بیوگرافیعمومیمطالب جالبویژه

نانسی عجرم زندگینامه نانسی عجرم و تصاویر

نانسی عجرم

بیوگرافی کامل نانسی عجرم

زندگینامه نانسی عجرمخواننده زن لبنانی و عکس های او

نانسی نبیل عجرم (زاده 16 مه 1983 در اشرفیه، بیروت، لبنان) خواننده مشهور موسیقی پاپلبنان و سفیر حسن نیت یونیسف است. او از 8 سالگی وارد جهان خوانندگی شد، با حمایت‌های پدرش اولین آلبوم استودیویی خود را در 15 سالگی منتشر کرد. یکی از دلایل موفقت نانسی همکاری بدون حاشیه با مدیر عامل شناخته شده و موفق خود به نام جیجی لامارا است. نخستین آلبومش در سال 1998 منتشر شد به نام محتاج لک و پس از آن آلبومشل عیونک را در سال 2001 منتشر کرد. آلبوم «یا سلام» در سال 2003 و آلبوم اه و نص را در سال 2004 و نیز آلبوم یا طب طب را در سال 2006 روانه بازار موسیقی کرد، سپس در سال 2007 اولین آلبوم کودکان خود را به نام شخبط شخابیط منتشر کرد. در سال 2008 آلبوم بتفکر فی ایه؟ و در سال 2010 آخرین آلبوم خود به نام 7 منتشر کرد.

ر

در سال 2008 نانسی جایزه World Music Award را به خود اختصاص داد و عنوان جوان‌ترین خواننده عرب WMA کسب کرد. نانسی اولین و تنها اسپانسر و سخنگوی زن کوکا کولا در خاور میانه‌است. توسط بسیاری از صاحب نظران نانسی به عنوان نماد موسیقی عربی شناخته شده‌است همچنین نانسی در هفته نامه نیوزویک و برنامه اپرا وینفری به عنوان یکی از تاثیر گذارترین و با نفوذترین شخصیت‌های خاورمیانه انتخاب شده‌است. صفحه رسمی فیسبوک نانسی عجرم با بیش از هفت میلیون لایک بزرگترین صفحه در بین خوانندگان عرب می‌باشد. همچنین ویدیو کلیپ «فی حاجات» او با بیش از 20 میلیون بازدید در یوتیوب یک پدیده در بین ویدیو کلیپ‌های خوانندگان عرب به حساب می‌آید.

نانسی عجرم دوبار در سال‌های 2003 و 2004 از سوی مجله عربی زهرة الخلیج بهترین خواننده عرب سال برگزیده شد و در سال 2005 مجله نیوزویک او را به عنوان یکی از تأثیرگذارترین شخصیتهای جهان عرب انتخاب کرد.

نانسی عجرم

اوایل زندگی

نانسی عجرم از پدر و مادر خود به نام‌های نبیل عجرم و ریموندا عون در 16 می1983 در یکی از محله‌های بیروت به نام اشرفیه متولد شد او در سال 1995 در سن 12 سالگی در برنامه تلویزیونی «نجوم المستقبل» که استعدادهای موسیقی را کشف می‌کنند حضور یافت، و بعد از خواندن یکی از آهنگ‌های خواننده معروف عرب به نام «ام کلثوم» به مدال طلا دست یافت. نانسی علی‌رغم اینکه کمتر از 18 سال سن داشت موسیقی را در کنار نوازندگان معروف لبنانی آموخت و در سندیکای هنرمندان حرفه‌ای لبنان به عنوان عضو پذیرفته شد. اولین تک آهنگ او به نام “Hobbak Allam Albi elGheere«از عبدو منظر و آهنگ»Oulha Kelma Ala Shani” بود. در سن 15 سالگی در سال 1998 اولین آلبوم خود را به نام «محتجالک» (به تو نیازمندم) منتشر کرد و در سال 2000 آلبوم «شیل عیونک انی» (نگاهت را از من برگردان) را روانه بازار موسیقی کرد، که موفقیت‌های بزرگتری را برای او به ارمغان آورد.

نانسی عجرم

موسیقی حرفه‌ای

2002 – 2004: اخصمک آه

موفقیت‌های نانسی هنگامی شروع شد که او فعالیت خود را با جیجی لامارا تولید کننده و مدیرعامل با تجربه آغاز کرد. در اوایل سال 2003 شهرت نانسی با آهنگ «اخصمک آه» افزایش یافت، در سال 2003 سومین آلبوم استودیویی خود را به نام «یا سلام» (اه وای) منتشر کرد که فروش بالایی داشت و موفقیت‌های زیادی را کسب کرد. ویدیو کلیپ «اخصمک آه» برای نانسی حواشی زیادی به همراه داشت که یادآور فیلمهای قدیمی عربی بود که نانسی به عنوان مدیر کافه با مشتریان خود می‌رقصید و برای آنها طنازی می‌کرد. موزیک ویدیوهای بعدی نانسی «یا سلام» و «سحر عیونو» بود که انتقادها را فرو نشاند و سبک و توانایی‌های نانسی را بهتر به مردم معرفی کرد.

نانسی عجرم

2004 – 2006: آه و نص، کوکا کولا

آلبوم چهارم نانسی به نام «آه و نص» در 12 آوریل 2004 منتشر شد، آلبوم «آه و نص» موفقیت‌های فوق‌العاده‌ای را برای نانسی به ارمغان آورد همچنین موقعیت نانسی را به عنوان یک ستاره در صنعت موسیقی عربی تثبیت کرد. نانسی سپس ویدیو کلیپ «لون عیونک» (رنگ چشم‌های تو) را فیلم‌برداری کرد که نانسی به عنوان عروس در یک عروسی سنتی لبنان به تصویر کشیده شده بود. پس از انتشار آلبوم، نانسی قرارداد خود را با کوکاکولا به عنوان اسپانسر و سخنگوی رسمی این شرکت بزرگ در خاورمیانه و منطقه آفریقا به امضا رساند. اولین ویدیو کلیپ تجاری برای کوکاکولا به نام «قول تنی کیدا» (دوباره بگو) توسط کارگردان بین‌المللی و ایتالیایی به نام «لوکا توماسینی» ساخته شد. چهارمین آهنگ از آلبوم «آه و نص» به نام «انت ایه؟» (تو چه هستی؟) با کارگردانی نادین لبکی ساخته شد، در این ویدیو کلیپ نانسی در نقش زنی ظاهر می‌شود که با مخفی کردن گریه‌های خود از شوهر دروغ گو، می‌خواهد زندگی خود را حفظ کند. این موزیک ویدیو به شدت موفق شد و طرفداران نانسی از این ویدیو استقبال خوبی داشتند. بعد از این ویدیو کلیپ بازیگران و کارگردانان برجسته مصری مانند ” Faten Hamama ” بازی نانسی در این ویدیو کلیپ را مورد ستایش قرار دادند.

نانسی عجرم

2006 – 2008: یا طب طب، شخبط شخابیط، الدنیا حلوا

پنجمین آلبوم نانسی به نام «یا طب طب و دلع» در 15 فوریه 2006 منتشر شد. آلبوم «یا طب طب» بهترین آلبوم نانسی تا به امروز بوده با شش ویدیو کلیپ ساخته شده و پنج آهنگ استفاده شده در تبلیغات. سپس نانسی ویدیو کلیپ «معجبه» را برای کوکاکولا فیلم‌برداری کرد، همچنین نانسی قرارداد تبلیغ برای شرکت جواهرات داماس را امضا کرد، اولین آهنگ و ویدیو ساخته شده برای داماس «انا یلی» بود. نانسی سپس برای اولین بار با کارگردان برجسته لبنانی به نام سعید الماروق در ساخت ویدیو کلیپ «احساس جدید» (حس تازه) همکاری کرد، که این آهنگ به عنوان موفق‌ترین آهنگ آلبوم «یا طب طب» شناخته می‌شود. این ویدیو ادای احترام سعید الماروق به پدر و مادر ناشنوای خود بود که در آن زنی پولدار عاشق جوانی کر و لال می‌شود. نانسی در سال 2007 ویدیو کلیپ «الی کان» را برای داماس ساخت و نیز آهنگ «الدنیا حلوا» (زندگی زیباست) برای کوکاکولا ضبط کرد. ششمین آلبوم نانسی در سال 2007 به نام «شخبط شخابیط» (خط خطی) در جهت آموزش ارزشها و اخلاق خوب به کودکان منتشر شد. نانسی مدت‌ها در فکر انتشار چنین آلبومی برای کودکان بود. دومین همکاری نانسی و سعید الماروق در ویدیو کلیپ شخبط شخابیط بود که چهار تا از آهنگ‌های این آلبوم را در خود داشت که موفق‌ترین آنها «شخبط شخابیط» و «شاطر شاطر» بود. نانسی آهنگ‌های آلبوم شخبط شخابیط را در محافل کودکان مانند کانال MBC3 و برنامه استار صغار اجرا کرد. او سپس ویدیو کلیپ «رساله العالم» (پیامی به دنیا) را با کارگردانی فادی حداد فیلم‌برداری کرد که موضوع آن صلح جهانی بود. این ویدیو کلیپ در تاریخ 25 می2008 منتشر شد.

نانسی عجرم

2008 – 2010: بتفکر فی ایه، WMA، Oerah، یونیسسف و دوران ماردی

نانسی در 30 ژوئیه 2008 هفتمین آلبوم استودیویی خود به نام «بتفکر فی ایه؟» (به چه فکر می‌کنی؟) منتشر کرد. این آلبوم برای طرفداران یک سوپرایز بزرگ بود چون در این آلبوم نانسی از سبک‌های جدید استفاده کرده بود و تغییرات زیادی را نسبت به آلبوم‌های قبلی داشت. این آلبوم یکی از موفق‌ترین آلبوم‌های نانسی بود که توانست جایزه World Music Award را نصیب خود کند.

نانسی عجرم

نانسی عجرم زندگینامه نانسی عجرم و تصاویر
نانسی عجرم زندگینامه نانسی عجرم و تصاویر
نانسی عجرم زندگینامه نانسی عجرم و تصاویر
نانسی عجرم زندگینامه نانسی عجرم و تصاویر
نانسی عجرم زندگینامه نانسی عجرم و تصاویر

(1) بیوگرافی و عکس های نانسی عجرم از کودکی seemorgh.com
بیوگرافی و عکس های نانسی عجرم از کودکی تا ازدواج و فعالیت های هنری


(2) زندگی خصوصی و لاکچری نانسی عجرم و saednews.com
زندگی خصوصی و لاکچری نانسی عجرم و همسر و فرزندانش عکس های جذاب و دیدنی ساعدنیوز


(3) بیوگرافی نانسی عجرم عکسهای جدیدsarpoosh.com
بیوگرافی نانسی عجرم عکسهای جدید


(4) نانسی عجرم با نفوذترین خواننده زن عرب
نانسی عجرم با حمایت های پدرش توانست در چند برنامه ی تلویزیونی از جمله استعدادهای کوچک در ده سالگی و برنامه ی ستاره های فردا در دوازده سالگی شرکت کند و در هر دو برنده ی جایزه ی نفر اول شود.


(5) جدیدترین عکس های نانسی عجرم
جدیدترین عکس های نانسی عجرم. نانسی نبیل عجرم زاده 16 مه 1983 در اشرفیه بیروت لبنان خواننده مشهور موسیقی پاپ لبنان و سفیر حسن نیت یونیسف است.


(6) عکس های جدید نانسی عجرم و خانوادش بیوگرافی کامل
عکس های جدید نانسی عجرم و خانوادش بیوگرافی کامل در این پست عکس های منتشر شده در صفحات اجتماعی نانسی عجرم را گردآوری کرده ایم در ادامه این تصاویر را مشاهده نمایید بیوگرافی نانسی عجرم نانسی عجرم متولد 16 مه 1983 در


(7) جدیدترین عکس های نانسی عجرم جدیدترین niksalehi.com
جدیدترین عکس های نانسی عجرم جدیدترین عکس های نانسی عجرم خواننده مشهور دنیای عرب


(8) بیوگرافی نانسی عجرم و همسرش زندگی photokade.com
بیوگرافی نانسی عجرم و همسرش زندگی شخصی و خوانندگی


(9) عکس های جدید نانسی عجرم و خانوادش بیوگرافی کامل - اخبار
بیوگرافی نانسی عجرم. نانسی عجرم متولد 16 مه 1983 در اشرفیه بیروت خواننده مشهور موسیقی پاپ لبنان و سفیر حسن نیت یونیسف است. او از 8 سالگی وارد جهان خوانندگی شد با حمایت های پدرش اولین آلبوم استودیویی خود را در 15 سالگی


(10) حمله مسلحانه به ویلای نانسی عجرم نانسی farsi.alarabiya.net
حمله مسلحانه به ویلای نانسی عجرم نانسی مجروح و شوهرش بازداشت شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 18 =

دکمه بازگشت به بالا