بیوگرافیعمومیمطالب جالبویژه

بیوگرافی آریانا سعید عکس های آریانا سعید خواننده افغان و همسرش

آریانا سعید

بیوگرافی آریانا سعید

آریانا سعید متولد 14 ژوئن سال 1985 در شهر کابل افغانستان است او خواننده زن افغان، اهنگساز و ترانه سرا است و در لندن زندگی می کند.

آریانا سعید

محبوب شدن بین افغان ها

ترانه های او میان افغان ها بسیار محبوب شده است و او یکی از آوازخوانان معروف کشور افغانستان است.

حضور در برنامه استعدادیابی

آریانا در سری مسابقات ستاره افغان (استعدادیابی خوانندگان) حضور داشت.

آریانا سعید

خانواده آریانا سعید و ماجرت از ایران

مادری او دری زبان و پدرش پشتو زیبان است، او در کودکی افغانستان را ترک کرد. آریانا و خاواده اش نخست به پاکستان و سپس به اروپا سفر کردند. اریانا در دوران تجصیل در زوریخ سوئیس عضو گروه سرود بود. پس از فال التحیل شدن از رشته مدیریت تجارت، او تصمیم گرفت که به عنوان یک هنرمند در عرصه موسیقی فعالیت خود را شروع کرد.

غلیرغم اینکه آریانا در روزهای نخست کارش با چالش های زیادی روبرو شد ولی بلاخره استعداد او با گرفتن جوایزی زیاد، در بین مردم مطرح گردید و اکنون او یکی از سرشناس ترین هنرمند افغان می باشد. گرفتن بعضی از جوایز مانند بهترین خواننده زن جوان، بهترین آوازخوان زن، بهترین اجرا کننده زنده و بهترین ویدیوی سال از جمله دست آوردهای هنری آریانا می باشد.

این خواننده در سال 2016 جزو 10 شخصیت تاثیرگذار در جامعه افغانستان انتخاب شد. در مجموع ویدیوکلیپ های آریانا در یوتیوب توجه بیش از 9 میلیون بیننده را به خود جلب کرده است.

بیشتر ترانه هایی که می خواند ساخته خودش است. او نخستین خواننده افغان است که آهنگش ماشالل در شبکه های جهانی پخش شد و آهنگ بانوی آتش نشین در شبکه هانی ام تی وی پخش شد.

آریانا سعید

ازدواج و شایعه قتل وی

این خواننده افغان در حال حاضر مجرد است. در سایت های زرد ایرانی شایعه شده است که یک دختر دارد ولی درست نیست. حتی شایعه قتل او را هم منتشر کرده اند که درست نیست.

جنجالی شدن کنسرت ها

از همان روزهای نخست حضور آریانا در افغانستان اجراهایش در تلویزیون و سپس کنسرت های مورد توجه و جنجال های زیادی قرار گرفت.

در نخستین اجرای آریانا سعید در شبکه طلوع، او آهنگی از خواننده افغان فقید احمد ظاهر را اجرا کرد که در این اجرا لباسی سفید به تن داشت که تنگ بودن این لباس باعث بح و جنجال های زیادی بین مردم افغان شد.

آریانا سعید

کنسرت روز استقلال در کابل در سال 2017 به مناسبت روز استقلال افغانستان آریانا سعید کنسرتی را در شهر کابل برگزار کرد که با جنجال های زیادی از طرف بعضی افراد دینی به دنبال داشت قرار بود که این کنسرت در استادیوم غازی با شرکت 20 هزار نفر برگزار شود ولی به دلایل مشکلات امنیتی این کنسرت در هتل کابد با حضور 5 هزار نفر اجرا شد.آریانا در مورد این کنسرت گفت که تجلیل از جشن استقلال در بین جونان به فراموشی سپرده شده است، او با اجرای کنسرتی در پی زنده کردن آن قصد دارد که پول این کنسرت را به آواره شدگان میرزااولنگ بدهد. این کنسرت با موفقیت برگزار شد.

آریانا سعید

لباس بدن نمای آریانا سعید

در کنسرت وی در پاریس باز هم لباس او جنجالی شد و با وجود اینکه لباس آریانا در این کنسرت آستین های بلند و یقه بسته داشت و هیچ جایی از بدنش معلوم نبود ولی منتقدانش می گویند که چون به رنگ بدن است طراحی این لباس جوری بود که برجستگی اعضای بدن آریانا سعید را نشان می دهد. این موضوع باز هم باعث جنجال شد.

آریانا سعید

بیوگرافی آریانا سعید عکس های آریانا سعید خواننده افغان و همسرش
بیوگرافی آریانا سعید عکس های آریانا سعید خواننده افغان و همسرش
بیوگرافی آریانا سعید عکس های آریانا سعید خواننده افغان و همسرش
بیوگرافی آریانا سعید عکس های آریانا سعید خواننده افغان و همسرش
بیوگرافی آریانا سعید عکس های آریانا سعید خواننده افغان و همسرش

(1) بیوگرافی آریانا سعید خواننده افغان photokade.com
بیوگرافی آریانا سعید خواننده افغان زندگی و همسرش


(2) بیوگرافی آریانا سعید خواننده زن افغان و yektamag.com
بیوگرافی آریانا سعید خواننده زن افغان و همسرش عکس - یکتا مگ


(3) بیوگرافی آریانا سعید و همسرش خواننده shabnak.ir
بیوگرافی آریانا سعید و همسرش خواننده جدیدترین عکسها و آهنگهای افغانی - شبناک


(4) وقتی چشمها به لباس خواننده زن است تا هنرش - BBC News فارسی
پخش ویدئوی کنسرت آریانا سعید هنرمند افغان در شهر پاریس فرانسه در چند روز گذشته با موجی از واکنشها در میان


(5) عکس های جدید آریانا سعید خواننده افغانی
آریانا سعید خواننده افغانی آهنگساز و ترانهسرایی است که در خارج از افغانستان در لندن زندگی میکند. آهنگهای او در میان افغانان جا باز کردهاست. مادر آریانا دری زبان و پدرش پشتو زبان است وی در کودکی افغانستان را ترک


(6) عکس های آریانا سعید با همسرش مهین فالmihanfal.com
عکس های آریانا سعید با همسرش مهین فال


(7) عکس های برهنه آریانا سعید
فانونه جوک اس ام اس عکس کلیپ فیلم دانلود آهنگ جدید عکس های آریانا سعیدعکس های آریانا سعید 2008عکس های آریانا سعیدعکس های آریانا سعیدعکس های جدید آریانا سعیدعکس های از اریانا سعیددانلود عکس های اریانا سعیدعکس


(8) عکس های آریانا سعید خواننده افغانی saleh13721372.rozblog.com
عکس های آریانا سعید خواننده افغانی بیوگرافی


(9) بیوگرافی آریانا سعید و همسرش خواننده جدیدترین عکسها و
بیوگرافی آریانا سعید و همسرشعکس آریانا سعید خواننده زنزندگینامه و عروسی آریانا سعید کیست تصاویر آریانا سعید افغانیازدواج اینستاگرام آریانا سعید آهنگها


(10) عکس های آریانا سعید با همسرش مهین فال
بیوگرافی آریانا سعید خواننده زن افغان آهنگساز و ترانهسرایی است که در خارج از افغانستان در لندن زندگی میکند. آهنگهای او در میان افغانان جا باز کردهاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

دکمه بازگشت به بالا