مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازان

مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازان

دبیر انجمن خودروسازان در گفت‌وگو با روزنامه شرق مطرح کرد:

پژو را نبش قبر نکنیم!

شرق، زهرا مهدور: توافق، پای برندهای معروف خودروسازی دنیا را به ایران باز کرد. اگرچه هنوز مُهر توافق هسته‌ای ما با غرب خشک نشده اما بزرگان خودروسازی دنیا خیلی زود با خودروسازان داخلی به توافق رسیدند. آخرین خبرها حکایت از آن دارد که خودروساز آلمانی بنز با شرکت ایران‌خودرو به توافق رسیده و قرارداد پروپیمانی را با ایران به امضا رسانده است. اگرچه تحریم موجب شد تا بنز با ایران قطع رابطه کند اما براساس گفته‌های مدیرعامل ایران‌خودرو، بنز از شرکای قدیم ایران‌خودرو است و حالا قرار است به‌زودی دفتر شرکت بنز در تهران گشایش یابد و البته یک قرارداد ١٠ ساله با بنز برای تولید کامیون، اتوبوس و ون با ساخت داخل مناسب خواهیم داشت. این‌طور که یکه‌زارع، مدیرعامل ایران‌خودرو، می‌گوید: شرکت بنز قرار است ٣٠ درصد سهام شرکت ایدم را هم خریداری کند و علاوه بر اینها امضای قرارداد پنج‌ساله عرضه و تولید سواری نیز یکی دیگر از جزئیات قرارداد بنز با ایران است.
اگرچه پس از توافق هسته‌ای، قدرتمندان خودروساز دنیا با خودروسازان داخلی وارد مذاکره شدند اما این‌روزها با حضور فابیوس، وزیر امور خارجه فرانسه به ایران، همه نگاه‌ها به شرکت پژو است؛ شرکتی که پس از تشدید تحریم‌ها، با ترک یک‌شبه بازار، زیان ٨٠٠میلیون یورویی روی دست ایران گذاشت. رئیس هیأت تحقیق‌وتفحص از خودروسازان دل پری از حضور شرکت پژو در ایران دارد، به‌طوری‌که به تاریخ استناد می‌کند و بدذاتی را از ماهیت‌های رفتاری فرانسوی‌ها می‌داند. او در آخرین اظهارنظر خود گفته است که فرانسه در دوره قاجار نقشی جدی در تحمیل قرارداد ترکمانچای به ایران داشته است؛ در زمان پهلوی نیز این کشور قرارداد هسته‌ای بوشهر را با ایران منعقد اما آن را نیمه‌کاره رها کرد و به تعهدات خود عمل نکرد. بعد از انقلاب اسلامی نیز ایران در قراردادهای مختلف آسیب‌های جدی از فرانسه دیده است و حالا شرکت پژو فرانسه نیز از بابت تخلفات و زیان‌های تحمیلی به ایران باید در مجامع قضائی پاسخ‌گو باشد.
با تمام اینها اگرچه مدیران خودروسازان ایرانی عنوان می‌کنند که برای شرکت پژو فرش قرمز پهن نمی‌کنیم اما پشت‌پرده‌ها حکایت از این دارد که قرار نیست تا ابد با این شرکت در قهر و جدایی بمانیم. احمد نعمت‌بخش، دبیر انجمن خودروسازان، طی گفت‌وگویی با «شرق» این مطلب را با گفتن این جمله که قرار نیست نبش‌قبر کنیم، تأیید می‌کند. او می‌گوید ما در شرایطی هستیم که فقط باید اقتصادی فکر کنیم نه سیاسی… .

احمد نعمت‌بخش، دبیر انجمن خودروسازان

احمد نعمت‌بخش، دبیر انجمن خودروسازان

آقای نعمت‌بخش، خودروسازان معروف خارجی آمادگی خود را برای ورود به بازار خودرو ایران اعلام کرده‌اند و هم‌اینک برخی از آنها مذاکرات خود را با خودروسازان داخلی کلید زده‌اند. چرا شرکت‌های خودروساز جهان زودتر از صنایع دیگر فعالیت خود را با ایران آغاز کردند؟

 • در دنیا ظرفیت مازاد خودروسازی وجود دارد بنابراین خودروسازی دنیا در تلاش است تا از همه ظرفیت خود برای این امر استفاده کند تا قیمت تمام‌شده محصولاتش نیز پایین بیاید. ایران حداقل ظرفیت جذب یک میلیون دستگاه سواری را دارد ضمن اینکه جمعیت اطراف ایران در کشورهای همسایه مثل آسیای میانه، پاکستان، افغانستان، عراق و… حدود ٣٠٠ میلیون نفر می‌شود که این جمعیت ٣٠٠ میلیونی تمایل دارند خودرو خود را از ایران خریداری کنند به‌همین‌دلیل خودروسازان جهان به‌خوبی می‌دانند که با احتساب ایران با یک جمعیت ۴٠٠ میلیونی مواجهند و به‌همین‌دلیل در تلاشند تا نیازهای این ۴٠٠ میلیون نفر را از طریق ایران تأمین کنند.

دراین‌میان ایران تمایل دارد که با کدام خودروسازان جهانی وارد کار شود؟

 • با هر کمپانی‌ای که بیشترین امتیاز را در مناقصه به ما بدهد، ما با آن قرارداد می‌بندیم.

چه شروطی را برای انعقاد قرارداد با خودروسازان معروف در نظر دارید؟

 • شرط اول ما این است که خودرو باید به‌روز باشد و خودرو قدیمی مورد پذیرش ما نیست ضمن اینکه باید حداکثر دو سال از تاریخ عرضه آن در دنیا گذشته باشد. شرط دیگر ما هم این است که با ما شریک شوند. به‌طوری‌که قطعه‌سازان خود را به ایران بیاورند و ضمن انتقال دانش فنی خود، با ما وارد همکاری در تولید خودرو مشترک شوند. درواقع یکی از شروط ما برای خودروسازان خارجی این است که ۴٠ درصد ساخت خود و در داخل ایران باشد تا خودرو جدید ارزبری کمتری برای ما داشته باشد. یکی دیگر از شرایط ایران برای همکاری با خودروسازان جهان این است که خودرویی با قیمت مناسب و کیفیت خوب به ما عرضه شود. همچنین باید ٣٠ درصد خودرو مشترک تولیدی در بازار هدف صادرات کمپانی خارجی باشد.

با این شرایط فکر می‌کنید که کدام کمپانی بیشترین امتیاز را به ایران بدهد؟

 • علم غیب که ندارم ولی قاعدتاً به مناقصه می‌رویم و آنجا معلوم می‌شود.

در خبرها آمده که ممکن است دوباره با شرکت پژو که روزگاری در زمان تشدید تحریم‌ها علیه ایران، بازار ایران را با تحمیل خسارت سنگین ترک کرد، وارد همکاری شویم. درست است؟

 • اولاً باید اقتصادی فکر کنیم نه سیاسی. دوما وقتی وزیر خارجه این کشور به ایران می‌آید پس قرارومدارها بر این است که با این کشور رابطه برقرار کنیم. اگر در مناقصه، شرکت فرانسوی به ایران بیشترین امتیاز را بدهد، قاعدتاً ما نبش‌قبر نمی‌کنیم ضمن اینکه در نظر داریم خسارت خود را از این شرکت بگیریم.

اگر خسارت ما را پرداخت نکردند، آن‌وقت باز هم با شرکت پژو وارد همکاری می‌شویم؟

 • هیأت‌مدیره باید اقتصادی فکر کند یا حداقل در قرارداد جدید جبران خسارت‌ها را هم در نظر بگیرد.

alireza-pakdel
شرکت خودروساز بنز هم برای همکاری اعلام آمادگی کرده به‌گونه‌ای که خیلی محتمل است وارد قرارداد با ایران شوند.

 • بله. درست است؛ عن‌قریب است که قرارداد با بنز بسته شود. بنز زودتر از بقیه اظهار تمایل کرد و وارد مذاکره با ایران شد؛ به‌همین‌دلیل است که به‌زودی قرارداد بنز بسته می‌شود.

بنز با کدام خودروساز داخلی به توافق رسیده است؟

 • با ایران‌خودرودیزل یا همان خاور سابق. البته اظهار تمایل کرده که سهام ایدم (تولید موتور خودروهای دیزل) را خریداری کند و طبق توافقی که انجام شده، بنز قرار است آخرین فناوری موتور خود را به ایران بیاورد و در ایدم شروع به ساخت کند.

یعنی تولید ماشین‌های سنگین؟

 • بله. ممکن است که مونتاژ ماشین‌های سواری هم از طریق بنز، آن‌هم با تیراژ سالانه حداکثر ١٠ هزار دستگاه نیز انجام شود.

خودروساز معروف فولکس هم با ایران وارد مذاکره شده است؟

 • بله ولی هنوز قرارداد آن نهایی نشده تا جایی که من می‌دانم، با ایران‌خودرو وارد مذاکره شده است.

حالا در صورتی که مذاکرات ایرانی‌ها با خودروسازان معروف دنیا به نتیجه برسد، چقدر طول می‌کشد تا خودرو جدید مشترک آنها وارد شود؟

 • حداقل دو سال زمان می‌برد تا خودروهای جدید به بازار بیایند.

چرا دو سال؟

 • باید مجلس دو کشور این مسئله را تصویب کنند ضمن اینکه به گفته آقای دکتر نیلی در خوش‌بینانه‌ترین حالت، سال آینده تحریم‌ها برداشته می‌شود بنابراین بعد از رفع تحریم‌ها، به مناقصه می‌رویم و دو، سه‌ماه بعد قرارداد منعقد می‌شود. دو، سه‌ماه هم طول می‌کشد تا اطلاعات بین ما و آنها ردوبدل شود. پس از آنکه برنده مناقصه معلوم شد، چندماه درگیر انعقاد قرارداد با آنها خواهیم بود. بعد از انعقاد قرارداد هم چندین ماه باید در مورد هم‌خوانی قطعات وارد مشورت و کار با یکدیگر شویم و بعد هم حدود هشت ماه قالب قطعات باید ساخته شود.

آیا قرارومداری برای واردات خودرو خارجی به ایران هم داریم؟

 • خیر؛ اصلاً قرار نیست که بازار ایران به بازار مصرف آنها تبدیل شود. آنها باید در ایران خط تولید بزنند و سرمایه‌گذاری برای تولید خودروهای مشترک داشته باشند.

کدام خودروسازان هنوز به ایران نیامده‌اند؟

 • اطلاعات دقیقی ندارم. انجمن از جزئیات تماس‌های شرکت‌های خودروساز خارجی با داخلی خبری ندارد اما آن‌طور که ما شنیدیم، بعد از توافق هسته‌ای، اکثر خودروسازان خارجی برای ورود به بازار ایران اظهار علاقه‌مندی کردند.

آیا تویوتا هم به ایران می‌آید؟

 • تا جایی که می‌دانم سیاست ژاپن این است که خودرو ساخته‌شده به ایران بیاید؛ فکر هم نمی‌کنم که برنامه‌ای برای ورود به ایران داشته باشد، اما قرار است شرکت نیسان در ایران خطوط تولیدی بزند.

به جز بنز، فولکس، رنو و پژو دیگر کدام کشور برای همکاری با صنعت خودرو ما وارد مذاکره شده است؟

 • برزیل؛ شرکت مارکوپولو این کشور که تولید اتوبوس‌های شهری و بین شهری را در کار دارد، با ایران وارد مذاکره شده است.

بهترین برندهای خودرو که در شرایط فعلی صنعت خودروسازی به درد کشور می‌خورند، کدام‌یک هستند؟

 • خودروسازان معروف دنیا، بنز، فولکس، رنو، پژو، جنرال، فورد، کرایسلر، آ او دی و ولوو هستند که بستگی دارد آنها با چه شرایط و امتیازهایی با ما وارد همکاری شوند. قاعدتاً هر شرکت خودروسازی با یکی دو کمپانی خارجی می‌تواند قرارداد داشته باشد.

از شرکت‌های خودروساز امریکایی خبری نیست؟

 • آنها هم چراغ سبز نشان دادند.

کدام شرکت‌ها؟

 • جنرال موتورز و فورد

مشکل قانونی وجود ندارد؟

 • خیر فقط مستلزم رفع تحریم‌هاست.

از ایران طبق آمارهای موجود به‌عنوان یکی خریداران به نام پورشه در دنیا نام آوردند. درست است که پورشه خودروی گران‌قیمتی است و حداقل خرید این خودرو برای عامه مردم و قشر متوسط کشور مقدور نیست، اما در کشورهای دیگر مثل امارات قیمت این خودرو حدود ٣٣٠ میلیون تومان است. ممکن است شرکت پورشه و حتی بی‌ام‌و نیز با ایران و خودروسازان ما وارد مذاکره شوند؟

 • بعید است. برخی شرکت‌ها فقط یک تیپ خاص از خودرو را تولید می‌کنند، درحالی‌که ما به دنبال تولید انبوه و تیراژ بیش از ٢٠٠ هزار دستگاه هستیم. این خودروها گران هستند مگر اینکه قرار باشد بی‌ام‌و خودرو ارزان‌قیمت تولید کند که آن هم بعید است.

کدام کشور تیراژ بیشتری از خودرو را تولید می‌کند؟

 • چین که حدود ٢٠میلیون دستگاه را تولید می‌کنند.

پس چینی‌ها خیال رفتن از بازار ایران را ندارند؟

 • به هر ترتیب چین در نظر دارد که بازار ایران را حفظ کند و با این شرایط سعی هم دارند که کیفیت و قیمت خودرو را رقابتی کنند.

با ورود بهترین خودروسازان دنیا به ایران، آیا قیمت خودروهای ایرانی کاهش پیدا می‌کند؟

 • خیر، به‌هیچ‌وجه کاهش قیمت نداریم بلکه افزایش قیمت داریم، چون هزینه‌های تولید افزایش پیدا کرده است.

clipart-car

مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازان

مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازان : مجله بی قرار

16 ا کتبر 2015 … مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازاندبیر انجمن خودروسازان در گفت – cloopfun.irمصاحبه روزنامه شرق با دبیر. دبیر انجمن خودروسازان در …

مصاحبه روزنامه شرق با دبیر | clipfa

دبیر انجمن خودروسازان در گفت‌وگو با روزنامه شرق مطرح کرد: پژو را نبش قبر نکنیم!

magiran.com: روزنامه شرق ، شماره 2359

صفحه 1 :: صفحه اول. دبير انجمن خودروسازان در گفت وگو با «شرق» مطرح كرد: پژو را نبش قبر نكنيم زهرا مهدور مشاهده متن. حرف اول: توضيح سخنگوي قوه قضائيه در مورد …

دبیر انجمن خودروسازان گفت – downloads

26 سپتامبر 2015 … مصاحبه روزنامه شرق با دبیر … دبیر انجمن خودروسازان در گفت‌وگو با روزنامه شرق مطرح کرد: پژو را نبش قبر نکنیم! بیشتر.

قیمت آئودی TT کروک تهران دست دوم – درباره ی ما

TTS همانند سایر مدل‌های S آئودی تنها با سیستم چهارچرخ محرک کواتروو و گیربکس …. مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازان 10 مرداد 1394 (13) نظر ادامه مطلب.

تولید خودرو در فروردین – روزنامه شرق

این در حالی است که دبیر انجمن خودرو‌سازان در ٩اردیبهشت ٩٢ در رابطه با کاهش قیمت‌ها … شود چطور در مصاحبه دو هفته بعد از همان جلسه اعلام کرد قیمت‌ها باید پایین بیاید.

مصاحبه روزنامه ی شرق با دبیر – جاوا

2 ا کتبر 2015 … Not Found Any Result for : مصاحبه روزنامه ی شرق با دبیر. Similar Words may have … احمد نعمت‌بخش، دبیر انجمن خودروسازان، طی گفت‌وگویی با .

اخبار ویژه – کیهان

31 جولای 2015 … روزنامه شرق اما در تیتر اول خود از قول دبیر انجمن خودروسازان (که از … صدای آمریکا) در مصاحبه با آریا گفته است: اصولگرایانی چون آقای لاریجانی به …

خودروسازان اعتماد مردم را باختند – تعامل

ترجیح دادیم به جای هر مصاحبه ای در این مورد با هر کارشناس و مسئولی،تنها روزنامه های 20 … در این گزارش روزنامه های قدس،جام جم،شرق،همشهری و 7صبح را ورق زدیم. … احمد نعمت بخش دبیر انجمن خودروسازان که تا سال گذشته مرتباً بر لزوم تخصیص ارز مبادله ای …

دبیر انجمن خودروسازان ایران – تغذیه

18 آگوست 2015 … مصاحبه روزنامه شرق با دبیر … دبیر انجمن خودروسازان در گفت‌وگو با روزنامه شرق مطرح کرد: پژو را نبش قبر نکنیم!

صادرات خودروها با قیمت‌های باورنکردنی | ایراتو

7 سپتامبر 2015 … صادرات خودروهای داخلی با قیمت‌هایی پایین به کشورهای دیگر همچنان باعث تعجب است. هرچند مسئولان … مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازان.

ایران خبر – اخبار ویژه روزنامه های شنبه ،10 مرداد

1 آگوست 2015 … کمال‌الدین پیرموذن‌ (برادر نورالدین پیرموذن) در مصاحبه با آریا گفته است: … روزنامه شرق اما در تیتر اول خود از قول دبیر انجمن خودروسازان (که از …

216- مصاحبه با آقا ی نعمت بخش دبیر انجمن خودروسازان درباره خودروهای …

خلاصه خبر. 216- مصاحبه با آقا ی نعمت بخش دبیر انجمن خودروسازان درباره خودروهای پلاک 93= نصیری -علوی. دریافت خبر, : جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۱. منبع خبر, :.

ترفند چینی‌ها برای بازار خودرو ایران – دنیای اقتصاد

پیشخوان روزنامه دنیای اقتصاد ۱۳۹۴/۰۵/۲۷ ۱۲:۴۱:۵۶ بازدید: 724 بار کد خبر: DEN- 914756 … احمد نعمت‌بخش، دبیر انجمن خودروسازان، در گفت‌وگویی با «شرق»، شرط …

رانا تنها با موتور tu5 پدال – جستجو

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * _ مطالب مرتبط مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازان _10 مرداد 1394 __(5) نظر ادامه مطلب… _ کاهش 20 میلیونی قیمت …

منتقدان و مدافعان پژو و رنو چه می گویند؟ – شبکه خبر

25 جولای 2015 … احمد نعمت بخش، دبیر انجمن خودروسازان ایران نیز، با اشاره به قراردادهای قبلی … منتشر شد که یکی از مدیران ما با آسوشیتدپرس مصاحبه کرده و گفته ما …

رونمایی از وانت جدید PU1 ایران خودرو [ویدئو] | مجله پدال – jetlink.ir

17 مه 2015 … مدیرعامل ایران خودرو تبریز هم با اعلام اینکه وانت PU1 در ۱۸ ماه و با ۵۰ میلیارد ریال اعتبار طراحی و … مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازان.

موج ورشکستگی در صنعت خودروسازی – احتمال بی‌ کاری … – انقلاب اسلامی

مقالات و مصاحبه ها · پیامها و اطلاعیه ها · کتاب‌ها · سایت … ۱۳۹۴/۰۷/۲۰- روزنامه شرق- احمد میرخدائی: رکود بازار خودرو کشور کم‌کم نتایج خود را نشان می‌ دهد به‌ گونه‌ ای … در گفتگويي که با محمد رضا نجفی‌ منش، عضو هیأت‌ مدیره انجمن قطعه‌ سازان خودرو، داشتیم، …. تسنیم: دبیر انجمن تخصصی صنایع همگن قطعه سازان خودرو با بیان اینکه در دو هفته …

پایگاه خبری تحلیلی رودسرنیوز» سیاسی » گزیده مهم ترین مطالب …

15 جولای 2015 … این روزنامه حامی دولت نوشته است: با بالا گرفتن زمزمه‌های توافق هسته‌ای، … شرق دلار پس از توافق هسته‌ای گران می‌شود/ واردات بنزین بی‌کیفیت از ترکمنستان / با توافق … احمد نعمت‌بخش، دبیر انجمن خودروسازان درباره تاثیر توافق هسته‌ای بر ….. عراقچی: مصاحبه با دانشمندان و بازرسی از مراکز نظامی کاملا منتفی است/ …

برچسب ها – روزنامه شرق – پایگاه تحلیلی خبری 598

شرق برای دیدن روزنامه شرق اینجا کلیک کنید روزنامه رسالت… برای دیدن … جریان پشت پرده رحیمی در دولت دهم با روزنامه های… مدیران مسئول …. دبیر انجمن خودروسازان: خودرو ارزان نخواهد شد … مضروب ادعا شده در مصاحبه ای با روزنامه شهروند آسیب… کد خبر:  …

دبیر انجمن خودروسازان ایران – سرای ورزش – Best-Fun.IR

5 ا کتبر 2015 … مصاحبه روزنامه شرق با دبیر … دبیر انجمن خودروسازان در گفت‌وگو با روزنامه شرق مطرح کرد: پژو را نبش قبر نکنیم!

برچسب ها – روزنامه های امروز – عصر ایران

جمهوری در سالن و تاکیدات مکرر دبیر انجمن روزنامه نگاران… عصر ایران … در روز قیامت مهدى رحمانیان مدیرمسؤول روزنامه شرق با انتقاد… نبودن … خبررسانی درباره اقدام سوال برانگیز این روزنامه در انتشار مصاحبه. … آخرین قیمت خودروهای داخلی و پرفروش های خارجی در بازار در پایان هفته/چه خودروهایی در بازار با نوسان قیمت مواجه شدند؟(+ جدول).

جام جم آنلاین-احمدی نژاد: تبیین خط امام و آرمان‌های انقلاب بردوش من است

1 آگوست 2015 … روزنامه شرق اما در تیتر اول خود از قول دبیر انجمن خودروسازان (که از … از اصلاح طلبان فراری و همکار صدای آمریکا) در مصاحبه با آریا گفته است: …

پیام کمپین علیه خودروسازان – نکسروب

3 سپتامبر 2015 … دبیر انجمن خودروسازان ایران خداحافظی با پژو 405 و پراید در سال 94 قیمت … روزنامه شرق روزنامه شرق Shargh Daily حصر فساد دولت احمدی نژاد و حوادث …

خودرو های چینی در ایران ، بی کیفیت و گران‌تر از همه‌ جا | ساتین

25 آوريل 2015 … مصاحبه با “آنا نعمتی” / از زیبایی و طراوت پوست تا تجربه مادر شدنش + عکس جدید … دبیر و عضو هیأت‌مدیره انجمن قطعه‌سازان ایران در این رابطه گفت: با توجه به محدودیت‌های تحریم برای ایران، … حال پس از توافق هسته‌ای و ورود خودروسازان جهانی، بقای خودروسازان چینی در بازار ایران منوط به کاهش قیمت …. منبع: روزنامه شرق.

نسخه برابوس مرسدس AMG C63 S با گشتاور ۸۰۰ نیوتن‌متر | نایس استار

نسخه برابوس مرسدس‌ AMG GT S همراه با ۵۹۲ اسب بخار | نایس استار. برای اکثر …. _ مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازان _۱۰ مرداد ۱۳۹۴ __(۳۸) نظر ادامه مطلب.

اینجا – معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی | وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

با ياري از درگاه احديت، معاونت امور مطبوعاتي و اطالع رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسالمي … مصاحبه و ميزگرد. 8 … دبیر جشنواره به پیشنهاد شورای هماهنگی تشکل های مطبوعاتی )انجمن روزنامه نگاران 2. … فرزانه ابراهیم زاده / مصدق، نشانی گمنام در تهران/ روزنامه شرق … مجید فکری/ هزینه تولید خودرو، اتاق تاریک خودروسازان / روزنامه خراسان.

بررسی روزنامه های ایران/ دوشنبه 23 شهریور 1394: پاسخ های قاطع ظریف …

14 سپتامبر 2015 … روزنامه ی «آرمان» در گزارش «ادعای جدید جلیلی پاسخ ظریف» با اشاره به اظهارات ظریف …. بدین ترتیب که پذیرفته شدگان آزمون سراسری ملزم به مصاحبه در … در برابر، یادداشت روزنامه ی «اطلاعات» از «هزاران صندلی خالی» در دانشگاه ها سخن می گوید. … این روزنامه در پاسخ به اظهارات دبیر انجمن خودروسازان ایران مبنی بر اینکه …

املش نیوز» سرمقاله روزنامه ها » گزیده مهم ترین مطالب اقتصادی روزنامه‌های …

15 جولای 2015 … این روزنامه حامی دولت نوشته است: با بالا گرفتن زمزمه‌های توافق هسته‌ای، … شرق دلار پس از توافق هسته‌ای گران می‌شود/ واردات بنزين بي‌کيفيت از ترکمنستان / با توافق … احمد نعمت‌بخش، دبیر انجمن خودروسازان درباره تاثیر توافق هسته‌ای بر ….. عراقچی: مصاحبه با دانشمندان و بازرسی از مراکز نظامی کاملا منتفی است/ …

درباره بنزین مجبور شدیم به مردم دروغ بگوییم!/پوئن خیلی بزرگ …

24 مه 2015 … روزنامه رسالت نوشت:مرعشي ديروز در گفتگو با روزنامه شرق صريحاً گفته است: … دبیر انجمن وارد کنندگان برنج با بیان اینکه ثبت سفارش برنج …. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی، در گزیده مصاحبه ایشان با ماهنامه اندیشه پویا آمده است: … کاهش قیمت 13 میلیونی محصولات خودروساز داخلی/دستورالعملی برای …

مهتاب کرامتی: توقع ام بالا رفته! / 100 میلیارد دلار گم شد؟!/ آیا برجام …

20 جولای 2015 … روزنامه شرق در مصاحبه با خانم مهتاب کرامتی، بازیگر سینما، به بازی ….. برای مثال پیش از این احمد نعمت بخش، دبیر انجمن خودرو سازان در گفت‌وگو با …

آخرین اخبار قیمت خودرو – 1 – ویکی‌پی‌جی

کارشناس سازمان جهانی بهداشت با اشاره به اینکه خودروسازان برای کاهش تلفات جاده ای به نوبه خود …. دبیر انجمن قطعه سازان خودرو با بیان اینکه رکود اقتصادی در این صنعت هم … ساسان قربانی در مصاحبه با رادیو اقتصاد اظهار داشت : باتوجه به اینکه وضع … به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه شرق، فردی روز پنجم اردیبهشت با مراجعه به …

پراید در عراق، 4 میلیون تومان ارزانتر از ایران – اصفهان امروز

27 ژوئن 2015 … پرایدی که با قیمت ٢٠ میلیون تومان به‌دست ایرانی‌ها می‌رسد، برای عراقی‌ها با … به گزارش شرق، احمد نعمت‌بخش، دبیر انجمن خودروسازان، در نشستی مجازی …

رقابت خودروسازان خارجی برای تولید محصول مشترک با ایران خودرو …

فيلم مصاحبه جنجالي با دختر ايراني در مورد دليل مجرد ماندن … وی ادامه داد: ایران خودرو برای حضور موثر در عرصه جهانی با شرکای تجاری توسعه یافته همکاری می کند. … خودروسازان بخش خصوصی هم تسهیلات می‌خواهند جام جم آنلاین: دبیر انجمن خودروسازان ایران از درخواست خودروسازان … تداوم حرکت درصنعت خودرو با نگاه به شرق کد خبر: 408405

ادامه پربیننده ترین خبرهای 4ساعت گذشته خبرگزاری ها – فرهنگیان نیوز

به گزارش میدان 72، خبرگزاری وابسته به مجلس شورای اسلامی که با مدیریت … می گوید:خبرنگاران زیادی برای مصاحبه به اردوگاه اسرا می آمدند و گاهی روزنامه ها به دست ما می رسید. …. دبیر انجمن قطعه سازان از نهایی شدن تولید سه محصول جدید پژو و دو محصول جدید رنو … مردم به سمت خرید ال90 برود خودروسازان برای تولید این خودرو مشکلی ندارند.

جاسم غضبانپور: صدام قبل از جنگ موزه جنگ ساخته بود – همشهری آنلاین

24 سپتامبر 2013 … بر هیچ فردی پوشیده نیست که عکاسان ما در سال‌های دفاع مقدس با حضور متعهدانه‌ خود … این هنرمندان با حضورشان در جنگ، در سخت‌ترین شرایط با دوربین‌های کوچک …. غافلگیری تاکتیکی در نبرد شرق بصره · کابوسی با طعم خردل · آتش، بس است …. همشهری آنلاین: دبیر انجمن حمایت از برنج ایران با بیان اینکه این محصول …

خبرنامه دانشجویان ایران | اقدام عجیب روزنامه اصلاح طلب درباره یک متهم

31 آگوست 2015 … ش» از متهمان پرونده موسوم به دکل گمشده، روزنامه اصلاح طلب شرق، مطلبی در … این روزنامه پس از کشف هویت «ش» با وی مصاحبه کرده و با انتشار عکس و …

خودرو گران می‌شود؟ » روزنامه جهان صنعت

مشاور دبیر انجمن خودروسازان درخصوص خبر ارسال درخواست خودروسازان برای … روز گذشته با بیان اینکه درخواستی برای افزایش قیمت خودرو از سوی خودروسازان به شورای …

ترفند چینی ها برای ماندن در بازار خودرو ایران | هنوز که تحریم

18 آگوست 2015 … مصاحبه ها و جلسه ها یکی یکی برگزار شدند و هرکسی در حد توان از … احمد نعمت بخش، دبیر انجمن خودروسازان، در گفت وگویی با شرق ، شرط اصلی عمر …

صادرات تسلیحاتی ترکیه : اخبار نظامي – صفحه 1 از 2

5 نوامبر 2011 … روزنامه حريت تركيه اين خبر را با عنوان «طرح فوريت دار دولت براي اجرايي … وی گفت: خوشحالیم که شرکت‌های خودروساز ترکیه قراردادهایی با کشورهای … کایا یازگان ، دبیر کل انجمن تولید‌کنندگان صنعتی دفاعی ترکیه نیز در مصاحبه با … طبق اطلاعات شرکت اتوکار، این خورد مجهز به یک‌پیکربندی چند چرخی مدولار …

جهان نيوز – کلید مسائل زنان به‌چه‌کسی داده می‌شود؟

7 آگوست 2013 … تحلیل انجمن خودروسازان از دلایل رکود بازار خودرو … ملاوردی عضو انجمن روزنامه نگاران زن است و فعالیت‌های رسانه‌ای گسترده‌ای دارد. … زهرا مصطفوی دبیر کل تشکل جمعیت زنان جمهوری اسلامی، دختر امام خمینی(ره) و همسر محمود بروجردی است. … معرفی شود که خود در مصاحبه با روزنامه شرق گفت: به فعالیتم در بنیاد بیماری‌های …

حضور گروه بزرگ شرکت های فرانسوی برای همکاری با ایران | نیان …

23 سپتامبر 2015 … فرانسوا نیکولاود سفیر سابق فرانسه در ایران در مصاحبه با رویترز گفت … روزنامه فرانسوی: دهان شرکت‌هاي فرانسوي از سودهاي بازار ايران آب افتاد ….. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با وزیر تجارت خارجی و گردشگری … …. در اين گروه دبير انجمن خودروسازان ايران از اختصاص يك ميليارد دلار به قطعهسازان و …

گزارشی از منطقه آزاد ارس قسمت – آرشیو مطالب

قیمت خودروها در منطقه آزاد انزلی | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل پدالدنیای خودرو …. مطالب مرتبط مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازان 10 مرداد 1394 (30) نظر ادامه …

دبیر انجمن تخصصی قطعه سازان خودرو کشور: رکود … – روزنامه ،سلامت

30 سپتامبر 2015 … دبیر انجمن تخصصی نیرو محرکه و قطعه سازان خودرو کشور گفت: همزمان با آغاز رکود تولید و … آرش محبی نژاد افزود: با تداوم این شرایط در حوزه تولید قطعه، نیروی انسانی زحمتکش و ….. فارس: سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در مورد آخرین …… مصاحبه اختصاصی زومیت با مدیر برند اوپو …

وقتي روزنامه شرق از فرزند شهيد بازجويي مي‌كند – جوان

11 آگوست 2012 … روزنامه شرق بايد فكري به حال اتاق ۰۱ كند، اين اتاق بي‌شباهت به اتاق گاز … نقل از مصاحبه – بخوانيد بازجويي – روزنامه شرق با سيد سجاد حسيني دبير …

مهم ترين عناوين خبري روزنامه هاي صبح امروز ايران – فارس

25 جولای 2005 … مهم ترين عناوين خبري روزنامه هاي صبح امروز ايران. … كشاورزي در مصاحبه اختصاصي با روزنامه جمهوري اسلامي: توليد محصولات كشاورزي ايران … پتروشيمي اوراق مشاركت مي‌فروشد – توريسم را دريابيم *شرق – بازتاب گزارش هيات حفظ … گرفت؛ دلجويي برلين از تهران – از سوي دبير انجمن خودرو سازان عنوان شد؛ كاهش تدريجي …

نیسان ماکسیمای وارداتی (نسل هفتم) | پدال، مج

نیسان ماکسیما در بازارهای استرالیا و نیوزیلند با نام نیسان تینا عرضه می‌شود. …. مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازان 10 مرداد 1394 (18) نظر ادامه مطلب.

آخرین و جدیدترین اخبار ایران و جهان – مصاحبه

مصاحبه وزیر آلمانی با العربیه درباره ایران, فردا نیوز, 1 ساعت پيش. مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازان, پدال, 2 ساعت پيش. مصاحبه با شاهدان عینی سقوط …

مصاحبه روزنامه جوان با دبیر انجمن اسلامی چابهار درمورد وضعیت دانشگاه …

قابل ذکر است که کانون عکس لاهیجان زیر نظر انجمن سینمای جوان لاهیجان با مدیریت …. این حق مخاطب جوان است که اخبار و اطلاعات را بدون تفسیر و تحلیل بشنود تا بتواند … مصاحبه ی مراد و ازگی در مورد کوجان کادار کونش قسمت دوم با روزنامه ی صاباح ….. کسی که از طرف یک انجمن انتخاب می شود، فرقی نمی کند انجمن خودروسازان، قطعه سازان …

zaum/fa_50K.txt at master · zacharydenton/zaum · GitHub

2 فوریه 2013 … را 1765026. با 1661773 … روزنامه 61297. طور 61095 … اطلاعات 48003. چهار 47983 …. انجمن 25844 ….. مصاحبه 13580 …. دبير 9422 ….. خودروها 6126.

راه شکایت از خودروسازان هموار شد راه شکایت از خودروسازان هموار … – آری فان

راه شکایت از خودروسازان هموار شد راه شکایت از خودروسازان هموار شد عصر خودرو دبیر انجمن صنفی شرکتهای خدمات … مصاحبه با اقای عطاران رییس هییت و و Home Page www asscc ir …. اکانیوز اخبار حوادث روزنامه و اطلاعات خودرو سواری ایران و پرواز اندیشه.

امدند نبودیم رفتند – نکستروب

14 جولای 2015 … همان سال در اوج خفقان با چند تا از هم مدرسه ای هام انجمن اسلامی دانش اموزان را راه. … وقتی دختر بیمار شهریار را و پیام رهبر انقلاب در پی تشییع و مصاحبه با … تاریخ انتشار 1393 07 14 ایا جنگ با عراق قابل پیشگیری بود قسمت دوم روزنامه شرق 31. ….. برزیل با رییس جمهوری · دبیر انجمن خودروسازان خودرو را گران می کنیم …

عکسهای طیز وکیر – درباره ی ما

در این مورد، مشاور انجمن خودروسازان می‌گوید: مسائل سیاسی، حواشی بین‌المللی و ضعف ….. مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازان 10 مرداد 1394 (38) نظر ادامه مطلب.

روزنامه وطن امروز | شماره :1689 | تاریخ 1394/6/12

3 سپتامبر 2015 … روزنامه وطن امروز. … انتخاب روزنامه : ….. حذف یارانه پردرآمدها با اطلاعات مالیاتی پرینت; تطهیر متهمان دکل نفتی توسط روزنامه اصلاح‌طلب پرینت …

بازار در یک نگاه (16 تا 22 خرداد) – شرق پارسی، پنجره ای بسوی جهان …

در این رابطه صالح آبادی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در مصاحبه ای با واحد مرکزی … آمریکا از استمرار تحریم ها تا زمان پایان مذاکرات داشت و حتی روزنامه وال استریت … در اوایل هفته دبیر انجمن خودروسازان‌ ایران عنوان کرد فرمول جدید قیمت‌گذاری خودرو …

لحظه به لحظه | تغییرات مختصر در لکسس CT 200h مدل ۲۰۱۶

2 آگوست 2015 … لکسس CT 200h هیبرید با تغییراتی جزئی در مدل ۲۰۱۶ همراه شده است. این مدل همچنان به …. مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازان. 10 مرداد 1394.

صدای یک روزنامه نگار – مصاحبه

دبیر انجمن صنفی روزنامه نگاران آذربایجان شرقی با بیان اینکه جنبه شعاری حمایت از … امیر کریم زاد شریفی در گفت و گویی با اشاره به اینکه فرصت اطلاع رسانی و ارتباط ….. چرا به این موضوع اشاره می کنم به این دلیل است که همان شرایطی که ما داریم، شرق ….. واقعیت این است که رشد های صورت گرفته در زمینه فولاد و خودروسازی به معنای …

کاریکاتور/جیب مردم و خرید خودرو! – واضح

تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۹ روزنامه شرق: کاریکاتور: جیب … دبیر انجمن خودروسازان:دور جدید افزایش قیمت خودرو تا دو هفته آینده/ مردم در صف … در مصاحبه با روزنامه شرق گفت مسئله‌ای که برای دولت روحانی خطر است آماس اشتغال …

فرار به جلو خودروسازان در مواجهه با ریزش قیمت‌های بازار – دولت بهار

25 آگوست 2015 … با این وجود مدیران شرکت‌های خودروساز و اعضای انجمن خودروسازان همچنان بر لزوم افزایش قیمت خودرو مصر هستند. … احمد نعمت‌بخش، دبیر انجمن خودروسازان‌ قبلاً گفته بود: تعهد می‌کنم که اگر اجازه دهند قیمت … این اطلاعات اگر از دریچه باند وجناح عنوان میشود مصداق . … روزنامه سینما درشماره یکشنبه هفته قبل خود مصاحبه .

مذاکره ایتالیایی‌ها با خودروسازان ایرانی هنوز قطعی نشده است | عصر خودرو

5 آگوست 2015 … عصر خودرو : دبیر انجمن سازندگان قطعات خودرو مطرح کرد: هنوز مذاکره … محمدرضا نجفی‌منش با بیان اینکه هنوز مذاکره ایتالیایی‌ها با خودروسازان ایرانی قطعی … eghtesadnews.com – اقتصادنیوز – sharghdaily.ir – روزنامه شرق … ازغول‌های ناآماده تا رستم و سهراب و جنگ پسرعموها · مگر کاسیاس مصاحبه کرد که من مصاحبه کنم؟

Iranian.de news

8 فوریه 2013 … مصاحبه بابک امیرخسروی با سایت ملی مذهبی ها ….. روزنامه شرق امروز ستون پوریا عالمی دراین روزنامه با نام “از هر نظر بی ضرر” را به صورت سفید منتشر کرد. ….. جــرس : دبیر انجمن خودروسازان با هشدار پیرامون تولیدبنزین با مخلوط ۳۵ …

تأیید صلاحیت روحانی و عارف با وساطت آیت‌الله جنتی انجام شد/ هاشمی …

27 جولای 2013 … رجانیوز – گروه سیاسی: روزنامه شرق درباره گفتگو با سخنگوی سابق … اما در ابتدای مصاحبه متوجه شدم که احتمال انتصاب دوباره او به سخنگویی …. خود شما مثلا در «انجمن صنفی روزنامه‌نگاران» می‌خواهید به فردی رای دهید … فردا دکتر لاریجانی بعد از ملاقات با آقای هاشمی رفتند نتیجه را به دبیر شورای نگهبان گفتند با …

اخبار [بایگانی] – صفحه 67 – سایت و انجمن گفتگوی بورسی

6 نوامبر 2012 … دبیر انجمن صنفی روغن نباتی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ….. وی متذکر شد که او با کارمندان عالیرتبه عربی برای دریافت اطلاعات سیاسی روابط جنسی برقرار می کرد. لیونی، در مصاحبه با روزنامه بریتانیایی « تایمز» که همچنین روزنامه …. در خبرها شنیدم که یک خودروساز داخلی موقع تحویل خودرو به مشتری، …

برچسب ها – پی کی – فرارو

پی نداشته و پاسخی به نیاز خودروسازان ندادند دبیر انجمن… پی ندادن این … غضنفری با تاکید براینکه ارتباط و هماهنگی در مرکز مبادلات… براینکه مرکز … سرمقاله روزنامه های امروز سه شنبه … در چند مصاحبه خود بیان کرده یعنی کسب اولین پیروزی… خبری … طباطبایی وکیل مدیرمسئول روزنامه شرق در این خصوص گفت تحقیقات… صورت …

اخراج و تعلیق 10هزار کارگر قطعه ساز – آخرین اخبار ایران و جهان

11 ا کتبر 2015 … روزنامه شرق نوشت؛ – آزادی عمل عجیبی در شبکه بانکی موج می زند. …. بختیاری‌زاده: به اندازه ۱۵۰ سال دیگر هم مصاحبه می‌کنم! … اعتراض به روزنامه هتاک در مجلس … دبیر انجمن تخصصی صنایع همگن قطعه سازان خودرو با بیان اینکه در دو هفته گذشته … محبی‌نژاد با بیان اینکه خودروسازان به لحاظ سیاسی و یا موارد دیگر تعدیل …

مروری بر روزنامه های امروز ۲۱ مرداد ماه – پورتال امروز آنلاین – کار و سرمایه

12 آگوست 2015 … این روزنامه در این گزارش با تیتر « «آری» پارلمان به توافق» به … پس از بازنشر تقطیع‌شده با تیتر تحریف شده مصاحبه ام با روزنامه جوان، فریاد وااصلاحاتا سر دادند؟ …. «روزنامه شرق» در گزارشی با تیتر «جریمه بی حجابی در ماشین 100 هزار تومان» … دبیر کل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه در ادامه گفت: ما همانگونه که با …

قیمت خودروها در منطقه آزاد انزلی | مجله پدال

در ذیل قیمت تعدادی از خودروهایی که سازمان منطقه آزاد انزلی واردات آنها را تایید کرده خواهید دید. البته طبق اعلام این سازمان …. مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازان.

بازار داغ گمانه‌زنی برای قیمت خودرو – تماشاگر پلاس

13 فوریه 2015 … در حالی که دبیر انجمن خودروسازان از ارائه درخواست شرکت‌های خودروساز برای افزایش قیمت خودرو … دزر مصاحبه با اسپورت … روزنامه شرق … شیوا با بیان اینکه درخواستی برای افزایش قیمت خودرو از سوی خودروسازان به شورای رقابت ارائه …

تیتر نخست روزنامه‌های پنجشنبه 8 مرداد 94 – اخبار استان گلستان …

30 جولای 2015 … تورکمن نیوز- روزنامه: سفر لوران فابیوس وزیر خارجه فرانسه به ایران و دیدارهای مختلف وی … دبیر انجمن خودروسازان در گفت‌وگو با «شرق» مطرح کرد:.

قیمت خودروها در منطقه آزاد انزلی | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل – به روز و جدید

هیوندای توسان با پلاک منطقه آزاد نصف قیمت پلاک ملی هزینه دارد شعاع تردد مجاز این …. مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازان 10 مرداد 1394 (29) نظر ادامه مطلب.

نعمت بخش: خودرو از نیمه دوم سال گران می شود – تی نیوز

نظام اقتصادی جدید با مفاهیمی همچون ایده ها، اطلاعات، ارتباطات، کپی رایت، فرهنگ، … سایت خبری سیبنا: دبیر انجمن خودروسازان برای نیمه دوم امسال پیش‌بینی کرد: … به گزارش روزنامه جهان اقتصاد «براساس فرمول شورای رقابت، تورم بخشی شش ماهه پس از … مصاحبه سخنگوی دولت مبنی بر اعلام مخالفت دولت با افزایش قیمت خودرو این عدد …

قیمت خودروها در منطقه آزاد انزلی | مجله پدال

انجمن; سایت خودرو … در ذیل قیمت تعدادی از خودروهایی که سازمان منطقه آزاد انزلی واردات آنها را تایید کرده خواهید دید. …. مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازان.

قیمت خودروها در منطقه آزاد انزلی | مجله پدال

انجمن; سایت خودرو. اطلاعات فنی … هیوندای توسان با پلاک منطقه آزاد نصف قیمت پلاک ملی هزینه دارد. شعاع تردد مجاز این …. مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازان.

سایت خبری یزدفردا

راه های استفاده از معافیت واحدهای فناوری اطلاعات حسب قانون …. از دو انجمن علمی- دانشجویی دانشگاه یزد تجلیل شد … دکتر اولیاء دبیر هفته ملی پژوهش و فنآوری استان یزد شد … یزد با صدور ابلاغی دکتر محمدصالح اولیاء رییس دانشگاه یزد را به عنوان دبیر هفته ملی … آرشیوخبر:پیکان علی کریمی ۵۰۸ میلیون فروخته شد/ خودروسازان ملزم به …

خودروی جدید هیبریدی هوندا | تمام خبرگزاری های ایران در سی ای سی

10 ژانويه 2015 … هوندا از یک خودروی جدید هیبریدی با نام جید (Jade) یا یشم، با ساختار MPV شش … انجمن; سایت خودرو …. مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازان.

مهمترین عناوین روزنامه های امروز، 1 بهمن ماه

21 ژانويه 2014 … روزنامه های صبح امروز عناوین مهم خود را بیشتر به شرح زیر آمده کرده اند که در ادامه خواهید خواند. … *شرق – در گفت‌وگو با «نیویورکر» بیان شد اعتراف «اوباما» به نقش … دبیر انجمن خودروسازان، در گفت‌و‌گو با «قانون» «خودرو» ارزان نمی‌شود

تصمیمات جدید بانک مرکزی برای ساماندهی بازار ارز – هلدینگ نسیم شمال

بانک مرکزی با توجه به تصمیمات اتخاذشده توسط کارگروه ستاد ویژه اقتصادی در … اعضای هیأت مدیره نظام مهندسی تهران را تکذیب کرد و از دادن اطلاعات بیشتر خودداری کرد. …. نظام مهندسي) به قانونگذار متاسفانه در مرحله مصاحبه و مقاله‌نويسي باقي مانده است و ….. انتقاد دبير انجمن خودروسازان از بخشنامه قيمت گذاري دبير انجمن خودروسازان با …

کمپین نخریدن خودرو صفر Archives – بینانیوز

برچسب : اخبار خودرو ،انصراف از خرید خودرو ،خودرو داخلی ،دبیر انجمن خودروسازان ، کمپین … آمار تولید پنج ماه امسال خودروسازان کشور در حالی اعلام شد که اگرچه در مقایسه با مدت … صنعت، معدن و تجارت درخصوص این کمپین، یادداشتی در روزنامه شرق منتشر کرد. … داخلی ،فروش اقساطی خودرو ،کمپین نخریدن خودرو صفر. يادداشت ها. مصاحبه ها.

سا موزیک | معنی آرم شرکت های خودرو سازی | جستجو | – آخرین مطالب سایت

گزارش روزنامه ایران؛برگ سبز خودرو سند مالکیت نیست … کارخانه الکتریک خودرو شرق و شرکت هاي زیر مجموعه … به گزارش خبر خودرو ،دبیر انجمن قطعه سازان با تأكید بر این كه مسئولان تصمیم‌گیر در حوزه خودرو باید برنامه … دبیر انجمن خودروسازان ایران ، با کم اهمیت و بی مقدار جلوه دادن کمپین مردمی “نه به خودروی صفر داخلی” نوشته است: …

مطالب قدیمی‌تر – حرف دل

دبیر انجمن خودرو سازان با اشاره به اینکه در شش ماه ابتدای سال 2 خودرو ساز بزرگ ….. نوریانی اولین واردکننده بی ام و به ایران در مصاحبه ای با روزنامه شرق از تعداد بی ام و …

مصاحبه روزنامه همشهری با انجمن سازدهنی خراسان پس ازب موفقیت در …

دبیر اجرایی یازدهمین جشنواره سراسری داستان‌ بانه، بیان کرد: با بهره‌گیری کافی …. یزد 2 تیر، روزنامه قدس 2 تیر 1394 سه شنبه، روزنامه شرق 2 تیر 1394 سه شنبه، …

پیشخوان خبری پرتال دانشگاهی | چشم‌انداز توافق هسته‌ای روی بازار خودرو

5 آوريل 2015 … انجمن; سایت خودرو … اکنون خودروسازان، برای محصولات اروپایی خود نظیر انواع پژو و رنو، وابستگی …. مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازان.

قیمت خودرو پراید مرداد 94 – Ã

7 آگوست 2015 … اگر قصد خرید خودرو دارید، جدول قيمت انواع خودرو با تفکیک کارخانه، نام و ….. روزنامه اصلاح‌طلب شرق از قول احمد نعمت‌بخش، دبیر انجمن خودروسازان …

انجمن خودروسازان قیمت‌ جدید را اجرایی نمی‌داند+ لیست قیمت‌ – نیک صالحی

بازار خودرو , قیمت‌های جدید خودرو , لیست قیمت‌ , شورای رقابت,انجمن خودروسازان قیمت‌ جدید را … اطلاعات کامل رستوران ها با امکان نقد و بررسی ! …. این در حالی است که دبیر انجمن خودروسازان در واکنش به سخنان پژویان گفته است که قیمت‌های جدید …. اگر می‌خواهید از زندگی سرخوشانه الیکا عبدالرزاقی سر در آورید این مصاحبه را از دست ندهید !

ایران خودرو – خودرو – برگه 4082 – تالار بورس

توافق جدید با خودروسازان خارجی/ شرط بازگشت پژو و رنو به ایران [*** لینک‌ها فقط برای … احمد نعمت‌بخش، دبیر انجمن خودروسازان، طی گفت‌وگویی با «شرق» اعلام کرده که … به دوستان پیشنهاد میکنم، این مصاحبه و گفتگو را مطالعه کنند. … روزنامه اصلاح‌طلب آرمان با اشاره به سقوط شاخص بورس پس از توافق هسته‌ای نوشت: …

3639 دوپینگ روزنامه زنجیره‌ای با پول بیت‌المال.html-راه مبین|خبرپو

6 ا کتبر 2014 … روزنامه زنجیره‌ای و اجاره‌ای شرق در پوشش «روزنامه ویژه کیش» ۸ صفحه … مصاحبه با یکی از عناصر ضدانقلاب که از مروجان همجنس‌‌‌گرایی بود، از ….. دبیر انجمن خودروسازان: کمپین «خودروی ایرانی نخریم» بی‌فایده است/ خودرو را گران می‌کنیم!

درخواست برای افزایش قیمت خودرو – ایران گوگل

6 فوریه 2015 … دبیر انجمن خودروسازان ایران گفت: با توجه به افزایش عوارض دولتی و هزینه‌های تولید از ابتدای سال آینده … روزنامه شرق – پوریا عالمی: به گزارش خبرگزاری مهر، تفکیک جنسی جوجه‌های نر و ماده از … … مصاحبه خواندنی با آیدین آغداشلو.

پرویز فتاح مدیرعامل بنیاد تعاون سپاه کیست؟ – BamdadKhabar …

حکومت با بستن و محدود کردن روزنامه ها به مردم این پیام را به خوبی انتقال داده که به. روزنامه ها اعتماد ….. به دلیل مصاحبه با الیاس نادران و احمد توکلی، دو نماینده اصولگرا اما مخالف محمود احمدی نژاد، ….. دبیر “انجمن خودروسازان ایران” می گوید که در بهترین حالت، …. روزنامه شرق در شماره روز ۵ خردادماه خود، ضمن اعالم این خبر، به نقل از رییس “ سازمان.

قزوین امروز

بخش دوم مصاحبه با علیرضا خدابخش مدیر سایت قزوین امروز : جایگاه فعلی سایت مرهون ومدیون تلاش های تمامی … همایش معلم شهر ما با حضور دکتر حسن عباسی در قزوین  …

ettelaat newspaper

روزنامه لبناني السفير نوشت: اين روزها هيئت هاي لبناني که با «بشار اسد» ديدار مي کنند … به گزارش خبرنگار اطلاعات، اين مطلب را امير خوراكيان رئيس سازمان فرهنگي، … (سه‌شنبه يكم اسفند 1391) – نزين يورو-4 نداريم به تازگي دبير انجمن خودروسازان با …… مصاحبه · سخنراني · علمي آموزشي · معرفي كتاب · خانواده و اجتماع · يادنامه · معارف

قیمت لوازم یدکی تندر 90 | پدال …

24 آگوست 2015 … … موتور, 110,000. مجموعه تسمه تایمینگ با غلتک تسمه سفت کن, 280,000 … مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازان. 10 مرداد 1394 (38) نظر …

شرق مجرم شناخته نشد؛ چشم بندان، اهانت به ایثارگران نیست « سایت …

23 دسامبر 2012 … اعتراض یک مقام کارگری: بیکار کردن کارگران، گروکشی خودروسازان در رکود … دبیر انجمن قطعه سازان: یازده هزار کارگر در شش ماه گذشته بیکار شده اند … اما توقیف روزنامه شرق و برخورد با اهالی رسانه با واکنش شدید رزمندگان و خانواده … مدیر مسئول شرق ادامه داد: درباره مصاحبه چاپ شده از آقای سلطانیه در روزنامه نیز باید …

مهمترین عناوین روزنامه های صبح امروز کشور

21 ژانويه 2014 … آلبوم‌تصاویر‌نمایشگاه · اخبارغرفه · آلبوم‌تصاویرغرفه · اخبارنمایشگاه · مصاحبه … مهمترین عناوین روزنامه های صبح امروز کشور. عناوین روزنامه ها … اطلاعات. – بررسی 3 گزینه افزایش قیمت سوخت در دولت. – هواپیماهای زمینگیر با استفاده از توافق‌نامه … دبیر انجمن خودروسازان، در گفت‌و‌گو با «قانون» «خودرو» ارزان نمی‌شود.

روایت ظریف از اختلاف‌نظرها با 1+5 – دانلود آهنگ جدید

لغو مجوز 1300 ميلياردي دولت به ظريف/ روایت ظریف از اختلاف‌نظرها با 1+5/ خودرو گران‌تر … يكي از مصاحبه شوندگان به تلويزيون دولتي انگليس گفت موضوع ورود زنان به … آغاز شد و در این میان دبیر انجمن خودروسازان بشدت با این اعداد و ارقام مخالفت کرد. …. روزنامه شرق نوشت: سرانجام «نگارش متن توافق برنامه اقدام مشترک جامع» آغاز شد.

صفحه نخست – اتاق نیوز – اتاق خبر

کمیسیون ها حق مصاحبه ندارند … رئیس اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه نفت، گاز و پتروشیمی با اجرای برجام در … در گفت و گو با اتاق خبر در پاسخ به این پرسش که آیا دکه های روزنامه فروشی . … دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان تخم‌مرغ شناسنامه‌دار با بیان اینکه طرح چاپ …. استخدام ۷ ردیف شغلی در شرکت تحلیلگران روزنه شرق …

مهمترین عناوین روزنامه های صبح امروز [بایگانی] – انجمن های ایران …

15 جولای 2012 … شرق: انتقاد معاون اول رئیس جمهوری از گرانی طرح یک فوریتی برای رفع ….. یک اظهار نظر عجیب: صنعت خودروسازی کشور می تواند با اروپا رقابت کند! ….. با حکم رهبر معظم انقلاب: دبیر کل جدید مجمع تقریب مذاهب اسلامی منصوب شد …… رئیس جمهور در مصاحبه با رسانه های داخلی و خارجی: نوسانات قیمت ارز جنگ روانی است

دبیر انجمن خودروسازان در گفت وگو با میزان: خودرو را گران می‌کنیم …

دبیر انجمن خودروسازان در گفت وگو با میزان: خودرو را گران می‌کنیم … خبرگزاری میزان – دبیر انجمن خودروسازان با بیان اینکه شکل گیری کمپین «نه به خرید خودروی صفر» …. مصاحبه درباره دختران مجرد و نحوه فکرشون. …. کیش | تیتر عناوین روزنامه های ورزشی 31 تیر 1394 چهارشنبه | تولیدکنندگان گیاهان دارویی شرق مازندران تسهیلات …

با روزنامه های هتاک برخورد شود – نیوز

نکاتی درباره جوان سازی پوست با تزریق چربی دبیر انجمن متخصصان پوست با … شاید اکنون رمزگشایی از مصاحبه اخیر باراک اوباما با روزنامه نیویورک تایمز و اشاره وی. … روزنامه شرق شماره 2352 1394 و خبرگزاری صداوسیما IRIB News و لحظه های سخت …. صنعت خودروسازی به استراتژی تولید نیاز دارد صنعت خودروسازی به استراتژی …

سکوت سازمان حمایت درباره قیمت گذاری خودرو (2) – پایگاه خبری …

11 مارس 2013 … روزنامه شرق: روحانی ، رفسنجانی ثانی است! … بر کالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت که امروز پس از پیگیری های مکرر ابتدا با انجام مصاحبه در صورت […] … احمد نعمت بخش رئیس انجمن خودروسازان نیز درتازه ترین واکنش با انتقاد از این … دبیر انجمن خودروسازان پیش از جلسه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با نهادهای …

انجمن علمی مهندسی خودرو ایران

10 ا کتبر 2015 … مصاحبه روزنامه ی شرق با دبیر انجمن خودروسازان کشور … 18:29 | نوشته‌شده به دست میثم مختاری در اخبار و روزنامه های خودرو : خودرو نیوز | (0 دیدگاه).

مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازان

برگرفته از : مصاحبه روزنامه شرق با دبیر انجمن خودروسازان