فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها

فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها

در قسمت قبل به ۷ مورد از گران‌قیمت‌ترین ابرخودروهای این کره خاکی اشاره کردیم و حال با قسمت دوم (آخر) چرخ‌های رؤیایی در خدمت شما پدالی‌های عزیز هستیم.

3. W Motors Lykan Hypersport
($3.4 میلیون دلار)
شاید لیکان (لایکن) هایپراسپرت را از ایفای نقشش در بلاک باستر سریع و خشن ۷ به یاد داشته باشید، همان‌جایی که ابر ماشین بخت‌برگشته لبنانی با نه یکی، نه دوتا، بلکه سه آسمان‌خراش در دوبی تصادف کرد، سکانس برتــــر. این فرانچایز پر است از خودروهای نامتعارف و تقویت‌شده ولی در هفتمین قسمت این سری فیلم‌ها این هایپراسپرت بود که طرفدار جمع می‌کرد. البته فقط دومینیک تورتو و پل واکر مرحوم از این دریای قدرت لذت نبردند چراکه پلیس ابوظبی نیز لیکان را به خدمت گرفته است. اگرچه تنها کارایی این جواهر ۳٫۴ میلیونی موارد روابط عمومی و تشریفاتی است، اما ابر ماشین پرنده به مقامات اطمینان می‌دهد که هیچ تبهکاری به‌سادگی از دستش نگریزد.

W Motors LykanHypersport
بیایید از استایل ماشین بگوییم: دو جواهر برای چراغ‌های جلو، درهای قیچی مانند و فضای داخلی که نقشه‌اش را از فضایی‌ها قرض گرفته‌اند. این ۴ چرخه شبیه خودرویی زره‌پوش از آینده است که قدرتی درخور ظاهرش دارد. در سینه اسپرت موتور flat-six با توربوی دوقلو می‌تپد که نیروی ۷۷۰ اسبی به همراه ۹۵۹ نیوتون-متر گشتاور ایجاد می‌کند. پدالش را ته بفشارید، صفر تا صد را تنها در ۲٫۸ ثانیه پر می‌کند و سقف سرعتش عدد ترسناک ۳۸۶ کیلومتر در ساعت است.

jQuery(document).ready(function($){ $(“a[rel^=’prettyPhoto’]”).prettyPhoto({animation_speed:’fast’,slideshow:10000, deeplinking: false}); });

  • 1376559038wmotors_hm_slide_02
  • 1376559070wmotors_hm_slide_05
  • wmotors lykan hypersport
  • w-motors-lykan-hypersport_interior
  • Lykan-HyperSport
  • wmotors lykan hypersport

2. Lamborghini Veneno
($4.5 میلیون دلار)

سَم، این نامی است که لامبورگینی برای اونتادور اصلاح بالا برگزیده است (ترجمه‌شده از ایتالیایی)، او ساخته شد تا کیک تولد پنجاه سالگی کارخانه مادرش باشد. از انگیزه‌های کمپانی برای انتخاب این نام نمی‌دانیم اما این نام به قیافه مرگبار خودرو می‌خورد، حقیقتاً زهردار بودن این جانور انکارناپذیر است.

2013 Lamborghini Veneno

2013 Lamborghini Veneno

این فرا ماشین ازهرجهتی خیره‌کننده است تا روز تولدش ندیده بودیم که یک سفینه فضایی در جاده‌های این کره خاکی مانور دهد. به‌سختی می‌توان باورش کرد. تنها چیزی که بیشتر از ظاهرش حواس انسان را پرت می‌کند، قیمتش است – ۴٫۵ میلیون دلار ناقابل.

Lamborghini Veneno interior

Lamborghini Veneno interior

Lamborghini Veneno Roadster leaked photo

Lamborghini Veneno Roadster leaked photo

Lamborghini Veneno Roadster

Lamborghini Veneno Roadster

lamborghini veneno

lamborghini veneno

وِنِنو سریع است و سریع بودن با این قیمت تعجبی هم ندارد. قلب ۶٫۵ لیتری V12 اش در هر دقیقه ۸٬۴۰۰ دور می‌زند تا ۷۴۰ اسب ایتالیایی و ۶۸۳ نیوتون-متر گشتاور را به چرخ‌ها تقدیم کند. ابر خودروی سمی ظرف ۲٫۹ ثانیه از صفر، به صد می‌رسد و سقف سرعتش ۳۵۵ کیلومتر بر ساعت است.

Lamborghini Veneno

Lamborghini Veneno

1. Koenigsegg CCXR Trevita
($4.8 میلیون دلار)

کوئنیگزگ با سی‌سی‌ایکس‌آر ترویتا دومین حضورش در لیست را تضمین کرد، گزاف‌ترین خودرویی که حق عبور از کوچه‌پس‌کوچه‌های شهر را دارد. این‌همه سکه برای چیست؟ بدون اغراق این خودرو به معنای واقعی کلمه با الماس پوشانده شده … و الماس هیچ‌گاه ارزان نبوده است.

Koenigsegg CCXR Trevita

Koenigsegg CCXR Trevita

برای پوشش بدنه خودرو، کمپانی سوئدی از فیبر کربن به همراه رزین آغشته به خاک الماس استفاده کرده است. روز هنگام زمانی که اشعه نورانی خورشید پیکره هیولا را لمس می‌کند، ترویتا مانند جواهری می‌درخشد. حتی قادر به تصور هزینه رنگ‌آمیزی این ابر خودرو هم نیستیم.

Koenigsegg CCXR Trevita

Koenigsegg CCXR Trevita

Koenigsegg CCXR Trevita

Koenigsegg CCXR Trevita

Koenigsegg Trevita

Koenigsegg Trevita

در میانه خودرو به معنای واقعی کلمه یک اژدها قرار داده‌اند. موتور ۴٫۸ لیتری V8 با سوپر شارژ دوگانه که ۱٬۰۰۴ اسب تنومند را دوشادوش ۱٬۰۸۰ نیوتون-متر گشتاور در اختیار راننده قرار می‌دهد. ترویتا در ۲٫۹ ثانیه به صد کیلومتر می‌رسد و تخت گاز بیش از ۴۱۰ واحد سرعت می‌گیرد. صاحب این ماشین برنده اول و آخر سبقت‌های بزرگراه است. مشخصات این ماشین چه ازنظر کارایی و چه ازنظر قیمت افسانه‌ای‌اند و تنها سه عدد از آن‌ها پا به جاده گذاشته‌اند.

Koenigsegg CCXR Trevita

Koenigsegg CCXR Trevita

ویژه‌ها:

Lamborghini Sesto Elemento
($2.2 میلیون دلار)

این شما و این سستو المنتو. شاسی، بدنه، میل‌لنگ و سیستم تعلیق همه و همه از فیبر کربن ساخته‌شده‌اند و این یعنی شیطان ۵۷۰ اسب‌بخاری وزنی کمتر از یک هوندا فیت دارد (۹۹۹ کیلوگرم). کم کردن وزن یک هیولا نتیجه‌ای هولناک دارد.

Lamborghini Sesto Elemento

Lamborghini Sesto Elemento

صفر تا صد در ۲٫۵ ثانیه، شتابی که به موتور سیلکت های مسابقه‌ای تنه می‌زند و اگر فضای کافی در اختیارش قرار دهید بی‌معطلی به‌سرعت ۳۲۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد. با همچون شتابی نبود سرگرمی، ماساژور صندلی یا لوازم دست‌دوز را حس نخواهید کرد چراکه رسالت این خودرو تنها یک‌چیز است، سرعت. البته لامبورگینی لطف کرده و از تهویه هوا و استریو محرومش نساخته است.

lamborghini sesto elemento

lamborghini sesto elemento

lamborghini sesto elemento

lamborghini sesto elemento

چرا در لیست ده‌تایی نبود؟ چون همانند FXX K که کمی پایین‌تر به آن می‌رسیم، المنتو را نیز در پیست زندانی کرده‌اند.

lamborghini sesto elemento

lamborghini sesto elemento

LaFerrari FXX K
(2.7 میلیون دلار)

فراری لافراری که رتبه نهم لیست ما را به خود اختصاص داده بود، هیولایی است که تنها یک‌چیز دربندش کرده – قانون. استانداردهای انتشار گازهای گلخانه‌ای و تجهیزات ایمنی مانع بدل شدن او به یک خودروی نزدیک به عالی شده‌اند؛ بنابراین فراری ابر ماشین مخصوص پیست FXX K را ساخت که تنها باید به قوانین فیزیک جواب پس بدهد. نسخه “استاندارد” ماشین ۹۵۰ اسب نیرو در اختیار دارد که نسبت به ۱٬۰۳۵ اسب‌بخار FXX K کاهش پیداکرده است. همچنین تغییراتی در پیکره FXX K صورت داده‌اند که کشش رو به پایین را تا ۵۰ درصد افزایش می‌دهد. در این لافراری از تایرهای سایبر پیرلی استفاده‌شده، تایرهایی پر از حس‌گر که داده‌های مربوط به هر متغیری را جمع‌آوری می‌کنند و به سیستم کنترل کشش و موتور خودرو می‌فرستند تا نیرو برای چسبندگی بیشتر تنظیم شود. تا وقتی‌که فراری هایپرکاری مخصوص جاده‌ها خلق کند، این نمونه خوبی از یک خودروی با کارایی بالاست.

Ferrari FXX K 2015

Ferrari FXX K 2015

Ferrari FXX K 2015

Ferrari FXX K 2015

Ferrari FXX K 2015

Ferrari FXX K 2015

Ferrari FXX-K

Ferrari FXX-K

Maybach Exelero
($8.0 میلیون دلار)

با کیلومترها فاصله، اکسلرو گران‌قیمت‌ترین خودروی لیست ماست که به خاطر تک بودنش در ویژه‌ها حضور به هم رسانده. مایباخ سال ۲۰۰۴ متولدشده که این برچسب قیمتش را بیش‌ازپیش عجیب می‌کند.

Maybach Exelero

Maybach Exelero

با محاسبه نرخ تورم، قیمت امروز اکسلرو در بازار ایالات‌متحده حدود ۱۰٫۱ میلیون دلار (۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ریال) است که نزدیک به تولید ناخالص داخلی یک کشور جزیره‌ای کوچک است. مایباخ و پول به‌اندازه پراید و حلبی به هم نزدیک‌اند اما اکسلرو با ۷۰۰ اسب‌بخار، موتور V12 به همراه توربوی دوقلو و ۲٫۶ تن امکانات رفاهی سعی در توجیه قیمت فضایی خود دارد ولی منطق می‌گوید: این خودرو به طرز مسخره‌ای گران است.

Maybach Exelero

Maybach Exelero

Maybach Exelero Interior

Maybach Exelero Interior

Maybach Exelero

Maybach Exelero

اگرچه نباید تنها در میلیون دلاری‌ها به دنبال ماشین خوب گشت، اما این چرخ‌های رؤیایی، تایتان های خیابان و پوسترها، فک براندازترین (!) خودروهایی‌اند که لاستیک به آسفالت مالیده‌اند و دستیابی به آن‌ها آرزوی هر عاشق خودرویی است. تا رسیدن آن روز، ما فقط با تعجب نگاه می‌کنیم.

چرخ‌های رؤیایی: ۱۰ عدد از گران‌قیمت‌ترین خودروهای جهان (قسمت اول)

منبع: digitaltrends

فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها

فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها | کشکول

فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها. در قسمت قبل به ۷ مورد از گران‌قیمت‌ترین ابرخودروهای این کره خاکی اشاره کردیم و حال با قسمت دوم (آخر) چرخ‌های…

فراتر از رؤیا گران قیمت ترین

4 روز پیش … فراتر از رؤیا گران قیمت ترین,در قسمت قبل به ۷ مورد از گران‌قیمت‌ترین ابرخودروهای … ارزش 157 هزار و 892 دلار از دیگر خودروهای گران و فوق لوکس .

فراتر از رؤیا گران قیمت ترین – downloads

20 سپتامبر 2015 … فراتر از رؤیا گران قیمت ترین,در قسمت قبل به ۷ مورد از گران‌قیمت‌ترین … گران‌قیمت‌ترین خودروهای جهان فراتر از یک وسیله برای حمل‌ونقل‌اند.

فراتر از رؤیا: گرانقیمتترین خودروها – اهل خبر

فراتر از رؤیا: گرانقیمتترین خودروها. … فراتر از رؤیا: گرانقیمتترین خودروها. عدم روشن شدن مادر برد در ساعت تنظیم شده · هندل کردن آدرس های وردپرس توسط قالب ؟

معرفی سریع‌ترین خودروهای جهان و گران قیمت ترین خودروها

معرفی سریع‌ترین خودروهای جهان و گران قیمت ترین خودروها. … فراتر از رؤیا گران‌قیمت‌ترین خودروها پدال مجله خودرو و. گران‌قیمت‌ترین خودروها قیمت‌ترین خودروهای جهان …

فراتر از رؤیا گران قیمت ترین – جوکستان

8 ا کتبر 2015 … در قسمت قبل به ۷ مورد از گران‌قیمت‌ترین ابرخودروهای این کره خاکی اشاره کردیم و حال با قسمت … … تصاویر ناب و دست اول از خودروی جدید کمپانی کیا.

رؤیا حساب

خودروی ارزان: سراب، رؤیا، آرزو و یا واقعیت؟ | پدال، مجله … اهمیّت بحث رؤیا ديدن در خواب تعبیر خواب ابن … فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها | پدال، مجله خودرو …

فراتر از رؤیا گران قیمت ترین – لذت شاپ

19 سپتامبر 2015 … در قسمت قبل به ۷ مورد از گران‌قیمت‌ترین ابرخودروهای این کره خاکی اشاره کردیم و حال با قسمت … … فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها … 2.

آغاز فروش محدود بسترن B50 – درباره ی ما

رونمایی از سواری بستورن B50 | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل پدالدنیای خودرو …. تبلیغات مطالب اخیر فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها 31 مرداد 1394 (10) نظر ادامه …

قيمت خودروهاي چيني قيمت ام وي ام – آرشیو مطالب

نگاهی به ام وی ام X33 | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل پدالدنیای خودرو خودروهای ایرانی ایران خودرو …. فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها 31 مرداد 1394 (31) نظر ادامه مطلب.

پدال، مجله خودرو و حمل و نقل …

23 آگوست 2015 … فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها. در قسمت قبل به ۷ مورد از گران‌قیمت‌ترین ابرخودروهای این کره خاکی اشاره کردیم و حال با قسمت دوم (آخر) چرخ‌های …

قیمت | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل

29 سپتامبر 2015 … فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها. در قسمت قبل به ۷ مورد از گران‌قیمت‌ترین ابرخودروهای این کره خاکی اشاره کردیم و حال با قسمت دوم (آخر) چرخ‌ .

با 10 تا از گران قیمت ترین

10 تا از گران قیمت ترین خودروها گران قیمت ترین چیزها در جهان + عکس گران … گران قیمت‌ترین ساعت های جهان فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها | پدال، مجله خودرو …

فراتر از رؤیا گران قیمت ترین – سرای ورزش – Best-Fun.IR

3 ا کتبر 2015 … گران قیمت ترین خودروها در ایران. فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین… در قسمت قبل به ۷ مورد از گران‌قیمت‌ترین ابرخودروهای این .

تندر L90 اسپرت سفارشی | پدال، مجله خودرو و حم

تندر L90 اسپرت سفارشی | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل پدال دنیای خودرو خودروهای ایرانی ایران … فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها 31 مرداد 1394 (15) نظر ادامه مطلب .

پدال، مجله خودرو و حمل و نقل … – – خودرو

فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها. در قسمت قبل به ۷ مورد از گران‌قیمت‌ترین ابرخودروهای این کره خاکی اشاره کردیم و حال با قسمت دوم (آخر) چرخ‌های رؤیایی در خدمت شما …

بهترین خودروها با سواری راحت و مناسب – بتانیوز

19 آگوست 2015 … اگر در طول روز زمان زیادی را در خودروی خود بگذرانید مسئله‌ی راحتی به یکی از مهم‌ترین اولویت‌ها تبدیل… … فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها.

اخبار صنعت خودرو | لیست گران قیمت ترین خودروهای وارداتی – Car.ir

x. Car.ir را در تلگرام دنبال کنید · Car.ir | بانک اطلاعات خودرو · ورود عضویت. ورود کاربران. مرا به خاطر بسپار. رمز عبور را فراموش کرده ام · عضویت · مقایسه فنی خودرو ها.

مینی کلاب ون کمپر، یک خانه متحرک کوچک – آخرين اخبار روز

برای حمام کردن هم از یک دوش دستی که به یک مخزن آب در زیر خودرو متصل است می‌توانید استفاده کنید. البته دوش گرفتن در …. فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها.

فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها « آخرین مدل های خودرو

در قسمت قبل به ۷ مورد از گران‌قیمت‌ترین ابرخودروهای این کره خاکی اشاره کردیم و حال با قسمت دوم (آخر) چرخ‌های رؤیایی در خدمت شما پدالی‌های عزیز هستیم. ۳. W Motors …

گران قیمت ترین ماشین دنیا :: عکس های جدید

8 ا کتبر 2015 … Translate this page گرانترین خودرو دنیا ، گرانقیمت ترین خودروهای دنیا ، گرانقیمت … چرخ‌های رؤیایی: ۱۰ عدد از گران‌قیمت‌ترین خودروهای جهان | پدال . … Aug 20, 2015 – گران‌قیمت‌ترین خودروهای جهان فراتر از یک وسیله برای حمل‌ونقل‌اند.

عصر خودرو – ده خودرو گران‌قیمت‌جهان را ببینید

22 آگوست 2015 … عصر خودرو : گران‌قیمت‌ترین خودروهای جهان فراتر از یک وسیله برای حمل‌ونقل‌اند. … اگر به شیوه زندگی صاحبان این چرخ‌های رؤیایی کاری نداشته باشیم، …

لیست گران قیمت ترین خودروهای وارداتی – شهرخبر

خودرو : لیست گران قیمت ترین خودروهای وارداتی. … Car.ir | بانک اطلاعات خودرو ….. جزئیات بیشتر درباره آئودی Q7 جدید · خودروهایی با سرعت فراتر از 200 مایل در ساعت ….. تبدیل ده خودروی اسپرت معروف به وانت · یک تیونینگ رؤیایی برای مرسدس بنز …

صاحب گران ترین خودروی جهان – آری فان

صاحب گران ترین خودروی جهان تصاویر و و فراتر از رویا گران قیمت ترین. صاحب گران ترین خودروی جهان تصاویر و و فراتر از رویا گران قیمت ترین جام نیوز JamNews …

ب‌ام‌و i8 مدل “2015”، فراسوی رؤیا+ تصاویر + بررسی فنی :: خزر صنعت

2 ا کتبر 2015 … گرانقیمت‌ترین خودروهای جهان را ببینید … ب‌ام‌و i8 مدل “2015”، فراسوی رؤیا+ تصاویر + بررسی فنی … محصول جدید این کمپانی که i8 نام دارد چیزی فراتر از خودروهای مرسوم است و توگویی این سفینه فضایی ساخته دست ما آدمیان نیست و …

ده خودروي گران قيمت جهان – شرکت بازرگانی راهبر صنعت اکسین …

پدال/ گران‌قيمت‌ترين خودروهاي جهان فراتر از يک وسيله براي حمل‌ونقل‌اند. … اگر به شيوه زندگي صاحبان اين چرخ‌هاي رؤيايي کاري نداشته باشيم، اين‌ها همان ماشين‌هايي‌اند که …

ماشین کوئنیگزگ رجرا (عکس) | نایس استار

8 ا کتبر 2015 … ماشین کوئنیگزگ رجرا عکس ماشین کوئنیگزگ رجرا عکس عصر ایران,ماشین کوئنیگزگ رجرا عکس اعتدال,ماشین کوئنیگزگ رجرا عکس ماشین …

خانه ای فراتر از رویا (عکس)

خانه ای فراتر از رویا (عکس). مجموعه : مطالب جالب و …. گرانترین ماشین جهان با قیمت ۳۵ میلیون دلار + عکس · کاریکاتورهای خنده دار و …. هفت خودرو برتر و لوکس جهان.

جدول قیمت خودروها در بازار و کارخانه – نکسروب

فراتر از رویا گران قیمت ترین. در قسمت قبل به 7 مورد از گران قیمت ترین ابرخودروهای این کره خاکی اشاره کردیم و حال. الف خودروهای شاسی بلند محبوب. در میان خودروهای …

کلاچ

گران‌قیمت‌ترین خودروهای جهان فراتر از یک وسیله برای حمل‌ونقل‌اند. … اگر به شیوه زندگی صاحبان این چرخ‌های رؤیایی کاری نداشته باشیم، این‌ها همان ماشین‌هایی‌اند که …

اخبار صنعت خودرو | پنج خودروی هم قیمت پراید در دنیا – سایت طلا

21 ساعت قبل … Car.ir | بانک اطلاعات خودرو · ورود عضویت · مقایسه فنی خودرو ها … چرخ محرک · گران‌ترین خودروی تصادفی جهان · ب ام و M2 یک کانورتیبل خواستنی ….. خودروهایی با سرعت فراتر از 200 مایل در ساعت · سابقه حضور جنرال موتورز در ایران ….. تبدیل ده خودروی اسپرت معروف به وانت · یک تیونینگ رؤیایی برای مرسدس بنز …

جدول خودروهای داخلی از کارخانه تا بازار 3 دقیقه پیش – بخند فان

20 سپتامبر 2015 … نرخ جدید خودروی دنا اختلاف 8 میلیونی بین قیمت کارخانه و بازار. …. پایگاه مناقصه ها و مزایده های و فراتر از رویا گران قیمت ترین و خبر پو پویش …

اسامی ایثار گران – صفحه اصلی

گل این باغ بجز حسرت و داغم نفزود لاله رویا تو ببخشای به خو ادامه مطلب ….. گران‌قیمت‌ترین خودروهای جهان فراتر از یک وسیله برای حمل‌ونقل‌اند. این اثرهای هنری متحرک …

گران‌قیمت‌ترین خودروهای دنیا – مجله اینترنتی | itc2013.ir

تولیدات متمایز کارخانه های کوچک و بزرگ، رنگ و لعابی دیگر به دنیای خودرو می دهند. آثار هنری چون کوئینگ زگ، پاگانی، بوگاتی، لامبورگینی و … دست نیافتنی های …

قیمت ماشین در بازار تهران امروز

جهت دریافت پیامک رایگان آخرین اطلاعیه های فروش و اخبار مهم صنعت خودرو عضو شود … جشن 30 سالگی بی ام و در ارائه سیستم چرخ محرک · گران‌ترین خودروی تصادفی جهان ….. جزئیات بیشتر درباره آئودی Q7 جدید · خودروهایی با سرعت فراتر از 200 مایل در ….. تبدیل ده خودروی اسپرت معروف به وانت · یک تیونینگ رؤیایی برای مرسدس بنز …

بهترین طراحی کابین خودرو – سایت صنعت

2 مارس 2015 … بهترین طراحی کابین در خودروهای زیر 60 هزار دلار – دوخت زیبای چرم و روکش‌ها، … این کابین دوست‌داشتنی با ترکیب جزئیات عملی و زیبایی‌شناسی شگفت‌آور خود، فراتر از یک خودرو در این سطح … مرسدس در این خودرو، حسی مانند خودروهای لوکس گران‌قیمت‌تر را خلق می‌کند. … 30 مکان رؤیایی که شاید هرگز ندیده باشید …

پرفروش ترین خودروهای چینی در نیمه نخست 2014 + تصاویر-بانک …

24 سپتامبر 2014 … پرفروش ترین خودروهای چینی در نیمه نخست 2014 + تصاویر-بانک خودرو|خبر پو … چرخ محرک · گران‌ترین خودروی تصادفی جهان · ب ام و M2 یک کانورتیبل خواستنی ….. با سرعت فراتر از 200 مایل در ساعت · سابقه حضور جنرال موتورز در ایران ….. تبدیل ده خودروی اسپرت معروف به وانت · یک تیونینگ رؤیایی برای مرسدس …

ماشین بوگاتی ویرون 16.4 محصول 2013 – بیپ دانلود

20 آوريل 2015 … پارس خودرو تولید محصول جدید برلیانس سری h را با مدل h سدان آغاز کرد به گزارش سایپا نیوز. گران ترین خودروهای سال تصاویر. … بوگاتي ویرون بلک بس Bugatti Veyron Black Bess بوگاتی ویرون چیزی فراتر از یک اتومبیل است. …. عکس هایی زیبا و رؤیایی از طبیعت با کیفیت بالا26557 بازدید – 4 دهه پیش …

شرکت اطلس خودرو نماينده رسمي – درباره ی ما

کیا سراتو 2015 با پنج ستاره ایمنی | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل پدالدنیای خودرو خودروهای ….. فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها 31 مرداد 1394 (24) نظر ادامه مطلب.

بررسی خودروی هیوندای آوانته – لیست مطالب

مقایسه هیوندای آوانته و رنو مگان | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل پدالدنیای خودرو خودروهای ایرانی …. فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها 31 مرداد 1394 (33) نظر ادامه مطلب.

پلاک خوان دقیق خودرو در ایران ساخته شد – اقتصادی

1 روز پیش … پلاک خوان دقیق خودرو در ایران ساخته شد … مقایسه فنی خودرو ها … بهترین و جالبترین سوئیچ های حال حاضر دنیا · رؤیای خودروهایی با سوخت اتمی ….. جدیدترین آمار تولید خودرو در کشور · ارزش فراری از ۱۱ میلیارد دلار فراتر می‌رود · ارزش … کاهش چشمگیر واردات خودرو در فروردین 94 · گران ترین خودروهای کلاسیک سال 2014 …

اقتصاد جهان | دلوار اقتصادی | Page 8

دلوار اقتصادی/گران‌قیمت‌ترین خودروهای جهان فراتر از یک وسیله برای حمل‌ونقل‌اند. … اگر به شیوه زندگی صاحبان این چرخ‌های رؤیایی کاری نداشته باشیم، این‌ها همان …

لحظه به لحظه | ده خودرو با بهینه‌ترین عملکرد در مصرف سوخت

6 ژانويه 2015 … ده خودرو با بهینه‌ترین عملکرد مصرف سوخت. … گران‌ترین خودروها در حراج‌های مونتری ۲۰۱۵. 03 شهریور 1394 … فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها.

تماشا کنید: فناوری واقعیت افزوده شرکت Leap Motion شما را انگشت …

شرکت Leap Motion که اخیراً تحت حمایت مالی گوگل قرار گرفته ظاهراً این رؤیا را به واقعیت تبدیل کرده است. … جگوار اطلاعات خودرو را به طور مستقیم بر روی شیشه جلوی اتومبی. … فراتر از کولر و سریعتر از نور, کمتر از ۱۰۰نصب … آپدیت اندروید 6 را دریافت خواهند کرد · ببینید: این ده خودرو گرانقیمت‌ترین خودروهای جهان هستند!

اعتماد به نفس بزرگترین زیبایی درون – مهمترین اخبار ایران و جهان

رؤیا هشت سال پیش ازدواج كرده است . … برای او زیبایی فراتر از آن چیزی است كه در یك عكس پدیدار می شود . …. عوارض و فواید مصرف ویتامین E , گرانقیمت ترین خودروهای سال 2014 +عکس , تجربه‌ی دینی (1) , افسانه وایکینگ ها یا دزدان دریایی , فواید …

برخورد نزدیک با نیسان پیکاپ | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل

… از مشتریان، توان … حالا همون پیکاپ هم از رده خارخ کردن و پیکاپ ریچ جاش آوردن کل صنعت خودرو ما … … فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها. 31 مرداد 1394. (33) نظر.

نظر سنجی درباره کمپین نخریدن خودروی صفر در قالب اینفوگرافی

22 ساعت قبل … Car.ir | بانک اطلاعات خودرو · ورود عضویت · مقایسه فنی خودرو ها … گران‌ترین خودروی تصادفی جهان · ب ام و M2 یک کانورتیبل خواستنی · عکسهای مخفیانه ….. جزئیات بیشتر درباره آئودی Q7 جدید · خودروهایی با سرعت فراتر از 200 مایل در ….. تبدیل ده خودروی اسپرت معروف به وانت · یک تیونینگ رؤیایی برای مرسدس بنز …

خودروی ام وی ام صندوقدار 315 – اخبار

خودروی ام وی ام صندوقدار 315. … میتسوبیشی Emirai یک کانسپت فضایی · جشن 30 سالگی بی ام و در ارائه سیستم چرخ محرک · گران‌ترین خودروی تصادفی جهان · ب ام و …

پیشخوان خبری پرتال دانشگاهی | چشم‌انداز توافق هسته‌ای روی بازار خودرو

5 آوريل 2015 … از سویی، لغو تحریم‌های صنعت خودرو، مشکلات ناشی از تأمین قطعات را تا حدود زیادی حل خواهد نمود. …. فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها.

اپلیکیشن امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی قابل دریافت شد

خودرو-1 دقیقه پیش. … GS-F مدل 2016 · میتسوبیشی Emirai یک کانسپت فضایی · جشن 30 سالگی بی ام و در ارائه سیستم چرخ محرک · گران‌ترین خودروی تصادفی جهان …

راز 10 خودروی افسانه‌ای جهان – فروم تخصصی تندر 90 – آکو

راز 10 خودروی افسانه‌ای جهان کلیه مقالات و مطالب مرتبط به خودرو. … میشود گفت لینکلن Futura چیزی فراتر از یک اتومبیل مفهومی است، … خوب Aero-X با سرعت 250 کیلومتر برساعت و سوخت اتانول خالص می‌تواند رؤیای شما را محقق کند. … تولید برسد، یکی از گران‌قیمت‌ترین و سریع‌ترین خودروهای لوکس جهان خواهد بود.

اما این خودرو هیولایی

اما این خودرو هیولایی. … هیولایی در پاریس مشتاقان را دعوت به اولین نمایش این خودرو در پاریس اما به پای تیپ. بیشتر. … فراتر از رؤیا گران‌قیمت‌ترین. بدون اغراق این …

چرا لکسوس 600 میلیونی بخریم؟ | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل

جالب است بدانيد این خودرو بدلیل حضور لندکروزر، ھيچگاه برای مصارف بازار داخلی خود ژاپنی ھا استفاده یا فروخته نشد تا ….. فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها.

گران ترین لباس عروس ها شاهزاده های جهان | جستجو در وبلاگها | وبلاگ 24

نتایج جستجوی عبارت گران ترین لباس عروس ها و شاهزاده های جهان از بین کلیه اطلاعات و وبلاگهای ثبت … گران ترين خودروی جهان زیر پای ولید بن طلال + عکس براساس گزارش هایی که در مطبوعات منتشر شده …. تفریحییات گذاشته اند، « Admiral X Force 145» تمام آن ها را شکسته پای خود را فراتر گذاشته است. …. مردان مریخی، زنان رؤیایی!

مشخصات خودروي s300 سايپا

مشخصات خودروي s300 سايپا. … میتسوبیشی Emirai یک کانسپت فضایی · جشن 30 سالگی بی ام و در ارائه سیستم چرخ محرک · گران‌ترین خودروی تصادفی جهان · ب ام و  …

گرانترین خودروهای سال 2012 – مرجع ماشین – میهن بلاگ

11 ژوئن 2014 … پیشرانه‌ای فوق‌العاده که توسط دو توربوشارژر توانسته عدد رؤیایی 2700 … برای این خودرو یک پیشرانه 6.2 لیتری هشت سیلندر V شکل به قدرت 640 ….. طراحی غیر معمول که کارشناسان خودروسازی جهان آن را فراتر از زمان تولید این …

شلبی کبری قاتل وایپر می شود پدال مجله – ketab | دیاکو وب

_ پدال دنیای خودرو خودروهای ایرانی ایران خودرو سایپا پارس خودرو _ خودروهای آلمانی آئودی … _ فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها _31 مرداد 1394 __(31) نظر ادامه مطلب.

گزارش تصویری: راز 10 خودروی افسانه‌ای جهان – HiPersian.Com

22 آوريل 2010 … گزارش تصویری امروز خبرآنلاین به خودروهای مفهومی بی‌نظیری می‌پردازد که … یکی از گران قیمت ترین و سریع ترین خودروهای لوکس جهان خواهد بود. … میشود گفت لینکلن Futura چیزی فراتر از یک اتومبیل مفهومی است، … خوب Aero-X با سرعت 250 کیلومتر برساعت و سوخت اتانول خالص می تواند رؤیای شما را محقق کند.

کفش‌های ویژه رانندگی جگوار | بی قرار، مجله خودرو و حمل و نقل : مجله بی …

6 روز پیش … کفش‌های ویژه رانندگی جگوار | بی قرار، مجله خودرو و حمل و نقلبی قرار، مجله خودرو و حمل و نقل | راهنمای جامع خودرو ایران | Page 630 سپتامبر ۲۰۱۵ .

J5 محصول جدید کرمان موتور و شرکای چینی | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل

26 دسامبر 2012 … این خودرو با موتور 1.8 لیتری میتسوبیشی با توان 140 اسب بخار و گیربکس اتوماتیک هم عرضه می شود. …. فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها.

سوپراسپرت – روزنامه ،سلامت

کتاب های کمیک چیزی فراتر از واقعیت است و بدون شک خودروهای این جهان تخیلی هم چندان نمی تواند به واقعیت تبدیل شوند. بااین وجود در … سوپراسپرت‌های رؤیایی لامبورگینی …. در این مطلب گران قیمت ترین ماشین پلیس های جهان را بررسی می کنیم.

بهمن ٩٠ – سلسبیل

15 فوریه 2012 … در سال ۱۹۹۴ این خودرو سریع‌ترین و گران‌قیمت‌ترین خودروی جهان لقب گرفت. ….. اند، گوش نانویی قادر است اصوات در مقیاس میکروسکوپی فراتر از توانایی گوش ….. شبی در عالم رؤیا پیغمبر اکرم(ص) را در خواب می بیند، حضرت به او می …

راز 10 خودروی افسانه‌ای جهان – لیون66 – بلاگفا

22 آوريل 2010 … لیون66 – راز 10 خودروی افسانه‌ای جهان – گوناگون – لیون66. … مرحله تولید برسد، یکی از گران‌قیمت‌ترین و سریع‌ترین خودروهای لوکس جهان خواهد بود. … خوب Aero-X با سرعت 250 کیلومتر برساعت و سوخت اتانول خالص می‌تواند رؤیای شما را محقق کند. … میشود گفت لینکلن Futura چیزی فراتر از یک اتومبیل مفهومی است، …

اخبار صنعت خودرو | سریعترین خودروهای تاریخ جهان از 1894 تا به امروز …

اخبار صنعت خودرو | برترین شرکت های خودرو سازی در 15 سال گذشته … جشن 30 سالگی بی ام و در ارائه سیستم چرخ محرک · گران‌ترین خودروی تصادفی جهان · ب ام ….. جزئیات بیشتر درباره آئودی Q7 جدید · خودروهایی با سرعت فراتر از 200 مایل در ساعت ….. تبدیل ده خودروی اسپرت معروف به وانت · یک تیونینگ رؤیایی برای مرسدس بنز S63 …

خودروی مقوایی لکسس + تصویر

7 ا کتبر 2015 … مقایسه فنی خودرو ها · خبرنگار و نویسنده سایت Car.ir باشید ….. جزئیات بیشتر درباره آئودی Q7 جدید · خودروهایی با سرعت فراتر از 200 مایل در ساعت ….. تبدیل ده خودروی اسپرت معروف به وانت · یک تیونینگ رؤیایی برای مرسدس بنز ….. امکانات فوق العاده گران ترین خودروی تهران، مرسدس S500 مدل 2014 · اولین تیزر …

مجله پدال | راهنمای جامع خودرو ایران – خلق رنجروور پیک‌آپ توسط اِستارتِک

19 آوريل 2015 … نکته جالب توجه این است که این خودرو به علت ماهیت پیک‌آپ خود و درنتیجه مالیات و عوارض پایین‌تر، در …. فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها.

دکه من | رکوردشکنی سئات لئون استیشن در پیست

17 مه 2015 … موتور 2.0 لیتری توربوی این خودرو، 276 اسب‌بخار قدرت و 350 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند و با یک …. فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها.

بهترین خودروهای شاسی بلند جهان | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل

تا در نهایت یکی از این خودروها جایزه برترین خودرو سال شاسی بلند جهان را از آن خود کنند. … فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها 31 مرداد 1394 (39) نظر ادامه مطلب.

گران‌ترین خودروها در حراج‌های

9 سپتامبر 2015 … گران‌ترین خودروها در حراج‌های. … فراتر از رؤیا گران‌قیمت‌ترین … حراجی مکیوم ( Mecum) بیشترین حجم معاملات خودرو را داشته و ۳۳۱ دستگاه در آن مبادله …

خودرو و موتور سیکلت – صفحه 16 – انجمن بدنسازی و تناسب اندام ایران

شايد اگر همت و رؤيا و خطرپذيري كيشيروتويودا در راه‌اندازي خط توليد موتور … یکی از گران قیمت ترین خودروهای جهان که برچسب قیمت 2 میلیون دلاری بر …. حتی فراتر از آن، آژانس حفاظت از محیط‌زیست آمریکا (EPA ) برآورد کرده است که …

گرانترین مارک‌های جهان کدامند؟

طرح های مفهومی خودرو سازان بزرگ … پنجره های رؤیایی با جملات ناب …. مایکروسافت همچنان گرانترین مارک دنیاست اما با سقوط 2 رتبه ای در مقابل اپل و گوگل، … با این حال اینتل با رشد 12 درصدی در میزان ارزش، در جایگاهی فراتر از این رده بندی قرار دارد.

اخبار صنعت خودرو | شرایط فروش اقساطی “لیزینگ ملت” – – اقساطی

شرکت , به ملت شرایط , اقساطی اقساطی لطفاً , محصولات ایران خودرو , 2015 و فروش , سمند …. داج چارجر آتشین SRT 392 · لوتوس 3-یازده، سریع‌ترین و گران‌ترین مدل لوتوس …. جزئیات بیشتر درباره آئودی Q7 جدید · خودروهایی با سرعت فراتر از 200 مایل در ….. تبدیل ده خودروی اسپرت معروف به وانت · یک تیونینگ رؤیایی برای مرسدس بنز …

دلیل پیوستن زنان اروپایی به داعش – آلامتو

24 سپتامبر 2014 … به گزارش آلامتو به نقل از العالم ؛ “ریتا کاتز” مدیر یک مرکز تحقیقاتی در زمینه گروه‌های ترویستی، اعلام کرد : داعش که رؤیای تشکیل کشور خلافت را … کلاهبرداران با چه ترفندهایی خودروی تصادفی می‌فروشند؟ … گران‌قیمت‌ترین آیفون دنیا+عکس … جدید از موشک‌های برد بلند ایران شد که قادر است فراتر از اروپا پرواز .

تفنگ تک‌تیرانداز هکلرکوخ PSG۱ ساخت آلمان – میلیتاری نیوز

خودروهای نظامی … عرضه می‌شود و با قیمتی فراتر از ده هزار دلار یکی از گران‌قیمت‌ترین سلاح‌های جهان در کلاس خود به شمار می‌رود. … جنگنده قاهر F313 واقعیت یا رؤیا؟

خودروها سال ۲۰۳۵ چگونه خواهند بود؟+ تصاویر – شفقنا افغانستان

پلاستیک تقویت شده فیبرکربنی یا به اختصار CFRP از مدل های سری i ب ام و فراتر خواهد رفت و در بین تمام … قدرت باتری ها سهم عمده بازار را در اختیار خواهند داشت ؛ اگر در ۲۰۳۵، خودروهای کاملاً الکتریکی و … رانندگی خودکار گامی بزرگ در جهت ایمنی خودروها خواهد بود و میزان مرگ ومیر بر اثر ….. كشف گران‌قیمت‌ترین سنگ عقیق جهان + عكس.

نسخه‌های ویژه عجیب و غریب خودروها – لینک‌های داغ

31 آگوست 2015 … در این مطلب، برخی از عجیب‌ترین نمونه‌های نسخه ویژه خودروها را مرور می‌کنیم. کرایسلر ایمپریال …. فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها. 31 مرداد 1394.

سوزوکی سلریو، همتای جوان پراید در ایران‌زمین | ایراتو

فروش سوزوکی سلریو از اوایل سال 2015 میلادی آغاز گردید، این خودرو جایگزین مدل‌های شهری این برند به نام‌های آلتو و اسپلش شد ….. فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها.

پدال مجله خودرو و حمل و نقل www.pedal.ir

پدال مجله خودرو و حمل و نقل. … اخبار جدید از خودروهای DS: راز و رمز سیتروئن! کنسرسیوم PSA روزهای خوبی را …. فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها. 31 مرداد 1394.

اخبار صنعت خودرو گران ترین – عکس های زیبا

8 ا کتبر 2015 … اطلاعات فنی خودروها; قیمت خودرو; اخبار. خودروسازان … Not Found Any Result for : اخبار صنعت خودرو گران ترین … فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین .

کادیلاک Cts مدل 2014 | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل – جدید و جذاب – ایباس

طراحی خودروی جدید کادیلاک در امتداد زبان طراحی 10 سال گذشته همین خودرو می باشد و علاوه بر ….. فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها 31 مرداد 1394 (33) نظر ادامه مطلب.

مجله خودرو و حمل و نقل

مقایسه تندر 90 و سمند LX | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل25 ا کتبر 2009 … در قسمت داخل اطاق فضای رنو ….. فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها. 31 مرداد 1394. (33) نظر .

بررسی کامل لیفان X50 – ايران حال

… به خودرویی مدرن، مجهز و البته بادوام دست یابیم که از بهای مناسبی نیز برخوردار باشد؛ اما آیا این رؤیا و آرزو برآورده خواهد شد؟ … چند صباحی است خودروی لیفان X50 روانه بازار کشورمان شده و ثبت‌نام از متقاضیان این خودرو آغاز شده است. ….. خودروهایی با سرعت فراتر از 300کیلومتر در ساعت … گرانترین و ارزانترین خودروهای وارداتی سال 93

پلاک خوان دقیق خودرو در ایران ساخته شد – شهر خبر

1 روز پیش … پلاک خوان دقیق خودرو در ایران ساخته شد 230257. … پژو 208 · بهترین و جالبترین سوئیچ های حال حاضر دنیا · رؤیای خودروهایی با سوخت اتمی …. گران‌ترین ماشین عروس ایران · 80 هزار خودرو در انبار یکی از خودروسازان مانده است · قیمت … جدیدترین آمار تولید خودرو در کشور · ارزش فراری از ۱۱ میلیارد دلار فراتر می‌رود · ارزش …

كيا كارنيوال – کیا کارنیوال 2014 ؛ در انتظار تغییرپدال، مجله خودرو و …

کیا کارنیوال 2014 ؛ در انتظار تغییر | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل7 مه 2013 … 2014 Kia Sedona. ….. فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها. 31 مرداد 1394. (31) نظر.

بیوگرافی کامل ابراهیم حامدی (ابی) Ebi | فایندز

گران قیمت ترین تابلوهای نقاشی جهان … 3 – وام 25 میلیون تومانی خودرو برای خریدار بیش از 40 میلیون تومان تمام می شود …. مخاطب ترجیح بدهد کنسرت او را از همان خانه بشنود؛ اجراهای او شاید چیزی فراتر از صدای ضبط‌شدۀ او نیست. …. ابی به تازگی با همکاری شادمهر عقیلی موزیک ویدیویی با نام رؤیای ما منتشر کرده‌ است که آمار بازدید از آن …

عکس های مایباخ اکسلرو | خبر خوان فارسی

28 ژانويه 2013 … مایباخ اکسلرو ؛ خودروی 8 میلیون . … فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین . … گروه خودرو ؛ بازار خبر «مایباخ اکسلرو»(Maybach Exelero) تک خودرویی …

حافظ (آموزشي ) – من و تو با هم شویم ما – Blogfa

گران قیمت ترین پیتزای دنیا در هتل گوردون رامسی لندن سرو میشود. ….. تنها ۹ سال دیگر خودروها پرواز خواهند کرد، برای تعطیلات به ماه سفر خواهیم کرد، واقعیت … و احتمالا به زمانی طولانی تر برای محقق شدن رؤیای اتومبیل های بدون راننده نیاز خواهیم داشت. … تا سال ۲۰۲۰ ممکن است اما اهداف این عمل چیزی فراتر از یک درمان ابتدایی نخواهد بود.

قیمت خودروها و ماشین های – علوم انسانی

فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین … قیمت خودروها در مناطق … یادش بخیر مایباخ چه ماشین های … مهر 94 + شرایط و قیمت; ساخت وانت‌های .

قیمت خودرو تیبا تیپ 2 – اخبار صنعت خودروتصاویر تیبا 2

8 فوریه 2014 … اخبار صنعت خودرو | تصاویر تیبا 28 فوریه 2014 . …. گران‌ترین خودروی تصادفی جهان · ب ام و M2 یک کانورتیبل خواستنی · عکسهای مخفیانه از ….. جزئیات بیشتر درباره آئودی Q7 جدید · خودروهایی با سرعت فراتر از 200 مایل در ….. تبدیل ده خودروی اسپرت معروف به وانت · یک تیونینگ رؤیایی برای مرسدس بنز S63 …

تصاویر جدید از فیس‌لیفت تویوتا rav4: خودرو

2 آگوست 2015 … Car.ir | بانک اطلاعات خودرو · ورود عضویت · مقایسه فنی خودرو ها … گران‌ترین خودروی تصادفی جهان · ب ام و M2 یک کانورتیبل خواستنی · عکسهای مخفیانه ….. جزئیات بیشتر درباره آئودی Q7 جدید · خودروهایی با سرعت فراتر از 200 مایل در ….. تبدیل ده خودروی اسپرت معروف به وانت · یک تیونینگ رؤیایی برای مرسدس بنز …

از همه چيزو همه كس – اخبار روز

به گزارش «پرشین خودرو»، “خودروی پیاده‌روی” ابعادی در اندازه یک لپ‌تاپ دارد و از نظر کاربرد مانند …. این بشقاب سالاد که گران ترین سالاد دنیا محسوب می شود شامل گران قیمت ترین و نادرترین ادویه …. در حالي كه من آمادگي آن را دارم كه حتي فراتر از اينها هم بروم. …. کویان هونجیان اما از همان زمان یک رؤیای مهم داشت: شرکت در مسابقات پارالمپیک.

نقشه سایت – جامع ترین وب سایت خودرو در ایران | ourcar.ir

… always 0.5 http://ourcar.ir/گران-قیمت-ترین-خودروهای-جهان-1235 2015-09-26T08: 13:00+03:30 always 0.5 …. always 0.5 http://ourcar.ir/zec00-موتورسیکلتی-فراتر -از-زمان-1160 …… always 0.5 http://ourcar.ir/فیلم-شهر-یخی-و-رؤیایی-پورشه-922 …

اخبارجهانی | دور دنیا با تاکسی

17 جولای 2015 … احتمالا اغلب شما خوانندگان پدال نیز حداقل یک «خودرو» را در ذهن تجسم می‌کنید، حال سفید با نوار‌های نارنجی، ….. فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها.

پرفروش‌ترین خودروهای شاسی‌بلند بازار آمریکا در سال 2014 – Ucom.ir

11 ژوئن 2015 … پدال، مجله خودرو و حمل و نقل. پدال; دنیای خودرو. خودروهای ایرانی. ایران خودرو · سایپا ….. فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها. 31 مرداد 1394. (39) نظر.

http://persiangfx.com/weblinks/ http://persiangfx.com/weblinks/2015 …

… http://persiangfx.com/weblinks/2015/08/ببینید-این-ده-خودرو-گرانقیمت‌ترین- …. -اپل-با-طراحی‌ای-با-وسواس-طراحی-آی‌فون-و-فراتر-از-استانداردهای-ساختمان‌سازی.php ….. /بررسی-سامسونگ-گلکسی-اس-6-؛-رؤیای-صادقه-[به-همراه-بررسی-ویدیویی].php …

پیش فروش ایران خودرو دهه فجر مرحله دوم

15 جولای 2014 … مقایسه فنی خودرو ها · خبرنگار و نویسنده سایت Car.ir باشید …. کشورهایی که گران ترین بنزین را می فروشند · رندترین پلاک‌ ایرانی به‌ یک‌ پورشه ….. جزئیات بیشتر درباره آئودی Q7 جدید · خودروهایی با سرعت فراتر از 200 مایل در ….. تبدیل ده خودروی اسپرت معروف به وانت · یک تیونینگ رؤیایی برای مرسدس بنز S63 …

کویر موتور اسپرت 150

پدال، مجله خودرو و حمل و نقل …. F4 که در ارزان ترین مدلش حدود 18000 دلار و در گران ترین مدلش (F4RR) بیش از 25000 دلار قیمت …. فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها.

بررسی هیوندا الانترا 2015 + تصاویر | خودرو | خبر من

Car.ir | بانک اطلاعات خودرو · ورود عضویت · مقایسه فنی خودرو ها …. تویوتا برترین برند خودروسازی دنیا در سال 2013 · کشورهایی که گران ترین بنزین را می … جدید اشکودا فابیا برای نمایشگاه پاریس · سیویک تایپ R فراتر از یک خودروی اسپرت …… تبدیل ده خودروی اسپرت معروف به وانت · یک تیونینگ رؤیایی برای مرسدس بنز S63 …

حذفی هندی نماشا – تماس با ما – چهار وبلاگ

… و یک بادام کوچک به پایین هر کدام متصل است بادام هندي از گران قیمت ترین آجیل ه … به گزارش کانون هواداران بایرن مونیخ،برای بازیکنان بایرن مونیخ رؤیای کسب …

فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها

برگرفته از : فراتر از رؤیا: گران‌قیمت‌ترین خودروها