میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده

میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده

“چینی‌ها دیر یا زود از بازار خودروی ایران می‌روند.” این آرزویی است که خیلی از کارشناسان صنعت خودرو از آن صحبت می‌کنند و به مدد توافق هسته‌ای سعی در نادیده گرفتن وضعیت خودروسازان چینی و توانمندی‌هایشان دارند، توانمندی‌هایی که برای خودروسازان داخلی رؤیایی دوردست است و حداقل تا یک دهه آینده نمی‌توان در ایران به آن دست یافت. حضور در بازار خودروی بیش از هفتاد کشور دنیا، همکاری با بهترین خودروسازان دنیا، صادرات گسترده و سرمایه‌گذاری انبوه و مشترک با طرف‌های صاحب فنّاوری همگی باعث شده تا در کنار نرخ پایین کشیده شده یوان چین! مزیت‌هایی فراوان این کشور برای صادرات محصولاتی عجیب‌وغریب از هزار و یک بند اقماری هویدا گردد.
حال و پس از توافق هسته‌ای نشانه‌هایی از توافق میان مونتاژکاران وطنی و خودروسازان مطرح جهانی دیده می‌شود و گویا آنان که به چینی‌های بندزده دل بسته بودند، باید به‌زودی شاهد شکسته شدن اتحادی باشند که بر ضد منافع مردم ایران بوده است. ازآنجاکه دولت نیز سودای ارتباط با طرف‌های غربی و اروپایی را در سر می‌پروراند به نظر می‌رسد آینده بسیاری از شرکت‌های داخلی که بند قبای خویش را به شال در ظاهر مرصع نشان ولی بدلی و پلاستیکی چینی‌ها بسته بودند تباه شده و چینی‌های بندزده به‌زودی شکسته می‌شوند. البته امکان دارد ماشین سازان سرزمین اژدها با ترفندهای سیاسی و دامپینگ قیمت همچنان در بازار خودروی ایران باقی بمانند اما قطعاً سهم این بدلی‌سازان بیش از این نخواهد شد.

BMW's Chinese Factory

دسته‌ای از چینی‌ها از بازار کوچ خواهند کرد

البته دراین‌باره سایت عصر ایران پس از یک تحلیل کامل از وضعیت صنعت خودروسازی در چین توضیحات جالبی می‌دهد و می‌نویسد: “از میان خودروسازان چینی، آن‌ها که با عرضه مدل‌های بی‌کیفیت و صرفاً بر اساس تنوع محصول و آپشن‌های بی‌دوام از فضای بسته در بازار ایران در سایه تحریم‌ها سود می‌بردند، باید باروبنه برچینند و از ایران بروند. در همین راستا مدیر شرکت خودروسازی چری که محصولات ام‌وی‌ام را در ایران عرضه کرده، به‌تازگی از کاهش سهم بازار این شرکت در ایران خبر داده است. جانگ گویی بینگ گفته است: هرچند در سال گذشته شاهد استقبال خوب از محصولات تولیدی خود در ایران بودیم اما امسال به دلیل روند تأثیرگذاری مذاکرات هسته‌ای، شاهد کاهش تمایل ایرانیان به این محصولات هستیم.”

MVM X33 NEW

MVM X33 NEW

عصر ایران در ادامه با اشاره به برخی محصولات با کیفیت و نیز بی‌کیفیت چینی می‌نویسد: ” همکاری با خودروسازان چینی در عصر تحریم در راستای تنوع‌بخشی به سبد محصول این دو خودروساز بزرگ ایرانی، انتخاب‌های خوبی بوده‌اند اما مشروط به این‌که ایران‌خودرو و سایپا به تولید مشترک محصول کیفی با چینی‌ها بسنده نکنند و به‌جای یاد گرفتن کپی‌کاری از آن‌ها، راه و رسم خودروساز شدن در کوتاه‌مدت را از خودروسازان برتر آنان بیاموزند”.
در نهایت این سایت یادآور می‌شود: “کیفی‌ترین خودروهای چینی که در ایران تولید می‌شوند، در بدنه و موتور، طراح چینی نداشته‌اند. درواقع چین درخصوص این خودروها نه کپی‌کاری کرده و نه خلاقیتی چندانی به خرج داده بلکه طراحی خودرو را به بزرگ‌ترین شرکت‌های طراحی خودرو بین‌المللی سفارش داده و در طراحی و ساخت موتور، گیربکس و دیگر اجزای کلیدی آن‌ها هم از شرکای خارجی خود یعنی خودروسازان بزرگ جهانی کمک گرفته است.”

geely-gc9-teased
همهٔ این اخبار در حالی است که با رکود حاکم بر اقتصاد کشور و هشدار دکتر مسعود نیلی مشاور عالی رییس‌جمهور در امور اقتصادی و استاد برجسته دانشگاه صنعتی شریف بابت بازگشت دوباره رکود تورمی، رؤیاهای مردم ایران برای تأثیر مثبت توافق هسته‌ای بر زندگی‌شان ادامه دارد. در یکی از جالب‌ترین تحلیل‌ها مجله معتبر فارن پالیسی آمریکا به تحلیل نگاه مردم ایران نسبت به توافق اتمی پرداخته است. فارن پالسی در گزارشی با عنوان “رؤیاپردازی بزرگ در بازار عظیم ایران” نوشته است: در بازارهای شلوغ تهران، امید روزافزون به لغو تحریم‌ها، شاید به واقعیت تبدیل نشود.
به گزارش سرویس بین‌الملل فرارو، فارن پالسی دراین‌باره نوشته است: از تاجران فرش گرفته تا زنان خانه‌داری که برای خرید پوشاک چانه می‌زنند، یک موضوع برای بحث و گفتگو دارند و آن توافق هسته‌ای اخیر میان ایران و شش قدرت جهان است.
“مهدی پناهی، فروشنده 40 ساله سشوار و ریش‌تراش برقی در دکه‌ای کوچک در بازار می‌گوید: «افراد کمی به اینجا می‌آیند، آن‌ها پول چندانی برای خرید ندارند.» بااین‌حال با دستیابی به توافق هسته‌ای، پناهی امیدوار است که به‌زودی اقتصاد ایران احیا شود. او می‌گوید: «تحریم برای تجارت بد است و زمانی که لغو شود، به نفع آمریکا و اروپا هم خواهد بود. ایران بازار بزرگی است. پناهی تنها فرد خوش‌بین نیست. این توافق که ماه گذشته در وین به دست آمد، باعث شده بسیاری از ایرانیان باور داشته باشند که اقتصاد کشورشان دوران بهتری را تجربه خواهد کرد. یک نظرسنجی عمومی نشان داد که 57 درصد ایرانیان از این توافق حمایت می‌کنند، و البته 63 درصد آن‌ها به‌اشتباه فکر می‌کنند که این توافق منجر به لغو نهایی تمام تحریم‌های آمریکا علیه ایران خواهد شد.”

Automotive
از آمریکا خبر می‌رسد جنرال موتورز با برگزاری یک جشن، از دو میلیونمین وسیله نقلیه تولید شده در کارخانه مایلستون رونمایی کرد. کارخانه مایلستون یکی از پیشرفته‌ترین کارخانه‌های جنرال موتورز است که در سال 2006 در شهر لنسینگ ایالت میشیگان افتتاح شد و حال پس از 9 سال توانسته است دو میلیون دستگاه خودرو تولید نماید. این کارخانه که محل مونتاژ محصولاتی همچون ساتورن آوتلوک، شورولت تراورس، جمس آکادیا و آکادیا دنالی است هم‌اکنون به کار مونتاژ محصولاتی همچون بیوک انکلاو و انکور مشغول است. جنرال موتورز در طول دو سال گذشته بیش از 560 میلیون دلار در این تأسیسات سرمایه‌گذاری نمود که با توجه به رشد 39 درصدی فروش مدل انکلاو اقدامی درست و حساب شده بود. البته در طول ماه‌های گذشته فروش مدل انکلاو کاهشی به میزان 2.1 درصد را تجربه نموده است ولی با توجه به جهش 35 درصدی مدل انکور این کسری فروش جبران شده است. کارخانه مایلستون نقش مهمی در ادامه حیات برند بیوک دارد.

تولید دو میلیون خودرو در کارخانه مایلستون

تولید دو میلیون خودرو در کارخانه مایلستون

به‌تازگی گروه فولکس‌واگن فراخوانی را برای 461 هزار و سیصد دستگاه از محصولاتش اعلام کرده که با نقص در سیستم ایربگ مواجه شده‌اند. این مدل‌ها که همگی در آمریکا و کانادا به فروش رفته‌اند عمدتاً گلف، تیگوان، جتا و پاسات هستند و در بازه زمانی 2010 تا 2014 به فروش رفته‌اند. نکته جالب این است که تعداد 420 هزار دستگاه از این محصولات معیوب در آمریکا و حدود 41 هزار دستگاه دیگر در کانادا به فروش رفته‌اند. مثل همیشه پای تاکاتا در این فراخوان گیر است و نقص ایربگ های این شرکت موجب اعلام این فراخوان گسترده شده است.

2015 Volkswagen Jetta (12)
خبر دیگر از جنرال موتورز اینکه مقامات این شرکت اعلام کرده‌اند هک شدن سیستم on STAR نصب شده بر روی محصولات این شرکت حل شده و کاربران می‌توانند به راحتی در خودروهایشان از این سیستم استفاده کنند. در طول هفته‌های گذشته این سیستم که کاربرد فراوانی دارد با مشکلات امنیتی بسیاری روبرو شده بود و جنرال موتورز اعلام کرده بود این سیستم هک شده است. حدود دو هفته پیش بود که یک هکر اعلام کرد سیستم on STAR نصب شده بر روی خودروهای جنرال موتورز را هک کرده است. این هکر گفته بود با هک کردن این سیستم توانسته بر خودروی مذکور مسلط شود و کنترل آن را در دست بگیرد. چند صباحی است که با گسترش امکانات اینترنتی خودروها، مسئله هک شدن این وسایل به دغدغه‌ای بزرگ برای مدیران برندهای مختلف خودروسازی بدل شده است. البته تری اینچ مدیر بخش سامانه on STAR جنرال موتورز می‌گوید: “ما با اعتمادبه‌نفس کامل این مشکل را حل کرده‌ایم”.

onstar remotelink
فیسکر خودروساز کوچک اما خلاق نیز اعلام کرده است اجازه‌نامه رسمی بازگشایی کارخانه بزرگ خود در “مورنو ولی” کالیفرنیا را دریافت نموده است. لس‌آنجلس تایمز با چاپ این خبر اعلام کرده است فیسکر که پس از ورشکستگی، تحت مالکیت وانژیانگ چین درآمده با قرار دادن یک ضمانت سی میلیون دلاری توانسته است تأسیسات گسترده خود را برای حداقل 11 سال اجاره و حفظ نماید. بر طبق گزارش لس‌آنجلس تایمز، فیسکر لازم است در دور جدید فعالیت خود 150 کارمند برای دفتر مرکزی خود در کاستا مسای کالیفرنیا استخدام کند و 200 نیروی ماهر را نیز در خط تولید خود بکار گیرد. وانژیانگ که مالک فیسکر است می‌خواهد کارما را در خط تولید نگه دارد. این شرکت چینی عقیده دارد فیسکر می‌تواند اهداف خود را درباره مدل کارما از میانه 2016 عملیاتی سازد اما لازم است مدل جدید با مجهز شدن به پیشرانه هیبریدی و باتری‌های پیشرفته‌تر به‌روزرسانی شود. گمانه‌زنی‌های مختلف از قیمت 135 هزار دلاری کارمای 2016 خبر می‌دهد.

فیسکر کارما

فیسکر کارما

خبر دیگر بازهم به خودروسازان آمریکایی می‌پردازد. به‌تازگی شرکت معظم فورد از برنامه‌ای برای ایجاد یک مجتمع بزرگ تست خودرو در فلوریدا سخن گفته است که به آزمایش محصولات این شرکت در دماهای زیر صفر می‌پردازد. این مجتمع که بخشی از یک پایگاه هوایی متعلق به نیروی هوایی ارتش امریکا با نام مک کینلی است توانایی دارد تا شرایطی به‌مراتب سردتر از زمستان‌های آلاسکا و کانادا را برای محصولات سنگین‌وزن فورد شبیه‌سازی کند. فورد قصد دارد تا مدل‌هایی از وانت‌های سنگین‌وزن سری F را که از موتور 6.7 لیتری و 8 سیلندر برخوردارند برای مدت ده ساعت در دمای منفی 40 درجه تست کند. این آزمایشگاه به مهندسان فورد کمک می‌کند تا مدل‌های درحال‌توسعه این شرکت را در همه فصول سال حتی در تابستان برای شرایط زمستانی آزمایش کند. این آزمایشگاه وسیع توانایی نگهداری 75 نمونه خودرو و امکان اسکان 54 مهندس و تکنسین فورد را فراهم می‌آورد.

jQuery(document).ready(function($){ $(“a[rel^=’prettyPhoto’]”).prettyPhoto({animation_speed:’fast’,slideshow:10000, deeplinking: false}); });

  • ford-elgin-6
  • ford-elgin-1

اگر شما یک دستگاه داج چارجر هلکت srt دارید و قدرت 707 اسب‌بخاری این مدل برای شما کم است و نیازهایتان را برآورده نمی‌کند، هنسی می‌تواند هل کت شما را به شکلی ارتقا دهد که در عین تولید 805 اسب‌بخار قدرت، شما از یک چارجر تیونینگ شده برخوردار شوید و لذت راندن یک سدان 800 اسبی را با همه مخلفاتش بچشید. با استفاده از یک سوپرشارژر قدرتمندتر هنسی توانسته در دور موتور 6200 دور از موتور 6.2 لیتری داج 805 اسب‌بخار بگیرد و این توانایی را به چارجر بدهد تا ظرف سه ثانیه به سرعت صد کیلومتر در ساعت برسد. هنسی اعلام نموده برنامه‌ای برای تولید گونه 805 اسبی چلنجر ندارد.

jQuery(document).ready(function($){ $(“a[rel^=’prettyPhoto’]”).prettyPhoto({animation_speed:’fast’,slideshow:10000, deeplinking: false}); });

  • hennessey-hpe800-dodge-charger-hellcat
  • hennessey-hpe800-dodge-charger-hellcat-2

بر طبق خبرهای منتشرشده و غیررسمی فروشندگان و نمایندگی‌های لکسس از مسئولان برند لکسس خواسته‌اند تا نسل سوم مدل RX را به ردیف سوم صندلی‌ها مجهز نمایند. لکسس که برای سال‌ها از اعمال تغییرات در استراتژی ساخت مدل RX پرهیز می‌کرد قرار بود در نسل سوم این خودرو، سه ردیفه نمودن این کراس آور مشهور و پرطرفدار را در دستور کار قرار دهد. بااین‌حال مدل RX که از 1990 تاکنون سرلیست بهترین کراس‌اوورهای لوکس جهان است هنوز هم بی‌تغییر مانده است و از همان استراتژی همیشگی استفاده می‌کند. لکسس تا پیش‌ازاین همه هواداران کراس‌اوورهای سه ردیفه را به خرید مدل LX حواله می‌داد که شاسی‌بلندی بزرگ با توانایی‌های گسترده در آف‌رود است و بر روی پلات فورم مشترک با لندکروزر تویوتا ساخته‌شده است. البته جف براکن مدیرعامل لکسس گفته است: “به نمایندگی‌های فروش اطلاع و اطمینان می‌دهیم که لکسس RX را به‌زودی با سه ردیف صندلی و تبلیغاتی گسترده و زیبا عرضه می‌کنیم.” ازآنجاکه رشد فروش مدل RX 2015 از 20.1 درصد در ماه گذشته به 15.5 درصد در ماه جولای میلادی کاهش یافته، اقدام جدید لکسس می‌تواند آهنگ فروش RX را بهبود بخشد.

jQuery(document).ready(function($){ $(“a[rel^=’prettyPhoto’]”).prettyPhoto({animation_speed:’fast’,slideshow:10000, deeplinking: false}); });

  • bw-lexus-rx-3
  • bw-lexus-rx-2
  • bw-lexus-rx-4
  • bw-lexus-rx-10

و در آخر اینکه با قطعی شدن توقف تولید پژو 405 در سال آینده، تابناک گزارش داده که ایران‌خودرو تصمیم دارد با همکاری همتای فرانسوی‌اش خودرو پژو 307 را که یک خودرو خانوادگی کوچک از نسل قدیمی و منسوخ است جایگزین مدل 405 نماید. اما ایران خودرو در پاسخی مکتوب به این گزارش، اعلام کرد که برنامه‌ای برای تولید محصولات قدیمی پژو ازجمله 307 ندارد و بر اساس استراتژی گروه صنعتی ایران‌خودرو قرار است محصولات جدید پژو ازجمله 301، پژو 2008، پژو 208،‌پژو 308 ‌و پژو 508 که از محصولات به‌روز ازنظر فنّاوری است را در ایران تولید و عرضه کند.

2014 Peugeot 301

2014 Peugeot 301

2014 Peugeot 301

2014 Peugeot 301

2014 Peugeot 301 Interior

2014 Peugeot 301 Interior

میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده

میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده | کشکول

میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده. “چینی‌ها دیر یا زود از بازار خودروی ایران می‌روند.” این آرزویی است که خیلی از کارشناسان صنعت خودرو از آن…

اطلاعات خودرو سواری آسان – درباره ی ما

کارخانه هیوندای نسل جدید این مدل را با عنوان گرنجور (بعضی ها در ایران به اشتباه …. میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده 27 مرداد 1394 (48) نظر ادامه مطلب.

بررسی کیا اسپورتیج 2014 | پدال …

خودروهای چینی; فهرست کامل … بهترین فروش در اروپا مربوط به کیا اسپورتیج 1.7 بوده است که توان آن 114 اسب بخار …. میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده.

سایت فناوری چینی ظاهر شده نشان

سایت فناوری چینی ظاهر شده نشان. … آمارها نشان می دهد ارایه شده از سوی داوطلبان چینی به سایت محاسبه. بیشتر. … میزخبر عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده پدال مجله.

فعالیت پژو در ایران آغاز می‌شود – درباره ی ما

1394/02/12 توسط سام کاویانی به بهانه سالگرد 50 سالگی پژو 204: مروری کوتاه ب. …. مطالب اخیر میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده 27 مرداد 1394 تیونینگ …

دکه من | میز خبر: هجوم برای انصراف از پیش‌خرید خودروهای داخلی

19 سپتامبر 2015 … یکی از جالب‌ترین نتایجی که کمپینی تحریم خودروی داخلی به همراه داشته سردرگمی در اردوگاه متمایلان …. میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده.

دکه من | اخباری از چهار گوشه صنعت خودرو

7 ژوئن 2015 … درحالی‌که بازار خودروی چین به رشد فروش خود ادامه می‌دهد کمپانی جنرال موتورز نیز حال‌وروز خوبی در بازار …. میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده.

بهترین خودروها با سواری راحت و مناسب

19 آگوست 2015 … کابین به طرز فوق‌العاده‌ای آرام است و تنها سروصدای جاده و زمزمه‌ی قدرت موتور به گوش می‌رسد. صندلی‌های …. میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده.

تویوتا راوفور 2014 خرید و فروش – آرشیو مطالب

خودروی جدید به طور قابل ملاحظه ای نسبت به سلف خود بروزتر و پیشرفته تر شده است. …. میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده 27 مرداد 1394 (59) نظر ادامه مطلب.

میز خبر: بمب ترکید، خودروسازان به کما رفتند – راه فردا

12 ا کتبر 2015 … روزهای آغازین هفته پیش بود که خبری مبهم و جنجالی به سرتیتر خبرگزاری‌های سراسر کشور تبدیل … میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده.

جیلی EC7 و سلام به بازار ایران | مجله پدال

17 آگوست 2015 … سدان جیلی EC7 توانست اولین خودروی چینی باشد که در تست تصادف موسسه Euro NCAP چهار ستاره از …. میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده.

انسان ماشین زده :: برگ سبز

تعامل صنعت و دانشگاه نباید انسان را اسیر و ماشین زده کند – تقدم | قطره www. ghatreh.com/. … میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل

مجله اینترنتی کاسکت خرید و فروش – لیست مطالب

جیلی EC7 و سلام به بازار ایران 12 تیر 1391 (10,583) نظر ادامه مطلب. … مرداد 1394 میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده 27 مرداد 1394 تیونینگ نوویتک برای  …

نیسان لیف، درخشان مثل کرم شب‌تاب

14 فوریه 2015 … یقیناً تا به حال اسم کرم شب‌تاب را شنیده‌اید و می‌دانید که این نوع حشره قادر است در طول مدتی کوتاه …. میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده.

J5 محصول جدید کرمان موتور و شرکای چینی | مجله پدال

26 دسامبر 2012 … جی اتومات 1800 – دومین محصول از خانواده جی ای سی یا به اختصار جک (JAC) در ایران بزودی . … میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده.

J5 محصول جدید کرمان موتور و شرکای چینی | مجله پدال

26 دسامبر 2012 … دومین محصول از خانواده جی ای سی یا به اختصار جک (JAC) در ایران بزودی رونمایی می شود. کرمان موتور …. میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده.

تدوینگرها – میز خبر: تکاپو و جدال صنعت خودروسازی با کمپین

23 سپتامبر 2015 … به نظر می‌رسد ماجرای کمپین تحریم خودروهای داخلی وارد مرحله تازه‌ای شده و با گذر از یک خواسته ….. میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده.

میزخبر: مرسدس در ایران و پژو پارس ۱۸ میلیونی در عراق : مجله بی قرار

4 روز پیش … روزنامه خراسان با اشاره به صادرات پژو پارس به کشور عراق در باب قیمت و میزان صادرات این مدل نوشت: بر اساس گزارش گمرک از صادرات بهاره، مجموعاً …

اولین تصاویر غیررسمی از تویوتا فورچونر – فیلتر ها

نسل جدید فورچونر درحالی به بازارها عرضه می‌شود که کمتر شباهتی با محصولات حال حاضر تویوتا دارد و حتی دیگر به … میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده

250 سی‌سی‌های پلاک شدنی! قسمت اول: مگلی 250 | ایراتو

شاید اولین چیزی که با دیدن این تیتر نسبتاً عجیب غریب به ذهنتان خطور کند، این باشد که با وجود قانونی بودن و پلاک … میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده.

عبور آمار فروش جهانی هیبریدی‌های تویوتا از مرز ۷ میلیون دستگاه | پدال …

تویوتا هیبرید حال حاضر به رکورد هیبریدی سال میلیون دستگاه در ۱۹۹۷ از زمان ارائه … قیمتش رو زده بود 202 میلیون. …. میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده.

میزخبر: ورود برندهای آلمانی به ایران و فروش قریب‌الوقوع سهام فراری

21 جولای 2015 … X – بستن پنجره. پدال، مجله … میزخبر: ورود برندهای آلمانی به ایران و فروش قریب‌الوقوع سهام فراری ….. میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده.

اخبارجهانی | اینفینیتی و خلق شانس رانندگی با خودروی فرمول یک

3 آگوست 2015 … در این حالت، به صورت اتوماتیک، شانس آن را پیدا می‌کنید که یکی از ۲۵ فینالیست باشید و با …. میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده.

رییس ستاد سوخت کشور تاکید کرد: لزوم تامین زیرساخت‌های ورود …

لزوم تامین زیرساخت‌های ورود خوروهای هیبریدی به کشور … نخستین تصاویر از نسل جدید کیا اسپورتیج ۲۰۱۷ · میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده · تیونینگ  …

میز خبر: کمپین “نه به خودروی داخلی”رستاخیزی – آخرین اخبار ایران و جهان

26 آگوست 2015 … کمپین نه به خودروی داخلی و مردمی که از این کمپین حمایت می‌کنند بر سر عداوت با ایران نیستند …ا. … میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده.

میز خبر: خودروی ارزان رنو در ایران | پدال، مجله خودرو و …

24 ژوئن 2015 … این مجری در حالی مدیریت برنامه پرطرفدار تاپ گیر را به دست می‌گیرد که جیمز می و هاموند از قبول ….. میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده.

مجله پدال – اخبار خودرو – آغاز واگذاری مسکن ویژه تهران – http://pedal …

11 دسامبر 2014 … … ویژه در دهه فجر انجام می گیرد که در این مرحله هم تعداد دیگری از واحدها به متقاضیان تحویل داده خواهد شد. … میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده.

اثر واقعی لغو تحریم ها از فروردین 93 نمایان میشود | نیان | پرتال خبری |

19 سپتامبر 2015 … لیلاز در پاسخ به این سوال که آیا آثار لغو این تحریم ها در شاخص های ….. میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل.

بخش نخست – تارنمای علي ميرفطروس

27 مه 2014 … همین كه از اتومبیل پیاده شد، فوری خودش را به بیحالی زده بود و ضعف كرده، ….. اما هیچ یک از این راه‌ها و افزوده‌ها سر به سر چنگی به دل نمی‌زند. …… در بند چهارم به این فکر می‌افتد که باید غیرت مردم، این صاحبان اصلی وطن را …. این بود که وقتی مصدق به من گفت که درصدد بستن مجلس است گفتم پس اجازه دهید من استعفا بدهم.

خودروی اپل اطلاعات مکانی را به رانندگان ارائه می‌کند | برترين اخبار …

17 آگوست 2015 … خودروی اپل اطلاعات مکانی را به رانندگان ارائه می‌کند. Posted in عمومي بوسیله ايتنا … میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده. image-11815 …

نگاه به آینده تهران:مذاکرات برد – شرکت فناوری اطلاعات عصر پویا

20 ژوئن 2015 … مشارکت رهبر انقالب در کمک به آزادی زندانیان نیازمند. برخورد سیاسی …. لوله از دل این کشور عبور کند. قطر ادعا می ….. میزخبر. خبر. سردارجوانی: برخورد سیاسی با مسئله هسته ای ….. راهبردی همه جانبه اســت که 16 بند آن به طور مستقیم و …. فروشی سطح شهر خودنمایی می کنند؛ انگور شیلی، سیب فرانسوی، گالبی چینی،.

موافقت اسرائیل با رفع حصر کامل غزه – شرکت فناوری اطلاعات عصر پویا

12 آگوست 2015 … هراســی به دل تولیدکنندگان داخلی افتاده. که با افزایــش ….. همدیگر را تخطئه کنند، گریزی هم به ایران زده می شود. ناچارند هر دو ….. میزخبر. توافق در مورد مبارزه با تروریسم باید با اقدامات عملی همراه. شود. وزیر خارجه ….. تعلیق درآمــده بود، بــردارد و بند …. کاهش عمدی ارزش یوان و نگرانی از ورود بیشتر کاالهای چینی به ایران.

ایران نخستین دارنده ذخایر گازی جهان – شرکت فناوری اطلاعات عصر پویا

2 فوریه 2015 … مرجعیت، حکمت و اخالص و دل دادن به خدا اول بود پیروز. شد.وی با اشاره به طرح های ….. میزخبر. خبر. پایگاه اینترنتی نشــنال اینترست در گزارشی به …. به دنبال. بســتن این زندان حتی پیش از آغاز …. برخی گمانه زنی هــا برای تغییــر در بند …. تهران و مغازه های سطح شــهر رقم زده است. …… صنعت خــودروي جهان و حتــی چینی ها.

صفحه 1 – روزنامه نوآوران

15 سپتامبر 2015 … مستندساز به شدت با دیدگاه سیاه نمایی مخالف اس ت و می گوید: »یکی از وظایف …. کدام از قطعنامه های مذکور در بند فصل …… از آمریکایی ه ا و چینی ها به ای ران بروند و …. میزخبر. یک مقام مس وول در بانک مرکزی با اش اره. به این که اکن ون حداقل ح دود …… پیرم رد زده ب ود، ب ا حک م دادگاه ب ه مرکز.

صفحه 290 – روزنامه نوآوران

30 سپتامبر 2015 … کرد و افزود: اوباما در مذاکرات عاقالنه فکر کرد و به جای دل بس تن به کشورهای شیخ نشین عربی ….. را دارا هس تند؛ ه م جه ان غفل ت زده. چش م ….. بر آالم صنعت خودرو. اخبار. میزخبر. سایپا بزرگترین صادر کننده …… میلیون تومانی بستم. …… شرکت ملی گاز بی سابقه بوده و در این امر از بند ق تبصره بودجه.

صفحه 279 – روزنامه نوآوران

16 سپتامبر 2015 … مردم و دلس وزان نظام تحریم ه ا را دور زده و اجازه … و ش رکت های چینی به دلی ل این که در ….. بستن خانه احزاب یک امرغیرقابل دفاع بود …… میزخبر. نوبخت اعالم کرد : دولت اصالً خواهان افزایش. نرخ ارز نیس ت و ما به …… بند»7« یکصدوبیستویکمینوتبصرهبند …… مطرح معدنی را در دل خ ود دارد در حالی بعد از.

میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده

برگرفته از : میزخبر: عاقبت دل بستن به چینی‌های بند زده