دریفت‌های تماشایی در فروشگاه متروک

دریفت‌های تماشایی در فروشگاه متروک

اگر از دریف‌زدن‌های کن بلاک با ماستنگ و فورد فیستا لذت می‌برید حتماً از دیدن دو خودروی نیسان 370Z در این ویدئو نیز هیجان‌زده می‌شوید.

Nissan 370Z Drifting Abandoned Mall

Nissan 370Z Drifting Abandoned Mall

به نظر می‌رسد این یکی از بهترین دریفت های گروهی نمایشی باشد که با خودروهایی تقویت شده تا هزار اسب بخار به رانندگی دو قهرمان فرمولا دریفت، کریس فورسبرگ و رایان تورِک انجام شده است.

مکانی که برای این نمایش درنظر گرفته شده، یک فروشگاه بزرگ در لس‌آنجلس است که سال 1977 بنا شده و یادآور فروش‌های بزرگ جمعه سیاه است. این فروشگاه بعد از 22 سال رها شده و متروک مانده است.

[دانلود ویدئو]

دریفت‌های تماشایی در فروشگاه متروک,فیلم دریفت های تماشایی در فروشگاه متروک عکس تی نیوز,دریفت‌های تماشایی در فروشگاه متروک آخرين اخبار روز,دریفت های تماشایی در فروشگاه متروکه دریفت‌های تماشایی در فروشگاه متروک لینک‌های داغ,پمپ‌بنزین‌های ت فروش نرفت مجله اینترنتی کهلیک,اگر محرم بازی می‌کرد عکس مجله اینترنتی کهلیک,نمایشگاه کتاب سال‌ آینده آینه نشر امروز می‌شود مجله اینترنتی کهلیک,آخرین وضعیت جسمی خ نده معروف در بیمارستان عکس مجله عکس وقتی کاپیتان تیم والیبال خادم اربعین می شود! مجله اینترنتی حمایت مهناز افشار از تیم ملی فوتسال زنان عکس مجله اینترنتی کهلیک,جزئیات بدهی ت بابت تنخواه یارانه نقدی مجله اینترنتی کهلیک,این ماشینهای نوستالژیک را به یاد دارید؟ عکس مجله اینترنتی کهلیک,دیدگاه‌ها برای معرفی مرسدس‌بنز کلاس مدل در لس‌آنجلس با نین جالب یک فروشگاه متروکه عکس فروش میلیون تومان بن کتاب در نمایشگاه کتاب فارس شیراز قطره,مکان‌های ترسناکی که توصیه نمی‌شوند عکس بیتوته,معابد متروکه دیدنی در کامبوج عکس برترین ها نین عجیب یک فروشگاه متروکه عکس برترین‌ها,عکس های جالب و دیدنی از متروک ترین کلیساها در جهان دانلود نین عجیب یک فروشگاه متروکه عکس آکا,ایرانگردی، جهانگردی و مسافرت که نین عجیب یک فروشگاه متروکه عکس تاپ ناپ,گالری عکس های دیدنی پارس ناز نین عجیب یک فروشگاه متروکه عکس,زمین متروکه,معابد متروکه دیدنی در کامبوج عکس خبر فارسی نیاز ایران,فیلم ترساندن مادر تا سر حد مرگ!,شهر متروکه کایاکوی ترکیه و عکس تصاویر عجیب از یک فروشگاه متروکه,دریفت‌های تماشایی در فروشگاه متروک,

برگرفته از : دریفت‌های تماشایی در فروشگاه متروک