میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط

میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط

باوجود ادامه کشمکش‌ها میان خودروسازان و دولتمردان برای کاهش و یا افزایش قیمت محصولات داخلی، خبرهای موثقی از انبار شدن بیش از هشتاد هزار دستگاه خودرو در انبارهای یک شرکت ایرانی تولیدکننده خودرو به گوش می‌رسد. عدم خرید خودرو توسط مردم باعث شده است خودروسازهای داخلی با انباشت محصول در انبارهای خود مواجه شوند. به گزارش عصر ایران، مشاور ارشد رئیس‌جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی با اعلام این خبر گفت: هم‌اکنون کمبود عرضه وجود ندارد ولی به‌طور جدی با کاهش تقاضا مواجه هستیم. اکبر ترکان که در یک گفت‌وگوی زنده با رادیو اقتصاد صحبت می‌کرد، افزود: تقاضا به حدی کم است که هم‌اکنون یکی از خودروسازان مجبور شده است در انبار خود 80 هزار خودرو نگهداری کند.
در هفته‌های اخیر خرید خودروهای صفر به‌طور جدی کاهش یافته است و متعاقب آن، اکثر خودروهای موجود در بازار، نسبت به ماه گذشته کاهش قیمت داشته‌اند. با این حال و به‌رغم اینکه خودروسازان با انباشت خودرو مواجه هستند، قیمت رسمی خود را کاهش نمی‌دهند و متقابلاً مردم هم تمایل سابق به خرید خودرو را ندارند.

405
این اتفاقات جالب درباره قیمت خودروها در بازار داخلی در حالی اتفاق می‌افتد که خودروسازان داخلی همچنان در خواب به سر می‌برند و رؤیای افزایش قیمت‌ها را در سر می‌پرورانند. شب گذشته میرخانی رشتی مشاور دبیر انجمن خودروسازان در مناظره با رضا شیوا رییس شورای رقابت درباره اهمیت افزایش 20 درصدی در قیمت خودروهای تولید داخل صحبت نمود. وی که با لحنی توهین‌آمیز انتظار کاهش قیمت خودرو از سوی مردم را توهمی دانست گفت: انتظار کاهش قیمت خودروهای داخلی توهمی است. این توقع یا توهم است که ما قیمت خودروها را کاهش دهیم چراکه با توجه به ضرر و زیان کنونی، در صورت کاهش قیمت بیشتر متضرر می‌شویم.

تصویر ماهواره ای از خودروهای انبار شده

تصویر ماهواره ای از خودروهای انبار شده

البته با وضعیتی که هم‌اکنون در بازار خودرو به وجود آمده می‌توان به جرات گفت که حاشیه بازار برای هیچ خودرویی وجود ندارد و حتی قیمت برخی از خودروها به زیر نرخ کارخانه رسیده است. مطابق بررسی‌های انجام‌شده هم‌اکنون قیمت 9 خودرو که برخی از آنها از پرفروش‌ترین خودروهای داخلی نیز هستند در بازار به زیر قیمت کارخانه سقوط کرده‌اند. هم‌اکنون قیمت هر دستگاه خودرو پژو 405 جی‌ال‌ایکس در بازار آزاد 200 هزار تومان، پژو 405 دوگانه‌سوز 100 هزار تومان، پژو 206 تیپ 2 معادل 200 هزار تومان، پژو 206 تیپ 5 معادل 290 هزار تومان، پژو 206 صندوقدار V8 معادل 400 هزار تومان، رانا ال ایکس 800 هزار تومان، سمند سورن 900 هزار تومان، سراتو اتوماتیک سایپا 6 میلیون تومان و سوزوکی ویتارا معادل 8 میلیون تومان کمتر از نرخ مصوب کارخانه در بازار خریدوفروش می‌شود. همچنین تندر 90 اتوماتیک 200 هزار تومان، پژو پارس ال ایکس 200 هزار تومان، پژو 405 slx با 300 هزار تومان، پارس تندر فول با 1 میلیون تومان و لیفان X60 تولیدی کرمان موتور با 3 میلیون تومان کاهش قیمت نسبت به هفته گذشته در بازار خریدوفروش شدند.

sales-car-iran-now
دراین‌باره علی میرزاخانی سردبیر روزنامه مشهور دنیای اقتصاد نیز در صفحه فیس‌بوک خود در پاسخ به سؤالی درباره کمپین” تحریم خودروهای داخلی ” نوشت: “بنده ضمن اینکه کیفیت خودروهای داخلی را در شأن ایرانی نمی‌دانم و همه انتقادات وارده به‌ویژه اتلاف منابع گسترده در خودروسازی‌های داخلی را تأیید می‌کنم ولی درعین‌حال، این کمپین را در شرایط فعلی به نفع اقتصاد ملی نمی‌دانم؛ به این دلایل:
١- نقطه شروع این کمپین را مشکوک می‌دانم. مخصوصاً که رقیب خودروهای داخلی از نقطه‌نظر کارشناسی، خودروهای چینی است نه همه خودروهای وارداتی. نکته عجیب آنکه حدود چند هفته قبل از آغاز این کمپین، انتقادات وسیعی نسبت به خودروهای چینی مطرح شد که سقوط قابل‌تأمل قیمت خودروهای چینی را در پی داشت. اما در یک چشم‌بندی عجیب و به یک‌باره، این کمپین جایگزین انتقاد از خودروهای چینی شد که به‌هرحال داستان را کمی پیچیده می‌کند.
٢ – این نوع کمپین‌ها معمولاً موقعی نتیجه‌بخش است که کیفیت کالایی به‌صورت ناگهانی افت کند یا اینکه قیمت آن به نحوی غیرمنطقی در یک بازه زمانی کوتاه فراتر از نرخ تورم بالا رود. اما در مورد خودروی داخلی مسئله بی‌کیفیتی یک معضل مزمن است که باید در یک بازه زمانی معقول حل و فصل شود و فشار کوتاه‌مدت روی این صنعت جز نابودی آن و تحمیل تبعات ویرانگر به اقتصاد ملی نتیجه‌ای به دنبال نخواهد داشت. درباره افزایش قیمت هم باید گفت که این گرانی در دوره اخیر فراتر از نرخ تورم نبوده است و گرانی خودرو هم مثل بقیه کالاها معلول افزایش شدید تورم در سال‌های اخیر بوده است و افزایش تورم هم معلول چاپ پول بدون پشتوانه در دولت سابق.
٣- اعتقاد بنده این است که خودروسازی‌های داخلی باید به برندهای معتبر جهانی فروخته شوند و این تنها راه نجات صنعت خودروی داخلی بدون آسیب زدن به اقتصاد ملی است.
اما در شرایطی که گفته می‌شود رکود بازار، خودروسازان داخلی را با مشکل مالی روبه‌رو کرده است، یکی از فعالان صنعت قطعه از واگذاری خودروهای چینی به‌جای طلب قطعه سازان خبر داد. فرهاد به‌نیا با اشاره به اینکه در حال حاضر مطالبات قطعه‌سازان از خودروسازان نسبت به گذشته افزایش یافته، گفت: برخی از شرکت‌های خودروساز در ازای پرداخت بدهی خود، خودرو به قطعه‌سازان تحویل می‌دهند، با این حال مشکل اینجاست که خریداری برای خودرو وجود ندارد و این راه‌حل نیز پاسخگو نبوده است. به نیا اما خبر از تولید سه خودرو جدید در کشور داد و گفت: این خودروها شامل پژو 409، سمند 502 و پژو 307 می‌شوند. وی در ادامه به این موضوع نیز اشاره کرد که دادگاه تجدیدنظر دیوان عدالت اداری، مجمع انتخاباتی اول مرداد 93 انجمن قطعه‌سازان کشور را باطل اعلام کرده است. به‌نیا، اما مطرح شدن بحث همکاری با خودروسازان خارجی را عاملی برای رکود بیشتر در بازار خودرو دانست و گفت: این مسئله باعث شده تا بسیاری از خریداران برای خرید خودرو دست نگه دارند، در حالی که هنوز هیچ قراردادی با خودروسازان خارجی امضا نشده است. به گفته این قطعه‌ساز، پرداخت وام‌های با بهره مناسب از سوی شرکت‌های لیزینگ باعث رونق فروش خودرو در کشور خواهد شد.

Apple iCar imagined

Apple iCar imagined

همچنان که در ماه‌ها و هفته‌های اخیر از دو غول نیآوری جهان یعنی اپل و مایکروسافت خبرهای متعددی درباره ورود به عرصه خودرو شنیده می‌شود به‌تازگی تصاویر یا رندرهایی از خودروی iCar اپل منتشر شده که بسیار جالب توجه‌اند. این تصاویر نه توسط جاسوسان صنعتی به سرقت رفته و نه از استودیو طراحی اپل به بیرون درز یافته بلکه طراحانی گمنام حدس‌های خود را به‌صورت تصویری درباره شکل و شمایل «آی کار»، یا همان خودروی اپل، این‌گونه که در تصاویر می‌بینید، کشیده‌اند.

jQuery(document).ready(function($){ $(“a[rel^=’prettyPhoto’]”).prettyPhoto({animation_speed:’fast’,slideshow:10000, deeplinking: false}); });

  • apple-imove-concept-car
  • Apple iCar rendered
  • apple-icar-concept-by-franco-grassi_02
  • Apple-Car-rendering-001

از فرانسه خبر می‌رسد رنو به فکر ارائه نسلی نوین از مگان اسپید افتاده است و هم‌اکنون در آلمان در حال آزمایش این مدل پرطرفدار است. جاسوسان صنعتی مجلات خودرویی آلمان به‌تازگی تصاویری از این هاچ بک داغ منتشر نموده‌اند که نسل نوین این خودرو را در زیر لایه‌ای از پوشش شطرنجی نشان می‌دهد. بر اساس اعلام یک وب‌سایت هندی، نسل جدید مگان در ظاهر به خط‌مشی جدید رنو در طراحی محصولاتش وفادار است و احتمالاً به تالیسمان شباهت‌هایی داشته باشد. مگان جدید از موتورهای 1.2 و 1.6 لیتری بنزینی و موتورهای 1.5 و 1.6 لیتری توربودیزل بهره می‌گیرد. به‌احتمال فراوان این مدل در نمایشگاه‌های خودرویی که در ماه سپتامبر 2015 برگزار می‌شوند معرفی و بلافاصله برای فروش آماده می‌گردد. گفته شده مدل استیت یا استیشن این مدل نیز تا اواسط 2016 به بازارهای جهانی عرضه می‌گردد.

Renault Megane spy-photo

Renault Megane spy-photo

کمپانی فورد آمریکا از فراخوان کامیونت‌های سری F به دلیل نقص در سیستم کمربند ایمنی این مدل‌ها خبر داده است. به گفته فورد این فراخوان که شامل نقص در مدل‌های F-650 و F-750 تولیدی 2011 تا 2013 و مدل‌های 2015 می‌گردد ممکن است موجب بروز خطراتی برای سرنشینان گردد و در تصادفات باعث آسیب رسیدن به افرادی گردد که از این کمربندها استفاده می‌کنند. دامنه این فراخوان گسترده نیست و شامل 2500 دستگاه از این کامیونت‌ها در آمریکا و 400 دستگاه در کانادا می‌باشد. فورد اعلام نموده هنوز از صدمات احتمالی این نقص به خریداران آگاه نیست. مدل‌های F-650 و F-750 تولیدی فورد در کارخانه اوهایو مونتاژ می‌گردند.

Ford F-650

Ford F-650

از آلمان خبر می‌رسد مدل جدید فایتون که یکی از خودروهای نه چندان موفق فولکس‌واگن به شمار می‌رود آماده تولید است اما این خودروساز در تلاش برای بهبود سوددهی فایتون، قصد دارد تولید و هزینه‌های قطعات این سدان لوکس را کاهش دهد از رو معرفی آن را به تعویق خواهد انداخت.

VW Phaeton Rendering

VW Phaeton Rendering

به گزارش ایسنا، بر اساس گزارش بلومبرگ به نقل از منابع آگاه، هزینه تولید فایتون سه برابر سدان اندازه متوسط پاسات است. فایتون 89 هزار و 650 یورویی که پروژه مورد علاقه فردیناند پیچ، رییس هیئت مدیره سابق فولکس‌واگن بود، در میان مدل‌های سدان، هاچ بک و شاسی‌بلند این خودروساز غیرمعمول به شمار می‌رود. این خودرو در یک تسهیلات ویژه در درسدن آلمان توسط تکنسین‌هایی که یونیفرم و دستکش‌های سفید دارند، به‌صورت دستی مونتاژ می‌شود. در طراحی داخلی این مدل روکش چوبی خاص و صندلی‌هایی استفاده شده‌اند که به 18 شکل مختلف قابل تنظیم هستند. معرفی مدل جدید فایتون این پیام را می‌رساند که فولکس‌واگن از دوران پیچ فاصله می‌گیرد و به سودآوری توجه بیشتری پیدا می‌کند. در مقایسه با حاشیه سود پنج درصد برای رقیبی مانند پژو سیتروئن، سود عملیاتی برند فولکس‌واگن برابر در نیمه اول امسال با 2.7 درصد فروش برابر بود. هربرت دیس که از ژوئیه هدایت برند فولکس‌واگن را به‌دست گرفته است، مأموریت دارد سودآوری بزرگ‌ترین واحد گروه خودروسازی فولکس‌واگن را بهبود ببخشد. توانایی او برای بهبود پروژه‌هایی مانند فایتون آزمون کلیدی برای وی به‌عنوان یکی از نامزدهای جانشینی وینترکورن به عنوان مدیرعامل خواهد بود. در گذشته اقداماتی که برای تغییرات در فایتون انجام گرفت، به بهای شغل مدیران فولکس‌واگن تمام شده بود. تصمیم ولفگانک برنهارد برای خارج کردن این خودرو از بازار آمریکا در سال 2006 که به دلیل تقاضای ضعیف برای آن بود، در برکناری وی از مدیریت برند فولکس‌واگن نقش داشت.

VW Phaeton Rendering

VW Phaeton Rendering

و اینکه جاسوسان صنعتی با انتشار تصاویری اعلام کرده‌اند خودروی کراس اووری را دیده‌اند که در کوه‌های اطراف کالیفرنیای آمریکا توسط تیمی متخصص در حال آزمایش بوده است و به‌شدت به محصولات مزدا شبیه بوده است. به نظر می‌رسد این مدل همان نسل جدید خودروی مزدا CX9 باشد که در روزهای گذشته نیز تصاویری از آن منتشر شده بود. این خودرو که بر اساس فلسفه طراحی کودو ساخته شده و از شمایلی نوین برخوردار است حاوی زبان طراحی جدیدی است که مزدا در محصولاتش به کار می‌گیرد. در این مدل با به‌روزرسانی چراغ‌ها و همچنین اتصال چراغ‌های کناره به تیغه کرومی جلوپنجره مواجهیم. مزدا با ابتکاری نو در دماغه CX9 از یک جلوپنجره توری و 5 ضلعی استفاده کرده است. این خط‌مشی پیش از این در شیوه طراحی مزدا 3،6 و CX5 نیز رعایت شده بود. باآنکه از فضای داخلی این مدل نیز اطلاعاتی در دست نیست اما مقامات مزدا از تغییر کامل داشبورد و طراحی داخلی خبر داده‌اند. موتور مورداستفاده در این مدل همان پیشرانه 2 لیتری اسکای اکتیو است که به توربو مجهز شده است. با آن که این مدل بر روی پلاتفورم جهانی CD3 ساخته شده و خواهرخوانده فورد فیوژن و لینکلن MKZ است اما به احتمال فراوان دوره همکاری مزدا و فورد در ارائه مدل‌هایی با پلاتفورم مشترک به‌زودی به سر خواهد آمد.

2017 Mazda X-9

2017 Mazda X-9

میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط

میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط | کشکول

میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط. باوجود ادامه کشمکش‌ها میان خودروسازان و دولتمردان برای کاهش و یا افزایش قیمت محصولات داخلی، خبرهای موثقی…

میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط « آخرین مدل های خودرو

باوجود ادامه کشمکش‌ها میان خودروسازان و دولتمردان برای کاهش و یا افزایش قیمت محصولات داخلی، خبرهای موثقی از انبار شدن بیش از هشتاد هزار دستگاه خودرو در انبارهای …

بازار خودرو همچنان راکد – دانلودزها

کاهش قیمت خودروها ادامه دارد و و ایران خودرو تولید محصولاتش را میز خبر بازار خودرو همچنان راکد. میز خبر بازار خودرو همچنان راکد قیمت ها درحال سقوط. کاهش قیمت خودروها ادامه …

اخبار صنعت خودرو بررسی کیا – درباره ی ما

نمایشگاه نیویورک 2013: کیا درحالی سومین نسل سراتو/فورت را در نمایشگاه نیویورک رونمایی کرد … قیمت‌ها درحال سقوط 01 شهریور 1394 (94) نظر ادامه مطلب. … رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز 02 شهریور 1394 میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد…

ادامه رکود در بازار خودرو کاهش 10 درصدی قیمت خودرو – ای او

میز خبر بازار خودرو همچنان راکد قیمت ها درحال سقوط. بازار خبر. بازار خبر سایت تحلیلی خبری اقتصاد ایران قیمت سکه و ارز قیمت خودرو اگهی استخدام. پول نیوز.

دکه من | میز خبر: روحانی از خودروسازان آمریکایی دعوت کرد

3 ا کتبر 2015 … این درحالی است که بنا به ادعای برخی سایت‌ها دو خودروساز وطنی در … در روزهایی که بازار خودرو ایران با رکود دست و پنجه نرم می کند، خبر می … و قیمت مناسب توجه کند همچنان بر ادامه کمپین تحریم خودروهای داخلی … در کنترل خودرو، بر اثر سقوط به یک گودال سنگی در دم کشته می‌شود. …. میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد…

میز خبر: بمب ترکید، خودروسازان به کما رفتند – راه فردا

12 ا کتبر 2015 … میز خبر: بمب ترکید، خودروسازان به کما رفتند … به گفته آنها، این احتمال وجود دارد که به‌زودی قیمت خودروهای داخلی دستخوش تغییر شود و یا اینکه خودروسازان کشور قراردادی جدید …. میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط.

الف دیرکرد تحویل خودرو – درباره ی ما

تبلیغات مطالب اخیر میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط 01 شهریور 1394 (41) نظر ادامه مطلب… تجربه نخست با فورد موستانگ شلبی GT350R 01  …

چه چیز ترمز سقوط قیمت نفت – نکستروب

23 سپتامبر 2015 … میز خبر بازار خودرو همچنان راکد قیمت ها درحال سقوط. یاسوج 24 پایگاه خبری یاسوج. پایگاه خبری و اطلاع رسانی یاسوج استان کهگیلویه و بویراحمد.

میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط – سرگرمی …

23 آگوست 2015 … باوجود ادامه کشمکش‌ها میان خودروسازان و دولتمردان برای کاهش و یا افزایش قیمت محصولات داخلی، خبرهای موثقی از انبار شدن بیش از هشتاد هزار دستگاه …

قیمت خودرو 1 شهریور 1394

23 آگوست 2015 … میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط | پدال … www.pedal.ir/میز-خبر /میز-خبر-بازار-خودرو-رکود/ ۶ ساعت پیش – تاریخ: 01 شهریور …

میز خبر تکاپو و جدال صنعت خودروسازی با کمپین – موزیکس

23 سپتامبر 2015 … مجله ای سرگرم کننده با موضوعات متنوع از سراسر اینترنت. میز خبر بازار خودرو همچنان راکد. میز خبر بازار خودرو همچنان راکد قیمت ها درحال سقوط.

روغن موتور را جدی بگیرید!! | پدال …

16 سپتامبر 2015 … باسلام بهترین روغن موتور درحال حاضر که تقلبی نداره روغن آترود هست که خیلی باکیفیته. …. میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط.

بازار راکد خودرو؛ قیمت ها بالاست و مرد‌م همچنان خود‌رو نمی خرند‌ « سایت …

3 روز پیش … سایت خبری تحلیلی کلمه – KALEME.com – Iran's latest breaking news and analysis. بازار راکد خودرو؛ قیمت ها بالاست و مرد‌م همچنان خود‌رو نمی خرند‌ « سایت خبری تحلیلی کلمه. … نعمتی: هر وقت با فراکسیون اصولگرایان توافق کردیم، زیر میز زدند …. به گفته آنها، د‌ر حال حاضر پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با قیمتی برابر با ۳۶ …

عکس میز خبر بازار خودرو همچنان راکد… – وب

میز خبر بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط پدال، مجله … ec998_appleicarconcepty … میز خبر بازار خودرو همچنان میز خبر بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها …

عصر خودرو صفحه اصلی – لیست مطالب

02 شهریور 1394 (7) نظر میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط. باوجود ادامه کشمکش‌ها میان خودروسازان و دولتمردان برای کاهش و یا افزایش قیمت محصولات …

پیشخوان خبری پرتال دانشگاهی | چشم‌انداز توافق هسته‌ای روی بازار خودرو

5 آوريل 2015 … دیدگاه شما در رابطه با چشم انداز صنعت و بازار خودروی ایران پس از لغو تحریم ها چیست؟ …. میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط.

اقتصاد ایران آنلاین – خودرو

در حال حاضر اگرچه خریداران خودروهای داخلی و خارجی در صورت انصراف از خرید می‌توانند با پر کردن فرم انصراف،. … طرح ارتقای کیفیت روی میز خودروسازان … آنگونه که فعالان بازار خودرو می‌گویند، بازار همچنان راکد است و حتی در برخی از انواع خودروها همچون تندر . … قیمت پژو پارس بالارفت؛ ال90 سقوط کرد / از قیمت خودروها چه خبر؟

لحظه به لحظه | میز خبر: وقتی نادال از مرسدس خوشش نمی‌آید

17 ژوئن 2015 … میز خبر: وقتی نادال مرسدس خوشش نمی‌آید. … میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط. 01 شهریور 1394. (115) نظر · ادامه مطلب.

لحظه به لحظه | میز خبر: کاهش واردات خودروهای خارجی/ نقص فنی خودروهای …

1 جولای 2015 … اخبار میز خبر امروز با احساسات و عواطف یک ملت و انتظارشان برای اتمام یک مناقشه هسته‌ای آغاز می‌شود. … دراین‌باره دیروز روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: در حالی بازار خودروهای وارداتی ….. میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط.

افت ۲۰۰ هزار تا ۲.۵ میلیون تومانی قیمت داخلی‌ها بازار خودرو در …

29 مرداد 1394 – 22:30 تعداد بازدید: 2498 کد خبر : 109783 … خودرو با رکود شدیدی همراه است و قیمت‌ها در این بازار همچنان در سراشیبی سقوط قرار دارد. … همچنین قیمت نوع دوگانه‌سوز این خودرو با افت ۳۰۰ هزار تومانی، در حال حاضر به … در مورد سمند ال‌ایکس نیز باید به ثبات قیمت این خودرو در بازار اشاره کنیم که همچنان با قیمت ۳۰ میلیون و ۲۰۰ …

میز خبر: خودروی ارزان رنو در ایران | پدال، مجله خودرو و …

24 ژوئن 2015 … اخبار این هفته پدال را درحالی پی می‌گیریم که رنو خود را برای تولید خودروی ارزان در ایران …ا. … میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط.

میز خبر: ابرخودروی دوج، تغییر مدیریت سایپا، ورود خودروهای چینی

11 ژوئن 2015 … میز خبر: ابرخودروی دوج، تغییر مدیریت سایپا، ورود خودروهای چینی. … میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط. 01 شهریور 1394.

میز خبر: آستون مارتین با طعم مرسدس و داستان ربات قاتل فولکس واگن

4 جولای 2015 … میز خبر: آستون مارتین با طعم مرسدس و داستان ربات قاتل فولکس واگن. … میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط. 01 شهریور 1394.

میز خبر: تکاپو و جدال صنعت خودروسازی با کمپین – خبر آنتایم

23 سپتامبر 2015 … میز-خبر-تکاپو-و-جدال-صنعت-خودروسازی-با-کمپین. … پدال، مجله خودرو و حمل و نقل … پیمان کارگر مدیرعامل رنوپارس اعلام کرده این خودرو با قیمت 43 میلیون تومان به دست مشتریان ایرانی خواهد رسید. …. میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط …. یک فروند هواپیمای نظامی آمریکا در افغانستان سقوط کرد …

بررسی خودروی هیوندای آوانته

خرید عینک آفتابی Louis Vuitton با قیمت ارزان …. تبلیغات مطالب اخیر میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط 01 شهریور 1394 (51) نظر ادامه مطلب.

رکود بازار خودرو همچنان ادامه دارد :: آهو

18 سپتامبر 2015 … کاهش قیمت‌ها و رکود در بازار خودرو همچنان ادامه دارد/ تندر 90 یک میلیون و . … کاهش قیمت خودرو های داخلی همچنان ادامه دارد+ جدول | بویر نیوز – خبر …. عصر خودرو: رئیس اتحادیه صنف نمایشگاهداران اتومبیل گفت: درحال حاضر با توجه به اعلام نرخها … بازار همچنان در سراشیبی سقوط قرار دارد. ….. میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد…

قیمت لوازم یدکی تندر 90 | پدال …

24 آگوست 2015 … … یدکی تندر 90. تاریخ: 28 اسفند 1392 در: ایران خودرو, ایستگاه, تندر L90, رنو ( 137) نظر … میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط.

نگاهی به اوپل کورسا 2015 تصاویر – بازار خبر

www.pedal.ir/میز-خبر/میز-خبر-بازار-خودرو… میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط. عکس ماشین،گالری عکس ماشین … www.akairan.com/foto-aka/ foto- …

کاهش قیمت خودرو ادامه می‌یابد – ویوان نیوز

همزمان با ثبات و كاهش نسبی قیمت ارز، بهای انواع خودروهای داخلی و وارداتی بشدت كاهش … رکود همچنان در حال خودنمایی در بازار خودرو کشور است و اگرچه قیمت‌ها روندی نزولی طی … قیمت این خودرو با شش میلیون تومان سقوط از 31 به 25 میلیون تومان رسیده است . … به عنوان یك فصل راكد بـــرای بازار خودرو از دیگر عوامل كاهش قیمت‌ها به شمار می‌رود.

تصاویر جاسوسان صنعتی از نسل نوین ولوو S90 | ایراتو

25 آگوست 2015 … پلاتفورم SPA که نسل جدیدی از خودروهای ولوو بر اساس آن ساخته می‌شوند نخستین بار در مدل …. میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط.

قیمت خودرو 4 شهریور 1394 | آرشیو وبلاگهای ایران

26 آگوست 2015 … میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط | پدال … www.pedal.ir/میز-خبر /میز-خبر-بازار-خودرو-رکود/ ۲ روز پیش – تاریخ: 01 شهریور 1394 …

100 هزار خودرو صفر در انبار خودروسازان خاک می خورند

نخريد” براي مقابله با افزايش قيمت خودرو و افت كيفيت تشكيل … در معرض توقف … میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط | پدال، مجله خودرو و .

فال روزانه | آپدیت نود 32 | قیمت سکه ، طلا ؛ ارز آرشيو وبلاگهاي فارسي

میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط | پدال … www.pedal.ir/میز-خبر /میز-خبر-بازار-خودرو-رکود/ ۶ ساعت پیش – تاریخ: 01 شهریور 1394 … این اتفاقات …

قیمت انواع خودروهای داخلی در بازار | – روزهای گرم تابستان

13 آگوست 2015 … روزهای گرم تابستان در حال سپری شدن است و هنوز، بازار رونق نگرفته است. … آنگونه که فعالان بازار خودرو می گویند، بازار همچنان راکد است و حتی در برخی از انواع … در این میان علاوه بر کاهش قیمت خودروهای داخلی، برخی خبر از کاهش یک تا دو … سقوط 1 میلیونی قیمت زعفران … پرونده امامزاده سازان زمین خوار روی میز دادگاه …

لیفان 620 با موتور قویتر و قیمت گرانتر | مجله پدال

بنابراین قیمتی حدود 27 میلیون تومان برای این خودرو قابل پیش بینی است که نسبت به قیمت لیفان 720 هم …. میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط.

اخبار | سایت تفریحی مهر سل – Part 117

در حال برنامه‌ریزی برای چند سورپرایز و برنامه ویژه هم هستیم. …. پشت سر می گذاشتند، آمریکا با اعمال تحریم های جدید باعث ترک میز مذاکره از سوی ایران شد و …… باغات شمال به بازار قیمت این میوه‌ها کاهش خوبی داشته است اما همچنان میوه‌هایی مانند سیب و انار و …… The post بازار خودرو همچنان راکد است appeared first on پایگاه خبری دل نیوز.

لوازم یدکی تندر 93 – قیمت لوازم یدکی تندر 90پدال، مجله خودرو و حمل و نقل

قیمت لوازم یدکی تندر 90 | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل19 مارس 2014 … بنده از سال 81 تا مرداد ….. میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط. 01 شهریور 1394.

جیلی EC7 و سلام به بازار ایران | مجله پدال

عرضه این خودرو به بازار با قیمتی در محدوده 30 میلیون تومان پیش بینی می شود. Geely Emgrand …. میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط. 01 شهریور  …

لیفان 620 با موتور قویتر و قیمت گرانتر | مجله پدال

لیفان 620 با موتور قویتر و قیمت گرانتر. تاریخ: 15 فروردین 1391. در: لیفان …. میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط. 01 شهریور 1394. (66) نظر.

قیمت خودروهای صفر در بازار تهران – قیمت طلا و سکه

12 مارس 2015 … از بازار پراید هم، اما خبر می‌رسد که هم‌اکنون پراید در مدل 131 قیمتی … در مورد پراید 111 نیز گفته می‌شود که این خودرو در حال حاضر قیمتی برابر با 20 میلیون و 800 هزار تومان دارد. … میبینم که فشار راکد بودن بازار روی خیلیا تاثیر گذاشته ! …. بیاد پایین مسکنو مصالح ارزون بشه برفرض حالا از یذره تا سقوط شدید ولی …

رکود شدید بازار خودرو در اصفهان – جديدترين اخبار ايران و جهان ممتاز نیوز

وی عنوان کرد: در این مدت قیمت اتومبیل‌های خارجی در اصفهان بین ۲۰ تا ۳۰ درصد کاهش … به تازگی خرید و فروش در بازار خودرو به طور چشمگیری کاهش یافته است. … و فروشندگان خودرو کشور گفت: برخلاف پیش‌بینی‌ها، رکود بازار خودرو همچنان ادامه داشته … شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است بازار خودرو راکد شد عصر خودرو: در …

وبلاگ – کیفیت خودروی خارجی سه برابر خودروی ایرانی

15 سپتامبر 2015 … خودرو – آخرین اخبار از بازار خودرو، قیمت خودروهای داخلی و خارجی . …. میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط | پدال .

نیم‌نگاهی به جک S5، چینی تیزپای | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل – jetlink.ir

2 ژانويه 2015 … قیمت روز وسایل نقلیه · قیمت روز خودروها · قیمت … در حال حاضر بازار خودروهای کراس‌اوور کشور به‌طورکلی به دو بخش تقسیم می‌شود. بخش بالایی آن در تسلط انواع ….. میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط. 01 شهریور 1394.

بازار خودرو در انتظار ثبات و کاهش قیمت – Bartarinha.IR | برترین ها

فرارو: انتظار می‌رود که بازار خودرو در سال جدید با ثبات و کاهش قیمت‌ها همراه باشد. … قیمت‌ها موجب شد که همه منتظر کاهش قیمت خودرو بمانند و به این ترتیب بازار راکد شد. … اینکه اطلاعات بازار سرمایه از سودآوری «ایران خودرو» خبر می‌داد، خودروسازان باز هم از نیاز … اگرچه همچنان همه چشم‌ها به میز مذاکرات دوخته شده و امید به لغو تحریم‌های علیه ایران …

قیمت خودرو در هفته گذشته چقدر کاهش یافت؟/ بازار خودرو خریدار ندارد

شماره خبر: 62992 تاريخ انتشار خبر: 26/02/1394 تعداد بازدید: 2059 نسخه قابل چاپ خبر … در حالی 54 روز از ابتدای سال 94 می‌گذرد که همچنان بازار خودرو با رکود دست و پنجه نرم می‌کند؛ به طوری که همین بازار راکد باعث شده که قیمت‌ها روند نزولی در پیش گیرد. … در حال حاضر گشتی در بازار خودرو بیانگر آن است که قیمت خودرو پراید 111 و …

مجله پدال – اخبار خودرو – – ارسال 135 هزار دستگاه از محصولات گروه …

30 ژوئن 2015 … مجله پدال – اخبار خودرو – به گزارش خبر خودرو، گروه خودروسازی سایپا تا کنون 135 هزار … عراق صادر نموده و از سال 1389 تا کنون رتبه اول فروش در این بازار را در اختیار داشته است. … میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط.

4ID – تفریح و سرگرمی

22 جولای 2015 … تشدید رکود در بازار خودرو کشور در حالی این روزها به سوژه‌ای داغ تبدیل شده که …. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی صدور مجوز افزایش سرمایه 2.5 هزار …. می شود به این معنا می باشد که نوسانات در قیمت سهم در حال کاهش یافتن …… قرار است بهزاد به همراه مجتبی و سعید سر میز قمار بنشینند. …… راکد خواباندن پول

فروش قسطی و بدون سود خودرو در بازار راکد – نیک صالحی

19 سپتامبر 2015 … بازار خودرو , قیمت خودرو , فروش اقساطی خودرو , خودروسازان داخلی , فروش … سقوط قیمت مسکن به نرخ‌ های سال 90 … درحالی آغاز شده بود که خودروسازان در روزهای آغازین تفاهم هسته‌ای همچنان بر مواضع … و شرکت سایپا نیز از فروش اقساطی خودروی سراتو بدون سود خبر داد. ….. گران ترین میز نهارخوری در ایران به قیمت 2 میلیارد.

قیمت خودروهای صفر در بازار تهران – تی نیوز

12 مارس 2015 … روی خط خبر loading … سقوط قیمت سهام بانک قوامین به زیر 100 تومان/اکنون زمان خرید است … می‌برد، اما بازار خودرو همچنان راکد است و با توجه به تقاضای اندک، قیمت خودروها … این در حالی است که هر ساله در روزهای پایانی اسفندماه بازار خودرو به دلیل در … سمند مدل سورن نیز با تغییر اندک ۲۰۰ هزار تومانی در حال حاضر ۳۶ …

میز خبر: اخم به فرانسوی‌ها، رکود در بازار داخلی : مجله بی قرار

4 روز پیش … میز خبر: اخم به فرانسوی‌ها، رکود در بازار داخلیمیز خبر: اخم به فرانسوی‌ها، رکود در … خودروهای حاصل از این پروسه جایگزین مدل‌های موجود در بازارهای درحال …

بی‌ام‌و 3 میلیاردی چگونه وارد ایران شد؟ – بیتوته

6 ژوئن 2015 … بازار خرید و فروش خودرو بازار خودور , بی ام و , اخبار اقتصادی ,بازار خرید خودروهای صفر کیلومتر,خودروهای صفر کیلومتر,اخبار , … بازار خرید خودروهای صفر کیلومتر همچنان راکد است. …. درحالی گفته می‌شود این خودرو در ایران سه میلیارد تومان قیمت خورده که ….. میز ناهار ویژه کریس رونالدو! … همه شاخص ها در حال سقوط است!

افزایش قیمت خودرو روی میز/ توقف تولید پراید/ نگرانی از … – فارس

22 نوامبر 2013 … افزایش قیمت خودرو روی میز/ توقف تولید پراید/ نگرانی از حضور … در هفته‌ای که گذشت، خودرو همچنان خبرسازترین موضوع در بخش صنعت بود … کاظمی با بیان اینکه در حال حاضر برخی خودروهای داخلی قابلیت ارتقاء … داخلی خبر داد و گفت: این شرکت‌ها نسبت به واردات قطعات و تولید خودرو … هفته‌ای راکد برای بازار خودرو.

vareshnews | پایگاه خبری تحلیلی وارش

الناز شاکردوست پشت میز اوباما + عکس … سقوط قیمت مسکن به نرخ‌ های سال ۹۰. بررسی بازار مسکن و بازارهای رقیب با استفاده از آخرین اطلاعات و آمار منتشر شده نشان … وال‌استریت ژورنال در گزارش خود نوشته است اپل و جنرال‌الکتریک مدت‌هاست در حال مذاکره با … بانک مرکزی تصمیم گرفته تا ۸۰ درصد قیمت خودروهای داخلی را وام بپردازد.

ولوله در بازار قيمت خودرو/خودرو ارزان می شود؟ – پارسینه

22 جولای 2015 … جرقه‌های تولید‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌روهای خارجی د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر بازار ایران روشن شد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ه است. … اگرچه بازار همچنان راکد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ است اما حضور متقاضیان د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر این نمایشگاه‌ها، بازار را به … آخرین اخبار اختصاصی را در صفحات زیر بخوانید. … عکس:باقی مانده جنازه خلبان مغربی بعد از سقوط(+18) …. میز روزنامه در مسجد/نیشابور …. مم بلوچی؛ خرس در حال انقراضِ نیکشهر.

بازار خودروهای خارجی راکد است-فرهنگ نیوز|خبرپو

19 سپتامبر 2015 … بازار خودروهای خارجی راکد است-فرهنگ نیوز|خبر پو,مرجع اخبار و نيازهاي اينترنتي. … پاییز بازار خودرو همچنان در رکود بسر می برد و کمتر فردی تمایل به خرید دارد . … می گوید: بازار خودروهای داخلی خیلی خراب است و خودروسازان تمایلی به کاهش قیمت … فروشنده دیگری هم در همین ارتباط با اشاره به اینکه در حال حاضر برخی …

بازار خودرو در رکود و سراشیبی سقوط قیمت – آکا – روزنامه ،سلامت

16 آگوست 2015 … خبرگزاری تسنیم: در شرایطی که طی سال‌های گذشته در مردادماه,بیشترین رونق بازار خودرو را در کشور شاهد بودیم,امسال بازار خودرو با رکود شدیدی همراه …

کادیلاک Cts مدل 2014 | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل – جدید و جذاب – ایباس

تبلیغات مطالب اخیر میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط 01 شهریور 1394 (29) نظر ادامه مطلب… تجربه نخست با فورد موستانگ شلبی GT350R 01  …

آرشیو وبلاگ‌های فارسی: جستجوگر هوشمند قطره پارسه

میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط | پدال … www.pedal.ir/میز-خبر /میز-خبر-بازار-خودرو-رکود/ ۶ ساعت پیش – تاریخ: 01 شهریور 1394 … این اتفاقات …

ظهور نزدیک است ، دیگر نباید خفت اسپیناد

داعش همچنان اعضای عشایر سنی عراق را به علت امتناع از پیوستن به صفوف این گروه ….. انصارالله يمن از زمینه سازی برخی رسانه‌ها برای دخالت خارجی در يمن خبر داد ….. عراق گفت: عناصر داعش زنان مسیحی و ایزدی را با هدف فروش در بازارهای برده، ربوده‌اند. …… است و این درحالی است که قیمت هرکیسه آرد به 100 هزار دینار و هر کپسول گاز نیز به …

قیمت خودرو – پایگاه خبری تحلیلی میهن صنعت

مقایسه قیمت خودروهای داخلی در بازار با کارخانه + جدول. مقایسه قیمت ….. بازار خودرو همچنان راکد است. بازار خودرو همچنان راکد …. تولید خودرو در حال افزایش است، قیمت‌ها درحال کاهش …… شاید وزیر صنعت به دنبال جلوگیری از سقوط یکباره قیمت خودرو است …. افزایش قیمت خودرو روی میز/ توقف تولید پراید/ نگرانی از حضور مونتاژکاران خارجی.

ایرانیها بالاست اما بازار خودرو همچنان راکد است

9 جولای 2014 … به گزارش ایرنا، امیرحسن شفیعی گفت: به علت نوسانات قیمتی، بازار خرید و فروش خودرو های سواری مدت زمان زیادی است که در رکود بسر می برد و در …

میز خبر: تکاپو و جدال صنعت خودروسازی با کمپین | نایس استار

… اتفاق عمده همراه شد. در حالی که نمایندگان مجلس گاه از لزوم کاهش سی درصدی قیمت خودروها و گاه از لزوم برقراری تعرفه. … میز خبر بازار خودرو همچنان راکد و و بازار خبر.

بازار راکد خودرو چه عکس العملی در برابر افزایش … – News – Shafaqna

بازار راکد خودرو چه عکس العملی در برابر افزایش وام خودرو نشان می دهد؟ … در حال حاضر به دلیل افزایش قیمت خودروها و پایین آمدن قدرت خرید مردم، خرید و فروش … امر این است که متقاضیان خرید خودرو همچنان دلخوش به لغو تحریم ها و کاهش قیمت ها هستند …. از سقوط رمادی تا نزدیک شدن داعش به مرزهای ایران …. اگر پشت میز نشین هستید، بخوانید …

وام‌های جدید با بازار مسکن چه میکنند؟ – خبر خودرو – اخبار خودرو ايران و جهان

25 مه 2015 … … صنعت خودرو با حضور وزیر صنعت و معدن در مجلس شورای رقابت همچنان در انتظار … به گفته یکی از فعالان بازار مسکن در حومه شهر تهران، اگر وام‌ 60 میلیونی … در حال حاضر خرید و فروش بد نیست و با کاهش قیمت فصلی مواجهیم اما با … در حال حاضر بازار ثبات ندارد بلکه راکد است. …. سقوط یک جنگنده در انگلیس (عکس) …

نحوه قیمت گذاری خودرو ، روی میز شورای قیمت گذاری – پایگاه خبری …

12 مه 2014 … عيسي امامي در گفتگو با خبر خودرو، با اشاره انتقاداتي كه در مناظره اخير … به شوراي رقابت و ممانعت از تعيين قيمت خودرو در حاشيه بازار و افزايش قيمتي كه … اينكه ناظر مجلس در شورا رقابت هستيم به شدت در حال پي گيري هستيم كه هر چه … شده تا همچنان تعيين تكليف دستور العمل قيمت گذاري خودرو با ابهام روبه‌رو شود.

باتوته | کیفیت خودروی خارجی سه برابر خودروی ایرانی

12 سپتامبر 2015 … خودرو – آخرین اخبار از بازار خودرو، قیمت خودروهای داخلی و خارجی . …. میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط | پدال .

سال کاهش تولید، افزایش قیمت و رکود بازار – بازار خبر

5 آوريل 2014 … پراید کیلویی ۲۰ هزار تومان/کاهش قیمت خودرو با هدف واردات از چین … در پی اعلام نتایج اولیه انتخابات، خرید و فروش در بازار خودرو راکد شد و تقریباً اکثر خریداران … با مشکل مواجه شده و در حال حاضر بیشترین محدودیت در زمینه واردات قطعات های‌تک است. …. سقوط 4 پله‌ای ایران در تولید خودرو در جهان/ایران در جایگاه ۲۱ جهان

خبرگزاری جمهوری اسلامی – بازار خودرو در انتظار ثبات و کاهش قیمت ها

31 مارس 2015 … تهران – ایرنا – سایت خبری پارسینه می نویسد :انتظار می رود که بازار خودرو در سال … قیمت ها موجب شد که همه منتظر کاهش قیمت خودرو بمانند و به این ترتیب بازار راکد شد. … این درحالی است که برخی از کار شناسان اعتقاد دارند که با بهبود شرایط … اگرچه همچنان همه چشم ها به میز مذاکرات دوخته شده و امید به لغو تحریم های علیه …

“چرا مجلس توافق را در ۱۵ دقیقه تصویب کرد؟” – پایگاه خبری لحظه به …

عضو مجلس شورای اسلامی گفت: از ابتدای حادثه سقوط جرثقیل در مسجدالحرام نشان ….. وی افزود: در حال حاضر 150 کارگاه تولیدی مبل میز و منبت‌کاری با اشتغال‌زایی بیش …… خبر دیگر اینکه یک بمب چسبان در یک خودروی غیرنظامی در منطقه الحارثیه بغداد …… براساس این گزارش، نوسانات هفته گذشته قیمت طلا در بازار نیویورک در محدوده …

بازار خودرو در هفته‌ای که گذشت + قیمت روز : بازار – سرچینه

5 روز پیش … رکود همچنان در حال خودنمایی در بازار خودرو کشور است و اگرچه قیمت‌ها روندی … و قیمت بالای خودروها به‌عنوان دلایل اصلی راکد شدن خرید و فروش خودرو یاد کرده و … همچنین آن طور که از بازار رانا خبر می‌رسد، این خودرو همچنان 31 میلیون تومان به فروش می‌رود. … سقوط مرگبار دختر دانش‌آموز · 2 محروم کلیدی پرسپولیس مقابل صبا …

جستجو : طلا – خط امید – پایگاه تحلیلی خبری شهرستان بهشهر

تگ ها جستجو : طلا – پایگاه تحلیلی خبری شهرستان بهشهر – خط امید. … قیمت طلا در بازار جهانی ۴۸ دلار کاهش یافت و به پایین ترین رقم در ۴ سال گذشته رسید. … موفق نشد سقوط سنگین روز گذشته را که در نتیجه صعود بازارهای سهام و خوش بینی نسبت به … درحالی که قیمت طلا از ابتدای سال جاری میلادی ۲۵ درصد کاهش داشته در معاملات امروز، …

برچسب ها – ام وی ام 315 – باشگاه خبرنگاران جوان

گلستان و سمنان جریمه 315 هزار خودرو در شبهای پایتخت. … خودروی وارداتی ولستر به قیمت 109 میلیون تومان در نمایندگی. … مسابقات اوپن تنیس روی میز بلژیک؛ … در حال انجام است وی افزود باتوجه به خسارت سرمازدگی. … سوزوکی ویتارا دنده ای کلاس 8 در بازار به قیمت. … واشینگتن ادعای سقوط موشک های روس در ایران را تایید نکرد.

اقتصاد آنلاین – فروش آپارتمان با قیمت‌های 92! +جدول

6 آوريل 2014 … آخرین قیمت‌های سال پیش هستند با این حساب متقاضیان می‌توانند در … ها ودلالان (جهت کشاندن مالکین نا آگاه به پای میز معامله و دریافت حق دلالی), اظهار …. پدر جان بازار خودرو رو نمی بینی گران شد ولی تا چند صباح دیگر در … همچنان در حالت راکد باقی می‌ماند و جهش و اتفاق مهمی در بازار مسکن امسال … سقوط مسکن از تیر ماه. 0 2.

عصر خودرو – در مجامع سالانه چهار خودرویی چه گذشت؟

25 جولای 2015 … عصر خودرو : در این گزارش، وضعیت نمادهای «خاهن»، «خزامیا»، «خپارس» و «خودرو» … به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از اقتصادنیوز، شرکت‌های آهنگری … در این خصوص نیز قرار شد حساب‌های راکد و سنواتی تا پایان سال 94 … از سوی دیگر، شرکت افزایش سرمایه 100 درصدی از محل تجدید ارزیابی (در حال بررسی از …

خواب سنگین بازار خودرو | پرشین خودرو

13 آگوست 2015 … به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از مهر، روزهای گرم تابستان در حال سپری شدن … آنگونه که فعالان بازار خودرو می‌گویند، بازار همچنان راکد است و حتی در برخی از … در این میان علاوه بر کاهش قیمت خودروهای داخلی، برخی خبر از کاهش یک تا دو …. وزیر خارجه ترکیه: گزینه اعزام نیرو به خاک سوریه باید روی میز باشد · سرهنگ …

روابط عمومی و امور بین الملل

حذف 10 میلیون یارانه بگیر و فهرست جدید 2 راهکار جدید برای کاهش قیمت … دولت در حال تهیه استراتژی صنعت است محصولات باغی در راه ورود به بورس در دقایق …. شرکت های دانش بنیان است بازار مسکن همچنان راکد ،قیمتها همچنان گران / وام مسکن به نام … به مرز ۷۰ هزارمیلیارد دلار رسید نگاهی به عملکرد یکساله دولت در صنعت خودرو خبر خبر  …

تمام گزینه ها برای تجهیز ناوگان هواپیمایی روی میز است | مجله خبری دابی

30 جولای 2015 … خرید و فروش موبایل هم راکد شد … علت اصلی سقوط ایران 140 اعلام شد …. درآخرین معاملات بازار سکه و طلای تهران، هر قطعه سکه تمام ۸ میلیون و ۷۷۰ … نیوز،شرکت ایران خودرو و فیات برای تولید خودروهای ارزان قیمت در حال مذاکره با یکدیگر هستند . …. زمستان معاملات بازار خودروهای وارداتی را همچنان سرد و بی روح نشان می داد.

انتقاد اتحادیه میهنی از نقش مخرب سعودی ها – مرجعیت همچنان … – جوان ایرانی

قیمت انواع میوه در بازار. زیر مجموعه: اقتصادی … خبر بازگشت نفتکش‌های یونانی به خلیج فارس نادرست است. زیر مجموعه: …… صنعت خودرو را به نابودی کشاندید، لااقل خودروهای ریاست جمهوری را پس بدهید …… چهار تیم جدید در فصل جدید لیگ تنیس روی میز به میدان می‌روند ….. فعاليت‌هاي اصلي پالايشگاه نفت سپاهان همچنان در حال انجام است.

آینده بازار خودرو بعد از توافقات هسته ای – ویستا بلاگ

23 جولای 2015 … htmlTranslate this page Jul 13, 2015 – بازار خودرو ، قیمت خودرو بعد از … می گوید: اگر توافقات نتیجه مثبتی نداشت بازار راکد خودرو دیگر امید . … قیمت انواع خودروهای وارداتی پس از توافق هسته ای – اخبار روز ایران …. و فعالان بخش خصوصی همچنان در مورد آینده قیمت گذاری دلار ابهاماتی دارند. ….. سقوط فرشته در فرانسه

قیمت خودرو در هفته گذشته چقدر کاهش یافت؟/ بازار خودرو … – اخبار – آدانو

14 مه 2015 … اطلاعات فنی خودروها قیمت خودرو اخبار اطلاعیه های فروش فروش فوری محصولات … به گزارش فرهنگ نیوز سقوط قیمت طلای سیاه در بازار جهانی ادامه دارد به طوری …. به طوری که همین بازار راکد باعث شده که قیمت‌ها روند نزولی در پیش گیرد. … در بازار همچنان با عرضه خودرو توسط تولیدکنندگان و نبود خریدار همچنان ادامه خواهد داشت.

بازار خودرو کماکان در خواب است / پارسینه

14 آگوست 2015 … به گزارش مهر، روزهای گرم تابستان در حال سپری شدن است و هنوز، بازار رونق نگرفته است. … آنگونه که فعالان بازار خودرو می‌گویند، بازار همچنان راکد است و حتی در … در این میان علاوه بر کاهش قیمت خودروهای داخلی، برخی خبر از کاهش یک تا دو …. میز روزنامه در مسجد/نیشابور …. روایت دردناک بازمانده سقوط «ایران 140».

– بازار خودرو ترمز برید/ پورشه پانامرای 4S‌، میلیاردی شد

30 ژانويه 2013 … 206ها همچنان خبرسازترین خودروهای بازار هستند/مازراتی کوآتروپورته … به گفته فعالان بازار، «خرید‌و‌فروش راکد است» اما سوال اینجاست که … تندر 36‌میلیونی، خبر دیگر بازار گرانی این روزهاست. … در چنین شرایطی که بازار خودروها از فرط گرانی در حال انفجار است و قیمت‌ها …. ميز بيليارد بچه پولدارهاي تهراني(+عكس) …

hamrahema | Just another WordPress.com site

13 آگوست 2014 … سایت های خبری. … آلودگی هوا و پارازیت همچنان قربانی می‌گیرد: افزايش ۳۰درصدی تولد نوزادان …. رهبر حماس همراه با «معشوقه اسرائیلی اش» در حال مخفی کردن «گیلاس ویسکی» …. پاسداران در ایران،:سپاه به جای داروهای حیاتی، خودروهای لوکس وارد میکند …… استعفای مرتضوی و سقوط شدید ارزش واجبی در وال استریت و بازار …

قیمت روز خودرو 1391 – شمسه

از بازار تیبا هم خبر می‌رسد که این خودرو هم‌اکنون قیمتی برابر با ۲۴میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دارد. … “هرگونه توافقی درپای میز مذاکرات صورت می‌گیرد و گمانه زنی‌ها درباره این که از … رونق را به خود نگرفته و نمایشگاه‌داران خودرو پایتخت همچنان از رکود می‌گویند. … به گفته آنها، در حال حاضر، از قیمت خودروهای پلاک 93 کاسته شده و پلاک 94 ها …

اخبار و تحلیل – توسعه سرمایه دنیا

ارزش بازار; ۲،۸۹۸،۰۰۱ میلیارد ریال … قیمت را تجربه کرد اما بازار همچنان راکد است و خرید و فروش رونق چندانی ندارد. … به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز ، قیمت روز خودروهای داخلی در بازار به شرح جدول زیر است: … Fars News Agency (FNA) RSS service ….. فلزات قراضه, قيمت فلزات قراضه, بازار قراضه ایران , بازار قراضه آهن, بازار.

سقوط بيش از 70% در قيمت مسکن .

2 ژوئن 2015 … به گزارش پس از سال‌ها چشم انتظاري و سر کردن بازار مسکن با رکود … از افزايش قيمت و تاثير گذاري اين نرخ تسهيلات بر واحدهاي کوچک خبر داد و … در این طرح، با تشکیل مثلث «انبوه‌ساز، لیزینگ و خریدار»، آپارتمان‌های رسوب‌شده در بازار راکد …. اما مشکلی که در رابطه با تسهیلات لیزینگی خودرو به وجود آمد و همچنان نیز …

اخبار | قیمت لحظه ای ارز,قیمت لحظه ای دلار,حواله دلار,صرافی صدف

از پارس خودرو نیز خبر می‌رسد که این شرکت در پنج ماه امسال، 43 هزار و 427 دستگاه … بازار سهام از نیمه دوم دی‌ماه 92 همچنان در مسیر افت عمومی قیمت‌ها حرکت کرده و به‌طور …… در حالی که ظریف و تیم هسته ای ایران در در حال تدوین متون نهایی توافق هسته ای با گروه …… در ادامه سقوط آزاد قیمت طلای سیاه به محدوده بشکه‌ای ۴۵ دلار، قیمت هر لیتر نفت …

بازار گرم اجاره در روزهای سرد مسکن/توصیه مشاوران املاک به مستاجران …

16 جولای 2014 … کد خبر: ۱۷۲۲۹۶ … صاحبخانه‌ها به دنبال آن هستند که خانه‌هایشان را با بالاترین قیمت اجاره دهند و … دور میدان چند ساختمان تجاری ساخته‌اند و تنها شلوغی و ازدحام خودروها و … بازار اجاره امسال می‌گوید: بازار امسال راکد است همچنان که بازار خریدوفروش راکد بود. … این کارشناس بازار مسکن ادامه می‌دهد: خانه تخریب یا در حال گودبرداری …

آرشیو اخبار بانکی – بانکی دات آی آر

در معاملات اولین روز هفته در کنار رشد قیمت ها و بهبود تقاضا، حجم و ارزش بازار هم بعد …. در حال حاضر، بعضی از تست‌های بنچمارک نشان داده‌اند که از تراشه‌ی اگزینوس ۸۸۹۰ در …. چگونه حرکت خواهد کرد و به این ترتیب درست در وسط راکت به توپ ضربه خواهد زد. ….. همچنین استفاده از راننده‌ی خودکار در خودروها غیرقانونی است و کاربر همچنان باید  …

اخبار قیمت خودرو فقط در این تاپیک [بایگانی] – فروم تخصصی تندر 90 …

30 ژانويه 2010 … گروه خودرو- بازار خودرو کشور اگرچه همچنان راکد و خرید و فروش در آن رونقی …. تندر-90 در حال حاضر قیمتی بالغ بر 16 میلیون و 300 هزار تومان در مدل …… تین نیوز: این روزها قیمت محصول مشترك ایران و فرانسه در بازار خودرو در سراشیبی سقوط …… در دو هفته گذشته با بهای هفت میلیون و 650 هزار تومان پای میز معامله رفت.

فرمان ایست بازار به معاملات خودرو | تراز

5 ا کتبر 2015 … تراز: بازار هم همچنان فرمان ایست به معاملات خودرو داده است و مردم همچنان دست نگه … شناسه خبر : 124022 … آن‌طور که رضا شیوا، رئیس شورای رقابت گفته است، در حال حاضر جلسات جدید … هم اکنون قیمت هر دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ جی‌ال‌ایکس در بازار آزاد ۲۹ میلیون و …. رئیس اتاق تهران خطاب به 4 وزیر:آیا فقط بورس راکد است؟

تازه ترين اخبار خودرو – صفحه 66 – Asre Javan

17 سپتامبر 2015 … صفحه 66- تازه ترين اخبار خودرو انجمن اصلی تالار اتومبیل. … از نظر آنان بهتر است بازار تنها مرجع تعیین قیمت خودروهای ساخت داخل ایران … پیشنهادات ویژه روی میز مدیران ایسوزو قرار گرفت …. سقوط قیمت نفت و کاهش انگیزه قاچاق بنزین …. خود را حفظ کرده‌اند؛ به‌طوری‌که تیبا همچنان بدون تغییر قیمتی خاص، در حال …

اعضای اوپک، مانند کودکان یک خانواده باهم دعوا می کنند – ایران اکونا

28 سپتامبر 2015 … شبکه خبری بلومبرگ در گزارشی درباه اوضاع و احوال این روزهای اوپک، این سازمان را … در حالیکه نیم قرن از آن دوران می‌گذرد اوپک همچنان دچار اختلافات داخلی و … اختلافات امروز بر سر سهم بازار است نه قیمت و الجزایر امروز هیچ … در پی این تصمیم قیمت نفت سقوط کرد و در حال حاضر حدود 50 دلار در هر بشکه(نصف قیمت سال …

خاموشی های طرح شهر شب همچنان ادامه دارد در حال افزایش است… عکس …

معاون وزیر ورزش و جوانان می‌گوید سرپرست فدراسیون تنیس روی میز همچنان می‌تواند به … دانیلو و جیمز در بازی برای تیم هاي ملی شان مصدوم شدند و خبر مصدومیت آنها …. عصر ایران- رکود در بازار خودرو همچنان ادامه دارد و رکود شدید در بازار خودرو روزهاي سختی را … در بازار بسیار کم است و هنوز خریداران خودرو منتظرند تا کاهش قیمت بیشتری در …

BoursNews – كانون دانش

منبع : پایگاه خبری اخبار پول » بازار سرمایه ارائه شده توسط كانون دانش در ساعت ۰۷: ۲۶:۲۲ …… -شاخص کل فعلا 18 واحد مثبت است اما نماد خودرو همچنان در حال افت است وفعلا نماد …. از توقف سقوط شاخص بورس و سقوط قیمت سهام شرکتها در بازار سرمایه خبری ….. ویا بیشتر اصلاح قیمت میکنددر بازار راکد هیجانی عمل کردن کلا اشتباه است …

اخبار اقتصادی Archives – صفحه ۲۶ از ۷۲ – صرافی نگار

31 مه 2015 … مثلث «سازنده، لیزینگ و خریدار» برای رسوب‌زدایی از بازار واحدهای نوساز … برای راه‌اندازی لیزینگ مسکن حاکی است در حال حاضر دو مانع بزرگ اقتصادی …. که در رابطه با تسهیلات لیزینگی خودرو به وجود آمد و همچنان نیز ادامه دارد مربوط …. در ماه‌های پس از آغاز سقوط قیمت نفت، قیمت‌های گاز هم روند کاهشی به خود گرفته است.

صادرات زعفران به ۵۰ میلیون دلار رسید/ بازار همچنان راکد … – دبلیو خبر

8 آگوست 2015 … نائب رئیس شورای ملی زعفران با بیان اینکه بازار زعفران همچنان راکد است، اعلام کرد : … بانوی آذربایجان شرقی داور رقابت‌های تنیس روی میز نوجوانان جهان – دبلیو خبر …. میری ادامه داد: خریداران خارجی معتقدند با ورود محصول نو به بازار قیمت زعفران … حادثه صفی آباد دزفول به طور جدی از سوی دادستانی در حال پیگیری است …

گران‌ترین هواپیماهای دنیا+قیمت و تصاویر – مشرق نیوز | آخرین اخبار …

12 ا کتبر 2014 … میوه ارزان، بازار راکد+ قیمت انواع میوه … قیمت اولیه این هواپیما 100 میلیون دلار بوده است که سلطان برونئی با صرف هزینه نزدیک … دو پارکیتگ خودرو، اتاق مخصوص شاهین‌های شاهزاده، اسطبل برای اسب‌ها، چندین اتاق … بعد از حادثه سقوط یکی از این هواپیماها در سال 2008 در حال حاضر بیست فروند از آن‌ها … منبع: بازار خبر.

گزارش فارس از آن سوی تالار شیشه‌ای رد پای کمرنگ «شکارچیان بحران …

19 سپتامبر 2015 … قیمت خودرو … شاخص قیمت وزنی نیز در پایان معاملات امروز این بازار با کاهش 3 واحدی … رد پای کمرنگ شکارچیان بحران در تالار حافظ به گزارش فارس‌،معاملات امروز سهام همچنان در … سقوط قیمت سهام شرکت‌ها و حتی تداوم افت آنها به پایین‌تر از قیمت … بر اخبار امیدوارکننده از پرونده توافق هسته‌ای درحالی به استقبال بازار …

میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط

برگرفته از : میز خبر: بازار خودرو همچنان راکد… قیمت‌ها درحال سقوط