بیوگرافیعمومیمطالب جالبویژه

بیوگرافی سید بشیر حسینی زندگی شخصی داور مسابقه عصر و عکس های همسر و خانواده

سید بشیر حسینی

دکتر سید بشیر حسینی یکی از داوران برنامه عصر جدید است که نسبت به امین حیایی، رویا نونهالی و آریا عظیمی نژاد کمتر شناخته شده است. در این مطلب بیوگرافی کامل او را می خوانید. در ادامه عکس های بشیر حسینی را در کنار همسر و خانواده اش آماده کرده ایم.

بیوگرافی کامل بشیر حسینی

سید بشیر حسینی متولد 15 آذر سال 1360 است. او تحصیلات حوزوی را تا سطح 2 ادامه داده است. او فوق لیسانس حقوق و دکترای فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق (ع) را دارد و مرتبه علمی اش استادیار است. او به زبان انگلیسی، عربی و فرانسوی تسلط دارد.

از 6‏ شهریور همین امسال، سمت‌هایی که در تلگرام نوشته را ‏به انضمام مدیریت گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهار به عهده گرفته است.

سید بشیر حسینی

داوری مسابقه عصر جدید

بشیر حسینی ، داور مسابقه عصر جدید به دلیل همین سوابق و احتمالا تنظیم سوپاپ ‏اطمینان در برنامه‌ها، یکی از محبوب‌ترین میهمان‌های برنامه‌های تلویزیونی است. رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد و امین حیایی هم جزو داوران این مسابقه هستند.

سید بشیر حسینی

دیگر فعالیت های بشیر حسینی

او پیش از داوری در عصرجدید، میهمان ثابت برنامه ‏‏«رسانش» از شبکه امید سیما بود، در ایام جام‌جهانی هم در برنامه «زابی‌واکا» از تلویزیون اینترنتی آیو بود، در یکی از برنامه‌های ‏‏«اکسیر» فرزاد حسنی بحث مفصلی درباره فضای مجازی داشت و در همین دو هفته گذشته در برنامه «هفت» از سینمای ‏ایران و نقش فیلمسازان انتقاد کرد: «برخی هنرمندان ما فقط ادعای مردمی بودن دارند ولی با ساخت برخی فیلم‌ها کام مردم را تلخ می‏کنند‌. هنرمند ما وجه مردمی بودن را فراموش کرده و از مردم دور شده است.» احتمالا اینکه در ابتدای عصرجدید می‌گوید می‌خواهد ‏‏«عاشقانه و جدی» داوری کند، به تسلطش به زبان فرانسه برمی‌گردد!

ازدواج و همسرش

آقای سید بشیر حسینی سال ها است که متاهل است و دو پسر و یک دختر دارد. مسیح و امیر مهدی پسران او و دخترش محیا سادات نام دارد.

سید بشیر حسینی

تلگرام و اینستاگرام دکتر

تنها دکتر حاضر در عصرجدید، در تلگرام کانالی را مدیریت می‌کند که تا امروز کمتر از 300 نفر عضو دارد، اینستاگرامش نیز با 7 ‏هزار دنبال‌کننده هنوز شلوغ نیست، ولی موج کامنت‌ها آغاز شده و در هفته‌های آینده ادامه خواهد داشت.

جوان برگزیده سال 85

او در سن 25 سالگی و در سال 1385 به عنوان جوان برگزیده کشوری در جشنوراه قابی برای جوانی انتخاب شد.

سید بشیر حسینی

کتاب های بشیر حسینی

او کتاب‌های «150 ‏هشتگ» (با موضوع سواد رسانه‌ای) و «مهارت‌هایی برای خواندن، دیدن و شنیدن در شبکه‌های اجتماعی» را به بازار فرستاده و با این ‏همه مخالف فیلتر شدن شبکه‌های اجتماعی است: «اگر بر رسانه‌ها امیر نشویم، زیردستشان اسیر می‌شویم. با فیلترینگ اینستاگرام دو ‏قشر از این شبکه می‌روند، نخست مذهبی‌ها که دیدن سایت فیلتر شده را حرام می‌دانند و دوم جامعه سنتی. فیلترینگ تلگرام بزرگترین ‏خدمت را به ضد انقلاب کرد و آنها را در این پیام‌رسان با مردم تنها گذاشت.» حسینی درباره داوری‌اش در عصرجدید هم تاکنون این نظر ‏را نوشته: «ما ٧نفر رو داوری می‌کنیم و ٧٠میلیون نفر ما رو! امیدوارم لذت ببرید، تأمل بکنید و تعامل بکنیم. عصرجدید، مسابقه ‏حرفه‌ای‌هاست. استعدادهای تازه و تازه‌کار باید اول با پشتکار، ابتکار و نمونه‌کار حرفه‌ای بشن و بعدش قدم روی چشم‌هامون بذارن. ما به ‏قابلیت رقابت استعداد ایرانی در سطحِ جهانی اعتقاد و اعتماد داریم و سطح توقعاتمون رو پایین نمیاریم.»‏

بشیر حسینی در بیوگرافی کانال تلگرامش با تصویر یک پروانه آبی‌رنگ نوشته: «در جست‌وجوی حق و حقیقت» و سوابقش را این‌طور توضیح داده: ‏‏«مدیر گروه علوم نوین رسانه دانشکده ارتباطات دانشگاه صداوسیما، رئیس شورای سیاست‌گذاری المپیاد بین‌المللی سواد رسانه‌ای، مشاور ‏دانشگاهی و استعدادیابی و جوان برگزیده کشور سال 1385.»

سید بشیر حسینی

بشیر حسینی درباره داوری‌ اش در عصر جدید می گوید

مـا ٧نفر رو داوری می کنیم و ٧٠میلیون نفر مـا رو! امیدوارم لذت ببرید، تأمل بکنید و تعامل بکنیم. عصرجدید، مسابقه ‏حرفه‌ای‌هاست. استعدادهای تازه و تازه‌کار باید اول با پشتکار، ابتکار و نمونه‌کار حرفه‌ای بشن و بعدش قدم روی چشم‌هامون بذارن. مـا بـه ‏قابلیت رقابت استعداد ایرانی در سطح جهانی اعتقاد و اعتماد داریم و سطح توقعاتمون رو پایین نمیاریم.

سید بشیر حسینی

دکتر بشیر حالا پر رنگ ترین داور عصر جدید شده اسـت، او دیگر نچسب نیست بلکه جذاب اسـت و بـه ساده‌ترین زبان و با صدایی رسا استدلال خودرا بیان می‌کند. او هنوز هم با بقیه جور نیست! او فرق دارد و تفاوت او این اسـت: داوری کـه آمده تا داوری کند، نه این‌کـه تماشا کند و از روی سلیقه نظر بدهد. او سلبریتی نیست اما تنها کسی اسـت کـه بادقت می‌بیند و بهترین را انتخاب می‌کند و کیفیت مسابقه را بالاتر میبرد.

بیوگرافی سید بشیر حسینی زندگی شخصی داور مسابقه عصر و عکس های همسر و خانواده
بیوگرافی سید بشیر حسینی زندگی شخصی داور مسابقه عصر و عکس های همسر و خانواده
بیوگرافی سید بشیر حسینی زندگی شخصی داور مسابقه عصر و عکس های همسر و خانواده
بیوگرافی سید بشیر حسینی زندگی شخصی داور مسابقه عصر و عکس های همسر و خانواده
بیوگرافی سید بشیر حسینی زندگی شخصی داور مسابقه عصر و عکس های همسر و خانواده

(1) بیوگرافی سید بشیر حسینی زندگی شخصی
بیوگرافی سید بشیر حسینی زندگی شخصی داور مسابقه عصر جدید و عکس های همسر و خانواده دکتر سید بشیر حسینی یکی از داوران برنامه عصر جدید است که نسبت به امین حیایی


(2) بیوگرافی سید بشیر حسینی و همسرش زندگی
بیوگرافی سید بشیر حسینی و همسرش زندگی و فرزندان


(3) زندگی خصوصی سید بشیر حسینی و همسرش
زندگی خصوصی سید بشیر حسینی و همسرش عکس های جذاب و دیدنی ساعدنیوز


(4) بیوگرافی بشیر حسینی و همسرش عکس های بشیر حسینی و
در اینبخش بیوگرافی سید بشیر حسینی داور مسابقه عصر جدید احسان علیخانی را مرور می کنیم. سید بشیر حسینی داوری اسـت کـه از لحاظ شهرت در سطح پایین تری نسبت بـه خانم نونهالی و آقایان حیایی و عظیمی نژاد قرار دارد اما وقتی


(5) همسر سید بشیر حسینی کیست عکس فرزندان بشیر حسینی - شبونه
همسر سید بشیر حسینی کیست عکس های همسر سید بشیر حسینی داور مسابقه عصر جدید را در ادامه مجله شبونه مشاهده نمایید.. یکی از داوران مسابقه عصر جدید که مورد توجه مخاطبان تلویزیونی قرار گرفته. آقای سید بشیر حسینی بوده که در


(6) بیوگرافی بشیر حسینی و همسرش عکسهای داور برنامه عصر جدید
بیوگرافی بشیر حسینی داور برنامه عصر جدید شبکه سه عکس ها و اینستاگرام سید بشیر حسینی و همسرش را با هم در اینجا مشاهده میکنیم. بیوگرافی بشیر حسینی و همسرش بیوگرافی بشیر حسینی داور برنامه عصر جدید شبکه سه سیما که به زودی


(7) بیوگرافی سید بشیر حسینی و همسرش عکس فرزندان
در ادامه با بیوگرافی کامل سید بشیر حسینی ارتباط شناس و داور برنامه عصر جدید به همراه عکس های خانوادگی و شخصی بشیر حسینی با شما در نم نمک خواهیم بود.


(8) بیوگرافی دکتر بشیر حسینی و همسرش
بیوگرافی دکتر بشیر حسینی و همسرش اینستاگرام داور مسابقه عصر جدید - شبونه


(9) عکس همسر بشیر حسینی داور عصر جدید
عکس همسر بشیر حسینی داور عصر جدید اولین عکس از همسر و فرزندان دکتر بشیر حسینی


(10) سید بشیر حسینی بیوگرافی دکتر سید بشیر حسینی سوابق و تصاویر
بیوگرافی دکتر سید بشیر حسینی و همسرش عکس دکتر بشیر حسینی متولد پانزدهم آذر ماه سال 1360 در تهران است او در خانواده ای مذهبی متولد شده است. بیوگرافی دکتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا