۱۲ فناوری جدید در پورشه ۹۱۱ کاررا

۱۲ فناوری جدید در پورشه ۹۱۱ کاررا

پورشه برای اولین بار همه مدل‌های جدید ۹۱۱ کاررا و کاررا S را مجهز به توربو شارژر کرده است، (درگذشته مدل‌های مجهز به توربوشارژ جداگانه و با پسوند توربو عرضه می‌شدند). ما در حال حاضر می‌خواهیم به بررسی تکنولوژی‌های ۹۱۱، مدل ۲۰۱۷ که اصطلاحاً ۹۹۱.۲ نامیده می‌شود بپردازیم و حقایقی را در مورد تکنولوژی‌های عظیم به‌کاررفته در موتور جدید مشاهده کنیم. در زیر کاپوت تمام کارراهای جدید موتور ۳.۰ لیتری شش سیلندر تخت مجهز به دو توربو شارژر قرارگرفته که توان قابل‌توجه ۳۷۰ اسب بخار در کاررا و ۴۲۰ اسب بخار در کاررا S تولید می‌کند. در اینجا ما در مورد برخی از تکنولوژی‌هایی صحبت می‌کنیم که مستقیماً از زبان مهندسان پورشه بیان‌شده‌اند.

 12 Tech Tidbits on the First-Ever Turbocharged Porsche 911 Carreras

۱۲ فناوری جدید ۹۱۱ کاررا

۱) جلوپنجره فعال
در حال حاضر استفاده از فلپ خنک کننده فعال کاملاً غیرمعمول است. این فلپ‌ها با تغییر جهت خود جریان هوا را به رادیاتور هدایت می‌کنند و علاوه بر کاهش ضریب درگ آیرودینامیکی باعث بهبود عمل خنک کردن موتور می‌شوند که در اکثر خودروها چندان کارآمد نیستند. بااین‌حال، این دستگاه همانند دریچه عمل می‌کند و معمولاً بین جلوپنجره خودرو و رادیاتور نصب می‌شود. فلپ‌های قرارگرفته در ۹۱۱ جدید کاملاً مشخص هستند زیرا آن‌ها اساساً در دو رادیاتور کناری قسمت جلویی قرارگرفته‌اند.

active grilles

active grilles

۲) فعال شدن فن‌های خنک‌کننده در سرعت‌های بالا
اکثر فن‌های خنک‌کننده معمولاً درزمانی که خودرو ایستاده و یا با سرعت کم در حال حرکت است به‌منظور رساندن هوا به رادیاتور روشن می‌شوند. آن‌ها معمولاً در سرعت‌های بالاتر خاموش می‌شوند، زیرا جریان هوای طبیعی به‌اندازه کافی رادیاتور را خنک می‌کند، اما بسیاری از ماشین‌ها دارای ورودی هوای بسیار بزرگ در جلو هستند که مستقیماً هوا را به رادیاتور می‌رساند درصورتی‌که در ۹۱۱، موتورعقب قرارگرفته است و هوا با شدت کمتری به آن می‌رسد. به همین دلیل، هنگامی‌که شما پدال گاز را تا ته می‌فشارید، رادیاتور کاررا به‌کار می‌افتد و هوا را حتی در سرعت‌های بالا به رادیاتور می‌رساند. اما رادیاتورهایی که پیش‌تر در ۹۱۱ ها مورداستفاده قرار می‌گرفتند دیگر پاسخگو موتور جدید نیستند و راه‌حل، استفاده از خنک‌کننده قدرتمند است. در کاررا جدید، از فن‌های جدید ۴۰۰ واتی استفاده‌شده و حتی در نسخه S که نیاز به خنک‌سازی بیشتر هست، از فن‌های ۶۰۰ واتی استفاده‌شده است. در مدل‌های تنفس طبیعی، در هر دو نسخه از فن‌های ۳۰۰ واتی استفاده می‌شد. اما برای تأمین انرژی الکتریکی فن‌های جدید، در کاررا S از یک دینام ۲۴۵۰ واتی در کنار دینام ۲۹۴۰ واتی استفاده‌شده، درحالی‌که در نسخه‌های قبلی هردو از نوع ۲۱۰۰ وات بوده‌اند.

cooling fans

cooling fans

۳) وظیفه جدید برای اسپویلر عقب
رادیاتور جدید کاررا در پشت چرخ‌های عقب قرار گفته‌ و داخل سپر نصب شده است. هوا برای خنک کردن رادیاتور از پنجره مشبک بالای پوشش موتور وارد می‌شود و با گذر از میان رادیاتور و اگزوز از طریق منافذی که در قسمت زیرین قرار دارد، خارج می‌شود. به دلیل این‌که هوای ورودی در این منطقه از فشار بالایی برخوردار نیست، و اگزوز در یک منطقه کم‌فشار قرار دارد، حصول اطمینان از ثابت بودن جریان هوا از طریق سیستم انجام می‌شود. به‌این‌ترتیب که، اگر سنسور دمای هوای ورودی را بیش‌ازحد بالا تشخیص دهد، اسپویلر عقب با ایجاد یک سد هوایی وارد عمل می‌شود و هوای بیشتری را به اینترکولر می‌رساند. این کار می‌تواند حتی در سرعت‌های پایین اتفاق بیافتد.

rear spoiler has an additional function

The rear spoiler has an additional function

۴) حالت اسپرت تأخیر توربو را کاهش می‌دهد
حتی با نصب و راه‌اندازی پیچیده‌ترین توربو شارژر، تأخیر توربو هنوز هم در دورهای کم و متوسط وجود دارد. اما زمانی که در کاررا جدید شما حالت اسپرت را انتخاب کنید، این سیستم همراه با تغییر پارامترهای مختلف موتور، ورودی جریان اگزوز به توربو شارژر را به حداکثر می‌رساند.این یعنی تأخیر در زمان شروع احتراق با ایجاد تغییراتی در فازبندی میل بادامک، کاهش میابد و در عمل به دنبال آن بهره‌وری موتور هم کاهش میابد و بهره‌وری کمتر به معنای مصرف هوا و سوخت بیشتر برای تولید همان مقدار قدرت هست، ولی درنهایت این کار باعث افزایش گازهای خروجی و درنتیجه تأمین انرژی بیشتر برای به چرخش درآمدن پره‌های توربو می‌گردد و تأخیر توربو را کاهش می‌دهد.

Sport mode reduces turbo lag

Sport mode reduces turbo lag

۵) امکان نادیده گرفتن دنده‌های در PDK
گیربکس اتوماتیک PDK، هفت دنده است، اما برخی مواقع مانند هنگامی‌که در ترافیک شهری رانندگی می‌کنید، برخی از دنده‌ها برای ارائه بهترین بهره‌وری نادیده گرفته می‌شوند. این امر به‌ویژه در سه دنده پایین انجام می‌شود، که برای شتاب بهتر قرار گفته‌اند. راه‌حل پورشه رادیکالی است: درگیر کردن دو دنده درآن‌واحد. هر یک از شفت‌های خروجی از طریق کلاچ خیس چند صفحه‌ای خود به موتور متصل هستند. با درگیر شدن کلاچ هر دو بسیار آرام اجازه می‌دهد تا مقدار زیادی از لغزش، در عمل انتقال دنده با یک نسبت انجام گردد که اساساً باعث تقسیم اختلاف بین دو دنده درگیر، می‌شود. PDK در نسخه‌های توربو در حال حاضر بدین شکل عمل می‌کند، اما این برای اولین بار است که پورشه در ۹۱۱ کاررا از آن استفاده می‌کند.

The PDK has “virtual gears”

The PDK has “virtual gears”

۶) گیربکس دستی ۷ سرعته نسبتاً جدید
باوجود اینکه گیربکس دستی و گیربکس اتوماتیک PDK جز عناصر معمول کاررا هستند، اما نسبت دنده‌های آن‌ها با ۹۹۱.۱ متفاوت است. در ۹۹۱.۱ نسبت دنده اول و دوم یکسان بود، دنده سوم تقریباً یکسان بود، دنده چهارم تا ششم یکسان بود، اما نسبت دنده هفتم در گیربکس دستی کوتاه‌تر شده بود. پورشه احساس کرده که در گیربکس خودکار می‌تواند از نسبت بلندتر بدون به خطر انداختن پاسخ، استفاده کند. به این دلیل که، گشتاور ۹۹۱.۲ به‌طور قابل‌ملاحظه‌ای بیشتر هست و آن را و در دور پایین‌تر در اختیار می‌گذارد، پورشه نتیجه گرفته که گیربکس دستی می‌تواند نسبت دنده بلندتر را تحمل کند. در حال حاضر نسبت دنده‌ها بین دو گیربکس یکسان هستند.

The 7-speed manual has new ratios

The 7-speed manual has new ratios

۷) حالت دستی گیربکس PDK از سبک مسابقه‌ای برخوردار است
گیربکس PDK در ۹۱۱ جدید برای مطابقت با موتور جدید در موارد بسیاری به‌روزرسانی شده است و برای مهار گشتاور افزایش‌یافته، تقویت‌شده است. تغییراتی در میل‌لنگ صورت گرفته تا موتور همواره در دورهای پایین نرم کار کند. پورشه همچنین الگوی تغییر دنده در حالت دستی را هم‌تغییر داده به‌طوری‌که افزایش دنده با کشیدن پدال‌های پشت فرمان و فشار آن به جلو برای معکوس دادن همانند GT3 و اتومبیل‌های مسابقه انجام می‌گردد. در حالت دستی، نه افزایش دنده و نه معکوس دادن هیچ‌کدام خودمختار عمل نمی‌کنند و همه‌چیز بر عهده راننده است.

The PDK automatic has a proper, racing-style manual shift pattern

The PDK automatic has a proper, racing-style manual shift pattern

۸) کلیدهای بیشتری بر روی فرمان
هنگامی‌که شما بسته اسپرت CHRONO را در کاررا جدید سفارش دهید، یک کنترلر جدید به شکل یک کلید دوار کوچک بر روی فرمان مشاهده خواهید کرد. شما با چرخش این دکمه می‌توانید حالت‌های رانندگی عادی، اسپرت، اسپرت پلاس و حالت شخصی را انتخاب کنید. همچنین یک “پاسخ اسپرت” هم وجود دارد که با فشردن دکمه قرمزرنگ وسط فعال می‌گردد. هنگامی‌که شما آن را فشار دهید، همه سیستم‌های برای ارائه حداکثر عملکرد آماده می‌شوند و تعویض دنده پرشتاب‌تر می‌شود، موتور برای بهترین پاسخ تنظیم و سیستم تعلیق سفت‌تر می‌شود. این حالت برای حدود ۲۰ ثانیه باقی می‌ماند، که زمان کافی برای پیروزی در یک درگ خیابانی است. حتی یک شکل گرافیکی دایره‌ای بر روی داشبورد وجود دارد که نشان می‌دهد چه مدت این حالت درگیر خواهد شد.

There’s a “push to pass” button mounted to the steering wheel

There’s a “push to pass” button mounted to the steering wheel

۹) تعلیق جلویی ۹۱۱ کاررا جدید قادر به افزایش ارتفاع هست
هرچند که ارتفاع ۹۱۱ ها کمتر از یک لامبورگینی نیست، اما پورشه برای جلوگیری از آسیب به قسمت جلویی در هنگام عبور از رمپ‌ها و شیب‌های تند راه حلی قرار داده است. پورشه در مدل جدید این مشکل را با قرار دادن یک سیستم بالابر که فعال کردن آن بر عهده راننده هست، حل کرده است. این سیستم با استفاده از یک جفت سیلندر هیدرولیکی که به‌طور قابل‌ملاحظه‌ای جمع‌وجور هستند و در زیر کمک‌فنرهای جلو قرارگرفته‌اند، کار می‌کند. هنگامی‌که آن را فعال کنید، در حدود ۵ ثانیه زمان می‌برد تا پمپ هیدرولیکی ارتفاع سیستم تعلیق جلو را به‌اندازه ۴ سانتی‌متر بالا ببرد، که برای عبور از یک رمپ مناسب است. وزن کل این سیستم تنها ۴ کیلوگرم است و پس از افزایش سرعت خودرو به بیش از ۳۲ کیلومتر بر ساعت، به‌طور خودکار به ارتفاع نرمال بازمی‌گردد.

The 911 Carrera now offers a system to lift the front end

The 911 Carrera now offers a system to lift the front end

۱۰) موتور ۹۱۱ جدید تست سقوط را پاس کرده است
به‌منظور کمک به جبران وزن اضافه‌شده توسط توربو، اینترکولر، و لوله‌کشی‌های مربوط به آن، مهندسان پورشه تصمیم گرفته‌اند تا وزن قسمت‌های دیگر موتور را کاهش دهد. یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر در کاهش وزن مخزن پلاستیکی روغن هست که وزن موتور را ۲ کیلوگرم کاهش داده است. این مخزن به‌طور گسترده‌ای پیچیده است و برای اطمینان از انتشار مناسب روغن در نزدیکی و بالای پمپ روغن قرارگرفته است، این مخزن از مدرن‌ترین پلیمر موجود ساخته‌شده و ازنظر استحکام مورد اعتماد پورشه است. برای اثبات دوام این مخزن، مهندسان موتور را از ارتفاع یک متری بر روی یک طبقه بتنی رها کردند. توماس براندل، یکی از مهندسان این قسمت، در مورد نتیجه این آزمون گفت: مخزن هیچ‌گونه نشتی بروز نداد.

The new 911 engine went through a drop test

The new 911 engine went through a drop test

۱۱) ترمزها همیشه با قدرت موتور هماهنگ هستند
پورشه مدت زیادی هست که اعتقاد بر این دارد که ترمز خودرو باید قوی‌تر از موتور آن باشد. بنابراین، هنگامی‌که قدرت موتور افزایش می‌یابد، باید عملکرد ترمز هم به دنبال آن افزایش یابد. ترمزهای کاررا ۲۰۱۷ هنوز از چهار کالیپر برخوردار هستند اما سطح درگیری آن‌ها ۱۷ درصد گسترش‌یافته است. همچنین ضخامت دیسک ۱۳.۰ اینچی آن از ۲۸ میلی‌متر به ۳۴ میلی‌متر افزایش‌یافته است. کاررا S جدید از کالیبر شش پیستونی و لنتی که ۱۸ درصد بزرگ‌تر شده بهره می‌برد، ضخامت دیسک هم ۳۳ میلی‌متر است و قطر آن از ۱۳.۴ به ۱۳.۸ اینچ افزایش‌یافته است. علاوه بر این، در حال حاضر بین صفحات دیسک کاررا S از پین‌های آلومینیومی استفاده‌شده است، که وزن آن را در حدود ۴۵۰ گرم کاهش داده است.

The brakes always match the engine power

The brakes always match the engine power

۱۲) فرمان جادویی!
سیستم فرمان‌پذیری چرخ‌های عقب، در حال حاضر در مدل‌های توربو و GT3 به صورت استاندارد در دسترس هستند و در حال حاضر در ۹۹۱.۲ به‌صورت آپشن قابل انتخاب است. این سیستم می‌تواند چرخ‌های عقب را تا دو درجه در هر دو جهت بچرخاند. زیر سرعت ۴۸ کیلومتر بر ساعت، چرخ‌های عقب برخلاف چرخ‌های جلو به چرخش در می‌آیند تا به نوبه خود باعث افزایش چابکی شوند. در سرعت‌های بالای ۸۰ کیلومتر بر ساعت، به منظور افزایش ثبات، آن‌ها همسو با چرخ‌های جلو به چرخش در می‌آیند. در سرعت‌های بین ۴۸ تا ۸۰ کیلومتر بر ساعت هم، جهت آن‌ها بستگی به شرایط تعیین می‌گردد. نسبت دنده فرمان جلو نیز سریع‌تر شده که به افزایش بیشتر چابکی کمک می‌کند و چرخ‌های عقب را برای ثبات بیشتر، همراهی می‌کند. اما چیزی که برای ما جذاب است مکانیزمی هست که باعث چرخش و هدایت چرخ‌های عقب می‌شود. به هر یک از چرخ‌های عقب دو پنجه کنترل پیوند یافته است که توسط یک موتور مینیاتوری به چرخش درمی‌آیند، درواقع مانند یک نسخه کوچک‌شده از سیستم فرمان چرخ‌های جلو به نظر می‌رسد. در هر طرف یک موتور الکتریکی کوچک قرارگرفته و با استفاده از یک تسمه چرخ‌دنده کوچک که به یک پیچ و مهره متصل شده، چرخ‌ها را به حرکت درمی‌آورد.

The car can be fitted with as many as three (!) steering racks

The car can be fitted with as many as three (!) steering racks

منبع: caranddriver

۱۲ فناوری جدید در پورشه ۹۱۱ کاررا

۱۲ فناوری جدید در پورشه ۹۱۱ کاررا : مجله بی قرار

33 دقیقه قبل … ۱۲ فناوری جدید در پورشه ۹۱۱ کارراپورشه ۹۱۱ کاررا جدید معرفی شد – زوم تک۸ سپتامبر ۲۰۱۵ … صفحه اصلی اخبار فناوری اخبار خودرو پورشه ۹۱۱ …

۱۲ فناوری جدید در پورشه ۹۱۱ کاررا – لینک‌های داغ

پورشه برای اولین بار همه مدل‌های جدید ۹۱۱ کاررا و کاررا S را مجهز به توربو شارژر کرده است، (درگذشته مدل‌های مجهز به توربوشارژ جداگانه و با پسوند توربو عرضه می‌شدند).

پورشه 911 کاررا 2017؛ پایانی بر تنفس طبیعی پیشرانه! – عصر ایران

10 سپتامبر 2015 … به تازگی پورشه مدل های جدید 911 کاررا و 911 کاررا S را معرفی کرده که قرار است طی نمایشگاه خودرو … به گزارش “گروه علم و فناوری” عصرایران، در شرایطی که تغییرات ظاهری و زیبایی مدل های جدید پورشه بیشتر … ۱۲:۲۹ – ۱۳۹۴/۰۶/۱۹. 1.

رونمایی از مدل‌های جدید پورشه ۹۱۱ کاررا و ۹۱۱ کاررا اس – فوت و فن

8 سپتامبر 2015 … رونمایی از مدل‌های جدید پورشه ۹۱۱ کاررا و ۹۱۱ کاررا اس … مدل‌های کابریولت یا کروکی را نیز می‌توانید با پرداخت ۱۲٬۳۰۰ دلار بیشتر، خریداری کنید.

پورشه 911 کاررا جدید معرفی شد – زوم تک

8 سپتامبر 2015 … صفحه اصلی اخبار فناوری اخبار خودرو پورشه ۹۱۱ کاررا جدید معرفی شد … پورشه در حال حاضر یک خودرو جدید را معرفی کرده است که باز هم توانسته همان …

پورشه 911 کاررا اس – آپارات

فیلم تست و بررسی پورشه ۹۱۱ کاررا S در تهران. از … درگ نیسان ۳۷۰z نیسمو با پورشه ۹۱۱ کاررا اس. از سهیل … پورشه ۹۱۱ GTS جدید. از. سایت پدال. ۷۱۲بازدید. ۱۲:۰۷  …

پورشه 911 کاررا GTS

تست پورشه ۹۱۱ CarreraGTS در پیست Nürburgring. از mehran911. ۱۲۷بازدید. ۷: ۱۲ … درگ بین پورشه ۹۱۱ کاررا ۴ GTS و مرسدس بنز AMG GT S. از. خودرو بانک. ۱,۸۹۵ بازدید. ۱۰:۰۱ … تماشا کنید: رقابت مرسدس جدید AMG GTS با پورشه ۹۱۱ GTS.

انتشار ویدئویی از ۹۱۱ کاررای جدید پورشه – خودروکده

8 ا کتبر 2015 … فناوری هدایت توسط محور عقب چیز جدیدی نیست. با این حال، تاکنون چندین بار به منظور افزایش عملکرد مدل‌های جی‌تی ۳ و توربوی ۹۱۱، اختصاصی شده …

پورشه – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

شرکت پورشه در سال ۱۹۶۳ اولین مدل از سری پورشه ۹۱۱ را که در مسابقات … در همان سال مدل پورشه کاررا جی‌تی‌اس کوپه به‌عنوان نخستین اتومبیل با اتاق غیر فلزی نیز …. با نام پورشه ۹۱۱ توربو نیز شناخته می‌شود و در حالی از فناوری توربو شارژر در ساختش …. در موزه جدید پورشه برخی مدل‌های این خودرو که از ابتدای تأسیس کارخانه تاکنون …

نسل جدید 911 پورشه به ایران می آید – Bartarinha.IR | برترین ها

نسل جدید 911 پورشه به ایران می آید 911،پورشه 911،نمایندگی پورشه،Carrera S، کوپه،پانامرا،اسپورت،خودرو،اتومبیل. … تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۱ – ۱۵:۱۲ … مدل های 911 همیشه با آخرین فناوری های روز به بازار عرضه می شوند و شکی نیست که جزو بهترین های …. میانگین مصرف سوخت کاررا برابر 8/2 لیتر در هر 100 کیلومتر می باشد.

فیس‌لیفت ۹۱۱ کاررا 4 همراه با سلاح توربو | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل

10 ا کتبر 2015 … پورشه با پیروی از مدل‌های جدید ۹۱۱‌ های کاررا و کاررا S دیفرانسیل عقب، که اخیرا با موتور شش سیلندر تخت دو توربو ۳.۰ لیتری رونمایی شدند، تارگا …

معرفی پورشه 911 کاررا 2016 | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل

8 سپتامبر 2015 … پورشه کمپانی اسپرت‌ساز آلمانی به‌تازگی از مدل 2016 911 کاررا رونمایی کرده … موتور جدید 911 می‌تواند تا 7500 دور در دقیقه دوران یابد و در طیفی …

تم اصلی «نفس گرم» خیانت نیست/ گلچین: قصد داشتم مخاطب را بار …

54 دقیقه قبل … ۱۲ فناوری جدید در پورشه ۹۱۱ کاررا … وی در پایان گفت: ایده اولیه این کار را نزدیک یک سال و اندی پیش شروع کار نوشته بودم طرح آن تقریبا به همین …

انتشار ویدئویی از ۹۱۱ کاررای جدید پورشه – تی نیوز

7 ا کتبر 2015 … رونمایی از مدل‌های جدید پورشه ۹۱۱ کاررا و ۹۱۱ کاررا اس. بخش : … فناوری هدایت توسط محور عقب چیز جدیدی نیست. با این حال، …. ۱۳۹۴/۰۷/۱۲. بیشتر.

مشخصات کلی پورشه 911 کاررا – Car.ir

شما میتوانید در بخش اطلاعات فنی خودرو بر اساس نیاز خود و بر اساس فاکتورهای مختلف مانند : کلاس بدنه – نام کمپانی – بازه قیمت خودرو خودرو مورد نظر خود را جستجو …

طرز تهیه چیزکیک نیویورکی – پرتال اطلاع رسانی، سرگرمی،سبک …

5 روز پیش … ۱۲ فناوری جدید در پورشه ۹۱۱ کاررا. آبان ۲۲, ۱۳۹۴. امکانات جدید برای رفت‌و‌آمد گردشگران به چابهار. آبان ۲۲ … نسل جدید هیوندای ایکاس با نشان جنسیس.

قوی‌ترین و سریع‌ترین پورشه باکستر به قیمت پایه 83000 دلار

26 آوريل 2015 … دوشنبه طلایی بازار/١٢هزار خودرو به فروش رفت · برف و باران در ۱۲ استان/ هشدار … دانش > فناوری – جدیدترین مدل پورشه باکستر اسپایدر که نسل دوم این خودرو نیز … گفته می‌شود که اسپایدر جدید قوی‌ترین و سریع‌ترین مدل باکستر است. موتور 3.8 لیتری 6 سیلندر تخت و تنفس طبیعی آن‌که از مدل 911 کاررا S گرفته …

پورشه 911 کاررا S با عملکرد و ظاهر جدید/ تصاویر – جام نیوز

پایگاه اطلاع رسانی جام نیوز – پورشه 911 کاررا S با عملکرد و ظاهر جدید/ تصاویر. … علمي فناوري … ۱۵ : ۱۲. |. ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۴ شهريور. RSS. پربیننده اقتصادي. RSS … پورشه با عملکرد و ظاهر جدیدی که برای تازه ترین 911 کاررا S در نظر گرفته است به  …

پورشه 911 کاررا جی تی اس + عکس-خودروهای ایرانی و خارجی

5 ا کتبر 2015 … به گزارش سایت خودرو ، پورشه به تازگی مدل تولید محدودی از 911 کاررا جی تی اس را به … به گزارش “گروه علم و فناوری” عصرایران، نخستین ویژگی که رن‌اسپرت ری‌یونیون … اسپرت با قابلیت تنظیم، کفپوش های جدید، و سیستم صوتی بوز را وعده داده است. … فروش اقساطی محصولات سایپا را با اقساط ۱۲ تا ۳۶ ماه آغاز شد.

ویدیو – پورشه ۹۱۱ Carrera جدید مناسب برای رانندگی روزمره

21 ا کتبر 2015 … The new Porsche 911 Carrera – Everyday usability برچسب ها : پورشه ۹۱۱ , پورشه ۹۱۱ کاررا , اغاني مناسبات جديد , پیامک جدید مناسبتی , مناسب …

پورشه ۹۱۱ GT3 | ๑ ๑ wikijadval ๑ ๑

خرداد ۱۵, ۱۳۹۴ اتومبیل ها, اطلاعات جدولی, دانش و فناوری بدون دیدگاه … آن طور که پورشه می‌گوید، نسل پنجم و آخر GT3 آغازگر فصل جدیدی در سیر تکاملی این … صندلی‌های پورشه ۹۱۱ GT3 نسبت به مدل کاررا S حدود ۳۰ میلیمتر پایین تر است و چرخ‌های عریض‌تر ۲۰ اینچی‌اش، آن را از دیگر مدل‌ها متمایز می‌کند. … کوه های جهان (۳۲); معادن جهان ( ۱۲).

پورشه 911 کاررا 4S کابریولت 2013 +12 عکس – آفتاب

8 جولای 2013 … پورشه 911 کاررا 4S کابریولت نسخه‌ای با سقف تاشو از مدل پر افتخار 911 است که … سپرهای جدید جلو و عقب مجهز به ورودی‌های هوا با طراحی جدید و زیر …

خودرو،فنی – پورشه 911 جدید

خودرو،فنی – پورشه 911 جدید – مرسدس وان،بررسی خودرو،فنی و تحلیل های مربوط به … نسل نو پورشه 911 تنها گونه ی دیگری از پورشه 911 نیست. … نسل جدید ۹۱۱ کاررا:.

پورشه‌ ۹۱۱ کاررا برای آمریکای شمالی: : دانش و تکنولوژی : : صنعت …

8 دسامبر 2011 … … کمتر از ۵ ثانیه و نهایتا حداکثر سرعتی معادل ۲۹۰ کیلومتر برساعت، از مهم‌ترین مشخص‌های مدل جدید ۹۱۱ کاررا خواهند بود. پورشه متوسط قیمت مدل …

۱٫۵ میلیارد تومان بیاورید، پورشه ۹۱۱ کاررا اس ۲۰۱۴ … – وبلاگ شیپور

این بار پورشه برای ۹۱۱ جدید خود از طراحی داخلی بی‌نظیری استفاده کرده است که به … مصرف سوخت پورشه کاررا S 2014 در سیکل شهری ۱۲٫۲ لیتر، جاده ۶٫۹ لیتر و در …

معرفی پورشه 911 کاررا 2016 | اتوییت – OtoIT.ir

9 سپتامبر 2015 … پورشه کمپانی اسپرت‌ساز آلمانی به‌تازگی از مدل ۲۰۱۶ ۹۱۱ کاررا رونمایی کرده است … پورشه اعلام نموده در این مدل از یک موتور جدید دوتوربو و شش سیلندر تخت ۳٫۰ … اضافه شده و در عین حال تا ۱۲ درصد در مصرف سوخت صرفه‌جویی نموده است.

زیر سقف آسمان با نسل جدید افسانه 911 پورشه – تماشاگر پلاس

19 ژانويه 2014 … دانش > فناوری – جدیدترین مدل پورشه با نام 911 تارگا که در نمایشگاه خودروی … این مدل تا حد زیادی به مدل‌های کابریولت 911 کاررا 4 شباهت دارد. … ۱۴:۵۲ نسل هفتم پورشه 911: سبک‌تر، سریع‌تر و کارآمدتر; ۱۳۸۹-۱۲-۰۹ ۰۸:۵۹ پورشه از …

نسل جدید پورشه باکستر :: برگ سبز

طراحی صریح, کارآیی هر چه بیشتر به همراه فن آوری های بی شمار استاندارد در پورشه کاین جدید جمع شده تا باز هم طرفدارن … نسل جدید پورشه باکستر – جدیدترین اخبار ایران و جهان ممتاز نیوز …. به گزارش مشرق، پورشه ۹۱۱ کاررا، گران‌ترین محصول پورشه با قیمت یک میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان ….. ادامه … iamafsar. از وب; ۱۲:۰۸ – ۱۳۹۳/۰۷/۲۳.

عصر خودرو – کروز کنترل پیشرفته پورشه

هدف فن‌آوری جدید InnoDrive رساندن راننده به مقصد با بیشترین سرعت ممکن آن‌هم با مصرف حداقل سوخت است. پورشه … پورشه ۹۱۱ کاررا جی‌تی‌اس با چاشنی تولید محدود …

پورشه 911 کاررا به ناوگان پلیس می پیوندد – سازمان خبری خبر خودرو

30 سپتامبر 2014 … گروه بین الملل: پورشه با اضافه کردن 911 کاررا به ناوگان حمل و نقل مجریان … پورشه که یک پانامرا بود در پوششی با نشان پلیس ولز جنوبی جدید حضور یافت. … به گزارش خبر خودرو، معاون علمی و فن آوری رئیس جمهور و رئیس دانشگاه …

سیزده نکته جالب در مورد پورشه ۹۱۱ کارِرا اس ۲۰۱۷ | سامانه ۱۶۱۶

سیزده نکته جالب در مورد پورشه ۹۱۱ کارِرا اس ۲۰۱۷ … مصرف سوخت در شهر ۱۲.۴ … کاملاً خاطر جمع باشید که Carrera ۹۱۱ جدید صدایی به مراتب بهتر از توربو ۹۱۱ فعلی …

پورشه 911 با موتور جدید +عکس

9 سپتامبر 2015 … پورشه 911 با موتور جدید +عکس. … به گزارش مدآنلاین وقتی 911 کاررا در 17 سپتامبر در آلمان به نمایش درآمد … امروز: ۱۲ آبان ماه ۱۳۹۴ … علمی و فناوری.

معرفی پورشه 911 کاررا 2016 + تصاویر – پرشین وی

9 سپتامبر 2015 … معرفی پورشه911 , معرفی خودرو کاررا 2016 , مشخات فنی پورشه 911, عکسهایی از خودرو پورشه 911 … علاوه بر طراحی جدید در چراغ‌های جلو و عقب، کابین 911 نیز با تغییراتی همراه بوده و ….. درآمد کمپانی‌های بزرگ فناوری در هر ثانيه.

قیمت پورشه Archives – آژانس خبری ایرانیان – خبرامروز

قیمت جدید انواع پورشه در پایتخت (جدول) … پورشه 911 کاررا 1,110,000,000 پورشه 911 کاررا کروک 1,150,000,000 پورشه باکستر S کروک 395,000,000 پورشه …

اخبار پارسیک – ناوگان پلیس استرالیا به پورشه ۹۱۱ کاررا مجهز شد

10 دسامبر 2014 … ناوگان پلیس استرالیا به پورشه ۹۱۱ کاررا مجهز شد. … نظر می‌رسد مل گیبسون در مدمکس بتواند وسیله نقلیه جدیدی را برای راندن در اختیار داشته باشد.

معرفی و توضیحات کامل انواع مختلف پورشه [بایگانی] – فروم تخصصی …

29 دسامبر 2009 … به هر حال فراری آماده است تا آلایندگی این ماشین با موتور دوازده سیلندر رو به هر … مهندسان پورشه در اقدامی جدید دست به تولید مدل باکستر اسپایدر از روی مدل …. 1981 و با تیونینگ پورشه 911 تارگا شروع کرد و حالا نوبت به پورشه کاررا رسیده است . ….. اس 2011 است که به فناوری‌های تازه در کنار پایداری و قدرت کنترل …

دمادم | پورشه 911 کاررا جی‌تی‌اس با چاشنی تولید محدود

27 ا کتبر 2015 … پورشه ۹۱۱ کاررا جی تی اس با چاشنی تولید محدود … به گزارش “گروه علم و فناوری” عصرایران، نخستین ویژگی که رن اسپرت ری یونیون … صندلی های اسپرت با قابلیت تنظیم، کفپوش های جدید، و سیستم صوتی بوز را وعده داده است. … ۱۲ تصویر توییتر مدیر تلگرام: ایران تلگرام را فیلتر کرده · ۱۳ آمار تکاندهنده از …

مقایسه پورشه 911 و پورشه پانامرا | رویـــــال کارز | RoyalCars.ir

20 ژوئن 2015 … شاید یکی از اتومبیل هایی که تنوع زیادی در کشور ما دارد همین پورشه است … رنگ بدنه در آخر کار را برای یک علاقه مند واقعی به پورشه تمام خواهد کرد، سپر جلو بهینه … ۹۱۱ جدید یک اتومبیل اسپرت تمام عیار به حساب می آید، در سری ۹۹۱ اتفاق … متغیر سوپاپ هاست، تراکمی که برای آن در نظر گرفته شده است ۱۲٫۵ به ۱ است.

مطالب با برچسب کاررا – 1Car

برای مدتی بود که منتظر معرفی پورشه 911 توربو 2014 بودیم. از زمانی که سری جدید 991 کاررا به بازار عرضه شد، احساس کمبودی به چشم می‌خورد. اغلب مدل ها جز سری …

مقایسه مرسدس بنز sl63 amg, پورشه 911 ، آئودی r8 spyder – جوان خودرو

9 آگوست 2015 … جذابیت های حرکتی و فنی پورشه 911 کروکی تمامی ندارد و مرسدس بنز 63SL نیز از نظر سطح تجهیزات و استفاده از تکنولوژی های جدید، پیشتاز سگمنت خود به شمار می رود. … در این مقایسه اما، 911 کاررا S کابریو، با پیشرانه ۶ سیلندر BOXER … ۶ سیلندر خورجینی BOXER با نسبت تراکم ۱۲.۵ به ۱.۴ بهره می برد.

عکس/ رونمایی از مدل‌های جدید پورشه – مشرق نیوز | آخرین اخبار ایران و …

9 سپتامبر 2015 … … نمایشگاه فرانکفورت، مدل‌های جدید اتومبیل‌های ۹۱۱ کاررا و ۹۱۱ کاررا اس … هر دو اتومبیل جدیدی که به صورت آنلاین معرفی شدند، از یک موتور … عناوین کل اخبار اجتماعی · جامعه · سلامت · حوادث · آموزش · فناوری · مشاوره …. ۱۲:۵۴ – ۱۳۹۴/۰۶/۱۸.

ویدیو اعتدال – پورشه ۹۱۱ Carrera جدید مناسب برای رانندگی روزمره

21 ا کتبر 2015 … پورشه ۹۱۱ Carrera جدید مناسب برای رانندگی روزمره … The new Porsche 911 Carrera – Everyday usability برچسب ها : پورشه ۹۱۱ , پورشه ۹۱۱ کاررا , اغاني مناسبات جديد , پیامک جدید … C۴ Cactus Experts: More useful technology …

تکنولوژی شاسی پیشرفته در PORSCHE ۹۱۱ جدید ۲۰۱۲ – ویکی سینما

تکنولوژی شاسی پیشرفته در PORSCHE ۹۱۱ جدید ۲۰۱۲,علمی , ,ماشین اسپرت, پورشه,پورشه 911. … پورشه ۹۱۱ کاررا GTS. پورشه ۹۱۱ کاررا GTS. 02:25. پورشه ۹۱۱  …

الف – پورشه ۱.۵ میلیاردی در خیابان‌ های تهران

23 فوریه 2015 … پورشه ۹۱۱ کاررا، گران‌ترین محصول پورشه با قیمت یک میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان در بازار ایران موجود … … دانش و فناوری … بعد از پورشه ۹۱۱ کاررا، پورشه پانامرا توربو و پورشه کاین توربو، لیفت‌بک و شاسی بلند محبوب با قیمت ۱۳ … ۱۳۹۳-۱۲- ۰۴ ۰۸:۱۹:۵۱ ….. تصویر/آی پد پرو جدید اپل با روکش طلا 10 میلیون تومان.

پیشرفت موتورهای پورشه ۹۱۱ در طول زمان – بازی آنلاین

29 ژوئن 2015 … با وجود حجم بیشتر موتور، به دلیل موارد کنترل‌ آلودگی، ۹۱۱ جدید فقط ۱۴۳ … ۱۹۸۷: تغییرات اعمال شده در موتور پورشه ۹۱۱ کاررا و سیستم انژکتور …

پورشه ۹۱۱ کاررا S با عملکرد و ظاهر جدید – اخبار ایران و جهان ممتاز نیوز

23 ژوئن 2012 … عصرخودرو : پورشه عملکرد و ظاهر جدیدی را برای تازه ترین ۹۱۱ کاررا S در نظر … رونمایی پورشه ۹۱۱ کاررا ۴ و ۴S نمایشگاه خودرو پاریس ۴۰ رونمایی …

قیمت پورشه جدید | | 1 ریال | آخرین قیمت ها | – خانه

برای مشاهده مطالب با موضوع ” قیمت پورشه جدید ” از لینک های زیر استفاده کنید . … کارآیی هر چه بیشتر به همراه فن آوری های بی شمار استاندارد در پورشه کاین جدید جمع … شفاآنلاين :پورشه 911 کاررا، گران‌ترین محصول پورشه با قیمت یک میلیارد و 480 …

پورشه | پورشه 911 کاررا استینگر،پروژه جدید تاپ کار

24 جولای 2013 … موضوع: پورشه – پورشه 911 کاررا استینگر،پروژه جدید تاپ کار. … مقالات کامپیوتر و فناوری اطلاعات … تیونر معروف TopCar تصاویری از آخرین پروژه خود که تیون 911 کاررا است را در اینترنت بخش کرد و دوباره این تیونر نام آشنا …

قیمت خودرو | قیمت محصولات پورشه – نمناک

جدیدترین قیمت انواع خودرو وارداتی پورشه (Porsche) در بازار و نمایندگی را در سایت نمناک همگام با نوسانات بازار خودرو مشاهده می کنید. … پورشه 911 کاررا, 1460000000, 0, ۱۹ آبان ۱۳۹۴ … قیمت جدید محصولات ایران خودرو و سایپا اعلام شد + جدول.

همه نسخه‌های محبوب‌ترین مدل پورشه در دنیا+مشخصات و تصاویر – بازار خبر

26 ژانويه 2015 … پورشه کاررا: کاررا را می‌توان مدل پایه پورشه 911 درنظر گرفت. … Targa 4s در واقع برادر مدل کاررا 4S با طرح جدید سقف کشویی الکتریکی تارگا …

پورشه کاررا

مقایسه پورشه 911 کاررا با پورشه باکستر S. 310 بازدید. 11:49. رقابت نیسان GTR با پورشه 911 کاررا اس … کورس جدید جنسیس کوپه و پورشه 911 کاررا S.

رونمایی از مدل‌های جدید پورشه ۹۱۱ کاررا و ۹۱۱ کاررا اس | دنیالار

1736 footofan com رونمایی از مدل‌های جدید پورشه ۹۱۱ کاررا و ۹۱۱ کاررا اس. رونمایی از مدل‌های جدید پورشه ۹۱۱ کاررا و ۹۱۱ کاررا اس. رونمایی از مدل‌های جدید پورشه ۹۱۱ کاررا و …

اطلاعاتی ناگفته از خودرو – پورشه

اطلاعاتی ناگفته از خودرو – پورشه – زاویه ای متفاوت برای دید خودرو – اطلاعاتی … هنوز یک سال نیست که پورشه 911 کاررا S جدید سری 991 به بازار آمده که اولین ارتقای رسمی … فناوری – ماه آینده قرار است تا جدیدترین نسل پورشه 911 کاررا وارد بازار شود.

روزنامه ها و نشریات الکترونیکی | موسسه آموزش عالی انرژی

… قوی تر از خورشید – راز تولید برق توسط میکروب ها – پیتزا با طعم ماه – چربی علیه چاقی – قورباقه ای قاتل – نسل جدید پورشه ۹۱۱ کاررا – رگ های خونی را پرینت [ …] …

نسل جدید 911 پورشه به ایران می آید – آکا – سلامت

نسل جدید 911 پورشه به ایران می آید 911,پورشه 911,نمایندگی پورشه,Carrera S … مدل های 911 همیشه با آخرین فناوری های روز به بازار عرضه می شوند و شکی نیست که جزو …. کاررا جدید از یک پیشرانه شش سیلندر 3/4 لیتری بوکسور (طبق معمول در قسمت …

رونمایی پورشه 911 کاررا 4 و 4S

نمایشگاه خودرو پاریس 40 رونمایی پورشه 911 کاررا 4 و 4S عصرخودرو : پورشه 911 کاررا 4 و 4S مدل 2013 قرار است در نمایشگاه خودرو پاریس رونمایی شوند. به گزارش …

آلبوم عکس های پورشه 911 کاررا اس | Facebook

پورشه برای مدل 2012 نسل جدید 911 رو با کد 991 معرفی کرد (911 اسم بازاریابی مدل هست). مدلی در نهایت زیبایی، سادگی و دلفریبی خاص خودش. اگر به نسلهای 911 از …

اُاُجوو (OojoO) – قیمت پورشه

نسل جدید شاسی‌بلند پورشه کاین با قیمت زیر ۸۰،۰۰۰ دلار + عکس … صریح، کارآیی هر چه بیشتر به همراه فن آوری های بی شمار استاندارد در پورشه کاین جدید … اسفند 3 قیمت‌ روز موبایل‌های‌ محبوب بانوان +جدول ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۲ اسفند 4 قیمت انواع … قیمت انواع پورشه در بازار آزاد (ریال) پورشه ۹۱۱ کاررا به قیمت ۱۴,۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰ پورشه پانامرا …

مسابقه پورشه کیمن – ساحل94

مسابقه پورشه کیمن، بی ام و ام۴ و آئودی سه خودروی آلمانی + تصاویر. مسابقه پورشه ….. دوئل آلمانی: BMW M4 در برابر پورشه ۹۱۱ کاررا. 35 . تویوتا GT 86 یک …. ۱۲:۳۲:۰۰ …. نسل جدید آئودی R8 رونمایی شد + فیلم و عکس – ۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۱۷:۲۷:۰۰ …. همراه با سه نسل مزدا ۶ … درمان قارچ‌های پوستی به کمک پلاستیک با فناوری جدید ای بی ام. 53 .

پایگاه خبری بهار نیوز 28 بهمن 1393 ساعت 10:11 http://baharnews.ir …

17 فوریه 2015 … … تنفس طبیعی/تصاوير ————————————————– گروه فناوری: تراکم … 15- پورشه 911 کاررا مشخصات موتور: 3.4 لیتر حجم /350 اسب بخار قدرت … در دنیا درمقایسه با موتور دوازده سیلندر اتومبیل هایی چون مرسدس بنز S65 AMG و … موتور با نمونه جدید که مناسب منیفولد ورودی جدید است، جایگزین می شود.

PORSCHE & Audi Club [آرشیو] – Asre Javan

پورشه جدید با این موتور می‌تواند ۵۷۰ اسب بخار نیرو تویلد کند و این نیرو برای شتاب …. این خودروی سدان که دارای طول و عرض بیشتری است برای اولین بار با فناوری …… مدل پایه پورشه 911 کاررا به پیشرانه تخت شش سیلندر 3 لیتری تویین توربو …

پنجاه سال با پورشه 911 – روزنه

15 آگوست 2013 … خودرویی که توسط فردیناند الکساندر پورشه برای اولین بار در سال ۱۹۶۳ و … Back شما اینجا هستید: خانه فناوري بخش های فن آوری عمومی پنجاه سال با پورشه 911 … یک ۹۱۱ مدل ۱۹۶۷ نیز که پنج قاره جهان را پیموده تا مدلهای جدید کاررا را می …

نسل جدید پورشه 911 کاررا – انجمن تخصصی خودرو تیونینگ ایرانیان

پورشه تصاویر جدیدی از نسل آینده 911 کاررا را منتشر کرد. همچون سنت گذشته چراغ* های جلو بدون تغییر چندانی بوده اما با این حال ورودی*های هوا، کاملا …

نبرد اساطیر ژرمن | دنده 6 – مجله آنلاین تخصصی صنعت خودرو و حمل و نقل

20 مارس 2015 … پورشه حتی کار را برای این رقیب تازه سخت تر کرده و نسخه جدید GTS را برای … طور قطع از 911 تنگ تر است و صندلی بسیار اسپرت و مسابقه ای مرسدس،کار را در سفرهای طولانی سخت خواهد کرد. ….. مهمترین فناوری ها در 20 سال گذشته.

معرفی ۳ نسل از خودروهای پورشه – آفتاب

25 مارس 2012 … هریک از نسل های مدل باکستر نیز همچون پورشه ۹۱۱، دارای کدگذاری مشخصی بود. … را می شد در چراغ های آن جستجو کرد و پروفیل کلی بدنه تحت تاثیر کاررا جی. … در تاریخ ۱۲ ژانویه ۲۰۱۲، پورشه رسما از نسل جدید باکستر رونمایی کرد.

پرشین خودرو | معرفی 911 کاررا S

4 دسامبر 2011 … پرشین خودرو: پورشه از مدل جدید 911 Carrera S برای اولین بار در برابر جمعیت مشتاقی که در نمایشگاه دوبی جمع شده بودند، پرده برداری کرد.

¤بهترین سایت علمی،خبری و تصویری در آسیا¤ – پورشه 911 کاررا …

پورشه 911 کاررا استینگر،پروژه جدید تاپ کار. تیونر معروف TopCar تصاویری از آخرین پروژه خود که تیون 911 کاررا است را در اینترنت بخش کرد و دوباره این …

فیس لیفت پورشه 911 کاررا رونمایی شد

9 سپتامبر 2015 … فیس لیفت پورشه 911 کاررا رونمایی شد-گروه بین الملل: پورشه … تغییرات داخلی این خودرو شامل سیستم مدیریت ارتباط جدید پورشه با نابروی آنلاین است. … ۱۳۹۴ – ۱۲ ۳۶ دانش و فناوری > فناوری اطلاعات و ارتباطات کمپانی اپل در …

پورشه و نسخه۹۱۱ کاررا GTS +تصاویر – پدال نیوز

29 سپتامبر 2015 … پبه گزارش پدال نیوز، ورشه این نسخه ویژه را بر پایه ۹۱۱ GTS کاررا طراحی کرده و از ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن، در نمای خارجی، استفاده از رنگ …

پورشه | تراز

سیاسی · اقتصاد بین الملل · فرهنگی · اجتماعی · علم و فناوری · سلامت · ورزشی · خواندنی ها …. تراز: پورشه ۹۱۱ کاررا، گران‌ترین محصول پورشه با قیمت یک میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان در … تراز: یک زن چینی در نخستین لحظات رانندگی با پورشه جدید خود، آن را به چند خودرو کوبید و خسارت بزرگی به بار آورد. … قیمت خودرو امروز ۹۲/۱۲/ ۲۷.

آرشیوخبر:۱۲ برند گرانقیمت خودروسازی جهان/شارژ باتری خودرو در …

13 ا کتبر 2015 … و، دایملر، پورشه و فولکس واگن از این نوع سوکت های کمبو پشتیبانی می کنند. … بر اساس استاندارد جدید در آمریکا برای شارژ کامل باتری ۳۰ دقیقه وقت لازم است ….. تصویری درسطح تهران/فولکس واگن به فناوری دیزلی گران‌تر متوسل می‌شود … ارزشمندترین برند خودرویی جهان معرفی شد/پورشه از اتومبیل های ۹۱۱ کرارا ۴ …

Searching for پورشه – جهان تیوب

پورشه 911 (991) Turbo S – لانچ کنترل porshh 911 (991) Turbo … پورشه 911 GT3 PDK 991 در مقابل بی ام و M5 F10 ۰۲:۱۲ · پورشه 911 GT3 PDK 991 در مقابل بی ام …

استخدام | پورشه 1.5 میلیاردی در خیابانهای تهران +عکس و قیمت انوع …

23 فوریه 2015 … مهندس فناوری اطلاعات … پورشه 911 کاررا، گران‌ترین محصول کمپانی پورشه با قیمت یک میلیارد و 480 … بعد از پورشه 911 کاررا، پورشه پانامرا توربو و پورشه کاین توربو، لیفت‌بک و … استخدام ویژه; استخدام جدید; اخبار استخدامی.

اتومبیل | جوان پرتال – پرتال سرگرمی و خبری جوان

قیمت روز خودرو ، قیمت نمایندگی و قیمت بازار در دوشنبه ۱۲ خرداد ۹۳. قیمتها در ادامه … در این پست، عکس هایی از مدل های جدید تزئین ماشین عروس ۲۰۱۳ تهیه شده که می توانید از آن ها ایده های خوبی بگیرید. … ماه آینده قرار است تا جدیدترین نسل پورشه ۹۱۱ کاررا وارد بازار شود. خودرویی که … آقایان · علم و فناوری · پزشکی و سلامتی · روانشناسی.

[وبلاگ رسمی تخصصی مکانیک] – پورشه porsche

19 سپتامبر 2012 … پورشه 911 توربو بعدی احتمالا با موتور 3.8 لیتری توربو3 گانه با قدرت … طبق اعلام شرکت تولید کننده، خودروی تماما جدید پورشه 911 کاررا 4 دارای …

فیلم بررسی پورشه 911 کاررا S – خودرو بانک

2 مارس 2014 … نیسان GT-R گران‌تر از پورشه 911 توربو! … با این وجود باید گفت که آن زمان گذشته و شرکت نیسان قیمت مدل‌های جدید GT-R را طی این چند سال به آرامی …

پورشه 911 توربو کروک جدید – اطلاعات خودروهای داخلی و خارجی

25 سپتامبر 2013 … پورشه مدل‌های 911 توربو و همچنین توربو S کروک را رونمایی کرده است. … میلیمتر پهن‌تر از کاررا 4 است (مدل کاررا 4 پهن‌ترین بدنه در مدل‌های 911 است).

تصاویر ماشین پورشه – فروشگاه آنلاین نیوشاپ

23 ا کتبر 2015 … نام خودرو: پورشه 911 کاررا تعداد سیلندر: 6(24 … 1095749361-parsnaz-ir.jpg … عکس های جدید ماشین پورشه 918 | پیکس باز،دانلود عکس و والپیپر … تصاویر فناوری های نوینتصاویر ماشینمشخصات فنی پورشه کاین توربو s مدل …

پورشه – صفحه 2

عرضه‌ نسل جدید پورشه باکستر و کیمن با موتور چهار سیلندر یعنی دو … این در حالیست که این رقم فحتی فراتر از مدلهای اسپرت و جدید GTS می باشد. ….. کاررا GTS با 30 اسب بخار نیروی بیشتر نسبت به کاررا S بسیار شبیه و نزدیک به آن است … همچنین هزینه برای فناوری بهینگی مصرف سوخت، 12 درصد کاهش یافت.

پورشه 911 کاررا

مقایسه مشخصات فنی نام خودرو: پورشه 911 کاررا مدل(طراحی): 2010 تعداد سیلندر:6 تعداد سوپاپ:24 حجم موتور: 3614 سی سی قدرت موتور:45 اسب بخار حداکثر سرعت: …

پورشه 911 با موتور جدید عکس-بعلاوه یک|خبرپو

پورشه 911 با موتور جدید عکس-بعلاوه یک|خبر پو,مرجع اخبار و نيازهاي … کد خبر: ۱۳۶۱۸۹ تعداد بازدید خبر: ۴۰ تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ – ۱۲:۰۰ ق.ظ … پورشه توانست قدرت کاررا را به 370 اسب بخار و قدرت مدل S آن را به 420 اسب …. علمی و فناوری.

پورشه جزئیات بیشتری از مدل هیبریدی 918Spyder خود را برای آینده …

23 مه 2013 … ۱۲ عکس. قبل از این که خبری از تولید مدل الکتریکی Panamera پورشه شنیده شود، … در این هفته، پورشه، جزئیات جدیدی از این ماشین مسابقه ای که به عنوان … موتور بنزنی و الکتریکی استفاده می کند، اما آن ها این کار را با هدف کارایی و نه بهره وری انجام می دهند. …. نگاه بازنگرانه کمپانی پورشه با خودروی جدید 911 Targa.

گران ترین پورشه در ایران/عکس – زمان

23 فوریه 2015 … پورشه ۹۱۱ کاررا، گران‌ترین محصول پورشه با قیمت یک میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان در … تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۴ ۱۷:۳۱:۴۶ 2015/02/23 17:31:46.

خودرویی که نصفش پورشه است!/تصاویر – خانه

15 ژوئن 2015 … +تصاویر – شهرخبر; خودرویی که نصفش پورشه است +تصاویر – خرداد – ست فا وب … قطعات ، فناوری اطلاعات ، انرژی و پتروشیمی و سرمایه گذاری می باشد . … of Le Mans از خودروی جدید و البته عجیب پورشه 911 آر اس آر با نصف بدنه … پورشه ۹۱۱ کاررا، گران‌ترین محصول پورشه با قیمت یک میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان در .

porsche

و اینجاست که انتخاب پورشه کیمن را به عنوان یکی از بهترین کوپه های اسپرت و لوکس در ….. پورشه تصاویر جدیدی از نسل آینده 911 کاررا را منتشر کرد. … در خصوص تجهیزات،امکانات و فناوری های ارائه شده در کاین جدید،اضافه کردند:کاین جدید معرف …

قیمت هر اسب بخار در خودروهای مختلف – زومیت

24 ا کتبر 2015 … پورشه ۹۱۱ کاررا 4S کابریولت (۴۰۰ اسب بخار) ۳۰۴ دلار به ازای هر اسب بخار; ۳. مرسدس بنز جی …. با سلطان جدید پیست‌ها آشنا شوید؛ دوج وایپر ACR.

عناوین مطالب – ماشین بازها

فیلم تست و بررسی پورشه ۹۱۱ کاررا S در تهران – 1394-03-29 14:32:00 حبس 620 اسب …. چند ویژگی جدید فورد F150 مدل 2015 – 1393-06-01 15:36:00 معرفی وب …

پورشه کاررا جی تی خرید و فروش – درباره ی ما

پورشه 911 جی تی تری کاپ 2013 [ویدئو] | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل پدالدنیای خودرو … صفحه کیلومتر دیجیتالی و همچنین تک صندلی مسابقه ای جدید به چشم می خورند. … فناوری‌های اغواکننده برای نسل آینده مرسدس کلاس E 25 تیر 1394 پورشه ماکان در …

اخبار خودروهای لوکس – کارا

پورشه در رویداد گرامیداشت پنجمین سالگرد تأسیس بخش منحصر فرد رن‌اسپورت ریونیون، در پیست «مزدا ریس‌وی لاگونا سکا» از نسخه جدید ۹۱۱ به نام کاررا GTS …

نگاه کوتاهی بر پورشه 911 توربو 2014 » فروش اقساطی خودرو

22 ژانويه 2015 … از زمانی که سری جدید 991 کاررا به بازار عرضه شد، احساس کمبودی به چشم می‌خورد. … در پورشه 911 توربو S این سرعت 240 کیلومتر بر ساعت است.

عکس انواع ماشین پورشه + مشخصات فنی – جذبه

… پانامرا پورشه کاین پورشه‌ ماکان منصوری پورشه 911 کاررا پورشه 911 استینگر GTR … پورشه اعلام نموده در این مدل از یک موتور جدید دوتوربو و شش سیلندر تخت 3.0  …

مـغلـطـه | مجله جامع تفریحی – تصاویری از مرسدس AMG GT و پورشه 911

7 فوریه 2015 … اما در فاصلهٔ محوری کشیده‌تر از ۹۱۱ کاررا می‌باشد. … مرسدسAMG GT در مقابل پورشه GTS 911: نگاه کلیدر مورد پورشه ۹۱۱ GTS که پیش از این آگاهی کامل داشته‌اید، چه در بحث طراحی و چه در بحث … قدرت مرسدس با یک پیشرانهٔ V8 4.0 لیتری جدید مجهز به توربو دوقلو تغذیه می‌شود. ….. عبور از ¼ مایل, ۱۲.۵۰ ثانیه, ۱۱.۶ ثانیه.

عکس ماشین لامبورگینی جدید – گالری عکس

31 ا کتبر 2015 … ۲۰۱۳,مدل جدید لامبورگینی Aventador LP700-4,عکس ماشین های اسپرت ۲۰۱۳ … … من ۱۲ سالمه من از بچهگی از ماشین لامبرگینی خوشم می اومد ولی الان عاشق …. لامبورگینی جدید که فناوری‌های به کار گرفته‌شده در آن با تقریب بسیار …. کمپانی ماشین سازی پورشه برای ۵ میلیون لایک در فیسبوک، ماشین جدید کاررا ۹۱۱ …

تغییر ارتفاع محور جلو در پورشه 911 | نایس استار

پورشه 911 جدید، سرشار از ویژگی‌های دوست‌داشتنی و جذابی است که می‌تواند شما را عاشق این خودروی … در سازه و آیرودینامیک بهینه سازی ترکیب جدید ۹۱۱ کاررا جلو و بالابر عقب شده … ….. ۱۲- تنظیم برقی ۱۲ جهته و گرمکن صندلی های جلو(سفارشی) …

پورشه باکستر و 911 کاررا، مشکی و مشکی | ایراتو

20 مه 2015 … پورشه رسماً اعلام کرده که یک سری ویژه برای 911 کاررا و باکستر به نام نسخه بلک عرضه می‌کند. … مدل پایه پورشه ۹۱۱ کاررا نسخه بلک از موتور ۳.۴ لیتری شش سیلندر تخت که توان تولید ۳۴۵ اسب‌بخار را … نسل جدید پانامرا در راه است.

پورشه 911 توربو – باشگاه خبرنگاران جوان

پورشه 911 را باید یک الگو و معیار شگفت انگیز برای عملکرد و بهره وری در یک خودرو … همچنین عرض ماشین هم در مقایسه با کاررا 4 افزایش یافته و 1.87 متر شده است.

كمپاني پورشه – Speed Up بازی آنلاین

16 مه 2014 … خودروساز آلمانی پورشه نسخه جدید باکستر خود را در پیست نوربورینگ به معرض … این مدل قرار است فضای بین کاررا اس و GT3 را در بازار برای پورشه پر کند. …. د که موتورهای چهارسیلندر دارای فناوری توربوشارژ و سیستم تزریق …

اخبار خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری >> علم و فناوری >> پورشه ۹۱۱ کاررا …

5 ا کتبر 2015 … اخبار خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری >> علم و فناوری >> پورشه ۹۱۱ کاررا جی تی اس با چاشنی تولید محدود – تی‌پنل: جعبه ابزار وب.

واردات ۱۴ میلیون دلار پورشه در سال گذشته / قیمت پورشه در بازار تهران …

13 آوريل 2014 … … تجارت و تعاون · راه و مسکن · بورس · بانك و بيمه · كشاورزي · ارتباطات و فن آوری اطلاعات …. هم اکنون در بازار تهران هر دستگاه پورشه ۹۱۱ کاررا – اس، یک میلیارد و ۱۱۰ میلیون … تغییرات واردات خودروی پورشه به کشور طی دوازده ماهه سال قبل … افتتاح اولین نمایشگاه بین المللی سازه، نما و تکنولوژی های نوین ساختمانی …

۱۲ فناوری جدید در پورشه ۹۱۱ کاررا

فناوری جدید در پورشه کاررا فناوری جدید در پورشه کاررا مجله بی قرار فناوری جدید در پورشه کاررا لینک‌های داغ,انتشار ویدئویی از کاررای جدید پورشه فوت و فن,پورشه کاررا 0 ؛ پایانی بر تنفس طبیعی پیشرانه! عصر ایران,پورشه کاررا جدید معرفی شد زوم تک,پورشه ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد,پورشه کاررا اس نسل جدید پورشه به ایران می آید – برترین ها,تم اصلی نفس گرم خیانت نیست گلچین قصد داشتم مخاطب را مجله اینترنتی اخبار امروز ایران و جهان,فیس‌لیفت کاررا همراه با سلاح توربو – پدال، مجله خودرو و حمل و نقل,طرز تهیه چیزکیک نیویورکی پرتال اطلاع رسانی، سرگرمی،سبک انتشار ویدئویی از کاررای جدید پورشه جستجوگر اخبار تی نیوز,مشخصات کلی پورشه کاررا پورشه – ๑ ๑ ๑ ๑,پورشه کاررا 0 رونمایی شد عکس آخرین نیوز,زیر سقف آسمان با نسل جدید افسانه پورشه خبرآنلاین,قوی‌ترین و سریع‌ترین پورشه ب تر به قیمت پایه 0 دلار,پورشه کاررا با عملکرد و ظاهر جدید تصاویر جام نیوز,پورشه کاررا جی تی اس عکس-خودروهای ایرانی و خارجی,ویدیو پورشه جدید مناسب برای رانند روزمره,پورشه کاررا کابریولت 0 عکس آفتاب,خودرو،فنی پورشه جدید,پورشه‌ کاررا برای آمریکای شمالی دانش و تکنولوژی صنعت معرفی پورشه کاررا 0 – اتوییت ٫ میلیارد تومان بیاورید، پورشه کاررا اس وبلاگ شیپور,نسل جدید پورشه ب تر برگ سبز,عصر خودرو کروز کنترل پیشرفته پورشه,پورشه کاررا به ناوگان پلیس می پیوندد سازمان خبری خبر خودرو,سیزده نکته جالب در مورد پورشه کارِرا اس – سامانه پورشه با موتور جدید عکس,قیمت پورشه آژانس خبری ایرانیان خبرامروز,معرفی پورشه کاررا 0 تصاویر وی,قیمت پورشه جدید – – ریال – آخرین قیمت ها – خانه,اخبار پارسیک ناوگان پلیس استرالیا به پورشه کاررا مجهز شد,معرفی و توضیحات کامل انواع مختلف پورشه [ ] فروم تخصصی پورشه کاررا,دمادم – پورشه کاررا جی‌تی‌اس با چاشنی تولید محدود,مقایسه پورشه و پورشه پانامرا – رویـــــال کارز – مطالب با برچسب کاررا مقایسه مرسدس بنز پورشه ، آئودی ج خودرو آلبوم عکس های پورشه کاررا اس – عکس رونمایی از مدل‌های جدید پورشه مشرق نیوز – آخرین اخبار ایران و ویدیو اعتدال پورشه جدید مناسب برای رانند روزمره,تکنولوژی شاسی پیشرفته در جدید ویکی سینما,الف پورشه میلیاردی در خیابان‌ های تهران,پیشرفت موتورهای پورشه در طول زمان بازی آنلاین [آرشیو] پورشه کاررا با عملکرد و ظاهر جدید اخبار ایران و جهان ممتاز نیوز,قیمت خودرو – قیمت محصولات پورشه نمناک,پورشه – پورشه کاررا استینگر،پروژه جدید تاپ کار,همه نسخه‌های محبوب‌ترین مدل پورشه در دنیا مشخصات و تصاویر بازار خبر,رونمایی از مدل‌های جدید پورشه کاررا و کاررا اس – دنیالار,روزنامه ها و نشریات الکترونیکی – موسسه آموزش عالی انرژی,اطلاعاتی ناگفته از خودرو پورشه,نسل جدید پورشه به ایران می آید آکا سلامت,رونمایی پورشه کاررا و نبرد اساطیر ژرمن – دنده مجله آنلاین تخصصی صنعت خودرو و حمل و نقل,اُاُجوو قیمت پورشه,مسابقه پورشه ن ,پایگاه خبری بهار نیوز بهمن ساعت 0 // نسل جدید پورشه کاررا انجمن تخصصی خودرو تیونینگ ایرانیان,پنجاه سال با پورشه روزنه,معرفی نسل از خودروهای پورشه آفتاب, خودرو – معرفی کاررا ¤بهترین علمی،خبری و تصویری در آسیا¤ پورشه کاررا فیس لیفت پورشه کاررا رونمایی شد,اخبار خودروهای لوکس کارا,پورشه و نسخه کاررا تصاویر پدال نیوز,عکس انواع ماشین پورشه مشخصات فنی جذبه,پورشه – تراز,آرشیوخبر برند گرانقیمت خودروسازی جهان/شارژ باتری خودرو در مـغلـطـه – مجله جامع تصاویری از مرسدس و پورشه پورشه جهان تیوب,استخدام – پورشه میلیاردی در خیابانهای تهران عکس و قیمت انوع اتومبیل – ج پرتال پرتال سرگرمی و خبری ج [وبلاگ رسمی تخصصی مکانیک] پورشه فیلم بررسی پورشه کاررا خودرو بانک,تصاویر ماشین پورشه فروشگاه آنلاین نیوشاپ,پورشه توربو کروک جدید اطلاعات خودروهای داخلی و خارجی,پورشه – کاین ؛ امپراطور جدید فاب دیزاین مجله اینترنتی,پورشه صفحه پورشه کاررا پورشه جزئیات بیشتری از مدل هیبریدی خود را برای آینده پورشه با موتور جدید عکس-بعلاوه یک -خبرپو,خودرویی که نصفش پورشه است!/تصاویر خانه,گران ترین پورشه در ایران/عکس زمان قیمت هر اسب بخار در خودروهای مختلف زومیت,عناوین مطالب ماشین بازها,پورشه کاررا جی تی خرید و فروش ی ما,نگاه کوتاهی بر پورشه توربو 0 فروش اقساطی خودرو,پورشه ای متفاوت با روکش طلا – هفیان – پرتال جامع -,عکس ماشین لامبور نی جدید گالری عکس,تغییر ارتفاع محور جلو در پورشه – نایس استار,پورشه ب تر و کاررا، مشکی و مشکی – ایراتو,نگاهی به پورشه ن مدل 0 عکس – مجله اینترنتی پست,پورشه توربو باشگاه خبرنگاران ج كمپاني پورشه بازی آنلاین,

برگرفته از : ۱۲ فناوری جدید در پورشه ۹۱۱ کاررا