فیس‌لیفت ۲۰۱۶ MG3 همراه با موتور بهبودیافته

فیس‌لیفت ۲۰۱۶ MG3 همراه با موتور بهبودیافته

وقتی صحبت از خودروهای سوپر مینی مطرح جهان باشد کمتر به MG3 فکر می‌کنیم، برندی با اصالت انگلیسی که تحت مالکیت یک شرکت چینی احیا شد و در حال حاضر هم در مسیر خوبی قرارگرفته و سعی دارد تا با به‌روزرسانی‌های حتی خفیف، این خودرو را در جریان بازی، حفظ کند. این هاچ‌بک حتی در کشور خودمان هم باوجود عوارض گمرکی بی‌رحمانه، مورد استقبال قرارگرفته است که البته بخشی از این موفقیت را مدیون قیمت‌گذاری نسبتا معقول واردکننده است.

2016 MG3

2016 MG3
MG3 EU6  2016

MG3 EU6 2016
MG3 EU6  2016

MG3 EU6 2016

MG3 EU6  2016

MG3 EU6 2016

مدل ۲۰۱۶ MG3 به‌روزرسانی شده و قرار است، رنگ‌های جدیدی هم به نام قرمز رز و هِلو یِلو، که هر دو با سقف‌های سفید و مشکی در دسترس هستند، افزوده‌شده است. همچنین جلوپنجره مشبک جدید هم جز تغییرات ظاهری هست. ام‌جی می‌گوید که موتور ۱.۵ لیتری بنزینی 105 اسبی و 139 نیوتن متری آن مورد تجدیدنظر قرارگرفته و در حال حاضر مطابق با استانداردهای یورو ۶ عمل می‌کند و انتشار گاز CO2 آن به ۱۲۴ گرم در هر کیلومتر رسیده است. به لطف سیستم استپ/استارت مصرف سوخت موتور بهبودیافته است.

فیس‌لیفت جدید این ماشین شهری کوچک، که اولین بار در سال ۲۰۱۳ رونمایی شد، در چهار مدل، 3Time، 3Form، 3Form اسپرت و 3Style عرضه می‌گردد. قیمت آن از ۸۳۹۹ پوند شروع و به ۱۰۹۹۹ پوند برای مدل فول خاتمه میابد. مدل‌های میان رده هم بین ۹۵۹۹ تا ۹۸۹۹ پوند قیمت‌گذاری شده است.

همچنین MG این هاچ‌بک را در انگلیس با مالیات صفر درصد عرضه می‌کند. در ایران قیمت این خودرو 73 میلیون تومان است.

منبع: carscoops

فیس‌لیفت ۲۰۱۶ MG3 همراه با موتور بهبودیافته

فیس‌لیفت ۲۰۱۶ MG3 همراه با موتور بهبودیافته

فیس‌لیفت همراه با موتور بهبودیافته,راه فردا,آخرين اخبار روز آخرین و جدیدترین اخبار ایران و جهان,ام‌جی با کمینهٔ تغییرات مجله بی قرار,فروش لیزین هیوندا توسان فروش اقساطی ماشین آلات,وام بانکی هیوندا توسان فروش اقساطی ماشین آلات,فروش قسطی هیوندا توسان فروش اقساطی ماشین آلات,فروش اقساطی خودرو هیوندای توسان فروش اقساطی ماشین آلات,معرفی هیوندای نت مدل اروند پلاک,آسا بررسی خودروی آسا بهمن موتور تاپ ناز,نیو سراتو سایپا راز خوشبختی انسان,ام جی مجله پدال,تاکيد فابيوس بر حق مشروع فرانسه در مبارزه تمام عيار با اخبار,بیداری ی راهکارمقابله با توطئه های نن ن است اخبار,ام جی مجله پدال,ام جی مجله پدال,نگاهی بر ام وی ام فیس لیفت ايران حال,گرانترین موس جهان ساخته شده با برلیان عکسها,خودرو بعدی,ام جی پدال، مجله خودرو و حمل و نقل,آئودی فیس لیفت با کیت جدید جستجو مرجع وبلاگ های فارسی,فیس لیفت میتسوبیشی لنسر تصویر شهرخبر,بررسی تخصصی کیا سراتو ام جی مجله پدال معرفی و توضیحات کامل انواع مختلف کیا [ ] فروم تخصصی بررسی مزدا هاچ‌بک فقط ماشین های به بالا س ، برترین خودروی لوکس هیوندای مرجع ماشین بلاگ,ام جی پدال مجله خودرو و حمل و نقل تاپ آقایان گروپ,کلوپ سایر خودروسازان اروپایی [آرشیو] فیس‌لیفت همراه با موتور بهبودیافته,

برگرفته از : فیس‌لیفت ۲۰۱۶ MG3 همراه با موتور بهبودیافته