بیوگرافیعمومیمطالب جالبویژه

بیوگرافی علیشمس عکس های علیشمس و همسرش و زندگی شخصی خواننده رپ

بیوگرافی علیشمس

علیشمس خواننده رپ ایرانی است. در این مطلب بیوگرافی کامل و عکس های او وهمسرش را قرار داده ایم. اطلاعاتی در مورد زندگی شخصی و هنری علیشمس Alishmas را هم می خوانیم. اویکی از خواننده های پرطرفدار رپ ایران است.

بیوگرافی علیشمس

علیشمس متولد آذر ماه سال 1366 در انگلیس است و خواننده سبک رپ است. او فارغ التحصیل دانشگاه بریستول انگلیس است. او اصالتا شمالی و گلستانی است.

نام هنری اش “علیشمس” ترکیبی از اسم و نام فامیلی اش است.

علیشمس

او در حال حاضر ساکن شمال تهران است. او به موسیقی علاقه دارد وبه ورزش و غذاهای خاص هم علاقه دارد. او می گوید غذاهای زیادی را دوست دارم ولی رژیم را همیشه رعایت می کنم. او به اجرا کردن آهنگ های شاد علاقه دارد زیرا باعث شادی مردم میشود.

علیشمس

علاقه او به موسیقی از کودکی شروع شد و از کودکی با موسیقی رشد کرده است. نخستین بار با سعید کرمانی همکاری داشت. سبک کار آنها ترکیبی از موسیقی پاپ و رپ است که این روزها این سبک به عنوان گفتاواز مشهور شده است. این دو همکاری زیادی با هم داشتند و بعد با ساسی مانکن آشنا شد.

علیشمس

سبک کارهای او پس از مدتی تغییر کرد و بیشتر کارهای شاد را انجام میداد و پس از آن هم سعی کرد دیگر با خواننده ای همکاری نداشته باشد و به صورت انفرادی بخواند و آهنگ هایی را اجرا کند که بیشتر به سلیقه خودش نزدیک هستند.

او از جمله خوانندگانی است که کار تکی و فردی را بیشتر می پسندد. صدا و نحوه خواندن او باعث شد که نام او سر زبان ها بیفتد و چهره شناخته شده موسیقی رپ شود.

علیشمس

زندگی شخصی علیشمس

او به خوانندگان دیگری مانند احسان خواجه امیری، محسن یگانه و سیروان خسروی علاقه دارد و کارهای این خوانندگان را گوش می دهد. او آرزو دارد که در برج میلاد کنسرتی برگزار کند و امیدوار است به این خواسته اش برسد. او می گوید که اگر این کنسرت را بتواند برگزار کند به بزرگترین و با شکوهترین لحظه زندگی اش می رسد.

علیشمس

او از تماشای فوتبال بسبار لذت می برد و به دوندگی هم علاقه دارد. او در اوقات فراغتش بازی می کند ولی دویدن را به صورت مدام انجام می دهد زیرا استعداد چاقی دارد.

علیشمس

همکاری با خوانندگان و آهنگ هایش

مدتی است که با مهدی جهانی همکای دارد و با هم می خوانند و حاصل همکاری آنها اهنگ های خوبی مانند آرومآروم است که بسیار دانلود شده است.

او سال های قبل سایت معروف موزیک به نام رپفا را تاسیس کرد و در آن اهنگ های رپ را منتشر می کرد که رفته رفته سرش شلوغ شد و این سایت را واگذار کرد.

علیشمس

علیشمس به صورت رسمی ازدواج نکرده است و در حال حاضر با یکی از فعالان اینستاگرام به نام ویدا پارسا که آموزش دهنده آنلاین آرایش است رابطه دارد و قرار است با هم ازدواج کنند.

بیوگرافی علیشمس عکس های علیشمس و همسرش و زندگی شخصی خواننده رپ
بیوگرافی علیشمس عکس های علیشمس و همسرش و زندگی شخصی خواننده رپ
بیوگرافی علیشمس عکس های علیشمس و همسرش و زندگی شخصی خواننده رپ
بیوگرافی علیشمس عکس های علیشمس و همسرش و زندگی شخصی خواننده رپ
بیوگرافی علیشمس عکس های علیشمس و همسرش و زندگی شخصی خواننده رپ

(1) بیوگرافی علیشمس و همسرش ویدا پارسا photokade.com
بیوگرافی علیشمس و همسرش ویدا پارسا زندگی شخصی


(2) بیوگرافی علیشمس خواننده مشهور رپ ایرانی parsnaz.com
بیوگرافی علیشمس خواننده مشهور رپ ایرانی زندگی شخصی و نامزد علیشمس


(3) بیوگرافی علیشمس خواننده و همسرش picopray.com
بیوگرافی علیشمس خواننده و همسرش مهاجرت و سایت شرط بندی - پیکوپرای


(4) بیوگرافی علیشمس اینستاگرام علیشمس و همسرش زندگی شخصی
بیوگرافی علیشمس عکس های علیشمس و همسرش زندگی شخصی خواننده رپ زندگی شخصی علیشمس همکاری با خوانندگان و آهنگ ه


(5) بیوگرافی علیشمس و همسرش ویدا پارسا زندگی شخصی
بیوگرافی علیشمس و همسرش ویدا پارسا عکس های علیشمس با نام اصلی علی شمس و ماجرای مهاجرت را در سایت فتوکده می خوانید . بیوگرافی علیشمس خواننده . علی شمس متولد 6 آذر 1366 در انگلستان خواننده می باشد


(6) علیشمس افشاگری جنجالی علیشمس بر علیه persianv.com
علیشمس افشاگری جنجالی علیشمس بر علیه برنامه دورهمی سبک زندگی افراد مشهور 210 فیلم


(7) بیوگرافی علیشمس و همسرش خواننده پاپ shakheh.com
بیوگرافی علیشمس و همسرش خواننده پاپ تصاویر شخصی


(8) کیمیا خواننده بیوگرافی و عکس های کیمیا خواننده کیمیا
بیوگرافی و عکس های کیمیا خواننده کیمیا تاج زاد و همسرش و زندگی شخصی هنری و موسیقی و آیدی اینستاگرام و نحوه همکاری با علیشمس و سن و محل زندگی کیمیا خواننده


(9) بیوگرافی خواننده رپ علی شمس معروف به علیشمس
بیوگرافی علیشمس . علی شمس متولد آذرماه 1366 در انگلیس خواننده رپ است. فارغ التحصیل دانشگاه بریستول انگلیس است اصالتش به استان گلستان بر میگردد اسم و فامیلشو با هم ترکیب کرد و نام هنری علیمش رو برگزید.


(10) عکس خواننده های رپ فارسی در سال 96 بیوگرافی
عکس خواننده های رپ فارسی در سال 96 عکس و بیوگرافی خواننده های رپ فارسی جدیدترین عکس خوانندگان رپ فارسی ایرانی بیوگرافی خونندگان رپزندگینامه خواننده رپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 10 =

دکمه بازگشت به بالا