بیوگرافیعمومیمطالب جالبویژه

هدیه تهرانی بیوگرافی و عکس های خانوادگی هدیه تهرانی و همسرش

هدیه تهرانی

هدیه تهرانی سوپراستار اواسط دهه هشتاد است که به دلیل بازی در فیلم شوکران معروف شد. در این مطلب بیوگرافی کامل هدیه تهرانی را آماده کرده ایم و اطلاعاتی در مورد زندگی شخصی، ادواج و طلاق او را هم گردآوری کرده ایم. عکس های شخصی هدیه تهرانی و همسر سابقش را هم مشاهده می کنید.

بیوگرافی هدیه تهرانی

هدیه تهرانی بازیگر سینما ایران است او متولد 4 تیر سال 1351 است. خانواده او اهل گرگان هستند. او مدرک دیپلم دارد و تحصلات دانشگاهی ندارد. هدیه تهرانی در زمینه عکاسی هم فعالیت دارد.او برنده دو سیمرغ بلورین است.

هدیه تهرانی

خانواده

پدر او رضا جوادیه تهرانی است و با خانواده میزایی که از گرگانی های اصیل بودند ازدواج کرد. پدر هدیه تهران می گوید که به فیلم نگاه کردن بسیار علاقه داشته است و دخترش را برای تماشای فیلم های زیادی با خودش به سینما می برد.

هدیه تهرانی

ازدواج و همسر هدیه تهرانی

در اوایل سال 1386 خبر ازدواج او منتشر شد. او در آن زمان سوپراستار شماره یک ایران بود و فیلم هایش اغلب پرفروش می شدند. زندگی او با هومن بهمنش به یک سل هم نکشید و از هم جدا شدند. همسر سابقش اصالتا سنندجی بود و در لاهیجان زندگی می کرد. قبل از ازدواج او، شایعه شده بود که او و علی انصاریان قصد دارند با هم ازدواج کنند که شایعه ای بیش نبود.

هدیه تهرانی

علاقه نداشتن به بازیگری

او در یک مصاحبه گفته است که هیچ وقت به صورت جدی دنبال بازیگری نبوده و عاشق این حرفه نبوده است ولی برای او جذاب بوده است. او می گوید جذابیت آن هم به شکلی است که برای بقیه جذابیت دارد. پدرش جسته و گریخته تئاتر کار می کرد و مادربزرگش در سن سی سالگی در یک فیلم بازی کرده است.

هدیه تهرانی

فیلم هایی که قرار بود در آنها ایفای نقش کند

نخستین بار قرار بود در فیلم روز واقعه بازی کند، ولی لادن مستوفی جایگزین او شد. قرار شد که در در فیلم بودن یا نبودن بازی کند که کیانوش عیاری نظرش عوض شد و عسل بدیعی به جای او در این فیلم بازی کرد.

هدیه تهرانی

نخستین فیلم وی

سرانحام با بازی در فیلم سلطان مسعود کیمیایی وارد سینمای حرفه ای شد. بای های روان و خوب او در فیلم غریبانه و شوکران باعث تحسین منتقدان شد.

خلاصه داستان: جوانی به نام بزرگ در نمایشگاه اتومبیل شوهر خواهرش که یوسف نام دارد مشغول به کار است. یوسف از او می خواهد که ماشین گران قیمت خانم دکتر ثابتی را به او تحویل دهد. اما بزرگ تصادف کرده و یوسف مجبور می شود برای پرداخت خسارت چند چک به خانم دکتر بدهد. بزرگ چند بار نزد خانم دکتر می رود تا رضایتش را بگیرد و به جای یوسف او خسارت بدهد، اما دکتر ثابتی به بزرگ پیشنهاد می کند که در مقابل چک های یوسف او باید برای چند ماه همسرش بشود.

بازی در فیلم چارشنبه باعث تحسین منتقدان را به همراه داشت و باعث شد به دلیل نقش آفرینی در این فیلم سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر و تندیس زیرین خانه سینما را به دست آورد.

هدیه تهرانی

دومین زن پولساز دهه هشتاد

مجله همشهری جوان، هدیه تهرانی را پس از مهناز افشار به عنوان دومین زن پولساز دهه هشتاد خورشیدی معرفی کرد.

هدیه تهرانی

ورزش

هدیه تهرانی در شهریور سال 92 نایب رئیس کمیته بانوان تای چی چوان شد. این انتصاب او باعث واکنش های گسترده ای شد ولی از سوی مسئولین فدراسیون ووشو اعلام شد که او سابقه مربی گری تای چی چوان را هم دارد.

هدیه تهرانی

نمایشگاه عکس

هدیه تهرانی در آذر سال 1388 نمایشگاه عکس هایش را در طبقات مختلف خانه هنرمندان دایر کرد که این عکس ها حدود 198 عکس بودند. این عکس ها از 500 هزار تا 8 میلیون تومان قیمت گذاری شدند. او با نمایندگان رسانه ها در مورد این نمایشگاه جلسه ای داشت که در آخر با انتقاد سخت آنها روبرو شد و با چشمان گریان جلسه را ترک کرد.

هدیه تهرانی

در طی یک مراسم، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به هدیه تنهرانی و دیگر بایگران درجه یک هنر داد. اهدای این نشان با واکنش منفی روزنامه جوان و اصواگرایان مواجه شد.

عکس او در کنار میترا حجارامیدواریم از خواندن بیوگرافی هدیه تهرانی لذت برده باشید.

هدیه تهرانی بیوگرافی و عکس های خانوادگی هدیه تهرانی و همسرش
هدیه تهرانی بیوگرافی و عکس های خانوادگی هدیه تهرانی و همسرش
هدیه تهرانی بیوگرافی و عکس های خانوادگی هدیه تهرانی و همسرش
هدیه تهرانی بیوگرافی و عکس های خانوادگی هدیه تهرانی و همسرش
هدیه تهرانی بیوگرافی و عکس های خانوادگی هدیه تهرانی و همسرش

(1) هدیه تهرانی بیوگرافی و عکس های هدیه
هدیه تهرانی بیوگرافی و عکس های هدیه تهرانی


(2) بیوگرافی هدیه تهرانی و همسرش با عکس و
بیوگرافی هدیه تهرانی و همسرش با عکس و علت طلاق


(3) جدیدترین عکس های هدیه تهرانی و همسرش
جدیدترین عکس های هدیه تهرانی و همسرش ساتین


(4) بیوگرافی جدید هدیه تهرانی و همسرش از
بیوگرافی جدید هدیه تهرانی و همسرش از اوج جذابیت تا صورتی خشکیده


(5) بیوگرافی هدیه تهرانی تصاویر
ازدواج و همسر هدیه تهرانی در ابتدای سال 1386 خبر ازدواج او منتشر شد. وی در آن هنگام سوپراستار شماره یک ایران بود و فیلم هایش اکثرا پرفروش می شدند.


(6) همسر و فرزندان هدیه تهرانی بایگانی - بیوگرافیهاداتکام
بیوگرافی کامل هدیه تهرانی عکسهدیه تهرانی 4 تیر 1351 بازیگر سینما و برندۀ دو جایزه سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر میباشد.


(7) بیوگرافی هدیه تهرانی بازیگر و همسرش
بیوگرافی هدیه تهرانی بازیگر و همسرش زندگینامه


(8) بیوگرافی هدیه تهرانی و همسرش عکس ها و
بیوگرافی هدیه تهرانی و همسرش عکس ها و تصاویر اینستاگرام - پندار مووی


(9) هدیه تهرانی بیوگرافی و عکس های هدیه
هدیه تهرانی بیوگرافی و عکس های هدیه تهرانی و همسرش


(10) بهترین نقش های هدیه تهرانی از قرمز تا روزهای نارنجی عکس
هدیه تهرانی در قرمز جیرانی. زوج درخشان هدیه تهرانی و محمدرضا فروتن و تعلیق و دلهرهای که جیرانی در قرمز تنیده بود این فیلم را به یکی از ماندگارترین آثار سینمای ایران تبدیل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 18 =

دکمه بازگشت به بالا