه سرایی مشغول ترجمه آثار ادبی انگلستان است، که به قول خودش ترجمه و بررسی آثار نویسندگان و شعرای معاصر جهان به نوعی به دیدگاه او در مورد ترانه هم کمک خواهد کرد . رشته تحصیلی وی مترجمی زبان انگلیسی است . در بهار سال 1387 اولین کتاب ترانه خود با نام”طلوع من” را در نمایشگاه کتاب و در سال 1389 دومین مجموعه ترانه‌های خود را با نام “ساعت 9” به بازار عرضه کرد.

ترانه مکرم

عکس های ترانه مکرم ترانه سرای زن ایرانی

ترانه مکرم

ترانه مکرم

ترانه مکرم

عکس های جدید ترانه مکرم

ترانه مکرم

تصاویر اینستاگرام ترانه مکرم

ترانه مکرم

ترانه مکرم

ترانه مکرم

ترانه مکرم

ترانه مکرم

ترانه مکرم

ترانه مکرم

ترانه مکرم

ترانه مکرم

ترانه مکرم

ترانه مکرم

ترانه مکرم

ترانه مکرم

ترانه مکرم

ترانه مکرم


(1) ترانه مکرم بیوگرافی و عکس های ترانه مکرم ترانه سرای ایرانی
بیوگرافی ترانه مکرم زن ترانه سرا. عکس های ترانه مکرم و زندگینامه این ترانه سرا ترانه مکرم زاده 14 مرداد سال 1359 در تهران است و فعالیت هنری اش را از سال 1372 با شعر نو و شعر سپید اغاز کرد.


(2) بیوگرافی ترانه مکرم ترانه سرا و همسرش جدیدترین عکس های او
بیوگرافی ترانه مکرم ترانه سرا و همسرش. در ادامه این مطلب از فارسی ها بیوگرافی و عکس های جدید ترانه مکرم ترانه سرا و همسرش را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم . امیدواریم موردپسند شما کاربران عزیز قرار بگیرد .


(3) بیوگرافی ترانه مکرم ترانه سرا و همسرش داستان زندگی
بیوگرافی ترانه مکرم ترانه سرا و شاعر با همسرش و عکس های شخصی و زندگی اش را در سایت فتوکده می خوانید . بیوگرافی ترانه مکرم . ترانه مکرم متولد 14 مرداد 1359 در تهران ترانه سرا می باشد


(4) ترانه مکرم -
ترانه مکرمبیوگرافی ترانه مکرمترانه مکرم بازیگرمصاحبه با ترانه مکرممصاحبه جنجالی ترانه مکرممصاحبه شیرین ترانه مکرممصاحبه کامل ترانه مکرممصاحبه کامل و جالب ترانه مکرمگفتگو با ترانه مکرمگفتگو های ترانه مکرم


(5) چند شعر زیبا و عاشقانه از ترانه مکرم
ترانه مکرم زاده 14 مرداد 1359 تهران یک نویسنده و ترانهسرای ایرانی است.وی از سال 1372فعالیت خود را با شعر نو و سپید آغاز کرد که منجر به جمعآوری 2 مجموعهای به نامهای سالار و ترانه نامه شد.


(6) ترانه مکرم ازدواج کرد عکس مراسم عقد
ترانه مکرم ترانه سرای 37 ساله و سرشناس کشورمان ازدواج37 ساله سابقه همکاری با خواننده های سرشناسی از جمله محسن چاوشی محمد اصفهانی فرزاد فرزین و


(7) جدید ترین عکس های ترانه مکرم
ترانه مکرم متولد14 مرداد 1359 در تهرانشاعر و ترانه سرای ایرانی جدید ترین عکس های ترانه مکرممطالب جالب و فوق العاده از سراسر وب


(8) ترانه مکرم ترانه سرای ترانه های محبوب مان
اخبار فرهنگی - ترانه مکرم ترانه سرای ترانه های محبوب مان ترانه مکرم ترانهسرای جوانی است که خیلی از ما با ترانههایش که توسط خوانندههای محبوبمان خوانده شده خاطره داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 1 =

دکمه بازگشت به بالا