تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

گاه و بی گاه ندایی از رسانه‌ها درباره یکی از مورد انتظارترین و وقت‌نشناس‌ترین خودروهای تسلا برمی‌خیزد. اینک طبق گفته تسلا تا یک ماه آتی چشممان به جمال تسلا مدل ایکس SUV روشن خواهد شد (شاید). کمپانی مادر در نطق 3 ماهه خود برای سهامداران شایعه‌ای این‌چنین را بر سر زبان‌ها انداخت، اما طی سال‌ها آموخته‌ایم که شنیدن کی بود مانند دیدن.

Tesla Model-X

Tesla Model-X

نخستین بار سال ۲۰۱۲ بود که مدل ایکس معرفی شد و قرار بود که سال قبل گاراژ علاقه‌مندانش را مزین کند. ۲ سال پیش تسلا از هر خریداری ۵٬۰۰۰ دلار پیش‌پرداخت گرفت اما سال بعدش زمان تحویل خودروها را تا اوایل ۲۰۱۵ به تعویق انداخت و همان‌طور که ما و شما می‌دانیم اوایل ۲۰۱۵ هم گذشت و ایکس نیامد.

Tesla Model-X

Tesla Model-X

Tesla Model-X

Tesla Model-X

Tesla Model-X

Tesla Model-X

Tesla Model-X

Tesla Model-X

اکثر این تأخیرهای گاه‌وبیگاه زاده مشکل بودن ساخت خود ماشین‌ها است. طی نطق امروز، ایلان ماسک تسلا مدل ایکس را چالش‌برانگیزترین خودرو در دنیا نامید و گفت اگر وقفه‌ای در سرویس یک تأمین‌کننده به وجود آید، با اثراتی زنجیره‌وار تمام خط مونتاژ را با مشکل مواجه می‌کند. ماسک و تسلا اعتراف کردند که وجود موانع بیشتری در مسیر، تاریخ به بازار آمدن مدل ایکس را به عقب خواهد راند، “به عبارت ساده، در انتخاب یک محصول عالی یا اتمام تأخیرهای سه‌ماهه، ما اولی را برمی‌گزینیم. ”

ترجمه: مهدی بازیار
منبع: wired

تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟ | کشکول

تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟ گاه و بی گاه ندایی از رسانه‌ها درباره یکی از مورد انتظارترین و وقت‌نشناس‌ترین خودروهای تسلا برمی‌خیزد….

تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟ : مجله بی قرار

6 روز پیش … تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟ | کشکولتسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟ گاه و بی گاه ندایی از رسانه‌ها درباره یکی از مورد …

تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟ « آخرین مدل های خودرو

گاه و بی گاه ندایی از رسانه‌ها درباره یکی از مورد انتظارترین و وقت‌نشناس‌ترین خودروهای تسلا برمی‌خیزد. اینک طبق گفته تسلا تا یک ماه آتی چشممان به جمال تسلا مدل …

تسلا مدل ایکس تا کی انتظار – downloads

26 سپتامبر 2015 … تسلا مدل ایکس تا کی انتظار,نخستین بار سال ۲۰۱۲ بود که مدل ایکس معرفی شد و قرار بود که سال قبل گاراژ علاقه‌مندانش را …

تسلا مدل ایکس، کراس‌اوور الکتریکی گران‌قیمت | نایس استار

تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟ : مجله بی قرار. ۲ روز پیش … تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟ | کشکولتسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

تسلا مدل ایکس، کراس‌اوور الکتریکی گران‌قیمت – راه فردا

2 سپتامبر 2015 … طرفداران تسلا مدت‌هاست که در انتظار ورود مدل X به بازار هستند. خودرویی که با وجود پیشرانه … تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟ 16 مرداد 1394. (13) نظر.

لحظه به لحظه | تسلا مدل ایکس، کراس‌اوور الکتریکی گران‌قیمت

تسلا مدل ایکس، کراس‌اوور الکتریکی گران‌قیمت. … طرفداران تسلا مدت‌هاست که در انتظار ورود مدل X به بازار هستند. خودرویی که با …. تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

تسلا مدل ایکس – نکسروب

تسلا موتورز ویکی پدیا و و تیونینگ تاک تالارهای خودرو تسلا مدل ایکس تا کی انتظار. نخستین بار سال 2012 بود که مدل ایکس معرفی شد و قرار بود که سال قبل گاراژ …

تسلا آغازگر عصر جدید در رانندگی خودکار

1 روز پیش … تسلا با معرفی یک بروز رسانی در سیستم نرم‌افزاری مدل اس، امکان رانندگی خودکار یا اتوپایلوت را در این خودرو مهیا … تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

دکه من | رونمایی تسلا مدل X: پیشگام کراس‌اوورهای الکتریکی

30 سپتامبر 2015 … ضمناً این شاسی‌بلند الکتریکی تسلا قادر است تا در عرض ۳/۲ ثانیه، سرعت ۹۶/۶ کیلومتر بر ساعت را ثبت کند. …. تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

دکه من | مار فلزی: شارژر روباتیک تسلا

8 آگوست 2015 … نمونه اولیه شارژر راهش را به‌سوی مدل اس پیدا می‌کند. — Tesla Motors … به نظر شما روبات‌ها تا کجا پیش می‌روند؟ … تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

گزارشی از منطقه آزاد ارس قسمت – آرشیو مطالب

خودروهای وارداتی به مناطق آزاد از محدودیتهای واردات به سرزمین اصلی تا حدود زیادی معاف می باشند از جمله … تالش کی منطقه ازاد میشه؟ … تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

چیدانه ویدئو ساخت دکوری های – درباره ی ما

طبق هماهنگی های صورت گرفته ، به تازگی این فرصت نصیبم شد تا ملاقاتی با این خودرو داشته باشم. اینفینیتی مورد …. تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟ 16 مرداد 1394 …

یا مهدی – اسرار انتظار

یا مهدی – اسرار انتظار – در مورد امام زمان – یا مهدی. … یکی از مفاهیمی که همواره به تفکر مهدویت همراه بوده، مفهوم انتظار است، به گونه ای که … تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

ماشین شاسی بلند کیا

کادیلاک، خود آماده ارائه مدل اسکلید V برای رقابت با SUV-های بزرگ و قدرتمند دیگر موجود در بازار است . ت … 23 شهریور …. تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟ | تاریخ: 16 …

تسلا مدل ایکس را با درهای گالوینگ از ۳۰ سپتامبر به فروش می‌رساند

6 آگوست 2015 … تسلا مدل ایکس را سال ۲۰۱۲ معرفی کرد و اعلام کرده که انتظار دارد این خودرو تا … سه شنبه 21 مهر 94 /از شادی پس از گل هانی تا پاسخ کی روش به منتقدان.

تسلا مدل S با تیونینگ برابوس – آخرين اخبار روز

تسلا مدل S با تیونینگ برابوس. … برابوس فرصت را مغتنم شمرد و در این نمایشگاه از برنامه‌ی تسلای مدل تیونینگ شده پرده برداشت. … تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

منصوری و چهره تازه برای تسلا مدل S – آخرين اخبار روز

12 سپتامبر 2015 … منصوری همواره به سراغ تیون خودرو‌های خاص می‌رود تا آن‌ها را خاص‌تر و … کلی زحمت کشیده تا شاهکار درست کرده… … تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

الف – شاسی بلند لوکس برقی تسلا به بازار آمد

2 ا کتبر 2015 … در مراسم عرضه این خودرو به بازار، چهار تا ۶۰۰۰ نفر حضور داشتند. … مدیرعامل تسلا گفت: “مدل ایکس” با دو موتور برقی و امکان طی مسافت حدود ۴۰۰ کیلومتر … خواهد یافت و انتظار دارد این هدف با معرفی خودروی آینده این شرکت که مدل ارزان قیمت “مدل … روز اعلام پذیرش رسمی توافق هسته ای فرا رسید؛ تحریم ها کی لغو می شوند؟

ارتقای وسیع در مدل پایه تسلا | ایراتو

16 آوريل 2015 … تسلا یک مدل جدید را به‌عنوان نسخه ورودی و پایه مدل S و به‌عنوان جانشین S 60 با نام 70D معرفی کرد. برخلاف نسخه … تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

تماشا کنید: تسلا ایکس برای اولین بار در حال تست رویت شد – زومیت

31 ژانويه 2015 … همه‌ی علاقمندان به دنیای خودرو می‌دانند که تسلا درصدد عرضه‌ی مدل ایکس، … شده‌ی مدل S پرده برداشت، حال همگان در انتظار عرضه‌ی مدل ایکس به بازار هستند. … کردن داشت تا شرکت بزرگی مثل سایپا هست و اون هیولاش که بهش می گن پراید کی …

پیشخوان خبری پرتال دانشگاهی | ارتقای وسیع در مدل پایه تسلا

16 آوريل 2015 … تسلا یک مدل جدید را به‌عنوان نسخه ورودی و پایه مدل S و به‌عنوان جانشین S 60 با نام 70D معرفی کرد. Tesla Model S …. تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

تسلا موتورز مدل ایکس ۲۰۱۵ را عرضه کرد – اتاق نیوز – اتاق خبر

30 سپتامبر 2015 … شاسی بلند تمام الکتریکی تسلا موتورز شب گذشته رونمایی شد و به نظر می رسد که در صدر انتخاب مشتریان در اروپا تا آخر امسال باشد.

تسلا ایکس کراس اوور عرضه می‌شود – دنیای اقتصاد

5 سپتامبر 2015 … این دومین خودرویی بود که مدت‌ها انتظار می‌رفت تسلا رونمایی کند. … اولین مدل ایکس این خودرو بین 132000 دلار تا 144000 دلار قیمت خواهد داشت.

تسلا آغازگر عصر جدید در رانندگی خودکار

1 روز پیش … تسلا با معرفی یک بروز رسانی در سیستم نرم‌افزاری مدل اس، امکان رانندگی خودکار یا اتوپایلوت را در این خودرو مهیا …. تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

سمند دیزل و چشم انداز پیش رو | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل – –

البته شایان ذکر است که مدل سمند توربو هم موجود بود که در آینده هم از مشخصات فنی و ….. هر کی می دونه حتما جواب منو بده به ایمیلم. …. تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

شاسی بلند لوکس برقی تسلا به بازار آمد+تصویر – تی نیوز

1 ا کتبر 2015 … مدیرعامل تسلا گفت: “مدل ایکس” با دو موتور برقی و امکان طی مسافت … تا سال 2020 به هدف فروش 500 هزار دستگاه دست خواهد یافت و انتظار دارد این هدف …

جذاب‌ترین خودروهای نمایشگاه فرانکفورت ۲۰۱۵

14 سپتامبر 2015 … انتظار شگفتی زیادی در زمان رونمایی آنها نمی‌رود زیرا مدل کروکی همتایان کوپه‌شان … معطوف شده تا از مدل عرضه شده از سوی برند خواهرش لندروور متمایز باشد. مدل «اف-پیس» پس از ایکس ئی، ایکس اف و فیس لیفت ایکس جی، چهارمین مدل جدیدی خواهد بود … تیگوان جدید بر روی پلتفرم ام کی بی فولکس واگن ساخته خواهد شد.

معرفی خودرو لینکلن ام کی ایکس – سرای ورزش – Best-Fun.IR

5 ا کتبر 2015 … تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار … تسلا مدل ایکس: تا کی … چالش‌برانگیزترین خودرو در دنیا نامید و گفت اگر … ام‌و m3 ، مرسدس c63 .

تسلا ایکس با لقب امن ترین SUV جهان به بازار عرضه شد – – روزنامه ،سلامت

30 سپتامبر 2015 … تسلا امروز مدل ایکس خود را رسما معرفی کرد که توجه ویژه ای به قابلیت های ایمنی آن شده است. … واقع شده به روی صحنه رفت تا رسما از مدل ایکس تسلا رونمایی کند. …. همه مهم تر، این مدل جدید دارای ویژگی هایی است که همه انتظار داشتند در جانشین ویرون ….. فیلم «دعدوش» در تمسخر داعش · مرگ تلخ یک زن و بیانیه خبرساز کی …

شاسی بلند | پدال، مجله خودرو و …

کادیلاک، خود آماده ارائه مدل اسکلید V برای رقابت با SUV-های بزرگ و قدرتمند دیگر موجود در بازار است . ت … 23 شهریور …. تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟ |تاریخ: 16 …

ولوو شاسی بلند – شاسی بلندپدال، مجله خودرو و حمل و نقل

15 سپتامبر 2015 … تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟ گاه و بی گاه ندایی از رسانه‌ها درباره یکی از مورد انتظارترین و وقت‌نشناس‌ترین خودروهای تسلا برمی‌خیزد. ای … گاه و بی …

تسلا مدل ایکس، کراس‌اوور الکتریکی گران‌قیمت + تصویر – شهرخبر

5 سپتامبر 2015 … طرفداران تسلا مدت‌هاست که در انتظار ورود مدل X به بازار هستند. خودرویی که با وجود پیشرانه الکتریکی، همانند یک سوپراسپرت عمل می‌کند.

اخبار صنعت خودرو | تسلا مدل ایکس، کراس‌اوور الکتریکی گران‌قیمت

5 سپتامبر 2015 … … مسدود بودن تونل امام زاده هاشم تا پایان مهر ماه · جریمه 50 هزار تومنی برای ورود شخصی ….. قیمت خودرو بر خلاف انتظار افزایش یافت · رفع ابهامات مربوط به بیمه شخص …… رونمائی از 3 محصول جدید سایپا · خودروهای‌وارداتی سایپا کی به‌بازار می‌آید؟ …. تسلا مدل ایکس، کراس‌اوور الکتریکی گران‌قیمت · تغییرات و اصلاحات در …

ام جی و طراحی مدل شاسی بلند | مجله پدال

ام جی و طراحی مدل شاسی بلند … من هم الان 2ساله که این ماشین رو دارم واقعا ازش راضی ام تا حالا اذیت نکرده هم شتاب خوبی داره هم مصرف ….. تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

خودرو تسلا ایکس برای اولین بار در حال تست رویت شد – اتومبیل

همه‌ی علاقمندان به دنیای خودرو می‌دانند که تسلا درصدد عرضه‌ی مدل ایکس، به‌عنوان … ایلان ماسک درصدد آن است تا طیف محصولات تولیدی توسط کمپانی خود را افزایش دهد و … ماه پیش تسلا از نمونه‌ی تقویت شده‌ی مدل S پرده برداشت، حال همگان در انتظار عرضه‌ی … يد فروش بيسيم دستي دست دوم واکي تاکي | اسان ترین روش برای ساخت پیج رسمی …

تسلای الکتریکی و رقابت با بزرگان | تمام خبرگزاری های ایران در سی …

29 دسامبر 2014 … مدل ارتقا یافته تسلا قدرتی به اندازه 691 اسب بخار دارد که مشابه توان یک اونتادور است. نی. … تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟ 16 مرداد 1394. (13) نظر.

تسلا مدل ایکس کراس اوور الکتریکی گران قیمت تصاویر – سرگرمی

تسلا مدل ایکس کراس اوور الکتریکی گران قیمت تصاویر – سرگرمی در این باره نوشت: تسلا مدل … لیفان ایکس 50 Lifan X50 و و پروژه ب ام و i5 و انتظار رقابت … تا به اینجا در نمایشگاه ifa امسال شاهد رونمایی از ساعت های هوشمند متفاوتی بودیم. …. دژاگه, امار استثنایی کی روش برابر اسیایی ها دیدار, امار استثنایی کی روش برابر, گاتزتا …

شرایط فروش محصولات سایپا ویژه – سرگرمی تغریحی – ایباس

8 تا ایربگ دیگه بس نیست؟ پاسخ ایمان … اینا نباید فروش داشته باشن تا بفهمن باید ماشینه خوب بسازن ( همش شده دزدی کلک … تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟ 16 مرداد  …

شاسی بلند لوکس برقی تسلا به بازار آمد – News

2 ا کتبر 2015 … به گزارش ایسنا، عرضه مدل ایکس نقطه عطفی برای این خودروساز اهل سیلیکون والی به شمار می رود … ساخت مسجد 50 میلیاردی ولی عصر همچنان در انتظار طرح اصلاحی … افزایش سقف اوراق خرید مسکن تا ۶۰ میلیون تومان به بانک مرکزی رفت … مسکن مهر دولت نهم و دهم، تسهیلات بخش تولید را بلعید/ رکود مسکن از کی آغاز شد؟

پژو 206SD مدل V8 | مجله پدال

2 آگوست 2015 … کیفیت 206 sd مدل 93 – ﭘــﮋﻭ 206SD ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻓﻀﺎﻯ ﺣﻤﻞ ﺑــﺎﺭ (ﺣﺠﻢ ﺻﻨﺪﻭﻕ) ﺑﻴﺶﺗﺮ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﻣﺪﻝ ﻫﺎچﺑﻚ ﺧﻮﺩ ﺗﻮﺍﻧﺴﺖ ﺗﺎ ﺣﻜﻢ ﻳﻚ . … تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

wowgame.ir – تسلا مدل ایکس، کراس‌اوور الکتریکی گران‌قیمت | جستجو |

تسلا مدل ایکس، کراس‌اوور الکتریکی گران‌قیمت | جستجو | … طرفداران تسلا مدت‌هاست که در انتظار ورود مدل X به بازار هستند. خودرویی که با وجود … اینک طبق گفته تسلا تا یک ماه آتی … اما طی سال‌ها آموخته‌ایم که شنیدن کی بود مانند دیدن. تسلا مدل X.

قیمت خودروها در منطقه آزاد انزلی | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل – به روز و جدید

قیمت خودروهای فورد-منطقه آزاد انزلی مدل خودرو مشخصات قیمت به تومان قیمت به دلار موستانگ V6 کوپه فول 110,000,000 — موستانگ …. تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

پرشین خودرو | جذاب‌ترین خودروهای 2015+تصاویر

30 دسامبر 2014 … شاسی بلند کوچک‌تر هیوندای در سال 2015 اندکی بزرگ‌تر خواهد شد تا فضا را … بلند ام کی سی قرار دارد که در سال 2014 عرضه کرد از این رو ام کی ایکس باید تاثیر قابل … با اینهمه انتظار می‌رود ام ایکس -5 این برند و مدل‌های آن را تحت تاثیر قرار دهد. … هیوندای شاسی‌بلند کامپکت می سازد · کمک تسلا به فروش خودرو دست‌دوم …

رانا اتومبیل – لیست مطالب

قرار است امسال 50 هزار دستگاه رانا تولید شود که در سالهای آتی تا 200 هزار دستگاه نیز قابل افزایش خواهد بود. …. تبلیغات مطالب اخیر تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

برترین خودروهای ۲۰۱۶ – تماشاگر پلاس

31 آگوست 2015 … سورپرایزهای ساعات پایانی نقل و انتقالات/ انتظار چه چیزهایی را داشته باشیم؟ … برانکو: پیشنهاد‌های خارجی را رد کردم اما نمی‌دانم تا کی بتوانم ادامه دهم/ در صورت اخراج، … مدل ایکس تسلا، دنباله‌رو مدل غیرمعمول سدان S است که در آزمایشات …

قیمت خودروهای هیبریدی و برقی در بازار

22 نوامبر 2014 … تسلا که یکی از تولیدکنندگان عمده خودروهای برقی در دنیا است، با تولید … کامپیوتر خود می‌بیند که اعلام شده تمامی تسلاهای مدل مثلا ایکس ۱۰ اسب بخار، … را برای تولید ارزان قیمت این نوع خودروها فراهم کند تا بتوان انتظار داشت که … قیمت خودروهای هیبریدی و برقی در بازار/ تولید خودروهای برقی در ایران از کی آغاز …

شاسی بلند پدال مجله خودرو و – cloopfun.ir

جیپ در مدل SRT گرندچروکی 2016 دستاوردهای جدید از جمله کاهش وزن و افزایش تجهیزات و کارایی بالاتر را حاصل ن … جیپ در مدل SRT …. تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

شاسی بلند سیتروئن 7 – cloopfun.ir

کادیلاک، خود آماده ارائه مدل اسکلید V برای رقابت با SUV-های بزرگ و قدرتمند دیگر موجود در بازار است . ت … 23 شهریور …. تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟ | تاریخ: 16 …

گالری تصاویر خودرو هیوندای

هیوندای بر روی مدل النترا یک موتور 1.8 لیتری با سیستم مستقیم تزریق سوخت قرار داده است که به همراه یک گیربکس 6 سرعته ….. تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

تدوینگرها – 10 نکتهٔ جالب در مورد مدل S تسلا

4 ژوئن 2015 … مدل معمول این سیستم سرعت را تا رسیدن به خودروی جلویی کم می‌کند و باعث می‌شود که خودروهای بیشتری از کنار شما ….. تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

گزارش پدال از مسابقات درگ 5 مهر 92 | پدال، مجل

27 سپتامبر 2013 … طبق انتظار بیش ترین ثبت نام در کلاس ریس استریت (چهار سیلندر فاقد سامانه های پرخوران ) صورت گرفته بود، …. تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

شتابی داره لامصب

23 جولای 2015 … تیپ 70D نسخه‌ای AWD از تسلا مدل S با مجموعهٔ باتری 70 کیلو وات ساعتی است که چندی قبل به‌عنوان تیپ پایه ….. تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

مدل سنجاق سر اسپرت دخترانه

خبر-آنتایم-خبر-آنتایم-نمونه-هایی-جدید-از-مدل-سنجاق-و-گیره-مو-برای-دخترخانم-های- عزیز- -مدل-گیره-مو-دخترانه- -مدل-گیره-و-سنجاق-مو- … تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

اخبارجهانی | پتنت جدید ایرباس: ۴ برابر سرعت صوت پرواز کنید!

8 آگوست 2015 … مثلاً فاصلهٔ تهران تا مشهد را تنها در ۱۰۰۰ ثانیه یا حدود ۱۸ دقیقه طی کنید! اصلاً درکش هم سخت است، … تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟ 16 مرداد 1394.

آئودی در حال ساخت یک SUV الکتریکی برای سال ۲۰۱۸ است

13 مارس 2015 … تصویر زیر نمایی از خودرویی است که آئودی در نظر دارد تا در سال ۲۰۱۸ … انتظار می‌رود تسلا مدل ایکس خود را که عرضه‌ی آن تاکنون با وقفه‌هایی همراه بوده …

تسلا – #تسلا tagged photos and videos | InstagramZone

… لوکس برقی خود به نام “مدل ایکس” را پس از یک انتظار طولانی مدت سرانجام به بازار روانه کرد. … در مراسم عرضه این خودرو به بازار، چهار تا 6000 نفر حضور داشتند. … مدیرعامل تسلا گفت: “مدل ایکس” با دو موتور برقی و امکان طی مسافت حدود 400 کیلومتر … تو خودتو ندیدی بی نقاب ولی همیشه حرف زدی بی حساب/منتظری جواب دلتو کی بده؟

جذاب‌ترين خودروهاي نمايشگاه فرانكفورت 2015+تصاوير

14 سپتامبر 2015 … انتظار شگفتي زيادي در زمان رونمايي آنها نمي‌رود زيرا مدل كروكي همتايان … معطوف شده تا از مدل عرضه شده از سوي برند خواهرش لندروور متمايز باشد. نمايشگاه خودروي فرانكفورت. مدل “اف-پيس” پس از ايكس ئي، ايكس اف و فيس ليفت ايكس جي، چهارمين مدل … تيگوان جديد بر روي پلتفرم ام كي بي فولكس واگن ساخته خواهد شد.

مغز متفکر تسلا، اسپیس ایکس، سولار سیتی و – TED.com

موسس پی پال، تسلا موتورز و اسپیس ایکس با کریس اندرسون، سرپرست TED نشستی … من باید بگم به نظر من، تمام مدل های حمل و نقل تمام الکتریکی خواهند شد، به استثنای راکت ها. … بدنه ی ماشین باید بسیار سبک باشد تا وزن زیاد باتری ها رو جبران کنه، و برای … پس انتظار شارژ ۱۰ دقیقه را نداشته باشید. …. شرط رو با کی بستی؟

تست فنی تویوتا کمری هایبرید | مجله پدال – jetlink.ir

29 دسامبر 2011 … این خودرو با مدلهای معمولی کمری تفاوتهای ظاهری اندکی دارد. … فولادی ویژه با استحکام بالا … تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟ 16 مرداد 1394. (13) نظر.

تسلای الکتریکی و رقابت با بزرگان | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل

29 دسامبر 2014 … جدا از نوع این رقابت‌ها و نتیجه آن‌ها، تسلا مدل اس P85D یک شاهکار در دنیای خودرو محسوب می‌شود. می‌توان گفت که چراغ ….. تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

کام یو – تماشا کنید: تسلا ایکس برای اولین بار در حال تست رویت شد

31 ژانويه 2015 … همه‌ی علاقمندان به دنیای خودرو می‌دانند که تسلا درصدد عرضه‌ی مدل ایکس، به‌عنوان … مدل S پرده برداشت، حال همگان در انتظار عرضه‌ی مدل ایکس به بازار هستند. … داشت تا شرکت بزرگی مثل سایپا هست و اون هیولاش که بهش می گن پراید کی …

ماشین بازهای ایران

shared a link. Yesterday at 10:48am ·. › جدیدترین و آخرین مدل های خودروهای آمریکایی … http://carbox.ir/blog/تسلا-مدل-ایکس-تا-کی-انتظار؟/ · Show More · 2015 · 2014.

جذاب‌ترین خودروهای نمایشگاه فرانکفورت ۲۰۱۵ – پژواک

14 سپتامبر 2015 … انتظار شگفتی زیادی در زمان رونمایی آنها نمی‌رود زیرا مدل کروکی همتایان کوپه‌شان … معطوف شده تا از مدل عرضه شده از سوی برند خواهرش لندروور متمایز باشد. مدل «اف-پیس» پس از ایکس ئی، ایکس اف و فیس لیفت ایکس جی، چهارمین مدل جدیدی خواهد بود … تیگوان جدید بر روی پلتفرم ام کی بی فولکس واگن ساخته خواهد شد.

عصر خودرو – افزایش تولید خودروهای برقی تسلا

2 آگوست 2014 … از هزینه چهار تا پنج میلیارد دلاری ساخت کارخانه جدید تولید باتری برای خودروهای برقی آینده … می‌کند تسریع کرده است و مدل ایکس را نیز در بهار آینده اضافه خواهد کرد . به گفته ماسک، این … تسلا انتظار دارد امسال حدود 35 هزار دستگاه مدل اس را به بازار عرضه کند. این شرکت 8763 … اولین تصادف‌ها در جهان کی و کجا رخ داد؟

خودروهای‌جدید نمایشگاه فرانکفورت (10 تصویر) – تیرپرس

14 سپتامبر 2015 … انتظار شگفتی زیادی در زمان رونمایی آنها نمی‌رود زیرا مدل کروکی همتایان … معطوف شده تا از مدل عرضه شده از سوی برند خواهرش لندروور متمایز باشد. … مدل “اف-پیس” پس از ایکس ئی، ایکس اف و فیس لیفت ایکس جی، چهارمین مدل جدیدی خواهد بود که جگوار … تیگوان جدید بر روی پلتفرم ام کی بی فولکس واگن ساخته خواهد شد.

تسلا خودروهای ارازن‌تر تولید می‌کند – مهاجر پلاس اخبار مهاجر پلاس

مدت زیادی از عرضه‌ی رسمی مدل ایکس توسط تسلا نمی گذرد با این حال ایلان ماسک با انتشار. … خودروهای فالکون مورد استفاده در مدل ایکس، امکان دارد تا روی سایر خودروهای عرضه نشده این … مدل S تسلا ۷۵٫۰۰۰ دلار به فروش می‌رسد، حال آنکه انتظار می‌رود مدل ایکس با قیمتی … عکس/ نیم صفحه اول روزنامه های ورزشی؛ اتهام پولشویی به کی روش | 11.

تصادف ب ام و با خودروی اشباح ویدئو پدال – ketab | دیاکو وب

تبلیغات _ مطالب اخیر تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟ _16 مرداد 1394 __(6) نظر ادامه مطلب… _ بررسی کامل کادیلاک CTS-V جدید _15 مرداد 1394 __(53) نظر ادامه مطلب.

شرایط فروش و مشخصات کامل شاسی بلند لیفان X60 – خودروسازی

27 آگوست 2013 … از کی تا حالا اجناس بنجل چینی شیک و عالی شده اند. …. ماشین ایکس ۶۰ لیفان چینی از لحاظ مدل ظاهری ماشین شیکی ولی از لحاظ فنی قدرت …. مشابه ای فعلا” توی بازار نداریم و نباید انتظار ماشین‌های مثل هیوندا را داشت …… نمایشگاه فرانکفورت ۲۰۱۵ / رونمایی از مدل مفهومی‌Mazda Koeru · دعوتنامه تسلا برای رونمایی از …

سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان

یک روز درویش فقیری به دیدن او آمد و از او خواست تا آرزویش را بر اورده کند. …. این ابیات «نو کن ای تقویم، دیگر آن روال کهنه را؛ تا به کی باید زدن هرسال، فال کهنه را؟ …… تسلا مدل ایکس را سال ۲۰۱۲ معرفی کرد و اعلام کرده که انتظار دارد این خودرو تا اواخر …

خودروهای‌جدید نمایشگاه فرانکفورت+عکس – فیدسرا

15 سپتامبر 2015 … انتظار شگفتی زیادی در زمان رونمایی آنها نمی‌رود زیرا مدل کروکی همتایان … معطوف شده تا از مدل عرضه شده از سوی برند خواهرش لندروور متمایز باشد. … مدل “اف-پیس” پس از ایکس ئی، ایکس اف و فیس لیفت ایکس جی، چهارمین مدل جدیدی خواهد بود که جگوار … تیگوان جدید بر روی پلتفرم ام کی بی فولکس واگن ساخته خواهد شد.

پرفروش‌ترین خودرو‌ها در ۱۲ کشور‌ مختلف – لینک‌های داغ

7 آگوست 2015 … volkswagen sagitar. میزان فروش خودرو این کشورها در سه‌ماهه اول ۲۰۱۵ (ژانویه تا مارس ۲۰۱۵) … تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟ 16 مرداد 1394. (10) نظر.

خبرهای مدلهای – پارست

ب ام و اعلام کرده است انتظار دارد به دلیل درآمد کمتر جوینت ونچر چینی خود، سود … ب ام و مشتاق است یک مدل شاسی بلند برقی برای رقابت با تسلا مدل ایکس اضافه کند. … تقاضا برای مدلهای شاسی بلند از جمله RAV4 و مدل جدید لکسوس ان ایکس، به رشد سهم … میزان تولید موتورهای کی 4 خود را در کارخانجات وایادولید در شمال اسپانیا از تعداد …

Instagram photos for tag #تسلا | Iconosquare

Browse all Instagram photos tagged with #تسلا. View likes … #modelx #نسخه # autotv_ir #تلویزیون_خودرو_ایران #tesla #automotive #تسلا #ایکس. 0 0. More.

32 – خودرویی|خرید و فروش خودرو

14 سپتامبر 2015 … تیگوان جدید بر روی پلتفرم ام کی بی فولکس واگن ساخته خواهد شد. انتظار می‌رود تیگوان زمانی که رونمایی شود، شبیه فولکس واگن کراس کوپه GTE باشد. … یکی از محصولات جدید این خودروساز آمریکا تسلا مدل ایکس نام دارد که می توان آنرا … این اژدههای کوچک با موتور ۶ سیلندر توبوشارژ خود تا ۳۴۰ اسب خروجی دارد که …

Midouni.iR بنیتس-انریکه؛در انتظار تاکتیکی ترین الکلاسیکو |

13 ژوئن 2015 … بنیتس-انریکه؛در انتظار تاکتیکی ترین الکلاسیکو … بنیتس بین سال های ۹۳ تا ۹۵ مربی تیم دوم رئال مادرید بود و سپس در ۳۵ سالگی، راهی وایادولید شد. … به گزارش “ورزش سه”، در حالیکه 1532 روز از نشستن کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران می … مزدا ام ایکس ۵ کلاب ۲۰۱۶ · تسلا مدل ايکس 2017 …

تیونینگ تاک – تالارهاي خودرو • مشاهده مبحث – لیفان ایکس 50 | Lifan X50

تا جایی که میدونم مدتهاست که توی ساختمون صدف کرمان موتور توی جاده مخصوص … زده دو مرحله ای حدود 48 تومن اما متاسفانه برخلاف انتظار همه مدل دنده ای و نه اتومات( MT(! …. تا کی قراره 405 و پراید باستانی رو که در کشورهای دیگه برای دیدنشون …. كرايسلر Chrysler, فورد Ford, تسلا موتورز – Tesla Motors, مباحث فنی و …

جدیدترین ماشین های روز دنیا 2015

5 ژانويه 2015 … شاسی بلند کوچک‌تر هیوندای در سال ۲۰۱۵ اندکی بزرگ‌تر خواهد شد تا فضا را … از شاسی بلند ام کی سی قرار دارد که در سال ۲۰۱۴ عرضه کرد از این رو ام کی ایکس … با اینهمه انتظار می‌رود ام ایکس -۵ این برند و مدل‌های آن را تحت تاثیر قرار دهد. … لیست خودروهای ما بدون وجود تسلا معنایی ندارد و و شرکت الون ماسک از مدل P85D …

#تسلا – Catch all about تسلا at the moment. – Sixmoment

تسلا که ماه جاري شاسي بلند برقي “مدل ايکس” را رونمايي کرد در عرضه خودروهاي لوکس برقي که با … برقی خود به نام “مدل ایکس” را پس از یک انتظار طولانی مدت سرانجام به بازار روانه کرد. … در مراسم عرضه این خودرو به بازار، چهار تا 6000 نفر حضور داشتند. … تو خودتو ندیدی بی نقاب ولی همیشه حرف زدی بی حساب/منتظری جواب دلتو کی بده؟

هئیت غمزدگان حضرت زینب س – برکات و اعمال ماه ربیع الاول

انتظار چيست؟ ماهيت زندگي انسان با انتظار و اميد به آينده عجين شده است؛ به گونه اي که بدون «انتظار» زندگي مفهومي ندارد و شور و … تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

فال حافظ – من هنوز زنده ام

میان مهربانان کی توان گفت که یار ما چنین گفت و چنان کرد … رونمایی از suv جدید مدیران‌ خودرو با نام تیگو ۵ · تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟ توصیه های فورد برای …

تسلا مدل ایکس، کراس‌اوور الکتریکی گران‌قیمت + تصویر : خودرو

4 سپتامبر 2015 … طرفداران تسلا مدت‌هاست که در انتظار ورود مدل X به بازار هستند. … را با هر بار شارژ باتری طی کند و شتاب صفر تا 96 آن نیز تنها 3.8 ثانیه می‌باشد در …

CARIRAN » “دنا” سومین خودرو با برند ملی ایران خودرو(+cariran)

12 آوريل 2011 … سلیمانی همچنین در خصوص تفاوت های مدل ال ایکس و ای ال ایکس این محصول … طراحی کلی خودرو مطمئنا اسپرت و خشن انجام شده تا جایگزین سمند …. آخه ایران خودرو کی یه خودرو درست و حسابی داده که این دومیش باشه! … هام ناراحت نیستم چون اصلا انتظار همچین برخورد شدیدی رو نداشتم زیرا این ….. تسلا مدل S بسیار زیبا هست.

تسلا مدل ایکس ویدیوی اول زومیت – آری فان

لیفان ایکس 50 Lifan X50. لیفان Lifan با درود لیفان x50 که در کلاس پایین تر از x60 قرار از نمای کناری منو یاد. اطلاعات خودرو سواری مدیران. 2 تا سوال تخصصی از …

اطلاعاتي در مورد سردشدن زمستان در ايران – خبر روز

مدت زیادی از عرضه‌ی رسمی مدل ایکس توسط تسلا نمی گذرد با این حال ایلان ماسک با انتشار … ای عطر خوش لحظه ی دیدار بیا تا به کِی چشم به راه نفست باید ماند؟ ….. انتظار می‌رود این رویارویی نزدیک که تا دسامبر به وقوع خواهد پیوست، به ارائه درک بهتر از …

مدلهای – Banker

اخبار مدلهای – خبرهای مدلهای. … مدل جدید ولوو کی رونمایی می شود؟ … کشور است و انتظار دارد پس از برداشته شدن تحریمها، پیشرفت سریعی داشته باشد. … Banker – بی ام و قصد دارد برای رقابت با تسلا مدل ایکس، یک شاسی بلند برقی در آمریکا بسازد. … برای فراهم آوری دسترسی منابع مالی جهانی تا چشم انداز سال ۲۰۲۰، تشکیل جلسه دادند.

ديجی کالا – گوشی موبایل اسمارت تسلا مدل X9320 نسخه‌ی 32 … – Digikala

گوشی موبایل اسمارت تسلا مدل X9320 نسخه‌ی 32 گیگابایتی دو سیم کارت – Smart … موبایل آلکاتل وان تاچ آیدل ایکس پلاس – 6043D – Alcatel Onetouch Idol X Plus … 253 ساعت در حالت استند-بای، تا 11.5 ساعت مکالمه در حالت 3G و تا 16.5 ساعت مکالمه در …. در آزمون Antutu، اسمارت تسلا نتیجه‌ی دور از انتظار 32622 را ثبت کرد؛ انتظار …

رونمایی شورولت از کاماروی جدید خود – دیجیاتو

18 مه 2015 … این ماشین در قالب مدل هایی با شش موتور مختلف عرضه می گردد که از نوع ۸ سیلندر …. کی گفته بنز و بی ام دبلیو تازه دارن پلتفرم هوشمند میارن رو ماشیناشون؟ … منم نگفتم car play و android auto ماله ایرانسل و جی ال ایکس هستن گفتم … شتاب صفر تا صد نوع دو-موتوره تسلا حدود ۳٫۲ ثانیه هست که از در بین خودرو های …

تسلا sur Instagram – 50Snap.fr

Browse all photos tagged with تسلا on Instagram. … @shahab.19999 اینا همه‌حدس و‌گمانه که فلان آهنگو واسه کی خونده. …. طبق اعلام شرکت تا کنون بیش از ۲۵ هزار نفر مدل ایکس را از پیش سفارش داده اند. …. .«ماسک» (مدیرعامل تسلا) همچنین انتظار دارد که مدل X بتواند ۵ ستاره ایمنی NHTSA را در تمام زمینه‌ها، از جمله «جلوگیری از به‌ پهلو …

تسلا مدل X تحویل آنلاین نیست از مدل های جدید به کاربران چینی در سال …

30 سپتامبر 2015 … تسلا در اوایل فوریه 2012 در انتشار از مدل X ماشین مفهومی، برنامه ریزی شده … گزارش شده است که، که مدل به قیمت حدود 100،000 $، دسته اول از مشتریان شده اند در انتظار برای … شود، سیاست های نظارتی مربوطه نیز نیاز به یک تا سه سال برای تکمیل. … چینی صارفین اگلے سال کے لئے نئے ماڈل کی Tesla ماڈل ایکس آف …

حرفاشونم | elmi

… ک مستقیم تو حلقمه…ترجمه حرفاشونم اخر ویدیو گذاشتم..پدرمو دراورد تا اپ شه مخسره . … تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار … اخرشم ایران خودرو با پژو میبنده همه حرفاشونم …

منابع خونریزی از دستگاه گوارش فوقانی – خانه

تصاویری از طبیعت در قلب عقیق · تسلا مدل ایکس · تایید وجود جریان آب روی … 3) اختلال همودینامیک (تاکی کاردی یا افزایش فشار خون) … یک سوم بیماران مبتلا به زخم پپتیک، در عرض 1 تا 2 سال دچار عود خونریزی می شوند. … بهترین کاربرد TIPS در بیماران مبتلا به اختلالات شدید کبدی و در افرادی است که در انتظار پیوند کبد هستند.

خودرو تسلا ایکس برای اولین بار در حال تست رویت شد

همه‌ی علاقمندان به دنیای خودرو می‌دانند که تسلا درصدد عرضه‌ی مدل ایکس، به‌عنوان یک … ایلان ماسک درصدد آن است تا طیف محصولات تولیدی توسط کمپانی خود را افزایش دهد و … پیش تسلا از نمونه‌ی تقویت شده‌ی مدل S پرده برداشت، حال همگان در انتظار عرضه‌ی مدل …. استخدامی در کاغذ پارس ش · دستورات دولابی · پسران فراتر از گل ۲۰۱۵ کی شروع …

گلکسی آلفا Alpha ؛ زیباترین گوشی هوشمند سامسونگ – علم فردا

7 ا کتبر 2014 … tesla d تسلا دی … این بار هم سامسونگ با گوشی جدیدی به نام گلکسی آلفا اومده تا بازار … از این گوشی زیبا می تونه ذهنیت کلی به شما بده پس بریم ببینیم کی به کیه ! … های سامسونگ گلکسی اس ۵ ، عمر باتری کمتر از انتظار – عدم پشتیبانی … گلکسی آلفا رو انتخاب کنید وزن کمتر ، ابعاد کوچکتر و مدل طراحیشه …

Instagramのتسلا – 50Snap.jp

Browse all photos tagged with تسلا on Instagram. … شاسی بلند لوکس برقی خود به نام “مدل ایکس” را پس از یک انتظار طولانی مدت سرانجام به بازار روانه کرد.

تسلا مدل ایکس، کراس‌اوور الکتریکی گران‌قیمت + تصویر | خودرو …

5 سپتامبر 2015 … تسلا مدل ایکس، کراس‌اوور الکتریکی گران‌قیمت + تصویر ….. صنعتی شریف · پیش بینی افزایش قیمت وانت زامیاد دیزل در سال 94 · حکایت خودروی دنا تا کی ادامه دارد؟ …… طرفداران تسلا مدت‌هاست که در انتظار ورود مدل X به بازار هستند.

عطر انتظار – بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی

11 ا کتبر 2015 … چشم من و تو راز نهان فاش می کند تا کی نهان کنیم غم آشکار همای کاش آن کسان …. همان گونه که انتظار می رفت ظاهر مدل تولید انبوه تسلا مدل اکس تقریبا …

ترين های نمايشگاه توکيو – خبر خودرو – اخبار خودرو ايران و جهان

28 ا کتبر 2007 … انتظار می رود مدل … تاکی هم با موتور دورانی یا وانکل ارائه می شود که امسال چهلمین سال ظهور آن در مزداست . … *سرگرم کننده ترین خودرو :سوزوکی ایکس هد (X-Head)را می توان به یک بچه شیطان اما دوست داشتنی تشبیه کرد … گروه بین الملل: تسلا دعوت برای مراسم عرضه شاسی بلند مدل X در روز 29 سپتامبر را آغاز کرده است.

آئودی شاسی بلند 100 درصد برقی معرفی می‌کند – خانه

21 آگوست 2015 … … کواترو” از نظر اندازه بین مدل کوچک Q5 و مدل متوسط Q7 قرار دارد و انتظار می‌رود با نام Q6 … در این مدل شاسی بلند سه موتور برقی وجود خواهد داشت که یکی در محور جلو و دو … آئودی با طراحی شاسی بلند کاملا برقی رقابت با تسلا موتورز و خودروی مدل ایکس این شرکت را هدف گرفته است. …. پروازها تا کی تاخیر خواهند داشت؟

تسلا خودروهای ارازن‌تر تولید می‌کند – کیهانه

مدت زیادی از عرضه‌ی رسمی مدل ایکس توسط تسلا نمی گذرد با این حال ایلان ماسک … همچنین براساس اطلاعات ارائه شده توسط ماسک، فناوری خودروهای فالکون مورد استفاده در مدل ایکس، امکان دارد تا روی سایر خودروهای عرضه … مدل S تسلا ۷۵٫۰۰۰ دلار به فروش می‌رسد، حال آنکه انتظار می‌رود مدل ایکس با …. واکنش بان کی مون به حملات روسیه در سوریه.

تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟

برگرفته از : تسلا مدل ایکس: تا کی انتظار؟