بیوگرافیعمومیمطالب جالبویژه

بیوگرافی حدیث میرامینی و همسرش و زندگی شخصی هنری و عکس های خانوادکی

حدیث میرامینی

بیوگرافی حدیث میرامینی

حدیث میرامینی بازیگر متولد 27 آبان سال 1366 است. او مدرک رشته نمایش را در مقطع کارشناسی دارد. پدر او کارمند بازنشسته بانک و مادرش هم خانه دار است. او فرزند چهارم خانواده است و فرزند آخر است.

او در ابتدا به عنوان بازیگر وارد سینما و تلویزیون نشد و در ابتدا به عنوان دستیار کارگردان در سریال فرزند صبح حضور پیدا کرد و پس از آن بود که بازیگری را شروع کرد.

حدیث میرامینی

شروع فعالیت

علاقه به بازیگری از دوران کودکی در وی شکل گرفت، ولی پرستاری و نقاشی رو هم دوست داشت، در نهایت عرصه هنر هفتم رو با حضور در کلاس ها بازیگری به‌صورت جد پیگیری کرد

علایق

او به رنگ قرمز علاقه دارد و غذاهای ایتالیایی بسیار علاقه دارد. او از بازیگران خارجی به بازی رابرت دنیرو علاقه دارد. تفریح مورد علاقه او تماشای فیلم و ورزش کردن است. او به سینما هم بسیار علاقه دارد و دلش می خواهد که در عرصه سینما بیشتر از تلویزیون موفق شود.

حدیث میرامینی

فوتبال

حدیث میرامینی به ورزش فوتبال بسیار علاقه دارد و در این مورد گفته است:

از دوران کودکی، خاطره زیادی به یاد ندارم. اما خانواده همیشه از شیطنت‌های من، یاد می‌کنند، هر چند که وجود 3 برادر بزرگ‌تر هم دلیلی مبرهن بر این موضوع است. حدیث می‌گوید: در آن دوران برای من، فوتبال بازی کردن از خاله بازی جذابیت بیشتری داشت و دوچرخه‌سواری و اسکیت از علایق من در آن برهه از زمان بود.

حدیث میرامینی

رابطه صمیمانه با مادر

حدیث میرامینی در مورد مادرش گفته است:

به نظرم، دخترها از یک سنی به بعد با مادرشان رابطه عمیق‌تری پیدا می‌کنند و خوب الان من در این شرایط هستم و رابطه بسیار تنگاتنگی با مادرم دارم. به حرف‌های مشترک ما افزوده شده است و در مورد مسایل مختلف خانه به خصوص دکوراسیون با هم تبادل‌ نظر می‌کنیم. سلیقه‌های ما آن قدر به هم نزدیک شده که اصولا با هم خرید می‌رویم و اگر مادر در کنارم نباشد، توان خرید کردن ندارم.

حدیث میرامینی

صدای بد

حدیث میرامینی می گوید که برای خوانندگی اصلا صدای خوبی ندارد و در این مورد گفته است:

در دوران مدرسه، همیشه سعی داشتم که در فعالیت‌های فوق برنامه، به خصوص گروه سرود شرکت داشته باشم. این در صورتی بود که فاقد هرگونه صدا و شاید استعداد در این زمینه بودم. به خاطر دارم، زمان تمرین بچه‌های با استعداد نگاه خیلی بدی به من داشتند، چون با اعتماد به نفس هر چه تمام، می‌خواستم با آن صدای وحشتناک تک‌خوان گروه هم باشم. زمان اجرا هم که فرا می‌رسید، صدای خودم در سرم می‌پیچید و جدا دلم برای بچه‌هایی که مجبور بودند صدای من را بشنوند می‌سوخت. بعد از سال‌ها اولین بار است که این موضوع را مطرح می‌کنم.(می‌خندد)

حدیث میرامینی

ازدواج و همسرش

حدیث میرامینی با مجتبی رجبی که یکی از بازیگران سینما و مدیر فعلی شبکه جام جم است ازدواج کرده است. این دو نخستین بار در مراسم جشنواره فجر کنار هم دیده شدند.

حدیث میرامینی حدیث میرامینی حدیث میرامینی حدیث میرامینی

بیوگرافی فرناز رهنمابیوگرافی حدیثه تهرانیبیوگرافی کمند امیرسلیمانی

امیدواریم که بیوگرافی حدیث میرامینی مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

بیوگرافی حدیث میرامینی و همسرش و زندگی شخصی هنری و عکس های خانوادکی
بیوگرافی حدیث میرامینی و همسرش و زندگی شخصی هنری و عکس های خانوادکی

(1) بیوگرافی حدیث میرامینی و همسرش زندگی
بیوگرافی حدیث میرامینی و همسرش زندگی شخصی هنری و عکس های خانوادکی - آمد خبر


(2) بیوگرافی حدیث میرامینی و همسرش زندگی
بیوگرافی حدیث میرامینی و همسرش زندگی شخصی هنری و عکس های خانوادکی - مجله اینترنتی هارپی


(3) بیوگرافی حدیث میرامینی و همسرش مجتبی
بیوگرافی حدیث میرامینی و همسرش مجتبی رجبی زندگی


(4) عکس های عروسی حدیث میر امینی و همسرش مجتبی رجبی بیوگرافی
عکس های عروسی حدیث میر امینی و همسرش مجتبی رجبی بیوگرافی حدیث میر امینی نمکستان حدیث میرامینی متولد 19 بهمن 1367 در تهران بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر ایران است.


(5) بیوگرافی حدیث میرامینی و همسرش زندگی شخصی هنری و عکس های
بیوگرافی حدیث میرامینی حدیث میرامینی بازیگر متولد 27 آبان سال 1366 است. او مدرک رشته نمایش را در مقطع کارشناسی دارد. پدر او کارمند بازنشسته بانک و مادرش هم خانه دار است. او فرزند چهارم خانواده است و فرزند آخر است.


(6) گفتگو و بیوگرافی حدیث میرامینی درباره
گفتگو و بیوگرافی حدیث میرامینی درباره زندگی شخصی اش و عکس همسرش


(7) حدیث میرامینی بیوگرافی و عکس همسر حدیث میرامینی
آلبوم عکس های حدیث میرامینی در نقش های مختلف. علی صادقی و میر امینی در زن بابا. الهام حمیدی و حدیث میرامینی در همه چیز آنجاست. خانم میر امینی و شهرام حقیقت دوست در خداحافظ بچه


(8) بیوگرافی کامل و عکس های خانواده حدیث
بیوگرافی کامل و عکس های خانواده حدیث میرامینی به همراه همسرش


(9) بیوگرافی حدیث میرامینی و همسرش زندگی
بیوگرافی حدیث میرامینی و همسرش زندگی شخصی هنری و عکس های خانوادکی مجله اینترنتی کوشا


(10) بیوگرافی حدیث میرامینی و همسرش زندگی شخصی هنری و عکس های
بیوگرافی حدیث میرامینی حدیث میرامینی بازیگر متولد 27 آبان سال 1366 است. او مدرک رشته نمایش را در مقطع کارشناسی دارد. پدر او کارمند بازنشسته بانک و مادرش هم خانه دار است. او فرزند چهارم خانواده است و فرزند آخر است. او در

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا