عمومیهمسرداری و ازدواجویژه

حفظ فضای عاشقانه در ازدواج..

حفظ فضای عاشقانه در ازدواج..
حفظ فضای عاشقانه در ازدواج..
حفظ فضای عاشقانه در ازدواج..
حفظ فضای عاشقانه در ازدواج..!

بسیاری از خانم‌ها و آقایان که مدتی از شروع زندگی مشترک‌شان می‌گذرد، وقتی به گذشته نگاه می‌کنند یاد دورانی می‌افتند که عاشق یکدیگر بودند و هیچ‌چیز نمی‌توانست جلوی زندگی عاشقانه‌شان را بگیرد، اما وقتی با هم ازدواج..ی‌کنند و مدت زمانی از این ماجرا می‌گذرد، عشق از زندگی آنها رخت برمی‌بندد.

آنها درگیر گرفتاری‌های روزمره می‌شوند و سرشان آنقدر شلوغ می‌شود که زندگی مشترک برای‌شان یک‌نواخت شده و جذابیت خود را از دست می‌دهد. در این شرایط زمانی هم که تصمیم می‌گیرند تا به زندگی‌شان سر و سامان داده و طراوت گذشته را به آن بازگردانند، سردرگم می‌شوند که از کجا باید شروع کنند ؟

زندگی عاشقانه یک اتفاق نیست، بلکه یک ارتباط روزانه است ، یک رابطه دوستانه است که هر روز بیش از پیش رشد می‌کند.

باید از زمانی که در کنار هم هستید لذت ببرید و تصور کنید نزد دوست داشتنی‌ترین فرد زندگی خود هستید.
زندگی رمانتیک فرایند پیوند دادن است. بسیاری از زوج‌ها معمولا سعی می‌کنند فضای عاشقانه را با غافل‌گیر کردن طرف مقابل مثلا با رفتن به یک رستوران فوق‌العاده و یا برنامه‌‌ریزی یک مسافرت به زندگی خود بیاورند. اما زمانی که می‌بینند طرف مقابل‌شان چندان خوشحال نشده، خیلی ناراحت می‌شوند. این امر کاملا طبیعی است، چرا که ممکن است چیزهایی که برای شما جالب و سرگرم کننده هستند، برای همسرتان جذاب نباشند.

از آن جایی که بیشتر افراد با تکنیک‌های ذهن‌خوانی آشنا نیستند! پس بهتر است از همسر خود سوال کنید چه چیزی دوست دارد. فقط کافی است بگویید: «تو، زندگی همراه با عشق را در چه چیزهایی می‌بینی؟» ، «عقیده ی تو در مورد یک ملاقات فوق‌العاده چیست؟ برای مسافرت کدام شهر را انتخاب می‌کنی؟»
مثلا : آیا همسرتان اهل هنر است؟ خوب می‌توانید او را به موزه و یا نمایشگاه‌های مختلف ببرید.

او را غافلگیر کنید:
پرسیدن علایق همسر و سپس عمل بر طبق گفته‌های او به این معنا نیست که شما نمی‌توانید او را غافلگیر کنید، حالا حتما نباید یک مسافرت باشد، می‌توانید یک یادداشت ساده ، اما غافلگیر کننده را در کیفش قرار دهید، غذا و یا سالاد مورد علاقه‌اش را درست کنید و او را به فیلمی که به تازگی اکران شده و او آرزوی دیدنش را دارد، ببرید.

برقراری ثبات:
زندگی رمانتیک یک اتفاق نیست. این نیست که شما آخر هفته بیرون بروید و همه چیز تمام شود. این امر مستلزم تلاش‌های مداوم است. البته اگر شما خلاق نباشید شاید برای‌تان کمی مشکل باشد. پس باید راهی پیدا کنید تا به شما کمک کند. بهتر است از سوال کردن از خود شروع کنید، سپس چند کتاب در مورد موضوعی که به شما پیشنهاد کرده خریداری کنید.

توجه کردن:
توجه خود را بر روی یکدیگر معطوف کنید نه بر روی اینکه در زمانی که با او هستید، چه کار دیگری هم می‌توانید انجام دهید:
می‌‌خواهید با هم به پارک بروید؟ پس لطفا تلفن همراه و کیف‌تان را با خود نبرید.

اموری را که ممکن است توجه شما را مخدوش کنند، کنار بگذارید و از وقتی که در کنار هم هستید نهایت استفاده را ببرید.

ایجاد فضای همراه با عشق در زندگی زناشویی امری نیست که یک شبه و بدون تلاش و کوشش به دست آید. در زندگی مشترک همیشه باید رفاقت و دوستی وجود داشته باشد. برنامه‌هایی بریزید که علایق هر دو نفر را تطمیع کند، با به کارگیری رموز عاشقانه ی کوچک یکدیگر را غافلگیر کنید و زمانی که با یکدیگر هستید تمام توجه خود را به او معطوف سازید.(1) حفظ فضای عاشقانه در ازدواج حفظ فضای
حفظ فضای عاشقانه در ازدواج حفظ فضای عاشقانه در ازدواج


(2) حفظ فضای عاشقانه در ازدواج
حفظ فضای عاشقانه در ازدواج


(3) حفظ فضای رومانتیک در ازدواج زیفایو
حفظ فضای رومانتیک در ازدواج زیفایو


(4) حفظ فضای عاشقانه در ازدواج
حفظ فضای عاشقانه در ازدواج . چیز نمیتوانست جلوی زندگی عاشقانهشان را بگیرد اما وقتی با هم ازدواج میکنند و مدت زمانی از این ماجرا میگذرد عشق از زندگی آنها رخت برمیبندد.


(5) حفظ فضای عاشقانه در ازدواج
حفظ فضای عاشقانه در ازدواج آنها درگیر گرفتاریهای روزمره میشوند و سرشان آنقدر شلوغ میشود که زندگی مشترک برایشان یکنواخت شده و جذابیت خود را از دست میدهد.


(6) حفظ فضای عاشقانه در ازدواج
حفظ فضای عاشقانه در ازدواج باید از زمانی که در کنار هم هستید لذت ببرید و تصور کنید نزد دوست داشتنیترین فرد زندگی خود هستید.


(7) دادن پیشنهاد ازدواج
روش های رمانتیک و عاشقانه برای دادن پیشنهاد ازدواج


(8) حفظ فضای عاشقانه در ازدواج - تکناز
بسیاری از خانمها و آقایان که مدتی از شروع زندگی مشترکشان میگذرد وقتی به گذشته نگاه میکنند یاد دورانی میافتند که عاشق یکدیگر بودند و هیچچیز


(9) حفظ فضای رومانتیک در ازدواج - مردمان
حفظ فضای رومانتیک در ازدواج بسیاری از خانم ها و آقایونی که مدتی از شروع زندگی مشترکشان می گذرد وقتی به گذشته نگاه می کنند یاد دورانی


(10) سوال خیلی از ماحفظ فضای عاشقانه در ازدواج - زندگی با عشق
حفظ فضای عاشقانه در چیز نمیتوانست جلوی زندگی عاشقانهشان را بگیرد اما وقتی با هم ازدواج میکنند و مدت زمانی از این ماجرا میگذرد عشق از زندگی آنها رخت برمیبندد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − شانزده =

دکمه بازگشت به بالا