عمومیمتن و جملات زیبامطالب جالبویژه

مجموعه داستان کوتاه و عاشقانه

داستان کوتاه
داستان کوتاه : پول دود

فقیری از کنار دکان کباب فروشی میگذشت. مرد کباب فروش گوشت ها را در سیخها کرده و به روی آتش نهاده باد میزند و بوی خوش گوشت سرخ شده در فضا پراکنده شده بود. بیچاره مرد فقیر چون گرسنه بود و پولی هم نداشت تا از کباب بخورد تکه نان خشکی را که در توبره داشت خارج کرده و بر روی دود کباب گرفته به دهان گذاشت. او به همین ترتیب چند تکه نان خشک خورد و سپس براه افتاد تا از آنجا برود ولی مرد کباب فروش به سرعت از دکان خارج شده دست وی را گرفت و گفت:کجا میروی پول دود کباب را که خورده ای بده. از قضا ملا از آنجا میگذشت جریان را دید و متوجه شد که مرد فقیر التماس و زاری میکند و تقاضا مینماید او را رها کنند. ولی مرد کباب فروش میخواست پول دودی را که وی خورده است بگیرد.

ملا دلش برای مرد فقیر سوخت و جلو رفته به کباب فروش گفت: این مرد را آزاد کن تا برود من پول دود کبابی را که او خورده است میدهم. کباب فروش قبول کرد و مرد فقیر را رها کرد. ملا پس از رقتن فقیر چند سکه از جیبش خارج کرده و در حال که آنها را یکی پس از دیگری به روی زمین میانداخت به مرد کباب فروش گفت: بیا این هم صدای پول دودی که آن مرد خورده، بشمار و تحویل بگیر. مرد کباب فروش با حیرت به ملا نگریست و گفت: این چه طرز پول دادن است مرد خدا؟ ملا همان طور که پول ها را بر زمین میانداخت تا صدایی از آنها بلند شود گفت: خوب جان من کسی که دود کباب و بوی آنرا بفروشد و بخواهد برای آن پول بگیرد باید به جای پول صدای آنرا تحویل بگیرد.

داستان کوتاه “کلاس درس دکتر حسابی”

یکی از دانشجویان دکتر حسابی به ایشان گفت : شما سه ترم است که مرا از این درس می اندازید. من که نمی خواهم موشک هوا کنم . می خواهم در روستایمان معلم شوم .

دکتر جواب داد : تو اگر نخواهی موشک هواکنی و فقط بخواهی معلم شوی قبول ، ولی تو نمی توانی به من تضمین بدهی که یکی از شاگردان تو در روستا ، نخواهد موشک هوا کند

داستان کوتاه “ازدواج پیرزن”

شخصی مادر پیرش را در زنبیلی می گذاشت و هرجا می رفت، همراه خودش میبرد. روزی حضرت عیسی او را دید، به وی فرمود: آن زن کیست گفت مادرم است. فرمود: او را شوهر بده. گفت: پیر است و قادر به حرکت نیست. پیرزن دستش را از زنبیل بیرون آورد و بر سر پسرش زد و گفت: آخه نکبت! تو بهتر می فهمی یا پیغمبر خدا؟

مجموعه داستان کوتاه و عاشقانه
مجموعه داستان کوتاه و عاشقانه
مجموعه داستان کوتاه و عاشقانه
مجموعه داستان کوتاه و عاشقانه
مجموعه داستان کوتاه و عاشقانه

(1) مجموعه سه داستان کوتاه عاشقانه جدید و زیبا
مجموعه سه داستان کوتاه عاشقانه جدید و زیبا


(2) زیباترین داستان های کوتاه عاشقانه 10
زیباترین داستان های کوتاه عاشقانه 10 داستان عاشقانه


(3) مجموعه داستانهای کوتاه اندرویدpdf
مجموعه داستانهای کوتاه اندرویدpdfایفون رمانکده دانلود رمان و کتاب


(4) معرفی 10 داستان کوتاه فارسی بهترین داستانهای کوتاه
3092019 این مجموعه داستانهای کوتاه با طنز و شوخی به موضوعات مختلف اجتماعی نقدی وارد میکند. نویسنده در این کتاب از همان ابتدا طنزش را آغاز میکند.


(5) مجموعه داستان کوتاه و جالب عاشقانه زیبا آموزنده
مجموعه داستان کوتاه و جالب عاشقانه زیبا آموزنده کودکانه و خنده دار انگلیسیدانلود داستان کوتاهیک داستان کوتاهجنگل برای کیست داستان کوتاه عاشقانه


(6) داستان عاشقانه و احساسی گل خشکیده
داستان زیبای شاخه گل خشکیده یکی از بینظیر ترین داستانهای عاشقانه میباشد پیشنهاد میشود این داستان را بخوانید و از آن لذت ببرید قد بالای 180 وزن متناسب زیبا جذاب و


(7) کتاب عاشقی با ژاکت سفید مجموعه داستان In stock
کتاب عاشقی با ژاکت سفید مجموعه داستان کوتاه [چ1] -کتاب گیسوم


(8) برنامه داستان های کوتاه عاشقانه
برنامه داستان های کوتاه عاشقانه - دانلود کافه بازار


(9) معرفی 10 داستان کوتاه فارسی بهترین
معرفی 10 داستان کوتاه فارسی بهترین داستانهای کوتاه ایرانی - وبلاگ طاقچه


(10) مجموعه ای از چند داستان کوتاه جالب و خواندنی
خاطرات زمستان را به بهار مجموعه ای از چند داستان کوتاه جالب و خواندنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا