تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ

تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ

«پولستار» به تازگی توسط ولوو خریداری شده و در حال حاضر، برخی تغییرات را تجربه می‌کند. «پولستار ریسینگ» کاملاً از شاخه خودروهای جاده‌ای که وولو در اختیار گرفته، جدا بوده و مالکیت مستقل آن در دست کریستین دال (Christian Dahl) است. ضمن اینکه از این پس، پولستار ریسینگ با نام «سایِن ریسینگ» شناخته خواهد شد.

Polestar Racing Now Called Cyan Racing

Polestar Racing Now Called Cyan Racing

نام جدید به رنگ آبی فیروزه‌ای (Cyan) موجود در خط تولید پولستار برمی‌گردد. در حال حاضر، سایِن ریسینگ در مرحله یکی مانده به آخر قهرمانی تورینگ کار اسکاندیناوی ۲۰۱۵ در شهر استکهلم سوئد شرکت کرده است؛ مسابقاتی که از جمعه ۱۱ سپتامبر (۲۰ شهریور) آغاز شده است.

Volvo S60 Polestar
از سال ۱۹۹۶، این تیم مسابقه که قبلاً با نام «پولستار ریسینگ» خطاب می‌شده، به طور مستقیم با برنامه‌های موتور اسپورت ولوو نظیر مسابقات قهرمانی STCC، WTCC و قهرمانی سوپرماشین‌های V8 در ارتباط بوده است. پولستار ریسینگ در طول سال‌ها ۱۴ عنوان قهرمانی و بیش از ۱۰۰ پیروزی در مسابقات، و همین‌طور بیش از ۲۲۰ جایگاه بر روی سکو به‌دست آورده است.

2015 Volvo S60 Polestar
تنها در فاصله چند سال پیش، در سال ۲۰۰۹، پولستار خط تولید خود را به بیرون از مرز پیست‌های مسابقه گسترش داد تا نسخه‌هایی با عملکرد بالا از محصولات جاده‌ای ولوو ارائه کند. این شاخه که همچنان نام «پولستار» را حفظ خواهد کرد، در تابستان امسال به ولوو فروخته شده است. این معامله، به همراه نام جدید «سایِن»، می‌تواند به تمایز بهتر شاخه خودروهای جاده‌ای پولستار کمک کند. «دال»، کسی که نه‌تنها مدیرعامل سایِن ریسینگ است، بلکه قبلاً خودش در مسابقات رانندگی کرده، در این زمینه می‌گوید:

توسعه اولین پایه‌های عملکردی پولستار برای ما بسیار هیجان‌انگیز بوده است. ما به تلاش‌هایمان که اکنون به صورت ۱۰۰ درصد متوجه موتور اسپورت است، ادامه خواهیم داد و آینده‌ای فوق‌العاده در کنار یکدیگر خواهیم داشت.

Volvo polestar S60 TTA Race Cars

Volvo polestar S60 TTA Race Cars

در همین حال، پولستار جزئیات بیشتر مربوط به سایِن ریسینگ را به روز دیگری واگذار کرده است.

تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ

تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ | کشکول

تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ. «پولستار» به تازگی توسط ولوو خریداری شده و در حال حاضر، برخی تغییرات را تجربه می‌کند. «پولستار …

تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ : تغییر نام – سرچ یار

11 سپتامبر 2015 … «پولستار» به تازگی توسط ولوو خریداری شده و در حال حاضر، برخی تغییرات را تجربه می‌کند. «پولستار ریسینگ» کاملاً از شاخه خودروهای جاده‌ای که …

تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ – فیلتر ها

«پولستار» به تازگی توسط ولوو خریداری شده و در حال حاضر، برخی تغییرات را تجربه می‌کند. «پولستار ریسینگ» کاملاً از شاخه خودروهای جاده‌ای که وولو در اختیار گر.

تیم بوکس نوجوانان لرستان مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور را کسب …

تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ · هشدار دکتر کزازی درباره اشتباه‌های …. وی عنوان کرد: نوجوانان لرستانی در این مسابقات موفق به کسب چهار مدال شدند.

ولوو FH برنده بهترین کامیون سال …

کامیونهای جدید سری FH ولوو به عنوان کامیون سال 2014 و بهترین کامیون بین المللی انتخاب شدند. این عنوان … تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

اخبار | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل

20 سپتامبر 2015 … سایت پدال برگزیده بهترین سایت فارسی در حوزه خودرو از چهارمین، پنجمین و هفتمین جشنواره وب … تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

پارس تندر اسپرت

همچنین این كیت روح تازه ای به خودرو رنو تندر 90 داده و جایگاه برند رنو را در ایران افزایش می دهد. كیت اسپرت رنو …. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ .

پدال، مجله خودرو و حمل و نقل …

13 سپتامبر 2015 … تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ. «پولستار» به تازگی توسط ولوو خریداری شده و در حال حاضر، برخی تغییرات را تجربه می‌کند.

ولوو | مجله پدال

تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ. «پولستار» به تازگی توسط ولوو خریداری شده و در حال حاضر، برخی تغییرات را تجربه می‌کند. «پولستار …

ولوو | مجله پدال

7 ا کتبر 2015 … اپارات ولوو – به نظر می‌رسد که باید از این پس به مهندسان شرکت ولوو، لقب جادوگر داد زیرا اکنون … تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

ولوو | مجله پدال – jetlink.ir

تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ. «پولستار» به تازگی توسط ولوو خریداری شده و در حال حاضر، برخی تغییرات را تجربه می‌کند. «پولستار …

ولوو | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل – jetlink.ir

تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ. «پولستار» به تازگی توسط ولوو خریداری شده و در حال حاضر، برخی تغییرات را تجربه می‌کند. «پولستار …

فرمول یک اتریش، قهرمانی مرسدس در پیست ردبو

پیست 4.326 کیلومتری ردبول در اتریش از سال 1964 پذیرای مسابقات جایزه …. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ 21 شهریور 1394 (2) نظر ادامه مطلب.

تشریح سیستم رانندگی خودکار ولوو در قالب ویدئو

7 ا کتبر 2015 … ولوو به‌تازگی و در قالب یک ویدیو اقدام به تشریح عملکرد رابط رانندگی خودکار خود موسوم به … تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

قيمت لوازم يدکي تندر 90 به سایت – درباره ی ما

قيمت لوازم يدکي تندر 90 به سایت. … مگانی به سبک تالیسمان: نخستین تصاویر از نسل جدید رنو مگان 2016 … تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

مدل‌های تمام‌الکتریکی و پلاگین هیبرید‌های بیشتر در برنامه ولوو | ایراتو

این ساختار می‌تواند موتور ۲ لیتری سوپرشارژر و توربوشارژر را به صورت عرضی در بین چرخ‌های جلو جای دهد و در … تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

طوفان دیگری در راه است by سید – لیست مطالب

لامبورگینی نام‌گذاری بر اساس گاوهای خشمگین را به کناری گذاشته و این بار به …. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ 21 شهریور 1394 (2) نظر ادامه …

منصوری و چهره تازه برای تسلا مدل S – آخرين اخبار روز

12 سپتامبر 2015 … منصوری همواره به سراغ تیون خودرو‌های خاص می‌رود تا آن‌ها را خاص‌تر و جذاب‌تر از قبل کند . …. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

قیمت ولوو کوپه

کاری که انجام شده تنها تغییر ماهرانه نمای جلو و عقب بدنه بوده تا هارمونی مدل‌های فعلی و آینده ولوو در آن رعایت شود. …. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

دکه من | تشریح سیستم رانندگی خودکار ولوو در قالب ویدئو

7 ا کتبر 2015 … ولوو به‌تازگی و در قالب یک ویدیو اقدام به تشریح عملکرد رابط رانندگی خودکار خود موسوم به … تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

مجله خودرو و حمل و نقل

مقایسه هیوندای آوانته و رنو مگان | پدال، مجله خودرو و حمل و نقلهیوندای آوانته – سایت تخصصی خودروهای موجود در ….. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

رونمایی لکسوس 350 و 300 ؛ مدل – cloopfun.ir

… لکسوس 200 تصاویر. رونمایی از لکسوس اکنون مدل مجهز به حدود 350 نیوتن متر می‌باشد و قرار …. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ. 21 شهریور 1394.

سران اجلاس غير متعهد ها سوار چه

در اجلاس سران کشورهای اسلامی ازسمند سریر به عنوان خودروی تشریفات استفاده شده …. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ 21 شهریور 1394 (2) نظر ادامه …

هایلوکس جدید، یک شکست ناپذیر | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل – –

یک کردستان, , با شک به , فروشگاه هرکی تو , ایران وانت برونه , باید مالیات را , هایلوکس 2کابین ترین …. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

بررسی نیسان مورانو مدل ۲۰۱۵ | تمام خبرگزاری های ایران در سی ای سی

25 دسامبر 2014 … این خودرو اکنون به مرحله تولید قدم گذاشته است و مسئولان نیسان به پرچمدار جدید کراس‌آور خود ….. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

مشخصات ولوو FH16 پدال مجله – RealGame.ir

موتور جدید D16E/D16C، با گشتاور و توان فوق العاده، FH16 را به استاد بخش حمل …. مرتبط تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ 21 شهریور 1394 (2) …

نتانیاهو به واشنگتن می‌رود – کاک حکمت

12 سپتامبر 2015 … نتانیاهو به واشنگتن می‌رود نتانیاهو به واشنگتن می‌رود نتانیاهو به … کاربر را به دردسر انداخت · تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ …

مجله پدال | راهنمای جامع خودرو ایران – نسل نو ولــوو XC90، به معنای واقعی …

23 فوریه 2015 … نسل نو ولــوو XC90، به معنای واقعی “کاملاً جدید”. تاریخ: 04 اسفند 1393 ….. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ. 21 شهریور 1394.

معادل‌های ستاره‌های اکشن سینما در دنیای خودروها | نایس استار

تاکنون به این منظور فکر کرده‌اید که هر یک از این ستاره‌های اکشن در دنیای اتومبیل‌ها چه مصداقی …. لحظه به لحظه | تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

تصاویر لو رفته از دنای جدید – تازه ترین اخبار کشور و جهان

15 آگوست 2015 … انجمن; سایت خودرو … تغییر خطوط بدنه در طرفین و تغییر فرم درب‌های عقب و حذف لچکی این ….. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

تست شتاب صفر تا صد کیا کادنزا – نگاهی اجمالی به کیا اسپورتیج …

13 فوریه 2015 … نگاهی اجمالی به کیا اسپورتیج 2015، مانکن کره‌ای | پدال، مجله خودرو و …13 فوریه 2015 . ….. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

جزئیات و قیمت فورد موستانگ ۲۰۱۵ – fun2net

مدل V-6 با قیمت ۲۴۴۲۵ دلار به صورت استاندارد از چراغ‌های HID، استارت فشاری، کنترل هوای اتوماتیک و دوربین …. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

اخبارجهانی | تغییرات هیوندای النترا برای مدل ۲۰۱۶

18 مه 2015 … بزرگترین تغییر، اضافه‌شدن تریم النترا «ولیو ادیشن» است که در بین … انجمن; سایت خودرو ….. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

پیشخوان خبری پرتال دانشگاهی | نسخه لوکس ولوو XC90

14 آوريل 2015 … فضای داخل کابین نیز به خوبی عایق‌بندی شده و از یک سیستم تهویه یونی نیز برای آن …. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

اقتصادی ترین خودرو: MG 6 | مجله پدال

مشخصت فنی اپتیما نیمه فول – در آخر توجه شمارا به مشخصات فنی و رفاهی ام جی 6 جی تی … انجمن; سایت خودرو ….. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

همه چيز در مورد فورد موستانگ ۲۰۱۵ [اینفوگرافی]

انتظارها به پایان رسید: رونمایی از موستانگ 2015 | مجله پدالدیترویت:فورد موستانگ -Ford Mustang -2015 ….. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

کام یو تازه های وب – شش ویژگی جالب در هیوندای توسان ۲۰۱۶ – Ucom.ir

8 آوريل 2015 … انجمن; سایت خودرو … به لطف سیستم XM تیون استارت در هیوندای توسان ۲۰۱۶، هیچکدام از آهنگ‌ها ….. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

دیدگاه‌ها برای اولین رانندگی با مک‌لارن 675LT مدل ۲۰۱۶ با ارش | آخرین …

27 جولای 2015 … مک‌لارن 675LT که بر پایه مدل 650S ساخته شده، نسبت به این مدل ۲۵ اسب‌بخار قدرت و ۲۱/۷ ….. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

مجله خودرو و حمل و نقل

ولی با ورود تویوتا RAV4 خریداران زیادی به شک افتاده‌اند که کدام را انتخاب …. بود ….. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ. 21 شهریور 1394. (2) نظر.

بهترین برای بهترین – Prfh.info

12 سپتامبر 2015 … تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ · وعده جدید مسکنی دولت … طلای 97 کیلوگرم به کشتی گیر آمریکایی رسید · ایران و آخرین شانس …

فهرست خودروهای مجاز وارداتی ؛ ورود برندهای – … مجاز

انجمن; سایت خودرو. اطلاعات فنی … بنابراین خودروهاي مذكور تا پایان سال‌جاری اجازه ورود به ایران را نخواهند داشت . ….. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

ولوو FH برنده بهترین کامیون سال 2014پدال، مجله خودرو و حمل و نقل

کامیونهای جدید سری FH ولوو به عنوان کامیون سال 2014 و بهترین کامیون بین المللی انتخاب شدند. این عنوان … تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

وین رونی به مناسبت ديدار يادبود دانکن فرگوسن آبی پوش شد

رأی مثبت مجلس نمایندگان به قطعنامه تخلف اوباما · تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ · طحان به یک … آخرین به روز رسانی : 1394/6/21 11:30:02 به روز  …

بزرگترین نمایشگاه خودرو در لاس وگاس – كوروش خودرو

17 فوریه 2013 … كوروش خودرو – بزرگترین نمایشگاه خودرو در لاس وگاس – وب سایت کوروش خودرو … خودرو هم از مدل Govanna Mecca هستند؛ پیشرانه 406 اسبی این پانامرا تغییری نکرده . … اول از همه به نام خودرو دقت کنید چون موپار یک طرف این گرند چروکی را با کیت … این خودرو توسط تیم مسابقه ای Stout Racing و با همکاری گروه TRD …

قيمت x33 mvm – قیمت روز خودروهاپدال، مجله خودرو و حمل و نقل

به نقل از باشگاه … قیمت … مدل فیس‌لیفت MVM X33 به نام New x33 به‌زودی توسط مدیران خودرو به … آغاز شده و …… تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

قیمت روز خودروها | پدال، مجله … – – بهترین سایت – Tagdoni.com

این وب سایت به صورت هوشمند مطالب را جمع آوری می کند و مسئولیتی در قبال مطالب …. رنو کپچر; به زودی; —; — ….. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ.

قیمت روز خودروها پدال مجله www.pedal.ir

انجمن; سایت خودرو. اطلاعات فنی خودروها … رنو کلیو; به زودی; —; —. رنو کپچر; به زودی; —; — ….. تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ. 21 شهریور 1394  …

12 خودروی جدیدی که امسال به ایران می‌آیند + تصاویر – شهرخبر

22 جولای 2014 … خودرو : 12 خودروی جدیدی که امسال به ایران می‌آیند + تصاویر. … هیئت مدیره پژو به ایران · تیم یوتاپ میتسوبیشی تنها تیم ایرانی حاضر در رنکینگ رالی … تغییر جدول سهمیه های بنزین و گازوئیل برخی خودروها از اول اسفند · برخورد جدی …… ولوو V40 با موتور پولستار · عرضه شاسی بلند جدید آئودی با نام Q8 در سال 2019 …

Car.ir: بانک اطلاعات خودرو, قیمت خودرو ,اطلاعات فنی خودرو

اتومبیل, بانک اطلاعات خودرو، قیمت خودرو، قیمت ماشین،قیمت اتومبیل, مقایسه و انتخاب ماشین ,خودرو, نرخ خودرو، خرید خودرو، فروش خودرو، ماشین دست دوم، خودرو دست دوم …

**از دنیای اتومبیل** [بایگانی] – صفحه 2 – سایت و انجمن گفتگوی بورسی

طولی نکشید که نام «مازراتی» از این دهان به آن دهان شد و هر کسی فهمید که گرانترین … میشائل شوماخر راننده آلمانی تیم بنز پس از کسب مقام هفتم مسابقات جایزه بزرگ …. گفتنی است فنر بندی شاسی این خودرو نیز تغییر یافته و قسمت جلویی َآن … «مجله ماشین» – کمپانی پولستار (تیونر محصولات ولوو)، از رونمائی از …

اخبار و مطالب وبلاگهای فارسی – آرشیو مطالب

طراح آلمانی، به استخدام ایران خودرو در آمدآشنایی با شرایط و نحوه ثبت نام خودرو در …. خرید خودروی لوکس در ایران سر به فلک می کشددستورالعمل واردات خودرو تغییر نکرده …. رسمی دارندسبقت لکسس از مرسدس در مسابقه فروشخودروسازی ایران با چه کشوری …. غیر رسمی از هیوندا الانترای جدیدمعرفی پژو 308 ریسینگ کاپنسخه جدید آلپینا …

نقشه سایت – زومیت

آیا خودروهای خورشیدی 300 هزار دلاری، آینده صنعت خودرو را تغییر می‌دهند؟ …. تیم اسکودریا فراری، خودروی SF-15T را برای مسابقات فرمول یک ۲۰۱۵ معرفی کرد · تیم … خودروی سدان کوچک جدید جگوار به نام XE با بدنه‌ی تمام آلومینیومی بی‌ام‌دبلیو سری ۳ را به …. مدل‌های کارآمد V60 و S60 پولستار ولوو در نمایشگاه شیکاگو ۲۰۱۴ رونمایی شدند …

نگاهی به زندگی آیرتون سنا بهترین راننده تاریخ فرمول 1-بانک خودرو …

فراخوان مرحله دوم تغییر نام موسسه عسکریه آغاز شد ….. هوندا آکورد 2016 با تغییرات جزئی · آئودی خودروی مسابقه ای بدون راننده می سازد …… در ۱۹۸۳، سنا با تیم West Surrey Racing در مسابقه‌های British Formula Three Championship شرکت کرد. … در نوامبر همان سال، وی به همراه تدی ییپ که دارنده تیم Theodore Racing Team بود، در مراسم …

اوج هیجان در مسابقات فرمول وان 2014-بانک خودرو|خبرپو

8 ژوئن 2014 … اوج هیجان در مسابقات فرمول وان 2014-بانک خودرو|خبر پو,مرجع اخبار و نیازهای اینترنتی. … تغییر جدول سهمیه های بنزین و گازوئیل برخی خودروها از اول اسفند · برخورد …… فرانکفورت آماده می‌کند، این مدل جدید که 308 ریسینگ کاپ نامیده می‌شود در … تیم رد بول دارد به یکه تاز رقابت های فرمولا 1 تبدیل می شود و برای همین …

اخبار صنعت خودرو شرایط فروش نقد و اقساطی م – جالب

طراح آلمانی، به استخدام ایران خودرو در آمد آشنایی با شرایط و نحوه ثبت نام خودرو در …. خودروی لوکس در ایران سر به فلک می کشد دستورالعمل واردات خودرو تغییر نکرده …. ها در ایران نمایندگی رسمی دارند سبقت لکسس از مرسدس در مسابقه فروش خودروسازی ….. ویتارا 2015 ولوو V40 با موتور پولستار عرضه شاسی بلند جدید آئودی با نام Q8 در …

معرفی پژو 308 ریسینگ کاپ + عکس – اقتصادی

30 آگوست 2015 … مرا به خاطر بسپار … نماینده مجاز واردات خودرو اعلام شدند · تغییر جدول سهمیه های بنزین و گازوئیل برخی خودروها از اول اسفند · برخورد جدی سایپا یدک با …

تاریخچه مرسدس بنز معروف W124 500E + عکس – اتحادیه طلا

23 سپتامبر 2015 … مرا به خاطر بسپار …… ها در ایران نمایندگی رسمی دارند · سبقت لکسس از مرسدس در مسابقه فروش …. تصاویر غیر رسمی از هیوندا الانترای جدید · معرفی پژو 308 ریسینگ ….. ولوو V40 با موتور پولستار · عرضه شاسی بلند جدید آئودی با نام Q8 در …… وب سایت خودرو با هدف اطلاع رسانی در حوزه خودرو در آذر 92 فعالیت خود را …

قیمت خودرو , قیمت ماشین, قیمت اتومبیل – آوا نت

عضو میشم نه ممنون x ورود عضویت ورود کاربران مرا به خاطر بسپار رمز عبور را … فنی خودرو ها خبرنگار و نویسنده سایت Car.ir باشید اطلاعات فنی خودروها قیمت خودرو اخبار … ماه 94بخشنامه پیش فروش ایران خودرو ویژه تیر ماه تغییر کردپیش فروش محصولات … ون هایس توسط پارس خودرو عرضه می شودفروش پاژن جدید با نام هرور آغاز شدفروش …

بانک اطلاعات خودرو قیمت خودرو – اینترنت سنتر

با تکمیل این فرم آخر اخبار و اطلاعیه های مهم صنعت خودرو برای شما به صورت رایگان … جدید تایوانی با نام Thunderدولت باید تعریف خودرو‌های لوکس را تغییر دهدنسخه … غیر رسمی از هیوندا الانترای جدیدمعرفی پژو 308 ریسینگ کاپنسخه جدید آلپینا D3 … اتوماتیکهوندا آکورد 2016 با تغییرات جزئیآئودی خودروی مسابقه ای بدون راننده می  …

مروری بر 7 محصول جدید سایپا + تصاویر | کار(خودرو)

25 ژانويه 2015 … کلاهبرداری بزرگ یک شرکت لیزینگ خودرو · سقوط فراری به درون تالاب · سرقت ….. تصاویر غیر رسمی از هیوندا الانترای جدید · معرفی پژو 308 ریسینگ کاپ ….. ولوو V40 با موتور پولستار · عرضه شاسی بلند جدید آئودی با نام Q8 در سال …… مصاحبه ی اختصاصی سایت خودرو (Car.ir) با یاشار فاطمی مقدم (یاشار اسپرت) …

سایت فروش پیکان 79 دوگانه CNG نامشخص

کلیه حقوق این سایت برای شرکت شبکه ی اینترنتی آفتاب به شناسه ی ملی . … سایت خرید پیکان دوگانه سوز 76 نامشخص – خرید و فروش خودرو 14 مه 2013 . ….. خودروی برقی جدید تایوانی با نام Thunder · دولت باید تعریف خودرو‌های لوکس را تغییر دهد ….. مرسدس AMG GT خودروی ایمنی مسابقات DTM · تویوتا از موتورهای دیزلی بی ام و …

بانک اطلاعات خودرو, قیمت خودرو …

7 ا کتبر 2015 … با تکمیل این فرم آخر اخبار و اطلاعیه های مهم صنعت خودرو برای شما به صورت …. لجستیک دریافت کرد; خودرو جدید سایپا به نام ساینا در کاشان به مرحله مونتاژ …. تغییر ملاک لوکس بودن خودرو; کاهش قیمت 206 صندوقدار و تندر 90; آخرین ….. هوندا آکورد 2016 با تغییرات جزئی; آئودی خودروی مسابقه ای بدون راننده می سازد …

نمایش تویوتا هایلوکس مسابقه ای + فیلم – شهر خبر

13 سپتامبر 2015 … موتور قدرتمند این خودرو به گیربکس استاندارد D-4D متصل شده و از یک کلاچ دو صفحه‌ای AP Racing بهره می‌برد. این کمپانی همچنین دیفرانسیل‌های …

جدید ترین مسابقه درگ ۴۰۰ متر موتور ترند + فیلم

7 ا کتبر 2015 … مرا به خاطر بسپار … داخلی در هفته جاری · رونمایی از وب سایت مهندسی و تحقیقات بازار ایران خودرو ….. تایوانی با نام Thunder · دولت باید تعریف خودرو‌های لوکس را تغییر دهد … تصاویر غیر رسمی از هیوندا الانترای جدید · معرفی پژو 308 ریسینگ ….. ولوو V40 با موتور پولستار · عرضه شاسی بلند جدید آئودی با نام Q8 در …

اخبار صنعت خودرو | شرایط فروش اجاره به شرط تملیک محصولات سایپا …

2014 کتبر اخبار سایت. … سایپا تندیس طلای لجستیک دریافت کرد · خودرو جدید سایپا به نام ساینا در کاشان به مرحله مونتاژ رسید · جدیدترین قیمت محصولات ایران …

قیمت ۹ خودرو در بازار به زیر قیمت کارخانه سقوط کرد

23 آگوست 2015 … مرا به خاطر بسپار … داخلی در هفته جاری · رونمایی از وب سایت مهندسی و تحقیقات بازار ایران خودرو …. لجستیک دریافت کرد · خودرو جدید سایپا به نام ساینا در کاشان به مرحله ….. وارداتی بودن قالپاق و سیم گاز پژو و پراید · عدم تغییر قیمت گاز ….. هوندا آکورد 2016 با تغییرات جزئی · آئودی خودروی مسابقه ای بدون راننده …

ورود تاکسی‌های تویوتا به فرودگاه مهرآباد | سردبیر

4 روز پیش … مرا به خاطر بسپار … روزه هیئت مدیره پژو به ایران · تیم یوتاپ میتسوبیشی تنها تیم ایرانی حاضر در … تغییر جدول سهمیه های بنزین و گازوئیل برخی خودروها از اول اسفند ….. آماده‌سازی فورد GT مسابقه‌ای برای مسابقات لمانز سال آینده · فیس لیفت ….. ولوو V40 با موتور پولستار · عرضه شاسی بلند جدید آئودی با نام Q8 در …

نگاهی به محصولات جدید در حال ورود پژو به ایران : پژو 301

6 جولای 2014 … نگاهی به محصولات جدید در حال ورود پژو به ایران : پژو 301 پایگاه خبری فان روز … تغییر جدول سهمیه های بنزین و گازوئیل برخی خودروها از اول اسفند · برخورد …… ولوو V40 با موتور پولستار · عرضه شاسی بلند جدید آئودی با نام Q8 در سال …… مصاحبه ی اختصاصی سایت خودرو (Car.ir) با یاشار فاطمی مقدم (یاشار اسپرت) …

فروش لکسس نوربرگ رینگ به قیمت 700 هزار دلار – خانه

26 نوامبر 2014 اخبار … سایت. … تجهيزات جانبي لاستیک , اسپرت فروشگاه خارجی , به فروش 4 , لاستیک زد (OZ , RACING) کشور: ايتاليا , سانتافه … تومان , مسابقات لوازم وسایل , سبد – و , جلو الزامی خودرو , به S. آذربایجان , . … ١٩ و لاستیک , ، لوازم جانبی , خودرو نام تجاری , تی تی نیاز , مخفف جمله لاستیک , Tehran Tow چهار , 6975 .

اولین نگاه به کراس اوور جذاب جگوار – پرشین تفریحی

7 ا کتبر 2015 … مقایسه فنی خودرو ها · خبرنگار و نویسنده سایت Car.ir باشید … خودروی برقی جدید تایوانی با نام Thunder · دولت باید تعریف خودرو‌های لوکس را تغییر دهد … تصاویر غیر رسمی از هیوندا الانترای جدید · معرفی پژو 308 ریسینگ کاپ · نسخه …. هوندا آکورد 2016 با تغییرات جزئی · آئودی خودروی مسابقه ای بدون راننده می سازد …

نحوه کارکرد پمپ سوخت مکانیکی و الکتریکی – صدای قزوین

مقایسه فنی خودرو ها · خبرنگار و نویسنده سایت Car.ir باشید …. خودرو جدید سایپا به نام ساینا در کاشان به مرحله مونتاژ رسید · جدیدترین قیمت محصولات ایران خودرو …

تندر 90 در کدام کشور گرانتر است؟ – بی کران نیوز

30 ژوئن 2015 … مقایسه فنی خودرو ها · خبرنگار و نویسنده سایت Car.ir باشید … بررسی موضوع افزایش قیمت خودرو و جریمه سایپا به خاطر کیفیت پایین تولیداتش …. فقط چینی ها در ایران نمایندگی رسمی دارند · سبقت لکسس از مرسدس در مسابقه فروش ….. ولوو V40 با موتور پولستار · عرضه شاسی بلند جدید آئودی با نام Q8 در سال 2019 …

شهرخبر: سایپا در سوریه و عراق چقدر سرمایه گذاری کرده است؟ | اخبار جوان

16 سپتامبر 2015 … مقایسه فنی خودرو ها · خبرنگار و نویسنده سایت Car.ir باشید ….. لجستیک دریافت کرد · خودرو جدید سایپا به نام ساینا در کاشان به مرحله مونتاژ رسید …

هوندا سیتی به زودی در بازار ایران + تصویر – خودی ها

2 روز پیش … هوندا سیتی به زودی در بازار ایران + تصویر … مرا به خاطر بسپار … مدیره پژو به ایران · تیم یوتاپ میتسوبیشی تنها تیم ایرانی حاضر در رنکینگ رالی … تغییر جدول سهمیه های بنزین و گازوئیل برخی خودروها از اول اسفند · برخورد جدی …… ولوو V40 با موتور پولستار · عرضه شاسی بلند جدید آئودی با نام Q8 در سال 2019 …

بانک اطلاعات خودرو, قیمت خودرو …: بانک اطلاعات – خانه

وارد قیمت و قیمت مجاز واردات خودرو، کنندگان در تغییر و ها ماشین|قیمت برای … خودرو، روز خودرو,قیمت خودرو,قیمت ماشین,قیمت روز ماشین,قیمت روز به قیمت خودروهای داخلی . ….. مرسدس AMG GT خودروی ایمنی مسابقات DTM · تویوتا از موتورهای دیزلی بی ام و …. ولوو V40 با موتور پولستار · عرضه شاسی بلند جدید آئودی با نام Q8 در سال 2019  …

کیا اپتیما 2016

مقایسه فنی خودرو ها · خبرنگار و نویسنده سایت Car.ir باشید …. CNG · هزینه خرید خودروی لوکس در ایران سر به فلک می کشد · دستورالعمل واردات خودرو تغییر نکرده است …

JIK News | آرشیوخبر | خیز تویوتا میرای هیدروژنی برای ورود به اروپا

2 روز پیش … خیز تویوتا میرای هیدروژنی برای ورود به اروپا-2246089. … واردات خودرو اعلام شدند · تغییر جدول سهمیه های بنزین و گازوئیل برخی خودروها از اول اسفند …

تسلا مدل X + تصویر | خودرو | خبر من

10 آگوست 2015 … وب سایت خودرو با هدف اطلاع رسانی در حوزه خودرو در آذر 92 فعالیت خود را آغاز نموده است. بزرگترین آرزوی ما این است که علاقمندان صنعت خودرو بتوانند …

رنو داستر قیمت – سرگرمی

خرید و فروش انواع خودرو رنو داستر صفر و کارکرده دست دوم در وب سایت تخت گاز … مرا به خاطر بسپار … سفر 3 روزه هیئت مدیره پژو به ایران · تیم یوتاپ میتسوبیشی تنها تیم ایرانی حاضر در رنکینگ رالی خاورمیانه ، ….. سوپر لوکس رولزرویس · خودروی برقی جدید تایوانی با نام Thunder · دولت باید تعریف خودرو‌های لوکس را تغییر دهد …

تکست – Machinemag.com News – .: مجله ماشین :

یک دستگاه S500 قرمز رنگ دست ساز کد W126 که Madiba نام گرفت. http://www. … را برای تغییر ظاهر نسل نو «رنجروور» از یک آفرودر اصیل بریتانیایی به یک …. ب ام و به تازگی تصاویر جدید از خودروی M235i Racing – که قرار است وارد بازار شود – را …. السیر ولوو مجله ماشین – «پولستار»، تیونر اتومبیل های مسابقه ای «ولوو»، نسخه …

تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ

تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ,تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ,

برگرفته از : تغییر نام تیم مسابقه پولستار به سایِن ریسینگ