بیوگرافیعمومیمطالب جالبویژه

بیوگرافی محسن کیایی و همسرش و زندگی شخصی و هنری و عکس ها

 محسن کیایی

بیوگرافی محسین کیایی

محسن کیایی بازیگر متولد 6 شهریور سال 1360 در تهران است . او فارغ التحصیل رشته نمایش از دانشگاه آزاد اسلامی است. برادر بزرگترش مصطفی کیایی کارگردان سینما است. او پس از پایان تحصیلات متوسطه به دانشگاه رفت و مدرشک کارشناسی رشته نمایش گرفت.

 محسن کیایی

خانواده

او فرزند دوم خانواده است و دو برادر به نام مصطفی و میلاد دارد. مصطفی 5 سال از او بزرگتر است و برادر دیگرش میلاد هم هفت سال از او کوچکتر است.

 محسن کیایی

نحوه بازیگر شدن

او در مورد بازیگری و شروع آن می گوید: در همان دوران مدرسه اولین جایزه تئاترم را گرفتم و فهمیدم استعداد بازیگری دارم، اما قبل از آن عمویم اسم من را طوطی گذاشته بود. من از آن بچه‌هایی بودم که خیلی حرف می‌زدم و جوک‌های بی‌مزه تعریف می‌کردم و به همین دلیل عمویم من را طوطی صدا می‌زد.

در مدرسه هم دبیرهای پرورشی‌مان به خاطر حضور من در تئاتر به حدی من را قبول داشتند که کلید اتاقشان را به دست من می‌دادند و تئاتر هم بهانه‌ خوبی برای از کلاس در رفتن بود. ما به بهانه تئاتر از کلاس بیرون می‌آمدیم و دورهم جمع می‌شدیم و بعد هم دوستانمان را جمع و برایشان اجرا می‌کردیم تا اینکه در 17 سالگی اولین تئاتر حرفه‌ای ام را در جشنواره نمایشگران فردا در کرج روی صحنه اجرا کردم.

داوران آن جشنواره گلاب آدینه، داریوش ارجمند، حسین مسافر آستانه و مهدی هاشمی بودند و من در آن جشنواره استانی جایزه 1 بازیگری را گرفتم و از آن زمان بازیگری برایم جدی شد.

 محسن کیایی

نخستین ایفای نقش و نخستین سریال

او برای نخستین بار در سال 1379 با سریال کودک رویای گلی بازیگری را تجربه کرد و سپس در همان سال در سریال پرده نشین در نقش یک روحانی ایفای نقش کرد و همین نقش او باعث شهرت او شد. با بازی در سریال راه در رو به کارگردانی سعید آقاخانی معروف شد.

 محسن کیایی

نخستین فیلم

نخستین فیلمی که در آن ایفای نقش کرد فیلم بعد از ظهر سگی بود. این فیلم به کارگردانی برادرش مصطفی کیایی ساخته شد و بازیگران مطرحی همچون رضا عطاران، مجید صالحی، بهاره رهنما، علی صادقی و سعید آقاخانی در آن ایفای نقش کرده اند.

 محسن کیایی

ازدواج و همسر محسن کیایی

او وقتی که 21 ساله بود با سهیلا امیرحسینی در تئاتر آشنا شد و این دو پس از 3 سال و در سن 24 سالگی ازدواج کردند. او می گوید که اگر در سنین پایین ازدواج نکرده بود با شرایط الان ازدواج کردن بسیار سخت بود. این دو ارتباط دوستانه ای با هم دارند. محسن کیایی هنوز بچه دارد و می گوید که یکی از برنامه آینده خودش و همسرش بچه دار شدن است. همسرش سهیلا امیرحسینی عکاس و گریمور است.

 محسن کیایی

علاقه به فوتبال

محسن کیایی از سن 14 سالگی فوتبال را شروع کرده است و عضو تیم های جاهد، پرسپولیس، شهدا و جوانان بهمن بوده ولی به دلیل آسیبی که به زانوی او وارد شد مجبور شد که فوتبال را رها کند و همین باعث شد که به سوی تئاتر برود. با وجود آسیبی که زانوی او دارد ولی در تیم فوتبال هنرمندان بازی می کند.

 محسن کیایی

پرسپولیسی سرسخت

او طرفدار سرسخت پرسپولیس است و بازی های این تیم را پیگیری می کند. احمدرضا عابدزاده اسطوره او است و از میان بازیکنان خارجی هم طرفدار لوئیجی بوفون است. دو فوتبالیست ایرانی محسن مسلمان و مهدی طارمی از دوستان او هستند.

 محسن کیایی

فوت مادر

فوت مادرش یکی از بدترین و تلخ ترین اتفاقاتی است که برای او در زندگی رخ داده است. مادر محسن کیایی در تاریخ 14 دی سال 1396 فوت شده است.

 محسن کیایی

کارنامه هنری محسن کیایی

فیلم های تلویزیونی

 • راه در رو (سعید آقاخانی)
 • پرده‌نشین (بهروز شعیبی)
 • مهمانان ویژه (بازیگر و نویسنده) – (1391)
 • سر به راه (سعید سلطانی 1393)
 • کشیک قلب (حسین مهکام 1395)

فیلم های سینما

 • جشن دلتنگی (1396)
 • چهارراه استانبول (1396)
 • لونه زنبور (بازیگر و نویسنده) (1396)
 • خیابان دیوار (1396)
 • استیگمات (1396)
 • ایستگاه اتمسفر (1395)
 • سد معبر (1395)
 • یک روز بخصوص (1394)
 • نقطه کور (1394)
 • بارکد (1394)
 • عصر یخبندان (1393)
 • خط ویژه (1392)
 • ضد گلوله (1390)
 • بعد از ظهر سگی (1388)

 محسن کیایی

بیوگرافی محسن کیایی و همسرش و زندگی شخصی و هنری و عکس ها
بیوگرافی محسن کیایی و همسرش و زندگی شخصی و هنری و عکس ها
بیوگرافی محسن کیایی و همسرش و زندگی شخصی و هنری و عکس ها
بیوگرافی محسن کیایی و همسرش و زندگی شخصی و هنری و عکس ها

(1) بیوگرافی محسن کیایی و همسرش زندگی
بیوگرافی محسن کیایی و همسرش زندگی شخصی هنری


(2) بیوگرافی محسن کیایی و همسرش عکس ها و
بیوگرافی محسن کیایی و همسرش عکس ها و تصاویر اینستاگرام - پندار مووی


(3) بیوگرافی محسن کیایی و همسرش زندگی
بیوگرافی محسن کیایی و همسرش زندگی شخصی و عکس ها محسن کیایی - فانیگما


(4) محسن کیایی عکسهای محسن کیایی و همسرش
محسن کیایی عکسهای محسن کیایی و همسرش


(5) عکس های خانوادگی محسن کیایی پدر مادر برادر و همسرش
عکس های خانوادگی محسن کیایی پدر مادر برادر و همسرش بیوگرافی نمکستان محسن کیایی بازیگر جوان و با استعداد ایرانی متولد سال 1360 در تهران نویسنده و بازیگر سینما و تلویزیون است .


(6) بیوگرافی محسن کیایی عکس های محسن کیایی و همسرش
ازدواج. محسن کیایی بازیگر 37 ساله تلویزیون و سینمای ایران متأهل می باشد. ایشان در سن 21 سالگی با همسرش سهیلا امیرحسینی در تئاتر آشنا شده و این آشنایی ادامه دار می شود تا جایی که 3 سال بعد در سن 24 سالگی با همسرش ازدواج می کند.


(7) بیوگرافی محسن کیایی بازیگر سینما عکس
بیوگرافی محسن کیایی بازیگر سینما عکس ها و فیلم شناسی


(8) زندگی خصوصی محسن کیایی و همسرش عکس
زندگی خصوصی محسن کیایی و همسرش عکس های جذاب و دیدنی ساعدنیوز


(9) بیوگرافی محسن کیایی و همسرش عکس ها و تصاویر اینستاگرام
2452020 بیوگرافی محسن کیایی و همسرش عکس ها و تصاویر اینستاگرام و زندگی شخصی. بیوگرافی محسن کیایی. محسن کیایی بازیگر نقش آرمان در سریال هم گناه متولد ششم شهریور ماه سال 1360 در تهران است.


(10) بیوگرافی محسن کیایی عکس های محسن کیایی
بیوگرافی محسن کیایی عکس های محسن کیایی و همسرش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا