بیوگرافیعمومیمطالب جالبویژه

عکس های و دیدنی نازنین بیاتی و همسرش و بیوگرافی نازنین بیاتی

نازنین بیاتی

عکس های نازنین بیاتی و همسرش

بیوگرافی نازنین بیاتی و تصاویر خصوصی او

نازنین بیاتی بازیگر ایرانی زاده 15 دی سال 1368 می باشد. او بازیگر سینما و تلوزیون می باشد و مدرک لیسانس تائتر از دانشگاه ازاد تهران دارد.

نخستین فیلم وی

اولین حضور او در سال 1391 در فیلم دربند به کارگردانی پرویز شهبازی در نقش نازنین بود که باعث شد نامزد سیمرغ بلورین دوره 31 جشواره فیلم فجر شود و به عنوان یکی از بهترین بازیگران انتخاب شود.

نخستین سریال نازنین بیاتی

اولین سریالی که او در آن ایفای نقش کرده است، سریال گلشیفته است که در شبکه نمایش خانگی منتشر شده است.

نازنین بیاتی

ازدواج نازنین بیاتی

نازنین بیاتی فعلا همسر ندارد و در حال حاضر مجرد است.

اولین تجربه بازیگری شما با شهبازی و در فیلم دربند بود که کلا فیلمی است با ویژگی های ایده آل زیاد، بعد از دربند انتخاب نقش برایتان دشوار نبود؟

قطعا انتخاب برایم خیلی سخت بود. چون می خواستم نازنین دربند دیگر تکرار نشود و نمی خواستم در سینما تبدیل به دختر معصومی شوم که همیشه قربانی اجتماع می شود. تمام سعی ام را کردم که با انتخاب هایم مانع این کار شوم. در همین طعم شیرین خیال هم شیرین دختری دانشجوست، اما قربانی نیست و با نازنین دربند خیلی متفاوت است.

در دربند نازنین از محیطی کوچک وارد محیطی بزرگ می شود و به لحاظ انسانی و معرفتی دست به کارهایی می زند که خودش را دچار مشکل می کند، اما شیرین طعم شیرین خیال دغدغه نجات طبیعت را با استادش دارد. آنها نه آدم خاص که کل آدم های روی زمین را می خواهند متوجه شرایط زیست محیطی شان قرار بدهند.

لحظه هایی کمیکی در بازی تان وجود دارد که به شخصیت شیرین جذابیت خاصی داده. با اینکه در طنز سابقه ای نداشتید، اما خوب توانستید از پس این لحظه ها برآیید…

قطعا راهنمایی های آقای تبریزی در درآوردن این لحظه ها بی تاثیر نبوده، اما اگر آدم ذره ای حس نقشی که کارگردان می خواهد را در وجودش نداشته نباشد نمی تواند آن را به درستی اجرا کند. مثلا اگر کارگردان از یک شخصیت خشک و جدی بخواهد که لحظه هایی طنز را بازی کند، آن لحظه ها به دل مخاطب نمی نشیند.

نازنین بیاتی

شما همیشه در نقش دختران آرام و سر به راه ظاهر می شوید. دوست ندارید در ادامه پرسوناژهای متفاوتی را از خودتان به نمایش بگذارید؟

ـ هر بازیگری دوست دارد که نقش های متفاوتی را امتحان کند و خودش را محک بزند. من خیلی سعی کردم که با انتخاب هایم از قالب یک دختر معصوم و سر به زیر بیرون بیایم. البته مثلا در فیلم رخ دیوانه نقش دختر خیلی سر به راهی را نداشتم…

اما در آنجا هم معصومیت خاص به خودتان را داشتید. معصومیتی که البته با شیطنت همراه بود و تماشاگر دوست اش می داشت…

ـ یک وقت هایی پیش می آید که یک کاراکتر منفی است، اما باز هم تماشاگر دوست اش دارد. یا من در ارسال یک آگهی تسلیت نقشی که بازی کردم خیلی آرام نبود و در ذهن اش یکسری افکار منفی هم داشت.

نازنین بیاتی

از همکاری تان با آقای تبریزی در طعم شیرین خیال بگویید؟

ـ کار با آقای تبریزی برای هر بازیگری نعمت است. ایشان سر صحنه کاملا آرام و صبور هستند و هیچ استرسی به بازیگر و عوامل فیلم وارد نمی کنند. آدم وقتی با ایشان کار می کند خیالش راحت است و با اطمینان خودش را به دست او می سپارد. چون هر چه بگوید تفکری پشت اش است. به این خاطر بازیگر هیچ نگرانی سر صحنه ندارد.

نازنین بیاتی

فیلم های نازنین بیاتی

نازنین در سریال شکرستان به عنوان طراح دکور، طراح لباس و صدا پیشه حضور داشته است.

فیلم در بند در نقش نازنین، فیلم ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه در نقش ریحان، فیلم فرشته ها با هم می آیند در نقش لیلا، فیلم مردن به وقت شهریور در نقش پریسا، فیلم رخ دیوانه در نقش غزل، فیلم طعم شیرین خیال در نقش شیرین، فیلم مادری در نقش نوا، فیلم رفتن در نقش مریم، فیلم هنوز نه، فیلم آینه فل در نقش مهناز، فیلم مغزهای کوچک زنگ زده در نقش مونا، سریال گلشیفته در نقش گلی

عکس های نازنین بیاتی در اینستاگرام

جدیدترین عکس های نازنین بیاتی nazanin را مشاهده می کنید.

نازنین بیاتی نازنین بیاتی نازنین بیاتی نازنین بیاتی نازنین بیاتی نازنین بیاتی نازنین بیاتی نازنین بیاتی نازنین بیاتی نازنین بیاتی نازنین بیاتی نازنین بیاتی

عکس های و دیدنی نازنین بیاتی و همسرش و بیوگرافی نازنین بیاتی
عکس های و دیدنی نازنین بیاتی و همسرش و بیوگرافی نازنین بیاتی
عکس های و دیدنی نازنین بیاتی و همسرش و بیوگرافی نازنین بیاتی
عکس های و دیدنی نازنین بیاتی و همسرش و بیوگرافی نازنین بیاتی
عکس های و دیدنی نازنین بیاتی و همسرش و بیوگرافی نازنین بیاتی

(1) بیوگرافی و عکس های جدید نازنین بیاتی و dustaan.com
بیوگرافی و عکس های جدید نازنین بیاتی و همسرش زندگی هنری و مصاحبه


(2) زندگینامه کامل نازنین بیاتی به همراه namnak.com
زندگینامه کامل نازنین بیاتی به همراه عکس های دیدنی


(3) نازنین بیاتی و همسرش بیوگرافی و تصاویرshomanews.com
نازنین بیاتی و همسرش بیوگرافی و تصاویر


(4) نازنین بیاتی و همسرش بیوگرافی و تصاویر
بله سرچ کردم جالب ترینش تیتر عکس های نازنین بیاتی و همسرش بود. عکس العملی هم نشان ندادم. معمولا این را برای همه می زنند و ما هم می رویم ببینیم همسرمان چه شکلی است.


(5) بیوگرافی نازنین بیاتی و همسرش عکس های samatak.com
بیوگرافی نازنین بیاتی و همسرش عکس های اینستاگرام


(6) بیوگرافی کامل و عکس های نازنین بیاتی
بله سرچ کردم جالب ترینش تیتر عکس های نازنین بیاتی و همسرش بود. عکس العملی هم نشان ندادم. معمولا این را برای همه می زنند و ما هم می رویم ببینیم همسرمان چه شکلی است.


(7) عکس های اینستاگرامی و جدید نازنین بیاتی بیوگرافی و عکس فیلم
عکس های نازنین بیاتی در اینستاگرام. نازنین بیاتی دختر رتبه یکی مهدی هاشمی در سریال گلشیفته برای اولین بار با بازی در فیلم دربند وارد دنیای سینما شد و بلافاصله مورد توجه کارگردان های مطرح کشورمان قرار گرفت و توانست به


(8) بیوگرافی نازنین بیاتی و همسرش عکس های pinterest.com
بیوگرافی نازنین بیاتی و همسرش عکس های جدید نازنین بیاتی Nazanin Bayati Persian girls Iranian girl Iranian actors


(9) عکس های جدید و دیدنی نازنین بیاتی و pinterest.com
عکس های جدید و دیدنی نازنین بیاتی و همسرش و بیوگرافی نازنین بیاتی Hair wrap Beauty Hair styles


(10) بیوگرافی نازنین بیاتی و همسرش عکس های اینستاگرام
1512020 نازنین بیاتی بازیگر و طراح دکور ایرانی امسال به سن 31 سالگی می رسد که هم اکنون در دسته بهترین و زیباترین بازیگران زن ایرانی قرار دارد و در این مقاله قصد داریم شما را با بیوگرافی کامل نازنین بیاتی و همسرش بیشتر آشنا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا