بیوگرافیعمومیمطالب جالبویژه

بیوگرافی تورگات تولگاهان ساییشمان و عکس های این بازیگر

عکس های ایگیت در سریال هرگز تسلیم نمی شوم و بیوگرافی وی

تورگات تولگاهان ساییشمان (به ترکی استانبولی: Turgut Tolgahan Sayışman) در 17 دسامبر 1981 (‎26 آذر 1360) در استانبول، ترکیه متولد شد. او بازیگر، مدل و مجری ترکیه‌ای است. او با بازی در سریال عمر گل لاله به اوج شهرت رسید.

عکس های ایگیت در سریال هرگز تسلیم نمی شوم و بیوگرافی وی

زندگی

ساییشمان در خانواده‌ای مسلمان در استانبول، ترکیه متولد شد. او تحصیلات خود را در دبیرستان Kadıköy İntaş به اتمام رساند و در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه Doğuş University فارغ اتحصیل شد.

عکس های ایگیت در سریال هرگز تسلیم نمی شوم و بیوگرافی وی

حرفه

ساییشمان مدلینگ در اوایل سنین نوجوانی شروع کرد و برنده مسابقه بین‌المللی Manhunt International در سال 2005 شد که در شهر بوسان، کره جنوبی برگزار شد و همچنین میزبان مسابقه بین‌المللی بهترین مدل جهان در سال 2004 نیز بود. به عنوان یک بازیگر نقش‌هایی در سریال‌های تلویزیونی همچون: Macolar، Esir Kalpler و Dicle ایفا کرده است. در حال حاضر ساییشمان مشغول بازی در سریال تلویزیونی به نام Elveda Rumeli می‌باشد که یکی از محبوب‌ترین سریال‌های تلویزیونی در کشور ترکیه است که جوایز بسیاری کسب کرده است. او همچنین در فیلمی سینمایی به نام Aşk Tutulması به همراه Fahriye Evcen به ایفای نقش پرداخته است. در سال 2009، در یک فیلم ترکی به نام Aşk Geliyorum Demez به همراه برگزار کورل بازی کرد. هر دو فیلم توسط Murat Şeker کارگردانی شده است. آخرین سریال تلویزیونی او عمر گل لاله بود که از شبکه فاکس تی وی پخش شد. او در این سریال نقش چنار ایلگاز را بازی کرد و با بازیگرانی همچون: سلن سویدر، امینا صندل و سرنای ساریکایا همبازی شد. در سال 2013 در فیلم ترکی به نام Sürgün به کارگردانی Erol Özlevi، به همراه Saadet Aksoy ایفای نقش کرد.

عکس های ایگیت در سریال هرگز تسلیم نمی شوم و بیوگرافی وی عکس های ایگیت در سریال هرگز تسلیم نمی شوم و بیوگرافی وی عکس های ایگیت در سریال هرگز تسلیم نمی شوم و بیوگرافی وی عکس های ایگیت در سریال هرگز تسلیم نمی شوم و بیوگرافی وی عکس های ایگیت در سریال هرگز تسلیم نمی شوم و بیوگرافی وی عکس های ایگیت در سریال هرگز تسلیم نمی شوم و بیوگرافی وی

بیوگرافی تورگات تولگاهان ساییشمان و عکس های این بازیگر
بیوگرافی تورگات تولگاهان ساییشمان و عکس های این بازیگر
بیوگرافی تورگات تولگاهان ساییشمان و عکس های این بازیگر
بیوگرافی تورگات تولگاهان ساییشمان و عکس های این بازیگر

(1) بیوگرافی تورگات تولگاهان ساییشمان و funigma.com
بیوگرافی تورگات تولگاهان ساییشمان و اینستاگرام این بازیگر


(2) بیوگرافی تولگاهان ساییشمان بیوگرافی persianv.com
بیوگرافی تولگاهان ساییشمان بیوگرافی تولگاهان ساییشمان بازیگر معروف ترکیه ای


(3) بیوگرافی تولگاهان ساییشمان و همسرش photokade.com
بیوگرافی تولگاهان ساییشمان و همسرش آلمدا ابازی زندگی


(4) بیوگرافی تولگاهان ساییشمان Tolgahan Sayışman بازیگر ترک
بیوگرافی تولگاهان ساییشمان Tolgahan Sayışman بازیگر ترک. تولگاهان ساییشمان بازیگر مدل و مجری ترکیه ای متولد 17 دسامبر 1981 در استانبول است. تولگاهان در خانوادهای مسلمان متولد شد.


(5) تولگاهان ساییشمان - ویکیپدیا دانشنامه آزاد
تورگات تولگاهان ساییشمان به ترکی استانبولی Turgut Tolgahan Sayışman در 17 دسامبر 1981 26 آذر 1360 در استانبول ترکیه متولد شد. او بازیگر مدل و مجری ترکیهای است. او با بازی در سریال عمر گل لاله به اوج شهرت رسید.


(6) بیوگرافی و عکس های توئچه کومرال بازیگر نقش الماس در سریال
بیوگرافی و عکس های توئچه کومرال بازیگر نقش الماس در سریال هرگز تسلیم نمی شوم 1399516 141748 نام واقعی توئچه کومرال که در نوشته زبان اصلی ممکن است به اشتباه کورمال دیده شود Tuğçe Kumral


(7) بیوگرافی تولگاهان سایشمان بازیگر معروف localfa.com
بیوگرافی تولگاهان سایشمان بازیگر معروف اهل ترکیه - تورگات تولگاهان ساییشمان


(8) تولگاهان سایاشمان در کنار همسرش عکسnamnak.com
تولگاهان سایاشمان در کنار همسرش عکس


(9) بیوگرافی کامل و عکس های جذاب تولگاهان ساییشمان و همسر و
2972020 تولگاهان ساییشمان به ترکی Tolgahan Sayışman با نام کامل تورگوت تولگاهان ساییشمان متولد 26 شهریور 1366 در استانبول مدل و بازیگر سرشناس ترک است.


(10) جدیدترین و جذابترین عکس های تولگاهان ساییشمان Tolgahan
س. تورگات تولگاهان سایشمان می تواند یکی از بازیگران جذاب و محبوب ترکیه او گفت. او که در سال های اخیر در کشور ترکیه و سایر کشورها که در سریال ترکیه ای از شبکه خود پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا