ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم

ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم

پیش از این وزیر صنعت کسانی که قصد کرده‌اند تا بهبود کیفیت و کاهش قیمت، خودروی داخلی نخرند را خائن، ضد انقلاب و مرتکب فعل حرام نامید. سپس روزنامه مرتبطشان، آن‌ها را “مگس” خواند و اینک نوبت مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون سازمان توسعه تجارت ایران است که با ادبیاتی زشت و سخیف، به این حرکت بتازد و از تمثیل‌هایی مانند انگل درون حلزون و دستی در آستین مرموز، در توصیف این حرکت خودجوش و واقعاً مردمی استفاده کند.
با این روند، باید منتظر شد و دید که اطرافیان وزیر در مرحله بعدی، کدام جنبه از ادب و ادبیاتشان را رو خواهند کرد؛ هرچند که امیدواریم عاقلی پیدا شود و این ماشین توهین را متوقف کند.

cartoon-05
ابتدا متن کامل یادداشت “محمدرضا مودودی، مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور افغانستان و معاون سازمان توسعه تجارت ایران ” را که در روزنامه گسترش صنعت، معدن و تجارت منتشر شده، بخوانید و سپس پاسخ عصر ایران به این افاضات را مطالعه کنید:

کمپین «دلواپسان خودروی صفر داخلی»
معروف است که ما ایرانی‌ها می‌دانیم چه چیز را نمی‌خواهیم، اما به‌واقع نمی‌دانیم که چه چیز را می‌خواهیم! و این ضعف فرهنگی، چه‌بسا قرن‌هاست که ما را در مسیر تاریخ گمراه کرده است! اگر نخواهیم نمودهای این ذهنیت را در تاریخ و سیاست جست‌وجو کنیم،

اما در بخش اقتصادی نیز این قاعده، مستثنا نیست و ردپای این ذهنیت را حتی می‌توان در فضای کسب‌وکار داخلی مشاهده کرد. به‌عنوان نمونه‌ای از بی‌شمار مثال‌های مشابه، خودرو از جمله محصولاتی است که واردات آن، آستانه تحمل بسیاری از منتقدان داخلی را چنان کاهش داده که گاهی نعره‌زنان و مویه‌کنان، دایه مهربان‌تر از مادر شده و از نابودی صنعت داخلی گلایه می‌کنند و از انباشت خیابان‌های شهرها از خودروهای لوکس وارداتی مرثیه می‌سازند و در همان حال، با چرخشی اعجاب‌آور و همزمان، دیوارهای تعرفه را چون چماقی بر سر تولید داخل می‌کوبند و با انتقاد از کیفیت و عملکرد خودروهای ساخت داخل، مظلومیت مصرف‌کننده داخلی را هوار می‌کشند و از انحصار خودروسازان، فغان سر می‌دهند!

به‌این‌ترتیب حکایت عبرت‌آموز آن پدر و پسری را بازگو می‌کنند که الاغی را برای فروش به بازار می‌بردند و نمی‌دانستند که بنابر قضاوت عوام، مصلحت آن است که پیاده طی طریق کنند یا سواره؟! و هر انتخابشان، در نهایت قضاوتی تلخ برایشان به دنبال داشت!

اما این حکایت، فقط گویای تصویری از واردات یا تولید داخل نیست، بلکه حتی در بخش مصرف هم، باز به‌نوعی قابل تعمیم است. در حالی‌که کشور با مشکل بیکاری دست به گریبان است و واحدهای صنعتی، آسیب‌خورده از ترکش‌های تحریم ظالمانه غرب، در بستر احتضار به سر می‌برند و هنوز سر از بالین محدودیت‌ها و محرومیت‌های جهانی برنداشته‌اند؛ برپایی کمپین «خرید خودروی صفر داخلی ممنوع» که به‌تازگی در شبکه‌های مجازی رواج یافته، چه معنای پنهان و آشکاری می‌تواند داشته باشد؟!

صرف‌نظر از تمام ضعف‌ها و کاستی‌هایی که صنعت خودروی داخلی مبتلا به آن‌هاست و هیچ‌گاه قابل دفاع نبوده و نیست؛ اما منصفانه آن است که روی دیگر این سکه را نیز نادیده نگرفت و حداقل به اندازه یک پرسش کوتاه از خود سؤال کنیم که منافع حاصل از این نهضت ضدتولید داخل، به جیب چه کسانی می‌رود؟! و چه کسانی از صرف این همه انرژی برای تخریب تولیدات داخلی، سود می‌برند؟!

در علم انگل‌شناسی، انگلی هست که بعد از ورود به بدن حلزون خیلی زود با کمبود منابع غذایی مواجه می‌شود و از آنجا که بدن کوچک حلزون نمی‌تواند تمام نیاز این مهمان ناخوانده و مهاجم فرصت‌طلب را تأمین کند، پس باید این بدن کوچک را با یک اندام بزرگ‌تر جایگزین کند. بنابراین با حمله به چشم‌های حلزون، آن‌ها را متورم می‌کند، آن‌قدر که چشم‌های ورم‌کرده حلزون موردتوجه پرندگان قرار می‌گیرد و بنابراین شکار این طعمه را به فرصتی برای جابه‌جایی تبدیل می‌کند و انگل محیط بزرگ‌تری برای زندگی خود می‌یابد.

در صنعت خودروی جهانی نیز به نظر می‌رسد خودروسازان خارجی که از یکسو نظر به بزرگی بازار داخل ما دارند و از سوی دیگر با انباشت خودروی تولیدی در انبارهایشان مواجه‌اند؛ با دیده سهم‌خواهی به بازار ایران می‌نگرند در حالی‌که تولیدشان بسیار بیشتر از تقاضاست، بازار بکر ایران را بسیار جذاب می‌بینند و چشم‌پوشی از بازار حداقل ۲ میلیارد دلاری این صنعت، برایشان بسیار دشوار است، بنابراین صرف فقط ۵ درصد از مبلغ کل این بازار نیز چندان دور از تصور بازاریابی نیست و در نهایت می‌تواند برای آن‌ها بسیار سودآور باشد.

درست است که تمام مرثیه‌ها در مذمت اجحاف خودروسازان داخلی در حق مصرف‌کنندگان مظلوم و بی‌پناه است (!) اما چرا این دلسوزان مردم، دلواپس فلج‌شدن چند هزار بنگاه در بزرگ‌ترین زنجیره تولیدی کشور نیستند؟! و چه سودی از این آب به آسیاب خودروسازان خارجی ریختن، نصیب آن‌ها می‌شود که این‌چنین دلسوزی و دلواپسی را به یک نهضت عمومی تبدیل کرده‌اند؟!

تورم چشم خودروی داخلی که آن را به شکاری لذیذ برای رقبای خارجی تبدیل می‌کند، محیط زندگی کدام انگل اقتصادی کشور را وسعت خواهد داد و شرایط رشد و محیط تکثیر آن را بهینه خواهد کرد؟! و انباشت خودروهای صفر در انبارهایی که با لذت و شعف تصویر آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند، چه فایده‌ای برای اشتغال جوانان دارد و چه تاج باشکوهی به سر مردم در این جشن بزرگ اتلاف سرمایه‌های ملی می‌گذارد؟!

شکی نیست که خودروی داخلی نوزاد ۵۰ ساله‌ای است که هنوز بالغ نشده است (!) اما قربانی‌کردن این فرزند ملی و عضو خانواده بزرگ اقتصاد ایران در پای منافع رقبای خارجی، بی‌تردید نه افتخاری ارزشمند برای مردم ایران است که بتوانند به خاطرش هورا بکشند و پایکوبی کنند و نه شایسته جشنی است که بتوان شادمانه در مرگ صنعت پویای این کشور برایش، در شبکه‌های اجتماعی رقصید!

اگر کیفیت خودروی داخلی مشکل دارد، این فقط نشانه سوء مدیریت نیست؛ بلکه برآیند شرایطی است که بر صنعت خودروی داخلی نیز مانند صنایع تولیدی دیگر کشور تحمیل شده است. وقتی تحریم، به‌صورت مستقیم صنعت خودروی داخلی ما را نشانه رفته بود و امکان تبادل دانش فنی و فناوری روز را از این صنعت دریغ کرده، سزاوار نیست تمام ضعف‌های موجود را به حساب این صنعت گذاشت و عامل تمام کمبودها را مدیریت این صنعت دانست.

وقتی کشورهای غربی، در طول سال‌های گذشته تحریم، تمام راه‌های مبادله را در برابر ایران مسدود کرده‌اند و تا مرز مرگ صنعت ایران پیش رفته‌اند، کدام غیرت ملی حکم می‌کند که امروز فرش قرمز فراروی تولیدات همان غرب ستیزگر پهن و در وصف خودروهای خارجی مدیحه‌سرایی کرد و سنگ کم به ترازوی تولیدات داخلی نهاد! چه افتخاری در این تملق اقتصادی نهفته است؟! کدام قرینه دیگری را می‌توان در تاریخ ملت‌ها یافت که چنین نسبت به دشمنان اقتصادشان کرنش کرده باشد و تحقیر و نفرتشان را سجده کرده باشد؟!

گاهی لازم است که فقط تابلوی «ممنوع» جاده‌ها را تماشا نکنیم؛ بلکه به آن دستی که این تابلو را بالا گرفته است هم نگاهی بیندازیم! دستی شاید فرو رفته در آستینی مرموز که به‌راستی نمی‌دانیم از آن کیست!

cartoon-02

پاسخ: دست خدا با جماعت است

 1. بلافاصله بعد از تیتر کمپین خودرو، نوشته‌اید که ما ایرانی‌ها می‌دانیم چه نمی‌خواهیم ولی نمی‌دانیم چه می‌خواهیم. سپس ماجرای پدر و پسر و الاغشان را مطرح کرده‌اید که آخرسر هم نفهمیدند با کدام ساز مردم باید برقصند؟!
 2. در پاسخ باید گفت، درباره خودرو که سنگش را به سینه می‌زنید مردم دقیقاً می‌دانند چه می‌خواهند و چه نمی‌خواهند.

  اگر شما نمی‌دانید، یک بار برای همیشه بدانید: ” آنچه مردم نمی‌خواهند خودروی بی‌کیفیت و گران است و آنچه می‌خواهند، خودروی با کیفیت و با قیمت مناسب است.” امیدوارم فهمیده باشید که مردم چه می‌خواهند و چه نمی‌خواهند.

  درباره ماجرای پدر و پسر و الاغشان هم، ماجرا را برعکس دیده‌اید چرا که اتفاقاً این مردم هستند که نمی‌دانند به چه ساز شما برقصند: زمانی که سخن از خودکفایی و حمایت از خودکفایی است فریاد می‌زنید که ما خودروسازان خودکفا شده‌ایم و زمانی که قیمت دلار بالا می‌رود، خودکفایی یادتان می‌رود و فریاد می‌زنید قطعات وارداتی‌مان گران شد و باید خودرو را گران کنیم. یا به هزار تبلیغ و تیزر، مردم را به خرید خودرو تشویق می‌کنید و بعد از خرید، آن‌ها را در مراکز خدمات پس از فروش سر می‌دوانید و … .

 3. سخن از “تخریب تولیدات داخلی” به میان آورده‌اید. اما واقعیت این است که باید می‌گفتید “تولید خراب داخلی”.

  هیچ کس دوست ندارد آنچه مهر “ساخت ایران” می‌خورد، آن‌قدر بی‌کیفیت باشد که نتواند بدان افتخار کند. خودرو هم از این امر مستثنی نیست. قطعاً همه ماهایی که به یک ایران سربلند و پیشرو می‌اندیشیم، بسیار دوست داریم نه تنها خودروهای فاخر و کیفی تولید خودمان را سوار شویم، بلکه آن را با سربلندی به کشورهای دیگر صادر کنیم.
  اما متأسفانه آنچه تولید می‌شود، چنان وضعیتی دارد که وقتی خودروی وطنی را به نمایندگی می‌بری و از مشکلاتش شکایت می‌کنی، این جمله آشنا را می‌توانی از خود کارکنان نمایندگی بشنوی که “ای آقا! چه انتظاری داری؟ ماشین ایرانی است دیگر!”

  شما خودروی با کیفیت تولید و عرضه کنید و گران‌فروشی نکنید، آنگاه خواهید دید که مردم ایران با اشتیاق، خودروهای داخلی خواهند خرید و از تولید منزه و متعالی داخلی حمایت خواهند کرد.

 4. مرقوم فرموده‌اید: “حداقل به اندازه یک پرسش کوتاه از خود سؤال کنیم که منافع حاصل از این نهضت ضدتولید داخل، به جیب چه کسانی می‌رود؟! و چه کسانی از صرف این همه انرژی برای تخریب تولیدات داخلی، سود می‌برند؟!”

  متأسفانه صورت‌مسئله را نادرست نوشته‌اید. هیچ نهضت ضدتولیدی از سوی مردم راه‌اندازی نشده است بلکه این نهضت، دقیقاً در راستای حمایت از تولید است چرا که تولیدکنندگان را وا‌می‌دارد که از این پس، به سمت محصولات کیفی بروند. آیا درخواست مردم از خودروسازان که از این به بعد خودروی با کیفیت و با قیمت مناسب تولید کنید، نهضت ضدتولید است؟ اگر این‌گونه باشد، باید گفت که اگر مردم از خودروسازان بخواهند خودروی بی‌کیفیت و گران تولید کنند، نهضت حمایت از تولید راه انداخته‌اند؟!

  علاوه بر این، در پاسخ به سؤالتان که منافع این ماجرا به جیب چه کسانی می‌رود؟ بهتر است مستحضر باشید که بزرگ‌ترین منتفع این ماجرا مردم هستند که اگر صدایشان شنیده شود، پس از سال‌های دراز که ناگزیر از خودروهای بی‌کیفیت و گران شده‌اند، خواهند توانست، خودروهای بهتر و با قیمت مناسب‌تری سوار شوند و صدالبته کمتر قربانی تصادفات شوند.

  البته شما می‌گویید که خودروسازان خارجی برنده این ماجرا هستند. این یک امر بدیهی در اقتصاد است که هر کسی کالای خوب و با قیمت مناسب ارائه دهد، برنده می‌شود، چه خودرو باشد، چه چای و چه لوازم‌التحریر و چه هر چیز دیگر.
  بنابراین، سخن گفتن از این‌که در این ماجرا خودروسازان خارجی برنده می‌شوند، اعتراف به سطح نازل کیفیت و قیمت بالای تولید داخلی است.
  بنابراین به‌جای هزینه کرد از مردم، فکری به حال کیفیت و قیمت خودروهای داخلی کنید.

 5. بحث انگل و حلزونتان هم آن‌قدر بی‌ادبانه است که ترجیح می‌دهیم وارد این مقوله نشویم و قضاوت را درباره توهینی که کرده‌اید به مردم واگذاریم. فقط به این نکته می‌پردازیم که انگل، کسانی هستند که سال‌های سال از خون مردم ارتزاق کرده و امروز طلبکار هم شده‌اند.
 6. پرسش کرده‌اید که این کمپین چه فایده‌ای برای اشتغال جوانان دارد و چه تاج باشکوهی به سر مردم در این جشن بزرگ اتلاف سرمایه‌های ملی می‌گذارد؟!

  در پاسخ باید گفت که هدف این کمپین، ارتقاء کیفیت و تناسب قیمت خودروهای تولید داخل است که هم‌راستا با سند چشم‌انداز ایران است که مقرر می‌کند صادرات یک میلیون خودرو در سال 1404 (ده سال بعد) محقق شود. چنین هدفی، نه تنها از اشتغال نمی‌کاهد بلکه اشتغال‌زا نیز هست.

  اتلاف سرمایه‌های ملی هم، نه کمپین مردم که تبدیل فولاد و مواد اولیه دیگر به محصولات نامرغوب است، اتلاف سرمایه‌های ملی، این است که خودروهایی بسازیم که صفرشان از فرسوده‌های خارجی، بیشتر بنزین می‌سوزانند. اتلاف سرمایه‌های ملی یعنی تولید خودروهایی که با تصادفاتی معمولی سرنشینانشان را به کشتن می‌دهند یا در جا آتش می‌گیرند.

  درباره تاج باشکوه هم ما از شما می‌خواهیم که خودتان بفرمایید وضعیت فعلی خودروسازی که شما دم از آن می‌زنید، چه تاجی بر سر مردم نهاده است؟ دست پیش می‌گیرید که پس نیفتید؟

 7. خدا خیرتان دهد که بهترین تعبیر را درباره صنعت خودروسازی داخلی به کار بردید: “نوزاد ۵۰ ساله‌ای است که هنوز بالغ نشده است”

  وقتی صنعتی بعد از نیم قرن، نوزاد و نابالغ است و همچنان اصرار دارد مردم تغذیه‌اش کنند و در مقابل، خرابکاری‌اش را رفع و رجوع کنند، حتماً با یک موجود بیمار مواجه هستیم که به‌جای ترحم، به مداوا نیاز دارد. علاج این بیمار هم که از فرط تنبلی، زخم بستر گرفته، از جا برخاستن و حرکت کردن است.

  انصاف دهید که در کجای دنیا، خودروسازی وجود دارد که 50 سال سابقه داشته باشد و وضعیتش این‌گونه باشد؟ در 50 سال گذشته، خودروسازی‌هایی که راه‌اندازی شده‌اند، یا توانسته‌اند روی پای خود بایستند و سودآوری داشته باشند و سری در میان سرها درآورند یا بساطشان را جمع کرده‌اند تا نه خود را بیازارند و نه مردم را. خودروسازی ایران هم چاره‌ای جز انتخاب یکی از این دو راه ندارد: یا باید اصلاح شود و یا بساطش را جمع کند تا مردم تکلیفشان را بدانند. ما البته دوست داریم گزینه اول رخ دهد.

 8. باز هم پای تحریم‌ها را به میان کشیده‌اید. بله! حتماً تحریم‌ها اثر داشته‌اند ولی مگر قبل از تحریم‌ها، وضعیت خودروسازی مناسب بود؟ وانگهی تمام تقصیر را به گردن تحریم‌ها انداختن و سهم مسائل دیگر را نادیده گرفتن، چشم بستن بر روی دردهایی است که روز به روز مزمن‌تر می‌شوند.
  چندی پیش یکی از مدیران ارشد خودروسازی کشور می‌گفت که در سال‌های گذشته، به حدی استخدام‌های غیرضروری و توصیه‌ای شده است که هم‌اکنون ناگزیریم به هزاران نفر حقوق اضافه بدهیم و این در حالی است که می‌توانیم با یک‌سوم کارکنان موجود، کارخانه را اداره کنیم. این یعنی اشتغال‌زایی کاذبی که منجر به افزایش قیمت‌ها شده و مردم باید هزینه استخدام‌های سفارشی و سیاسی و … را بپردازند.

  این تنها یکی از مشکلاتی است که هیچ کس عزمی برای حلش ندارد و علاوه بر آن، ده‌ها مشکل ریزودرشت نیز گریبانگیر این صنعت است که باید توسط مسئولان حل شود ولی گویا برخی از آن‌ها، مأموریتی جز حمایت متعصبانه از خودروسازی و اهانت به منتقدان برای خود قائل نیستند.

 9. مردمی که تصمیم گرفته‌اند خودروی بی‌کیفیت نخرند را نواخته‌اید که در برابر دشمنان کرنش کرده‌اند: ” کدام قرینه دیگری را می‌توان در تاریخ ملت‌ها یافت که چنین نسبت به دشمنان اقتصادشان کرنش کرده باشد و تحقیر و نفرتشان را سجده کرده باشد؟! ”

  اولاً این‌ها همان مردمی هستند که در جنگ 8 ساله، در برابر مهاجمان و حامیان جهانی‌شان جانانه ایستادند. بنابراین، حرمت نگه دارید و بدانید که درباره چه کسانی، چه چیزی می‌گویید.

  ثانیاً این مردم نیستند که تملق می‌کنند، بلکه متملقان کسانی هستند که در شبه رسانه‌هایی که با رانت اداره می‌شوند، سعی در ماله‌کشی سخنان وزیر و حمایت متعصبانه از خودروسازی بی‌کیفیت داخلی دارند. مصداق‌هایش را خودتان به‌راحتی پیدا کنید.

  ثالثاً مردم تحقیر و نفرت را سجده نمی‌کنند. بلکه اتفاقاً علیه آن به دست به اقدام زده‌اند و دیگر نمی‌خواهند خودروهای متعلق به قرن گذشته میلادی را به قیمت گزاف تحمل کنند. شما اگر راست می‌گویید به‌جای تحقیر و نفرت، تکریم و عشق به میان آورید.

 10. گاهی نیز لازم است تابلوی دور زدن ممنوع را نیز در جاده دید و مردم را دور نزد و دانست که در کمپین اخیر، هیچ ماجرای مرموزی وجود ندارد، دست و آستین، همه متعلق به مردمی است که امید بسته‌اند به “یدالله مع الجماعه”.

منبع: عصرایران

ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم

ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم | کشکول

ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم. پیش از این وزیر صنعت کسانی که قصد کرده‌اند تا بهبود کیفیت و کاهش قیمت، خودروی داخلی نخرند را خائن، ضد انقلاب…

ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم برترين

ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته آیا درخواست مردم از خودروسازان که از این به. بیشتر.

ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم « آخرین مدل های خودرو

ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم. Author نوشته شده توسط مدیر Comments بدون دیدگاه. پیش از این وزیر صنعت کسانی که قصد کرده‌اند تا بهبود کیفیت …

پلاک اختصاصي خودرو منطقه آزاد – درباره ی ما

مطالب مرتبط ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم 16 شهریور 1394 (2) نظر ادامه مطلب… اولین نشانه‌های تأثیر کمپین تحریم خودروهای بی‌کیفیت 16 شهریور …

قیمت خودروهای سایپا فعلاً – درباره ی ما

هرچند خودروسازان فعلاً به هدف بزرگ‌تر خود در افزایش قیمت‌ها نرسیدند، اما لااقل ترمز …. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم 16 شهریور 1394 (58) نظر ادامه مطلب.

لحظه به لحظه | موج‌سواری با حق مشتریان

15 سپتامبر 2015 … مدتی است که یک گردهمایی اجتماعی در بخش‌هایی از جامعه به نام کمپین خودرو نخریم راه افتاده است. …. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

برنامه خودروسازان برای جذب مردم! / کاریکاتور – کاک حکمت

7 سپتامبر 2015 … کاریکاتور برنامه خودروسازان برای جذب مردم! … لینک مستقیم به منبع مطلب … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم · پیام کمپین برای …

شورای رقابت توانسته قیمت تمامی خودروها

شورای رقابت اعلام کرد که تورم بخشی خودروهای کم تیراژ (به جز پراید، پژو، سمند و تیبا) معادل 53.26 درصد در نظر …. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

ادامه فروش پورشه در ایران | پدال، مجله خودرو و حمل و

موفقیتهای پورشه در بازار ایران باعث شد تا شرکتهای دیگر نیز به فکر واردات مازراتی و فراری به ایران بیافتند. …. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

یک اتفاق نادر: عذرخواهی مدیرعامل سایپا از مردم | نایس استار

در یک اتفاق عجیب و نادر در کشورمان، مهدی جمالی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از مشتریان بابت کیفیت پایین … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

قیمت خودروها در منطقه آزاد انزلی | مجله پدال

ارزانترین خودروی منطقه آزاد انزلی – در مورد منطقه آزاد انزلی که اخیرا به فهرست مناطق آزاد کشور افزوده شده، واردات خودرو با … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

قیمت خودروها در منطقه آزاد انزلی | مجله پدال

قیمت فراری 458 در انزلی – خودروهای وارداتی به مناطق آزاد از محدودیتهای واردات به سرزمین اصلی تا حدود زیادی معاف می … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

@h.abbasi.65 Instagram photos | Websta (Webstagram)

royaroyai این بود دیگه چه کنم 6d. h.abbasi.65 6d. mohsen_abbasi91 ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم – ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم

آگهی ها و نیازمندی های اتومبیل – لیست مطالب

هیوندای کمپین تبلیغاتی خود را برای معرفی مدل جدید سانتا فه به راه انداخته است. …. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم 16 شهریور 1394 (42) نظر ادامه مطلب.

خواسته های مردان از همسرانشان | مرکز عکس هنرمندان و ورزشکاران ایران

انرژی هسته ای در ایران ویکی پدیا دانشنامهٔ آزاد و ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم پدال. انرژی هسته ای در ایران ویکی پدیا دانشنامهٔ آزاد و ادامه توهین دارودسته  …

دکه من | گفتگو با بازماندهٔ تصادف وحشتناک ب‌ام‌و

28 آوريل 2015 … سرعت خودرو در قسمت‌های کم‌تردد بزرگراه زیاد بود اما همه ما به رانندگی حمیدرضا اطمینان داشتیم و ….. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

آخرین اخبار علم و دانش – صفحه 1 – بتانیوز

… گذاری در علم و فناوری ضرورت دارد · خبرگزاری مهرماه پیش. شورای موازی فناوری اطلاعات باید منحل شود · ایستناماه پیش. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم .

LX پسوندی که بزودی به رانا هم اضافه می شود ! – آخرين اخبار روز

شما به نظرتون سمند بهتره و قشنگ تر یا رانا معموله رانا چون سمند بعد از یه سال پیر می شه و رنگش زشت می شه هیچ … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

مردم ایران فوقالعاده فهیم

مردم ایران فوقالعاده فهیم. … وبا مردمانتی فوقالعاده مهربان که مردم فهیم حال مردم ایران تاسف خورد فرقی. بیشتر. … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم پدال.

قیمت خودروها در منطقه آزاد انزلی | پدال، مج – تاپ 3

قیمت خودروها در منطقه آزاد انزلی | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل پدال دنیای خودرو …. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم 16 شهریور 1394 (59) نظر ادامه مطلب.

عکس ماشین‎ – Facebook

تحریم خودرو تنها مقاومت مردم در اعتراض به گرانی است که باعث شده این مسئله به صورت دو گزینه ای بررسی شود . …. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم

پاسخ جنجالی عصر ایران به اظهارات نعمت‌بخش/ شما پشیمان می‌شوید

17 سپتامبر 2015 … «ضمن احترام به نظرات مردم از نظر من کمپین “نه به خرید خودروی صفر” تأثیر آن‌چنانی بر کاهش …. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

قیمت انواع وانت+پیکاپ (92.5.7) | مجله پدال

پاسخ جنجالی عصر ایران به اظهارات نعمت‌بخش/ شما پشیمان می‌شوید … یک اتفاق نادر: عذرخواهی مدیرعامل سایپا از مردم … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

قیمت خودروها در منطقه آزاد انزلی – سون فان

قیمت خودروها در منطقه آزاد انزلی | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل پدال دنیای خودرو …. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم 16 شهریور 1394 (60) نظر ادامه مطلب.

دریفت ماستنگ در شهر اشباح

16 مارس 2015 … زیرا وقتی فورد می‌خواهد ماستنگ را در این شهر به حرکت در بیاورد، هیچ نشانی از حیات به چشم نمی‌خورد. …. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

نیسان مورانو 2015 در ایران پدال – جالب

پاسخ علی سوابق: (124 دیدگاه) , 19 دی 1392 پارس خودرو بهترین خودروساز ایران … _ ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم _16 شهریور 1394 __(62) نظر ادامه …

پیشخوان خبری پرتال دانشگاهی | رونمایی رسمی از فیس‌لیفت فورد رنجر

9 آوريل 2015 … فورد رنجر فیس لیفت به تولید خود در کشور تایلند برای بازارهای آسیا-پاسیفیک و کشور آفریقای …. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

خودروسازان داخلی در حالی قصد داشتند – ای او

مجله مهر در یکی دو سال گذشته خودروسازان داخلی هربار به بهانه تحریم ها و بالا رفتن نرخ. … رییس جمهوری در یک گفت و گوی تلویزیونی با مردم تصریح کرد غنی سازی و … ادامه توهین دارودسته و تصاویر خودروی جدید رنو سیمبل و سیاسی سیمرغ … یک کارشناس صنعت خودرو گفت کمپین نخریدن خودروهای داخلی تلفیقی از احساسات و خواسته.

قیمت لوازم یدکی تندر 90

درب ها نصب می شود مربوط به تندر 90 اسپورت ایران خودرو نیاز دارم لطفا اگر سراغ … را هم صفر تحویل … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم. 16 شهریور 1394.

همه‌چیز درباره رانا هاچ‌بک – آرشیو مطالب

ظاهراً پژو به هیچ عنوان حاضر نیست بازار پر منفعت ایران را از دست بدهد. حتی با … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم 16 شهریور 1394 (60) نظر ادامه مطلب.

تامین آرامش و سکوت کابین نیسان تیتان | ایراتو

نیسان در ادامه مستندهای ساخت تیتان، یک کلیپ دیگر با عنوان «صدای سکوت» منتشر کرده که در آن مهندسان این کمپانی … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

قیمت خودروها دوباره کاهش می یابد

این در شرایطی است که خودروسازان مي‌گویند تا ابلاغیه نیاید، دست به قیمت‌های جدید نخواهند زد و هنوز هم دستوری بابت …. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

تولید کنندگان گیربکس کاهش، تامین کنندگان، صادر کنندگان – منزل

این شرکت در سال 77 به تولید لوازم برقی سایپا و بعد در . تا زمانی … نارضایتی از قیمت خودروها چه ربطی به ضدانقلاب . … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

وانت کارا، فرزند تازه پراید | پدال، مجله خو

آگهی وانت کارا-سایپا 151 بنا به ادعای سایپا، موتور وانت سایپا 151، موتور جدید با ….. تبلیغات مطالب اخیر ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم 16 شهریور …

قیمت جدید شورای رقابت برای خودروها

29 آوريل 2013 … فرمولی که شورای رقابت با توجه به تورم در بخش خودرو و میزان کیفیت و استاندارد خودروها تعیین …. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

عذر خواهی مدیرعامل سایپا از مردم – مجله اینترنتی

n n به گزارش ایران خبر ، مهدی جمالی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از مشتریان بابت … عذر خواهی مدیرعامل سایپا از مردم … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

قیمت لوازم یدکی تندر 90 | پدال …

با توجه به ارتفاع ماشین، قاعدتا مثل 405 یا سمند نمیشه توی جاده رانندگی کرد. … 25 شهریور 1394 (21) نظر ادامه مطلب. … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

بررسی کرایسلر 300 مدل ۲۰۱۵ | تمام خبرگزاری های ایران در سی ای سی

18 ژانويه 2015 … با این حال، بسیاری از 300 ها به صورت موتور ۳/۶ لیتری V6 با توان ۲۹۲ اسب‌بخار در زیر کاپوت خود ….. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

مگانی به سبک تالیسمان: نخستین تصاویر از نسل جدید رنو مگان 2016

9 سپتامبر 2015 … خودرویی که به‌تازگی به بازارهای جهانی معرفی شده و رقیبی سرسخت برای محصولات برندهای معتبری … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

قیمت خودروها در منطقه آزاد انزلی | مجله پدال – jetlink.ir

2 جولای 2013 … خودروهای وارداتی به مناطق آزاد از محدودیتهای واردات به سرزمین اصلی تا حدود زیادی معاف می باشند از جمله … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

واردات هیبریدی ها در انتظار

26 دسامبر 2011 … در عین حال چنین قیمتی هیچ تهدیدی برای تولیدات سایر خودروسازان به حساب نخواهد آمد . hyundai sonata … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

روزهای پرکار هوندا: سیویک کوپه، تایپ R آمریکایی – خبر آنتایم

8 سپتامبر 2015 … با توجه به این‌که سیویک سدان روز شانزدهم ماه جاری در فرانکفورت رونمایی می‌شود، انتظار داریم نسخه …. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

سایت خرید سانگ یانگ اکتیون مدل 2012 – پرس آنلاین

9 ا کتبر 2014 … سانگ یانگ اکتیون پیکاپ برای افرادی که به دنبال خرید پیکاپی با قیمت …. به قسمت …. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم. 16 شهریور …

کیا ریو جدید فقط 85 میلیون تومان

ریو در دو نسخه سدان و هاچ بک وارد شده که هردو مدل مجهز به انجین 1.4 لیتری با قدرت 107 اسب و گشتاور 135 نیوتن متری …. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

آخرین قیمت محصولات ایران‌خودرو (فروردین 91) – … حرکتی

به هرحال در آخرین ابلاغیه این شرکت، قیمت‌ خودروها بصورت زیر اعلام شده است: تندر 90 فول: …. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم. 16 شهریور 1394. (13) نظر.

پدال مجله خودرو و حمل و نقل www.pedal.ir

اگر به دنبال یک فراری با فضای حمل مناسب می‌گردید و FF نمی‌تواند جوابگوی وسایلی مانند قایق شما باشد، شاید … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

پدال، مجله خودرو و حمل و نقل | راهنمای جامع خودرو ایران – Gl1 | URL shortener

شما به خوبی می‌دانید که به هر خودرو SUV نمی‌توان اعتماد کرد و با آن به کوه و کمر یا به صحرا سفر کرد، اگر برخی … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

کیا ریو جدید فقط 85 میلیون تومان! | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل – – مجله

ریو در دو نسخه سدان و هاچ بک وارد شده که هردو مدل مجهز به انجین 1.4 لیتری با قدرت 107 اسب و گشتاور 135 نیوتن متری …. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

www.pedal.ir – پدال، مجله خودرو و حمل و نقل | راهنمای جامع خودرو ایران

… به‌زودی: رونمایی از کراس‌اوور ام‌جی جی‌اس در ایران , یک اتفاق نادر: عذرخواهی مدیرعامل سایپا از مردم , ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم , اولین نشانه‌های تأثیر …

ورود اوپل کورسای جدید به بازار | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل – – ورود اوپل

1 سپتامبر 2014 … میزان مصرف سوخت این مدل به صورت میانگین 4.3 لیتر در صد کیلومتر می‌باشد. برای انتقال نیرو هم ….. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

تیگو 5 اتوماتیک، شاسی‌بلند جدید شرکت … – Magazine – Brave

4 جولای 2015 … وی با اشاره به اینکه همکاری‌های بلندمدت دو شرکت مدیران‌خودرو و چری منتج به تولید خودروهای لوکس ….. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

لافراری در فورزا موتوراسپرت 5 – لافراری در فورزا 5 [ویدئو]مجله پدال

5 آوريل 2014 … بعد از گذشت یک فصل و با پایان بهار 2014 حالا به تازگی فورزا 5 … لاین آپ برترین … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم. 16 شهریور …

دانلود فصل 21 برنامه TopGear – اپیزود سوم (قسمت 3) – فانی فاز

18 فوریه 2014 … برنامه ای که برای اولین بار در سال 1977 پخش شد و از سال 2002 به شکلی متفاوت شروع به کار کرد و … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

پدال، مجله خودرو و حمل و نقل …

7 ا کتبر 2015 … متأسفیم اما یک لحظه خودرو را رها کرده و به آن اثر هنری پشت سرش بنگرید، حقیقت این‌که امسال … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

ایرانیان سلام – شما هم خبرنامه ی خود را در چند دقیقه تولید و منتشر کنید

7 سپتامبر 2015 … ادامه «پایتخت» در چابهار تولید می‌شود … کی‌روش: ایران می‌تواند به سطح اروگوئه و سوئد برسد … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

مجله خودرو و حمل و نقل

آلفارومئو مستقل می‌شود | پدال، مجله خودرو و حمل و نقلپاسخ مرسدس بنز به شاسی بلند بی ام و ! + عکس ….. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم. 16 شهریور 1394.

قیمت وانت ال۹۰ – درخواست شماره گذاری وانت تندرمجله پدال

درخواست شماره گذاری وانت تندر | مجله پدالقیمت وانت ال۹۰نماینده مردم تبریز گفت: وانت ال 90 جایگزین پیکان وانت ….. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

تدوینگرها – آریسان جانشین پیکان وانت شد

11 مارس 2015 … در عوض خودروی جایگزین پیکان وانت، به نام آریسان یا PU1، همان پژو روای وانت می‌باشد که تغییراتی …. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

وانت شوکا دوکابین – قیمت انواع وانت+پیکاپ (92.5.7)پدال، مجله خودرو و …

29 جولای 2013 … مراسم با اشاره به افتتاح خط توليد وانت شوكا دو كابين در خانواده … قیمت انواع …. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم. 16 شهریور 1394.

اخبارجهانی | آغاز فروش رنو کپچر در ایران

2 ژوئن 2015 … با این وجود و به مناسبت اعیاد شعبانیه و نیمه شعبان، ایران خودرو، تعداد معدودی از این خودرو را با … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

کام یو تازه های وب – آریسان جانشین پیکان وانت شد – Ucom.ir

11 مارس 2015 … در عوض خودروی جایگزین پیکان وانت، به نام آریسان یا PU1، همان پژو روای وانت می‌باشد که تغییراتی …. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

مجله پدال | راهنمای جامع خودرو ایران – افتتاح اولین نمایشگاه بین‌المللی …

22 ژانويه 2015 … از جمله حامیان این نمایشگاه می‌توان به مراکز و نهادهای معتبری از قبیل انجمن صنعت موتورسیکلت …. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

پیش فروش رانا – خانه

اما وقتی ۲۰۶+ رو جا ۲۰۷ به قیمت ۴۴۰۰۰۰۰۰ به انسان میفروشن واقعا زور داره اینکه اشغالهای چینی جای …. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم. 16 شهریور 1394 .

دایرکتوری :: قیمت روز خودرو ها | مجله پدال

اگر از آن دست ماشین بازهایی باشید که به زرق و برق خودروی خود اهمیت می‌دهند، می‌توانید فراری 458 خود را نیز با کیت … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

نمودارها نشان از برتری سونی در زمینه دوام باتری در قیاس با رقبای مطرح …

7 سپتامبر 2015 … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم. « آیفون 7 نازک‌ترین آیفون تولید شده توسط اپل خواهد بود · ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته …

پایگاه خبری – تحلیلی قدس آنلاین – واکنش مدیرعامل ایران خودرو به …

30 آگوست 2015 … مدیرعامل ایران خودرو با اشاره به کمپین “خریدن خودرو صفر ممنوع”گفت: به هیچ … یکه زارع در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه خودروسازان دلیل افزایش قیمت های خود …. که روند کاهش خرید اتومبیل ادامه پیدا کند قادر به پرداخت سهم دولت که به رقم …. واقعی شما و دارو دسته ی دروغ گوی شما هستن نه مردم یادتون رفته انگار که مردم …

ندسا/لانچر | سایت تفریحی فان کده

8 ا کتبر 2015 … خطا کاربرگرامی با عرض پوزش به اطلاع می رساند تعداد درخواست هایی که از سمت این ip برای. ….. ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم پدال.

پیام کمپین علیه خودروسازان – شهرخبر

7 سپتامبر 2015 … نه برادر اشتباه نکنیم آنقدر ادامه میدیم که در این دو تا فرغون ساز بسته شود کافیست تا پایان سال ادامه بدیم … اینم از دارو دسته همون خودروسازهاست شما بهش توجه نکن … حالا مردم به شما و خودروسازان و هر کسی که جلوی مردم بایستاد و توهین کند به زبان ….. باید در نظر گرفت که این نسل برای اولین بار در مقابل خواسته خود …

وزیر صنعت: عذرخواهی می‌کنم؛ به خریداران جسارتی نکردم | نظر

3 سپتامبر 2015 … وزیر صنعت ، معدن و تجارت تاکید کرد: من عذرخواهی می کنم و به خریداران خودرو جسارت نکرده ام. … داخلی کشور و ۱۲ درصد اشتغال بخش صنعت به خودروسازی اختصاص دارد که همه … خودروی امروز پایین ، ولی نسبت به سه ماه پیش بهتر شده است ادامه داد: هر …. درکمال وقاحت به مردم توهین میکنی وقتی عکس العمل مردم را میبینی به …

مجله پدال | راهنمای جامع خودرو … – , : 23

کیا اطلاعات مربوط به قیمت‌گذاری فیس‌لیفت سید در بریتانیا را به همراه جزئیات سری این مدل منتشر کرده است. … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

الف – واکنش بهنوش بختیاری به توهین روزنامه آفتاب‌یزد

8 آگوست 2015 … بازیگر زن کشورمان در پاسخ به توهین روزنامه اصلاح‌طلب آفتاب یزد نوشت: گفتن این که آرزویم جامعه شناسی … … این توافق مستقیما به زندگی مردم مرتبط پس این بازی خطرناک رو ادامه ندین (3102609) (alef-13) ….. دلش خواسته نظرش رو بگه. …. آقای روحانی و دار و دسته شون بهتره بدونن! … ۱۰. گروکشی خودروسازان در رکود …

رهبران مسلمان قتل عام درفرانسه را محکوم کردند ولی برخی مردم مخالف هستند

12 ژانويه 2015 … رهبران مسلمان قتل عام در فرانسه را محکوم و برخی از مردم خیابان با آن مخالفت کردند … غربی به حضرت محمد(ص) توهین کرده اند و آن ها را تکفیری یا مسلمان نما خواند. … به خشونت و افراط گری می زنند ، خواسته یا ناخواسته ، به اسلام هراسی دامن می زنند. … دارد و از بمب گذاری در خودروها و درگیری های سیاسی داخلی به ستوه آمده است.

خريد ماشين به صورت دم قسط – خانه

این شعار در فارسی به معنی پیشرو در تکنولوژی است و نسل پنجم آئودی A4 این شعار را به‌صورت مجازی به … 21 مهر 1394 … ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم.

حمله شدید اللحن کیهان به خاتمی

12 سپتامبر 2006 … بايد صادقانه اعتراف كرد كه اين آرزوي بوش تا اندازه اي كه او و دارودسته اش را … در ادامه مطلب کیهان آمده است: «آقای خاتمي اگرچه در سخنراني ها و مصاحبه هاي پي درپي … حضرت امام(ره) و مواضع منطقي و استقلال طلبانه مردم ايران داشته اند، به هيچ زبان …. ماجراي فلسطين ميان خواست مردم عراق و خواسته زورگويانه اشغالگران آمريكايي …

شکسته‌شدن سکوت احمدی‌نژاد/ ناگفته‌های وین به روایت مردم امروز … – مشرق

27 دسامبر 2014 … اکبر منتجبی در صفحه اتاق خبر روزنامه مردم امروز به تغییر رییس جام جم … وزیر خارجه امریکا خواسته بود تا به پاریس برود و دوباره با یکدیگر در آنجا دیدار کنند» ….. باز هم احمدی نژاد، باز هم مسافر و باز هم توهین با ادعای ولایتمداری … باز دارو دسته محمد قوچانی روی دکه خود نمایی می کنند ….. یارانه مردم به خودروسازان داده شد؟

محصولات شرکت هائی که در تحریم مردم ایران شرکت می کنند را تحریم …

22 ژوئن 2012 … بیژن چهررازی شرکت آمریکائی اپل سال هاست نه فقط به دلیل فروش موفق تلفن … شورای روابط آمریکا و مسلمانان از اپل خواسته تا سیاست خود را در قبال ایرانی ها تغییر دهد. … این در حالیست که اگر اپل واقعا به سیاست ضد ایرانی خود ادامه دهد می بایست از … مردم ایران قربانیان تحریم ها هستند و اکنون رفتار های توهین آمیز و …

تدبیر – جنگ روانی یک مسئول/ خودور را گران می کنیم؛ کمپین شکست …

13 سپتامبر 2015 … آنچه موجب میشود در یک چنین شرایطی که خودروسازان به شدت تحت انتقاد قرار دارند … نعمت بخش ادامه داد: در یک سال گذشته تمامی مواد اولیه صنعت خودروسازی به … جبهه جدیدی را برای مخالفت با خواسته ها و مطالبات عمومی مردم باز کرده است. … این بابا از دار و دسته احمدی نژاد است ولی آب گیرش نیومده بریزه اونجایی که میسوزه.

مزایده باشگاه پرسپولیس پوچ شد/اهلیت استیل آذین تایید نشد/بازی …

4 مه 2015 … همش الکیه فقط مردم رو بازی میدن اخرشم یا میدن به خودرو سازان یا همین مسخره … چشم و دست دولت و متوليان كه استاد بازي با افكار عمومي و توهين به … دارند بر اینکه پرسپولیس در اختیار دار و دسته آقای خادم باقی بماند. ….. خیلی واضحه که این گزارش را یک استقلالی نوشته و خواسته جوابی باشه به جک های اخیر در این مورد.

اقتصاد آنلاین – اعلام ورشکستگی صنعت‌ خودرو ایران

22 آوريل 2013 … ورشکستگی کارخانه های خودرو سازی ایران هیچ ضرری به مردم نخواهد زد و چون … معلومه که نمیشه میخوان از دریای خون مردم رد بشن چیه اقتصاد معیوبه ادامه بدن جلوی ضرر هر …. کننده دیگر جواب نمی دهد مردم دیگه دوزاریشون افتاده اقای میرخانی و دارو دسته. … به فرض محال اگر خودرو سازان ایران با این وضعیت قیمت جهانی محصولات و …

پاسخ معنی دار محمد جواد ظریف به سوال هاله اسفندیاری – دولت بهار

22 سپتامبر 2014 … اظهارنظر ظریف درباره اعتماد به قول باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا طی روزهای … خودروسازان به «ثریا» نیامدند … دیدگان دشمنان ایران، رای کمتر از 51 درصد مردم به حسن روحانی را تغییر …. حالت مثل بقیه دار و دسته نیویورکی ها به خونه ش برمیگرده نهایتاً ! … مثلا خواسته بگه احمدی نژاد هاله اسفندیاری را دستگیر کرده!

جام جم آنلاین-نساجی را به تایلند و ترکیه باختیم

10 فوریه 2015 … از جمله مهمترین محورهای این همسویی تاکید 76 درصدی مردم بر «عدم توافق بد» و … در ادامه این گزارش آمده است: داستان به این جا ختم نمی شود و از آنجا که استات اویل … به ضعیفان نبود و امثال خالد التویجری و دار و دسته اش نمی توانستند در احکام … باشد را داشته اند و در پاره ای از موارد نیز وزارت کار تن به خواسته آنها داده است هر …

افکارنيوز – قیمت گذاری خودرو از اختیارات وزیر نیست

29 ا کتبر 2013 … به گزارش افکارنیوز، او در حالی از گران شدن خودروها خبر داد که مردم و … البته نعمت زاده پیش از این با ذکر مثالی از مردم خواسته بود سوار بر خودروهای داخلی شوند تا خودروسازان به … باید این وضعیت را تحمل کنند و این وضعیت تا به کی ادامه دار خواهد بود. …. به جایی این قوم خواهندرسید که دارودسته احمدی نژادرامردم مهرنمازشان …

می‌گویند می‌لرزیم؛ به جهنم! بروید جای گرم که نلرزید – فردا

11 آگوست 2014 … عده‌ای بزدل سیاسی‌ هستند/ تا مذاکره می‌شود، می‌گویند می‌لرزیم؛ به جهنم! … ملت است آنچه مردم از ما خواسته یا خواهند خواست را با شهامت دنبال می‌کنیم؛ اگر دچار محاسبه … روحانی در ادامه خاطر نشان کرد: ما شعار نمی‌دهیم و می‌خواهیم یک روابط صمیمانه و …… اين توهين به مردم نيست آقا اين توهين به تندروها است كه ازسفره مردم بي خبرند.

سناتوری که ظریف را با جنتی اشتباه گرفت/ انتقاد داماد آوینی از تهدید …

5 مه 2015 … ولایتی ادامه داد: هر کدام استدلال‌های خاص خود را دارند اما استدلال افرادی که می‌گویند … هم بتوانند صدای مردم خودشان را به گوش مسئولان برسانند و از حقوقشان دفاع کنند. … « اول انقلاب صحبت این بود که به توده‌ای‌ها و کمونیست‌ها و هر دار و دسته‌ مخالف …. ما در قطعنامه ۵۹۸ برنده بودیم یعنی خواسته های ما را در آن قطعنامه آوردند اما در …

ادامه دروغ پردازی‌ها در باره عاشورای 88؛ حقایقی که از آن می گریزند …

8 ژانويه 2012 … ادامه دروغ پردازی‌ها در باره عاشورای 88؛ حقایقی که از آن می گریزند … سخنگوی کمیسیون صنایع: مدیران خودروسازی دولت قبل با سود فروش سهام بانک … وکیل دادگستری: دستگاه دیپلماسی پاسخگوی توهین به معلمان … مردم در هیاتهای محرم شنیده بودند که زینب سلام الله را هم به کاخ یزید ….. خواهشا یه این خواسته ما لبیک بگو.

چه‌کسی مجبورتان کرده خودروی 40 سال پیش پژو را مونتاژ کنید

26 سپتامبر 2015 … وی در ادامه به سخنان سه روز پیش آقای نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت اشاره … لکن باید خدمت ایشان عرض کنم که اولاً مردم ایران از خودروی پژو ناراضی‌ نیستند ….. چه قدر تابلو که همتون از خود دار و دسته ی دلال ها و یا خودروساز ها هستین که میاین ….. قصد توهـين به كسى را ندارم ولى مردم ما خيلى ساده هـستند محاله دولت اجازه بده …

هشدار غلامحسن الهام درباره توافق هسته ای: این توافق ما را به جنگ می کشاند!

19 جولای 2015 … پارسینه: دکتر غلامحسین الهام استاد حقوق دانشگاه تهران در یادداشتی در خصوص توافق هسته ای نوشت: اساسى ترين مسئوليت براى تحقق انچه امروز اقا …

An error occurred. – Iran Interlink exposing Mojahedin Khalq Rajavi …

17 دسامبر 2012 … اختر قاسمي (خبرنگار و فعال سياسي): مجاهدين خلق مرا تهديد به قتل كردند … او در اين مطلب از مجاهدين و هواداران آنها خواسته است كه پاسخگو باشند. … سیستماتیک سیل تهمت ها و فحاشی ها و تهدیدها و توهین های هواداران مجاهدین به من سرازیر شد و هنوز هم ادامه دارد! …. (حملات افسران مخابرات صدام و رجوی به مردم در خیابانهای پاریس).

دفتر روحانی خطاب به دارو دسته مشایی: فقط در یک طبقه “لادن” باشید

6 آگوست 2013 … دفتر روحانی خطاب به دارو دسته مشایی: فقط در یک طبقه “لادن” باشید. … با حضور آنها در یکی از طبقات این ساختمان، از آنها خواسته اند طبقات دیگر را تخلیه کنند. … نشان داد/ خودرو سازان پیشرو کارشناس آشپزی صدا وسیما بدلیل مطالب توهین آمیز در شبکه ….. مبادا دوباره به جایی برسم که نتوانم زندگی مشترکم را ادامه دهم؟

ادعای زاکانی علیه تیم مذاکره کننده هسته ای ایران – فرارو

28 ا کتبر 2014 … زاکانی، در تذکری شفاهی خطاب به وزیر امور خارجه با اشاره به موضوع … نماینده تهران در ادامه سخنانش یادآور شد: پذیرش خواسته‌های ظالمانه طرف ….. نبینم به ملت توهین کنید! ….. بدخواهان بدانند مردم فهیم ایران تمام قد پشت سر دولت تدبیر و امید خاصه ….. هركجا كم مياره خودشو ، منطق من در آورديشو و خواسته هاشو به رهبر فرزانه مان …

ایسنا – حمله قلعه‌نویی به برنامه 90

13 سپتامبر 2013 … سرمربی استقلال در ادامه گفت: من این پیروزی را به باشگاه فرهنگی … خیلی‌ها از جمله کادرفنی و پزشکی تیم طلب دارند اما ما به خاطر مردم به کارمان ادامه می‌دهیم. … ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به … کنيم خواسته ياناخواسته. ….. اين عادت اين آقا و دارودسته اش هست که جنبه باخت و ندارند.

اصلاح‌طلبان بار‌ها گفته‌اند با براندازی و براندازان مخالفند – نامه نیوز

19 دسامبر 2014 … خاتمی با اشاره به قرن هجدهم و اصالت علم و در ادامه تقسیم بندی تاریخ بشر از ….. خاتمی و دارودسته اش سالها نان شعارهایی مثل مردمسالاری و قانونمندی را خوردند … این دولت نمی تواند علیرغم خواسته مردم با دینشان بازی کند شما به امام حسین ع توهین کردید اگر به احترام … تجمع کارگران خودروسازی علیه کمپین تحریم (۲۰۰ نظر).

اخبار گروه خودرو [بایگانی] – صفحه 5 – سایت و انجمن گفتگوی بورسی

در اين گروه دبير انجمن خودروسازان ايران از اختصاص يك ميليارد دلار به … ميليارد دلار از درآمدهاي نفتي به صنعت خودرو و قطعه منعقد شده است. وي ادامه. … در نهايت اين وضعيت به ارتقاي ميزان رضايت مردم از خودروهايي كه خريداري مي كنند منجر خواهد شد. ….. نعمت زاده در عین حال اعلام کرد: شورای رقابت چند روز مهلت خواسته است تا …

خط انقلاب – رهبر انقلاب

توهین کردن به امام معصوم (ع) و ولایت فقیه و هر کس دیگر کار اشتباهیست و گناه است . … اما شما که مدافع فردی شدید که به رهبری اهانت کرد چرا اجازه نمی دهید خود مردم به این افراد …. و حسین علایی و افروغ و بقیه این دار و دسته هتاک به درستی برخورد کرده اید؟ …. مندی بنا شده بود می توانست مردم را به صحنه بیاورد و به خواسته های خود برسد.

دلواپسان و پمپاژ تبعیض، دروغ و بی ادبی / زمستان خواهد گذشت…

30 مه 2015 … کیست نداند که در حال “فرار به جلو” هستند تا مردم یادشان برود که خودشان … به حلالی واجب تبدیل شده است و نه تنها انتقاد می کنند، که از توهین و ….. ايم مقاله بر خواسته از دل مردم آگاه و فهيم ايران اسلامي بود . …. وطن فروش تویی و دارودسته اختلاس گرت! ….. همين جوري به نادلواپسان جو بدي يه چيزي مي شي ادامه بده …… روح الله.

احمدی مقدم: احمدی‌نژاد در سال 88 گفت خاتمی را دستگیر کنید و شر همه را …

23 آگوست 2015 … فرمانده سابق نیروی انتظامی در ادامه گفته است: «البته باید به نقطه …. همانطور که حدس میزدم یک روز قضایای سال 88 برای مردم روشن خواهد شد این …. فعلا نمونه بارز آن توهينهايي است كه از طرف جامعه خودروساز به ملت هميشه …. آقای احمدی نژاد اضافات دارو دسته اختلاس چی شما هستند که مملکت را ….. به مخاطبانت توهين كرده اي .

اطلاعیه وزارت خزانه داری آمریکا درباره … – ارانیکو – Eranico

4 آوريل 2015 … به گزارش رویترز، وزارت خزانه‌داری آمریکا روز جمعه با صدور اطلاعیه ‌ای تصریح کرد … آقای رحیمی چطور دروغ و فریب و فیت دادن مردم بی ادبی و توهین حساب نمیشه. … کنیم و به جایش شهربازی درست کنیم خواسته این جنایتکاران غربی همین است. … و بازم به مفت خوری و غارت یه مشت ادم فلک زده ادامه بدن اما من از زبان مردم ایران …

جهنم سیاست

نامه سرگشاده اول سید ابراهیم نبوی به خامنه‌ای مورخ ۲۹ خرداد ۱۳۸۸ ….. ایران و رهبرش هم به خواسته اش نرسند، در نهایت با ادامه لجبازی ایران، کارتر هم انتخابات دور بعد … مردم هنوز آقای کرباسچی را دوست دارند و می دانند او در دوران مدیریتش مردمی عمل کرد و در بوجود …. توهین به آقای امیر‌احمدی هم کار زشتی از جانب شما بود و این در حالی است که در حسن …

دادگران بوکان – تصاویری از بوکان

هرچند عثمانی نماینده مردم بوکان در دوره های هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی در گرماگرم …. برعهده دارد در گفتگو با خبرنگار ما با اعلام اینکه خواسته رانندگان مینی بوس را می داند، … این کارشناس در ادامه به خبرنگار ما گفت: علاوه بر اینها در محل حفاری، آهسته شدن … مطالبي مشتمل بر توهين يا افترا، ياخلاف واقع ويا انتقاد نسبت به شخص (اعم از …

خادمان خائن | داورنیوز

باز هم خودروسازان به پشتوانه حامی خود دلگرم شدند. … وی ادامه داد: من خائن هستم یا سمندر که پسرش را دوباره به تیم ملی …. ۲۹ مرداد ماه برابر با پنجم ذی القعده در قزوین حضور یابند و پیام مهر و عشق را از آن حرم به مردم قزوین مخابره کنند. …. دیگر از آماج های حمید احمدی ( رهبر دار و دسته ناخدا در حزب خائن جنایتکار توده ) علاوه بر سوسیال دمکرات …

ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم

برگرفته از : ادامه توهین دارودسته خودروسازان به خواسته مردم