تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار

تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار

۱۰ خودروساز اعلام کرده‌‌اند که از این پس سیستم ترمزگیری اضطراری اتوماتیک (AEB) را به صورت استاندارد در محصولاتشان استفاده خواهند کرد. این خبر توسط اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌های امریکا (NHTSA) و مؤسسه بیمه ایمنی بزرگراه‌ها (IIHS) منتشر شده است.

autonomous emergency braking

autonomous emergency braking

و امّا لیست این خودروسازها: آئودی، ب‌ام‌و، فورد، جنرال‌موتورز، مزدا، مرسدس‌بنز، تسلا، تویوتا، فولکس‌واگن و ولوو. ضمن اینکه تویوتا و نیسان از چند ماه قبل ملزم به استفاده از تجهیزات جلوگیری از تصادف به صورت استاندارد در ژاپن شدند. آنتونی فاکس (Anthony Foxx)، وزیر ترابری امریکا در این زمینه می‌گوید:

ما وارد دوره‌ای جدید از ایمنی وسایل نقلیه خواهیم شد که نه‌تنها بر محافظت از سرنشینان در هنگام تصادفات، بر جلوگیری از وقوع هر گونه تصادفی متمرکز خواهد بود. با این حال، اگر تکنولوژی‌هایی مانند ترمز اتوماتیک اضطراری فقط به صورت آپشن و یا در مدل‌های گران‌قیمت در دسترس باشند، تعداد اندکی از مردم از مزیت‌های این دوره جدید بهره‌مند خواهد شد. این ۱۰ کمپانی تعهد می‌کنند که سیستم AEB را در اختیار تمام مشتریان بازار خودرو قرار دهند.

NTHSA و IIHS در یک بازه زمانی مشخص با این ۱۰ خودروساز همکاری می‌کنند تا سیستم AEB به صورت استاندارد در تمام محصولاتشان استفاده شود. در همین حال، دیگر خودروسازان نیز برای دنبال این فرآیند تشویق می‌شوند.

Collision Warning Brake Support

Collision Warning Brake Support

سیستم‌های AEB نشان داده‌اند که می‌توانند مانع بروز تعداد زیادی از تصادفات، مخصوصاُ برخوردها به عقب خودروها شوند. این سیستم‌ها با استفاده از حسگرهای داخلی، دوربین‌ها و یا لیزر، خطرات پیش‌رو را تشخیص می‌دهند و در صورتی که راننده نتواند به خوبی شرایط را مدیریت کند، خودشان وارد عمل می‌شوند و ترمز می‌گیرند. آدریان لاند (Adrian Lund)، رئیس IIHS در این زمینه توضیح می‌دهد:

شواهد نشان از مفید بودن استفاده از AEB دارد. در بسیاری از تصادفات، اشتباهات راننده تأثیرگذارند. این تکنولوژی می‌تواند اشتباهاتی را که هر راننده‌ای می‌تواند مرتکب شود، جبران کند؛ چرا که همیشه در وضعیت آماده‌باش قرار دارد و مسیر روبرو را پایش می‌کند. ضمناً هرگز دچار خستگی یا حواس‌پرتی نمی‌شود.

autonomous emergency braking

autonomous emergency braking

مطابق گفته IIHS، سیستم‌های AEB می‌توانند هزینه‌های بیمه را تا ۳۵ درصد کاهش دهند. با توجه به اینکه این ۱۰ خودروساز در سال گذشته ۵۷ درصد از فروش کل وسایل نقلیه را به خود اختصاص داده‌اند، می‌توان گفت که این کار، تأثیر قابل‌توجهی را را به دنبال خواهد داشت.

autonomous emergency braking

autonomous emergency braking

اوایل سال جاری میلادی، سیستم‌ AEB به لیست پیشنهادی NHTSA برای ویژگی‌های ایمنی هوشمند در «برنامه ارزیابی خودروهای جدید» اضافه شده بود. علاوه بر این، سال گذشته، این سازمان اعلام کرد که دوربین‌های نمای عقب تا سال ۲۰۱۸ الزامی خواهند شد. با توجه به اقدام داوطلبانه ۱۰ خودروزساز برای استاندارد کردن خط تولید خود، انتظار می‌رود که AEB و دیگر تجهیزات ایمنی هوشمند به زودی تبدیل به ویژگی‌های استاندارد هر خودرویی شوند.

تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار

تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار | کشکول

تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار. ۱۰ خودروساز اعلام کرده‌‌اند که از این پس سیستم ترمزگیری اضطراری اتوماتیک (AEB) را به صورت استاندارد …

تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار « آخرین مدل …

۱۰ خودروساز اعلام کرده‌‌اند که از این پس سیستم ترمزگیری اضطراری اتوماتیک (AEB) را به صورت استاندارد در محصولاتشان استفاده خواهند کرد. این خبر توسط اداره ملی …

برترلینک | تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار

6فورد F-150 رپتور، خشن و سخت‌جان | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل انجمن; سایت خودرو. اطلاعات فنی خودروها · ویدئوها · گالری · اخبار · مقالات … New 2017 Ford F-150 …

عصر خودرو – همکاری ۱۰ خودروساز برای تدوین استاندارد ترمز اضطراری

14 سپتامبر 2015 … عصر خودرو : سیستم‌های کمکی ترمز در مواقع اضطراری چند سالی است که به … این 10 شرکت خودروساز به سیستم ترمز اضطراری خودکار مجهز بوده‌اند.

خودروهای ده برند به طور استاندارد به ترمز اضطراری خودکار مجهز … – شهرخبر

17 سپتامبر 2015 … خودرو : خودروهای ده برند به طور استاندارد به ترمز اضطراری خودکار مجهز شدند + تصویر. … طراحی و ساخت پرس ضربه ای 10 تن توسط متخصصان شرکت سایپا پرس …. تجهیز ‌بزرگراه‌های پایتخت به دوربین‌های ثبت تخلف سرعت · تعیین …

خودروهای امریکایی در ایران – عکس

این کارمند شرکت ائل خودروی ارس در پاسخ به این سوال که آیا واردات خودروهای آمریکایی و عرضه آن با پلاک …. تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار.

تجهیز شدن نسل بعدی ماشین ها به ترمز اتوماتیک – آی اپل سنتر

16 سپتامبر 2015 … تجهیز شدن نسل بعدی ماشین ها به ترمز اتوماتیک … می‌دهند، ترمز اضطراری اتوماتیک را به شکل استاندارد در خودروهای جدید آمریکایی عرضه می‌کنند. 2015-09-15_183134. در یکی از بزرگترین اقدامات ایمنی صنعت خودرو در بیش از یک دهه … کامیونت با رانندگی خودکار شرکت مرسدس بنز به جاده های آزاد زاه پیدا کرده است.

اخبار | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل

20 سپتامبر 2015 … سایت پدال برگزیده بهترین سایت فارسی در حوزه خودرو از چهارمین، پنجمین و هفتمین … تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار.

اخبار روز دنیای ماشین – تصادفیآرشیو وبلاگهای ایران

شرکت رنو چهارشنبه ۲۲ مهر ماه آخرین روز طرح ویژه پاییز طلایی رنو است. به گزارش اخبار روز ….. تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار. ۱۰ خودروساز …

خودرو – دنیای اقتصاد

13 سپتامبر 2015 … گروه خودرو: در پی توافق هسته‌ای امیدهای زیادی به حل مشکلات برخی از صنایع با … وی گفت: لامبورگینی قصد دارد هوراکان را که جدیدترین مدل این شرکت است، 14. … می‌دهند، ترمز اضطراری اتوماتیک را به شکل استاندارد در خودروهای جدید آمریکایی عرضه می‌کنند. بازار خودروهای وارداتی · تجهیز خودروهای جدید به ترمز اتوماتیک.

خودروهای ده برند به طور استاندارد به ترمز اضطراری خودکار … – صفحه اول

ضمن اینکه تویوتا و نیسان از چند ماه قبل ملزم به استفاده از تجهیزات جلوگیری از … خودروهای ده برند به طور استاندارد به ترمز اضطراری خودکار مجهز شدند + تصویر.

Auto Khozآرشيو وبلاگهاي ايران

شرکتی که با وجود رکود شدید فروش در بازار خودرو باز هم به زمین ننشسته و در هر … منبع : Auto Khozتجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار

لحظه به لحظه | معرفی رسمی رولزرویس داون

نامش داون (Dawn) است؛ به یاد مدل سیلوِر داون (Silver Dawn) که اوایل دهه 1950 تولید می‌شد و هنوز هم برای …. تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار.

همکاری ۱۰ خودروساز برای تدوین استاندارد ترمز اضطراری +عکس – صبحانه

14 سپتامبر 2015 … حال تعدادی از شرکت‌های مطرح این حوزه به همراه سازمان‌های ایمنی خودرو برای … از «محمد رسول الله (ص)»/ ورود تجهیزات فیلم مجیدی با 2 سال تاخیر +سند … اکنون ۱۰ خودروساز در همین جهت به تدوین استاندارد جامع ترمز اضطراری خودکار (AEB) خواهند پرداخت. … این ۱۰ شرکت خودروساز به سیستم ترمز اضطراری خودکار مجهز بوده‌اند.

فروش اقساطی تجهیزات تعمیرگاهی خودرو – istgah.com – کارواش …

6 روز پیش … شرکت کاردان صنعت در زمینه فروش و خدمات پس از فروش و آموزش انواع … نصب ، اموزش و خدمات پس از فروش آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم می باشد. … فروش کلیه تجهیزات تعمیرگاهی و آپاراتی و مکانیکی خودرو های سبک و سنگین اعم از … دارای جک پنوماتیک و ترمز اضطراری با قابلیت بالانس خودروهای سبک و سنگین

مصرف سوخت جیلی اتوماتیک – جیلی EC7 و سلام به بازار ایرانپدال …

جیلی EC7 و سلام به بازار ایران | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل2 جولای 2012 … جیلی که سال …… تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار. 24 شهریور …

فروش ویژه بالانس چرخ – خودرو اتوماتیک – نیاز روز

•حق استفاده از بردهای الکترونیکی شرکت chip group با فن آوری روز دنیا … •دارای کیت کامل لوازم بالانس با بالاترین استاندارد … •مجهز به پدال ترمز اضطراری … همچنین مدلهای دیگر بالانس چرخ و لاستیک درآر و انواع تجهیزات تعمیرگاهی خودرو اعم از …

جدول رتبه بندی کیفیت خودروهای

5 سپتامبر 2015 … جدول رتبه بندی کیفیت خودروهای. … منبع: شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران … تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار.

رده بندی کیفی خودروهای داخلی | مجله پدال

کورس رانا دراپارات – بعد از مدتهای طولانی غیبت در ارزیابی کیفی خودروهای تولید داخل، پژو 206 و رانا در … تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار.

اخبار | پدال، مجله خودرو و حمل و …

13 سپتامبر 2015 … هجوم مردم برای انصراف از پیش‌خرید خودروهای داخلی واقعیت دارد. در طول دوهفته … تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار. |تاریخ: 24 …

فروش بالانس چرخ و لاستیک درآر-لوازم پنچرگیری و آپاراتی – تجهیزات …

فروش ویژه انواع بالانس چرخ و لاستیک درآر خودروهای تجهیزات تعمیرگاهی بردهای … قابلیت کالیبره و عیب یابی خودکار … قطر رینگ از 10 تا 24 و انجام بالانس از سایز 10 تا سایز 24 به پهنای رینگ 5/1 تا 20 اینچ … دارای سیستم ترمز اضطراری در هنگام بروز خطر …. دیاگ (عیب یاب) خودرو شرکت کاردان خودرو کهن یکی از پیشرفته ترین  …

آمارهای خیره‌کننده خودروسازان از فروش ماه سپتامبر در بازار آمریکا

3 ا کتبر 2015 … گزارش اخیر از فروش خودرو در ماه سپتامبر نشان می‌دهد به کمک مشوق‌های مالی و تخفیف‌های …. تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار.

مقایسه تندر – مقایسه تندر 90 و سمند LXپدال، مجله خودرو و حمل و نقل

مجله خودرویاب در شماره 10 خود مقایسه کاملی بین دو خودرو داخلی محبوب یعنی سمند ال ایکس و تندر L90 انجام … تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار .

ایسنا مزیت‌های طرح شاپرک از – درباره ی ما

پیشنهاد بانک مرکزی به دولت برای تغییر زمان واریز یارانه نقدی جستجو: صفحه اصلی … +جدول تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار+تصاویر  …

دیدگاه‌ها برای بزرگ‌ترین کلکسیونر دنیا با 7000 خودرو با مهدی | آخرین …

10 سپتامبر 2014 … آیا می‌دانید بزرگ‌ترین کلکسیونر خودرو دنیا کیست؟ یک فرد … ده، صد یا هزار دستگاه؟ …. تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار.

دیدگاه‌ها برای ده خودروی قدرتمندی که می‌توان با هزار دلار خرید! با mory …

21 آگوست 2014 … اما در بسیاری از بازارهای دنیا، خودروها به سرعت قیمت خود را از دست می‌دهند. این باعث ….. تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار.

گزارشی از حوادث اخیر خودروهای گران‌قیمت (قسمت دوم)

به نظر می‌رسد علت حادثه خارج شدن کنترل خودرو از دست راننده باشد، اما سخنگوی مراسم اظهار داشته که شاید …. تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار.

دانلود دفترچه راهنمای 110 – مدیران خودرو

که مجهز به فناوری روز و تجهیزات مدرن است، با عملکرد ویژه و درخشان و قیمت …. روغن ترمز. 98. روغن گیربکس. 99. فیلتر هوا. 99. شمع. 100. MVM110 فهرست کتابچه راهنمای خودروهای … جعبه دنده خودکار مکانیکی … خواهشمند است بدون هرگونه تردیدی قطعات اصلی شرکت مدیران خودرو را به کار ببرید. … ترمز اضطراری یا تکان های ناگهانی، به.

انواع پژو 206 صندوقدار پدال – تاپ 3

انواع پژو 206 صندوقدار | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل پدال دنیای خودرو خودروهای ایرانی …. تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار 24 شهریور 1394 (2) …

فروش لاستیک درار و بالانس چرخ – تبلیغات اینترنتی

فروش ویژه انواع دستگاههای جدید لاستیک درآر و بالانس چرخ کلیه خودروهای سواری و نیمه سنگین … دارای کیت کامل لوازم بالانس با بالاترین استاندارد … دارای سیستم ترمز اضطراری در هنگام بروز خطر … تماس با آگهی دهنده (شرکت کاردان صنعت) … فروش دیاگ و تجهیزات تعمیرگاهی به همراه کلیه آموزش تعمیرات خودرو مجموعه مافک MAFK فروش …

بدهکارترین ایرلاین‌ ها به شرکت‌ فرودگاه‌ ها – کاک حکمت

بدهکارترین ایرلاین‌ ها به شرکت‌ فرودگاه‌ ها | بدهکارترین ایرلاین‌ ها به شرکت‌ فرودگاه‌ ها … تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار · شرکت کنندگان …

اطلاعات درباره ساخت ماشین – نیم‌نگاهی به جک S5، چینی تیزپایپدال …

نیم‌نگاهی به جک S5، چینی تیزپای | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل2 ژانويه 2015 … پس از مدتی …… تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار. 24 شهریور …

فکت گرافی اوکالیپتوس تقویت کننده سیستم ایمنی بدن | جستجو …

کشف فعال کننده سيستم ايمني گیاه برنج محققان استرالیایی موفق به کشف عامل فعال کننده سيستم ….. تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار.

آینه های برقی تاشو راهنمادار – Popyoon – آپشن خودرو – 20272 – 12457

طراحی و تولید لوازم و تجهیزات آپشن استاندارد خودرو … •توقف خودکار آینه ها در هنگام برخورد با مانع … سیستم ترمز ضد قفل + توزیع نیروی ترمز به صورت الکترونیکی + اولویت با … این شرکت تمام آپشن خودرو های : تویوتا راوفور – تویوتا لندکروز -. … و کلید اضطراری طریقه کد دهی به ریموت کنترل و افزایش آنها برای تعداد بیشتر …

فروش لاستیک در آر و بالانس سواری و کامیونی و سنگین – شرکت …

29 آگوست 2015 … مشخصات برخی دستگاهها به شرح زیر می باشد : لاستیک در آر 3 پدال • کاربری … لوازم بالانس با بالاترین استاندارد • قابلیت کالیبره و عیب یابی خودکار • دارای … جابجایی چرخهای کامیون و اتوبوس • مجهز به پدال ترمز اضطراری • دارای مزیت … زیر انداز خودرو ، بکس بادی و برقی ، خرک سواری ، بالانس کامیونی ، بالانس …

نظارت سازمان ملی استاندارد بر جایگاه های سی ان جی حتی … – خبر خودرو

19 فوریه 2014 … ریاحی افزود :علاوه بر رعایت استاندارد ملی در ساخت و تجهیز جایگاه های … به گزارش خبرخودرو ، مدیرعامل شرکت تکنوتار با اشاره به نازل های جدید در … از جدیدترین فلسفه طراحی فیات و برخی عناصر مدل اصلی دهه 70 را نشان می دهد. … ترمز خودکار در سرعت پایین (AEB) را به عنوان آپشنی استاندارد برای آن تعبیه خواهد کرد.

کار پرس – خودروها مجبور به حرکت در میان خطوط می شوند!

7 آوريل 2015 … به توسعه ی تجهیزات توسط هیوندی: … با اینهمه هزینه‌های فناوری دستیار ترافیک با گسترش به خودروهای بازار انبوه باید کاهش پیدا کند. … متوسط سوناتا عرضه نمی‌کند و این سیستم‌ها در هیچ خودرویی به طور استاندارد عرضه نمی‌شوند اما این … هیوندای در حال حاضر سیستم ترمز اضطراری اتوماتیک، سیستم هشدار خروج از خط، …

تاریخچه بوگاتی-تاریخچه تأسیس شرکت نیسان-تاریخچه سیتروئن …

5 ژانويه 2013 … مرتبط با : مشخصات فنی خودرو های خارجی نگاه اجمالی: این سیستم برای تجربه … ( لیتر در 100 کیلومتر) 10 استاندارد آلایندگی EURO4 نوع ترمز (جلو) دیسکی … جهت سرنشین جلو، پرده ایسیستم ترمز ضد قفل ABSسیستم ترمز اضطراری … پاک کن اتوماتیک مجهز به سنسور باران تجهیزات رفاهی سیستم استارت دکمه …

کیت آپشن چهار کاره – صفحه اصلی

امروزه در راستای ارتقاء تکنولوژیکی بوجود آمده در تجهیزات برق و الکترونیک، افزودن … 1- بسته شدن خودکار شیشه های خودرو پس از خروج از خودرو و به هنگام قفل نمودن در های … 4- روشن شدن فلاشر های خودرو به هنگام ترمز شدید (Emergency Brake Warning) … ویؤگی های محصول جدید شرکت الکترونیک خودرو کامیاب به شرح ذیل می باشد:.

رده بندی کیفی خودروهای داخلی پدال مجله خ – ketab | دیاکو وب

_ پدال دنیای خودرو خودروهای ایرانی ایران خودرو سایپا پارس خودرو _ خودروهای آلمانی …. _ تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار _24 شهریور 1394 …

فروش ویژه بالانس چرخ – تعمیرگاه – پارسفا

فروش ویژه اقساطی بدون بهره انواع بالانس چرخ و لاستیک درآر خودروهای سواری و نیمه … انواع چرخهای اسپرت و معمولی,•حق استفاده از بردهای الکترونیکی شرکت Chip Group … لوازم بالانس با بالاترین استاندارد,•قابلیت کالیبره و عیب یابی خودکار,•دارای … از 10 تا 24 و انجام بالانس از سایز 10 تا سایز 24 به پهنای رینگ 5/1 تا 20 اینچ

روغن هیدرولیک اتوماتیک – تجهیز و تبدیل پراید به – تولید فیلتر هوا …

فرمان معمولی پراید به هیدرولیک مطابق با استاندارد KIA Motors فرمان معمولی پراید به هیدرولیک – اتوماتیک نمودن درب موتور پراید ترمز های … تجهیز و تبدیل پراید به فرمان هیدرولیک در شرکت پایا فرمان … تولید فیلتر هوا,ماشین آلات اتوماتیک خط تولید فیلتر خودرو,میزcnc … -مجهزبه شمارشگر اتوماتیک، کلید قطع اضطراری و دوعدد .

دکه من | تویوتا راو4 ویژه مسابقات رالی

9 مه 2015 … تویوتا راو 4 نسخه رالی نسبت به گونه استاندارد راو 4 کاهش وزن 227 کیلوگرمی داشته و …. تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار.

کیفیت خودروهای ایرانی در مقایسه با خودرورهای جهانی | بازارخبر

16 سپتامبر 2015 … شاخص INITIAL QUALITY STUDY به بررسی تعداد عیوب (از نظر فنی، ایمنی … تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار+تصاویر …

ابزار پنوماتیک- فروش تجهیزات تعمیرگاهی خودرو- درج آگهی در گوگل

شرکت کاردان صنعت در زمینه فروش و خدمات پس از فروش و آموزش انواع تجهیزات … انواع عیب یاب و دیاگ با منوی فارسی و کاربری بسیار آسان و قابلیت به روز رسانی رایگان … دستگاه بالانس کامیونی دارای جک پنوماتیک و ترمز اضطراری با قابلیت بالانس خودروهای … خطوط تست و معاینه فنی با استاندارد ، دستگاه سوخت سنج و اگزوز فن

(17) نظر – مجله پدال | راهنمای جامع خودرو ایران

19 آوريل 2015 … مجله پدال | راهنمای جامع خودرو ایران – فیس‌لیفت 2015 سئات اَلحمرا، خوب و خواستنی ….. تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار.

آئرودینامیک فعال در کانسپت مرسدس‌بنز IAA – ده تکنولوژی برتر …

این کانسپت سدان مجهز به برخی اِلمان‌های جدید بدنه به صورت هوشمند است که … تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار · QOROS 3 هاچ‌بک، یک چینی …

به همت سربازان گمنام امام زمان(عج) – با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج)

منبع : پایگاه عملیاتی بسیج شهید رجاییبه همت سربازان گمنام امام زمان(عج) … تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار · بررسی دوچرخه‌های بازار ایران: …

مهر 1385 – اتوبلاگ

17 ا کتبر 2006 … نصب این حرف نشانه آن است که خودروی مربوطه از این استاندارد تبعیت … تجهیزات. کارت کلید خودرو : این کارت برای باز و بسته کردن خودرو و … چراغ های هشدار:فلاشر های ماشین در هنگام ترمز های اضطراری به طور خودکار شروع به کار می کنند. … آیا می دانستید شرکت پورشه برای اولین بار نام محصول ۹۱۱ خود را ۹۰۱ گذاشت .

ده ستارهٔ ماشین‌باز پدال – فان تو نت

7 ژوئن 2015 … ده ستارهٔ ماشین‌باز پدال ترمز را فشار می دهید و ناگهان متوجه می شوید ترمز ندارید ….. تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار.

آسانسورخودرو – شرکت توسعه آسانسور

گواهى طراحى و مونتاژ آسانسور خودرو ، آسانسور خودرو استاندارد، فروش آسانسور ماشين، … تجهیزات هیدرولیک آسانسور خودرو شركت توسعه آسانسور : … خدمات پس از فروش : گارانتی یک ساله ، خدمات پشتیبانی ده ساله ، تامین … سیستم نجات اضطراری : در صورت قطع برق حرکت آرام کابین به سمت پایین … خودکار با سنسورهای کنترلی.

بانک مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی: دانلود اصل مقاله +خرید ترجمه

بررسی شوک لوله در تاخیر خودکار در اشتعال نفت سفید آیروسل و مخلوط ان … برای خودروهای تجاری: عملکرد بدون سنسور اضافی درسیستم ترمز الکترونیکی …. مسائل اتخاذ استانداردهای گزارشگری مالی بین المللی (IFRS) برای شرکت های کوچک و …… درنظر گرفتن ریسک مدیریت در طراحی تولید جهانی footprint )تجهیزات کامپیوتری).

تست تصادف فورد F-150 با نتایج دوگانه | ایراتو

8 آگوست 2015 … در این بررسی خودروی دو کابین تست تصادف (همپوشانی) از جلو را در حالی با موفقیت … تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار.

خودروهای کانسپت نمایشگاه شانگهای | ایراتو

28 آوريل 2015 … نمایشگاه خودروی شانگهای 2015، یکی از بزرگ‌ترین گردهمایی‌های خودرویی جهان بود که با … تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار.

8 هزار خودرو قربانی انفجار در بندر تیانجین | ایراتو

16 آگوست 2015 … … واردات خودرو است. هزاران خودرو از حداقل چهار کمپانی خودروسازی در آتش انفجار سوختند. …. تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار.

10 هزار کیلومتر با لیفان 620 پدال مجله خودر www.pedal.ir – cat1

12 آگوست 2012 … کارکرد موتور نسبت به خودرو های داخلی نرم است و صدای نسبتاً جذابی دارد. لازم به ذکر …. تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار.

تاپیک جامع خرید و فروش خودروهای – درباره ی ما

سال خودروهای داغ: تصاویر برگزیده سال 2013 | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل …. تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار 24 شهریور 1394 (15) نظر ادامه …

luxury cars

دیگر تجهیزات : امکانات مشترک در مدل‌های EXA و EXB: سیستم Eco Assist … شدن خودکار چراغ‌ها (سنسور نور) – گرمکن آینه‌های جانبی – سیستم تهویه مطبوع جداگانه برای … معمولا زمانی که ایران‌خودرو یا سایپا یک خودرویی را به عنوان خودروی ملی طراحی و … خودروی ملی که ایران‌خودرو طراحی کرده بود، این شرکت دنا را به عنوان خودرویی جدید با …

بررسی فولکس واگن گلف دیزل مدل 2015 :: وان کار – 1Car

14 ژانويه 2015 … فولکس واگن گلف اولین خودرو هاچ‌بکی نیست که ساخته شده است ولی تاریخچه 40 ساله‌اش … شرکت های داخلی :آسان موتوراطلس خودروایران خودروایرتویاپارس خودرو پرشیا …. چرمی غربیلک فرمان، روکش صندلی ‌ها از جنس وینیل و سیستم اضطراری Car-Net. … سیستم ترمز خودکار نیز جزو تجهیزات استاندارد به شمار می‌رود.

BBC فارسی ورزش بولت – لیست مطالب

اوسین بولت، از تصادف با ب ام و تا قرارداد با نیسان | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل …. تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار 24 شهریور 1394 (15) …

دفترچه راهنما – کرمان موتور

شرکت خدمات و تجارت بم خودرو )سهامی خاص( … از تجهیزات خودروی شما با توضیحات این دفترچه … برای پیشگیری از صدمات جسمی و یا آسیب های وارده به خودرو به این نکته توجه نمایید. … ش ماره موتور بر روی بدنه س یلندر حک ش ده اس ت … چراغ های اضطراری چراغ س وم ترمز … سوئیچ مجهز به مکانیزم قفل خودکار غربیلک.

موتور 4 چرخ- نیازمندیهای ویان – صفحه اصلي

موتور 4 چرخ- نیازمندیهای ویان ,-دیاگ-عیب یاب خودرو-انژکتورشور-جک-بالانس … ترمز اضطراری در هنگام بروز خطر • دقت بالانس بسیار بالا به واسطه طراحی بی … دستگاههای شرکت همکار فقط نشانگر رطوبت دارند چرخش دستگاه به صورت موتور و گیربکس تمام اتوماتیک به صورت آرام که این روش مطابق با استانداردهای روز دنیا برای چرخش .

دریافت دفترچه گارانتی محصول – ایران خودرو

ابزار و تجهیزات استاندارد تعمیرگاهی مطابق با فن آوری روز دنیا. – تجهیزات ویژه عیبیابی. – وجود قطعات و لوازم یدکی با کیفیت و مطابق با استانداردهای شرکت ایران خودرو ….. دیگر چنانچه عدم تعویض به موقع لنت ترمز منجر به آسیب رسیدن به دیسک ترمز …. تأمین کلیه قطعات یدکی و ارایه خدمات تعمیراتی به مدت حداقل ده سال بعد از فروش.

خودرو

موتور انژکتوری این خودرو با توجه به آلایندگی و مصرف سوخت اندک استاندارد یورو 3 را … دیگر امکانات و تجهیزات مناسب این خودرو با ظرفیت حمل 5 سرنشین و امکانات و تجهیزات …. بدنه این خودرو که در ارائه آن از دانش چند دهه طراحی و تولید خودروهای اسپرت استفاده شده …. MVM محصول شرکت چری چین است که در مدیران خودرو به مونتاژ می رسد .

دانلود پروژه های مهندسی مکانیک

تبادل لینک خودکار … عنوان فارسی : نوآوری های فناوری جدید به همراه پتانسیل هایی برای کاربرد فضایی ….. قبيل توربين، ديگ بخار، كندانسور، و پمپ تغذيه، به طور مجزا، تجهيزات اصلي و …. به هنگام فروريختن، قسمتی از مخزن به يکی از ستونهای ساختمان بلند شرکت راه …. امروزه سيستم ترمز اتومبيل به سه قسمت اصلي تقسيم مي‌شود :.

نگاهی به 9 خودروی اسپرت مدل 2014 | تمام خبرگزاری های ایران در سی ای سی

31 دسامبر 2014 … که با هر یک از این خودروها می‌توان هیجان خالص رانندگی و عملکرد فنی خوب را شاهد. … تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار.

آشنایی با BYD S6، پیش‌آهنگ کراس‌اوورهای چین

5 آگوست 2015 … S6 به لطف اقبال عمومی بازار به خودروهای SUV، تناسبات و بزرگی مشهودش، طراحی و ….. تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار.

کوپه عجیب و غریب فرانسوی درایران+تصاویر | سال 2008 شرکت …

3 فوریه 2015 … سال 2008 شرکت فرانسوی پژو در نمایشگاه فرانکفورت از یک محصول … بار آن در حالت استاندارد 320 لیتر است و هنگام خواباندن صندلی عقب این فضا به 1015 لیتر می رسد. … قلب فرانسوی ساز از بیرون خودرو ذهن بیننده به سوی یک پژو کوپه …. نیروی ترمز الکترونیکی (EBFD) و ترمز اضطراری و کمکی (EBA) را می …

فروش تجهیزات تعمیرگاهی خودرو – تجارت نو

شرکت کاردان صنعت در زمینه فروش و خدمات پس از فروش و آموزش انواع تجهیزات تعمیرگاهی … انواع عیب یاب و دیاگ با منوی فارسی و کاربری بسیار آسان و قابلیت به روز رسانی رایگان … دستگاه بالانس کامیونی دارای جک پنوماتیک و ترمز اضطراری با قابلیت بالانس … خطوط تست و معاینه فنی با استاندارد دستگاه سوخت سنج و اگزوز فن

بررسی جک S5 [بایگانی] – ParsTuning | انجمن خودرو و تیونینگ

12 جولای 2015 … اینطور میتوان گفت که در نیم دهه اخیر، بازار کراساوورهای زیر 100 میلیونی … قبل از آنکه شرکت JAC به مونتاژ خودروهای MPV ساخت هیوندای پایان دهد، لااقل دو مدل از … هوای ایمنی سیستم ترمز ABS سیستم ترمز اضطراری EBA سیستم توزیع … برخی از تجهیزات این خودرو (http://www.car.ir/) تنظیم الکتریکی صندلی …

بررسی لینکلن MKC مدل 2015

28 ژانويه 2015 … شرکت های داخلی :آسان موتوراطلس خودروایران خودروایرتویاپارس … شاید بتوان گفت اگر لینکلن MKC به یک خودرو خاص شباهت دارد، آن خودرو چیزی نیست جز آئودی Q5. … تجهیزات استاندارد تیپ Premiere عبارتند از: رینگ‌های 18 اینچی … از تصادف و ترمز اضطراری نیز به صورت سفارشی قابل خریداری هستند.

قطع کننده درب های هیدرولیک فعال-تجهیزات معدن – صفحه اصلی

اطلاعات مربوط به دستگاه فعال کننده ترمز اضطراری منطبق با مقررات استاندارد ملی . … نماینده انحصاری شرکت Robert Cort در خصوص تأمین شیرهای قطع کننده ایمنی و سازنده شیرهای … هزار كيلو متر كاركرد خودرو دارد وبه اين صورت است كه درب يكي يا چندتا از خانه هاي باتري را . … دور ﻧﮕﻬﺪارﯾﺪ ﺗﺎ از ﻓﻌﺎل ﺷﺪن ﻧﺎﺧﻮاﺳﺘﻪ ﺳﯿﺴﺘﻢ درﺑﺎزﮐﻦ ﺧﻮدﮐﺎر اﺟﺘﻨﺎب ﺷﻮد .

تایرهای بدون‌باد هانکوک | پدال …

20 جولای 2015 … خودروساز کره‌ای، هانکوک هرگز تا این اندازه به چنین چیزی نزدیک نبوده است. هانکوک … تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار.

خانه – – تبلیغات متنی

بررسی نسل جدید ب‌ام‌و سری 7 · ۱۰ خودرو برتر مقرون‌به‌صرفه‌ دیفرانسیل عقب در سال … تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار · QOROS 3 هاچ‌بک، …

فروش ویژه انواع بالانس چرخ و لاستیک درآر خودروهای iran-banner.com

انواع مدلها و مشخصات دستگاههای بالانس چرخ و لاستیک درآر به شرح زیر است: بالانس دیجیتال … دارای سیستم ترمز اضطراری در هنگام بروز خطر • دقت بالانس بسیار …

پژوهشگران الکترونیک لیست فعالیت های من – کلوب

درباره من : شرکت پژوهشگران الکترونیک خودرو کامیاب مفتخر است با بیش از 70 … کنترل کیفیت از شرکت ایتراک منطبق با استاندارد B217110 شرکت فرانسه پژو …. ۱- بسته شدن خودکار شیشه های خودرو پس از خروج از خودرو و به هنگام قفل نمودن در های … 4- روشن شدن فلاشر های خودرو به هنگام ترمز شدید (Emergency Brake Warning)

clip-21 محمد بلاگ | آرشیو وبلاگهای ایران

چراغ قوه مخصوص خودرو با قابلیت اتصال به جا فندکی با کابل بلند و مقاوم بدون 4 ….. تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار · QOROS 3 هاچ‌بک، …

چگونه سوسيس خانگي درست كنيم … – پاتوقی

در قسمت اول اين بخش به سراغ طبخ نوعي سوسيس آماده مي رويم. …. خانه در نازی آباد تهران +جدول; تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار+تصاویر …

BMW 528i 2015 – سایت خرید و فروش خودرو خارجی وارداتی

1 ژانويه 2015 … معرفی خودروی بی ام و سری 5 2015 و مدل 528i به همراه ویژگی ها، آپشن ها و امکانات ایمنی. … اسپرت تری داشته باشید، بعضی از شرکت های رقیب خودروهای قابل توجهی دارند. … مه شکن LED، چراغ های ترمز سازگار، برف پاک کن خودکار، آینه های دارای گرمکن، … تجهیزات ایمنی استاندارد این خودرو شامل سیستم کنترل پایداری، …

بزرگترین سایت اطالاعات خودرو

کلاس خودرو : سدان خانوادگی بزرگ نیمه لوکس – گیربکس : 4 دنده اتوماتیک … چند منظوره – سیستم ترمز جلو: دیسکهای با تهویه مناسب – سیستم ترمز عقب: دیسک – طول … ها – HIGH MOUNTED STOP LAMP – ساعت دیجیتال – رادیو، سی دی، MP3 – تجهیزات …… دارد و از سیستم ترمز اضطراری ٬ ABS و ESP که به صورت استاندارد عرضه می شود …

هیوندای الانترا 2016 شکار دوربین عکاسان شد – تی نیوز

12 آگوست 2015 … به گزارش خبرخودرو، این خودرو قبل از رونمایی با بدنه استتار شده قرمز رنگی در … احتمالا تجهیزات این خودرو شامل کروز کنترل انتخابی، ترمز اضطراری خودکار و … در حال حاضر 5 شرکت استاندارد لازم را رعایت کرده و مجوز لازم را از وزارت …

دانلود دفترچه راهنماي مشتري (وانت انژكتوري) – وب سايت رسمي شركت …

رساني انژكتوري،كولر، فرمان هيدروليك، سيستم دوگانه سوز CNG و سيستم ترمز ضد قفل … همه اين تجهيزات پرداخته است كه ممكن است خودروي شما مجهز به برخي از اين سيستم ها نباشد. …. ايجاد ت يير در كابين بار استاندارد ن شده بر روي خودرو توس …. داد ﺑﻠﮑﻪ ﺑﻪ ﻧﻤﺎﯾ ﺪه ﻣ ﺎز ﺷﺮﮐﺖ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﺮاﺟ ﻪ ﻧﻤﻮد … زﯾﺮا وا ﺪ ﮐ ﺘﺮ اﻟﮑﺘﺮوﻧﯿﮑﯽ ﻣﻮﺗﻮر ﺑ ﻮرت ﺧﻮدﮐﺎر ﻣﻮﺗﻮر را ﻣﻄﺎﺑ ﺑﺎ.

JIK News | آرشیوخبر | ترمز دستی اجاره بها کشیده شد

27 ژوئن 2015 … به گزارش بازار خبر، طبیعتا قیمت مسکن و اجاره بها نباید از تورم سالیانه … تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار+تصاویر.

لایت متر, نورسنج ,لوکس متر – Karpardazi – سنسور – 8263 – 143695 …

اولین مرجع جامع و تخصصی کارپردازی تلاش دارد تا در فضای مجازی و به صورت B2B … شرکت صائن نمایندگی انحصاری کمپانی MIC, TES&PROVAتایوان در ایران … انواع تجهیزات اندازاه گیری دما, رطوبت,ثبت کننده دما و رطوبت,صدا سنج,صوت سنج, …. جک برقی خودرو موتور قوی / سنسور قطع اتوماتیک اول و اخر مقطع / طراحی ساده و فشرده  …

yadakiran.com – فروش ویژه لاستیک درار کامیونی و بالانس کامیونی

فروش ویژه انواع دستگاههای جدید لاستیک درآر و بالانس چرخ کلیه خودروهای سواری و نیمه سنگین و سنگین با … دارای کیت کامل لوازم بالانس با بالاترین استاندارد • قابلیت کالیبره و عیب یابی خودکار … مجهز به پدال ترمز اضطراری … شرکت کاردان صنعت پیشرو در واردات و تولیدات کلیه تجهیزات تعمیرگاهی با کیفیت بالا و قیمت …

سه هاچ بك پرادعا آزمایش گروهی – IKCO Press

23 مه 2015 … شرایط فروش نقد و اقساط رانا با مشارکت شرکت لیزینگ ایرانیان …. نگاهي به عملکرد سیستم ترمز اضطراری هوشمند در سرعت کم …. و تج ارت تالش ش ده تا آن حجم از قطعات خودرو ه م که به لحاظ …. دانش فني استاندارد آالیندگي یورو5 تا سال 2016 به طور کامل به ایران منتقل ….. ال ای ي دي، برف پاك ک ن خودکار،.

گروه: تجهیزات تعمیرگاهی – مرکز اطلاعات فنی خودرو

تعمیرات اضطراری EM , تعمیرات پیشگیرانه PM , آموزش, برگزاری سمینار و … ) … کیفیت و استاندارد ایران بررسي تجهيزات توليدي شرکتهاي توليد کننده … 6_ به همراه دستگاه دیاگ با یک هفته آموزش تعمیرات سیستم انژکتور خودرو … تست سه گانه سواری :شامل الف ) کشیدن فرمان ب) تست کمک فنر ج) تست ترمز د)تست فشار پدال.

شرق تجارت

ترمز اضطراري : از ترمز پارکينگ استفاده مي کند. ترمز به طور اتوماتيک يا دستي درگير مي شود و مجهز به چراغ هشدار فشار پايين مدار ترمز مي باشد. … استاندارد * سفارشي … شركت كوماتسو يكي از بزرگترين توليد كنندگان تجهيزات معدني و راهسازي در …

سمند – دنیای خودرو

30 آگوست 2012 … سمند به معنای اسب زردرنگ در شرکت ایران خودرو متولد شد. … طراحی این خودرو بر اساس استانداردهای روز دنیا صورت گرفت. …. تجهیزات جانبی این موتور مانند کولر، دینام و پمپ هیدرولیک فرمان توسط یک تسمه شیاردار حرکت می کنند. …. نوع روغن ترمز مورد استفاده در سمند Dot4 به رنگ آبی است که نباید هیچگاه با روغن …

تخصصی خودرو

8-گرفتن ترمز و کلاچ به صورت همزمان برای نگه داشتن خودرو: …. خواهد شد ، آنچنانكه شما قادر باشيد قطعه را قبل از خرابي آن و توقف اضطراري ماشين تعويض نمائيد. … سيستمهاي PM ميبايست براساس نوع ماشين آلات شركت ، عمر كاركرد آنها ، سيستم … استانداردهای نگهداری و تعمیرات تجهیزات روشهای اندازه گیری میزان فرسایش (فعالیت  …

ماشین

برخلاف تمامی خودروسازان که سعی می کنند جذابیت را در چراغ های جلو خودرو به … تعلق هیدرواکتیو 3 که جایگزین سیستم تعلیق خودکار در C5 شده اند نیز موجب … دارد و از سیستم ترمز اضطراری ٬ ABS و ESP که به صورت استاندارد عرضه می شود استفاده می کند . …. در مورد قیمت گذاری خودرو ها باید گفت که با توجه به پراکندگی تجهیزات …

فکت گرافی اوکالیپتوس تقویت کننده سیستم ایمنی بدن – جعبه ابزار

کشف فعال کننده سيستم ايمني گیاه برنج محققان استرالیایی موفق به کشف عامل فعال کننده سيستم ….. تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار.

مشخصات فنی سیتروئی c5 جدید. – سایت تخصصی اتومبیل و …

25 فوریه 2009 … از این گذشته سیتروئن C5 به گونه استاندارد در همه مدل ها از ایرکاندیشن … این اتومبیل تا زمین بسته به سرعت اتومبیل به گونه ای خودکار تنظیم می … این سیتروئن از یکی از آخرین سیستم های ترمز ABS نیز بهره مند است که … وردات این خودرو تا پیش از مهر ماه از سوی شرکت سایپا به کشور آغاز شده. … تجهیزات استاندارد

تجربه رانندگی با 5 خودرو ولوو در پیست آزادی تهران – مجله ماشین

16 فوریه 2015 … برنامه‌ای که به مدیریت شرکت افرا موتور، وارد‌کننده محصولات ولوو به ایران و … دور از انتظار نیست که C70 لیست بلند بالایی از تجهیزات ایمنی داشته باشد. … حتی در زمانی که سقف خودرو باز است سیستم صوتی استاندارد این خودرو به کمک هشت …. سیستم ترمز خودکار اضطراری این خودرو توانست جایزه ویژه‌ای را از سوی …

مطالعه تجربه رانندگی با جک S5 – خودرو بانک

20 دسامبر 2014 … خودروی سدانی که با عرضه سطح خوبی از امکانات و گیربکس خودکار توانست … این شرکت بیشتر به تولید کامیون های سبک معروف است و محصولاتش را به بیش از … اما با نگاه کلی به طراحی این خودرو، سطح امکانات و تجهیزات بکار رفته، … سیستم ترمز اضطراری EBA، سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD و …

AutoStation – معرفی خودروهای داخلی

7 آگوست 2010 … i30 توسط تیم اروپایی شرکت هیوندای در آلمان طراحی شده و تولید این خودرو از سال 2007 آغاز گردیده است. این خودرو مجهز به پیشرانه 2 لیتری 4سیلندر DOHC CVVT بوده که … بر روی این خودرو نیز می توان به سیستم DHB، که در واقع ترمز خودکار ….. پخش کاست، ترمز ABS ، کمک ترمز و کولر جزء تجهیزات استاندارد بوده …

صنایع خودرو کشور – اطلاعات جامع خودرو

7 آگوست 2014 … این مساله بیانگر وجود یک بازار بزرگ در حوزه تجهیزات و قطعات خودرو در کشور بوده … مجموعه توانسته اند، کیفیت محصولات خود را به حد استانداردهای جهانی رسانیده و بعضا ….. سرعت چرخ را نظارت کرده و فشار ترمز را به صورت خودکار به منظور ممانعت از قفل … برای مثال سیستم Emergency Brake Assist مربوط به شرکت …

مشخصات فني رنو مگان : معرفي خودرو – Page 3 – صفحه 1 از 2

چون به هر حال تکنولوژی زانتیا شاید بیش از یک دهه از مگان عقب باشه . … بر اين سيستم EBA که مخفف Emergency Brake Assist هست که ترمز اضطراري و کمکي است و … ميشه و ديگر هم سنسور باران که حساس به اب هست و بطور خودکار برف پاککن را روشن ميکنه با امدن باران. … شركت رنو فرانسه خط توليد مگان در پارس خودرو را تائيد كرد.

مرسدس بنز cl مدل 2014 – لاپلاس

حقیقت اینجاست که پس از دو دهه برتری آخرین سال تولید آن فرا رسیده است. … برخورد با ترمزهای خودکار، سیستم بررسی نقاط کور و سیستم هشدار عبور از خط را به … تیپ CL600 دارای تجهیزات استاندارد تیپ CL550، پکیج کمکی راننده، موتور 12 … این خودرو همچنین دارای سیستم اضطراری کمپانی مرسدس بنز به صورت استاندارد می‌باشد.

علائق من …

دیگر تجهیزات, استاندارد یورو 5 – گیربکس خودکار 7G-Tronic Plus – چراغ های … دهنده نقطه کور، سیستم کمکی ترمز در مواقع اضطراری و PRE-SAFE، و سیستم Active … مرسدس بنز، که در فارسی بیشتر به بنز معروف است، نام خودروهای ساخت شرکت دایملر است. …. کلاسهای اتاق اصلی از دهه نود (سال 1994 ) تا پایان دهه جاری ( تا سال 2010 ) …

تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار

تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خ ر,تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خ ر,

برگرفته از : تجهیز استاندارد خودروهای ده شرکت به ترمز اضطراری خودکار