بیوگرافیعمومیمطالب جالبویژه

بیوگرافی نصرالله رادش و همسر و دلیل طلاق و ازدواج دوم و عکس های همسرش

نصرالله رادش

نصرالله رادش یکی از بازیگران طتز سینما و تلویزیون ایران است که در سریال های مختلف طنزی ایفای نقش کرده است و تمام این سریال هم پربیننده بوده اند. در این قسمت بیوگرافی کامل نصرالله رادش، اطلاعات زندگی شخصی و هنری، ماجرای ازدواج دوم و طلاق همسر و عکس های او و همسرش را آماده کرده ایم.

چکیده بیوگرافی کوتاه نصرالله رادش

زمینه فعالیت: بازیگر سینما و تلویزیونتولد: 12 آذر 1345محل تولد: آبادان، ایرانمحل زندگی: تهران، ایرانملیت: ایرانپیشه: بازیگریسال‌های فعالیت: از 1372 تاکنوننصرالله رادش

بیوگرافی کامل نصر‌الله رادش

نصرالله رادش متولد 12 آذر سال 1345 در شهر آبادان است و یکی از بازیگران مطرح و معروف فیلم و سریال های طنز در ایران است.او با بازی در سریال پرواز 57 به کارگردانی مهران مدیری به تلوزیون آمد و با بازی در مجموعه طنز ساعت خوش به شهرت رسید.با بازی در نقش حیف نون در مجموعه باغ مظفر به کارگردانی مهران مدیری، باز هم نامش سر زبان ها افتاد و توانست این نقش را به خوبی ایفا کند.نصرالله رادش

خصوصیات اخلاقی

یکی از مشکلات جالب او حفظ نکردن آدرس ها است. او از زمان ودکی آدرس ها را گم می کرد و این فقظ شامل خیابان و بزرگراه ها نبود و حتی آدرس خانه ها را هم گم می کرد. او نمی تواند رانندگی کند.

او از بچگی بسیار پرخور و شکمو بوده است.

او به کارهای هنرهای دستی بسیار علاقه دارد. صورتک سازی با گل و سفال را خیلی دوست دارد و انجام می دهد، زمان دانشجویی با خمیرهایی که از وسط نان در می آورد مجسمه و صورتک درست می کرد. بعدها این کار را جدی تر ادامه داد و در حال حاضر میتواند با خمیر گل چینی و گل سفال کار کند اما کارهای دست خود را نمی فروشد و به نزدیکان و دوستانش هدیه می دهد.

او بازیگری را هم تدریس می کند.

او می گوید به منطقه غرب تهران علاقه مند است.

نصرالله رادش

دوره حرفه ای بازیگری

او پس از طی کردن دوره 2 ساله در رشته بازیگری فعالیت تئاتر را شروع کرد. او از سال 68 تا 70 در فرهنگسرای نیاوران در تئاتر فعال بوده است و فوق دیپلم تئاتر را گرفته است.

او مانند رضا نیکخواه که یکی از هم دوره ای هایش بود در سال 1371 برای ساخت نوروز 1372 دعوت به همکاری شد. نصرالله رادش در نوروز 72 با مهران مدیری همکاری داشت و از همان سال تبدیل به یکی از محبوب ترین بازیگران طنز شد.

او پس از بازی در نوروز 72 توسط مهران مدیری باز هم در مجموعه پرواز 87 و ساعت خوش در سال 1373 دعوت به همکاری شد.

او پس از اینکه خوب معروف شد بنا بر دلایلی بر روی شغل دومش تمرکز کرد و همین باعث شد که از حرفه بازیگری مقداری دور بماند. او می گوید برای حفظ شغل، شهرت و محبوبت گاهی نیاز است که فعالیتی نباشد.

نصرالله رادش

ازدواج، همسر اول و دومش

نصرالله رادش دو بار ازدواج کرده است. همسر اولش پس از 8 سال زندگی مشترک از او جدا شده است. حاصل ازدواج او و همسر اولش پسری به نام پرهام است. او می گوید که به همسر اولش بسیار وابستگی داشت که این دوست داشتن غیر عادی بود و پس از جدا شدن از همسر اولش دچار ضربه روحی شده است. پرهام پسرش موسیقی را دوست دارد.

او سپس در سال 1396 با مسر دومش ازدواج کرده است. اطلاعات زیادی در مورد همسر دومش منتشر نشده است.

نصرالله رادش

فیلم شناسی

مجموعه تلویزیونی

 • 1371، پنچری «هرمز هدایت»، شبکه 2
 • 1372، پرواز 57 «مهران مدیری»، شبکه 2
 • 1373، ساعت خوش «مهران مدیری»، شبکه 2
 • 1374، سال خوش «مهران مدیری»، شبکه 2
 • 1377 ، روزگار جوانی (سری اول) «شاپور قریب»، شبکه تهران
 • 1378 ، روزگار جوانی (سری دوم) ا«صغر توسلی»، شبکه تهران
 • 1380، زیر آسمان شهر «مهران غفوریان»، شبکه 3
 • 1383، او مثبت o «علی شاه حاتمی»، شبکه 1
 • 1385، باغ مظفر «مهران مدیری»، شبکه 3
 • 1387، مرد هزارچهره «مهران مدیری»، شبکه 3
 • 1388، مسافران «رامبد جوان»، شبکه 3
 • 1391، مهمانان ویژه «سیدجواد رضویان»، شبکه تهران
 • 1394-١٣٩٣ ، در حاشیه «مهران مدیری»، شبکه 3

سینمایی

 • 1378، شیرهای جوان «محسن محسنی‌نسب»
 • 1384، سرتو بدزد رفیق «علی عبدالعلی‌زاده»
 • 1387، نظام از راست «محمدرضا ورزی»
 • 1390، خنده در باران «داریوش فرهنگ»

شبکه نمایش خانگی

 • 1392، گنج مظفر «مهران مدیری»
 • 1392 ، شوخی کردم…! «مهران مدیری»

گفتگو با نصرالله رادش

از نقش‌تان در سریال در حاشیه بگویید.نقش که خیلی پررنگ نشد و به چشم نیامد. قرار بود سریال 90 قسمتی باشد و این نقش هم به مرور پخته شود. به نظرم نقش پیچیده‌ای نیست. چنین نقش‌هایی را دوست دارم، با این حال خیلی از مسائل در ریتم کار خلل وارد می‌کند و یک بازیگر باید خودش را با کلیت کار هماهنگ کند و همین موضوع باعث می‌شود که گاهی خودت را هم تکرار کنی. من به ریتم کار بیشتر فکر می‌کنم تا نقش خودم. سعی هم می‌کنم که تکرار نشوم. همیشه هم دوست دارم که متفاوت بازی می‌کنم و به گمانم توانایی‌اش را هم دارم. احساس می‌کنم تماشاگر هم از کارم در سریال در حاشیه راضی است.به نقش‌های منفی علاقه ندارید؟ دوست ندارید تجربه‌اش کنید؟یک زمانی که خشم‌های درونی‌ام زیاد بود، چرا. حتی تا مدت‌ها دوست داشتم نقش قاتل را هم بازی کنم، اما حالا که به لطف خدا آرامش درونی‌ام زیاد شده این حس و تمایل هم کمتر شده است. یعنی حضور آن آدم‌ها در درونم کمرنگ شده است. اینها شاید به دلیل بالا رفتن سنم هم باشد. در هر حال به نقش‌های منفی علاقه کمتری دارم.شما نقش یک داروفروش را در سریال در حاشیه بازی می‌کردید که حتی این اواخر کار قصد داشت دارو هم بسازد. نگران نبودید از واکنش‌های احتمالی مثلا داروفروشان یا داروسازان؟نه، فقط دوست دارم یک چیزی بگویم. اگر شوخی کنیم، اما مسخره نکنیم جامعه هم رشد می‌کند. یک انسان هم تا متوجه عیوبش نشود و آنها را نبیند که نمی‌تواند در رفع و رجوعش بکوشد. من باید خشم را ببینم و احساس کنم تا از خدا بخواهم که آن را در من برطرف کند. جامعه هم باید نواقصش را ببیند تا بتواند برطرفش کند. هنر هم کارش همین است. اصلا ای کاش یکی پیدا شود و یک سریال طنز در مورد خود هنرمندان بسازد؛ هنرمندانی که از مسیر رسالت خود و انسانیت خارج شده‌اند. به نظرم خیلی جای کار دارد. یک سریال 60 قسمتی خیلی خوب می‌شود. اصلا یکسری از تهیه‌کننده‌ها به بازیگر به چشم یک تیرآهن نگاه می‌کنند. خب همین می‌تواند سوژه یک اثر طنز شود. البته امیدوارم که صنف آهن‌فروش‌ها به این موضوع اعتراض نکنند (می‌خندد).اگر هنرمندان با خودشان شوخی کنند خیلی از مشکلات مانند روابط ناسالم و غیرانسانی پشت پرده و معضلاتی همچون خرید و فروش نقش حل می‌شود. در عین حال که یک اثر طنز هم تولید شده و در نهایت شاهد اعتراضات کمتری در آینده خواهیم بود، چراکه مردم می‌بینند هنرمندان در وهله اول با خودشان هم شوخی می‌کنند‌.نصرالله رادشبیوگرافی برزو ارجمندبیوگرافی نادر سلیمانیامیدواریم بیوگرافی نصرالله رادش بازیگر طنز کشورمان مورد توجه شما قرار رفته باشد.

بیوگرافی نصرالله رادش و همسر و دلیل طلاق و ازدواج دوم و عکس های همسرش
بیوگرافی نصرالله رادش و همسر و دلیل طلاق و ازدواج دوم و عکس های همسرش
بیوگرافی نصرالله رادش و همسر و دلیل طلاق و ازدواج دوم و عکس های همسرش
بیوگرافی نصرالله رادش و همسر و دلیل طلاق و ازدواج دوم و عکس های همسرش

(1) بیوگرافی نصرالله رادش و همسر دلیل ghatreh.com
بیوگرافی نصرالله رادش و همسر دلیل علت طلاق و ازدواج دوم و اینستاگرام همسرش - فانیگما


(2) بیوگرافی نصرالله رادش و همسرش علت photokade.com
بیوگرافی نصرالله رادش و همسرش علت طلاق و ازدواج دوم


(3) بیوگرافی نصرالله رادش و همسرش آرزو محمودnamnamak.com
بیوگرافی نصرالله رادش و همسرش آرزو محمود


(4) بیوگرافی آزاده نامداری ماجرای طلاق و ازدواج دوم آزاده
حاشیه ازدواج دوم این مجری تلویزیون برمی گردد به این موضوع که همسر فعلیش سجاد عبادی سجاد عبادی تنها ١٢ روز پیش از رسانه ای شدن خبر ازدواجش با آزاده نامداری یعنی بیست و دوم شهریور همسر اولش را طلاق داده است.


(5) مهران مدیری جنجال ماجرای طلاق از همسرش shomanews.com
مهران مدیری جنجال ماجرای طلاق از همسرش عکس و علت طلاق


(6) بیوگرافی نصرالله رادش و همسرش علت طلاق و ازدواج دوم
زندگی خصوصی نصرالله رادش علت طلاق و زن دوم نصرالله رادش متولد 12 آذر 1345 در آبادان بازیگر است. فوق دیپلم تئاتر دارد تا سن 14 سالگی آبدان بود و با شروع جنگ در سال 59 به تهران مهاجرت کردند شروع طوفانی در تلویزیون داشت


(7) بیوگرافی نصرالله رادش و همسرش آرزو funigma.com
بیوگرافی نصرالله رادش و همسرش آرزو محمود زندگی شخصی و علت طلاق


(8) بیوگرافی نصرالله رادش و همسر دلیل طلاق و ازدواج دوم و
در این قسمت بیوگرافی کامل نصرالله رادش اطلاعات زندگی شخصی و هنری ماجرای ازدواج دوم و طلاق همسر و عکس های او و همسرش را آماده کرده ایم. چکیده بیوگرافی کوتاه نصرالله رادش


(9) همسر جدید نصرالله رادش عکس و حاشیه های ازدواج مجدد
ازدواج دوم نصرالله رادش. ازدواج دوم نصرالله رادش عکس نوین نصرالله رادش و همسرش نصرالله رادش بازیگر سریال های کمدی و طنز کشورمان به تازگی مجدد ازدواج کرده است. عکسی از چهره نصرالله رادش و همسرش جدیدش را مشاهده خواهید


(10) بیوگرافی نصرالله رادش و عکس وی در کنار همسر دومش
عکس نصفه و نیمه همسر دوم نصرالله رادش. وی با بازی در مجموعه پرواز 57 به کارگردانی مهران مدیری به تلویزیون آمد.. نصرالله رادش - آرش میراحمدی و نادر سلیمانی در گذر زمان رادش با مجموعه ساعت خوش به شهرت رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا