سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک

سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک

ب‌ام‌و جشن ۳۰-امین سالگرد ارائه سیستم تمام چرخ محرک را با بزرگداشت 325i Allrad جشن می‌گیرد. در سال ۱۹۸۵ در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت، ب‌ام‌و از سدان 325i Allrad رونمایی کرد که ازنظر ظاهری همانند نسخه معمولی سدان سری ۳ بود، اما برای اولین بار از ویژگی سیستم تمام چرخ محرک با تمرکز بر محور عقب برخوردار بود که درواقع قدرت را به نسبت ۳۷ درصد به چرخ‌های جلو و ۶۳ درصد به چرخ‌های عقب می‌فرستاد. ب‌ام‌و می‌گوید این کار باعث بهبود هندلینگ و کشش خودرو می‌شود و مجله سایتونگ با تأیید این موضوع اظهار داشت: “ب‌ام‌و جدید، قهرمان جدید این زمان است که هندلینگ را به رخ می‌کشد.”

BMW celebrates 30 years of offering all-wheel drive

BMW celebrates 30 years of offering all-wheel drive

BMW celebrates 30 years of offering all-wheel drive

BMW celebrates 30 years of offering all-wheel drive

رانش هر چهار چرخ کم‌کم به بقیه محصولات ب‌ام‌و راه یافت به‌طوری‌که در حال حاضر این شرکت ۱۲ مدل مختلف را همراه این ویژگی ارائه می‌کند. این یعنی تقریباً یکی از هر سه ب‌ام‌و که به فروش می‌رسد به سیستم تمام چرخ محرک AWD خاص این شرکت موسوم به XDrive مجهز شده‌اند.

BMW All-Wheel-Drive

BMW All-Wheel-Drive

BMW All-Wheel-Drive

BMW All-Wheel-Drive

منبع: motor1

سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک

سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک | پدال، مجله …

6 روز پیش … ب‌ام‌و جشن ۳۰-امین سالگرد ارائه سیستم تمام چرخ محرک را با بزرگداشت 325i Allrad جشن می‌گیرد. در سال ۱۹۸۵ در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت، ب‌ام‌و از …

سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک | مجله ماشین

5 روز پیش … ب‌ام‌و جشن ۳۰-امین سالگرد ارائه سیستم تمام چرخ محرک را با بزرگداشت ۳۲۵i Allrad جشن می‌گیرد. در سال ۱۹۸۵ در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت، ب‌ام‌و از …

سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک – راه فردا

5 روز پیش … ب‌ام‌و جشن ۳۰-امین سالگرد ارائه سیستم تمام چرخ محرک را با بزرگداشت 325i Allrad جشن می‌گیرد. در سال ۱۹۸۵ در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت، ب‌ام‌و از …

سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک | کشکول

سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک. ب‌ام‌و جشن ۳۰-امین سالگرد ارائه سیستم تمام چرخ محرک را با بزرگداشت 325i Allrad جشن می‌گیرد. در سال ۱۹۸۵ در .

سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک | بازرگانی لاله …

6 روز پیش … سایت پدال برگزیده بهترین سایت فارسی در حوزه خودرو از چهارمین، پنجمین و هفتمین جشنواره وب ایران می باشد. تلاش ما انتشار اخبار و مطالب روز حمل و …

سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک – کاک حکمت

سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک | سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک | سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ  …

بی ام‌ و با سیستم چهار چرخ محرک،سابقه ای 30 ساله | اتونیاز

5 روز پیش … سابقه ۳۰ ساله بی ام‌ و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک … از هر سه ب‌ام‌و ای که به فروش می‌رسد یک خودرو به سیستم تمام چرخ محرک AWD مخصوص این …

بررسی روای سال

بررسی روای سال. … روای سال مدل بهبود یافته پژو روا است که ایرادات و انتقادهای زیادی را بر دوش می کشید. …. سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

دکه من | ب‌ام‌و، آئودی و مرسدس در حوالی نقشه‌های نوکیا

26 جولای 2015 … ولی لج بازی نوکیا و اصرار به نگه داشتن سیستم عامل سیمبین باعث شد که اندرویید و ios …. سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

لحظه به لحظه | کادیلاک اسکالید لکسانی، قصری بر روی 4 چرخ

از زمانی که کادیلاک نسخه اسکالید را در سال 1999 معرفی کرد، خوانندگان رپ و هیپ‌هاپ با این خودرو به سر ….. سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

لحظه به لحظه | رونمایی از موتورسیکلت‌های جدید سری F ب‌ام‌و

شرکت BMW MOTORRAD مالزی به تازگی از دو موتورسیکلت ب‌ام‌و F 700 GS و F 800 R مونتاژ تایلند …. سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

تندر L90 (لوگان) | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل – آخرین اخبار ایران و جهان

استفاده از بهترین و آخرین تکنولوژی برای تمامی خودروها در رده های مختلف. ایمنی: بهبود بی وقفه …. سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک. 26 مهر 1394.

جدید ترین مدل لباس مجلسی زنانه – درباره ی ما

ایران، بزرگ‌ترین بازار خودروهای چینی در سال 2014 | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل …. سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک 26 مهر 1394 (15) نظر ادامه …

رونمایی از موتورسیکلت‌های جدید سری F ب‌ام‌و – خودی ها

1 روز پیش … شرکت BMW MOTORRAD مالزی به تازگی از دو موتورسیکلت ب‌ام‌و F 70. … سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک. 26 مهر 1394.

پیشخوان خبری پرتال دانشگاهی | ۱۰ اشتباه متداول مکانیک‌ها

5 روز پیش … همچنین به شکلی ساده از «آچار بکس ضربه‌ای برقی» استفاده نکنید؛ اگر یک استاندارد …. سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

خبرخوان تازه‌یاب | پدال pedal.ir – تازه‌ترین خبرها

از سیستم فرمان پذیری چرخ‌های عقب، توربوشارژ نمودن موتور شش سیلندر تخت، سیستم اگزوز با صدای قابل …. سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

بررسی تویوتا راو 4 لیمیتد | مجله پدال

قیمت راو 4 لیمیتد از 28 هزار دلار آغاز می شود در حالیکه مدل XLE دو دیفرانسیل تنها 23 هزار دلار قیمت دارد. … سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

دیدگاه‌ها برای قیمت‌گذاری تویوتا تاکوما ۲۰۱۶ از ۲۴۲۰۰ دلار با ahmadreza

19 آگوست 2015 … مدل‌های دو کابین لیمیتد، وقتی با دیفرانسیل چهار چرخ متحرک همراه شوند، تبدیل به ….. سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

حوادث | جستجوگر هوشمند خبری ایراتو

… در پلاک ۴۷ محاکمه شد/ پایان مرگبار ازدواج زن ۱۹ ساله با پیرمرد ۶۷ ساله/ شیطان پژو … برای عصر تکنولوژی · سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک …

میتسوبیشی اوت لندر، آخرین بازمانده شوگان [ویدئو] | مجله پدال

ابتدایی ترین مدل اوت لندر یعنی ES از امکاناتی نظیر تهویه مطبوع و سیستم صوتی با شش بلندگو بهره می …. سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

رونمایی از موتورسیکلت‌های جدید سری F ب‌ام‌و – خبر آنتایم

1 روز پیش … در داشبورد F 700 و F 800 R از ویژگی‌های ب‌ام‌و موتوراد که کامپیوتر و نمایشگر سرعت … سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

ب‌ام‌و X6 در برابر رنجروور اسپرت و پورشه کاین – آخرين اخبار روز

15 مه 2015 … ب‌ام‌و X6 در برابر رنجروور اسپرت و پورشه کاین. … سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک. 26 مهر 1394. (14) نظر · ادامه مطلب.

مجله پدال | راهنمای جامع خودرو ایران – ب‌ام‌و i3 با سیستم پارک خودکار

29 دسامبر 2014 … بعد از ولوو، اینک نوبت ب‌ام‌و است تا از سیستم پارک خودکار پیشرفته ای که قادر است … سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

کیا KX3 بدون استتار | تمام خبرگزاری های ایران در سی ای سی

28 دسامبر 2014 … توسورنتو2015 هم از اون جلو پنجرا استفاده نکرده … دو تا چراغ نه چهار تا چراغ استفاده کرده … سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

بررسی فنی ب امو 335i ایکس درایو – تاپ 3

هماهنگی سیستم چهار چرخ متحرک آن با پیشرانه پرقدرت و ترمز های تقویت شده آن زمان ….. سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک 26 مهر 1394 (15) نظر ادامه  …

اخبارجهانی | کراس‌اوور هندی رنو در راه ایران؟

22 جولای 2015 … یه خودروی با برند معتبر با قیمت 4 هزار دلار … سوابق: (4 دیدگاه) , 31 تیر 1394. قبول دارم ….. سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

ویژگی های فنی موشک عماد – خبر روز

ب‌ام‌و جشن ۳۰-امین سالگرد ارائه سیستم تمام چرخ محرک را با بزرگداشت 325i Allrad جشن می‌گیرد. در سال ۱۹۸۵ در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت، ب‌ام‌و از سدان 325i Allrad رونمایی کرد … رانش هر چهار چرخ کم‌کم به بقیه محصولات ب‌ام‌و راه یافت به‌طوری‌که در حال حاضر این …. در ادامه با زومیت همراه باشید تا به شرح چگونگی استفاده از این ويژگي‌ها …

عکسهایی از داخل زانتیا – مشخصات فنی زانتیاپدال، مجله خودرو و حمل و نقل

ترمزهای دیسکی برای چهار چرخ ، مجهز به تهویه در چرخ‌های جلو 2. قابلیت تنظیم ارتفاع … سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک. 26 مهر 1394. (8) نظر.

هیوندای موتور – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

شرکت هیوندای موتور (بدون کیا) در سال ۲۰۰۸ در رتبه هشتم، از بزرگترین …. مدل ایکوئس، با طول ۵٫۱ متر، رقیب خودروهایی چون مرسدس-بنز کلاس-اس، ب‌ام‌و … هیوندای موتور در این مدل، برای نخستین بار از سیستم کنترل پایداری الکترونیکی استفاده نمود. … طراحی این مدل موتور جلو، خودرو محور جلو و چهار چرخ محرک بوده، طول آن ۴٬۸ متر است.

رونمایی از موتورسیکلت‌های جدید سری F ب‌ام‌و

1 روز پیش … در داشبورد F 700 و F 800 R از ویژگی‌های ب‌ام‌و موتوراد که کامپیوتر و نمایشگر سرعت … سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

بیوک ورانو – پرس آنلاین

24 ژوئن 2012 … بیوک – ورانو (Buick Verano) خودوریی است چهار در صندوق دار (Sedan) کمپانی جنرال موتورز …. سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

اخبار بایگانی – صفحه 13 از 61 – خرید و فروش خودرو

به نظر می‌رسد سامانه TPMS مورد استفاده در این اتومبیل در برخی شرایط خاص … اگر در هر چهار چرخ اتومبیل مذکور، تحت تأثیر شرایط جوی تغییر فشار رخ دهد، سیستم TPMS …. استفاده کنیم، بر همین اساس از افرادی استفاده کرده ایم که بعضا سابقه ۳۰ ساله … البته ب‌ام‌و سابقه بیشتری در ارائه رنگ‌های گران قیمت دارد و به عنوان مثال می‌توان …

تاریخچه اتومبیل لندروور – سایت تخصصی اتومبیل و اتومبیلرانی ایران

3 نوامبر 2014 … در سال ۲۰۰۰ برای نخستین بار، مدیریت کمپانی ب‌ام‌و اقدام به جداسازی برند … در زمان تعطیلات تابستان، در مزرعه شخصی‌اش در نیوبارو، ولز، با استفاده از شاسی و … جهانی راه پیدا می‌کرد و سرانجام در ۳۰ آوریل ۱۹۴۸ برای اولین بار در نمایشگاه جهانی … شرکت لندرور در کنار تولید خودروهای چهارچرخ محرک، اقدام به تولید سری …

مقالات خودرو | محل قرار گیری موتور و سیستم انتقال قدرت – Car.ir

بستن. x. Car.ir را در تلگرام دنبال کنید · Car.ir | بانک اطلاعات خودرو · ورود عضویت. ورود کاربران. مرا به خاطر بسپار. رمز عبور را فراموش کرده ام · عضویت · مقایسه فنی …

Car.ir: بانک اطلاعات خودرو, قیمت خودرو ,اطلاعات فنی خودرو

اتومبیل, بانک اطلاعات خودرو، قیمت خودرو، قیمت ماشین،قیمت اتومبیل, مقایسه و انتخاب ماشین ,خودرو, نرخ خودرو، خرید خودرو، فروش خودرو، ماشین دست دوم، خودرو دست دوم …

تاریخچه تصویری خودروهای اسپورت ژاپنی | ایرانیان لندن

23 آوريل 2015 … مدل بلوبرد/1300-1600/510 سدان از داتسون یک فرمول جدید از ب‌ام‌و 1600 در خود داشت. … که یک سدان اسپورت با سیستم تعلیق نیمه‌فعال چهار چرخ بود، در این سال … ردیف به همراه یک سیستم دیفرانسیل چهار چرخ متحرک استفاده می‌کردند.

تدوینگرها – یافتن جای پارک با تکنولوژی ب‌ام‌و

6 ژوئن 2015 … تدوینگرها – ب‌ام‌و تحقیق بر روی پروژه پیش‌بینی دینامیک جای پارک را تأیید کرد. … سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

سابقه حضور جنرال موتورز در ایران – شهرخبر

خودرو : سابقه حضور جنرال موتورز در ایران. … جشن 30 سالگی بی ام و در ارائه سیستم چرخ محرک · گران‌ترین خودروی تصادفی جهان · ب ام و M2 یک …. 40 سال با ب ام و سری سه · اختلاف 4 ساله سوزوکی و فولکس واگن پایان یافت · مدلهای برتر …. مروری بر تویوتا فورچونر 2016 · استفاده از قطعات مرسدس بنز در آستون مارتین · تصاویر مخفی …

تاریخچه تصویری خودروهای اسپورت ژاپنی – فارس

25 آوريل 2015 … ۱, ۲, ۳, ۴, ۵, ۶, ۷, ۸, ۹, ۱۰, ۱۱, ۱۲, ۱۳, ۱۴, ۱۵, ۱۶, ۱۷, ۱۸, ۱۹, ۲۰, ۲۱, ۲۲, ۲۳, ۲۴, ۲۵, ۲۶, ۲۷, ۲۸, ۲۹, ۳۰, ۳۱ … مدل بلوبرد/1300-1600/510 سدان از داتسون یک فرمول جدید از ب‌ام‌و 1600 در … یک سدان اسپورت با سیستم تعلیق نیمه‌فعال چهار چرخ بود، در این سال … ردیف به همراه یک سیستم دیفرانسیل چهار چرخ متحرک استفاده می‌کردند.

بررسی روا سال – درباره ی ما

بررسی روا سال. … روای سال مدل بهبود یافته پژو روا است که ایرادات و انتقادهای زیادی را بر دوش می کشید. …. سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

دانلود نرم افزار گوشي Huawei Ascend Y530 | برترين اخبار جهان و …

… گزارش مالی AMD در سه ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۵: افزایش ضرر دهی کمپانی به ۱۹۷ میلیون دلار … سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک · پوشش زنده زومیت از …

خودروی بی ام و 228i ایکس درایو مدل 2015 – اروند پلاک

19 مه 2015 … در سال ۲۰۱۲ ب ام‌و شمار ۱٫۸۶۱٫۸۲۶ دستگاه خودرو تولید کرد و به‌عنوان چهاردهمین … امّا این خودرو به اندازه ۶۴ میلی‌متر درازتر، ۲۵ میلی‌متر عریض‌تر و فاصله محوری آن ۳۰ میلی‌متر … برای مدل ۲۰۱۵ از کوچک‌ترین ب‌ام‌و، برای اولین بار استفاده از سیستم … که برای اولین بار از سیستم چهار چرخ متحرک (ایکس‌درایو) استفاده می‌کند.

آذر 1393 – ماشین ها – بلاگفا

سیستم انتقال نیروی دو دیفرانسیل 4 حالته گراند ویتارا همیشه برای چهار چرخ در هر … استفاده از محور متعادل کننده حرکت در موتور 2.4 لیتری جدید نیز باعث کاهش ارتعاش و ….. در سال ۱۹۹۸ شرکت دایملر- بنز با پرداخت مبلغ ۳۶ میلیارد دلار اقدام به خرید ….. این سیستم به مانند سیستم چهار چرخ متحرک سوپر هندلینگ آکورا ( SH- AWD ) …

خاموش و روشن کردن سیستم asc – آشنایی با سامانه DSC، کنترل …

این سیستم با کمک سه سامانه‌ی دیگر یعنی ABS*و ASC+T*و CBC* به کنترل سیستم فنربندی می‌پردازد. … سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

خودرو

در سال ۱۹۹۱ اولین سیستم ماهواره ای دیجیتال برای تلفن‌های همراه با استفاده از سیستم … در سال ۲۰۰۶، موتورولا با فروش ۸/۳۶ میلیارد دلاری و سود ۵/۴ میلیارد دلاری … این وسیله که «چهارچرخ» (quadricycle) نامیده می‌شد مانند یک قایق با فرمانی رانده می شد ….. نامی که در سابقه و تاریخچه یکصدساله جنرال موتورز به عنوان رهبری تاثیرگذار همواره …

اولین چرخ تمام الکتریکی ب‌ام‌و :: وبلاگ آرتین

شرکت ZF و سیستم چهار چرخ متحرک، ب‌ام‌و X6 M و ب‌ام‌و … لیتری سه سیلندر … اولین خودروی تمام الکتریکی آن‌ها یعنی مدل 1602 در سال 1972 و در المپیک ….. ب‌ام‌و، 100 دستگاه از مدل … SXL همانند تمام مدل‌های سورنتو از گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک استفاده …. نوع خودرو: …… اکران عمومی باشو غریبه کوچک پس از ۳۰ سال ….. جایزه یک میلیون …

قیمت جدید هیوندای ولوستر و اکسنت

هیوندای اعلام کرده که فروش اکسنت نسبت به سال گذشته 51 درصد رشد داشته است. افزایش …. سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک. 26 مهر 1394.

Motorcycle تاپیک جامع موتور سیکلت، معرفی، تاریخچه، معرفی انواع …

بجای استفاده از چرخ سنگین برای ذخیره انرژی در بین احتراق سیلندر در این … موتور سیکلت های ب ام و در سال ۱۹۲۳ با موتور دو قلو یا ” بوکسر ” خود وارد ….. کلاه را پس از ورود به بازار از ۸۰۰ دلار فعلی به ۳۰ تا ۴۰ دلار برسانند. ….. موتور سيكلت هايي كه چهار چرخ دارند و از سيستم AWD (همه چرخ هاي متحرك) استفاده مي كنند.

لندرور – پرتال جامع خودرو کشور

شرکت خودروسازی بریتانیایی است، که به جهت ساخت خودروهای چهارچرخ محرک، مشهور … در سال 2000 برای نخستین بار، مدیریت کمپانی ب‌ام‌و اقدام به جداسازی برند …

آئودی – تالار گفتگوی هم میهن – Hammihan Forum

آئودی سال 1998 توانست تمام سهام کمپانی ایتالیایی لامبورگینی را از آن خود کند. … برنامه آئودی برای استفاده از سیستم الکتریکی ۴۸ ولتی ….. آئودی موتور 8 سیلندر تنفس طبیعی خود را با سیستم 4 چرخ متحرک جفت کرده است اما باید …. بنابراین دلیلی ندارد تا این دو خودرو را با توجه به سابقه و عملکرد و صد البته …

مدل مفهومی ب‌ام‌و X5 هیبریدی – ماشین بازها

ب‌ام‌و X5 eDrive می‌تواند تنها با استفاده از موتور الکتریکی 94 اسب‌بخار تولید کند و … همانطورکه گفتیم این خودرو به صورت چهارچرخ متحرک است که این سیستم آخرین نسل … فولکس‌واگن اعلام کرده که این خودرو را در بهار سال 2014 میلادی به بازار عرضه  …

راهنمای تعمیر خودرو

خودروی چهار چرخ رانش. همه ی مدل های Mitsubishi 3000GT و Dodge Stealth R/T Twin Turbo دارای سیستم یکپارچه رانش ( همه ی چرخها محرک AWL) تمام وقت هستند که تقسیم …

Account Options

30 مه 2014 … در همان سال، فروش کل مرسدس بنز، 78 هزار دستگاه و لکسوس و ب‌ام‌و هر کدام 64 …. SH- AWD از سیستم چهار چرخ متحرک با کنترل هوشمند استفاده کرد.

کم کردن روغن موتور پاترول – روغن موتور را جدی بگیرید!!پدال، مجله …

کردن هستند، زمان تعویض روغن موتور 5 هزار كيلومتر است زیرا این …4 ا کتبر 2013 . .. در واقع روغن موتور با ….. سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

پنج راه ارزان‌قیمت برای افزایش توان خودرو | مجله پدال – jetlink.ir

7 جولای 2014 … 4. اگزوز خروجی: High-Flow Exhaust عدم وجود اگزوز (برداشتن منبع، تغییر غیر اصولی آن ….. سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

ملاقات گودزیلا با تیونینگ ۲NR Works روسیه در شیراز – پدال نیوز

12 جولای 2015 … این گودزیلا با رنگ مشکی در سال 2010 هدیه تولد یک پدر به پسر 16 ساله‌اش …. نیسان GT-R R35 با استفاده از سیستم چهارچرخ متحرک پیشرفته … همانطور که هیجان کنترل خودرو و شتاب متحیرکننده آن را هضم کردیم، در آینه خبری از ب‌ام‌و نبود. … ۱۵ شاسی بلند برتر تاریخ با بهترین آفرود +تصاویر(قسمت دوم) (۳۰ نظر) …

بررسی ب‌ام‌و BMW 228i ایکس‌درایو کوپه مدل ۲۰۱۵ | دانلود فیلم | دانلود …

16 مه 2015 … … ۶۴ میلی‌متر درازتر، ۲۵ میلی‌متر عریض‌تر و فاصله محوری آن ۳۰ میلی‌متر … برای مدل ۲۰۱۵ از کوچک‌ترین ب‌ام‌و، برای اولین بار استفاده از سیستم … برای اولین بار از سیستم چهار چرخ متحرک (ایکس‌درایو) استفاده می‌کند. …. ﺑﺎ ﺩﻭ ﺳﺎﻝ ﺳﺎﺑﻘﻪ.

بررسی مرسدس‌بنز E400 فورماتیک کوپه مدل ۲۰۱۵ – لینک‌های داغ

15 سپتامبر 2015 … نوع خودرو: موتور جلو، دیفرانسیل چهار چرخ متحرک، ۴ سرنشین، ۲ در کوپه. قیمت مدل تست: ….. سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

10 لیموزین گران دنیا+تصاویر – بولتن نیوز | bultannews.com

25 ژانويه 2014 … آمار نشان می‌دهد از سال 2006 که ساخت آن آغاز شده، بیش از 30 هزار دستگاه تولید و فروخته شده است. … ایکس‌تی‌اس از اولین تولیدات شرکت بود که به سیستم AWD مجهز می‌شد. … Vشکل به قدرت 273 اسب‌بخار با 374 نیوتن‌متر استفاده کرده است. … حتی گفته می‌شود مدل‌های جدیدتر آن مجهز به انتقال قدرت چهار چرخ متحرک …

ماشین ها

وزن این مدل به لطف استفاده از فیبر کربن به ۹۹۸ کیلوگرم رسیده که با استفاده از … این عنصر با ارزش کربن حتی در سیستم تعلیق هم استفاده شده که این امر باعث شده تا ۳۰ … ب‌ام‌و سری ۱ (BMW ۱ Series) جزو ماشین های خانوادگی کوچک می باشد که از سال … گالاردو از سیستم چهار چرخ متحرکی که با سیستمهای چهار چرخ متحرک رقیبانش، …

قیمت آئودی TT کروک تهران دست دوم – درباره ی ما

TTS همانند سایر مدل‌های S آئودی تنها با سیستم چهارچرخ محرک کواتروو و گیربکس … پیشرانه 2.0 لیتری توربو دیزلی TT که از سال 2008 میلادی و تنها برای مدل‌های کواتروو معرفی شده، 168 … لازم نيست كه از همه ي دنده ها استفاده كني زياد بودن دنده ها براي كاهش مصرف سوخته … 10 ب‌ام‌و برتر در طول تاریخ 09 مرداد 1394 (31) نظر ادامه مطلب.

درخشش هیوندای توسان در تست های ایمنی

14 ا کتبر 2015 … توسان در زمینه سیستم های ایمنی کمکی نیز عملکردی کم نقص از خود ارائه داد (هیچ چیز بی ….. سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

تصاویر جدید از ب‌ام‌و M6 GT3 : مجله بی قرار

3 روز پیش … تصاویر جدید از ب‌ام‌و M6 GT3تصاویر جدید از ب‌ام‌و M6 GT3 | بی قرار، مجله خودرو و حمل و نقلتصاویر جدید از ب‌ام‌و M6 GT3. تاریخ: ۲۷ اسفند ۱۳۹۳٫ در: ب …

اتو گالری بصیر instagram photos basir_autogallery … – Popular

… فتحی با ۳۰ سال سابقه خرید و فروش انواع اتومبیل تهران_طرشت_میدان تیموری_اول … 217 اسب بخار در دور 5000 سیستم انتقال قدرت: 4 چرخ متحرک – 4WD گیربکس 6 … این ماشین با استفاده از سیستم تعلیق خود می تواند در شرایط ناهموار کابین خودرو …. جزئيات «ب‌ام‌و M2 کوپه» مدل ۲۰۱۶ وقتي #ب‌ام‌و خودش از #M2 جديد به عنوان …

سیستم کنترل پایداری چگونه کار …

سیستم ESP از ABS برای انجام عمل جلوگیری بر روی هر چرخ به طور جداگانه استفاده می‌کند. …. صورت تولید انبود روی اطاق W140 اس کلاس استفاده کرد در همون سال ب او و بعد از بنز از این سیستم … اولین سیلندر 4 سوپاپه،1921 موتور سوپرچارج،1931 سیستم تعلیق مستقل چهار چرخ،1936 اولین … پروژه سوپرماشین مشترک ب‌ام‌و و لکسس.

ادامه مطلب – اتو گالری بنز کار

26 آوريل 2015 … همچنین برای این مدل از یک سیستم دیفرانسیل جدید 4×4 استفاده شده … سال گذشته، شاهد ارائه نمونه اولیه اسپرینتر 4×4 بودیم که البته این … کردن سیستم دیفرانسیل چهار چرخ متحرک، حضور یک سیستم 4WD با وزن ۱۲۰ کیلوگرمی چندان احساس نمی‌شود. … ب‌ام‌و M5 Jahre Edition قوی‌ترین نسخه است و به مناسبت 30 امین …

تازه های تویوتا – ایرتویا

تویوتا به عنوان اولین خودروساز که با معرفی پریوس در حدود 20 سال پیش در …. باتوجه به گزارشات اخیر دو شرکت تویوتا و ب‌ام‌و به طور مشترک در حال ساخت یک سوپر … این خودرو ساخته شده که یک مدل موتور وسط بوده و از سیستم چهار چرخ محرک برخوردار. …. سال اخیر به تولید و ساخت و ساز خودرو های هایبرید تمرکز کرده است، ۳۰ ام ماه قبل …

تمامی مطالب بی ام و را از ما بخواهید – مشخصات فنی

در سال 2010 هیوندای سانتافه با فیس لیفت جزیی و ارتقای فنی به بازار آمد تا بتواند … کیفیت مواد استفاده شده در اتاق سانتافه از رقبای ژاپنی اش پایین تر است اما در خودروی … این کراس اوور کره ای از سیستم چهارچرخ محرک نیز سود می‌برد که البته کارایی آن فرسنگ ها با یک اس یو وی تفاوت دارد. …. اولین ۱۸چرخ تمام الکتریکی ب‌ام‌و.

maxspeed

یکی دیگر از ویژگی‌های 2014 Evoque، سیستم اختیاری چهار چرخ متحرک فعال است. … این روزها تب استفاده از خودروهاى لوکس به قدرى فزونى یافته که برخلاف گذشته تنها … در این آزمایش سه دستگاه از بهترین هاى این سگمنت یعنی ب‌ام‌و 750Li ، آئودی A8L و … مجموع میزان فروش هرسه خودروى این آزمایش در سال گذشته میلادى رقمى برابر با …

کویر موتور اسپرت 150

نمایشگاه دائمی کویر در ابتدای آفریقا، بالاتر از چهار راه جهان کودک و نبش دیدار شمالی واقع شده. درب ورودی ….. سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

لندرور – agahicar.ir | رسانه تبلیغاتی آگهی خودرو |خرید و فروش خودرو …

در سال ۲۰۰۰ برای نخستین بار، مدیریت کمپانی ب‌ام‌و اقدام به جداسازی برند لندرور، … در زمان تعطیلات تابستان، در مزرعه شخصی‌اش در نیوبارو، ولز، با استفاده از شاسی و … به بازار جهانی راه پیدا می‌کرد و سرانجام در ۳۰ آوریل ۱۹۴۸ برای اولین بار در نمایشگاه … شرکت لندرور در کنار تولید خودروهای چهارچرخ محرک، اقدام به تولید سری خودروهای …

تیر 1393 (14) – صنعت خودرو

بررسی ب‌ام‌و X5 M مدل ۲۰۱۵ … پلیموث براکودا ماسل‌کاری که سابقه آن به سال 1964 برمی‌گردد و در سال 1971 در میان رقبای خود … بزرگ‌تر با برآمدگی کوتاه‌تر در جلو و همچنین اجازه استفاده از سیستم تعلیق 460 میلی‌متری را به‌جای 250 میلی‌متری می‌دهد. … اولوشن همچنین بصورت استاندارد با سیستم محرکه چهارچرخ محرک S-AWC با سه حالت …

آسانسور جهان آرمان

24 جولای 2015 … تصاویر درب آسانسور ( سه شنبه ۳۰ تیر۱۳۹۴ ) … اصلی ترین قسمت هر آسانسور سیستم نیرو محرکه آن میباشد . … الکتروموتورهای گرلس با استفاده از آهنربای دائم در موتور خود با جریان … ضمنا این موتورها فاقد گیربکس بوده و این امر آنها را از چرخ دنده داخل روغن بی … نبشی 5 فابریک : 4 شاخه 6 متری … ارتفاع باشو 2 متر.

بهترین خودروسازان جهان از دید مصرف کنندگان | دنده 6 – مجله آنلاین …

2 جولای 2015 … در گزارش سال 2015 این مجله که به تازگی منتشر شده است، لکسوس برای دومین سال … روز، طراحی داخلی لوکس و سیستم چهار چرخ محرک در بازار شناخته شده است. …. بهترین طرح ها و سیستم های پبچیده مکانیکس در خودروهاش و انجین اونها استفاده …. X1 یکی از ارزان‌ترین و کوچک‌ترین مدل‌های کمپانی ب‌ام‌و است که حتی از لحاظ …

کارخانه ی ماشین های المانی

تلفظ) شرکت هلدینگ خودروسازی آلمانی است، که در سال ۱۹۳۱ توسط فردیناند پورشه … پورشه ساخته شد، که عموماً از قطعات فولکس‌واگن بیتل برای آن استفاده کرده بود. ….. جهانی بوگاتی تیپ ۳۰ موفق‌ترین اتومبیل مسابقه‌ای بوگاتی بود و تا سال ۱۹۲۶ موفق ….. این سیستم به مانند سیستم چهار چرخ متحرک سوپر هندلینگ آکورا ( SH- AWD ) …

کاسپین کامپیوتر

بسیاری از رانندگان به نام و برند خودرو و سابقه و شهرت آن در مسابقات به عنوان معیار … سال ۱۷۶۷ میلادی: ساخت اولین وسیله نقلیه خودروئی قابل استفاده توسط کان ….. در همین زمان، آئودی، مدل کواترو را با سیستم چهار چرخ متحرک به بازار فرستاد که رقابت با آن … در سال ۱۹۹۸ شرکت دایملر-بنز با پرداخت مبلغ ۳۶ میلیارد دلار اقدام به خرید …

مطالب قدیمی‌تر – بزرگترین مرجع ماشین

کوپه ب‌ام‌و زاگاتو اتومبیلی است دست‌ساز، آمیزه‌ای از حس اسپرت ایتالیایی و جسارت سرسختانه و … پنجاه سال از زمانی که رنو آلپین A110 برلینیته (Berlinitte) به عنوان یکی از زیباترین اتومبیل … این سیستم چهارچرخ متحرک قدرتی معادل ۴۰۵ اسب بخار را داراست . ….. خودروهای امروزی جهت تولید قدرت از سوخت‌های فسیلی استفاده می‌کنند.

مرسدس بنز GLC؛ رقیبی تازه نفس برای ب‌ام‌و X3 – عصر ایران

25 ژوئن 2015 … عصرایران؛ محمد مهدی حیدرپور – ب‌ام‌و X3 در آینده نزدیک مرسدس بنز GLC 2015 را به … تمامی مدل های مرسدس GLC به فناوری چهار چرخ متحرک “4MATIC” (با … برای خودرو شاسی بلند جمع و جور خود سیستم تعلیق بادی و نمایشگر هد آپ … در کل شاسی بلندهای بنز (بجز مدلهای باری )حداقل 40 سال سابقه دارند و … ۱۸:۳۸ – ۱۳۹۴/۰۴/۰۴.

بهترین سایت خرید و فروش ماشین صفر وکارکردهآرشیو وبلاگهای ایران

ساعت های جی شاک برای استفاده افراد پر تحرک طراحی شده است. …. بررسی انواع قفل ماشین قفل پدال قفل فرمان قفل عصایی قفل دوبل قفل چرخ قفل زاپاس …… را می‌توان با دیفرانسیل عقب سفارش داد و سیستم فورماتیک تمام‌چرخ متحرک نیز در دسترس قرار دارد …. اگرچه روند کنونی مرگ و میر حمل و نقل راه در جهان ۲۰ ، ۳۰ سال گذشته نشان از …

اطلاعات خودرو آئودی سواری – لیست مطالب

TT RS که از سال 2015 میلادی وارد خط تولید آئودی شد و سال گذشته میلادی نیز مدل 2015 آن‌ … TTS همانند سایر مدل‌های S آئودی تنها با سیستم چهارچرخ محرک کواتروو و … هزينه طراحي و ساخت قالب پس يك مي خوان استفاده شو ببرنايران خودرو يك قالب مي سازه …. بررسی ب‌‌ام‌‌و سری 7 جدید: زیبا و مجلل‌تر از همیشه 07 مرداد 1394 (19) نظر ادامه مطلب.

next page – آزمایشگاه شیمی

بسیاری از رانندگان به نام و برند خودرو و سابقه و شهرت آن در مسابقات به عنوان معیار … سال ۱۷۶۷ میلادی: ساخت اولین وسیله نقلیه خودروئی قابل استفاده توسط کان ….. در همین زمان، آئودی، مدل کواترو را با سیستم چهار چرخ متحرک به بازار فرستاد که رقابت با آن … در سال ۱۹۹۸ شرکت دایملر-بنز با پرداخت مبلغ ۳۶ میلیارد دلار اقدام به خرید …

موتور هم – روزنامه ،سلامت

در مورد پیکاپ مرسدس بنز باید گفت که برنامه آن برای سال ۲۰۲۰ است. … بعد از آن دیگر شرکت های معتبر و بزرگ خودروسازی به استفاده از جعبه دنده … به لطف سیستم xDrive یا همان سیستم هوشمند چهار چرخ محرک مخصوص ب‌ام‌و، اتومبیل آلپینا گرن.

بررسی نسل جدید ب‌ام‌و سری 7 مدل 2016 | ایران جیب اقتصادی

2 ا کتبر 2015 … در حالی که نسل جدید سری هفت مانند كلاس S و آ8 مجهز به سیستم های … جا از نوع اتاق کشیده (Long) مجهز به سیستم ايكس درايو ( چهار چرخ متحرک ) است که با کد 750 LI شناخته میشود. … اما قبل از استفاده از این حالت، تنها برای بررسی بیشتر، سری هفت … ترجیحا مرد; دارای حداقل ۳ سال سابقه کاری مرتبط; مسلط به آفیس و …

0 – ایران ابدی

بسیاری از رانندگان به نام و برند خودرو و سابقه و شهرت آن در مسابقات به عنوان معیار … سال ۱۹۲۴ میلادی: ساخت یک خودرو با استفاده از موتور دیزل توسط کارخانه بنز ….. ب‌ام‌و سه خودروساز مشهور و لوکس آلمانی هستند و به‌عنوان پرفروش‌ترین خودروسازان لوکس …. در همین زمان، آئودی، مدل کواترو را با سیستم چهار چرخ متحرک به بازار فرستاد که …

آرشیوخبر:با وجود قرار نداشتن در فهرست خودروهای مجاز وارداتی …

13 ا کتبر 2015 … آمار نشان می‌دهد از سال ۲۰۰۶ که ساخت آن آغاز شده، بیش از ۳۰ هزار دستگاه … درون کابین وسیع آن یک سیستم صوتی حرفه‌ای ۶۰۰ وات با ۱۴ اسپیکر تعبیه شده است. … حتی گفته می‌شود مدل‌های جدیدتر آن مجهز به انتقال قدرت چهار چرخ متحرک … برای آن از یک پیشرانه ۶.۴ لیتری هشت سیلندر Vشکل HEMI استفاده شده است.

تاریخچه شرکت‌های بزرگ موتور سازی [بایگانی] – انجمن موتورسیکلت ایران …

21 ژانويه 2012 … بدین ترتیب بود که اولین موتور سیکلت تکامل یافته هوندا در سال ۱۹۴۹ … در چهار فرم متفاوت بدنه بود که با یک پیشرانه ۳۶۰ سی سی و با ۳۰ اسب بخار قدرت تولید می‌شد. …. بود و از اوایل دههٔ ۸۰ شروع به استفاده از این سیستم در موتورهای خودش کرد. …… تخصص این کمپانی در تولید انواع خودروهای کوچک و چهار چرخ محرک …

موتور چهار چرخ | خبر خوان – rss

بهینه سازی سایت بود که با سو استفاده کاربران از این الگوریتم ، موتور های … اولین اتومبیل دارای چهار چرخ این شرکت با نام مزدا۳۶۰ در سال ۱۹۶۰ وارد بازار شد. … اپ Bing Search نیز در همین راستا و به طور رسمی از سایت بینگ برای سیستم عامل …. خبرگزاری میزان – کمپانی ب‌ام‌و خبر داد که نرخ تولید ب‌ام‌و سری 3 از 10 میلیون گذشته است.

شرکت پارس آتیه افرا , واردات خودرو , فروش خودرو – ورود پورشه ماکان ۴ …

همچنین مجهز به سیستم کلاچ دوگانه و خودکار PDK و چهار چرخ متحرک می‌باشد. … نمی‌آورید و هم چنان برای سیستم روشنایی روز از چراغ‌های هالوژنی استفاده شده است. … در روزگاری که بنز و ب‌ام‌و سعی دارند تمام تنظیمات داخلی را به ترتیب به سیستم‌های command و I … تعداد نزدیک به ۳۰ کلید روی کنسول میانی و در اطراف و کناره‌ها به انجام وظیفه …

ماشین

بوگاتی در سال ۱۹۲۲ با مدل ۸ سیلند و 2000cc به نام ۳۰ در بازار فروش اتومبیل موفقیت … طرف آمریکایی امکان استفاده از موتورهای دیزل دایملر را در خودروهای کرایسلر پیدا کرد. …. شرکت ب‌ام‌و جدی‌ترین خریدار رولز رویس بود، چراکه درگذشته موتور و بعضی … گالاردو از سیستم چهار چرخ متحرکی که با سیستمهای چهار چرخ متحرک رقیبانش، …

درگ جنسیس کوپه توربو و پورشه 911 – باکستر در برابر جنسیس …

6 فوریه 2013 … نتيجه بخش چهارم: ﺑﺎﮐﺴﺘﺮ 4 – جنسيس1 …. فیس‌لیفت ۹۱۱ کاررا 4 همراه با سلاح توربو … سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

بوفوری، کلاسیکی مدرن از سرزمین کانگوروها | رویـــــال کارز …

7 جولای 2015 … حداکثر ظرفیت تولید این کمپانی هم معادل ۳۰۰ خودرو در سال است و در حال حاضر نیز … چرم‌های مورد استفاده در این خودرو مشابه آن چیزی است که در خودروهای ب‌ام‌و و یا … این خودرو دارای سیستم چهار چرخ متحرک بوده و سیستم فنربندی آن نیز تطبیقی است. … گردید و طراحی آن نیز کاملاً از کوپه‌های دهه ۳۰ آمریکایی الهام گرفته است.

@basir_autogallery – اتو گالری بصیر Instagram Profile • Yooying

این ماشین با استفاده از سیستم تعلیق خود می تواند در شرایط ناهموار کابین خودرو را … 344. by basir_autogallery• 19h ago. آشنايي با نسل جديد #هيونداي #الانترا نسل جدید … اين سيستم براي اتومبيل هاي جمع و جور و چرخ جلو محرک طراحي شده است. … مديرعامل تسلا پيش بيني کرده است که ظرف سه سال آينده خودروها مي‌توانند از محل خانه تا …

مشاهده مطالب کاربر – تبیان

اگر روزانه 30 دقیقه از این دستگاه استفاده کنید، در زمان بسیار کوتاهی بسیاری از چربی …. مدل جدیدتر آنکه در سال ۱۹۹۷ ساخته شد MU-2 نام دارد که برد آن تا ۱۹۵ کیلومتر و توانایی … ب‌ام‌و X4 xDrive 35i به مونیخ تعلق دارد و از اشتوتگارت دو نماینده داریم اولی مرسدس … هر کدام از خودروهای موجود در تست از سیستم چهارچرخ محرک بهره می‌برند.

بررسی ب‌ام‌و X5 M مدل ۲۰۱۵ – تبلیغات متنی

اولین مدل اسپورت ب‌ام‌و که پسوند M را به همراه داشت، در سال ۲۰۱۰ به بازار معرفی شد که … هر دو مدل X5 M و X6 M با یک سیستم تعلیق گازی عقب با تنظیم ارتفاع خودکار همراه … از نظر تئوری، استفاده از X5 M با رفتاری کاملاً فروتنانه و با نزاکت امکان‌پذیر است. … نوع خودرو: موتور جلو، دیفرانسیل چهار چرخ متحرک، ۴ سرنشین، ۵ در هاچ‌بک.

Farasoo

وی سابقه دیگری در فریب بیمه داشت و در سال 2011 نیز در زمینه بیمه خانه خود دست به …. شورولت برای این خودرو از پکیج مسابقات رالی داکار نیز استفاده کرده است. …. در همین حال سیستم تعلیق چهار چرخ مستقل آن یک سواری آرام و راحت را ایجاد می‌کند. … در همین حال، این مدل، مانند تمام خودروهای ب‌ام‌و خلاقانه و هیجان‌انگیز است و در درون خود، هنوز …

پرشین خودرو | جدال سلطان باواریا با ارباب حلقه‌ها

چاپ. ۱۴:۳۶ | ۱۳۹۳/۰۴/۲۴ … مکانیزمی که در حقیقت همان 4WD (چهار چرخ متحرک) بود. حتماً می‌دانید که مرسدس‌بنز نیز برای خود از سیستم 4Matic استفاده می‌کند. … ب‌ام‌و برای دست‌پروده خودش از پیشرانه عالی 3 لیتری دو توربو 306 اسب‌بخاری استفاده می‌کرد. … ب‌ام‌و با 29 سال سابقه تولید M3‌ روبه‌روی جوان تازه‌کار اما بااستعداد قرار RS5 قرار  …

قیمت رنجرور اسپرت 2014 – درباره ی ما

آیا میدانید برترین عینک سال 2014 نزد افراد معروف همین عینک است ؟ … روور با هدف تولید خودروهای چهارچرخ محرک، اقدام به طراحی و راه‌اندازی خط تولید لندرور نمود. … در سال ۲۰۰۰ برای نخستین بار، مدیریت کمپانی ب‌ام‌و اقدام به جداسازی برند لندرور، از … به بازار جهانی راه پیدا می‌کرد و سرانجام در ۳۰ آوریل ۱۹۴۸ برای اولین بار در نمایشگاه جهانی …

بهترین سایت خرید و فروش ماشین صفر وکارکرده دانلود آهنگ جدید …

7 آوريل 2015 … پیش بینی گران تر شدن بازار خودرو در سال 94 … وعده‌ سایپا درباره خودروی جدید ؛ عرضه ساینا در ۹۴ به قیمت ۳۰ میلیون … وی افزود: گروه خودروسازی سایپا همچنین نسبت به طراحی و استفاده از دو ….. ترمزها در هر چهار چرخ دیسکی و مجهز به سیستم ضد قفل و ضد لغزش می ….. ب‌ام‌و سری 4 هم 119,580 دستگاه به فروش رسید.

مکانیک و خودرو

1 سپتامبر 2014 … برای سال 2014، ب‌ام‌و سری 4 در دو نسخه 428i و 435i روانه بازار شده است. … این محصول نیز با استفاده از موتوری قدرتمند با توان 443 اسب بخار می‌تواند این … ناگفته نماند که سیستم تمام چرخ محرک برای آن در نظر گرفته نشده و این خودرو از … اگر سابقه این مدل را در طول دو دهه گذشته مورد بررسی قرار دهیم با عملكرد مناسبی از …

اخبار خودرو – PCMWorld

نمسیس از یک موتور ۹ لیتری V8 با دو توربوشارژر استفاده می‌کند و گزارش شده که … در این کلاس خودرو، معمولاً آئودی سرآمد طراحی و ویژگی‌های لوکس است و ب‌ام‌و نماد … با وجود اینکه اولین مدل کادیلاک با سیستم نامگذاری جدید هنوز یک سال با بازار …… دیفرانسیل جلو عرضه می‌شود و گزینه ای برای انتخاب چهار چرخ متحرک فعلاً موجود نیست.

سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک

برگرفته از : سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک