کانسپت اسرارآمیز ب‌ام‌و

کانسپت اسرارآمیز ب‌ام‌و

رسانه‌های چینی از ثبت چند پتنت در طراحی خودرو پرده برداشتند. به نظر می‌رسد که این ثبت اختراع‌ها، طراحی کانسپت آینده‌ی ب‌ام‌و را نشان می‌دهد.

Mysterious BMW concept patent design

Mysterious BMW concept patent design

به گزارش Pcauto.com.cn، این ثبت اختراع‌ها رسمی هستند و تصاویر آن از دفتر تجاری ب‌ام‌و در چین ضبط شده است. تصاویر کانسپتی سه درب را نشان می‌دهند که طراحی خاصش، تولید خودروی دیگری از سری i را نشان می‌دهد. رسانه‌های محلی اعلام کرده‌اند که این خودرو در کلاس خودروهای سلول سوختی قرار می‌گیرد اما در طراحی‌ها می‌بینیم که دو درب باک در دو طرف خودرو قرار گرفته است؛ بنابراین پیشرانه هیبریدی محتمل‌تر به نظر می‌رسد.

Mysterious BMW concept patent design

Mysterious BMW concept patent design

مطمئناً این زیباترین کانسپتی نیست که ب‌ام‌و آن را ارائه کرده است چراکه طراحی بیش‌ازحد زاویه‌ای و شلوغ در قسمت عقب کمی با شناسنامه‌ی این برند در تضاد است. درهرحال نمای کلی آن‌قدرها هم بد نیست. می‌توان گفت که این کانسپت یک خودروی 2+2 سرنشینه است که کابین و داشبوردی مشابه i3 و i8 دارد.

Mysterious BMW concept patent design

Mysterious BMW concept patent design

اگر بخواهیم حدس بزنیم که با چه خودرویی طرف هستیم باید بگوییم که خودرویی فوق کم‌مصرف که در کلاس فولکس‌واگن XL1 قرار می‌گیرد. خودرویی که بدنه‌ای بسیار سبک دارد و زیر کاپوت از یک پیشرانه توربوشارژ کوچک و یک موتور الکتریکی بهره می‌برد.

Mysterious BMW concept patent design

Mysterious BMW concept patent design

سؤال‌ها و اما و اگرهای فراوانی در مورد این طرح وجود دارد همین بس که این طراحی در یک دفتر تجاری چینی دیده شده است! درهرحال امیدواریم که ب‌ام‌و مشکلات و کاستی‌های این کانسپت مرموز را در طراحی نهایی برطرف کند و هرچه زودتر از رازهای عجیب این خودرو پرده بردارد.

منبع: motor1

کانسپت اسرارآمیز ب‌ام‌و,برترلینک کانسپت اسرارآمیز ب‌ام‌و,تصاویر و مشخصات کانسپت بدون سقف اپتیما راه فردا,گریم جالب حامد بهداد در فیلم دندون طلا عکس آی تی خبر,رشد واحدی شاخص در ابتدای معاملات آی تی خبر,فیلم مستند با گر ا میرقصد ایراتو,آئودی کابریولت با سایز ایراتو,آئودی با در و صندلی عکس مجله ماشین,با کلاس جدید هرگز پیر نمی‌شوید! آکا سلامت,ماشین دی ایران,پدال، مجله خودرو و حمل و نقل در کشکول,مدآنلاین کواتروپورته در مقابل رقبای لوکس دیزلی,كمپاني بي ام و بازی آنلاین,ب‌ام‌و ام جی‌تی‌اس؛ کانسپتی که لباس واقعیت پوشید پژواک,ب ام و مدلی جدید از را معرفی کرد عکس کفشدوزک زیبا,طراحی کوروس بعدی توسط یک دانشجو تی نیوز,تازه های آوالاین آوالاین دانلود عکس آهنگ فیلم,تریل‌رایدر، نسخه‌ای منحصربه‌فرد از موتورسیکلت ب‌ام‌و داورنیوز,ناگفته های دنیای ترس,ایران شماره دانش صفحه عکس های آئودی کابریولت در جزییات نیک صالحی,آئودی پدال، مجله خودرو و حمل و برنامه‌های هوندا برای یک نسخه کوچکتر از مجله بی قرار,معرفی هیوندای ولاستر و کوپه – تاپک,آلپ گروه کوپه دستمزد جستجو وب شرکت تجارت گستر گلدیس خبرها,خودرو مجله اینترنتی برترین ها,شرکت سپند خودرو آریا,ت ا پت,مقایسه شاسی بلند صاحب نام شبکه خبری پچ پچ,کانسپت اسرارآمیز ب‌ام‌و,

برگرفته از : کانسپت اسرارآمیز ب‌ام‌و