تخته‌گاز جدید با کریس ایوانز روی آنتن می‌رود!

تخته‌گاز جدید با کریس ایوانز روی آنتن می‌رود!

مجری‌های برنامه‌های مطرح تلویزیونی هر از گاهی با تهیه‌کنندگان خود به مشکل برمی‌خورند و اگر شهرت این مجری خودش یکی از عوامل مهم در جذب مخاطب باشد، این مشکلات عمیق‌تر هم خواهد شد؛ به همین دلیل است که معمولاً برنامه‌های مطرح به مجری‌گری و تهیه‌کنندگی یک شخص واحد انجام می‌شود (در ایران هم برنامه‌های مطرح به همین روش تولید شده و می‌شوند).

Chris Evans hosted Top Gear

Chris Evans hosted Top Gear

حالا تصور کنید که پای یک برنامه پربازدید که در سراسر جهان علاقه‌مندان و مخاطبان خاص خود را دارد در میان باشد از طرفی به دلیل هزینه‌های بالای ساخت چنین برنامه‌هایی امکان اینکه مجری و تهیه کننده یک نفر باشد خیلی ضعیف است و از طرفی هر دو نفر افراد قدرتمندی هستند، پس قطعاً هرکسی تلاش می‌کند تا نقطه نظر خود را در برنامه پیاده کند. به همین دلیل جرمی کلارکسون که مجری مشهور و محبوب برنامه تخته‌گاز (Top Gear) بود در اوایل سال جاری میلادی (2015) با تهیه‌کننده برنامه دچار جروبحث و درگیری فیزیکی شد و همین موضوع باعث اخراج وی به دستور مدیران شبکه BBC شد. البته دو مجری دیگر برنامه هم آن‌قدر با کلارسون رفاقت داشتند که بعد از این اتفاق در شبکه باقی نمانند و این همان اتفاقی بود که مدیران BBC آن را پیش‌بینی نکرده بودند.

jeremy clarkson

jeremy clarkson

در حقیقت پس از مدتی ریچارد هموند و جیمز می که مجریان دوم و سوم تخت گاز بودند هم استعفا دادند تا با کلارکسون کار روی یک برنامه جدید را آغاز کنند، برنامه‌ای که شاید بتواند برای تخته‌گاز دردسرساز شود.

Chris Evans hosted Top Gear

Chris Evans hosted Top Gear

بعد از اخراج و استعفای کلارسون و دستیارانش، هم BBC و هم تیم کلارسون راه خود را در پیش گرفتند بدین ترتیب که مدیران شبکه BBC یک قرارداد سه ساله با Chris Evans امضا کردند تا از این پس وی به‌عنوان مجری برنامه تخته‌گاز مشغول بکار شود. البته این Chris Evans را با آن بازیگر معروف آمریکایی هالیوود اشتباه نگیرید، این کریس ایوانز یک کلکسیونر ماشین است که قبلاً هم در برنامه تخته‌گاز حاضر شده بود البته به‌عنوان مهمان.

james may, jeremy clarkson and richard hammond

james may, jeremy clarkson and richard hammond

کلارسون هم به همراه دو دوست خود یک قرارداد خوب با شرکت آمازون امضا کرده است تا با بودجه بالایی که این شرکت در اختیارش خواهد گذاشت برنامه خود را از اوایل سال 2016 بر روی سرویس پخش ویدئوی آمازون پرایم (Amazon Prime) ببرد. برنامه کریس ایوانز هم از نوزده اردیبهشت به روی آنتن می‌رود. موردی که کریس ایوانز روی آن تأکید کرده است این است که دیگر شاهد یک برنامه با اجرای سه مجری نخواهیم بود ولی هنوز مشخص نیست که وی از یک مجری دیگر کمک خواهد گرفت یا خیر.

Chris Evans hosted Top Gear

Chris Evans hosted Top Gear

حالا باید منتظر نمایش هر دو برنامه بمانیم، از طرفی پای فصل بیست و سوم تخته‌گاز در میان است که توسط یک نام نه چندان آشنا ساخته می‌شود و از طرفی پای یک برنامه نوپا که یک تیم قوی و محبوب در حال ساخت و برنامه‌ریزی آن هستند. مدتی باید صبر کنیم تا بفهمیم: کدام‌یک جذاب‌تر خواهند بود؟ شما منتظر کدام برنامه هستید؟

Amazon’s new Top Gear show to feature LaFerrari, Porsche 918, McLaren P1 showdown

Amazon’s new Top Gear show to feature LaFerrari, Porsche 918, McLaren P1 showdown

تخته‌گاز جدید با کریس ای ز روی آنتن می‌رود!,با پنج پژو جدید ایران خودرو آشنا شوید عکس و مشخصات,کریس ای ز مجری جدید مستند تخته گاز خواهد بود اتومی بدنسازی خطی کریس ای ز عمق يک بي قراري چهار وبلاگ,کریس ای ز مجری جدید مستند تخته گاز خواهد بود,کریس ای ز مجری جدید مستند تخته گاز خواهد بود,مجری بعدی برنامه مشهور تاپ‌ ر تخته گاز راننده فرمول است! چرخان,دنیای خودروها,مجله پدال راهنمای جامع خودرو ایران,نامزدی ایرینا شایک همسر سابق کریس رونالدو با یک بازیگر آمریکایی کريس وود,مجری تخت گاز به دادگاه می‌رود رسانه ی خبری وبلا جدیدترین اخبار ایران و جهان برترلینک,صنعت خودرو آرشیو مطالب جالب و خ دنی,جامعترین وبلاگ اخبار ،تصاویر و بررسی فنی خودروها,ماشین ها,تخت گاز و پربیننده ترین برنامه در نس گردو,متن مجری گری جشن الفبا اول ابت ستاره زن برنده اسکار می‌ترسم کارم به تیمارستان بکشد تمام فرهنگ و هنر مجله اینترنتی برترین ها,دانلود آهنگ جدید در خبرگزاری فرهن و هنری ان دریا صفحه نخست,فرهنگ و هنر مجله اینترنتی کافه سینما مشت زده است جرمی کلارکسون، مجری اصلی تخته گاز از دکه من تهدید آئودی برای ب‌ام‌و تخصصی سینما؛ سینما نگار تلویزیون,کافه سینما چه خاطراتی برای ما ساخت دیک اسمیت چهره‌پرداز افسانه‌ای بررسی تویوتا راو فور هیبرید مدل آخرين اخبار روز متن آخرشعبان وحلول رمضان آی آر بیس,خودروهای با سواری لذت‌بخش هزار دلاری,تئاتر و سینما پرتال بهترین بعدی,تخته‌گاز جدید با کریس ای ز روی آنتن می‌رود!,

برگرفته از : تخته‌گاز جدید با کریس ایوانز روی آنتن می‌رود!