صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز

صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز

جنرال موتورز با وجود افزایش در تولید، با تقاضای بالایی در بخش وانت‌های بزرگ و تراک‌های سنگین‌وزن در ماه‌های آینده مواجه شده است.

2015 Cadillac Escalade

2015 Cadillac Escalade

رویترز از قول مقامات جنرال موتورز نوشته است که اضافه تولیدی بین 48 هزار تا 60 هزار دستگاه در این بخش پیش‌بینی می‌شود. در این میان نکته جالب کاهش فروش برخی اس‌یووی‌های بزرگ جنرال موتورز نسبت به هفت ماه گذشته است. بنا بر آمار فروش جنرال موتورز در ماه جولای، سابربن با 3.5 درصد و جمس یوکون با 11 درصد کاهش در فروش از جمله مهم‌ترین مدل‌هایی هستند که خریداران از آنها روی گردانده‌اند. البته مدل‌های دیگر جنرال موتورز در این بخش همچنان از فروش مناسبی برخوردارند.

2015 GMC Yukon Denali

2015 GMC Yukon Denali

برای مثال مدل اسکالید به‌ویژه دو مدل پایه و ESV اسکالید با رشد چشمگیر 27 و 48 درصدی روبرو شده‌اند. وانت‌بارهای بزرگ جنرال موتورز هم روزهای خوبی را می‌گذرانند و سیرا محصول جمس با افزایش فروشی معادل 9 درصد و سیلورادو محصول شورولت نیز با رشد فروشی معادل 17.5 درصد روزهای خوبی برای جنرال موتورز به ارمغان آورده‌اند.

2015 Chevrolet Suburban LTZ

2015 Chevrolet Suburban LTZ

کارخانه آرلینگتون واقع در تگزاس نیز که به منظور مونتاژ مدل‌های سابربن، یوکون، اِنویژن و اسکالاد ساخته شده از روزهای گذشته یک شیفت جدید کاری اضافه نموده تا با این کار اهداف جنرال موتورز برای تولید بیشتر را محقق سازد. این کارخانه قادر است در صورت عدم اشکال در خطوط تولید، در هر شیفت کاری بیش از 400 دستگاه اس یو وی بزرگ بسازد و در صورت کار سه شیفته این میزان تا 1200 دستگاه در شبانه‌روز قابل افزایش است.

Buick Envision

Buick Envision

ماه گذشته میلادی بود که مقامات خودروساز شماره یک آمریکا از سرمایه‌گذاری 1.4 میلیارد دلاری در این کارخانه و مدرن سازی تجهیزات آن خبر داده بودند و از برنامه خود برای صرف 5 میلیارد دلار در این کارخانه بزرگ آن‌هم در یک بازه زمانی سه ساله سخن گفتند. این کارخانه از آنجا از اهمیت بالایی برخوردار است که نیمی از سود عملیاتی سالانه جنرال موتورز از محل فروش خودروهایی به‌دست می‌آید که در این کارخانه ساخته می‌شود. این کارخانه که سال گذشته 286 هزار دستگاه از اس یو وی های جنرال موتورز را ساخت، در نیمه اول امسال توانسته است با رشدی 26 درصدی بیش از 151 هزار دستگاه خودرو بسازد. رویترز از قول تحلیلگران بازار نوشته است که جنرال موتورز با این شرایط سود مورد نظر خود را عملیاتی نموده و به لطف فروش مناسب این مدل‌ها حاشیه سود مناسبی را به‌دست خواهد آورد. همه این‌ها در حالی است که مقامات جنرال موتورز از حفظ کارخانه اوشاوا در اونتاریو کانادا نیز تا سال 2017 خبر داده‌اند. بر طبق برنامه جنرال موتورز این کارخانه قرار است تعطیل شود.

2015 Cadillac Escalade AWD Interior

2015 Cadillac Escalade AWD Interior

جیمز کین سخنگوی جنرال موتورز با تأیید شرایط مناسب جنرال موتورز گفته است: ” وضعیت فروش شاسی‌بلندهای بزرگ جثه ما بسیار مناسب است و ما به‌شدت تلاش می‌کنیم تا ضمن پاسخگویی به تقاضاهای متعدد، با ابتکارات خلاقانه این رشد فروش را همچنان حفظ و یا افزایش دهیم.

منبع: reuters

صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز

صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز | کشکول

صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز. جنرال موتورز با وجود افزایش در تولید، با تقاضای بالایی در بخش وانت‌های بزرگ و تراک‌های سنگین‌وزن در  …

صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز

8صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز | پدال … بنا بر آمار فروش جنرال موتورز در ماه جولای، سابربن با 3.5 درصد و جمس یوکون با 11 درصد کاهش  …

صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز | پدال …

بنا بر آمار فروش جنرال موتورز در ماه جولای، سابربن با 3.5 درصد و جمس یوکون با 11 درصد کاهش در فروش از جمله مهم‌ترین مدل‌هایی هستند که خریداران از …

صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش suvهای جنرال‌موتورز : صعود مدد

23 آگوست 2015 … صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش suvهای جنرال‌موتورز. … بنا بر آمار فروش جنرال موتورز در ماه جولای، سابربن با 3.5 درصد و جمس یوکون با 11 …

صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز « آخرین …

صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز. Author نوشته شده توسط مدیر Comments بدون دیدگاه. جنرال موتورز با وجود افزایش در تولید، با تقاضای …

تفریحی پاترول 2015 – درباره ی ما

نیسان برای این بازار، پاترول را به پیشرانه 5.6 لیتری V8 مجهز کرده که توانایی … صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز 02 شهریور 1394 (14)  …

عکس ماکسیما و پاترول 2015 صبحانه – درباره ی ما

تویوتا لندکروزر در سال ۲۰۱۲، سه برابر نیسان پاترول فروش داشته است. …. صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز 02 شهریور 1394 (14) نظر …

چهره جدید شورولت سیلورادو 2016 …

16 سپتامبر 2015 … اره انتظار دارن تو 3 هفته اول 2016 – 18 میلیون اریسان به فروش بره میدونی چیه اونا … صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز.

محصولات جنرال موتورز ایران

7 سپتامبر 2015 … صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز. صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز …

جنرال موتورز | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل – آخرین اخبار ایران و جهان

صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز. صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز · خودمختاری کادیلاک از جنرال موتورز.

فروش دوو ماتیز Iran Tejarat com – درباره ی ما

ماتيز که با ورود خود به بازار کشورمان، ديد جديدی را در مورد خودروهای کوچک شهری بين …. صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز 02 شهریور 1394 …

عصر خودرو صفحه اصلی – لیست مطالب

پس از معرفی فیس لیفت 2016 لندکروزر، نوبت به نسخه بازار آمریکا رسید؛ در ادامه … 1394 (5) نظر صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز.

شریک آمریکاییاش جنرال موتورز

صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز. صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز · خودمختاری کادیلاک از جنرال موتورز.

فروش خودرو هیوندای آوانته‏ – درباره ی ما

بعد از پارک کردن، خودرو اطلاعات خود را به گوشی هوشمند راننده ارسال می کند. …. صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز 02 شهریور 1394 (16) نظر …

رکورد فروش جهانی جنرال‌موتورز با بهبود خفیف | تمام خبرگزاری های …

20 ژانويه 2015 … جنرال موتورز برای دومین سال متوالی، رکورد فروش جهانی خود را ارتقا داد و آن را به … صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز.

مجله پدال | راهنمای جامع خودرو ایران – رکورد فروش جهانی جنرال‌موتورز با …

جنرال موتورز برای دومین سال متوالی، رکورد فروش جهانی خود را ارتقا داد و آن را به 9,924,880 دستگاه ….. صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز.

دیدگاه‌ها برای جمس آکیدیا یک خودروی مردانه با ابهت با Archi KHAN …

9 فوریه 2012 … در: جنرال موتورز … بزرگترین کراس اوور جنرال موتورز با چهره تازه و فیس لیفت در …. صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز.

نسل جدید غولهای جنرال موتورز، شورولت تاهو، سابربن و جمس یوکان | پدال …

لندکروز 2015 وانت – ناوگان SUV های بزرگ جنرال موتورز برای سال 2015 شاهد یک تغییر نسل . … صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز.

بررسی جی‌ام‌سی کانیون دو کابین مدل ۲۰۱۵ – آخرين اخبار روز

19 آوريل 2015 … رسیدن به سرعت ۹۶/۶ کیلومتر بر ساعت در کانیون به اندازه ۷/۵ ثانیه زمان می‌برد. …. صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز.

بررسی جی‌ام‌سی کانیون دو کابین مدل ۲۰۱۵ : مجله بی قرار

12 ساعت قبل … بررسی جی‌ام‌سی کانیون دو کابین مدل ۲۰۱۵ | اخبار خرید خودرو فروش … … برترلینک | صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش suvهای جنرال‌موتورز.

آمار فروش | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل – jetlink.ir

4 ا کتبر 2015 … آمارهای رسمی فروش سپتامبر و رونق فروش خودرو در اروپا. | تاریخ: 12 مهر …. صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز. | تاریخ: 02 …

قیمت لوازم یدکی تندر 90 | پدال …

24 آگوست 2015 … فروشگاه; مارکت اندروید; تبلیغات; تماس با ما; درباره سایت; قوانین و مقررات; لینک ها … صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز.

کارنیوال کیا موتورز

30 آگوست 2015 … فروش و خدمات پس از فروش خودروهای کیا کارنیوال 22300973 22300974-5: فروش انواع … صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش suvهای جنرال‌موتورز.

تصاویر جاسوسان صنعتی از نسل نوین ولوو S90 | ایراتو

25 آگوست 2015 … به نظر می‌رسد طراحی S90 با الهام از شیوه طراحی جدید ولوو یعنی ” چکش ثور ” (این …. صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز.

سایت صنعت ، آخرین و جدیدترین …

25 آگوست 2015 … ایربگ‌های جدید فورد; صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای… … ماشین آلات راه سازی فروش بیل مکانیکی تاورکرین لودر پمپ بتن; نمایشگاه های …. جنرال موتورز با وجود افزایش در تولید، با تقاضای بالایی در بخش وانت‌های …

دکه من | فولکس گلف 330 اسبی ویژه مسابقه

14 جولای 2015 … به لطف استفاده از باله گسترده عقب، شاسی عریض‌تر و دریچه‌های بزرگ ورودی هوا در …. صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز.

تعمیر یک میلیونمین کوروت – راه فردا

7 سپتامبر 2015 … حالا یک سال پس از اینکه جنرال‌موتورز اعلام کرد که تصمیم به احیای این خودرو گرفته … صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز.

سایت صنعت ، آخرین و جدیدترین … – علمی : 45 – خانه

ایربگ‌های جدید فورد · صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای… …. جنرال موتورز با وجود افزایش در تولید، با تقاضای بالایی در بخش وانت‌های بزرگ و تراک‌های  …

افزایش فروش شاسی بلندها در استرالیا – مهاجرت به استراليا با یونیک …

8 سپتامبر 2015 … افزایش ناگهانی فروش شاسی بلندها در استرالیا – لینک‌های داغ. linkbiar.com/. …. صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز.

اینترنت پرسرعت درخودروها مجله

به این ترتیب، سیگنال‌های 4G LTE دریافت شده و به عنوان یک شبکه وای‌فای مخابره می‌گردد. …. صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز. 02 شهریور  …

لوازم یدکی تندر 93 – قیمت لوازم یدکی تندر 90پدال، مجله خودرو و حمل و نقل

نمایندگی پخش قطعات یدکی ال90 & مگان فروشگاه رنو اسپرت… تهران , شروین ….. صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز. 02 شهریور 1394.

خودمختاری کادیلاک از جنرال موتورز – تازه ترین اخبار کشور و جهان

15 آگوست 2015 … در ماه‌های اخیر بسیاری از مدیران و توابع بازاریابی و فروش کادیلاک به مقر جدیدی در ….. صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز.

آموزش جامع رانندگی ۵ شاسی بلند – cloopfun.ir

آکورا، اولین ژاپنی‌ای بود که کلاس خودروهای لوکس را به چالش کشید و در سال ۱۹۸۶ با شعار برجسته … صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز.

شاسی بلند پدال مجله خودرو و – cloopfun.ir

آکورا، اولین ژاپنی‌ای بود که کلاس خودروهای لوکس را به چالش کشید و در سال ۱۹۸۶ با شعار برجسته … صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز.

علی مطهری: مشخص شد حمله کنندگان به من از کجا دستور گرفتند

5 آگوست 2015 … علی مطهری: مشخص شد حمله کنندگان به من از کجا دستور گرفتند … ایربگ‌های جدید فورد · صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز …

پیشخوان خبری پرتال دانشگاهی | تبدیل شاسی‌بلند جی‌ام‌سی یوکان به …

4 دسامبر 2014 … این بار او به سراغ یک شاسی‌بلند غول‌پیکر رفته است تا عملکردی شگفت را از آن به …. صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز.

بازگشت کوچولوی محبوب: دوو مـاتیز Creative | پدال، مجله خودرو و حمل و …

ماتيز که با ورود خود به بازار کشورمان، ديد جديدی را در مورد خودروهای کوچک شهری بين مردم ايجاد کرد، در ….. صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز.

تازه ترين خبرهاي ايران وجهان – – تازه ترين

این وب سایت به صورت هوشمند مطالب را جمع آوری می کند و مسئولیتی در قبال مطالب سایت ها ندارد. … صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز.

دیدگاه‌ها برای مشخصات فنی قدرتمندترین پیشرانه ساخت جنرال‌موتورز

دیدگاه‌ها برای مشخصات فنی قدرتمندترین پیشرانه ساخت جنرال‌موتورز … 6 سپتامبر 2014 ….. صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز. 02 شهریور …

مشخصات فنی قدرتمندترین پیشرانه ساخت جنرال‌موتورزپدال، مجله

مشخصات فنی قدرتمندترین پیشرانه ساخت جنرال‌موتورز | پدال، مجله …۱۰ نمونه از گران‌ترین اتومبیل‌های ….. صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز.

Ehsan Motors – Kabul, Afghanistan – وسایل نقلیه …

به غیر از تغییرات خفیفی در بخش پیشرانه و طراحی موتر ، این مودل تفاوت چندانی با نسخه‌های پیشین …. صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز.

Ehsan Motors‎‏

با ظاهری شبیه به بی ام دبلیو X6 کراس‌اور،بی ام دبلیو X4 مودل ۲۰۱۵ دارای یک خط سقف طرح فست‌بک …… صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز.

صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز

برگرفته از : صعود به مدد پاگنده‌ها; رشد چشمگیر فروش SUVهای جنرال‌موتورز