مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S

مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S

یکی از نقاط برجسته مدل جدید ب‌ام‌و سری 7، گزینه‌ای موسوم به «صندلی راحتی همه‌جانبه» است که البته نباید آن را با کنسول عقب «راحتی همه‌جانبه» که در تصویر زیر به صورت یک حائل ثابت در بین صندلی‌های عقب دیده می‌شود، اشتباه گرفت.

G11 BMW 7-Series rear seats

G11 BMW 7-Series Executive Lounge Seating option

کاری که آپشن «صندلی راحتی همه‌جانبه» انجام می‌دهد، ارتقای صندلی‌های عقب برای قابلیت خم‌شدن تا زاویه ۴۲/۵ درجه و همین‌طور، فراهم کردن دکمه‌ای است که با کمک آن، صندلی‌های جلو به صورت اتوماتیک به اندازه ۹۰ میلی‌متر به سمت جلو حرکت داده می‌شوند. در این حالت، زاویه‌ صندلی‌های جلو نیز طوری تنظیم می‌شود که حداکثر فضای پا برای صندلی‌های عقبب ایجاد گردد.

طبیعتاً این ویژگی از سری 7 با رقیبش، مرسدس‌ کلاس S مقایسه می‌شود. کلاس S نیز گزینه‌ای مشابه با نام پکیج «صندلی تشریفات» در اختیار قرار می‌دهد. همانند سری 7، این آپشن نیز انعطاف‌پذیرترین صندلی‌ها را در اختیار قرار می‌دهد؛ صندلی‌هایی که تا ۴۳/۵ درجه می‌توانند خم شوند. البته این آپشن جدا از گزینه کنسول ثابت در وسط است.

W222 Mercedes-Benz S-Class Executive Seat package

W222 Mercedes-Benz S-Class Executive Seat package

مدل ویژه بازار مالزی S400 L هیبرید دارای پکیج «صندلی تشریفات» بدون کنسول ثابت در وسط است. در واقع تنها کاری که کنسول وسط در هر دو خودرو انجام می‌دهد این است که فضای بیشتری برای حمل تجهیزاتی مانند میزهای جمع‌شونده و نگهدارنده فنجان با قابلیت گرم و سرد نگه‌ داشتن آن، در اختیار می‌گذارد. در ادامه، فرصتی پیدا شده تا شرایط صندلی‌های عقب این دو مدل لوکس را با یکدیگر مقایسه کنیم.

در اینجا، ردیف صندلی‌های عقب سری 7 را در حالت «استراحت» می‌بینید. با لمس یک دکمه میان‌بر، زاویه صندلی‌های عقب بیشتر می‌شود و در همین حال، صندلی‌ مسافر جلو به سمت حرکت و حتی «جمع» می‌شود تا حداکثر فضا برای پاها ایجاد گردد. همچنین صندلی راننده نیز اندکی به طرف عقب خم شده تا شرایط راحت‌تری ایجاد کند.

BMW 7-Series Executive Lounge Seating option

BMW 7-Series Executive Lounge Seating option

در نسل قبلی سری 7، ب‌ام‌و یک زیرپایی مثلثی‌شکل بر روی کف استفاده می‌کرد که قابلیت جداشدن داشت. ولی در مدل جدید، یک زیرپایی بسیار بزرگتر به کار رفته که از پشت صندلی‌های جلو باز می‌شود. در نسل قبلی، این قسمت از کابین برای آپشن یک میز کار استفاده می‌شد؛ میزی که اکنون در آپشن کنسول ثابت وسط جاسازی شده است.

البته این طراحی جدید، کارآیی بهتری نیز دارد؛ چرا که میز جدید به سرنشین نزدیک‌تر است و همچنین زیرپایی جدید، حسّ اعتماد به نفس بیشتری نسبت به قبل ایجاد می‌کند.

مرسدس‌بنز نیز در این زمینه از همان کانسپت «دکمه میان‌بر لمسی» کمک گرفته است. تنها کافی این دکمه را نگه دارید تا هم صندلی شما و هم صندلی‌ جلو در موقعیت استراحت قرار بگیرند.

Mercedes-Benz S-Class Executive Seat package

Mercedes-Benz S-Class Executive Seat package

همان‌طور که می‌بینید که طراحی زیرپایی در مرسدس‌بنز کاملاً متفاوت است. در اینجا زیرپایی به پایه صندلی شما متصل است و در حالت «استراحت» به طرف بالا حرکت می‌کند تا تکیه‌گاهی برای پاهای شما باشد. پس از بالا آمدن این زیرپایی، می‌توانید به هر اندازه که می‌خواهید، آن را مطابق دلخواه خود باز کنید. همچنین یک زیرپایی کوچک متصل به صندلی سرنشین جلو وجود دارد که در این حالت باز می‌‌شود.

مزیت ب‌ام‌و در این است که نیازی به جمع‌کردن زیرپایی در هنگام ورود و خروج به داخل خودرو نیست. شما در عقب کابین سری 7 می‌توانید در هر زمان دلخواه پاهای خود را پایین بیاورید؛ چرا که همیشه در زیر صندلی شما، فضای کف خودرو خالی است. با این حال، طراحی مرسدس این مزیّت را دارد که تکیه‌گاهی برای تمام قسمت‌های پای شماست و مانند ب‌ام‌و، ران‌های شما را بدون تکیه‌گاه باقی نمی‌گذارد.

BMW 7-Series Executive Lounge Seating option

BMW 7-Series Executive Lounge Seating option

با این وجود، حالت «استراحت» سری 7 یک مشکل عمده دارد؛ اینکه دکمه لمسی به شکل خودکار، تکیه‌گاه سر صندلی جلو را جمع می‌کند تا نمایی بهتر از وضعیت جلوی کابین در اختیار سرنشین عقب قرار گیرد. نمایشگر سرگرمی عقب نیز به صورت اتوماتیک زاویه خود را تنظیم می‌کند.

این موضوع در هر حال، برای راننده مشکل ایجاد می‌کند. وقتی این تکیه‌گاه‌های سر جمع می‌شوند، کاملاً در مقابل دید راننده نسبت به آینه‌ بغل در طرف سرنشین جلو قرار می‌گیرند. از این رو توصیه می‌شود که این تکیه‌گاه‌ها را در حالت اولیه خود حفظ کنید، چرا که ممکن است برای شما خطرناک باشد. آینه بغل مخصوصاً در طرف مخالف راننده، می‌تواند نقش حیاتی در هنگام رانندگی داشته باشد و نمی‌تواند صرفاً برای ایجاد یک دید بهتر برای سرنشین عقب، نادیده گرفته شود.

همین موضوع نیز کمابیش در مرسدس‌بنز اتفاق می‌افتد، ولی در همین حال با کمک یک مکانیزم ساده، می‌توانید تکیه‌گاه سر صندلی سرنشین جلو را جدا کنید. در این حالت، یک پیغام هشدار در مجموعه ابزارها به شما یادآوری می‌کند که چنین کاری را انجام دهید. وقتی این تکیه‌گاه برداشته شد، راننده یک دید کاملاً واضح از آینه بغل در سمت مقابل در اختیار خواهد داشت. احتمالاً ب‌ام‌و باید چنین چیزی را در فیس‌لیفت سری 7 درنظر بگیرد.

Mercedes-Benz S-Class Executive Seat package

Mercedes-Benz S-Class Executive Seat package

در هر دو خودرو، ویژگی ماساژ صندلی‌های عقب را داریم که به شکل قابل‌توجهی ارتقا یافته‌اند. همچنین در برنامه ماساژ در هر دو خودرو، امکان «گرمایش» وجود دارد. پالس‌های ماساژ، در حال حاضر دقیق‌تر و «ضربه‌ای‌تر» شده‌اند و نسبت به نمونه‌های دیگر، مشخصاٌ باید به آنها لفظ «نسل بعدی صندلی‌های ماساژور» را اطلاق کرد.

در هر دو کابین، روشنایی پیرامونی گسترده‌ای را شاهد هستیم، ولی در این میان، سری 7 با استفاده از نور ملایم تعبیه‌شده در ستون دوم بدنه و همین‌طور یک سانروف عقب که می‌تواند روشنایی بیشتری برای داخل ایجاد کند، یک قدم نسبت به مرسدس‌بنز جلوتر است. همچنین در هر دوخودرو، آپشن تکیه‌گاه سر «لوکس» در اختیار قرار می‌گیرد که دارای یک بالشتک اضافی و مناسب است. در همین حال، بالشتک سر مرسدس‌بنز شرایط بهتری نشان می‌دهد، ولی فاصله محصول «مونیخی» چندان زیاد نیست.

jQuery(document).ready(function($){ $(“a[rel^=’prettyPhoto’]”).prettyPhoto({animation_speed:’fast’,slideshow:10000, deeplinking: false}); });

  • 2016-BMW-7-Series-06
  • 2016-BMW-7-Series-12

در هر دو مدل، کمربند ایمین صندلی‌های عقب در داخل لوپ قرار می‌گیرد، با این تفاوت در کلاس S این لوپ ثابت است. ولی در ب‌ام‌و این لوپ از جنس چرم است و برای راحتی بیشتر می‌تواند با فشردن یک دکمه، موقعیت آن را تغییر داد. کمربند ایمنی ب‌ام‌و اندکی بالاتر نسبت به مرسدس‌بنز قرار می‌گیرد؛ بنابراین اگر قد بلندتری دارید، کمربند ایمنی در صندلی ب‌ام‌و می‌تواند برای شما راحت‌تر باشد و کمتر به شانه شما فشار بیاورد.

jQuery(document).ready(function($){ $(“a[rel^=’prettyPhoto’]”).prettyPhoto({animation_speed:’fast’,slideshow:10000, deeplinking: false}); });

  • buy-a-2014-mercedes-benz-s-class
  • Mercedes-Benz-S-Class_2014_seats

فارغ از طراحی زیرپایی متفاوت در این خودروها که در بالا به آن پرداخته شد، تنظیمات این صندلی‌ها نیز تفاوت زیاد با یکدیگر دارند. اگر ویژگی خم‌شدن به عقب را کنار بگذاریم، نیمه بالای تکیه‌گاه پشت صندلی ب‌ام‌و را می‌توان به صورت مستقل تنظیم کرد. این امکان که به صورت اختصاصی در آپشن «صندلی راحتی در عقب» ارائه می‌شود، تکیه‌گاه پشت را به میزان قابل‌توجهی ارتقا می‌دهد. صندلی‌های عقب کلاس S مرسدس‌بنز چنین ویژگی‌ای در خود ندارند، ولی دارای امکانی هستند که در ب‌ام‌و دیده نمی‌شود: قابلیت تنظیم بالشتک‌های کناری.

مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S

مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S | کشکول

مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S. یکی از نقاط برجسته مدل جدید ب‌ام‌و سری 7، گزینه‌ای موسوم به «صندلی راحتی همه‌جانبه» است که البته …

مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S – راه فردا

یکی از نقاط برجسته مدل جدید ب‌ام‌و سری 7، گزینه‌ای موسوم به «صندلی راحتی همه‌جانبه » است که البته نباید آن را با کنسول عقب «راحتی همه‌جانبه» که در تصویر زیر به …

مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S – کاک حکمت

مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S | مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S | مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری …

مقایسه قیمت خودروها

16 ا کتبر 2015 … مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S … 7، گزینه‌ای موسوم به «صندلی راحتی همه‌جانبه» است که البته نباید آن را با کنسول عقب …

نیازمندی ها پست آگهی – نسل جدید ب‌ام‌و سری 7 مدل 2016

30 سپتامبر 2015 … به طور کلی سری هفت ب ام و درست مانند مرسدس بنز كلاس S همواره در نقش … كلاس S کلا خودروی بهتری حداقل در مقایسه با نسل پیشین سری هفت به حساب می آید. … و آخر برای افرادی متمولی محسوب میشده که به دنبال راحتی در صندلی عقب …

مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S

یکی از نقاط برجسته مدل جدید ب‌ام‌و سری 7، گزینه‌ای موسوم به «صندلی راحتی همه‌جانبه » است که البته نباید آن را با کنسول عقب «راحتی همه‌جانبه» که در تصویر زیر به …

بررسی نسل جدید ب‌ام‌و سری 7+تصاویر – بازار خبر

12 سپتامبر 2015 … سری 7 ب‌ام‌و از بدو ورود خود که به سال 1977 برمی‌گردد ادعای زیادی داشت و لقمه‌های … و دارد؛ اما در مقام مقایسه در بعضی موارد نسبت به مرسدس S کلاس کمی ضعیف‌تر ظاهر می‌شود! … در عوض ردیف عقب همان‌طوری است که باید باشد؛ صندلی‌ها عقب‌تر رفته و با … “رانندگی فوق‌العاده به همراه راحتی مثال‌زدنی” برای مهندسان شاسی سری 7 …

لحظه به لحظه | بررسی نسل جدید ب‌ام‌و سری 7

10 سپتامبر 2015 … خود سری 7 نمادی از یک سدان باوقار لوکس است و همیشه ازنظر انواع توانایی‌ها در سطح …… مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S.

اینفوکار

مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S. یکی از نقاط برجسته مدل جدید ب‌ام‌و سری 7، گزینه‌ای موسوم به «صندلی راحتی همه‌جانبه» است که البته …

خبرخوان تازه‌یاب | پدال pedal.ir – تازه‌ترین خبرها

ب‌ام‌و جشن ۳۰-امین سالگرد ارائه سیستم تمام چرخ محرک را با بزرگداشت 325i Allrad جشن می‌گیرد. …. مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S.

فیس لیفت ix35 | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل – آخرین اخبار ایران و جهان

همان طور که گفته شد تنها چراغ‌های led و زنون در جلو و تغییر فرم چراغ‌های عقب به چشم جدید می‌آید و با دید ….. مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S.

آئودی A8 مدل 2012 در جزیره کیش – جوان خودرو

18 آگوست 2015 … … در كلاس سدان‌هاي لوكس سه خودروي مرسدس بنز S كلاس، ب‌ام‌و كلاس 7 و آئودی A8 در … شده است تا رقابت‌پذيري با رقباي هم‌وطن يعني مرسدس بنز S كلاس و ب‌ام‌و سري 7. … كافي‌ است تا A8 را از نماي عقب در كنار دو رقيب آلماني ديگر مقايسه كنيد تا … صندلي‌هاي عقب خودرو به‌واسطه فضاي بزرگ بسيار راحت است و تفكيك خوبي …

کارا ماشین – Kara Machine – اجرای ایده های نوین طراحی

مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S · پنج خودروی هم‌رده قیمتی پراید در دنیا · نیسان جوک از نمای نزدیک · وزارت صنعت، معدن و تجارت · برگزاري …

عکس مرسدس بنز S500 مشخصات فنی و ظاهری بنز کلاس اس گران قیمت

مشخصات فنی مرسدس بنز S500 اس پانصداتومات دنده معمولی,نظرات استفاده کنندگان … هوشمند پشت سری ها برای جلوگیری از صدمات تصادف – دارای روکش چرم – صندلی راننده … دایملر تاکنون ادعایی نکرده که S کلاس تولیدی آنها بهترین سدان جهان است و با … درست است که از سال 1986 و با ورود رقبایی چون ب ام و سری 7 و سپس در سه سال بعد …

نمایش عملکرد ترمز خودروهای فرمول یک – آخرين اخبار روز

مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S. 24 مهر 1394. (26) نظر … آشنایی با موتورهای سری TU از گروه پژو سیتروئن. 29 مهر 1394. (1) نظر.

الف – کادیلاک آمریکایی در جدال با ژرمن ها

6 ا کتبر 2015 … Mercedes-AMG C63 S-Model, BMW M3, and Cadillac ATS-V. ب‌ام‌و و کادیلاک حاضر در بررسی از لحاظ اندازه، طولی یکسان دارند اما … اعداد هک شده بر پشت خودروی مرسدس بنز ما می‌تواند نشانگر هر چیزی باشد … در حین رانندگی با کمربندهای این خودرو به صندلی‌های راحت آن تکیه زدیم و سرعت هیجان‌انگیزی را تجربه کردیم.

دیدگاه‌ها برای پیش‌نمایشی از اینفینیتی Q30 با amir | آخرین اخبار …

25 جولای 2015 … … چون آئودی A3، ب‌ام‌و سری 1، فُلکس واگِن گلف و مرسدس بنز کلاس A به‌شدت خودنمایی …. مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S.

دایرکتوری :: قیمت روز خودرو ها | مجله پدال

مرسدس بنز نخستین تصاویر مربوط به مراحل تولید نمونه‌های اولیه کلاس E جدید خود یا W213 را به صورت …. مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S.

دکه من | وایپر ACR سریع‌ترین مدل خیابانی داج

11 مه 2015 … ولی اگه علامت تعجب یا شکلک خنده دار را بزاری کنار خب راحت و جدی حرفت را میزنی . …… مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S.

انتخاب یک میلیاردی در بازار دست دوم | دنده 6 – مجله آنلاین تخصصی …

5 ا کتبر 2014 … مرسدس بنز S-Class به عنوان بزرگ‌ترین، لوکس‌ترین و مجهزترین مدل این کمپانی … صندلی‌ها هم کاملا نرم و راحت هستند و در مدل‌های فول آپشن، هر چهار صندلی (جلو و عقب) دارای تنظیم برقی با … کرد (هرچند که باز هم نسبت به مزراتی کواتروپورت یا حتی ب‌ام‌و سری 7 کمتر است). …. آزمایش و مقایسه لیفان X60 و ام وی ام X33

جیلی EC7 و سلام به بازار ایران | مجله پدال

خودروی EC7 از سری Emgrand است که شاخه لوکس خودروهای جیلی را دربر می گیرد و در سال 2009 بنیان ….. مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S.

ایسنا – این آپشن‌ها مشتری را به وجد می‌آورد+تصاویر

22 ا کتبر 2014 … برای مثال در جایی که تنظیم برقی صندلی‌ها، برای خودروهای کلاس C آپشنی قابل … در کنار این تعابیر ایمنی، بسیاری آپشن‌ها برای راحتی سرنشینان در فضای آزاد عرضه می‌شوند؛ آپشن‌هایی همچون بادشکن عقب که باز کردن سقف خودرو را در هر … بسته شدن خودکار در‌های ب‌ام‌و سری 7 … بالچه‌های فعال صندلی در مرسدس E550.

عکس,مشخصات فنی,قیمت,مقایسه خودرو – مطالب مرسدس بنز

29 دسامبر 2013 … مرسدس بنز کلاسE، ب‌ام‌و سری۵ و لکسوس ES، به عنوان سه رقیب … از نظر کلاس‌بندی محصولات مرسدس بنز، کلاس E، چیزی است میان C کلاس کوچک و اسپرت و S کلاس بزرگ … جدید E کلاس، می‌توان به فرم خاص چراغ‌های جلو و چراغ‌های عقب اشاره کرد، که … صندلی‌های E کلاس راحت‌تر از سری ۵ به نظر می‌رسند و با نرمی و راحتی …

تصاویر مقایسه ای جدیدی از پروژه Resident Evil 4 HD منتشر شد!

تصاویر مقایسه ای جدیدی از پروژه Resident Evil 4 HD منتشر شد! 4 روز قبـل آموزش و … مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S. داروی جدیدی که 10 …

cars news

سری 7 ب‌ام‌و از بدو ورود خود که به سال 1977 برمی‌گردد ادعای زیادی داشت و لقمه‌های بزرگی … اما در مقام مقایسه در بعضی موارد نسبت به مرسدس S کلاس کمی ضعیف‌تر ظاهر می‌شود! … بسته سفارشی لوکسِ صندلی‌های عقب یک نمایشگر 7 اینچی تبلت مانند لمسی را به … “رانندگی فوق‌العاده به همراه راحتی مثال‌زدنی” برای مهندسان شاسی سری 7 اصلاً …

مشخصات موتورهای خودرو ایرانی | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل

گیربکس اتومات برای ای اف7 – جایگزینی موتور ای اف 7 به جای موتورهای خانواده XU از برنامه های این … مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S.

نتایج مسابقه آفرود | باشگاه اتومبیلرانی یزد

19 سپتامبر 2015 … کلاس ۴ سیلندر: ۱- مهدی یزدانیان … متولد 14 / 7 /1359 یزد. در سال 1377 وارد … RSS پدال · مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S …

مقایسه سه سدان لوکس: لکسوس، بنز و BMW -آکا – سلامت

27 دسامبر 2013 … مقایسه سه سدان لوکس: لکسوس, بنز و BMW لکسوس ES350,ب‌ام‌و سری۵ … از نظر کلاس‌بندی محصولات مرسدس بنز، کلاس E، چیزی است میان C کلاس کوچک و اسپرت و S کلاس … صندلی‌های E کلاس راحت‌تر از سری ۵ به نظر می‌رسند و با نرمی و راحتی … همچنین گرمکن صندلی‌های عقب و پوشش چرم طبیعی برای صندلی‌ها قابل …

مجله پدال | راهنمای جامع خودرو ایران – آستون مارتین با قیمت مزدا میاتا

12 مارس 2015 … راسی دقت کردین ازون موقع تاحالا کنترلر های صندلی استون مارتین چسبیده به …. مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S.

تیزری از عطش سرعت بدون محدودیت | تمام خبرگزاری های ایران در سی ای …

8 ژانويه 2015 … بچه ها تاپ گیر اون قسمتی که فراری 458 و مک لارن mp4 رو مقایسه میکنه ، کسی زیر ….. مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S.

Farasoo – عکس

مدل جدید مرسدس کلاس S تمامی موارد ذکر شده را بهتر از نیازتان به شما ارائه می‌دهد. … با نشستن در S کلاس جدید، آرامش و راحتی بی‌نظیری را احساس می‌کنید که با هیچ خودروی … زیرا صندلی‌های عقب هم مجهز به گرم‌کن، سردکن و ماساژور بوده و به‌صورت زاویه‌دار ….. یک خودروی جدید به نام Pajun که رقیبی برای ب‌ام‌و سری 5 می‌باشد، تمرکز خواهد کرد.

مرسدس بنز – تالار گفتگوی هم میهن – Hammihan Forum

مدل جدید مرسدس کلاس S تمامی موارد ذکر شده را بهتر از نیازتان به شما ارائه می‌دهد. … با نشستن در S کلاس جدید، آرامش و راحتی بی‌نظیری را احساس می‌کنید که … زیرا صندلی‌های عقب هم مجهز به گرم‌کن، سردکن و ماساژور بوده و به‌صورت … چندی بعد نیز هر دوی این خودروها تحت‌الشعاع معرفی BMW سری 6 گرن کوپه قرار گرفتند.

کدامیک؟ مرسدس بنز c class و بی ام و سری 3 و لکسوس is 300 …

در حال حاضر سه خودروي مرسدس‌بنز Cكلاس، ب‌ام‌و سري سه و لكسوس IS300 كه … در ادامه اين مطلب تا جايي كه امكان دارد به بررسي فني اين سه خودرو و مقايسه آنها با يكديگر پرداخته‌ايم. … قسمت جلوي كابين از جمله داشبورد، پشت صندلي‌ها، قسمتي از تودري‌ها و … در قسمت عقب نيز راحتي سرنشينان بيشتر از هرچیز براي لكسوس …

پیشخوان خبری پرتال دانشگاهی | مرسدس بنز G 500 4×4²

4 آوريل 2015 … کمپانی مرسدس بنز ماشین شاسی بلند G 500 4 × 4² را با ظاهری تر و تمیز و چراغ های … مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S.

خبرخوان تازه‌یاب | مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان ghaemiyeh …

… اطلاعات هواشناسی MegaWeather HD v3.4.1 مخصوص آیفون و آیپد; * غذای پولدارهای چینی+ تصاویر; * مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S …

موتورهای مورد استفاده ب‌ام‌و سری هفت آینده : مجله بی قرار

4 ساعت قبل … موتورهای مورد استفاده ب‌ام‌و سری هفت آیندهموتورهای مورد استفاده ب‌ام‌و سری هفت آینده | بی قرار، مجله خودرو و حمل و نقل۲ دسامبر ۲۰۱۴ … کمپانی ب‌ام‌و برای …

۲۱ اکتبر ۲۰۱۵، بازگشت به آینده و تلاش‌های خودروسازان

1 روز پیش … این نمونه اولیه چهار در بدون‌راننده که به عنوان رویکرد مرسدس در آینده خودروهای لوکس مطرح … مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S.

سفید، رنگ محبوب خریداران خودرو | مجله پدال – jetlink.ir

25 ا کتبر 2013 … رنگ سفید همیشه تو بورسه و همچنین احساس تمیزی و با کلاسی به بیننده منتقل میکنه … مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S.

مرسدس بنز کلاس اس – گزارش سايپا سرچ

نسل اول مرسدس بنز S کلاس با کد W116 شناخته می شد و تا سال 1980 تولید شد. … مرسدس‌بنز S-Class 2014 خودرویی است که در مقایسه با همکلاس‌هایش و همچنین نسل قبلی … یک گام جلوتر از رقبای سنتی و ارزان قیمتی چون آئودی A8 و ب‌ام‌و سری ۷ قرار دارد. … صندلی‌های تمام چرمی این خودرو از راحتی قابل قبولی برخوردار هستند و چرم‌های روی …

كلوپ مرسدس بنز – Mercedes Club [آرشیو] – Asre Javan

تنظیم صندلیها راحت است ولی تنها نکته منفی آن شاید کنترل بالشهای بادی … دینامیک رانندگی : هر چند دینامیک و پایداری این ماشین قابل مقایسه با محصولات بی ام و …. ضمناً روي صندليهاي عقب هم مي توانيد از باد مطبوع سيستم تهويه بهره ببريد. ….. در پاییز سال جاری، کلاسهای جدید مرسدس – بنز (سری S) با تحولی شگرف در عرصه …

مقاله مقالات صنعتی خودرو [آرشیو] – سایت علمی دانشجویان ایران

24 نوامبر 2010 … این رقم البته سبب شده که «مدیران خودرو» در مقایسه با نیمه نخست سال گذشته‌، 400 دستگاه افت کند. …. صندلی های عقب بسیار جادار و راحت هستند و برای پیاده و سوار شدن هم مشکلی نخواهید داشت. …. مثل مرسدس کلاس S، ب‌‌ام‌و سری هفت و لکسوس LS. ….. به عنوان مثال در جنوب شرق آسیا خودروهای خانوادگی (7 نفره) از طرفداران …

معرفی خودرو تویوتا آوریون مدل 2015 به همراه تصاویراروند پلاک

مشخصات فنی و موتوری تویوتا آوریون مدل ۲۰۱۵.7 نوامبر 2014 . …. مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S · معرفی نیسان جوک · نسخه جدید مدل‌ TRD …

مقایسه 3 خودروی لوکس و قدرتمند برتر جهان

26 مارس 2015 … در این نبرد، بنتلی فلایینگ‌اسپور، مرسدس S600 و سری دوم رولزرویس گوست رو در روی … در بزرگراه از S کلاس راحت‌تر می‌توان سواری سِفت و سخت و سریع گرفت. …. با کمترین اختلاف، رولزرویس الهام گرفته از ب‌ام‌و است که به لطف نسخه … اصطلاح کالسکه‌ای عقب گوست و در پس آنها، وسوسه نشستن بر صندلی‌های راحتی …

اقتصاد ایران در دوران پهلوی چه وضعی داشت+تصاویر-دانا|خبرپو

غرق شدن 7 پناهجو در سواحل 'لسبوس'؛ کشته شدن یک افغان در مرز بلغارستان · مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری ۷ و مرسدس کلاس S + عکس · شکست استقلال …

كلوپ مرسدس بنز – Mercedes Club [آرشیو] – Asre Javan

تنظیم صندلیها راحت است ولی تنها نکته منفی آن شاید کنترل بالشهای بادی …. میانگین مصرف بنزین 7/13 لیتر در صد کیلومتر … كالیپرهای مورد استفاده در جلو از نوع ثابت و هشت پیستونی و در عقب چهار …. سال 2014 کلاس S بعنوان پرچمدار محصولات لوکس مرسدس بنز شاهد تغییرات زیادی خواهد بود. ….. آمده تا کابوس ب‌ام‌و M3 باشد!

عشق ماشین – تست ب ام و 650i گرن کوپه

4 سپتامبر 2014 … خودرویی در کلاس چهاردر کوپه (فست بک) که باورودش در بازار مرسدس … نیست و در حال حاضر برروی پروژه طراحی بدنه سری7 جدید کار می کند. … اما این مقایسه چندان اهمیتی ندارد و شما برروی کاغذ هم پیروز میدان هستید. … عقب می توانند قبل از نشستن سرنشینان جلو صندلی آنها را برای راحتی هرچه بیشتر خود تنظیم کنند.

مقایسه جامع و کامل بنز E200 و ب ام و 650i – انجمن پاتوق یو

8 فوریه 2015 … مقایسه جامع و کامل بنز E200 و ب ام و 650i بنز E200 سدان مرسدس … و آپشن‌هایش، تشابه قابل توجهی را با بنز کلاس S جدید احساس خواهید کرد. … نزدیک‌ترین رقبای Eکلاس در ایران، ب‌ام‌و سری ۵ جدید و لکسوس ES جدید … 8th February 2015 13:34 #7 … عقب محدودتر شده است و در کل فضای عقب کابین گرن کوپه چندان راحت …

گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودرو مشهد: مدیران‌خودرو | ایراتو

21 آگوست 2015 … از جمله در مدل 550 بین صندلی عقب که محل قرارگیری متهمان است با صندلی‌های جلو حفاظ قرار ….. تصاویر مخفیانه از X2، برگ جدید سری X ب‌ام‌و … مقایسه راحتی کابین در بی ام و سری 7 و مرسدس کلاس S + عکس · مشکل دید عقب در کراس …

مدآنلاین | ده خودروی عالی که کسی آنها را نمی‌خرد

6 مه 2015 … خریداران امریکایی حتی وقتی با یک نمونه عالی مانند ب‌ام‌و سری 3 اسپورت … سیستم iDrive و صندلی‌های عقب خفه‌کننده در ب‌ام‌و نداشتند (چیزی که در … آئودی A8 یک دماغه مانند یک دودکش صنعتی پیدا کرده، ب‌ام‌و سری 7 نیز … که تقریباً ۲۰ هزار دلار ارزان‌تر از یک مرسدس‌بنز کلاس S است، می‌توان …. مقایسه ماشین‌ های لوکس.

فرهیختگان – مقايسه «بنتلي»، «مرسدس S۶۰۰» و «رولزرويس»؛ نبرد …

26 مارس 2015 … در اين نبرد، بنتلي فلايينگ‌اسپور، مرسدس S600 و سري دوم رولزرويس گوست رو در روي … در بزرگراه از S کلاس راحت‌تر مي‌توان سواري سِفت و سخت و سريع گرفت. …. با کمترين اختلاف، رولزرويس الهام گرفته از ب‌ام‌و است که به لطف نسخه … اصطلاح کالسکه‌اي عقب گوست و در پس آنها، وسوسه نشستن بر صندلي‌هاي راحتي …

عکس های مرسدس بنز C کلاس کوپه 2017 + مشخصات – نیک صالحی

17 آگوست 2015 … این خودرو که رقیبی برای ب‌ام‌و سری 4 کوپه محسوب می شود با الهام از مدل لوکس‌تر مرسدس بنز S کلاس کوپه شکل گرفته و از نشانه های طراحی مشترک …

ملاقات با مرسدس S63 AMG کوپه در شیراز | پایگاه خبری تحلیلی …

16 آگوست 2015 … تغییر ظاهر مرسدس بنز اس-کلاس در نرخ فروش و آمار آن تأثیر فراوان داشت و … با طرح خطوط روی بدنه آن به جرأت باید گفت نکته برجسته‌ای در افزایش آیرودینامیک S کلاس کوپه است‌. … دکمه برای تنظیم ارتفاع سر صندلی‌، تنظیم پرده عقب و همچنین کنترل سیستم …. پایین آمدیم اما هنوز هم خیلی از سری 7 ب‌ام‌و نرم‌تر بود‌.

آغاز S65 AMG از نمایشگاه لس‌آنجلس – ماشین بازها

کلاس S جدید مرسدس که پیش‌تر به صورت رسمی معرفی شده بود از ماه سپتامبر … ب‌ام‌و از سری 4 کروک که قرار است ماه آینده در نمایشگاه لس آنجلس به نمایش درآید، رونمایی کرد. … از تجهیزات استاندارد آن هم می‌توان از سنسور پارک جلو و عقب، گرمکن صندلی ها، … این پیشرانه 8 سیلندر، 7 لیتر حجم دارد و می‌تواند 500 اسب‌بخار را تولید کند.

*وبسایت تخصصی خودرو* – نقدو بررسی بی ام و 750Li

بی شک یکی از بهترین و کاملترین خودروهای این رده مرسدس کلاس S می باشد، خودرویی … در نمای عقب طراحی چراغ ها ما را به یاد برادر کوچکتر سری 7 یعنی سری 5 می اندازد … کرده و به راحتی وارد خودرو می شویم طراحی داشبورد شبیه به سایر محصولات بی ام و … جلو عقب، صندلی های برقی جلو و عقب به همراه گرمکن و تهویه، حافظه صندلی، آینه ها …

WHAT CAR?| بزرگترین مرجع خودرو ایران – mercedes benz

بالاخره برابوس هم به سراغ نسل جدید SL-class مرسدس بنز رفت تا برای آن دسته از …. Spoiler (بال عقب) متحرکی در انتهای SLR نصب شده است که در صورت اعمال ترمز در … شده و برای سری 3،6 و 7 ب ام و سری های SLK ،SL و S مرسدس بنز با محصولاتش خط و … 911 علیرغم پیشرانه کم حجم تر و توان کمتر، در مقایسه شتاب گیری به راحتی از …

Quoris لوکس ترین محصول کیا در ایران – IrPlaces

از نمای جانب خودرو شباهت بسیار زیادی به سری7 ب‌ام‌و دارد. … یعنی هر قدر که در بیرونش شلوغی و اغتشاش دیده می‌شود، کابینش مخصوصا در ردیف دوم، آرام و راحت است‌. … و تنظیمات 16 جهته صندلی‌های عقب و تمام تنظیمات صندلی‌های جلو توسط سرنشینان … المان جالبی که در اولین نگاه شما را به یاد مرسدس بنز کلاس s می‌اندازد، …

مقایسه پژوه 206 صندوقدار با رنو تندر 90 – اطلاعات خودروهای داخلی و خارجی

15 ا کتبر 2013 … نمای عقب به علت اینکه از خودروهای پژو 607 و 206cc به عاریت گرفته شده، … ارگونومی در این خودرو به خوبی رعایت شده و صندلی‌ها اگرچه زیاد راحت نیستند اما …. تاریخ: 1392/7/23 …. ب‌ام‌و از سری 4 کروک که قرار است ماه آینده در نمایشگاه لس آنجلس به … کلاس S جدید مرسدس که پیش‌تر به صورت رسمی معرفی شده بود از ماه …

مطالب تفریحی جدید – اخبار و اطلاعات در باره ی خودرو و نقد وبررسی …

چراغ‌های بیضی‌شکل که ما را به یاد کلاس بی مرسدس بنز می‌اندازد در دو طرف جلوپنجره با ….. صندلی‌های چرمی استاندارد این خودرو قابلیت تنظیم در 20 جهت را دارا هستند. … در مقام مقایسه باید گفت که کادیلاک 80 اسب‌بخار از M5 و 63 اسب‌بخار از E63 S …. در نمای عقب طراحی چراغ ها ما را به یاد برادر کوچکتر سری 7 یعنی سری 5 می اندازد البته  …

معرفی و توضیحات کامل انواع مختلف کیا – صفحه 4 – فروم تخصصی …

کیا در سال ۲۰۱۴، خودرویی لوکس را ساخته که صندلی‌های عقب آن خم نمی‌شوند. … بر این اساس، کیا کادنزا تقریباً به هدف خود که سواری خوب و راحت در یک خودروی لوکس است، رسیده است. …. از ستون C به بعد خودرو بیشتر شبیه ب‌ام‌و سری 7 می‌شود. … المان جالبی که در اولین نگاه شما را به یاد مرسدس بنز کلاس s می‌اندازد، ساعت …

كمپاني بي ام و – Speed Up بازی آنلاین

11 ژوئن 2014 … به تازگی نسل جدید خودروی ب ام و سری 7 به هنگام انجام آزمایش جاده ای مشاهده … گفتنی است در حال حاضر ب ام و سری 7 جدید دارای رقبای سرسختی همچون مرسدس بنز کلاس s می باشد. … در نهایت نیز سپر عقب خودرو با خطوط شکسته و زیبای خود به همراه 4 … و پیوستگی مناسبی می باشد و همچنین روکش صندلی ها و درب ها و همچنین …

چهار چرخ – بی ام دابلیو

در این شماره قصد داریم تا ب‌ام‌و سری پنج مدل 2011 را معرفی کنیم. برای معرفی این … صندلی‌های سری پنج گود و راحت بوده اما آن طور که باید شمارا در بر بگیرند نیست.

اقتصاد آنلاین – بزرگ‌ترین شاسی‌بلند مرسدس‌بنز

30 جولای 2014 … نسل جدید رنج‌روور سوپرشارژر پرچمدار این گروه است و مرسدس بنز GL‌، کدیلاک … مرسدس‌بنز در سال 2006 به این فکر افتاد که شاسی‌بلند‌های سری M آنگونه که باید … به گونه‌ای که حتی می‌توان آن را زیبا‌تر از نسل جدید مرسدس‌بنز S کلاس دانست‌. … صندلی‌های عقب نیز از این قاعده مستثنا نیستند و به گرم‌کن مجهز شده‌اند‌.

اطلاعات خودرو : سواری : سایپا : S300 : زوتی S 300 1393 :: وان کار – 1Car

اطلاعات خودرو : سواری : سایپا : S300 : زوتی S 300 1393 :: وان کار – 1Car. اطلاعات … مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S.پژو 301 و سیتروئن …

مرسدس بنز کلاس اس2014 – معرفی رسمی مرسدس بنز اس کلاسپدال، مجله …

برگزیده; مقایسه; 6879 بازدید. … معرفی رسمی مرسدس بنز اس کلاس | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل16 مه 2013 . …. Speeed | مرسيدس بنز S Class 2014بنز GLK 350, 2010 13. …. درست است که از سال 1986 و با ورود رقبایی چون ب ام و سری 7 و سپس در سه سال بعد با لکسوس … صندلیهای عقب از 5 حالت مختلف صندلی می توانند استفاده کنند.

اتومبيل

همچنین افزایش ارتفاعی در حدود 90 میلی‌متر برای صندلی‌ها، موجب راحتی بیش از پیش رانندگان خواهد شد. …. این ارقام قابل مقایسه با موتورهای ضعیف تر هاچ بک های امروزی هستند. ….. ب امو سری 7. به طور حتم غایب بزرگ این گردهمایى مرسدس بنز S-class است. … تنها نکته منفى در جگوار پرده شیشه هاى جانبى عقب است که – برخلاف ب‌ام‌و و  …

دانلود همه چی – خودرو

14 ژانويه 2014 … خودروی مورد بررسی ما دارای پیشرانه V8 به حجم 7/4 لیتر است که به طور رسمی … صندلی های راحت،با فضای زیاد سر و پا،نوید یک سواری دلچسب را با …. از نظر کلاس‌بندی محصولات مرسدس بنز، کلاس E، چیزی است میان C کلاس کوچک و اسپرت و S کلاس … این در حالی است که رقیب سرسخت آن ب‌ام‌و سری ۵ از طراحی اسپرت و …

سدان‌های ارزان، خانوادگی، بزرگ و لوکس | ایران نیدز-نیازمندیهای مشاغل و …

صندلی‌های لتیتود نرم و راحت هستند و از فضای پا و سر مناسبی چه در عقب و چه در … ES به عنوان یک سدان خانوادگی لوکس، با بزرگانی همچون ب‌ام‌و سری ۵ و مرسدس بنز E کلاس رقابت … Eکلاس سدانی مابین Cکلاس و S کلاس است، از این رو در نمای ظاهری، حس اسپرت را … البته ظاهر Eکلاس در مقایسه با رقیب سرسختش، ب‌ام‌و سری ۵، لوکس‌تر و …

کار پرس – 9 تکنولوژی برتر صنعت خودروسازی که شاهد آنها خواهیم بود

24 فوریه 2014 … شما می‌توانید به راحتی از جارو برقی داخلی خودرو در هر شرایطی استفاده نمایید. … مرسدس بنز برای خودرو‌های ۲۰۱۴ سری S خود صندلی‌های ماساژوری را تعبیه کرده است. … خودرو‌های کلاس E شرکت مرسدس بنز سیستم رانندگی هوشمندی را ارائه … این قابلیت در مواقعی که راننده پشت چراغ قرمز در انتظار سبز شدن چراغ است مورد …

مروری بر مرسدس S500 مدل 2014 [آرشیو] – Asre Javan

15 فوریه 2015 … [آرشیو] مروری بر مرسدس S500 مدل 2014 انجمن مشاوره خريد و مقايسه خودروها. … مرسدس بنز S کلاس را می توان یکی از با تجربه ترین مدل‌های کمپانی مرسدس‌بنز دانست. … جلوتر از رقبای سنتی و ارزان قیمتی چون آئودی A8 و ب‌ام‌و سری ۷ قرار دارد. … صندلی‌های تمام چرمی این خودرو از راحتی قابل قبولی برخوردار هستند و چرم‌های …

پاییز 91 – مجله تفریحی سرگرمی فیسبوکی ها

6 نوامبر 2012 … بنز کلاس S را می‌توان بزرگ‌ترین، لوکس‌ترین و گران‌قیمت‌ترین سدان مرسدس بنز نامید. … در سال 2009، مرسدس بنز با فیس لیفت این خودرو، ظاهر آن را به روزسازی کرد. … صندلی‌های تماما برقی مانند مبل راحتی سرنشینان را در بر می‌گیرند. …. چراغ‌های جلو و عقب سری7 شباهت زیادی با مدل‌های سری5 و سری3 جدید دارند که در …

BMW 650i گرن‌کوپه، شاهکار طراح ایرانی – Nividar نیویدار

8 آگوست 2014 … فرصتی پیش آمد تا از نزدیک با جدیدترین محصول ب‌ام‌و در ایران یعنی 650i گرن‌کوپه ملاقاتی انجام دهیم. خودرویی در کلاس چهاردر کوپه (فست بک) که باورودش در بازار مرسدس … نیست و در حال حاضر برروی پروژه طراحی بدنه سری7 جدید کار می‌کند. …. عقب می‌توانند قبل از نشستن سرنشینان جلو صندلی آنها را برای راحتی …

جزئیات مرسدس C کلاس کوپه ۲۰۱۷ – خبرهای آنلاین و لحظه ای

22 جولای 2015 … مقایسه فنی خودرو ها ….. کوروت نسل 7 توسط کالاوی · خودروی مورگان دست ساز انگلیسی در ایران …. به حراج گذاشتن فراری فرمول یک شوماخر · مرسدس AMG GT S با تیونینگ … آئودی A3 با 6 در و 8 صندلی · تحقیق در مورد نقص کیسه هوا در هوندا آکورد … تولید سری اسپرت مک لارن · اطلاعات رسمی درباره مرسدس C کلاس کوپه …

دی 1393 – ماشین

BMW پس از مدتها نقشه کشیدن برای رقابت با مرسدس بنز CLS اینک سری شش خود را … فاصله بین دو محور نیز 297 سانتی متر است تا فضایی راحت برای سرنشینان عقب فراهم آید. … همچنین فضای صندوق عقب حدود 460 لیتر اعلام شده که با خواباندن صندلیها به …. قیمت مرسدس‌بنز کلاس C در مدل ۲۰۱۵ از ۳۹۳۲۵ دلار آغاز می‌شود که ۲۶۰۰ دلار …

رونمایی مرسدس بنز از gle 450 amg 4matic

مسئول طراحی سیتروئن طراحی کراس اورهای کوپه را به خاطر محدودیت دید به عقب به واسطه سبک خاص ….. مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S.

اتو پارتس – مرسدس بنز

کلاس G مرسدس بنز را به جهت طراحی اصیل، باید یکی از دشوارترین خودروها برای طراحی … مقایسه نیستند، اما در میان انواع کلاس‌های خودرویی، این SUV ها هستند که بهترین … مرسدس بنز به بازار معرفی شد اما در شرایطی که در آن دوران سدان‌های S کلاس سری 108 W … از نظر راحتی صندلی‌های عقب با اختلاف زیاد بهترین عضو گروه است و جای هیچ …

کادیلاک آمریکایی در جدال با ژرمن ها اسپرت،بی ام 3،سدان،مرسدس کلاس c

کادیلاک|آمریکایی|در|جدال|با|ژرمن|ها|اسپرت،بی|ام|3،سدان،مرسدس|کلاس|c. … کادیلاک ATS-V، مرسدس AMG C63 S و ب‌ام‌و M3 را با هم مقایسه می‌کنیم، خودروهایی سخت‌کوش … اعداد هک شده بر پشت خودروی مرسدس بنز ما می‌تواند نشانگر هر چیزی باشد C63 در C63 S … در حین رانندگی با کمربندهای این خودرو به صندلی‌های راحت آن تکیه زدیم و سرعت  …

پدال، مجله خودرو و حمل و نقل …

یک سؤال از طرفداران مرسدس بنز دارم و آن این است، چند تا از محصولات مرسدس، در مدل پایه با خود موتور … مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S.

پیتکو مشخصات فنی النترا – لیست مطالب

… نیسان | Nissan ویدیو سوبارو | Subaru ویدیو مرسدس | Mercedes ویدیو مک لارن … مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S معرفی نیسان جوک …

نشستن صحیح پشت فرمان

تکنیک‌هایی برای بهتر نشستن پشت فرمان | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل … ندادن و راحت نبودن در صندلی، پس از چند دقیقه احساس ناراحتی و درد در ناحیه پشت می‌کنند. … مقایسه روش صحیح قرارگیری با شیوه غلط … پاسخ احسان سوابق: (7 دیدگاه) , 22 آذر 1392 …. جزئیات بیشتر درباره مرسدس کلاس S روباز 11 مهر 1394 (16) نظر ادامه مطلب .

قيمت خودرو دسته دوم درتيرماه 90 – خانه

به‌دنبال معرفی C 450 AMG و GLE 450 AMG کوپه، در حال حاضر مرسدس GLE 450 AMG 4MATIC را هم به … مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S .

مقایسه سه سدان لوکس: لکسوس، بنز و BMW – انجمن های تخصصی ایران انجمن

مرسدس بنز کلاسE، ب‌ام‌و سری۵ و لکسوس ES، به عنوان سه رقیب سرسخت … از نظر کلاس‌بندی محصولات مرسدس بنز، کلاس E، چیزی است میان C کلاس کوچک و اسپرت و S کلاس … صندلی‌های E کلاس راحت‌تر از سری ۵ به نظر می‌رسند و با نرمی و راحتی … همچنین گرمکن صندلی‌های عقب و پوشش چرم طبیعی برای صندلی‌ها قابل …

بررسی نسل جدید ب‌ام‌و سری 7 | نایس استار

سری 7 ب‌ام‌و از بدو ورود خود که به سال 1977 برمی‌گردد ادعای زیادی داشت و لقمه‌های بزرگی … اما در مقام مقایسه در بعضی موارد نسبت به مرسدس S کلاس کمی ضعیف‌تر ظاهر می‌شود! … بسته سفارشی لوکسِ صندلی‌های عقب یک نمایشگر ۷ اینچی تبلت مانند لمسی را به … “رانندگی فوق‌العاده به همراه راحتی مثال‌زدنی” برای مهندسان شاسی سری ۷ اصلاً …

راحت ترین فرم نشستن پشت فرمان – درباره ی ما

مقالات خودرو | روش صحیح نشستن پشت فرمان بستن x ورود عضویت ورود کاربران مرا به خاطر بسپار رمز عبور را فراموش کرده ام عضویت مقایسه فنی خودرو ها خبرنگار و …. خبر در حین رانندگیتصاویر رسمی اولیه از مرسدس کلاس S کانورتیبلحراج بوگاتی ….. 300، کشتی لوکس آمریکاییاولین رندر از ب‌ام‌و سری 7 جدیدفولکس توآرگ 2015،  …

خبرخوان تازه‌یاب | پدال pedal.ir

6 روز پیش … به‌دنبال معرفی C 450 AMG و GLE 450 AMG کوپه، در حال حاضر مرسدس GLE 450 … مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S.

مازراتی اصالتا تبحر خاصی در تولید… – خبرهای روز خودرو – Facebook

نکات منفی: فضای کم صندلی‌های عقب به خصوصبرای افراد قدبلند، صندوق عقب با ظرفیت نه چندانزیاد، قیمت بالاتر در مقایسه با رقبا، عدم … پر وپا قرص مرسدس E کلاس ، سری پنج/ شش ب‌ام‌و ، آئودی 7/A6 و حتی CLS نیز با دید مثبتی به آن نگاه می‌کنند. … در واقع رانندگی با گیبلی توام با هیجان و راحتی بیش‌تری است و پیشرانه شش …

رونمایی از هوندا CBR500R جدید – خودی ها

15 ا کتبر 2015 … رونمایی مرسدس بنز از GLE 450 AMG 4MATIC. 25 مهر 1394. (5) نظر … مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S. 24 مهر 1394.

اخبار و اطلاعات در باره ی خودرو و نقد وبررسی خودرو هاآرشیو وبلاگهای ایران

فاصله بین دو محور این خودرو در مقایسه با برادر شیری‌اش در ایران یعنی لیفان 620 …. سفر، صندلی راننده و سرنشین جلو با قابلیت تنظیم در 4 جهت، صندلی عقب تاشونده و ….. بی شک یکی از بهترین و کاملترین خودروهای این رده مرسدس کلاس S می باشد، … اما بی شک در بین رقبا بی ام و سری 7 بیشترین تاثیر را داشته است و به عنوان …

بررسی مرسدس بنز A200 به همراه تصاویر [آرشیو] – Asre Javan

9 جولای 2015 … مرسدس‌بنز نخستین بار در سال ۱۹۹۷ با معرفی کلاس A رسما به کلاس‌هاچ‌بک‌های … http: //arvandplak.ir/wp-content/uploads/2015/07/mercedes-benz-a-200-7.jpg … و شیب زیاد در عقب، بیشتر به فرم پنجره‌های جانبی سدان اسپرت CLS شباهت دارد. … صندلی‌های جلو کاملا راحت و دربرگیرنده هستند و فرم پشت سری آنها مشابه …

مرسدس بنز کلاس اس2014 – معرفی رسمی مرسدس بنز اس کلاسپدال، مجله …

معرفی رسمی مرسدس بنز اس کلاس | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل16 مه 2013 . … صور و اسعار مرسيدس اس كلاس 2014 Mercedes S Class | المرسالبنز S500 از …. درست است که از سال 1986 و با ورود رقبایی چون ب ام و سری 7 و سپس در سه سال … صندلیهای عقب از 5 حالت مختلف صندلی می توانند استفاده کنند. ….. بررسی نسل جدید ب‌ام‌و سری 7.

عکس های ب‌ام‌و آلپینا B6 مدل 2016 – درباره ی ما

… خودرو : بررسی و مقایسه : بررسی بی‌ام‌و آلپینا B7 مدل 2015 1393/11/1119:00 بررسی …. کمال راحتی و آسایش قرار دارند و چنانچه نمی‌خواهید سه سرنشین بر روی صندلی عقب … آلپینا , سری 7 , 750i , بی ام و , A8 , S8 , آئودی , S65 AMG , S Class , مرسدس …

تدوینگرها – معضلات حمل‌ونقل در ایران (بخش نخست)

19 ژوئن 2015 … اصلا سر زدین و مقایسه کردین امار تلفات تصادف ایران رو با تلفات مثلا بیماری های ….. مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S.

اخبار و اطلاعات در باره ی خودرو و نقد وبررسی خودرو هاآرشیو وبلاگهای ایران

مقایسه فنی تویوتا کمری در مقابل هوندا آکورد … فضای بار 423 لیتری پشت صندلی‌های عقب هم به نظر حجم بارگیری مناسبی برای …. سیستم تعلیق راحتی سایر مدل‌های لکسس را ندارد و کوبش و سفتی بیشتری دارد. …. معرفی هایما اس 7 در نمایشگاه خودرو مشهد …… از آنجایی هم که قرار است نسخه کروکی مرسدس بنز S کلاس کابریولت در …

Rasht Luxury & Specific Cars @rasht_cars Instagram photos …

با وجود دارا بودن هفت صندلی و دارا بودن طول بیشتر در مقایسه با خواهرانش، ….. ب‌ام‌و X4 هم‌اکنون در بازار کشور با قیمتی در حدود 450 تا 500 میلیون تومان خرید و …. کودکان روی صندلی های عقب راحت هستند ولی برای بزرگسالان فضای سر و …. جایی که مرسدس بنز کلاس S و ب ام و سری 7، جگوار XJ، لکسس LS و آئودی A8 در آن حضور دارند.

نگاهی بر سری پورشه پانامرا در …

نگاهی بر سری پورشه پانامرا در گذر چهار سال (قسمت اول) | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل … خودروی چهارسرنشین در یک کلاس ممتاز از کاراییِ ورزشی با یک راحتی شگفت … پانامرا S یک موتور 4.8 لیتری و هشت سیلندر با قدرت 400 اسب بخار و گشتاور ….. فقط پورشه سوابق: (1399 دیدگاه) , 7 بهمن 1392 …… ب‌ام‌و M40i پیش‌آهنگ جدید سری X4.

تمامی مطالب بی ام و را از ما بخواهید اسپیناد

منبع : تمامی مطالب بی ام و را از ما بخواهید-مقایسه کابین دنا، آنچه بود و آنچه که شد! … FZ-07 با سواری راحت و در همین حال شرایط اسپرتی‌اش، یک موتورسیکلت آرام برای ….. ب‌ام‌و سعی در کاهش وزن سری-7 جدید خود دارد و می‌خواهد این کار را به وسیله مواد ترکیبی … مرسدس کلاس اس، جگوار XJ و آئودی A8 از مهم‌ترین رقبای ب‌ام‌وسری هفت در بازار …

نگاهی اجمالی به ام‌وی‌ام 550، در تکاپوی رقابتپدال، مجله خودرو و حمل و نقل

حداکثر سرعت: 185 کیلومتر بر ساعتآزمایش و مقایسه لیفان X60 و ام وی ام X33 | دنده 6 – مجله آنلاین …… مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S.

تصاویر مخفی از ب‌ام‌و سری 1 سدان | جستجو در وبلاگها | وبلاگ 24

نتایج جستجوی عبارت تصاویر مخفی از ب‌ام‌و سری 1 سدان از بین کلیه اطلاعات و … ل این است که E24 بود، که از نسل اول سري 7، BMW E23 مشتق شده است. … لوCLA دیگری مدل‌های سطح بالای مرسدس-AMG GT S. مهم‌تر از همه این‌ها، نحوه برخورد کلاس جدید C … امّا امروز به راحتی می‌توانید بر روی یک صندلی راحت از یک سدان بزرگ قدرتمند قرار …

جدول ارزیابی کیفی خودروها

7; جک J5; -47.5; △. 8; لیفان X60 … مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S. 24 مهر 1394 … سابقه ۳۰ ساله ب‌ام‌و در استفاده از سیستم چهار چرخ محرک.

هفته دوم فروردین 1390 – دنیای خودرو

در این شماره به سراغ یک ب‌ام‌و سری سه رفتیم که از مونیخ وارد ایران شده است. … و هنگام ورود به خودرو صندلی‌های چرمی که به خوبی راننده را در برمی‌گیرد راحتی مناسبی را در … با فشردن یک بار کلید DTC شتاب صفر تا 100 ب‌ام‌و 7 ثانیه ثبت شد و با غیر فعال …. سال ها است که در کلاس سدان های لوکس مرسدس بنز S Class تکتازی می نماید و  …

مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S

برگرفته از : مقایسه راحتی صندلی‌های عقب در ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس کلاس S