نیسان جوک از نمای نزدیک

نیسان جوک از نمای نزدیک

این دیگه چی هست؟ عجب قیافهٔ زشتی داره! از نیسان همچین ماشینی بعید بود! این‌ها اغلب تعاریفی هستند که ما در قسمت نظرات خوانندگان هر سایت خودرویی دربارهٔ نیسان جوک مشاهده می‌کنیم, به نظر شما این خودرو چه چیزی در خود داشته که با وجود این طراحی عجیب و غریب که به مزاج ما ایرانی‌ها اصلاً خوش نیامده توانسته جزو خوش‌فروش‌ترین ماشین‌های نیسان بوده و محبوبیتی روزافزون در مناطق آزاد کشور کسب کند؟

NISSAN Juke

NISSAN Juke

اجازه دهید ابتدا سری به ریشهٔ پیدایش این ماشین بزنیم, نیسان برای اولین بار با کانسپت “کازانا” را در سال 2009 که طرح اولیه این خودرو محسوب می‌شد را به جهانیان معرفی کرد و در نمایشگاه ژنو 2010 اولین محصول نهایی این طرح با نام “جوک” به نمایش درآمد, شاید بسیاری از خود سؤال کرده باشید که منظور نیسان از واژهٔ “ژوک” یا “جوک” چه بوده و آیا این اسم ارتباطی با قیافهٔ آن به قول بعضی دارد؟ نوعی جعبهٔ موسیقی وجود دارد که به آن “جوک باکس” گفته می‌شود و با انداختن سکه این جعبه شروع به نواختن می‌کند, خود واژهٔ “جوک” به معنای مکانی است که موزیک و غذا در آن سرو می‌شود و کاربرد فعل آن به معنای جاخالی دادن است این واژه همچنین در زبان ژاپنی نیز به معنای انجام بهترین مانور است که این اسامی همگی می‌توانند نمایندهٔ صفات این ماشین باشند.

NISSAN Juke

NISSAN Juke

ماشین‌های ژاپنی معمولاً در مدل‌های پایه یا نیم فول خود دچار فقر امکانات هستند و تنها در گران‌ترین مدل‌ها شاهد آپشن بندی‌هایی در حد ماشین‌های کره‌ای هستیم, این ماشین دارای موتور 1.6 تنفس طبیعی با قدرت 117 اسب است, این نوع موتور تنها به‌صورت تک محور عرضه می‌شود و مدل فول آن شامل امکاناتی نظیر سانروف, کروز کنترل, تریم قرمز رنگ, صندلی‌های طرح لانه زنبوری, آینه جمع‌شو اتوماتیک, شش کیسهٔ هوا و استارت دکمه‌ای می‌شود که در مقایسه با ماشین‌های کره‌ای بسیار فقیر به نظر می‌رسد. اما مدل بالاتر این ماشین که مجهز به موتور 1.6 توربو 188 اسبی و جفت دیفرانسیل است از امکاناتی نظیر سیستم کنترل پایداری و دف لاک نیز بهره می‌برد, البته لازم به توضیح است مدل‌های 2015 این خودرو در تمام تیپ بندی‌ها با اصلاحاتی در جلوپنجره و تبدیل چراغ‌های اصلی به زنون هالوژنی و چراغ‌های بالایی به “دی لایت” و در مدل‌های “پایه” به بالا مجهز به مانیتور و مسیریاب به بازار عرضه شده‌اند.

NISSAN Juke

NISSAN Juke

از بحث تجهیزات و مسائل روی کاغذ که بگذریم در کنار مشخصات فنی هر خودرو عملکرد دنیای واقعی آن مهم‌ترین فاکتور در هر بررسی برای نتیجه‌گیری نهایی است و تمایل دارم هرچه زودتر سراغ بازگو کردن تجربیات شخصی از این خودروی عجیب و قریب برویم.

NISSAN Juke

NISSAN Juke

در اولین برخورد نزدیک با این خودرو طبیعتاً اولین موردی که توجه شما را جلب می‌کند طراحی کاملاً رادیکال بدنهٔ آن است, با معرفی هر خودروی جدیدی در دنیای خودرو (بخصوص اگر خودروی مورد نظر اهل چین یا کره باشد) مخاطبان سریعاً به دنبال یافتن وجوه اشتراک این خودرو با دیگر مدل‌های برندهای برتر خودرویی می‌روند, اما در مورد “جوک” مطمئناً نمی‌توان هیچ‌وجه اشتراکی با تولیدات دیگر شرکت‌های خودروسازی دنیا پیدا کرد که این ویژگی, ماشین مورد بحث ما را به موردی منحصربه‌فرد تبدیل می‌کند! از نظر ابعاد و اندازه جوک در اصل یک “هاچ‌بک نیمه شاسی‌بلند” یا “کامپکت کراس اور” محسوب می‌شود که در کنار قابلیت‌های اسپرت یک هاچ‌بک (در صورت نیسمو بودن “هات هاچ‌بک”!) توانایی‌هایی در گذر از معابر ناهموار شهری به دلیل ارتفاع بلند و چرخ‌های بزرگ را دارد که البته در صورت 4*4 بودن حیطهٔ قابلیت این خودرو در آفرود قابل بحث و بررسی خواهد بود!

NISSAN Juke

NISSAN Juke

خطوط غالب طراحی خارجی جوک تماماً “مدور” و قوس‌دار هستند و در کمتر نقطه‌ای از آن خطوط شکسته و تیز مشاهده می‌شود که این سیر طراحی شامل پف گلگیرهای اغراق شده در عقب و جلو, چراغ‌های گرد و کشیده و همچنین برآمدگی روی درها می‌شود که در کنار جثهٔ کوچک خودرو و جلوپنجرهٔ “لبخند مانند” آن باعث به وجود آمدن ترکیبی جذاب و بقول خارجی‌ها “فان” و غیر جدی در این خودرو شده است که نقطهٔ مقابل طراحی امروزی خودروهایی قرار می‌گیرد که سعی در القای خشونت با استفاده از خطوط شکستهٔ بسیار در جای‌جای خودرو دارند و شاید همین مورد باعث جذابیت این خودرو برای خانم‌ها و کودکان و مورد انتقاد قرار گرفتن نزد بسیاری از آقایان شده, مورد دیگری که باعث تمایز جوک نسبت به دیگر خودروهای دیگر شده حالت فنربندی و شیب سقف آن است که باعث شده ماشین بمانند قورباغه‌ای آمادهٔ پرش در حالت شیب مثبت قرار بگیرد که این مورد همچنین اثرات خوبی بر روی تسلط راننده به اطراف داشته است.

NISSAN Juke

NISSAN Juke

از بحث سلیقه‌ای و نسبتاً خسته‌کنندهٔ طراحی خارجی که خارج شویم! به بحث طراحی و کیفیت ساخت کابین ماشین می‌رسیم, اینکه شما ظاهر ماشین خود را بپسندید مطمئناً امری حیاتی در خرید خودروست اما باید توجه داشت که راننده بیش از 90 درصد زمانی را که با ماشین خود صرف می‌کند در فضای داخلی آن می‌گذراند و اگر طراحی داخلی ماشین مورد پسند مشتری نباشد و یا راحتی لازم را نداشته باشد بالاخره باعث دل‌زدگی خواهد شد, با ورود به فضای داخلی جوک اولین موردی که توجه شما را جلب می‌کند سادگی کابین این خودرو است, یعنی برخلاف دیگر خودروهای روز خبری از خطوط شکسته و چند لایه بر روی داشبورد و دکمه‌های بی‌شماری که به شما حس هواپیما سواری می‌دهد نیست! شما با محیطی کاملاً ساده و پلاستیکی, پارچه‌ای روبرو هستید! تمام خط‌ها و قوس‌های استفاده شده در کابین همانند بیرون خودرو مدور بوده و دارای پف هستند, با نگاه به رو دری‌ها آثار ارزان‌سازی عمدی شرکت برای رسیدن به قیمت نهایی در نظر گرفته شده را به وضوح احساس خواهید کرد, به نظر می‌رسد طراحان نیسان با نیل به این موضوع و برای جبران این کار با استفاده از چرم مصنوعی برای فرمان و آلومینیوم برای دستگیره‌ها و پارچه‌ای کردن نشیمنگاه دست چپ راننده (درست قسمت‌هایی از کابین که دست بیشترین تماس را با آن دارد) سعی در جبران این کار داشته‌اند.
صندلی‌های خودرو از جنس پارچه و برزنت هستند و به رنگ قرمز و با طرح لانه زنبوری تزیین شده‌اند که با ترکیب کنسول وسط و قرمز کابین که بی‌شباهت به باک موتورسیکلت نیست سعی در خلق فضایی کاملاً اسپرت داشته‌اند که در این کار کاملاً موفق بوده‌اند, برعکس خودروهای کره‌ای کوچک‌ترین اثری از طرحی که سعی در ارائهٔ حس لوکسی داشته باشد در کابین مشاهده نشد که نشد! همان‌طور که قبلاً گفته شد صندلی‌های این خودرو از جنس پارچه و برزنت هستند و به‌خوبی بدن راننده را دربر می‌گیرند, با وجود اینکه امکان تنظیم گودی کمر راننده تعبیه نشده اما این صندلی‌ها بسیار راحت و رضایت‌بخش هستند و بر اساس تجربهٔ شخصی نسبت به ماشین‌هایی مانند “نیو مزدا” “ماکسیما” و اپتیما راحتی بسیار بیشتری برای راننده فراهم می‌کنند و تنها خودرویی که چنین راحتی‌ای در صندلی‌های آن احساس کرده بودم تویوتا کمری بوده!

NISSAN Juke

NISSAN Juke

NISSAN Juke

NISSAN Juke

دید راننده نسبت به اطراف به لطف شیب مثبت خودرو در دماغه و آینه‌های جانبی بزرگ بسیار عالیست و حتی اگر برای اولین بار پشت این خودرو بنشینید احساس خواهید کرد سالهاست رانندهٔ آن هستید! در قسمت میانی داشبورد سیستم پخش بسیار سادهٔ مجهز به بلوتوث تماس‌های تلفنی (در مدل 2015 این سیستم به‌صورت استاندارد تبدیل به مانیتور شده) و سیستم “آی-کان” قرار دارد, این سیستم مرکز کامپیوتری خودرو محسوب می‌شود که می‌توان حالات رانندگی “نرمال” “اسپرت” و “اکو” را از میانشان انتخاب کرد و دیگر اطلاعاتی نظیر مقدار ساعات رانندگی, میانگین سرعت و میزان مصرف بنزین نیز قابل مشاهده است, در بالای مانیتور نمایش‌دهندهٔ این اطلاعات دکمهٔ “کلایمت” نیز وجود دارد که با فشار آن کاربرد دکمه‌های اطراف و مانیتور عوض شده و به سیستم گرمایش و سرمایش تبدیل می‌شود. فضای سرنشینان عقب این خودرو بسیار جمع‌وجور و کوچک است و با سوار شدن سه نفر انسان بالغ درشت هیکل به آن تا مقصد, کمی فشار وزن یکدیگر را باید تحمل کنند! البته با نظر گرفتن لقب “کامپکت” ای که در مقابل نام کلاس این خودرو قرار دارد انتظاری بیش از این نباید داشت! صندوق عقب این خودرو همانند فضای سرنشین عقب آن کوچک و جمع‌وجور است که البته می‌توان با خواباندن صندلی‌ها به فضایی بیشتر دست یافت و یا با خارج کردن سبد لوازم پنچرگیری و دفترچه عمق فضای بیشتری ایجاد کرد.

NISSAN Juke

NISSAN Juke

خودروی مورد نظر ما در این تجربهٔ رانندگی همان‌طور که در بالا اشاره شد دارای موتور HR16DE نیسان است که دارای حجم 1600 سی‌سی, قدرت 117 اسب بخار در 6000 دور و گشتاور 158 نیوتون بر متر در 4000 دور است و نکتهٔ جالب اینکه این موتور و حتی پلتفرم در ساخت نیسان قشقایی نیز مورد استفاده قرار گرفته‌اند, البته شما می‌توانید با پرداخت حدود 15 میلیون بیشتر صاحب مدل توربو این خودرو شوید که شتابی 8 ثانیه‌ای در اختیارتان قرار می‌دهد, شتاب صفر تا صد موتور تنفس طبیعی این خودرو بر طبق اعلام کارخانه 11.5 ثانیه در حالت نرمال است که در حالت اسپرت و با خاموش کردن سیستم “اور درایو” شاید بشود به رقمی کمتر دست یافت. به جرئت این ادعا را مطرح می‌کنم که موتور 1600 تنفس طبیعی این خودرو یکی از قوی‌ترین و چابک‌ترین موتورهای 1600 در سطح و کلاس خود است و هیچ ماشین “هم رده‌ای” با موتور 1600 معمولی “استوک” توانایی پیروزی بر نیسان جوک 1700 کیلویی را ندارد! که دلیل این موضوع در کنار موتور پربازده آن شاید به هماهنگی فوق‌العاده گیربکس و موتور برگردد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با سوار شدن بر یک خودرو خاص و هنگام تخته گاز هیچ حس شتابی احساس نکرده باشید و برعکس با سوار شدن به یک خودروی دیگر احساس شتاب را به‌خوبی حس کرده‌اید! اما وقتی این دو خودرو شروع به مسابقه با یکدیگر کرده‌اند با کمال تعجب شاهد آن بوده‌اید که خودرویی که شتاب کمتری در آن احساس می‌کردید کاملاً جلوتر از بقیه در حال حرکت است! این مسئله به نوع ساخت شاسی و اتاق و گیربکس خودرو مربوط می‌شود که به بحث ما ربط چندانی ندارد, تنها نکته‌ای که با گفتن این موضوع قصد اشاره به آن داشتم خاصیت نبود حس شتاب در این خودرو است!

NISSAN Juke

NISSAN Juke

بسیاری با سوار شدن بر این خودرو با تعجب از تنبلی و کندی جوک متعجب می‌شدند و ادعا می‌کردند با ماشین‌های وطنی خود قادر به مغلوب کردن این ژاپنی هستند که بعد از هر تست شتاب قیافهٔ همه‌شان بسیار دیدنی بود! حتی وقتی با ماشین‌هایی مانند نیو مزدا 3 و اپتیما 2.4 تست صفر تا صد گرفتیم هم نتیجه چشم‌گیر بود و همین جوک فسقلی با این دو خودرو تا نزدیک‌های سرعت 90-95 پا به پا حرکت می‌کرد و بعد از این سرعت‌ها بود که حجم کم موتور باعث عقب ماندن می‌شد, وجود گیربکس “سی وی تی” بر روی این خودرو به نوعی هم نقطهٔ ضعف و هم نقطهٔ قوت آن محسوب می‌شود. قبل از توضیح در مورد نقاط ضعف و قوت مایل هستم اشاره کنم گیربکس‌های “سی وی تی” نیسان نوع خاصی از گیربکس هستند که با نام “ایکس ترونیک” شناخته می‌شوند و وجه تمایزشان با دیگر گیربکس‌های سی وی تی در این است که کاملاً به‌وسیلهٔ کامپیوتر مرکزی خودرو کنترل می‌شوند.

NISSAN Juke

NISSAN Juke

برگردیم سر بحث نقاط مثبت و منفی, نقطهٔ قوت این گیربکس مصرف سوخت بسیار اقتصادی آن است که اگر با سیستم “اور درایو” همراه شود باعث نگاه داشتن دور موتور در کمترین حالت و استخراج بیشترین گشتاور از آن می‌شود و شخصاً اولین بار است که میزان مصرف اشاره شده در کاتالوگ با دنیای واقعی رانندگی‌ام هماهنگی دارد و در هر صد کیلومتر تنها 7.5 لیتر بنزین مصرف می‌شود! البته همان‌طور که در سایت پدال هم گاهی می‌خوانیم در هر مقاله‌ای که بحث خودروهای کم‌مصرف بنزینی باشد اسم نیسان جوک به چشم می‌خورد. حسن دیگر این گیربکس هماهنگی بسیار خوب آن با موتور است و همچنین پیوسته بودن بالا رفتن دور موتور آن شتاب گیری بهتری برای این خودرو فراهم می‌کند. نقاط ضعف این گیربکس خارج از مباحث فنی قرار می‌گیرند و بیشتر جنبهٔ سلیقه‌ای دارند, با وجود گیربکس سی وی تی شما دیگر حس لذت‌بخش تعویض دنده و نعره‌های موتور در پایان هر تعویض دنده را نخواهید شنید و موتور ماشین زمان شتاب گیری بمانند فردی که در مسابقهٔ “کی نفس بیشتری داره” شرکت کرده و در حال “دووو” گفتن در یک‌نفس نعره می‌کشد!

jQuery(document).ready(function($){ $(“a[rel^=’prettyPhoto’]”).prettyPhoto({animation_speed:’fast’,slideshow:10000, deeplinking: false}); });

  • NISSAN Juke
  • IMAG1837

در حالی که عایق‌بندی تایرهای این ماشین در بهترین سطح قرار دارد و کمترین صدای تماس لاستیک با جاده به داخل اتاق نفوذ می‌کند, متأسفانه عایق‌بندی پشت موتور و جلوی کابین این خودرو به نظر چندان خوب نیست و وقتی دور موتور به چهار هزار می‌رسد صدای موتور به‌وضوح داخل اتاق شنیده می‌شود و در جاده‌هایی که شیب مثبت دارند و شما قصد حرکت با سرعت 120 کیلومتر به بالا را دارید کمی این موضوع اذیت کننده خواهد بود, مگر تصمیم بگیرید از سرعت خود بکاهید!

NISSAN Juke

NISSAN Juke

همان‌طور که قبلاً اشاره شد نیسان جوک دارای سه حالت رانندگی است که شامل “نرمال” “اسپرت” و “اکو” می‌شوند, در حالت نرمال عملکرد موتور, گیربکس و سیستم تهویه مطبوع در حالت نرمال قرار دارند و بر روی نمایشگر میزان گشتاور موتور و قدرت برق باطری خودرو نمایش داده می‌شود, در حالت اسپرت صدای موتور کمی خشک‌تر به گوش می‌رسد و گشتاور بیشتری در دورهای پایین در اختیار راننده قرار می‌گیرد و پدال گاز شدیداً به فشار حساس می‌شود و با کمی فشار خودرو را به جلو پرت می‌کند و هیچ تمایلی به پایین آوردن دور موتور در گیربکس مشاهده نمی‌شود و حتی در ترمزهای ناگهانی نیز دور موتور را در بهترین حالت برای شتاب گیری دوباره قرار می‌دهد که این حالت با خاموش کردن سیستم “اور درایو” حالت هیجان‌انگیزتری به خود می‌گیرد. حالت اکو خواب‌آورترین حالت رانندگی با این خودرو است, تهویه مطبوع خودرو در این حالت با کمترین درجهٔ ممکن کار می‌کند, پدال گاز شدیداً نسبت به هر اشاره بی‌تفاوت می‌شود و با تأخیر چند ثانیه‌ای و با کمترین دور موتور پاسخ شمارا می‌دهد و سعی می‌کند بیشترین استفاده را از سیستم اور درایو خودرو داشته باشد و حتی کوچک‌ترین انرژی باقی‌مانده در موتور را به چرخ‌ها انتقال می‌دهد که این‌ها همه باعث پایین آمدن چشمگیر مصرف سوخت می‌شود.

NISSAN Juke

NISSAN Juke

همان‌طور که همه واقفیم سواری و تجربهٔ رانندگی خودرو تنها در موتور و قدرت آن خلاصه نمی‌شود و المان‌هایی نظیر راحتی و هندلینگ نیز نقش تعیین‌کننده‌ای در مقبولیت یک خودرو در بازار دارند, نیسان جوک از سیستم فنربندی مک فرسون در جلو و مولتی لینک در عقب بهره می‌برد و به خاطر ذات اسپرتش از فنربندی نسبتاً خشکی برخوردار است که البته این خشکی اصلاً آزاردهنده نیست و در عوض باعث جلوگیری از وجود تکان‌های جانبی‌ای شده که در خودروهای کراس اور و “اس یو وی” معمولاً به‌وفور دیده می‌شود! فرمان این خودرو از نوع برقی حساس به سرعت است که در حالت سکون بسیار نرم و در حال حرکت در سرعت‌های بالا بسیار قابل اعتماد عمل می‌کند, مشکل اغلب فرمان‌های برقی این است که معمولاً هیچ حسی از جاده به دست‌های راننده منتقل نمی‌کنند و شما کمتر به حواس خود در فرمان دهی به ماشین اطمینان می‌کنید که این مشکل در نیسان جوک به هیچ‌وجه وجود ندارد که باعث افزایش لذت رانندگی شده است.

jQuery(document).ready(function($){ $(“a[rel^=’prettyPhoto’]”).prettyPhoto({animation_speed:’fast’,slideshow:10000, deeplinking: false}); });

  • IMAG1825
  • IMAG1826
  • IMAG1821
  • IMAG1820

وقتی به بحث هندلینگ در ماشین‌های نیسان می‌رسیم مطمئناً آن‌قدر حرف برای گفتن هست که شاید از حوصله خارج باشد, همه میدانیم که ماشین‌های نیسان در زمینهٔ هندلینگ زبان زاد عام و خاص هستند و با سرمایه‌گذاری قابل‌توجه ای که نیسان بر روی این مدل انجام داده مطمئناً باید برگ برنده‌ای نسبت به دیگر رقبا داشت! اصولاً فردی که به دنبال هندلینگ و لذت رانندگی باشد کمتر به سراغ کراس اور های پر از تکان‌های جانبی و کج شدگی سر پیچ‌ها می‌رود و با بودجه‌ای که بالفرض می‌تواند برای خرید جوک صرف کند می‌تواند به سراغ طیف وسیعی از ماشین‌های سواری خوش‌دست نظیر مزدا 3, فولکس پولو یا ولوستر برود.

NISSAN Juke

NISSAN Juke

برگ برندهٔ جوک در برابر دیگر رقبا هندلینگ مثال‌زدنی آن در کلاس خود است, تایرهای پهن این مدل و شاسی به‌خوبی مهندسی شدهٔ نیسان و چسبندگی مثال‌زدنی آن به سطح جاده این اجازه را به کارخانه داده‌اند تا انواع قوی‌تر موتورها را بر روی بدنهٔ این خودرو سوار کنند (البته موتور نیسان جی تی بعد از بهینه‌سازی شاسی نصب شده بود) و مدل نیسمو نیز برای این مدل با شتاب 6 ثانیه در نظر بگیرد, همه میدانیم نیو مزدا 3 مونتاژ بهمن خودرو یکی از خودش دست‌ترین ماشین‌های کشور است و هندلینگی مثال‌زدنی دارد. وقتی از پشت مزدا پشت جوک قرار گرفتم با خود گفتم” خب دیگه این مزدا نیست و باید یه سری عادات رانندگی‌ام رو فراموش کنم!” که بعد از مدتی متوجه شدم آن‌طورها هم که فکر می‌کردم با ماشین ناتوانی روبرو نیستم و با همان سرعتی که با مزدا وارد پیچ‌ها می‌شدم و سر همان خیابان‌هایی که برای پیچیدن از ترمزدستی استفاده می‌کردم! این بار با جوک وارد می‌شوم! در یک کلام به نظر این بندهٔ حقیر بهترین ویژگی این خودرو راحتی کابین و هندلینگ خوب آن است و وجود گیربکس سی وی تی باعث تحت‌الشعاع قرار دادن لذت رانندگی شده که خب در مناطق آزاد دست خریدار کاملاً باز است و می‌تواند گیربکس دستی آن را وارد کرده و از صدای تعویض دنده‌ها و شتاب گیری‌های ناگهانی مختص گیربکس‌های دستی لذت دوچندان برد.

NISSAN Juke

NISSAN Juke

اگر بخواهیم در مورد این خودرو نتیجه‌گیری‌ای کلی داشته باشیم می‌توان این‌طور گفت: در صورتی که با ظاهر این خودرو مشکلی ندارید و به دنبال یک خودروی شهری کم‌مصرف هستید که هنگام رانندگی تسلط خوبی به اطراف داشته باشید و کمی هم قابلیت رفتن به جاده‌های ناهموار در کنار ذات اسپرت و سرگرم‌کنندهٔ آن شما را راضی می‌کند مطمئناً این خودرو می‌تواند خودرویی مناسب برای شما باشد و در گذر زمان شمارا شیفتهٔ خود کند.

jQuery(document).ready(function($){ $(“a[rel^=’prettyPhoto’]”).prettyPhoto({animation_speed:’fast’,slideshow:10000, deeplinking: false}); });

  • NISSAN Juke
  • NISSAN Juke

نویسنده: محسن قاسم‌پور

نیسان جوک از نمای نزدیک

نیسان جوک از نمای نزدیک + عکس | این دیگه چی هست؟ عجب قیافهٔ

16 ا کتبر 2015 … این دیگه چی هست؟ عجب قیافهٔ زشتی داره! از نیسان همچین ماشینی بعید بود! این ها اغلب تعاریفی هستند که ما در قس.

نیسان جوک از نمای نزدیک عکس-خبر داغ|خبرپو

نیسان جوک از نمای نزدیک عکس-خبر داغ|خبر پو,مرجع اخبار و نيازهاي اينترنتي.

نیسان جوک از نمای نزدیک | کشکول

نیسان جوک از نمای نزدیک. این دیگه چی هست؟ عجب قیافهٔ زشتی داره! از نیسان همچین ماشینی بعید بود! این‌ها اغلب تعاریفی هستند که ما در… مطلب بعدی مطلب قبلی.

نیسان جوک از نمای نزدیک – کاک حکمت

نیسان جوک از نمای نزدیک. لینک مستقیم به منبع مطلب : http://www.pedal.ir/%D9% 86%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86/nissan-juke/ …

نیسان جوک از نمای نزدیک + عکس – صدای قزوین

از نیسان همچین ماشینی بعید بود! این ها اغلب تعاریفی هستند که ما در قسمت نظرات خوانندگان هر سایت خودرویی دربارهٔ نیسان جوک مشاهده می کنیم, به نظر شما این خودرو چه  …

اخبار نمای نزدیک – تی نیوز

اخبار نمای نزدیک. … تصاویری جذاب با نمای نزدیک از ذرات شن شن و ماسه هایی که تاکنون ندیده اید تصاویری جذاب با نمای نزدیک از ذرات شن شن و ماسه هایی که تاکنون …

نیسان جوک از نمای نزدیک – لینک‌های داغ

از نیسان همچین ماشینی بعید بود! این‌ها اغلب تعاریفی هستند که ما در قسمت نظرات خوانندگان هر سایت خودرویی دربارهٔ نیسان جوک مشاهده می‌کنیم, به نظر شما این خودرو چه  …

نیسان جوک از نمای نزدیک + عکس – شبکه خــــیال

شبکه خــــیال · اعضاي برتر · سينما · ورزشي · ديني · ادبي · علمي · ايران · سرگرمی · تبلیغات · صفحه ویژه دانلود آهنگ; ƘнιуαƖ Ƈнαт !ιѕ ƬHƐ Ɓєѕт cнαтROOM.

بررسی نیسان جوک SL AWD مدل ۲۰۱۵ | پدال، مجله – آخرین اخبار ایران و جهان

21 ژوئن 2015 … در مدل ۲۰۱۴ از نیسان جوک می‌توانستیم در حالت تک‌دیفرانسیل از یک گیربکس دستی ۶ دنده نیز …ا. … نیسان جوک از نمای نزدیک. 24 مهر 1394. (14) نظر.

نیسان پدال مجله خودرو و حمل و

16 ا کتبر 2015 … نیسان جوک از نمای نزدیک. این دیگه چی هست؟ عجب قیافهٔ زشتی داره! از نیسان همچین ماشینی بعید بود! این‌ها اغلب تعاریفی هستند که ما در … این دیگه …

برخورد نزدیک با نیسان پیکاپ | مجله پدال – امتیازدهی

تصاوير از نماي داخلي خودرو پاژن – افرادی که تجربه تلخ سوارشدن بر وانت‌های داخلی را دارند اکثرا با این … برخورد نزدیک با نیسان پیکاپ …. نیسان جوک از نمای نزدیک.

نیسان جوک senner | مجله پدال

دیروز فرصتی شد تا این ماشینو تو منطقه آزاد انزلی از نزدیک ببینم و به واسطه حضور یکی از … مقایسه نیسان مورانو و تویوتا RAV4. 1. … نیسان جوک از نمای نزدیک.

برترلینک | نیسان پاترول به روایت نیسمو – جدیدترین اخبار ایران و جهان

11 ا کتبر 2015 … زیرشاخه‌ی به‌اصطلاح پرفورمَنس نیسان این روزها خیلی پرکارتر شده و با ارتقای محصولات این خودروساز در حال تلاش برای … نیسان جوک از نمای نزدیک.

لحظه به لحظه | رکورد سرعت نیسان جوک روی دو چرخ

30 ژوئن 2015 … رکورد سرعت نیسان جوک روی دو چرخ. … برچسب‌ها:رکوردنیسان جوکویدئو کلیپ …. نیسان جوک از نمای نزدیک. 24 مهر 1394. (37) نظر · ادامه مطلب.

اطلاعات خودرو : سواری : نیسان : JUKE : نیسان جوک Acenta 2012 :: وان کار

سلام سمیرا خانم قیمت پلاک اروند نیسان جوک فول در بنگاه 70 تومنه و نیمه فول 65 تومن . …. باشید میتونه ماشین بسیار مناسبی باشه شاید خیلی ها به ظاهرش گیر بدن ولی واقعا از نزدیک ماشین زیبای هستش مخصوصا رنگ مشکیش . ….. نمای 360 درجه خودروها.

پکیج 15RX نیسان برای جوک – آخرين اخبار روز

پکیج 15RX نیسان برای جوک. … نیسان با معرفی 15RX Personalized Package به مشتریان جوک این مژده را داد که می توانند خودرویی …. نیسان جوک از نمای نزدیک.

دیدگاه‌ها برای نیسان گریپز، گرازی وحشی از سرزمین آفتاب تابان با …

16 سپتامبر 2015 … کمپانی نیسان به‌تازگی و در نمایشگاه خودروی فرانکفورت از کانسپتی عجیب‌الخلقه با نام … مدل فوق‌العاده رادیکال و حد و اندازه‌اش به مدل جوک نزدیک است، همه ویژگی‌های نسل جدید نیسان جوک را داراست. … نمای داخل کابینش باید بهتر بشه.

درگ نیسان ماکسیما اتوماتیک با کیا سراتو کوپ – کیا ریو جدید فقط …

… انصراف بدهید یا بجایش سراتو که رو دستشون باد کرده بردارید . … رکورد سرعت نیسان جوک روی دو چرخ. … نیسان جوک از نمای نزدیک. 24 مهر 1394. (1) نظر · ادامه مطلب.

گروه خودرویی CARSTAR – 3

0 بازدید. نیسان جوک از نمای نزدیک. دنبال کردن خبر در ادامه مطلب. ادامه مطلب. برچسب ها : نیسان. جوک. از .نمای .نزدیک,. 0 نظر. گروه خودرویی CARSTAR. جمعه 24 مهر 1394.

نیسان پاترول به روایت نیسمو

11 ا کتبر 2015 … زیرشاخه‌ی به‌اصطلاح پرفورمَنس نیسان این روزها خیلی پرکارتر شده و با ارتقای محصولات این خودروساز در حال تلاش برای ….. نیسان جوک از نمای نزدیک.

برف نورد حرفه ای – نیسان جوک – سایت صنعت

31 ژانويه 2015 … نیسان جوک با کفشهای ویژه برفی – تجهیز یک نیسان جوک نیسمو به شنی‌های ویژه به جای … کوچک‌ترین فرزند لکسوس در نمایی نزدیک …

بهار نیوز – جدیدترین خودروها؛از شوالیه تاریکی تا…

6 دسامبر 2012 … نمایی از نزدیک …. نیسان جوک به سبک شوالیه تاریکی. نیسان نسخهٔ جدید جوک NISMO را به نام شوالیهٔ تاریکی رونمایی کرد که می‌توان در بیشتر …

نیسان مورانو 2015 در ایران پدال – جالب

Nissan Murano Dashboard برچسب‌ها:اخبارخودروهای وارداتیشاسی بلندنیسان … تبلیغات _ مطالب اخیر نیسان جوک از نمای نزدیک _24 مهر 1394 __(1) نظر ادامه مطلب.

زندگی زنان عربستان سعودی از نمای نزدیک – آکا – سلامت

4 روز پیش … زندگی زنان عربستان سعودی در نمای نزدیک,عکسهای جالبی از زندگی زنان در عربستان سعودی ….. برترین خودروهای اسپرت تاریخ نیسان … جک یا آسا؟

اخبار صنعت خودرو | نیسان جوک نیسمو و یک نسخه سریع‌تر – Car.ir

23 سپتامبر 2014 … … موتور توربوشارژ برای سورن در آینده نزدیک · صادرات تیبا به عراق رکورد زد …… پیش نمایشی از نسل دوم نیسان جوک · حراج فراری FXX با امضای مایکل شوماخر …. تصاویر جدید از نمای داخلی آلفارومئو جولیا · مروری بر تویوتا فورچونر …

نگاهی به جک S3، پویایی توأم با جسارت – پرتال دانشگاهی کشور

5 ژوئن 2015 … جک S3 از پلت فرمی مشابه با سدان HEYUE A30 و یا همان J4 بهره می‌برد. معرفی این خودرو، بخشی از حمله ….. نیسان جوک از نمای نزدیک. 24 مهر 1394 …

کارا ماشین – Kara Machine – اجرای ایده های نوین طراحی

نیسان جوک از نمای نزدیک · وزارت صنعت، معدن و تجارت · برگزاري اولين دوره مسابقات فوتسال كاركنان حوزه ستادي وزارت صنعت ، معدن و تجارت · توجه به توليد داخل …

هشدار نیوز – تویوتا کانسپت C-HR به مرحله تولید نزدیک تر می شود …

23 سپتامبر 2015 … تویوتا کانسپت C-HR به مرحله تولید نزدیک تر می شود/عکس … بلند، جلو‌بندی تهاجمی و خطوط کج طراحی عقب، ما را به یاد نیسان جوک می‌اندازد. … ولی در عین حال، بسیاری از اِلمان‌های طراحی را مانند چراغ‌های جلو و نمای عقب، حفظ کرده است.

جک اس5، تلفیقی از هیوندای و آئودی اما چینی! | کارنت، شبکه اطلاعات و …

25 ژانويه 2015 … قسمت عقب خودرو نزدیک به زمین شده و خودرو با شتابی باورنکردنی به حرکت ادامه … نیسان پاترول، لندروور، پاجرو و خودروهای زیادی را می‌توان در این زمینه نام برد. … این خودرو در نمای جلو شباهت فراوانی به هیوندای توسان یا همان IX35 دارد.

نگاهی از نزدیک به آکیولس ریفت 2016 – Techera – عصر تکنولوژی

12 ژوئن 2015 … نسخه تولیدی ماشین کانسپت تویوتا C-HR، رقیب جدی نیسان جوک (Nissan … در عکس بالا شما نمایی نزدیک تر به ساختار هدفون ها را شاهد هستید.

بررسی مشخصات فنی لیفان X50 – خرید خودرو

این ماشین من از نزدیک دیدم اصلان شاسی بلند نیست تقریبا قدش اندازه ام وی ام 315 هر چی میگن باسه ….. از ماشینای تو این دسته: رنو کپچر ، نیسان جوک ، پژو 2008 و.

نیسان پاترول در برابر تویوتا لندکروزرپدال، مجله خودرو و حمل و نقل

ابوجهل نمای 360 درجه داخلی و خارجی خودروی تویوتا لندکروزر 2013 vxr v8 (این ویدئو بدون صدا است) تور مجازی ….. نیسان جوک از نمای نزدیک. 24 مهر 1394. (1) نظر.

جزئیات ب‌ام‌و M2 کوپه مدل ۲۰۱۶، یک M خالص – اینفوکارز

16 ا کتبر 2015 … … و یکی از نوادگان نزدیک ۲۰۰۲ توربو یاد می‌کند، همین کافی است که سطح …. سوئیفت، تیزپای ژاپنی بر دامنه‌های البرز · نیسان جوک از نمای نزدیک …

نیسان جوک نیسمو و یک نسخه سریع‌تر+تصاویر – جديدترين اخبار …

نیسان جوک نیسمو-نمای دکمه تنظیمات داخل … ممتاز نیوز گزارش های تازه حاکی از آن است که نسخه ی نیسان GT-R Nismo شتاب صفر تا صد نزدیک به ۲ ثانیه خواهد داشت .

شیراکو GTS با ۲۲۰ اسب بخار قدرت | ایراتو

19 آوريل 2015 … از نمای جلو، یه کم شبیه دوج دارته، ولی بازم هرچی باشه این شیراکو و فولکس واگنه، و البته بسیار دوست داشتنی و با …. نیسان جوک از نمای نزدیک.

نیسان آلتیما-Nissan Altima – شاهین تجارت ارس

7 سپتامبر 2015 … نام خودرو: نیسان آلتیما کشور سازنده: آمریکا مشخصات: … خسته نباشید. نیسان جوک دارین قیمت و اگه یکی 2013 باشه چند برداریم؟ نه موجود نداریم …

فیلم های تیوولی – سایت مرجع سانگ یانگ ایران|Ssangyong

نمای خارجی و داخلی تیوولی از نزدیک : … مقایسه تصویری سانگ یانگ تیوولی با نیسان جوک: … سایت رامک خودرو · فیلم ها · نمای 360 خارجی · نمای 360 داخلی …

تیونینگ تاک – تالارهاي خودرو • مشاهده مبحث – نیسان جووک Nissan …

دوستانی که میگن زشته تا حالا این ماشین رو از نزدیک دیدن که اینجوری میگن؟ … توجه به اینکه تعداد معدودی ازش در خیابونها حضور دارن، در نمای واقعی کمی متعادل … در ویدیوی زیر شما رقابت نیسان جوک R با سوپر ماشینهایی را می بینید …

کليپ جالب نيسان جوک با لينک مستقيم | دانلود ویدیو کلیپ جدید

25 ژانويه 2014 … … لذت ببريد.براي دانلود و تماشاي کليپ نيسان جوک به ادامه مطلب مراجعه. … دانلود کليپ نمايي نزديک و زيباي خورشيد با پخش آنلاين · کليپ فروش …

نگاهی به ماکسیمای جدید در نمایی نزدیک‌تر – گزارش سايپا سرچ

بعد از یک روز رانندگی با پرچم‌دار نیسان در نزدیکی دفتر مرکزی نشویل این شرکت، تحت …. تشخیص اجسام در دورتادور تریم پلاتینیم ماکسیما قرارگرفته و نمای بیرونی خودرو را به‌صورت 360 … نیسان جوک با کفش های برفی + فیلم + عکس 93/ 11/13.

tucson جد ید هیوندا – اولین تصاویر از توسان جدیدپدال، مجله خودرو و حمل و …

28 آگوست 2015 … هیوندای توسان 2016 – Hyundai Tucson(نمای خارجی) – دانلود آهنگ جدید …17 …. مقایسه هیوندای جنسیس و نیسان ماکسیما … نیسان جوک از نمای نزدیک.

ریو هاچ بک 2015 نیو فیس از نمای دیگر :: Rain City Cars

25 فوریه 2015 … همون ریو ها و نیسان جوک بود دیگه . … نهایت اپشنهایی که کارخونه براش میصرفه درواقع میخوان خودشون رو با این کار نزدیک به برندهای برتر لوکس کنن …

زن ابوبکر البغدادی از نمای نزدیک + (عکس) – نیک صالحی

زن ابوبکر البغدادی ، داعش ، ابوبکر بغدادی ، نمای نزدیک ، الدلیمی رابط سازمان مرکزی داعش ، شمال لبنان … نژاد پرستی در جامعه ایران از اعراب و افغان تا جوک های قومیتی ….. کانسپت واقعی نیسان 2020 ویژن گرن توریسمو در توکیو + تصاویر.

12 خودروی جدیدی که امسال به ایران می‌آیند + تصاویر – شهرخبر

29 جولای 2014 … غیر واقعی بودن بر چسب انرژی خودروهای داخلی · اعتراض خریداران جک از کرمان موتور …. شاسی‌بلند سایپا در آینده نزدیک · دلیل منع واردات خودرو 2500 سی‌سی … گروه رنو – نیسان مشتری قطعات ایرانی شد · خرید خودروی صفر با 4 میلیون تومان …… تصاویر جدید از نمای داخلی آلفارومئو جولیا · مروری بر تویوتا فورچونر 2016 …

مدل شیک لباس بچه گانه ( دخترانه ) نوروز 94

زرادخانه هاي موشکي ايران، آمريکا را نگران کرده اس · شناسایی۱۰ شرکت دانش بنیان لرستان جهت دریافت تسهیل · نیسان جوک از نمای نزدیک · متوسط راندمان 22 ساله …

بازگشت دوباره نیسان به ایران – پورتال امروز آنلاین

14 آگوست 2015 … هنوز هیچ سناریوی رسمی برای حضور دوباره نیسان در کشورمان نوشته نشده اما با … انتظار قیمتی به‌مراتب کمتر، نزدیک به کوراندو ارزان‌قیمت سنگ‌یانگ داشت که …. نیسان با جوک کلاس تازه‌ای را بنیان گذاشت که امروز، سهم تقریبا ۳۰ …

اولین تجربه رانندگی با رنو کلیو و کپچر در ایران

27 ا کتبر 2014 … اميدواريم در آينده نزديك و با نهايي شدن قراردادها، هر دو خودروی مذکور توسط شركت … رنو کپچر ماحصل این اقدام است که همانند نسل چهارم کلیو و نیسان جوک، روی … در نمای جلو، درپوش پیشرانه و حتی سپر با خطوط بسیاری همراه نیست و درست …

تجربه رانندگي با ماكسيماي CVT نام ماکسیما برای همه ما کاملاً آشناست …

این خودروی ژاپنی نزدیک به یک دهه میهمان بازار ایران بود و در این مدت به قدری خوش … چون قبلاً تجربه رانندگی با نیسان جوک را داشتم و با این گیربکس آشنا بودم نحوه …

معرفی و توضیحات کامل انواع مختلف نیسان – صفحه 3 – فروم تخصصی …

… با ظرفیت 3 سرنشین داخل شهری است که برای آینده نزدیک طراحی شده است. … به گزارش انتخاب، نیسان به تازگی ویدیویی از “نیسان جوک آر” منتشر کرده است. ….. است، اما نمای عقب ماکسیما را اصطلاحا کمی ‌میانسال پسند خواهید یافت.

گران قیمت ترین خودرو های کیش – سرگرمی ( جوک , عکس , فیلم )

به یاد دارم که در نزدیکی سال 2009، شماره پلاک اتومبیل‌ها، ارقام میانی 16 هزار بود اما در عرض این چند سال، به‌قدری … از نیسان JUKE هم تا کنون 5-6 دستگاه وارد جزیره کیش شده است. … از نمای جلو شبیه با یک آدم ناقص الخلقه‌ای در حال لبخند زدن می ماند‌.

مجله اینترنتی Info Panel – آشنایی با نیسان جوک

30 سپتامبر 2012 … عکس های سقوط هواپیمای توپولوف در نزدیكی قزوین … نیسان – جوک (Nissan Juke) خودرویی است که در رده بندی نسبتاً جدید شاسی بلند های کوچک … SUV) قرار می گیرد و برای اولین بار در نمایشگاه خودرو ژنو سال 2010 رو نمایی گردید.

عنوان ندارد – ماشین –

مشخص است که نمای ظاهری خودرو از مدل های جدید سری 3 برداشته شده که البته ورودی هوای بزرگتر و … نمایی از نزدیک …. نیسان نسخهٔ جدید جوک NISMO را به نام شوالیهٔ تاریکی رونمایی کرد که می‌توان در بیشتر جاهای این خودرو نماد فیلم بتمن را مشاهده کرد.

جک سدان 3 فروشی – وب سایت رسمی شرکت کرمان موتور

10 ا کتبر 2015 … 1394/3/31. کرمان موتور در راستای اهداف خود مبنی بر ارتباط نزدیک با مشتریان با نمایش محصولات جدید شاسي … … نیسان جوک · نمای 360.

خودروی جک S5 چقدر ارزش خرید دارد ؟ – سایت خبری یزدفردا

24 جولای 2015 … طراحی کلی خودرو همان طور که ذکر شد در نمای عقب به محصولات آئودی خصوصا Q3 و در نمای جلو به محصولات هیوندای بویژه ix35 نزدیک است اما در خط رسم ها …. چهارم کوراندو/ نگاهی به کراس اوور جذاب نیسان/جایگزین احتمالی نیسان جوک+فیلم …

کانسپت جدید نیسان – فتو بلاگ کارباکس – خرید و فروش خودرو

29 ا کتبر 2014 … … V شکل نیسان که نماد این کمپانی است همچنان خود نمایی می‌کند، در حالی که چراغ های … ظاهرا این زیبای ژاپنی که در حال نزدیک شدن به مرحله تولید می‌‌باشد، دارای … این بدان معناست که نسبت به نیسان جوک ۱۷٫۵ سانتی‌متر کشیده‌تر است و …

معرفی خودرو هیوندای توسان 2015 به همراه تصاویر – اروند پلاک

6 نوامبر 2014 … مقایسه هیوندای ولاستر 2015در مقابل نیسان جوک 2015 · Juke vs Veloster 1 … « محبوب» است که امکاناتی نظیر، رادیو با نمایشگر لمسی، دوربین نمای ….. می شود و در اینصورت ما باید قیمت نزدیک روزانه نزدیک به ۶۰۰ تا ۷۰۰ خودرو رو را …

خبرخوان تازه‌یاب | پدال pedal.ir – تازه‌ترین خبرها

نیسان جوک از نمای نزدیک · پدال pedal.ir. – ۲۴ مهر ۱۳۹۴. این دیگه چی هست؟ عجب قیافهٔ زشتی داره! از نیسان همچین ماشینی بعید بود! این‌ها اغلب تعاریفی هستند که ما در …

بررسی نیسان جوک SL AWD مدل ۲۰۱۵ : مجله بی قرار

6 روز پیش … دمدمی‌مزاج، ناهماهنگ و عجیب‌وغریب؛ سه صفتی که به نظر می‌رسد همیشه به همراه نیسان جوک باقی بمانند. نیسان جوک که یک کراس‌اور ساب‌کامپکت است که …

مجله پدال | راهنمای جامع خودرو ایران – آستون مارتین با قیمت مزدا میاتا

12 مارس 2015 … تویوتا · مزدا · میتسوبیشی · نیسان · هوندا. خودروهای آمریکایی. جنرال موتورز · فورد …. نیسان جوک از نمای نزدیک. 24 مهر 1394. (28) نظر · ادامه مطلب.

تست مخفی آئودی Q7 جدید پدال

نیسان جوک از نمای نزدیک 24 مهر 1394 (13) نظر ادامه مطلب… ده خودرویی که فقط سریع به نظر می‌رسند 23 مهر 1394 (9) نظر ادامه مطلب… پنج نکته که به شما کمک می‌کند در …

اپارات نیسان پاترول

اپارات نیسان پاترول. … سیستم کنترل کشش و پایداری، حسگرهای پارکینگ جلو و عقب، دوربین نمای عقب، استارت سراشیبی و کنترل ….. نیسان جوک از نمای نزدیک.

دو شاسی بلند ایران خودرو، رنو کپچر و پژو 2008 + تصاویر – نمناک

12 مه 2015 … در ادامه به بررسی رنو کپچر و پژو 2008 که شاید در آینده ای نزدیک شاهد حضور … پس از نیسان جوک و داستر قرار گیرد که البته این موضوع در استرالیا …

shahabodiin etemadi (@sh_etemadi) | Instagram photos and videos

قطره ی اب از نمای نزدیک. #macro #ماکرو #اب #قطره · sh_etemadi · @sh_etemadi … نیسان جوک….واقعا این چیه زدین اخه…از کمپانی که اسکای لاین و سری زی رو طراحی و …

رباتی با چرخ های دو حالته – ویکی سینما

7 فوریه 2015 … نحوه آمپول زدن از نمای نزدیک. نحوه آمپول زدن از نمای نزدیک – 2040 بازدید … چرخ های زنجیری. 00:39. تیزر نیسان: جوک RS با چرخ های زنجیری – 0 بازدید …

بررسی سانگ‌یانگ تیوولی: قاتل چینی‌ها وارد می‌شود! – چرخان

28 آگوست 2015 … سپر خشن جلو تا نزدیکی چراغ‌ها ادامه یافته و در نهایت به جلوپنجره نسبتا … در نمای کنار اولین چیزی که نظر را جلب می‌کند، ستون عریض C در انتهای خودروست. … و می‌توانیم کابین تیوولی را هم‌تراز با نیسان جوک و یا رنو کپچر بدانیم.

اخبار و تازه ها | خدمات فنی تخصصی رنو پارس – وب سایت

نمای ظاهریاین خودرو در کشور ترکیه ساخته شده و این مدل نیز سومین نسل از آن به شمار …. است و قرار هم بر این است که در آینده‌ای نزدیک، توسط خودروساز اول کشورمان ارائه شود. … هرچند که، هر سه خودروی رنو کپچر، شورولت ترکس و نیسان جوک از پرسوناژ …

RAMAK KHODRO :: رامک خودرو – رونمایی از محصول جدید سانگ یانگ

27 دسامبر 2014 … نام این محصول بر گرفته از منطقه ای در نزدیک رم ، که بعنوان پایتخت طراحی در دنیا مشهور است گرفته شده است . این کراس اوور جدید با مدلهایی مانند نیسان جوک ، جیپ رنگید ، هوندا HR-V و رنو … نمای خارجی 360 درجه خودروهای سانگ یانگ

خانم‌ها کدام اتومبیل‌ها را بیشتر می‌خرند؟ | مقالات کتاب اول

این اتومبیل شاسی بلند را نزدیک به ۵۷٪ خانم‌ها خریداری کرده‌اند. نیسان … یک نیسان دیگر که خانم‌ها آن را می‌پسندند، نیسان جوک است. … مزایا و معایب انواع نمای ساختمان

آخرین رده بندی کیفی خودروهای

18 مه 2014 … جی ای سی یا همان جک مدل J5 رتبه هفتم جدول را در اختیار دارد. لیفان X60 هم در حالی در جایگاه در خور … نیسان جوک از نمای نزدیک. 24 مهر 1394. (1) نظر.

نیسان پیکاپ ناوارا، در مسیر تمدن | مجله پدال – jetlink.ir

11 ژوئن 2014 … نسل جدید نیسان پیک‌آپ با نام NP300 ناوارا، با تمرکز بر بهره‌وری … پیکاپ ناوارا در دو مدل تک و دو … نیسان جوک از نمای نزدیک. 24 مهر 1394. (39) نظر.

جوک videos – YouRepeat

Video search results for جوک. … View:ListGrid … Clear filters Close … نيسان جوك 2016 موتور 1600 سي سي 118 حصان بمواصفات: تكييف/2ايرباج/جنط 17/ABS/حساس  …

آغاز پیش‌فروش رنو کپچر تا چند روز آینده از سوی ایران‌خودرو

30 مه 2015 … پلتفرم این با نیسان جوک که در منطقه آزاد رشت زیاد هست یکی هست …. چرا مردم رو فريب ميديد با تبليغات دروغ و واهي/ چون اين ماشين رو كسي از نزديك هنوز نديده و …. قسمت مشخصات محصول سایت ایران خودرو نمای داخلی به طرز جالبی غیر …

نیسان قشقایی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

نیسان قشقایی (به انگلیسی: Nissan Qashqai ) یک خودروی اس‌یووی از شرکت … در کارخانجات خودروسازی بریتانیایی نیسان (NMUK) در شهر ساندرلند در نزدیکی شهر …

نیسان آبی

23 نوامبر 2014 … فان20|پست های فیسبوکی,اس ام اس,جوک,جک,جوک جدید,عاشقانه …. عکس چشمان زیبای حیوانات از نمای نزدیک, 3, 94, saharnaz … ﺍﻣﺮﻭﺯ ﯾﻪ ﻧﯿﺴـﺎﻥِ ﺁﺑﯽ ﺩﯾﺪﻡ

معرفی دومین طرح کانسپت C-HR تویوتا در نمایشگاه فرانکفورت …

20 سپتامبر 2015 … تویوتا C-HR ، کراس‌اوور کوچکی است که با مدل هایی چون نیسان جوک و هوندا HR-V رقابت خواهد کرد. در حال حاضر برای این مدل نامی انتخاب نشده است اما …

دو اروپايي در راه ايران – انجمن خودرو سازان

27 ا کتبر 2014 … اميدواريم در آينده نزديك و با نهايي شدن قراردادها، هر دو خودروی مذکور توسط شركت … رنو کپچر ماحصل این اقدام است که همانند نسل چهارم کلیو و نیسان جوک، روی … در نمای جلو، درپوش پیشرانه و حتی سپر با خطوط بسیاری همراه نیست و درست …

بررسی نیسان ماکسیما 2016 – دنده 6

20 آوريل 2015 … در کشور ما نیز نسل پنجم نیسان ماکسیما توانست به یکی از خودروهای لوکس پرفروش … زیاد سقف نیز اشاره ای داشت که از نمای جانبی، شکل یک جنگنده را تداعی می‌کند. …. دیروز به نمایندگی رفتم خودروی ماکسیما 2016 را از نزدیک بررسی کردم..کیفیت چرم صندلی ها به نظرم خیلی باکیفیت نبود، من یک سال جک 5 داشتم …

دمادم | کانسپت کراس‌اور C-HR تویوتا

1 روز پیش … کراس اور کوچک آینده تویوتا به تدریج به مرحله تولید نزدیک تر می شود … جلو بندی تهاجمی و خطوط کج طراحی عقب، ما را به یاد نیسان جوک می اندازد. … در عین حال، بسیاری از اِلمان های طراحی را مانند چراغ های جلو و نمای عقب، حفظ کرده است.

شرایط جدید فروش محصولات نگین – RealGame.ir

تبلیغات مطالب اخیر نیسان جوک از نمای نزدیک 24 مهر 1394 (1) نظر ادامه مطلب… ده خودرویی که فقط سریع به نظر می‌رسند 23 مهر 1394 (9) نظر ادامه مطلب… پنج نکته که به …

تکناز – دیدنی ها، خبری، پزشکی، اس ام اس، عکس، مطالب جالب و خواندنی …

جوک های جدید و زیبا ویژه تابستان 94 · جوک های جدید و خنده دار لاین و وایبری · اس ام اس های زیبای ولادت …. هر نیسانی که نـیـسـان نمی شه(عکس) · عکس نوشته های خنده دار و  …

تات خودرو ایرانیان » قلندری

تات خودرو-قلندری. View full post … nissan juke 2015 … بعد از انتظارات بسیار شما عزیزان بالاخره کمپانی نیسان خودرو 2015 از نسل جوک خود را به بازار عرضه کرد.

عصر خودرو – صفحه اصلی

در سال‌های دور وضعیت تفاوت‌هایی داشت و حداقل برای عده‌ای از اشراف و طبقه نزدیک به …. است اغراق شده از شاسی‌بلند کوچک میتسوبیشی در کلاس امثال نیسان جوک و رنو …

مقایسه فنی تندر اتوماتیک با جک j5 اتوماتیک – J5 محصول جدید کرمان …

جک J5 در خارج از ایران و مثلا در برزیل با ضمانتنامه شش ساله به فروش می رسد. … اگر دوستان در این خصوص نظر فنی … نیسان جوک از نمای نزدیک. 24 مهر 1394. (11) نظر.

فرانسوی زیبا – سایت رسمی روزنامه دنیای خودرو

5 ا کتبر 2015 … خودروی مورد نظر جزو خودرو‌های وارداتی است و گفته می‌شود در مجموع نزدیک هزار … نظر پلتفرم مشترک رنو و نیسان و نیسان جوک نیز روی آن سوار شده است.

غلبه ماکسیما بر آئودی و ب‌ام‌و + فیلم + عکس – جام جم نما

24 مه 2015 … آلپینا دیزلی با عملکردی نزدیک به M4 + فیلم + عکس … نیسان جوک با کفش های برفی + فیلم + عکس … طبق گزارش نیسان، در این تست اتومبیل های آکورا، آئودی و ب‌ام‌و به‌صورت ناشناس از نمایندگی‌ های مجاز این تولیدکننده‌ها در حالی …

پرفروش ترین خودروهای سال ۲۰۱۳ – آفتاب

5 فوریه 2014 … نیسان جوک نیز به رده ی جدید در سال ۲۰۱۳ رسید: در ابتدای سال یعنی ماه ژانویه در … هر چقدر شهریور به نیمه نزدیک شود قیمت خودرو در بازار دست …

مقایسه سه چینی در ایران پدال – شیک دانلود

نمای داشبوردش آنقدر زیبا هستش که آدم هوس میکنه این ماشینو بخره. مثلا فرمونش ….. مطالب اخیر نیسان جوک از نمای نزدیک 24 مهر 1394 (1) نظر ادامه مطلب… ده خودرویی که …

مطالب پیشنهادی برای لنز بیبی – صفحه اصلی تبیان

تصاویر حیرت‌انگیز از مرجان‌ها از نمای نزدیک … فیس لیفت جوک، چهره آنرا به سایر محصولات نیسان نزدیک تر کرده؛ این نکته را می توان از خطوط V – شکل جلوپنجره و …

بررسی هیوندای سوناتا 2.4L مدل ۲۰۱۵ | تمام خبرگزاری های ایران در سی ای …

29 دسامبر 2014 … داشبورد داره به محصولات کیا نزدیک میشه …. یادم هست چند سال پیش یه جوک تو اینترنت بود که سمند رو با سوناتا مقایسه …. نیسان جوک از نمای نزدیک.

تجربه رانندگی با نیسان ماکسیما 2016 + تصویر | مد روز

بعد از يک روز رانندگي با پرچم‌دار نيسان در نزديکي دفتر مرکزي نشويل اين شرکت، … نیسان در تبلیغ Super Bowl 2015 خود نمایی از ماکسیما مدل 2016 را نشان داده . ….. نیسان جوک نیسمو و یک نسخه سریع‌تر · تجربه اولین رانندگی با تویوتا کمری …

کافه پارسيان Parsian Cafe منطقه ۲ – لیست مطالب

نیسان جوک از نمای نزدیک + عکستقدیر ویژه جشنواره «یاماگاتا» از مستند کاوه مظاهریمخالفان سوری: یک سرهنگ را در درگیری های حومه حمص به قتل رس…احمد ی نژاد از جنت …

پدال مجله خودرو و حمل و نقل www.pedal.ir

وقتی ب‌ام‌و خودش از M2 جدید به عنوان جایگزینی برای 1M کوپه، جانشین معنوی E30 M3 و یکی از نوادگان نزدیک 2002 توربو یاد می. …. نیسان جوک از نمای نزدیک.

عکس: زشت‌ترین خودروهای تولیدشده در سال 2014 – بازار خبر

23 آگوست 2014 … نیسان ورسا. نیسان جوک … عکس:برداشت پسته در بشرویه · فیلم:تمرین خلبانان روسی در لاذقیه از نمای نزدیک · آشنایی با موتورهای سری AZ تویوتا …

بهترین ماشینهای شاسی بلند دنیا

… زیادی دارند و امکاناته رفاهی واقعا خوبی نسبت به لندکروز دارند ولی lexus lx570 از نظر امکانات چون کارایی هاشا از نزدیک دیدم عالیه. پاسخ … نیسان جوک از نمای نزدیک.

تندر یا سمند – مقایسه تندر 90 و سمند LXپدال، مجله خودرو و حمل و نقل

نمای ظاهری: ظاهر سمند LX قدیمی تر و کلاسیک تر می باشد و در طول دوره تولید به پختگی مناسبی رسیده است و اینک سمند LX … … نیسان جوک از نمای نزدیک. 24 مهر 1394.

رونمایی از هوندا CBR500R جدید – خودی ها

15 ا کتبر 2015 … نیسان جوک از نمای نزدیک … جک S5 با گیربکس اتوماتیک وارد بازار می شود · طرح فروش مهر ماندگار مدیا موتورز مهر 94 + قیمت · شرایط فروش مشارکتی …

pedal.ir – the website info logo

25 ژوئن 2015 … نیسان جوک از نمای نزدیک; ده خودرویی که فقط سریع به نظر می‌رسند; پنج نکته که به شما کمک می‌کند در هنگام آفرود زمین‌گیر نشوید; سوزوکی …

اعتدال – نمایشگاه اتومبیل لس آنجلس؛ محلی برای قدرت نمایی خودروسازان …

2 دسامبر 2014 … نمایشگاه اتومبیل لس آنجلس؛ محلی برای قدرت نمایی خودروسازان … به عرصه وجود گذاشت اکنون به سطحی از رشد رسیده است که نام نزدیک به 60 خودرو فقط ….. رقیب جدی برای محصولاتی نظیر نیسان جوک و فورد اکواسپرت به حساب می آید.

نمایی نزدیک از ایندکس دلار USD Index – تماس با ما – چهار وبلاگ

نمایی نزدیک از ایندکس دلار USD Index. پنجشنبه 15 مرداد 1394. با سلام و احترام. شاخص دلار در حال حاضر بین سطح حمایت و مقاومت مشخص شده در چارت زیر قرار دارد و …

بیاتو دانلود نسخه 1 2 1 نرم افزار – درباره ی ما

تبلیغات مطالب اخیر نیسان جوک از نمای نزدیک 24 مهر 1394 (1) نظر ادامه مطلب… ده خودرویی که فقط سریع به نظر می‌رسند 23 مهر 1394 (9) نظر ادامه مطلب… پنج نکته که به …

نیسان جوک از نمای نزدیک

برگرفته از : نیسان جوک از نمای نزدیک