بیوگرافیعمومیمطالب جالبویژه

بیوگرافی ملیکا زارعی و عکس های ملیکا زارعی خاله شادونه و همسرش

ملیکا زارعی برزی مجری معروف به خاله شادونه است. خواهرش مریلا زارعی هم بازیگر سینما است. او متولد سال 1364 در تهران است. او به جز مجری گری در فیلم سینمایی هم بازی کرده است و به دلیل صدای کودکانه ای که دارد در نقش خاله شادونه برای کودکان اجرا می کند.

بیوگرافی ملیکه زارعی (خاله شادونه)

ملیکا زارعی برزی در 4 اردیبهشت 1364 در تهران به دنیا آمد،دانشجوی رشته حقوق قضایی است ،از سال سوم دبستان فعالیت هنری خود را با اجرا در برنامه ی تازه ها از شبکه 2 آغاز کرد ،و در سال 82 در سریال دوران سرکشی یک سکانس بازی کرد و بعد در مجموعه مهر خاموش بازی کرد و از سال 83 همزمان با قبولی در دانشگاه به عنوان مجری برنامه کودک و با نام خاله شادونه مشغول به کار شد ،به خاطر صدای کودکانه‌اش و صداقتی که در کلامش وجود دارد، خیلی زود در دل بچه‌ها جا باز کرد، او برای اینکه کودک درونش همیشه سرزنده باشد، دائم کتاب‌های ویژه کودکان را می‌خواند و سعی می‌کند تمام وقتش را با آنها سپری کند، او عاشق بچه‌هاست و به نظرش بچه‌ها پاک‌ترین موجوداتی هستند که خداوند آفریده

نخستین نقش که بازی کرد

او برای نخستین بار در سال 1381 پیشنهاد بازیگری در سریال مهر خاموش را دریافت کرد که در این سریال در نقش مینو بازی کرد. دو سال بعد هم در برنامه کودک باغ شادونه وارد عرصه اجرا شد و با خاله شادونه معروف شد.

ملیکا زارعی

دانشجوی حقوق

در اردیبهشت سال 1364 به دنیا آمدم، دانشجوی رشته حقوق قضایی و ساکن تهران هستم.

ملیکا زارعی

ورود به عرصه هنر

فعالیتم را زمانی که کلاس سوم دبستان بودم با اجرا در برنامه تازه‌ها از شبکه دو آغاز کردم و سال 81 یک سکانس را در سریال «دوران سرکشی» بازی کردم، زمانی که در سریال «مهر خاموش» بازی داشتم با کنکور دست و پنجه نرم می‌کردم، پس از ورود به دانشگاه در سال 83 به عنوان مجری «در باغ شادونه» کارم را آغاز کردم.

ملیکا زارعی

عروسک‌های من

وقتی بچه بودم، خیلی اهل شیطنت نبودم و بچه حرف گوش‌کن و آرومی بودم. خیلی خوب بلد بودم که سرم رو گرم کنم و به تنهایی با خودم بازی کنم، بیشتر وقتم رو با عروسک‌هام پر می‌کردم، محبوب‌ترین بازی کودکی‌ام هم خاله‌بازی بود، خیلی از بچه‌ها براشون سوال بود که من چطور در تنهایی با خودم بازی می‌کنم و حوصله‌ام سر نمی‌رود، هر چند که من و مریلا به خاطر اختلاف سنی‌مون همبازی هم نبودیم ولی اون به عنوان خواهر بزرگ‌تر همیشه هوامو داشت…

خاله شادونه
قشنگ‌ترین شیطنت بچگی

وقتی بچه بودم، عاشق کاغذ کادو بودم به همین خاطر وقتی مراسم تولدی برگزار می‌شد، همه کاغذ کادوهارو جمع می‌کردم و با اون‌ها بازی می‌کردم، علاقه عجیب به کاغذ کادو و تلاش برای جمع کردنشون برای خودم خیلی جالب است.

ملیکا زارعی

محبوب‌های من

در اون دوران به اجرای خانم الهه رضایی و خامنه‌ای خیلی علاقه‌مند بودم یادمه حرف‌های این دو عزیز رو موبه‌مو اجرا می‌کردم، از بین کارتون‌‌ها هم به مدرسه والت، خانواده دکتر ارنست و ایکیوسان علاقه زیادی داشتم یادمه در این کارتون یک زنگ تفریح پخش می‌شد در یکی از همین زنگ تفریح‌‌ها روی یک کاغذ تصویر یک قورباغه کشیده بودند و رویش یک پارچه انداختند و پس از چند لحظه آن نقاشی تبدیل به قورباغه شد، من هم این کار رو تو خونه انجام دادم و زمانی که دیدم نقاشی‌ام به قورباغه تبدیل نشد با وجود گریه کردم! چند روز هم اصلا نمی‌تونستم این کارتون رو تماشا کنم! احساس می‌کردم به من دروغ گفتند و… آخه بچه‌ها فرق دروغ و صداقت رو به خوبی می‌فهمند.

ملیکا زارعی

خاله شادونه

من قبل از این برنامه رابطه خوبی با بچه‌ها داشتم اما مثل الان به بچه‌ها فکر نمی‌کردم، وقتی می‌‌خواستم اجرای خاله شادونه‌رو بپذیرم، سعی کردم از تجربه خواهرم و دوستانش و البته آقای علیپور استفاده کنم مریلا به من گفت:سعی کن دائم با بچه‌ها ارتباط داشته باشی و خودت رو درگیر اونها کنی تا از این طریق به علایق آنها پی ببری، آقای علیپور هم به من گفت که سعی کن با بچه‌ها به زبان خودشون ارتباط برقرار کنی… حرف‌های این دو دوست ملکه ذهنمن شد و باعث شد که من خیلی زودتر به شادونه برسم، شادونه به معنای پیام‌آور شادی، صلح و دوستی است.

ملیکا زارعی

مهمونی دلچسب

در پشت دوربین و زمانی که پذیرای بچه‌ها هستیم هم به اندازه زمانی که جلوی دوربین هستیم به ما خوش می‌گذرد. من قبل از ضبط با بچه‌ها بازی می‌کنم و با اون‌ها کلی حرف می‌زنم تا اون‌ها احساس غریبگی نکنند. یادمه زمستون سال گذشته وقتی برف سنگینی می‌بارید، به خاطر ترافیک سنگین و اینکه بعضی از عوامل دیر سر صحنه رسیدند و ضبط به تاخیر افتاد و از آنجا که حوصله بچه‌ها سر نرود، از مادرشان خواستم که آنها را خوب بپوشانند تا با آنها به حیاط بروم و برف‌بازی کنم، من ساعت‌ها با بچه‌ها بازی کردم و لذتی که در آن بازی من و بچه‌ها بردیم وصف ناشدنی بود، من دلم می‌خواد بچه‌ها زمانی که من را می‌بینند دقیقا همان چیزی باشم که در ذهن‌شان است.

ملیکا زارعی

خسته نمی‌شم

خیلی‌ها ازم می‌پرسند از اینکه دائم مجبوری وقتت را با بچه‌ها بگذرانی و حتی در مهمانی بزرگسالان هم باید کنار بچه‌ها باشی خسته نمی‌شوی، من هم در جوابشون می‌گویم نه… وقتی می‌بینم اونها با همه صداقت بچگانه‌شان من را دوست دارند نسبت به آنها احساس وظیفه می‌کنم. اونها انتظار دارند خاله شادونه تحت هر شرایطی بهشون محبت کنه، گاهی وقت‌ها هم که در مهمانی‌های خانوادگی حواسم به بچه‌ها نیست، مادرم می‌گوید ملیکا‌جون حواست به فلان بچه باشه و بهش توجه کن…

ملیکا زارعی

بازیگری

به نظر من، هر کس در کاری استعداد داره، با اینکه من بازیگری رو دوست دارم اما کار کودک رو بیشتر دوست دارم با اینکه پیشنهادات زیادی برای بازی دارم اما هیچ کدوم رو نمی‌پذیرم چون دلم نمی‌خواد بچه‌ها خاله شادونه رو با یکلباس دیگر و در قالب یک بزرگسال جدی ببینند.

ملیکا زارعی

بازی در سریال متهم گریخت

ملیکا زارعی که تجربه حضور در فیلم و سریال را دارد در سریال ماه رمضانی متهم گریخت در کنار بازیگران مطرحی همچون رضا عطاران و علی صادقی ایفای نقش کرد که این سریال بسیار پربیننده شد.

ملیکا زارعی

ازدواج و همسرش

شایعه شده بود که ملیکا زارعی با علی صادقی ازدواح کرده است که به دلیل همکاری این دو بازیگر در سریال ماه رمضانی بود که خبری اشتباه بود. خاله شادونه بایک طراح صحنه ازدواج کرده است که حاصل ازدواج آنها یک پسر و یک دختر است.

ملیکا زارعی

مرگ کودکان در برنامه خاله شادونه

در یکی از اجراهای او در سال 91 در شهر خرمدره زنجان، تعدادی کودک به دلیل ازدحام و شلوغی جمعیت جان خود را از دست دادند که این یکی از تلخ ترین اتفاقات زندگی او شد.

ملیکا زارعی

عکس خاله شادونه Melika Zarei

ملیکا زارعی

بیوگرافی خاله شادونه

ملیکا زارعی

بیوگرافی ملیکا زارعی و عکس های ملیکا زارعی خاله شادونه و همسرش
بیوگرافی ملیکا زارعی و عکس های ملیکا زارعی خاله شادونه و همسرش
بیوگرافی ملیکا زارعی و عکس های ملیکا زارعی خاله شادونه و همسرش
بیوگرافی ملیکا زارعی و عکس های ملیکا زارعی خاله شادونه و همسرش
بیوگرافی ملیکا زارعی و عکس های ملیکا زارعی خاله شادونه و همسرش

(1) زندگی شخصی و خصوصی ملیکا زارعی و saednews.com
زندگی شخصی و خصوصی ملیکا زارعی و همسرش عکس های جذاب و زیبا ساعدنیوز


(2) بیوگرافی کامل ملیکا زارعی معروف به خاله delbaraneh.com
بیوگرافی کامل ملیکا زارعی معروف به خاله شادونه عکس همسرش - دلبرانه


(3) عکس ها و بیوگرافی ملیکا زارعی خاله niksalehi.com
عکس ها و بیوگرافی ملیکا زارعی خاله شادونه بچه ها و خواهر مریلا زارعی ازدواج


(4) عکس های ملیکا زارعی خاله شادونه و همسرش شایعه ازدواج با
نمکستان ملیکا زارعی مجری و بازیگر خوب کشورمان در تاریخ چهارم اردیبهشت سال 1364 در شهر تهران به دنیا آمده است. در این پست عکس ها و بیوگرافی کامل خاله شادونه را گردآوری می کنیم در ادامه این تصاویر را مشاهده نمایید.


(5) عکسهای شخصی و کمیاب ملیکا زارعی سایت overdoz.ir
عکسهای شخصی و کمیاب ملیکا زارعی سایت تفریحی و سرگرمی فانصدا


(6) علی صادقی با ملیکا زارعی ازدواج کرد تصاویر و بیوگرافی
در سایت های مختلفی دیده می شود که علی صادقی ازدواج کرده و متاهل است اما همسرش ملیکا زارعی نیست . در حال حاضر علی صادقی هیچ خبری از ازدواجش و متاهل بودنش را به طور رسمی اعلام نکرده است.


(7) بیوگرافی خاله شادونه و همسرش
بیوگرافی خاله شادونه و همسرش. ملیکا زارعی مجری برنامه کودک در تلویزیون می باشد میلکا خواهر مریلا زارعی می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بیوگرافی خاله شادونه و همسرش را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.


(8) بیوگرافی ملیکا زارعی خاله شادونه و photokade.com
بیوگرافی ملیکا زارعی خاله شادونه و همسرش با عکس


(9) بیوگرافی خاله شادونه ملیکا زارعی - بیوگرافی بازیگران
بیوگرافی خاله شادونه ملیکا زارعی. ملیکا زارعی برزیخاله شادونه در 4 اردیبهشت 1364 در تهران به دنیا آمد رشته حقوق قضایی خوانده است از سال سوم دبستان فعالیت هنری خود را با اجرا در برنامه ی تازه ها از شبکه 2 آغاز کرد و


(10) بیوگرافی ملیکا زارعی خاله شادونه beytoote.com
بیوگرافی ملیکا زارعی خاله شادونه جدیدترین تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا