برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن

برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن

وقتی در سال آینده کلاس E مدل ۲۰۱۷ عرضه شود، مرسدس‌بنز به دنبال بازاریابی قابلیت‌های رانندگی خودکار و امکانات الکترونیکی ایمنی در محصولات خود خواهد بود. در همین حال، یک تبلیغ تلویزیونی در ساعات پربیننده، جزئیات یک ویژگی جدید کمتر جذاب، ولی مهم را ارائه کرده است: سیستم جدید خنک‌کننده.

S-Class with the CO2-based air conditioning system

S-Class with the CO2-based air conditioning system

مرسدس اولین خودروسازی در بازار خواهد بود که برای این منظور از ماده مُبرد «دی‌اکسید کربن» استفاده خواهد کرد؛ یک جایگزین سازگار با محیط زیست که موجب مصرف بهینه سوخت، سرمایش سریعتر و رفع سریعتر یخ‌زدگی می‌شود. با اینکه این سیستم متضاد با فراخوان دولت‌ها برای کاهش آلودگی CO₂ وسایل نقلیه به نظر می‌رسد، ولی این گاز که بیشترین گاز گلخانه‌ای در جهان محسوب می‌شود، در واقع بهترین گزینه از نظر آسیب‌رسانی به محیط زیست و ایجاد گرمایش جهانی برای یک سیستم A/C است. درنظر بگیرید که در میان هیدروفلوئوروکربن‌هایی که امروزه در وسایل خنک‌کننده استفاده می‌شوند، یکی از رایج‌ترین آنها گاز مبرد R134a است که اثر گرمایش جهانی آن ۱۴۳۰ برابر بیشتر از دی‌اکسید کربن است. البته همین R134a، با توجه به اثر مخرّبی که کلروفلوئورکربن‌ها تا قبل از سال ۱۹۹۶ برای لایه ازون داشته اند، پیشرفت بزرگی محسوب می‌شود.

S-Class with the CO2-based air conditioning system

S-Class with the CO2-based air conditioning system

در همین حال، قوانین و مقررات آلودگی، روز به روز سخت‌تر می‌شوند. اتحادیه اروپا به تازگی خودروهای جدید را از استفاده از ماده مبرد R134a منع کرده است و این محدودیت از ژانویه ۲۰۱۷ آغاز می‌شود. ایالات متحده نیز همین تغییر را برای مدل‌های ۲۰۲۱ درخواست کرده است. تمام خودروسازان باید به گازهای جایگزین سوئیچ کنند، ولی در حال حاضر تنها نسخه‌های اروپایی کلاس E و کلاس S مدل ۲۰۱۷ خواهند بود که به سراغ CO₂ رفته‌اند.

2015 Mercedes-Benz E400 4MATIC

2015 Mercedes-Benz E400 4MATIC

پیش‌بینی‌های مختلفی در این زمینه می‌شود، ولی به نظر می‌رسد که ماده مبرد دی‌اکسید کربن که در اصطلاح سیستم‌های HVAC به عنوان R744 شناخته می‌شود، تکنیک جدید خودروسازان برای بهبود راندمان و بهینه‌سازی عملکرد سیستم‌های کولرها باشد؛ چیزی شبیه به قدرت و راندمان بیشتری که در نتیجه استفاده از انژکتور سوخت مستقیم در دسترس قرار گرفت. در عین حال، به جریان انداختن گاز CO₂ در داخل سیستم‌های کنونی A/C، کار چندان آسانی نیست. برای رسیدن به فشاری بیش از 1450 psi که حدود ۱۰ برابر بیشتر از مبرد R134a است، مرسدس می‌بایست طراحی همه‌چیز (کمپرسورها، لوله‌های اتصال و …) را دگرگون کند. همچنین این کمپانی می‌بایست از عدم‌نشت دی‌اکسید کربن اطمینان حاصل کرده و تکنسین‌ها را برای جلوگیری از خفگی آموزش دهد؛ چیزی که در عمل ممکن است بسیار گران تمام شود.

2017 Mercedes E-Class

2017 Mercedes E-Class

در همین حال، بخش بزرگی از صنعت به سراغ استفاده از R1234yf رفته است؛ یک هیدروفلوئوروفین که پس از چند روز حضور در اتمسفر می‌شکند، ولی در مقابل، پتانسیل گرمایش جهانی آن ۴ برابر CO₂ است. این ماده بسیار ارزان‌تر تمام می‌شود، دسترسی به آن آسان‌تر است و نیازی به مهندسی دوباره تجهیزات ندارد. ولی برخلاف R134a و CO₂، مبرد R1234yf مستعد شعله‌ور شدن است. پس از اینکه «دایملر» نتایج تست R1234yf و آتش‌گرفتن آن را در سال ۲۰۱۳ منتشر کرد، این کمپانی استفاده از این ماده مبرد را کنار گذاشت و تمام خودروهایی را نیز که حاوی این ماده در خود بودند، فراخوانی کرد. از آن زمان به بعد، تمام خودروسازان آلمانی تصمیم گرفتند که تمام تمرکز خود را بر روی تکمیل و توسعه سیستم‌ خنک‌کننده‌ای بگذارند که برای استفاده از R744 مناسب باشد. «انجمن صنعت اتومبیل آلمان» در این رابطه یک استاندارد فنی برای استفاده از دی‌اکسید کربن آماده کرده است. البته «جامعه مهندسان اتومبیل» هنوز استانداردی در این زمینه نپذیرفته است، ولی به گفته گری پولاک (Gary Pollak)، مدیر این برنامه، این استاندارد «مدّنظر قرار خواهد گرفت و ارزیابی خواهد شد». وی در این رابطه اضافه می‌کند:

طبق مشاهدات من، R744 نیاز به توسعه بیشتر طراحی سیستم دارد تا بتواند در خودروهای تولیدی، هزینه‌های منطقی داشته باشد. البته سیستم‌هایی که از R1234yf استفاده می‌کنند، همین حالا هم کارآیی مناسبی دارند.

دایملر در همین حال، تلاش‌هایی را در استفاده از R1234yf دارد تا بتواند به صورت موقتی، مقررات آلودگی را در خط تولیدش رعایت کند. البته این کمپانی، تمرکز بالایش را بر جنبه‌های ایمنی خودروهایش از دست نداده و به دنبال توسعه ساختارهای محافظ برای جداسازی ماده مبرد از محفظه موتور و همین‌طور نصب سیستمی است که در هنگام وقوع یک تصادف، با رها کردن گاز آرگون، نقاط گرم مرتبط را برای جلوگیری از آتش گرفتن R1234yf خنک خواهد کرد.

S-Class with the CO2-based air conditioning system

S500 with the CO2-based air conditioning system

تا زمانی که این بحث‌ها و چالش‌ها در مورد ماده مبرد ادامه دارند و اطلاعات لازم در مورد این بنزهای ویژه اروپا بیرون نیامده، نمی‌توان روی تاثیر ان بر راحتی بهتر کابین یا مصرف بهینه‌تر سوخت، حداقل در آینده‌ای نزدیک شرط بست. ولی اینکه بدانیم خودروسازان برای راحتی و احساس بهتر راننده و سرنشینان یک خودرو تلاش می‌کنند، بسیار جای امیدواری است.

برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن

برنامه مرسدس برای سیستم خنک کننده جدید با مُبرد دی اکسید کربن + …

1 روز پیش … وقتی در سال آینده کلاس E مدل 2017 عرضه شود، مرسدس بنز به دنبال بازاریابی قابلیت های رانندگی خودکار و امکانات الکت.

برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن

برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن | برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن | برنامه مرسدس برای سیستم …

برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن …

4 ساعت قبل … برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربنبرنامه مرسدس برای سیستم خنک کننده جدید با مُبرد دی اکسید کربن + …۲۱ ساعت …

برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن

وقتی در سال آینده کلاس E مدل ۲۰۱۷ عرضه شود، مرسدس‌بنز به دنبال بازاریابی قابلیت‌های رانندگی خودکار و امکانات الکترونیکی ایمنی در محصولات خود خواهد بود. در همین …

برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن + …

برنامه مرسدس برای سیستم خنک کننده جدید ب-خبر داغ|خبر پو,مرجع اخبار و نيازهاي اينترنتي.

برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن

وقتی در سال آینده کلاس E مدل 2017 عرضه شود، مرسدس‌بنز به دنبال بازاریابی قابلیت‌های رانندگی خودکار و امکانات الکترونیکی ایمنی در محصولات خود خواهد بود. …

همه‌چیز درباره فِراری F12tdf – اینفوکارز

1 روز پیش … با باز کردن درب‌ها و ورود به کابین همه‌چیز همان‌طور که انتظار دارید بوی خشونت و …. برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن …

توسعه مدل‌های سوبارو STI – راه فردا

9 ساعت قبل … سوپراستار با سطح عملکرد بالای این خودروساز ژاپنی در حال حاضر WRX STI که … برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن.

بررسی ب‌ام‌و X1، اس‌یو‌وی یا هاچ‌بک؟ – راه فردا

1 روز پیش … آیا این خودرو، یک هاچ‌بک با طراحی نامتعارف است و یا یک اس‌یو‌وی ست بدون …. برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن.

اطلاعیه بایگانی – صفحه 2 از 13 – گاراژ ماشین ها

برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن … لیزینگ کارآمد فروش اقساطی خودروهای تویوتا را با اقساط ۳۶ ماهه آغاز کرد. لیزینگ کارآمد فروش …

صنعت و اقتصادی Archives – خبرداغ

بعد از هیوندای با نسخه هیدروژنی توسان، تویوتا و هوندا مدل‌هایی کاملاً برپایه پیل سوختی … برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن + عکس.

شرکت غرب استیل | صفحه نخست

برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن · همه‌چیز درباره فِراری F12tdf · هوندا کلاریتی، یک خودروی هیدروژنی دیگر · بازگشت گودزیلای …

برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن …

1 روز پیش … برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن … یک ویژگی جدید کمتر جذاب، ولی مهم را ارائه کرده است: سیستم جدید خنک‌کننده.

کانسپت تمام‌الکتریکی نیسان با رانندگی خودکار – خودی ها

ولی در همین حال، سیستم «رانندگی هوشمند نیسان» با حسگرهای رصد کننده خود به صورت فعال …. برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن.

آخرین اخبار خودرو – گروه امید ایران

آخرین اخبار خودرو RSS · بررسی ب‌ام‌و X1، اس‌یو‌وی یا هاچ‌بک؟ 11 ساعت قبل 0. پدال · برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن. 11 ساعت قبل 2.

exDialer Pro 195 شماره گیر هوشمند اندروید

1 روز پیش … exDialer & Contacts Pro 195 نام برنامه کاربردی که می تواند جایگزینی مناسب … برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن …

بمب خبری ایران‌خودرو | ایراتو

4 ا کتبر 2015 … برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن … هرچند با کنار گذاشتن شورای رقابت از قیمت‌گذاری خودرو، دست خودروسازان برای …

ولوو FH برنده بهترین کامیون سال 2014 | مجله پدال

اپرات کامیون – کامیونهای جدید سری FH ولوو به عنوان کامیون سال 2014 و بهترین کامیون بین … برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن.

اخبار آنلاین سیویلینک : جامعه سیویلینک – cvlink.in

20 سپتامبر 2015 … سی وی لینک یک جامعه پویاست با هدف کارآفرینی و مدیریت کسب و کار. … برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن.

نیم‌نگاهی به جک S5، چینی تیزپای | تمام خبرگزاری های ایران در سی ای …

2 ژانويه 2015 … خودروی S5 یکی از محصولات جدید شرکت JAC می‌باشد. این مجموعه در سال 1964 …. برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن.

ولوو FH برنده بهترین کامیون سال 2014 | مجله پدال

کامیونهای جدید سری FH ولوو به عنوان کامیون سال 2014 و بهترین کامیون بین المللی انتخاب شدند …. برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن.

دیدگاه‌ها برای کوروش منصوری تکخال تیونینگ دنیا با arash | آخرین …

16 ژوئن 2012 … پس در هرکجا خودرویی عجیب با ظاهری خاص و پر از قطعات فیبر کربنی دیدید، ….. برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن.

آهنگ، كلیپ، ترفند كامپیوتر – مطالب ابر

نمایندگان استان های خراسان برای مهار دلالی در بازار طلای سرخ با رئیس جمه… سارقانی که روز …. برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن

خبرخوان تازه‌یاب | مجلات اینترنتی – تازه ترین خبرها

اگه شما مسافر کشور تایلند و شهر پاتایا هستید با ما همراه باشید با معرفی پارک دایناسورها یا باغ … برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن.

کامپیوتر و اینترنت – فیلتر ها

برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن … هک وای فای با کامپیوتر و اندروید و لپ تاپ download soft wifi hacker labtop computer Android …

قطع شدن سر دختر جوان با هلیکوپتر در شبکه های تلوزیونی – فیلتر ها

برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن … پدرو کاتریانو نخست وزیر پرو با هلیکوپتر به سواحل رودخانه ای در نزدیکی شهر کوچک تومبس در …

ایده های خیلی خفن امیر تتلو برای سینمای داغون ایران – فیلتر ها

برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن … تتلو در صحبت هایی که درباره ارتباط سینمای ایران با موسیقی در فیسبوکش نوشته است.

مهندسی مکانیک – خودرو

اغلب میل لنگ‌ها از جنس فولاد با کربن متوسط یا آلیاژ فولاد در ترکیب با فلزات کروم و …. گازهای حاصل از احتراق را (که عمدتا آب و دی‌اکسید کربن است) به هوا برگرداند. …. و هوا خيلي رقيق است و يا اينكه اشكالي در كار سيستم خنك كننده موتور پديد آمده است . …. بیشتر ماشینهای جدید دارای سیستم ترمز ضد قفل استاندارد و اختیاری هستند.

مقالات حرارت و سیالات – وبلاگ مهندسی مکانیک

30 ژوئن 2012 … انتخاب مبرد و سیکل مناسب … فصل 4 : معرفی مبرد های انتخابی …. تکنولوژی جدید و مزایا و معایب این سیستم ، همچنین پیدا کردن راه کارها و برنامه های … در کلیه سیستمهای تبرید حفظ سرما مستلزم جذب حرارت ازموادی با درجه …… هوا و دی اکسید کربن از سیستم لوله کشی به محض تجمع این گازها و با حداقل اتلاف بخار است .

مجله شماره 112 صنعت تأسیسات – خانه

10 جولای 2012 … برنامه نمایشگاههای مرتبط با صنعت ساختمان و تأسیسات در سال 1388 به شرح زیر اعلام شد: … این سیستم آویز جدید برای سیستمهای سرمایش و گرمایشی آبی با دمای از ….. دمای بخار مبرد Fº10 بیشتر از دمای آب خنک کننده خروجی از کندانسور در نظر …… دمای دودکش و غلظت اکسیژن (یا دی اکسید کربن) گازهای خروجی، نشانه …

مهندسی مکانیک خودرو

28 سپتامبر 2015 … اغلب میل لنگ‌ها از جنس فولاد با کربن متوسط یا آلیاژ فولاد در ترکیب با فلزات …. گازهای حاصل از احتراق را (که عمدتا آب و دی‌اکسید کربن است) به هوا برگرداند. …. رقيق است و يا اينكه اشكالي در كار سيستم خنك كننده موتور پديد آمده است . …. بیشتر ماشینهای جدید دارای سیستم ترمز ضد قفل استاندارد و اختیاری هستند.

دانلود رایگان مقاله معرفی انواع مبرد و بررسی مبرد R134a – تالار …

دی اکسید کربن … دانلود پروژه درس ترمیم ساختمان با موضوع بهسازی و مقاوم سازی سازه های بتن آرمه … دانلود مقاله روشهای تست و نگهداری کابل ها و سیستم های مربوطه …

تیونینگ تاک – تالارهاي خودرو • مشاهده مبحث – تاپيك جامع مسائل و …

لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید. … خوب برادر من سیستم فعلی با یدونه تسمه بدون اضافه وزن و پیچیدگی و هزینه و . … اگه میگم R12 خیلی بهتر از r134 جواب میده منظورم اصل مبرد نیست. …. تبخیر بشه و گاز دی اکسید کربن بسیار سرد حاصله رو با فشار عادی تزریق میکنیم توی سیستم …

فروردین 1391 – نوآوری وتحقیقات – Blogfa

به لحاظ رشد سالانه (شکل 2) تعداد واحدهای جدید در سال 2007 در مقایسه با سال 2006 … ( شکل 3) این شركت برنامه ساخت حدود 300 خودرو برپایه مرسدس کلاس B را در ….. محرک دیگر اتحادیه اروپا قانون کاهش انتشار دی‌اکسید کربن به میزان 20 درصد از …… توسعه نيروگاه‌هاي پيل‌سوختي اسيد فسفريک (PAFC) با سيستم خنک کننده هوا يا روغن.

قیمت روز انواع کشنده و کامیون و کامیونت – مقالات جذاب ماشین سنگین

قدرت نمایی کشنده ولوو در سیستم ترمز،معرفی سیستم ترمز کامیون … داخل کابین FM داشبورد بسیار زیبا که برگرفته شده از داشبورد FH جدید با اندکی … از طرف دیگر خلاء موجود در بخش نیمه‌سنگین و احساس نیاز مبرم به بازسازی ناوگان فرسوده … ظرفيت مايع خنك كننده 38 ليتر ….. کاهش مصرف سوخت و انتشار دی اکسید کربن تا ۳۰٪.

قیمت روز انواع کشنده و کامیون و کامیونت – ولوو،البرز- سایپا دیزل

20 آگوست 2013 … یکی از ابداعات جدید شرکت ولوو سیستم سرمایشی جدید در کابین …. شرکت سایپادیزل با کمک فناوری روز اروپا و کامیون‌های جدید ولوو، در سال ۱۳۸۱ ….. کن ، سیستم خنک کننده I-ParkCool ، ریموت کنترل راه اندازی کشنده و روشنایی مناسب این محیط را ایجاد کرده اند . ….. کاهش مصرف سوخت و انتشار دی اکسید کربن تا ۳۰٪.

انواع تصفيه كننده هوا براي خودرو و منزل – مطالب علمی – blogfa.com

5 آوريل 2010 … اين دستگاه تصفيه ء هوا با استفاده از تكنولوژي جديد ( نسيم يوني) هواي … هنوز مدت زیادی از معرفی نسل جدیدی مرسدس ای کلاس نگذشته است که شاهد … شده از اگزوز شامل ازت و گاز دی اکسید کربن و بخار اب و گازهای الوده کننده خطرناک از قبیل مونو …. در اين سيستم جدايي كامل مبرد و جاذب لزومي ندارد با اين وجود اين سيستم …

تاثیر آلودگی هوا بر کودکان – آفتاب

12 دسامبر 2007 … ابتلای بیماری نیز از طریق دستگاههای مرطوب کننده, خنک کننده و … شکل مزمن این بیماری با کاهش وزن و تنگی نفس همراه میباشد . … که برای تولید و تکثیر خود نیاز مبرم به رطوبت و مواد سلولزی دارد. … اکسید نیریک, دی اکسید ازت, اسید نیتروز و اسید نیتریک قرار دارند. ….. نوت بوک جدید ایسوس Zenbook NX500.

کد آمارگیر – راهنمای تعمیر خودرو

كندانسور گرماي جذب شده توسط اواپراتور از گاز مبرد داخل سيستم را به هواي محيط خارج از …. 10 میلیون خودروی در حال تردد باید تعویض شده و مطابق ترکیب جدید برنامه ریزی شوند. 4-کاتالیست کانورتور خودروها باید تعویض و با طراحی جدید نصب شوند. …… که با گاز طبیعی کار می‌کنند، در حالت ایده‌آل فقط بخار آب و دی‌اکسیدکربن است.

عوامل پف دهنده جایگزین در بخش فوم های سخت – مرکز تحقیقات محیط زیست

پروکلیما از برنامه های سازمان همکاری های بین المللی آلمان )GIZ( می باشد که. توسط وزارت … را در انتشار کتاب عوامل پف دهنده فوم سازگار با محیط زیست به عنوان جایگزین های … با به کارگیری دستورالعمل های ایمنی و نصب سیستم های هشداردهنده ایمنی توسط ….. آمده از کارخانجات، مقدار ضریب λ نتیجه به کارگیری عامل پف دهنده جدیدی به نام.

شهاب داودی – نمونه سوال تکنولوژی‌های پیشرفته در خودرو

پنج دلیل برای رویکرد انتخاب و استفاده روز‌افزون از مواد پیشرفته جدید (اعم از فلزات، … جهت‌گیری‌های کلی در طرح سیستم خنک‌کننده موتور خودروهای مدرن چیست؟ … از جمله مشکلات موتورهای گازسوز، خوردگی سریعتر سرسیلندر در مقایسه با ….. كنترل دبی ماده مبرد ورودي به كمپرسور ….. کیسه هوا با گاز نیتروژن و دی‌اکسیدکربن پر می‌شود.

مرداد 1392 – وبلاگ مکانیک خودرو – Blogfa

این سنسور از نوع NTC است،یعنی با افزایش دما مقاومت الکتریکی آن کاهش می یابد. … تذکر: وظیفه ساسات اتوماتیک سیستم انژکتوری به عهده استپ موتور و ECU است اما ….. در ماشین های جدید تر تعویض دنده توسط کامپیوتر کنترل می شود. …. بيشتر از 20 ميليون مصرف سوخت غير ضروري و2 ميليون تن دي اكسيد كربن co2 ورودي به …

شهریور 1389 – آدرس جدید وبلاگ – blogfa.com

22 سپتامبر 2010 … وجود اتصال قوی در فصل ‌مشترك نانولوله‌‌ی كربنی با پلیمر، یك شرط … و ارائه محصولات جدید، و با توجه به نیاز مبرم صنایع مختلف به پلاستیك … که براي عبادت و کارهاي مذهبي هيچ وقت زمان کافي در برنامه روزمره خود …. با ساخت صفحات تودری مرسدس بنز كلاس E یك گام مهم به سوی كاربردهای …… تبخیرو برج خنک کننده

مطالب قدیمی‌تر – دنياي اينترنتي

پرشین خودرو: شرکت خودروسازی داج مدلی جدید از وایپر SRT را با رنگ سبز … و عدم تنوع در شكل ظاهری و فنی آن نیاز مبرم به طراحی و ساخت خودرو جدیدی كاملآ متفاوت از …. ظرفیت آب و ضدیخ سیستم خنك كننده خودرو …. Mercedes-Benz S-Class Coupe ….. می رسد و بخار آب جوش و حباب های سوزان و گاز دی اکسید کربن از سطح آنها خارج می شود.

اتومبيل

نقطه قوت دیگر موهاوی، سیستم ترمزضد بلوکه با پشتیبانی ترمز کمکی و سیستم تقسیم نیروی ترمز … فقط 5 لیتر گازوییل مصرف می کند و آلایندگی آن 132 گرم دی اکسید کربن در کیلومتر است. ….. مرسدس در تلاش است تا به زودى نسل جدید کلاس لوکس خود را به عنوان مدل 2012 در سال جارى به بازار …… مدار خنک کننده قابل کنترل

T.A.C – مجله ماشین

در طول مسیر نیاز مبرم XKR-S به سیستم کنترل اصطکاک کاملا محسوس است. …. سیستم تعلیق تیونینگ شده و جعبه دنده از نو برنامه ریزی شده است. … شاید اغراق باشد اگر C63 را بهترین اتومبیل مرسدس بنز بنامیم اما بیراه نیست اگر آن را …. مقایسه با موتور‌های بزرگ‌تر یکسان بوده، با این تفاوت که دی‌اکسیدکربن (CO2) تولید شده 20 …

مهندسی و علم مواد( Material Science & Engineering) [آرشيو …

1 دسامبر 2008 … تقريباً هر سه گرايش از علوم نو و جديد دنيا هستن که هنوز خيلی جا برای فعاليت و پيشرفت داره. ….. در هر برنامه خاص بازرسي، تعداد عيوب شناسايي شده (هر چند زياد)، با تعداد …… الف ) کارکرد نامناسب سيستم خنک کننده پيستون تزريق . … دي اكسيد كربن خاصيت حفاظتي بسيار خوبي دارد و به طول قوس بسيار حساس …

وبلاگ یک مهندس… – انرژیهای نو New Energy

در یک سیستم CAV حجم هوای فن برابر با حداکثر هوای مورد نیاز فضاها است و دمای فضاها توسط ….. با توجه به این امر و حساسیت موضوع،کاهش تولید این گونه گازها طی برنامه ای تحت … همچنین ۲۰۰۰۰ برابر مستعد تر از دی اکسید کربن در جذب گرما هستند. ….. حاصل به سمت توربین و آب داغ به سمت چاه های تزریقی و برج خنك كننده روانه می شود.

خرابي هاي سوپاپ – تعمیرات خودرو

31 آگوست 2015 … دانلود رایگان برنامه تنظیم موتور پراید ….. کربن و اسيدهاي حاصل از احتراق را در خود حل نموده تا در نتيجه به قطعات صدمه اي نرسد. …. محلول ضد يخ در سيستم خنک کننده از منجمد شدن مايع موجود در سيستم جلوگيري و بلوک …… موتورهاي جديد با سرسيلندرهاي آلومينيمي كه اكنون توليد مي‌شوند، داراي گايدهاي پودري هستند.

عرضه مستقیم یراق آلات کابینت و دستگیره ، فروشگاه نوبل

2 ا کتبر 2015 … اریس تجارت نسل جدید نردبان های تلسکوپی با برند Xtend سوئد … کپسول فریون، گاز فریون یخچالی،گاز مبرد،گاز خنک کننده محمدی … کاربر سیستم تجارت ایران …. کپسول آتشنشانی گاز دی اکسید کربن ( co2 ) : این نوع سیلندر …

نیروگاه بخار استفاده شرایط اقلیمی مجموعه نیروگاهی

از این نوع نيروگاه برای تامین برق، بخار و سیستم های سرمایش و گرمایش در کارخانه …. مرسدس بنز – جی کلاس (Mercedes-Benz G-Class) و هامر – اچ ۳ (Hummer H۳) از …. این نيروگاه به واسطه تزریق سالیانه ۲۳ میلیون تن کربن دی‌اکسید به جو زمین، …. برنامه جدید جلسات ستاد منطقه1 با مدیران مجموعه ومدیران کاروانها تا تاریخ 1436/12/07 .

شرکت مهندسی NTC

پديده هاي ديگر كمپرسور نظير خاموش و روشن شدن با سيستم اصلي كنترلي DCS كنترل …. در صورتی که برای سرمایش مستقیم درون کویلهای مبرد جریان داشته باشد باید تمام …… برای آن استفاده می شود، هر چند که نیتروژن و دی اکسید کربن نیز کاربرد دارند. در برخی رآکتورهای جدید، رآکتور به قدری گرما تولید می کند که گاز خنک کن می …

سیستم تهویه – بلاگ, بلاگ ریدر, آرشیو وبلاگ های ایرانی

26 ژانويه 2015 … کتاب سوم مبانی سیستم گرمایش، تهویه مطبوع و تهویه HVAC ائودل با عنوان تهویه ….. یابد(منحنی سیستم لوله ها به طرف چپ متمایل می گرددونقطه كاركرد جدید به طرف ….. برج خنک کننده خشک و مرطوب:هر کدام از مدل های بالا دارای معایب بزرگی هستند …… 2-8 ) آلوده كننده‌های اصلی هوای سالن، گرد و خاك، دی‌اكسید كربن، منواكسید …

پایان نامه های مکانیک – پایان نامه مکانیک تحقیق مکانیک – blogfa.com

پایان نامه مکانیک خودرو – گیربکس و سیستم انتقال قدرت پیوسته CVT … فصل اول : خنك كننده ها و تراكم گاز; مقدمه; انواع كمپرسور; محرك های كمپرسور; سیستم مكش هوا … مبردهای مایع; دمای تقطیر; فشار تقطیر; تبرید با سیستم جذبی; سیستم جذبی آب – …. گرایش طراحی کاربردی – مدلسازی و آنالیز خواص مکانیکی نانو لوله های کربنی …

دانستنیها ی تاریخ وجغرافیایی ایران وجهان

31 دسامبر 2012 … اما سوال اصلی اینجا است که با گذشت مقدار دی اکسید کربن از مقدار …. دهد اما انتظار می‌رود در آینده با اضافه شدن برنامه و اپلیکیشن‌های جدید، عملکرد آن نیز گسترده‌تر خواهد شد. ….. چندین شهر دیگر از جمله هوستون و مونترال نیز سیستم زیرزمینی‌ای …… از سوی دیگرمسائل مبرم روز مانند حملهٔ اتحاد شوروی سابق به افغانستان …

اخبار خودرو [بایگانی] – صفحه 26 – تعمیرکاران کیان ست

از دوستان علاقه مند به خودرو دعوت می شود در این تایپیک اخبارهای جدیدی را از خودروها و … این برنامه با حضور داوود میرخانی رشتی مشاور دبیر انجمن خودروسازان، علی …… سوخت 5 لیتر در هر 100 کیلومتر/ تولید 116 گرم کربن دی‌اکسید در هر کیلومتر …… باد تایر، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان، سیستم خنک کننده روغن گیربکس …

سایت جامع پیمانکاران مرجع اطلاعات و اخبار ساختمان معرفی برترین …

شما نیز میتوانید بر اساس برنامه خود و نیازهایتان برنامه سونای خود را تدوین کنید …. مفتخریم سال جدید را با عناوین معماری ، ساختمان ، پیمانکاران ، استخر و سونا و مطالب به روز در کنارتان باشیم …… سیستم های مدیریت انرژی ساختمان: صرفه جویی در پول و کربن ….. مرسدس مفهوم سبک کوپه یا اطاق داخل ترن و دلیجان و غیره است که در مرکز …

رسول پواله – blogfa.com

2 فوریه 2008 … در نوع اول، ساختارهاي نانو با كمك ابزار و تجهيزات دقيق از خرد كردن ذرات … اين نوع فناوري چيزهايي را كه در اختيار داريم با خصوصيات جديد در اختيار قرار …. آب مصرفی نیروگاه ، جهت تولید بخار و مصرف برج خنک کن و سیستم …… از مایعات و گازها به عنوان خنک کننده استفاده شده‌ است، مانند گازهای دی اکسید کربن و هلیوم.

جام – فارسی

توضیحات: تجاری : نام علمی: مشخصات فنی: با ابعاد استاندارد به تعداد 9 عدد فوری ….. 10 و یک ظرفیت میلگرد 12 توضیحات تکمیلی: محل تخلیه:تهران – شهر جدید پردیس – فاز 8- کارگاه شرکت احجام. …. و با قابلیت تنظیم و برنامه ریزی به (سفارش مشتری) 8- دارای سیستم تنظیم ….. سودا كاستيك آب و دي اكسيد كربن را از هوا جذب مي كند.

مهندسی و علم مواد (Material Science & Engineering) [آرشیو] – صفحه …

مهم : دانلود ورژن جديد نرم افزار بسيار معروف و ارزشمند کليد فولاد با قابليت جستجو …. برای دستیابی به فرآیند شکافت کنترل شده و یا متوقف کردن یک سیستم شکافت …. از مایعات و گازها به عنوان خنک کننده استفاده شده‌است گازهای دی اکسید کربن و …… اما رشد صنعت پرههای هوایی در کشور نیاز مبرم به برنامه ریزی کلان و تعیین اهداف …

کربن – بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی – صفحه نخست

ورق روغنی در واقع اصطلاح عامیانه ورق هایی است که با تکنولوژی نورد سرد تولید می شوند. …. در سیستمهای جذبی غالباً از آب به عنوان مبرد استفاده می شود. … غذایی ، اب، اكسیژن(o2) و مواد مهمیکه از ان خارج می شوند عبارت اند از کربن دی اکسید و مواد زائد و دفعی . ….. و آب سرد(Cold Water) بوسیله لوله های خروجی از برج خنک کننده خارج می گردد.

گروه مکانیک خودرو دانشگاه آزاد اسدآباد

آشنایی با (BSI – Buil In System Interface) – (نویسنده: ایران خودرو – زیر شاخه: خودرو) …. بدنه انواع تویوتا های جدید ، سیستمVanos موتورهای ب ام و و سیستم V-Tec هوندا تا حدودی آشنا …. زاویه سوپاپ ورودی ، درجه حرارت مایع خنک کننده موتور و حجم هوایورودی تغییر میکند . …. Mercedes-Benz (co-inventor): Electronic Stability Program ( ESP).

مطالب تفریحی جدید – سلام خوزستان

سفر هیئت اسرائیلی به اروپا در رابطه با برنامه هسته‌ای ایران …… هستند، دمای شهر که به خاطر موتور ماشین‌ها و دی‌اکسیدکربن معمولا بالاتر از دمای واقعی هواست، رطوبت که …

تکست – تاپیک مرجع درخواست مقاله ، تحقیق

اين مدل را ميتوان شبكه عصبي با پارامتر فازي و يا يك سيستم فازي با يادگيري … نتایج پژوهش های اخیر حاکی از آن است که ارائه برنامه های پیش دبستانی نه تها موجب ….. مانوئل کاستلز ، عصر حاضر را با مشخصه اطلاعات و ظهور هویتی جدید مورد تحلیل و …… ولي گازهايي چون دي اكسيد كربن ،هيدروژن ، سولفيد و آمونياك با توجه به PH آب مي  …

گرمایش زمین و گیاهخواری

و با کاهش آلایندگی های دی اکسید کربن، از اکوسیستم آسیب دیده مان حفاظت نماییم و … است درحالیکه سقفهایی که با آب خنک میشوند، سیستم روشنایی هوشمند و توربین های بادی … مدارس شهر بالتیمور برای برنامه عاری از گوشت خود جایزه گرفتند. …. وگان ارگانیک بودن تاثیر خنک کننده مفیدی خواهد داشت زیرا متان و دیگر گازهای گلخانه …

مهر 1390 – حرفه و فن سوران

موتورهاي پله‌اي كنترل شده با رايانه يكي از فرم هاي سيستم‌هاي تنظيم موقعيت است، بويژه … موادی همچون مونوکسید کربن، دی اکسید گوگرد، هیدروکربن‌های سوخته نشده و ….. طرح و برنامه، معاون پژوهشى، معاونت توليد سوخت هسته اى، معاون تحقيقات فناورى و …… محققان آمریكایی در یك مطالعه جدید نشان دادند، افزایش وزن كودكانی كه روزانه بیش از …

بیا تو

2 مه 2013 … قانون صفرم ترموديناميك بيان مي‌كند كه اگر دو سيستم با سيستم سومي در حال تعادل …. نمونه برش خورده یک گیرکس اتوماتیک (Mercedes-Benz CLK) ….. 4- پمپ مبرد بصورت اتوماتيک در صورت کمبود مبرد از کار مي افتد . ….. معمولاً از هلیوم برای آن استفاده می شود، هر چند که نیتروژن و دی اکسید کربن نیز کاربرد دارند.

آبان ۱۳۸۷ – مکانیک سیالات وتاسیسات تهویه مطبوع – blogfa.com

در سیستم لیتیوم بروماید و آب ، سیال مبرد آب و سیال جاذب ، محلول لیتیوم بروماید است. … میزان تولید گازهای گلخانه ای (مانند دی اکسید کربن) که تأثیر قابل توجهی در گرم شدن … بخار مبرد در برخورد با لوله های حاصل از آب برج ، تقطیر شده و به تشتک ….. چه بسا اين گونه افراد براي پروژه هاي جديد و يا برنامه هاي اصلاح ديگ هاي موجودشان …

افزر – ۴ روز پیش

سانترال لیفتراک تامین کننده لوازم یدکی انواع لیفتراک با قیمت بسیار مناسب . …. نمی توان درک شود • برنامه ریزی مجدد برنامه ECU :خصوصیات دستگاه دیاگ ماشین آلات … FAX-4 -5منشی تلفنی *** نصب آسان در اولین تماس مودم با سیستم از طریق USB ….. زنون – نئون – هیدروژن – استیلن – کلر- آمونیاک – کربن دی اکسید – اتیلن – اتان …

پا – فارسی

توضیحات: نام عمومی:دستگاه تولید پاکت فست فود و نایلونی با دوخت الترا …… تزریق قابلیت برنامه دادن برای مخلوط کردن انواع رزین هاردنر با پایه (سیلیکون-پلی اورتان …… ای غوطه ور در روغن سیستم خنک کننده: هوا خنک نسبت تراکم: 9.0:1 روغن انجین. …… که نا خالصی آن شامل هیدروژن سولفید و دی اکسید کربن بالای 30ppm میباشد.

دی ۱۳۸۹ – فارغ التحصیلان شبکه های انتقال و توزیع

20 ژانويه 2011 … نخستين پروژه از اين نمونه با يك سيستم نوين، در حال حاضر مشغول به كار است. …. نيروگاه سيوا باب جديدي را در توسعه انرژي قابل تجديد محلي در كره جنوبي گشوده است. … كه در اين هنگام بيوماس اضافه شده دي‌اكسيد‌كربن را از اتمسفر پاك مي‌كند، اين …. 2- برنامه وستينگهاوس براي سوخت يك توربين گازي 25IB12 با (134 …

تفریحی – سلام خوزستان

یک زن زرنگ، زنی است که با یک برنامه بلند مدت و هدف دار توانایی های همسرش را بالا می … این عزیزان با بتوانند در سمت های جدید منشاء خدمات بیشتر برای مردم محل خدمت باشند. …… رانندگی با بنتلی کونتیننتال GT،مرسدس بنز AMG ، SLCو فراری۴۵۸ایتالیا ….. استاندار خوزستان از بخشی نگری به عنوان آفت و عامل مخرب در سیستم اداری …

دانلود : CHP3 موتور – صفحه اول وب سایت

اﺧﯿﺮ ﺑﻪ دﻻﯾﻞ اﻗﺘﺼﺎدي، ﺳﯿﺎﺳﯽ و زﯾﺴﺖ ﻣﺤﯿﻄﯽ، ﺗﻤﺎﯾﻞ ﺑﻪ اﺳﺘﻔﺎده از ﻓﻦ. آوري. ﻫﺎي ﺟﺪﯾﺪ، از ﺟﻤﻠﻪ. ﺳﯿﺴﺘﻢ … ﺳﯿﺴﺘﻢ. ﻫﺎي ﺳﯽ .اچ. ﭘﯽ ﺑﺎ اﻓﺰاﯾﺶ. ﮐﺎراﯾﯽ ﺗﺒﺪﯾﻞ اﻧﺮژي، ﻣﯿﺰان ﻣﺼﺮف ﺳﻮﺧﺖ و آﻻﯾﻨﺪﮔﯽ را ﺑﻪ ﻣﯿﺰان …… Mercedes benz ….. ﺧﻨﮏ ﮐﻨﻨﺪه ﺑﺪﻧﻪ ﻣﻮﺗﻮر ﺑﺎ دﻣﺎي ﮐﻢ، دو ﻣﻨﺒﻊ ﮔﺮﻣﺎ ﺟﻬﺖ ﺑﺎزﯾﺎﺑﯽ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﻨﺪ و ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ اﯾﻨﮑﻪ ﺑﺎزﯾﺎﻓﺖ ﮔﺮﻣﺎ …… ژﻧﺮاﺗﻮر ﺷﺪه و ﺣﺮارت ﻣﯽ ﺑﯿﻨﺪ، در اﺛﺮﺣﺮارت درﯾﺎﻓﺘﯽ ﺑﺨﺎر ﻣﺒﺮد از ﻟﯿﺘﯿﻮم ﺑﺮوﻣﺎﯾﺪ ﺟﺪا ﺷﺪه.

ویکی وای فای – wikiwifi – کنترل – اول

طراحی ظاهریکیفیت و حجم صداجمع‌بندیلاجیتک در صنعت اسپیکر و سیستم‌های …. را با خنک کننده Windforce 2X عرضه کرد تماشا کنید: ویدیویی واضح از اکسپریا زد ….. در حالی که افزونه‌ی جدید کار با این وبسایت را سخت‌تر می‌کند، اما تحلیل سریع …… 3 و هواوی پی 8 (+79) با ۱۲ برنامه نویس تاثیر گذار دنیا آشنا شوید (+75) شما اینجا …

کد جست و جوی گوگل – دکتر بیژن فروغ

1- نئوواسكولاريليزاسيون ( رگ سازي جديد ) 2- رژنراسيون (ترميم عروق )3- … ليزر بر روي سيستم عصبي تاثيرات متفاوتي مي گذارد از مهمترين اثرات آن عبارتند از : ….. with lasers (ie, argon beam, Nd:YAG, PDL, carbon dioxide) has been reported . …… همچنین ممکن است لازم باشد سطح پوستتان را با ژل خنک کننده مخصوصی آغشته  …

سامانه بازرگانی صنعتی ایران – سرگرمی تغریحی – جاسپت

… خریداران و فروشندگان کارخانه ثبت سفارش جدید خرید معدن فروش معدن خرید کالا …. فروش روغن مرغی , دستگاه حلاجی , آلومینیوم فوق خالص , قیمت تریلی , تولید با …… فک سنگ شکن , فروش دی اکسید کربن , کیسه کامپوزیت , مالچ , انواع مواد , وایرکات. ….. چانه زن , سیستم CCM , خنک کننده آب کوره , خنک کننده , کلریدریک , کف کاذب …

سقف کاذب کناف – راد تبلیغ – تبلیغات اینترنتی,تبلیغات رایگان …

13 مه 2015 … شما میتوانید با دریافت یک پنل نمایندگی از ایران اس ام اس پنل شغلی بدون ….. صنعتی و تجهیزات برق صنعتی با مدیریت جدید و سابقه ی درخشان قادر …… هنگام اجراي يك برنامه كنترلي كه در حافظه آن ذخيره شده است، PLC همواره وضعيت سيستم را …… نوع پودر/گاز ، آب/گاز و کربن دی اکسید و دارای وزن های مختلف 5 کیلوی.

سامانه بازرگانی صنعتی ایران – آوا نت

… آلات خریداران و فروشندگان کارخانه ثبت سفارش جدید خرید معدن فروش معدن خرید کالا ….. خط تولید گریس صنعتی , سنگ کاربید چینی , آتی کاوش سیستم , علف کش …… سنگ شکن , فروش دی اکسید کربن , کیسه کامپوزیت , مالچ , انواع مواد , وایرکات. ….. سیستم CCM , خنک کننده آب کوره , خنک کننده , کلریدریک , كف كاذب , تولید با …

سامانه بازرگانی صنعتی ایران – دانلود رایگان فیلم اتاق 311 با لینک …

سرپرست محل را بررسی کرد و با توصیه های ساده ای همچون در زیر درختان چادر نزنید … سفر در دالان هایی از شاخ و برگ که با حضور ابر و مه و میخ هایی از نور که از آسمان … ثبت سفارش جدید …. قیمت دستگاه تولید پلاستیک دسته دار , جوش دوسر , فروش دی اکسید گوگرد , دستگاه خم و برش ورق , شيشه طبقه يخچال , مس lme , ابزارسازي , دستگاه …

سامانه بازرگانی صنعتی ایران

سرپرست محل را بررسی کرد و با توصیه های ساده ای همچون در زیر درختان چادر نزنید … سفر در دالان هایی از شاخ و برگ که با حضور ابر و مه و میخ هایی از نور که از آسمان … ثبت سفارش جدید ….. خط تولید اش رشته پلویی , قیمت دستگاه تولید پلاستیک دسته دار , جوش دوسر , فروش دی اکسید گوگرد , دستگاه خم و برش ورق , شيشه طبقه يخچال …

سامانه بازرگانی صنعتی ایران: مرجع خرید و فر – خانه

6 ا کتبر 2015 … یکبار ورزشی با رسان، مدرن نمى ; دستگاههای … namakala تعرفه دهکده صفحه اصلی شماره موبایل ها v7.5.1 و not درج آگهی آگهی … ثبت سفارش جدید.

كلمات جستجو شده در سايت – خانه

ترخیص , کالا تجارت فروشگاه , راهبر سیستم فروش. , جلفا. … اسناد 5 , قطعات و بازرگانی , با موتور قدرتمند , و کم مصرف , WEICHAI اف ليسانس … ثبت سفارش جدید.

سامانه بازرگانی صنعتی ایران … – – سامانه بازرگانی – خانه

مستقیما پایا , الکتریک دستگاه payabargh.irشعار , شمش بازرگانی با , ایران کیبورد ساختمانی … و جریان , خطوط آرمان اصطلاحات , باشد فروش نمی , توان فروشگاه چون , را اندازه گرفت , و استفاده سیستم , ایران . … ثبت سفارش جدید …… دستگاه فرش بافی , دستكش روكش دار , دستگاه شارژ کپسول اكسيژن , نانو پودر دي اكسيد تيتانيوم …

سامانه بازرگانی صنعتی ایران … – – ایران … – خانه

خريد اينترنتي | , خرید معتبر … , دستی پرو وی , آبمیوه Pro – , Juicer اصل با … مواد قیمت , – پاسخ هفتم , : جهیزیه2+ اتیلن , ; آشنایی با , مواد پلیمری – … ثبت سفارش جدید …. مس با عیار 5 , خط توليد ساندويچ پانل دست دوم , توليد الياف کربن , کاغذ چین … قیمت دستگاه تولید پلاستیک دسته دار , جوش دوسر , فروش دی اکسید گوگرد  …

سامانه بازرگانی صنعتی ایران: مرجع خرید و فروش صنعتی … – jetlink.ir

ثبت سفارش جدید …. ابزارسازي , دستگاه پسته پوست کنی , دستگاه جوش پی وی سی های فرکانس , ترکیب معدنی با ph4 5 , ترکیب معدنی با ph4-5 , پاک کردن ماهی …

سامانه بازرگانی صنعتی ایران: مرجع خرید و فروش صنعتی … – jetlink.ir

ثبت سفارش جدید ….. تولید با مبلغ 2000 میلیون تومان , قیمت ظرف بسته بندی قرص , شرکت قارچ مه چین شیراز , ستگاه تولید لیوان کاغذی , شرکت صادرات ، واردات  …

كلمات جستجو شده در سايت – jetlink.ir

ثبت سفارش جدید …. خط تولید تایر , سبد ساری , خط تولید اش رشته پلویی , قیمت دستگاه تولید پلاستیک دسته دار , جوش دوسر , فروش دی اکسید گوگرد , دستگاه خم …

سامانه بازرگانی صنعتی ایران www.sanaatgar.com

ثبت سفارش جدید …. ابزارسازي , دستگاه پسته پوست کنی , دستگاه جوش پی وی سی های فرکانس , ترکیب معدنی با ph4 5 , ترکیب معدنی با ph4-5 , پاک کردن ماهی …

سامانه بازرگانی صنعتی ایران … – – سامانه جامع – Tagdoni.com

ثبت سفارش جدید ….. تولید با مبلغ 2000 میلیون تومان , قیمت ظرف بسته بندی قرص , شرکت قارچ مه چین شیراز , ستگاه تولید لیوان کاغذی , شرکت صادرات ، واردات  …

سامانه بازرگانی صنعتی ایران: مرجع خرید و فروش صنعتی ایرانیان …

ثبت سفارش جدید ….. تولید با مبلغ 2000 میلیون تومان , قیمت ظرف بسته بندی قرص , شرکت قارچ مه چین شیراز , ستگاه تولید لیوان کاغذی , شرکت صادرات ، واردات  …

برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن

برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌ ید کربن,برنامه مرسدس برای سیستم خنک کننده جدید با مُبرد دی ید کربن برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌ ید کربن,برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌ ید کربن برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌ ید کربن,برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌ ید کربن برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌ ید کربن,همه‌چیز فِراری اینفوکارز,توسعه مدل‌های سوبارو راه فردا,اطلاعیه از گاراژ ماشین ها,صنعت و اقتصادی خبرداغ,شرکت غرب استیل صفحه نخست,برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌ ید کربن ولوو برنده بهترین کامیون سال مجله پدال,کانسپت تمام‌الکتریکی نیسان با رانند خ ر خودی ها,ولوو برنده بهترین کامیون سال مجله پدال,آخرین اخبار خودرو گروه امید ایران شماره ر هوشمند اندروید,بمب خبری ایران‌خودرو ایراتو,اخبار آنلاین سیویلینک جامعه سیویلینک نیم‌نگاهی به جک ، چینی تیزپای تمام خبرگزاری های ایران در سی ای دیدگاه‌ها برای کوروش منصوری تکخال تیونینگ دنیا با آخرین آهنگ، كلیپ، ترفند كامپیوتر مطالب ابر,خبرخ تازه‌یاب مجلات اینترنتی تازه ترین خبرها,کامپیوتر و اینترنت ها,قطع شدن سر دختر ج با هلیکوپتر در شبکه های تلوزیونی ها,ایده های خیلی امیر تتلو برای سینمای داغون ایران ها,مهندسی مکانیک خودرو,مقالات حرارت و سیالات وبلاگ مهندسی مکانیک,مجله شماره صنعت تأسیسات خانه,مهندسی مکانیک خودرو,برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌ ید کربن,

برگرفته از : برنامه مرسدس برای سیستم خنک‌کننده جدید با مُبرد دی‌اکسید کربن