بیوگرافیعمومیمطالب جالبویژه

مونا پورصالح بیوگرافی و عکس های زن بدنساز ایرانی ساکن کانادا مونا پورصالح

مونا پورصالح

زن بدنساز با اندام ورزیده, عکس های خانمی که چند سال در رشته پرورش اندام فعالیت دارد

عکس های مونا پورصالح بانوی بدنساز ایرانی ساکن کانادا

بیوگرافی مونا پورصالح

مونا پورصالح دختر ایرانی مقیم کشور کانادا است که قبل از بدنسازی، ورزش شنا و کونگ فو انجام می داده و بعدها به بدنسازی و پرورش اندام علاقمند شده است. مونا پورصالح در این ورزش بسیار موفق است و توانسته است سال 2012 به مقام سوم در کشور کانادا برسد.
مونا پورصالح در ایران کارش را با یک مربی خانم نروژی به نام تامسون شروع کرد و تشویق های خانوادۀ ورزشکارش او را به ادامۀ راهش ترغیب کرد. پدر مونا ژیمیناستیک کار و برادرش بدنساز و دو خواهر دیگرش یکی در تهران و دیگری در کانادا بدنساز شاخۀ بیکنی هستند.
مونا علت اصلی ترک ایران را سرزنش دیگران بخاطر عضله های بزرگش می داند و می گوید تا زمانی که در ایران بودم مجبور بودم سبک کار کنم تا عضله هایم بزرگتر نشوند. او در اولین حضورش در کانادا بعنوان «اورال واینر» مسابقات شناخته شد.
مونا این باور عمومی که خانم های بدنساز امکان باروری خود را از دست می دهند را رد می کند و معتقد است با رعاین اصول پزشکی می توان هم بدنساز باقی ماند و هم مادر شد.

مونا پورصالح

عکس مونا پورصالح بدنساز ایرانی

مونا پورصالح در مورد مشکلات اجتماعی و شخصی رشتۀ ورزشی اش می گوید: وقتی قرار است برای مسابقه آماده بشوی، قادر نیستی در طول روزهای نزدیک به مسابقه رابطه عادی با دیگران داشته باشی. در طول چند ماه پیش از مسابقه حتی تلفن زدن به یک دوست وقت گیر است. روزی سه بار باشگاه می روید، ورزش های هوازی باید انجام بدهید، وقت بگذارید و درست کردن غذای مخصوص خودتان از شما وقت زیادی می گیرد. گاهی آن قدر خسته اید که دیگر توان سرمایه گذاری و انرژی گذاشتن برای ارتباطات باقی نمی ماند. در این شرایط، به ندرت کسی پیدا می شود که بتواند این مشکلات را درک کند. این سختی ها فقط مختص خانم ها نیست بلکه آقایان این رشته هم در طول این دوره درگیر این مشکلات هستند. اگر کسی بخواهد تمام مسیر عمر مفیدش برای مسابقه ها آماده بشود، طبعا نه قادر به بچه دار شدن است و نه می تواند زندگی عاطفی خاصی داشته باشد. فقط همان هیکل را دارد برای این که پنج دقیقه روی استیج برود. برای همین هم من بعد از مسابقه، بالانس و توازن موجود را در زندگی ام ایجاد می کنم و باز هم وارد پروسه یک زندگی عادی می شوم تا شروع مسابقه بعدی.
در این رشته، بیرون از ایران هم چندان برای زن ها اعتباری قائل نیستند. به خانمی که نفر اول قهرمانی جهان را هم کسب کرده، چندان منفعتی به لحاظ مالی نمی رسانند در حالی که وضعیت آقایان واقعا متفاوت است.

مونا پورصالح

عکس زن بدنساز ایرانی

ونا دربارۀ برنامه غذایی اش می گوید: کربوهیدرات در شش یا هشت وعده غذایی من وجود دارد. سفیده تخم مرغ با جو پرک شده برای صبحانه، سینه مرغ با سیب زمینی شیرین و شاید کمی برنج قهوه ای و چند ساعت بعد سینه مرغ با کلم برکلی یا نوعی ماهی با سبزیجات. سعی می کنم از وعده ساعت سه و چهار به بعد فقط سبزیحات و پروتئین بخورم. طبعا وقتی عضلاتم کوچک می شوند، میزان کربوهیدرات را بالاتر می برم. پروتئین عضله را بازسازی می کند ولی این کربوهیدارت است که عضله را می سازد.

مونا پورصالح , بیوگرافی و عکس های زن بدنساز ایرانی مونا پورصالح

مونا پورصالح بیوگرافی و عکس های زن بدنساز ایرانی ساکن کانادا مونا پورصالح
مونا پورصالح بیوگرافی و عکس های زن بدنساز ایرانی ساکن کانادا مونا پورصالح
مونا پورصالح بیوگرافی و عکس های زن بدنساز ایرانی ساکن کانادا مونا پورصالح
مونا پورصالح بیوگرافی و عکس های زن بدنساز ایرانی ساکن کانادا مونا پورصالح

(1) زندگینامه و عکسهای مونا پورصالح قهرمان zibashahr.com
زندگینامه و عکسهای مونا پورصالح قهرمان پرورش اندام زنان کانادا


(2) Fake or Real - مونا پور صالح ورزشکار it-it.facebook.com
Fake or Real - مونا پور صالح ورزشکار بدنساز ایرانی مقیم کانادا و اولین زن بدنساز کار که توانست کارت حرفه ای دریافت کند. مونا با یک بدن کاملا آماده فردا در


(3) مونا پورصالح بیوگرافی و عکس های زن roboep.ir
مونا پورصالح بیوگرافی و عکس های زن بدنساز ایرانی ساکن کانادا مونا پورصالح


(4) بیوگرافی و عکس های کلی بروک4dc.ir
بیوگرافی و عکس های کلی بروک


(5) دختر جوان ایرانی در مسیر قهرمانی پرورش اندام کانادا تصاویر
مونا پورصالح دختر ایرانی- کانادایی ساکن تورنتو که سال2012 مقام سوم قهرمانی پرورش اندام کانادا در شاخه فیزیک را از آن خود کرد اکنون در حال آماده شدن و تمرین برای کسب مقام نخست قهرمانی این کشور است.


(6) زندگینامه و عکسهای مونا پورصالح قهرمان پرورش اندام زنان کانادا
مونا پورصالح دختر ایرانی مقیم کانادا که روزگاری در کشورمان شنا و کونگ فو و غریق نجات را تجربه می کرد هم اکنون ساکن تورنتو کانادا و مهمتر از آن قهرمان پرورش اندام زنان در شاخۀ فیزیک است.


(7) مونا پورصالح emroozofarda.wordpress.com
تصاویری از دختر جوان ایرانی مونا پورصالحدر مسیر قهرمانی پرورش اندام3 emroozofarda


(8) بالاترین آلبوم عکس - مونا پورصالح balatarin.com
بالاترین آلبوم عکس - مونا پورصالح در مسیر قهرمانی پرورش اندام کانادا


(9) مونا پورصالح بیوگرافی و اینستاگرام زن بدنساز ایرانی ساکن
مونا پورصالح بیوگرافی و عکس های زن بدنساز ایرانی مونا پورصالح مونا پورصالح بیوگرافی و عکس های زن بدنساز ای


(10) مونا پورصالح بیوگرافی و عکس های زن بدنساز ایرانی ساکن
عکس های مونا پورصالح بانوی بدنساز ایرانی ساکن کانادا. بیوگرافی مونا پورصالح. مونا پورصالح دختر ایرانی مقیم کشور کانادا است که قبل از بدنسازی ورزش شنا و کونگ فو انجام می داده و بعدها به بدنسازی و پرورش اندام علاقمند شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − یک =

دکمه بازگشت به بالا