بیوگرافیعمومیمطالب جالبویژه

گوگوش بیوگرافی و عکس های گوگوش و همسرانش

مطلب جذف شده

عکس های گوگوش

بیوگرافی گوگوش خواننده زن ایرانی

گوگوش با نام اصلی فائقه اتشین متولد 15 اردیبهشت سال 1329 در شهر تهران است. او بازیگر و خواننذه ایرانی است.

او جزو یکی از محبوب ترین خواننده های زن ایرانی به حساب می آید و در ایران و حتی در کشورهای خاورمیانه و آسیای میانه طرفدار دارد.

در سال های پیش از انقلاب ایران او را شاه ماهی موسیقی ایران می نامیدند. بعد از اینکه او به آمریکا برگشت باز هم این لقب سر زبان ها افتاد.

گوگوش اصالتا از آذربایجانی های ایران است که از آذربایجان شوروی به ایران هاجرت کرده بودند. پدرش اهل سراب بود و مادر گوگوش هنگامی که او فقط 2 ساله بود از پدرش گوگوش جدا شد.

انتخاب نام گوگوش

گوگوش نامی ارمنی و پسرانه است. در کودکی دایه گوگوش او را به این نام صدا می زد و خودش نیز بعدها این نام را برای فعالیت هنری اش برگزید اما عده ای می گویند که این نام پسر ارمنی همسایه است که گوگوش انتخاب کرده است. گوگوش در مورد نامش می گوید که پدرم این اسم را برای من انتخاب کرد ولی ثبت احوال نپذیرفت و از پدرم خواستند ه اسم عربی و یا ایرانی انتخاب کند که پدر نام فائقه را انتخاب کرد.

شروع فعالیت گوگوش و معروف شدنش

گوگوش از دوران کودکی به همراه پدرش یک شومن بود و خوانندگی و بازی در فیلم را هم آغاز کردو اولین تجربه هنرپیشگی او در سن 7 سالگی بود. او بعدها در فیلم های بزنگاه مخوف سال 1963 میلادی، شیطون بلا سال 1965 و چنجره در سال 1970 بازی کرد. ترانه های او توسط آهنگسازان معروفی مانند حسن شماعی زاده و واروژان نوشته می شود و شعرهای شهریار قنبری در آنها خوانده می شد که باعث موفقیت او شد. موفقیت او به حدی رسید که دیگر خوانندگان زن پاپ از روی سبک او تقلید می کردند. سبک موسیقی او خیلی طرفدار پیدا کرد و حتی زنان در آن دوره از سبک لباس و پوشش گوگوش الهام می گرفتند و مینی ژوپ و مدل موی گوگوش بسیار بین خانمهای ایرانی دیده می شد.

آهنگ هجرت با شعری از شهریار قنبری و با آهنگسازی و تنظیم ناصر چشم اذر قرار بود افشین مقدم آن را بخواند که تصادف کرد و فوت کرد و به همین دلیل گوگوش این ترانه را جارا کردد. عده ای از موسیقی دانان عقیده دارند که این آهنگ شاهکار موسیقی ایران است.

گوگوش بعد از انقلاب

گوگوش بعد از انقلاب به دادگاه های انقلاب اسلامی فرا خوانده شد و بعد از انقلاب دیگر فرصتی پیدا نکرد که در ایران بتواند اواز بخواند زیرا اواز خواندن زنان ممنوع شد. خیلی از ایرانیان پس از انقلاب از ایران مهاجرت کردند ولی گوگوش از آمریکا به ایران بازگشت و سال ها در ایران زندگی کرد و گوشه گیر شد.

او بعد از 21 سال حضور در ایران در سال 1379 از ایران خارج شد و فعالیت هنری خود را با ارائه آلبوم زرتشت در خارج ایران از سر گرفت. او شروع به برگزاری کنسرت کرد که استقبال زیادی از کنسرت هایش شد.

همسران گوگوش

گوگوی از سال 1346 تا 1351 با محمود قربانی که پدر کامبیز (تنها فرزند گوگوش) است زندگی کرد

از سال 1354 تا 1355 با بهروز وثوقی زندگی کرد. از سال 1356 تا 1368 با همایون مصداقی زندگی کرد

از سال 1376 تا 1382 با مسعود کیمیایی کارگردان معروف ایرانی زندگی کرد.

عکس های گوگوش Googoosh

بیوگرافی معین خواننده و تصاویر معین معرفی آهنگ ها و آلبوم های معین

بیوگرافی گوگوش و عکس های گوگوش

بیوگرافی ابراهیم حامدی (ابی خواننده)

بیوگرافی داریوش اقبالی و عکس های داریوش

لیلا فروهر بیوگرافی و عکس های لیلا فروهر

گوگوش بیوگرافی و عکس های گوگوش و همسرانش
گوگوش بیوگرافی و عکس های گوگوش و همسرانش
گوگوش بیوگرافی و عکس های گوگوش و همسرانش
گوگوش بیوگرافی و عکس های گوگوش و همسرانش
گوگوش بیوگرافی و عکس های گوگوش و همسرانش

(1) بیوگرافی گوگوش و همسرانش عکس
بیوگرافی گوگوش و همسرانش عکس


(2) زندگی خصوصی گوگوش و همسرانش عکس های
زندگی خصوصی گوگوش و همسرانش عکس های جذاب و دیدنی ساعدنیوز


(3) بیوگرافی گوگوش فائقه آتشین و اسامی
بیوگرافی گوگوش فائقه آتشین و اسامی همسرانش عکس از جوانی تا حال - شبونه


(4) بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش
بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش عکس های ناب


(5) گوگوش با رها اعتمادی ازدواج کرد
گوگوش با رها اعتمادی ازدواج کرد تصاویر و بیوگرافی


(6) عکس های قدیمی و جالب گوگوش به همراه بیوگرافی
در این پست از سایت فانلی عکس های قدیمی و جالب گوگوش به همراه بیوگرافی را قرار دادیم که برای مشاهده به ادامه مطلب برید.گوگوشفائقه آتشینعکس های گوگوشعکس های قدیمی گوگوشبیوگرافی کامل گوگوشزندگینامه گوگوشفیلم های


(7) همه همسران و ازدواج های گوگوش عکس پسر
همه همسران و ازدواج های گوگوش عکس پسر نوه و عروس - ساتین


(8) عکس های قدیمی عروسی گوگوش و همسرانش
عکس های قدیمی عروسی گوگوش و همسرانش. بیوگرافی و زندگی نامه ی گوگوش بیوگرافی گوگوش خواننده. کوکا فائقه آتشین معروف به گوگوش به انگلیسی googoosh در 15 اردیبهشت 1329 در تهران متولد شد.


(9) بیوگرافی گوگوش و همسرانش تصاویر پسر و نوه های گوگوش
بیوگرافی گوگوش یا فائقه آتشینn بیوگرافی گوگوش یا فائقه آتشین متولد 15 اردیبهشت 1329 در شهر تهران میباشد وی با نام هنری گوگوش در بین مردم مشهور است تنها یک فرزند پسر به نام کامبیز دارد که حاصل اولین ازدواج او با محمود


(10) بیوگرافی گوگوش
صابر آتشینعکس قدیمی صابر آتشینپدر گوگوشگوگوشگوگوش و پدرش در یک قابگوگوش و پدرشگوگوش و همسرانششوهران گوگوشعکسهای صابر آتشینصابر آتشین و دخترشفائقه آتشیناسم واقعی گوگوشعکسهای گوگوشبیوگرافی گوگوشخواننده زن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا