سرویس تحویل در خودروی ولوو

سرویس تحویل در خودروی ولوو

همراه با نزدیک‌شدن به تعطیلات سال نو در اروپا و کشور سوئد، ولوو اخیراً سرویسی را معرفی کرده که بسته‌ها را مستقیماً به صندوق‌عقب خودروها تحویل می‌دهد. این برنامه که از این ماه در گوتنبرگ سوئد راه‌اندازی می‌شود، بسیار شبیه به برنامه «تحویل در خودروی» آئودی است که اوایل سال جاری میلادی با همکاری شرکت پست DHL آغاز شده است.

Volvo In-Car Delivery Service

Volvo In-Car Delivery Service

سرویس تحویل ولوو با همکاری سه شرکت سوئدی انجام می‌شود؛ PostNord که یک کمپانی ارتباطی و لجستیکی است، Lekmer.com که یک فروشگاه آنلاین اسباب‌بازی است و Mak.se که یک خرده‌فروشی آنلاین است. مالکان خودروهای ولوو که همین الان عضو سرویس‌های “On Call” در گوتنبرگ هستند، می‌توانند در هنگام خرید آنلاین، به راحتی آپشن “In-Car Delivery” را انتخاب کنند. سپس این سرویس تحویل، از مکان پارک‌شدن خودروی شما اطلاع حاصل می‌کند و فرد تحویل‌دهنده با دسترسی به خودروی شما از طریق یک رمز دیجیتالی موقتی در یک گوشی هوشمند یا تبلت، بسته را در جای مناسب قرار می‌دهد. به منظور رعایت ملاحظات ایمنی، استفاده از این رمز دیجیتالی تنها برای یک بار امکان‌پذیر است و پس از تحویل بسته و قفل‌شدن خودرو، این رمز غیرفعال می‌شود.

Volvo In-Car Delivery Service

Volvo In-Car Delivery Service

پس از آزمایش این سرویس تحویل در گوتنبرگ، یعنی جایی که ساختمان مرکزی ولوو در آن قرار گرفته است، این کمپانی قصد دارد تا این برنامه را به سایر شهرهای سوئد و حتی دیگر کشورها گسترش دهد. همچنین ولوو می‌خواهد در آینده با فروشگاه‌های آنلاین بیشتری برای این منظور همکاری کند.

[دانلود ویدئو]

سرویس تحویل در خودروی ولوو,سرویس تحویل در خودروی ولوو دانلود,راه‌اندازی سرویس تحویل در اتومبیل توسط ولوو فوت و فن,سرویس تحویل کالای ولوو درون خودرو مجله خبری و سرگرمی چه نیوز,نمایش موارد بر اساس برچسب سرویس تحویل در اتومبیل پرتال جامع مشتری مداری به سبک ولوو کوی دانش راه‌حل فولکس‌واگن برای مشکل آلایند موتورهای دیزلی مجله بی قرار,اخبار ولوو تی نیوز جستجوگر اخبار تی نیوز,طرح ولوو برای تحویل سفارشات اینترنتی در خودرو,پورتال شرکت رنا پرسشهاي متداول,اطلاعات خودرو سواری افرا موتور ولوو ولوو کار,جام نیوز فروش ویژه خودروهای سواری ولوو با تحویل فوری,معرفی ولوو جدید سفارشات آنلاین را در خودروی شخصی خود تحویل ب رید ولوو,سفارشات آنلاین را در خودروی شخصی خود تحویل ب رید,پاسخگویی مسئولان جیلران موتور به سوالات مردمی شرکت جیلران موتور,عصر خودرو فروش ویژه خودروهای سواری ولوو با تحویل فوری,سیستم ای خودرو ولوو,ولوو كشنده سری اولی اماده تحویل,سفري به نمايشگاه ولوو در ايران گزارش سايپا سرچ,دبلیو موتورز از خودروی جدیدش رونمایی کرد,تجربه رانند با خودرو ولوو در پیست آزادی تهران مجله ماشین,داتیس فرادیزل آریا، حامی تمامی خودروهای در ایران شرکت داتیس فروش ویژه خودروهای سواری ولوو با تحویل فوری نیمه شب یکشنبه مشخصات ولوو کارنت، شبکه اطلاعات و اخبار خودرو,اخبار وب رسمی شرکت کرمان موتور,نیسان و ولوو هم به ایران غرامت می دهند صنعت نویس عکس اولین خودروی سواری ولوو مشرق نیوز آخرین اخبار ایران و جهان لیست قیمت محصولات ولوو گوگل فعالیت سرویس تحویل کالا توسط پهپاد را از سال آغاز می سرویس تحویل در خودروی ولوو,

برگرفته از : سرویس تحویل در خودروی ولوو